2018’in En İyi 10 WooCommerce Nakliye Eklentisi

WooCommerce’i çevreleyen birçok eklenti var. Her biri belirli görevleri yerine getirmek için tasarlandı. Ancak, nakliye için özel bir WooCommerce bölümünüz olduğunda neden ayrı bir nakliye eklentisi kullanıyorsunuz? Yanıt oldukça basit – WooCommerce’in gönderim seçenekleri günlük gönderim ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü değil.


Parsel paketleme, nakliye etiketleri, paket sigortaları vb. Nakliye için hazır olduğunuzda gerçekten önemlidir. Yani, yalnızca Nakliye ücretlerini Alışveriş Sepeti sayfasında göstermekle ilgili değil.

Ancak en iyi WooCommerce nakliye eklentisi aramanız şu anda sona eriyor. Bu makalede, tartışacağız ve en iyilerinden bazılarını inceleyeceğiz WooCommerce nakliye eklentileri dışarıda. Ayrıca, web sitenizdeki teslimat ve sipariş yönetimi özelliklerini en üst düzeye çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceklerini de görürsünüz..

En İyi WooCommerce Nakliye Eklentileri

1. Baskı Etiketi ile WooCommerce UPS Nakliye Eklentisi

UPS bir süredir denizcilik endüstrisini yönetiyor ve bu eklenti de öyle. Bu WooCommerce çözümü, doğru gerçek zamanlı gönderim ücretlerini almak için resmi UPS API ile doğrudan etkileşime girer. Ve ne olursa olsun, toplu siparişlerle uğraşırken bile kendinizi her zaman yerinde bulacaksınız. Bu da işyerinizde verimliliği ve verimliliği artırır.

WooCommerce UPS Gönderi Eklentisi

Eklenti ayrıca gönderim etiketlerini manuel olarak yazdırmanıza veya sipariş verilir verilmez otomatikleştirmenize izin verir. Etiket oluşturulduktan sonra size bildirileceğinden emin olabilirsiniz.

UPS Gönderi eklentisi, izleme ayrıntılarını e-posta yoluyla müşterilerinizle otomatik olarak paylaşmanıza olanak tanıyan bir gönderi / sipariş izleme özelliğini de içerir.

Diğer özellikler arasında, alıcıların programlanması, yurtiçi ve uluslararası hizmetler, UPS Freight ve SurePost’a erişim ve ünlü Dokan Multi-Vendor eklentisi desteği bulunmaktadır. Unutmamak için, eklenti neredeyse mükemmel olan WPML desteği ile birlikte gelir.

Fiyat: $ 69

WooCommerce UPS Gönderi Eklentisini Görüntüle

2. Nakliye için WooCommerce Teslim Süresi Seçici

Bu çok önemli. WooCommerce Teslim Süresi Seçici, müşterilerinizin satış sonrası zorlukları ortadan kaldırmanın uygun bir yolu olarak, istenen teslimat tarihini ve saatini seçmelerine olanak tanır. Bir zaman aralığını bir WooCommmerce Rezervasyon eklenti ancak bu durumda teslimat süresi aralığını.

Böyle bir özellik, size ek kontrol sağladığı için işiniz için bir nimet olabilir. Toplam satışların artmasına bile yardımcı olabilir.

Nakliye için WooCommerce Teslim Süresi Seçici

Bir ürünün piyasada nasıl performans gösterdiği çeşitli faktörlere bağlıdır. Bununla birlikte, bu tür avantajlar sunmak web sitenizdeki etkileşimi artırır.

Diğer bölüme gelince, Siparişler sayfasındaki yöneticilere teslim saatini ve tarihini gösterir. Bu özellik sayesinde gönderilerinizi tercihli olarak halledebilirsiniz.

Eklenti ayrıca e-posta yoluyla yapılan siparişler hakkında sizi bilgilendirir – özellikle de etrafta olmadığınızda yardımcı olur. Bu küçük ama şık özellik zorlu durumlarda size yardımcı olabilir. Bu WooComerce gönderim eklentisine sahip olmanızın nedeni daha fazla.

Fiyat: $ 50

WooCommerce Teslim Süresi Seçici Eklentisini Görüntüle

3. WooCommerce Masa Oranı Nakliye Pro

Birçok iyi nedenden dolayı, Table Rate Shipping Pro, en iyi koşullu WooCommerce nakliye eklentileri olarak taçlandırılabilir. Eklenti, herhangi bir iş vakasını uygularken bir esinti ve hıçkırık olmadan gerçekten iyi çalışıyor.

Ürün ağırlığı, alışveriş sepeti alt toplamı, ürün sayısı, gönderim sınıfı, gönderim bölgeleri vb. Gibi gönderim parametreleri üzerinde kontrole sahip olacaksınız. Belirli gönderim yöntemlerini görüntülemek için bu parametrelerin birden fazla kombinasyonunu da kullanabilirsiniz..

Table Rate Nakliye Pro

Şimdi nakliye tarafına geliyor, Sabit Ücretli gönderim, Ücretsiz gönderim, Ekspres ve Kara nakliye, Yerel Pikap ve daha pek çok nakliye seçeneği sunabilirsiniz..

Bu gönderim yöntemlerini sepetteki öğelerin sayısına veya tüm paketin ne kadar ağır olduğuna göre de sunabilirsiniz. Ayrıca, nakliye maliyetini temel maliyet olarak yaparak ve ardından öğe başına maliyet ekleyerek.

Diğer şaşırtıcı avantajlara gelince, yüzlerce gönderim kuralını yüklemek için kullanabileceğiniz CSV dosya yükleme seçeneğiniz var. Eklenti, bazı mağaza sahipleri için gerçekten harika olan Ürün Başına Nakliye ve Paket Ücreti Kargo ile gerçekten iyi çalışıyor. Unutmayın, eklenti zaten WPML desteği ile geliyor.

Fiyat: $ 69

Tablo Ücretini Görüntüle Nakliye Pro Eklentisi

4. WooCommerce Ağırlık Bazlı Nakliye

Bu WooCommerce nakliye eklentisi oldukça ünlüdür ve herkes nedenini bilir. Bu eklenti tarafından sunulan gönderim yöntemleri esnektir. Anlamı, yapılandırması kolaydır ve hemen hemen her iş durumunda gerçekten iyi çalışır. Ve adından da anlaşılacağı gibi, eklenti nakliye maliyetini toplam sipariş ağırlığına göre hesaplar ve görüntüler – gerçek bir problem çözücü.

Ağırlık Bazlı Kargo

Çeşitli koşullarla birlikte kolayca birden fazla gönderim kuralı tanımlayabilir ve ekleyebilirsiniz. Kesin olmak gerekirse, oranları gönderi varış yeri, ara toplam aralıkları, tüm paketin ağırlığı vb.Gibi çeşitli faktörlere göre hesaplar..

Bu eklenti ile birlikte gelen birkaç ek özellik daha var. Sipariş değerine dayalı ücretsiz gönderim teklif etmek, Sepet ağırlığına veya fiyatına veya hatta her ikisine göre aşamalı gönderim bedeli ayarlamak gibi özellikler.

Beklediğiniz gibi, bu tür koşullu nakliye çözümü herhangi bir WooCommerce mağazası için en iyi seçimdir. Ve kesinlikle iş durumunuzu alışveriş sepeti sayfasında belirtmenize yardımcı olmalıdır.

Fiyat: $ 20

Ağırlık Bazlı Gönderim Eklentisini Görüntüle

5. Takip ile WooCommerce Kraliyet Posta Nakliye Eklentisi

Gerçekten de İngiltere’deki WooCommerce kullanıcıları için iyi bir haber. 500 yılı aşkın bir süredir Royal Mail insanlara teslimatlarda yardımcı oluyor ve şimdi de bir eklenti şeklinde geliyor.

Royal Mail eklentisi, gönderim bedellerini hedefe, parselin ağırlığına, gönderim öğesinin türüne, geçerli vergilere vb. Göre hesaplar ve bunu Sepet / Ödeme sayfasında görüntüler.

WooCommerce Royal Mail Gönderi

Nakliye ücreti doğru bir şekilde hesaplanır ve evet, bunları her zaman mevcut gereksinime göre ayarlayabilirsiniz. Royal Mail tarafından sunulan tüm nakliye hizmetleri ile birlikte üç ayrı paketleme yöntemi olması iyi bir şey. Artık iş durumunuzu uygulamakta zorlanmayacaksınız.

Buna ek olarak, eklenti Parcelforce ile entegre olarak gelir, yani genişletilmiş bir erişiminiz olur ve sonunda öğeleri daha uzak yerlere teslim edersiniz.

Gönderi / sipariş takibi, bu eklentiyle birlikte gelen başka bir büyük özellik – söyleyeceğiniz tam bir paket. Ayrıca, her bir özelliğin senkronize olarak birlikte nasıl çalıştığını seveceksiniz ve Royal Mail’in çalıştığı yerleri göndermenize yardımcı olacaksınız.

Fiyat: $ 59

WooCommerce Royal Mail Nakliye Eklentisini Görüntüle

Veeqo 6. WooCommerce Nakliye Aracı

Eklenti adı kadar ilginç. Bu yüzden perdeyi indirdiğinizde, bu eklentiyi büyük gönderi setlerini ele almada en iyisi olarak görürsünüz. Bununla birlikte, işlevlerini ve yeteneklerini daha büyük siparişlerle uğraşan mağazalara daraltır – toplu siparişler ile uğraşan daha büyük işletmeler için uygundur. Siparişlerinizi yerine getirmek için Amazon FBA’yı kullanarak hiçbir şey yanlış gidemez ve evet, eklenti bu özelliği sunar.

WooCommerce Nakliye Aracı

diğerlerinin aksine Sert kullanımlı eklentiler, bu bir esinti. Dünyanın önde gelen dokuz kuryesiyle aynı anda etkileşimde bulunurken, saniyeler içinde yüzlerce etiket basabiliyor. Harika olan, tüm kuryeler için gönderim ücretlerini tek bir pencerede görebilmenizdir. SAAS tabanlı bir nakliye çözümü kullanıyor gibi geliyor – tek bir merkezi platform.

Bu olağanüstü yerleşik özelliklerin yanı sıra eklenti, gönderileri izleme özelliğine de sahiptir. Her nakliye eklentisinde olmazsa olmaz bir şey. Ve elbette, hem siz hem de müşterileriniz gönderileri kolayca takip edebilirsiniz.

WooCommerce Gönderi Aracı Eklentisini Görüntüle

7. WooCommerce Gelişmiş Nakliye

Birçok WooCommerce kullanıcısının sevdiği başka bir eklenti WooCommerce Advanced Shipping’dir. Bu eklenti ile çeşitli koşullara göre gönderim bedelleri sunabilirsiniz. Gönderim koşulları üzerindeki bu kontrol size aradığınız esnekliği verecektir. Eklentinin kullanımı gerçekten kolay olan güzel bir arayüzü var ve kullanıcılar onu seviyor.

WooCommerce Gelişmiş Nakliye

Şimdi, özelliklere inerken, eklenti, öğelerin ağırlığına, öğelerin hacmine, gönderim ülkesine ve gönderim durumuna göre gönderim ayarlamanıza izin verecektir. Bunun üzerine eklenti, insanların beğenmesinin bir başka büyük nedeni olan birden fazla gönderim yöntemi sunuyor.

Nakliye yöntemlerinde varyasyonlar arayan veya tanıtmak isteyen WooCommerce kullanıcıları için kesinlikle bir zevktir.

Bu eklenti, kullanıcıların ekstra gönderim koşulları eklemesine izin veren bir uzantıya da sahiptir. Bu, başka bir gönderim eklentisindeki diğer gönderim yöntemlerinin Alışveriş Sepeti sayfasında görünmesini önlemenin iyi bir yoludur.

Fiyat: $ 50

WooCommerce Gelişmiş Nakliye Eklentisini Görüntüle

8. WooCommerce Teslim Yerleri (Yerel Teslim Alma)

Kabul etmelisiniz, yerel alıcılar işletmeler için iyi çalışır. Müşteri kolaylığını destekleyen bir gönderim yöntemidir, ancak yalnızca birden fazla teslim alma yeriniz varsa.

Bu eklenti ile müşterileriniz Sepet sayfasındaki listeden istenen veya en yakın teslim alma konumunu seçebilir. Her bir konumun adresini tanımlayabilir, gerekirse karşılama maliyetini ayarlayabilir ve ayrıca Google Haritalar’da göstermeyi seçebilirsiniz – çok uygun bir yaklaşım.

WooCommerce Teslim Yerleri

WooCommerce Teslim Yerleri aynı zamanda toplama seçeneğini Alışveriş Sepeti’ne veya Google Checkout’a ya da her iki sayfaya yerleştirme seçeneği sunar. Sipariş başına minimum ve maksimum süreyi de ayarlamanızı sağlar. Böylece bir sipariş verildikten sonra, seçilen teslim alma konumu yönetici tarafında sipariş bölümünün altında görünecektir. Daha sonra, bu siparişi yerine getirmek için gerekli adımları atabilirsiniz..

Diğer harika özellikler arasında, minimum sipariş maliyetine göre toplama fiyatı ekleme, en yakın konum için yarıçap haritasına göre arama yapma, CSV yüklemesini kullanarak birden fazla alma konumu gönderme yükleme ve daha pek çok şey bulunur..

Fiyat: $ 23

WooCommerce Teslim Yerleri Eklentisini Görüntüle

9. Aliexpress Dropship for WooCommerce için

Aliexpress Dropship, gerçekten ihtiyacınız olan tek eklenti olabilir. Ürün çeşitliliği ve sağlam dağıtım sistemi ile popülerdirler..

Bu eklenti ile, ürünleri AliExpress’ten doğrudan WooCommerce mağazanıza kolayca aktarabilirsiniz. Sipariş yönetim sistemleri gibi ürün varyasyonları, çoklu ürün boyutları, çoklu renkler ve daha pek çok şeye sahip olabilirsiniz. Eklenti, adı değiştirerek, resim ekleyerek, açıklamayı güncelleyerek vb. Ürünleri düzenleme özgürlüğü verir..

Aliexpress Dropship for WooCommerce için

Eklenti, gönderim yöntemlerini doğrudan web sitenize eklemenizi sağlar. AliExpress siparişi yerine getirmekten sorumlu olacağından teslimatları bağımsız olarak yönetmenin iyi bir yoludur..

Ve işten bağımsızlıktan bahsedildiğinde, ürün envanterleri de otomatik olarak güncellenecek ve web sitenize de yansıyacaktır. Bu WooCommerce çözümü ile, müşterilerinizi her zaman güncel tutacak sipariş izleme olanağı elde edersiniz.

Sunacak daha çok şey var. Sen olsun Fiyatlandırma otomasyonu özelliği, her ürün için fiyat oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca ürün incelemelerinizi yönetebilir, ürünü yalnızca en hızlı teslimat yöntemiyle içe aktarabilirsiniz ve liste devam eder.

Fiyat: $ 40

Aliexpress için Görüntüle Dropship for WooCommerce Eklentisi

10. WooCommerce Gönderi Takibi Pro

Listeyi yapan son eklenti, Gönderi Takibi Pro’dur. WooCommerce siparişlerini yerine getirmek söz konusu olduğunda bu gerçek bir zaman tasarrufu sağlar. Sipariş tamamlandı olarak işaretlendikten sonra bu izleme bilgilerini müşterinizle paylaşmanıza yardımcı olur. Bu izleme bilgileri sipariş tamamlama e-postasıyla birlikte gönderilir.

Müşteriler ayrıca canlı izleme ayrıntılarını doğrudan Hesabım sayfa. Eklenti ayrıca 85+ önceden tanımlanmış nakliye kuryesine sahiptir ve listeye daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

WooCommerce Gönderi Takibi Pro

Ancak özellik listesi burada bitmiyor. Diyelim ki çok sayıda siparişiniz var, 100 diyelim ve bunlara izleme ayrıntılarını eklemeniz gerekiyor.

Bu 100 siparişin izleme ayrıntılarını FTP veya CSV dosya yüklemesi yoluyla yükleyebilirsiniz ve bunu saniyeler içinde yapar. Sipariş durumu, doğrudan nakliye şirketinin API’sından gerçek zamanlı olarak sürekli olarak güncellenir.

Bir başka yararlı özellik de özel izleme mesajıdır – müşterilerinize kişiselleştirilmiş metinler göndermenizi sağlar. Gönderilen tarihi, izleme kimliğini bağlantıyla ve gönderim hizmeti adını bu mesajla birlikte paylaşabilirsiniz.

Fiyat: $ 69

WooCommerce Gönderi Takibi Pro Eklentisini Görüntüle

Son sözler

Bu yazıda, tartıştık 10 WooCommerce için en iyi Nakliye Eklentileri Daha önce de belirttiğim gibi, Woocommerce’deki dahili gönderim seçenekleri yeterince güçlü değildir ve WooCommerce siteniz için gereken tüm özellikleri alamazsınız. Bu durumda, satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız bir WooCommerce Shipping eklentisi çok yararlıdır ve gereklidir.

Her ne kadar nakliye bazı kullanıcılar için bir sorun olabilir. Bunlarla başa çıkmak için gerçekten iyi WooCommerce nakliye eklentileri kullanmak işinizi gerçekten başlatabilir. Ve bariz olana işaret ederek, çok zaman kazandıracak ve bunun yerine diğer önemli görevlere odaklanacaksınız..

Bu, her işletme sahibinin araması gereken bir şeydir. WooCommerce nakliye eklentisi en sevdiğiniz şey, yorum bölümünde bize bildirin.

İlgili Makaleler,

  • 2018’de İhtiyacınız Olan 20 WooCommerce Eklentisine Sahip Olmalısınız
  • 2018 WooCommerce için En İyi 10 Pazarlama Teması
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map