Bluehost’un WordPress Barındırma Sunucusunda Yanıt Süresi Nasıl Geliştirilir: Google PageSpeed ​​Insights Raporunuzda Sık Görülen Bir Öğe

Bluehost yavaş sunucu yanıt süreleriyle tanınır.


Bunu içinde ölçebilirsiniz Google PageSpeed ​​Insights veya Bitcatcha, ve Google, sunucu yanıt süresi olmak 200ms altında. 1-2 yaşından büyük ve bir sorunun var.

Bluehost’ta yavaş sunucu yanıt sürelerini şu şekilde düzeltebilirsiniz: bir önbellek eklentisi yapılandırarak, yüksek CPU eklentilerinden kaçınarak, bir CDN kullanarak, veritabanınızı temizleyerek, görüntüleri optimize ederek, kullanılmayan eklentileri silerek, spam botlarını durdurmak için Blackhole For Bad Bots eklentisini kullanarak, Kalp Atışı Kontrolü eklentisi ve barındırma planınızın yeterli olduğundan emin olun sunucu kaynakları trafiğinizi / eklentilerinizi yönetmek için.

Sorun Bluehost mu? Muhtemelen… sahip oldukları EIG aynı sunucuya çok fazla kişi paketleyerek maliyetleri düşürdüğü bilinen. Günün sonunda ucuz oldukları biliniyor (hızlı değil). Ayrıca, Facebook anketleri. Katılmayı deneyin WordPress Hosting Facebook Grubu ve gerçek, tarafsız insanların barındırma için neler önerdiklerini görün. Bluehost’tan çok daha iyi seçenekler var. kullanırım SiteGround ve sahip 200 ms tepki süresi, % 100 GTmetrix puanları ve .4s Pingdom yükleme süreleri. Raporlar kendileri için konuşuyor.

1. Sunucu Yanıt Sürelerini Kontrol Edin

Kullanarak kendi sunucu yanıt sürelerinizi kontrol edin Bitcatcha. Bu benim… hehe.

Bitcatcha Sunucu Hız Raporu

Veya kullan Google PageSpeed ​​Insights:

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

Bluehost ile olduğunuz sürece yalnız değilsiniz:

Bluehost yavaş sunucu yanıt süresi

Yavaş Bluehost Sunucu Yanıt Süresi

Bluehost Sunucu Yanıt Süresi

Bluehost Crap Sunucusu Yanıt Süresi

Bluehost Sunucu Yanıt Süreleri

Bluehost-Yönetilen-WordPress-Barındırma

2. PHP 7’ye yükseltme+

Daha yüksek bir PHP sürümüne yükseltme (cPanel’inizde), web sitenizi daha hızlı hale getirmenin ve sunucu yanıt sürelerini azaltmanın en kolay yollarından biridir. Şimdi Bluehost PHP 7.2’yi destekler.

WordPress PHP Deneyleri

Bluehost-PHP-Yapılandırma

Bluehost Güncelleme PHP Sürümü

3. Yüksek CPU Eklentilerinden Kaçının

Çok fazla eklenti (veya yalnızca 1 tek yüksek CPU eklentisi) sunucu yanıt sürenizi (ve yükleme süresini) artırabilir veya bozabilir. P3 eskiden yavaş eklentileri bulmakta harikaydı, ama şimdi Sorgu Monitörü en iyisi. Eklentiyi yükleyin ve en yavaş yükleme eklentilerini görüntülemek için “Bileşene Göre Sorgular” a gidin.

Query Monitor Yavaş Eklentiler

GTmetrix Şelalesi sekmesini de kullanabilirsiniz:

Yavaş WordPress Eklentisi

* Yaygın suçlular, devam eden taramalar / işlemler çalıştıran veya GTmetrix’te yüksek CPU gösteren ilgili posta, istatistik, site haritası, sohbet, takvim, sayfa oluşturucular ve eklentileri içerir.

 1. Bunu ekle
 2. AdSense Tıklama Sahtekarlığı İzleme
 3. All-In-One Etkinlik Takvimi
 4. Yedek Arkadaş
 5. Kunduz Oluşturucu
 6. Daha İyi WordPress Google XML Site Haritaları
 7. Broken Link denetleyicisi (Dr. Link Check kullanın)
 8. WordPress için Sürekli İletişim
 9. İletişim Formu 7
 10. Bağlamsal İlgili Yayınlar
 11. Digi Oto Bağlantıları
 12. Disqus Yorum Sistemi
 13. Divi Oluşturucu
 14. Temel Izgara
 15. 65 Yavaş Eklentinin Tam Listesini Görüntüle

4. Dış Kaynaklardan Kaçının

Harici kaynaklar Google Haritalar, Analytics, Gravatars, sosyal paylaşım eklentileri, yorum eklentileri ve diğer kaynaklardan gelebilir. Bunlar harici kaynaklardan gelen istekleri alır ve sunucu yanıt sürelerini artırır ve GTmetrix + Pingdom raporlarınızı yok eder. Açıkçası, harici kaynakları bir arada kullanmaktan kaçınmak en iyisidir, ancak aşağıda bazı ortak çözümler de bıraktım..

Cache-Gravatar Görüntüler

DNS İsteklerini Önceden Al – kesinlikle harici kaynakları kullanmak zorundaysanız, bunları önceden getirmek tarayıcının daha hızlı yüklemeleri için onları tahmin etmesine yardımcı olur. Luke harika bir yarattı önceden getirilecek ortak alan adlarının listesi. Tüm bunları (veya yalnızca ihtiyacınız olanları) kopyalayın ve sitenize ekleyin (çoğu önbellek eklentisinin bunun için bir seçeneği vardır). StackPath, KeyCDN, BunnyCDN veya başka bir CDN kullanıyorsanız CDN URL’nizi de ekleyin (CDN URL’lerini kullanmayan Cloudflare hariç).

Ön getirme-DNS-İstekler-WP-Roket

Ön getirme-DNS-İstekler

5. Önbellek Eklentisini Yapılandırma

Eğer ücretsiz rotayı kullanacaksanız, ben de tavsiye ederim Hızlı Performans veya WP En Hızlı Önbellek, Swift ve WPFC için derslerim var. Ama eğer 49 dolar düşebilirsen, WP Roketi çok daha iyi, kullandığım şey ve birden çok Facebook anketinde # 1 önbellek eklentisi olarak değerlendirildi. Ama neden?

WP Rocket, çoğu önbellek eklentisinin kullanmadığı birçok özellik ile birlikte gelir. Bu, diğer önbellek eklentilerinin çoğunu kullanacak olsaydınız, yaklaşık 6 eklenti yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer benim gibi iseniz, sadece 1 eklenti kullanmak istiyorsunuz. Bu yüzden WP Rocket, GTmetrix / Pingdom’da daha iyi skorlar + yükleme süreleri sağlar (sitenizdeki eklenti sayısını azaltırken daha fazla özelliğe sahiptir).

 • Veritabanı temizleme (WP Rocket’te yerleşik veya WP-Optimize)
 • Kalp atışı kontrolü (WP Rocket’te yerleşik veya Kalp Atışı Kontrolü)
 • Tembel görüntüleri / videoları yükleyin (WP Rocket’te yerleşik veya WP YouTube Lyte)
 • Google Analytics’i yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Analytics için CAOS)
 • Google Yazı Tiplerini yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Yazı Tipleri için CAOS, veya SHGF)
 • Cloudflare + diğer CDN’lerle entegrasyon (WP Rocket’te yerleşik veya CDN Etkinleştirici)

WP-Roket-Özellikler

2016 En İyi Önbellek Eklentisi Anketi

2019 önbellek eklentisi anketi

Swift ve WP Roketi

2016 önbellek eklentisi anketi

En İyi Önbellek Eklentileri 2018 Anketi

wp roket vs w3 totla önbellek

Çoğu kişi önbellek eklentisini doğru yapılandırmaz veya özelliklerinden tam olarak yararlanamaz. Kurulumunuzun ideal olduğundan emin olmak için eğitimlerime göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 • WP Roket eğitimi
 • Hızlı Performans eğitimi
 • WP En Hızlı Önbellek eğitimi
 • W3 Toplam Önbellek eğitimi
 • WP Süper Önbellek eğitimi

6. Veritabanını Temizle

Veritabanınız, silinmiş yorumlar, spam yorumları, düzeltme düzeltmeleri, süresi dolmuş geçici durumlar ve veritabanınızın şişirilmesine neden olan diğer şeyler gibi gereksiz dosyaları biriktirebilir.

Veritabanınızı 1-2 haftada bir temizlemek en iyisidir. Kullanabilirsiniz WP-Optimize eklentisi temizlemeyi ve devam eden veritabanı temizlemelerini zamanlamanızı sağlar. Bunu yapmadan önce veritabanınızın yedeğini aldığınızdan emin olun, özellikle de ilk kez temizliyorsanız.

WP-Optimize Temiz Veritabanı

WP Roket kullanıyorsanız, yerleşik olduğu için WP-Optimize’a ihtiyacınız yoktur:

WP-Roket-Veritabanı-Ayarlar

7. Kalp Atışı Kontrolü

WordPress kalp atışı API’sı gerçek zamanlı eklenti bildirimlerini gösterir ve diğer kullanıcıların bir yayını düzenlediğini gösterir. Bu kulağa hoş gelse de, her 15-30 saniyede bir istek oluşturarak sunucu kaynaklarını da tüketir. Kullan Heartbeat Control eklentisi ve sınırlayın veya tamamen devre dışı bırakın.

Kalp atışı-Ctrl-Plugin

Kalp Atışı Kontrolü

WP Roket kullanıyorsanız, yerleşik olduğu için bu eklentiye ihtiyacınız yoktur:

WP-Roket-Heartbeat-Kontrol

8. CDN

bir CDN (içerik dağıtım ağı) offloads kaynakları dünya çapında birden fazla veri merkezine Bu, sunucunuza daha az stres getirir, ancak sunucunuz ve ziyaretçiniz arasındaki coğrafi mesafeyi de azaltır ve WordPress optimizasyon kılavuzunda bir öneri niteliğindedir. Kullanmanızı öneririm Cloudflare ücretsiz bir CDN olan 200’den fazla veri merkezi ve kullanmamanız için hiçbir neden yok. Cloudflare: sadece Bluehost’un paylaşım planında mevcut, VPS veya özel bir sunucuya sahip müşterilerin Bluehost ile iletişim kurmaları ve istemeleri gerekir..

Bluehost cPanel’inizde Alan Adları’na gidin > Cloudflare > etkinleştirme.

Bluehost Cloudflare

Bluehost Cloudflare Aktivasyonu

Ekstra adıma geçmek istiyorsanız, cihazınızda birkaç ayarı yapılandırabilirsiniz. Cloudflare kontrol paneli.

Cloudflare-Hız-Tab

Ve gerçekten fazladan gitmek istiyorsanız, birden fazla CDN kullanabilirsiniz. Her CDN’nin kendi veri merkezleri vardır ve daha fazla veri merkezi = içeriğinizin daha hızlı gönderilmesi ve daha fazla kaynağın boşaltılmasını sağlar. Kişisel olarak hem Cloudflare (ücretsiz) hem de StackPath’i (30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile aylık 10 ABD doları) kullanıyorum.

StackPath-Data-Merkezleri

Aşama 1: StackPath’e kaydolun.

Adım 2: Gösterge tablosunda CDN sekmesini ve ardından StackPath CDN sitesi oluşturma. StackPath’in alan adınızı isteyeceği, sunucunuzun IP adresini bulacağı bir dizi sayfadan geçecek, ardından önbellek eklentinize kopyalayacağınız / yapıştıracağınız bir CDN URL’si oluşturacaksınız. Çantada keklik.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Sunucu-IP Adresi

CDN-URL-StackPath

Aşama 3: StackPath CDN URL’nizi önbellek eklentinize yapıştırın (aşağıda WP Rocket içindir). Önbellek eklentinizde CDN URL’si için bir alan yoksa, bunun yerine CDN Etkinleştirici eklentisini kullanın.

WP-Roket-CDN-Ayarlar

4. Adım: StackPath’te CDN → Önbellek Ayarları’na gidin, ardından Tamam Her Şeyi Temizle

StackPath-Temizle-Cache

Adım 5: Sitenizi şurada yayınlayın GTmetrix ve “içerik dağıtım ağı” YSlow’da yeşil olmalıdır.

CDN GTmetrix YSlow

9. Kötü Botları Engelle

Spam botların sitenize isabet edip etmediğini ve kaynakları tüketip tüketmediğini asla bilemezsiniz. 2 spammy bot buldum (compute.amazonaws.com ve linode.com) sürekli olarak her 3 saniyede bir sitemi vuruyorlardı – sunucu kaynaklarını tam anlamıyla hiçbir şey için harcamıyordum. Açıkçası Googlebot iyidir, ancak spam botlar kaynakları tüketmekten.

Aşama 1: Yüklemek Wordfence.

Adım 2: canlı trafik raporu (Wordfence’in Araçlar ayarları altında). Sitenize hangi botların vurduğunu görmek için sağlam bir dakika dikkatlice bakın. Spam içerikli görünüyorlarsa, ana bilgisayar adlarını Google’a koyun ve başkalarının bunları spam olarak bildirip bildirmediğini görün. Tüm spam botlarının bir listesini yapın.

Canlı-Trafik-Rapor-Wordfence

Aşama 3: Wordfence’in Engelleme ayarlarına gidin ve spam botlarını buraya ekleyin. kullanım yıldız işareti bu botun tüm varyasyonlarını engellediğinizden emin olmak için aksi halde bu etkili olmayabilir.

Wordfence-Engelleme-Kural

4. Adım: Engelleme günlüğünüze gidin ve bu spam botlarının engellenmesini izlemenin tadını çıkarın.

Wordfence-Firewall-Engelleme

Wordfence’ı kullanmak istemiyorsanız, Blackhole For Bad Bots eklentisi bunu otomatik olarak yapar:

Kötü Botlar için Kara Delik

10. Görüntüleri En İyileştirme

GTmetrix’te görüntüleri optimize etmenin 3 ana yolu vardır. Yalnızca test ettiğiniz tek sayfa için optimize edilmemiş resimler gösterir, bu nedenle en önemli sayfalarınızı bu sayfadan geçirdiğinizden emin olun.

görüntü optimizasyonu

Ölçekli görüntüler sunma – büyük resimleri daha küçük olacak şekilde yeniden boyutlandırın. GTmetrix, çok büyük olan tüm resimleri ve yeniden boyutlandırılması gereken doğru boyutları gösterir. Sitenizdeki resmi bulun, doğru boyutlara yeniden boyutlandırın, yükleyin ve eski resmi yenisiyle değiştirin.

Görüntü boyutlarını belirleme – resmin HTML veya CSS’sine bir genişlik / yükseklik eklemeniz gerektiği anlamına gelir. Ana WordPress düzenleyicisi bunu otomatik olarak yapar, bu nedenle bu hatalar genellikle sayfa oluşturucularda, widget’larda ve web sitenizin diğer alanlarında bulunan resimlerden kaynaklanır. Görüntüyü bulun, resmin HTML’sini görüntüleyin, ardından GTmetrix’in size sağladığı bir genişlik / yükseklik ekleyin.

Görüntüleri optimize edin – benzer bir eklenti kullanarak görüntüleri kayıpsız sıkıştırın ShortPixel. Her ay 100 ücretsiz kredi alırsınız (bu benim en sevdiğim görüntü sıkıştırma eklentisidir ve Imagify, Smush, EWW ve diğerleri dahil birçoklarını denedim). Kurun, API anahtarınızı ShortPixel web sitesi, ardından ayarları yapılandırın. Görüntü sıkıştırma seviyesini kayıpsız olarak ayarlayın. Medya sekmenize gidin ve kaliteden memnun olduğunuzdan emin olmak için birkaç resmi optimize edin. Eğer öyleyse, sitenizdeki tüm resimleri toplu olarak sıkıştırın. Her ihtimale karşı önceden yedek almanızı öneririm.

11. Hafif Eklentiler Kullanın

Sunucu yanıt sürelerinin yavaşlamasına neden olan yüksek CPU eklentileri çalıştırıyorsanız, bunları silmeniz veya çok fazla kaynak tüketmeyen alternatif eklentiler bulmanız gerekir. İşte size önerdiğim bazı hafif eklentiler, ancak çoğu durumda kendi araştırma / testlerinizi yapmanız gerekiyor. Yükleme sürelerini nasıl etkilediğini görmek için EACH eklentisini yükledikten sonra Sorgu Monitörü raporunuzu görüntüleyin.

Sosyal paylaşım – WP Roketleri Ölçek gösterdi Sosyal Medya Tüyü, HükümdarBasit Paylaşım Düğmeleri Toplayıcı, ve MashShare en az istek ve en hızlı yükleme sürelerine sahip.

Destek olmakUpdraftPlus.

kaydırıcılarMonolog, LayerSlider, veya Meteor Kaydırıcılar.

YorumlarDisqus Koşullu Yükü.

PortföyEnvira Galerisi, FooGallery, veya Izgara.

analitik – Google Analytics ve Arama Konsolu bol olmalıdır. Google Analytics’i yerel olarak barındırdığınızdan emin olun (WP Roket, CAOS veya WP Devre Dışı Bırak özelliğini kullanarak).

Sayfa OluşturucularıMotoPress tarafından WordPress Sayfa Oluşturucu, ancak hiçbir sayfa oluşturucu yerel WordPress Düzenleyicisinden daha hızlı çalışmaz. Bunu ile birleştirin Teksir eklentisi bir sayfa oluşturucusuna (WordPress temalarında yerleşik sayfa oluşturucuları da dahil) ihtiyacınız olmamalıdır. Ekibiniz kesinlikle reddetmediği sürece biraz HTML öğren (en kolay kodlama dili), sayfa oluşturuculardan kaçının.

StudioPress Eklentileri – Genesis Framework için hafif eklentiler.

12. Google Yazı Tiplerini Yerel Olarak Barındırma

GTmetrix raporunuzda Google Yazı Tipi hataları görüyorsanız, yazı tiplerini yerel olarak barındırmanız gerekir.

Google-Yazı tipleri-GTmetrix

Kullanın Webfonts için CAOS eklentisi:

CAOS-Yazı tipleri

Veya Kendinden Barındırmalı Google Fonts eklentisi kullandığınız tüm Google Yazı Tiplerini otomatik olarak indirip CSS’nize ekleyen ve herhangi bir ayarı yapılandırmak zorunda olan iyi bir alternatiftir.

Kendini Barındırma Google tarafından Fontlar-Plugin

13. Google Analytics’i Yerel Olarak Barındırma

GTmetrix raporunuzda Google Analytics hataları görüyorsanız, Google Analytics izleme kodunuzu yerel olarak barındırmanız gerekir. CAOS Analytics eklentisi bunu otomatik olarak yapar.

Kaldıraç-Brower-Caching Google-Analytics

CAOS-Analitik

WP Roketi de bu özelliğe sahiptir.

WP Roket Yerel Analizi

14. Web Sitesini Yeniden Test Et

Geri dönmek Google PageSpeed ​​Insights veya Bitcatcha ve web sitenizin sunucu yanıt süresini tekrar test edin. Etkileyen neredeyse her şeye çarptığımızı düşünürsek çok daha hızlı olmalılar.

Azaltmak-Sunucu-Tepki-Süresi-Facebook

15. Daha Hızlı Barınmaya Geçme

Sunucu yanıt süreniz hala yavaşsa, buna kesinlikle Bluehost neden olur.

VPS’lerine veya özel planlarına geçmeden önce, araştırmanızı yapın ve deneyimli kişilerin neler önerdiklerine bakın. WordPress Hosting Facebook Grubu. İş arkadaşınızın kendi önerisi olabilir, ancak bu insanlar ne hakkında konuştuklarını biliyorlar.

kullanırım SiteGround ve sahip 200 ms tepki süresi % 100 GTmetrix skorları ve .4s Pingdom yükleme süreleri. Bir hosting kontrolü yapın, kendi testlerinizi yapın veya hızlı yükleme sayfalarımı tıklayın. 26 Facebook anketinde 1. ev sahibi seçildi ve dünyadan daha iyi EIG (Bluehost, HostGator), GoDaddy, ve aynı sunucuda çok fazla kişi toplayan diğer ana bilgisayarlar. Oldu bir sürü insan DSÖ Taşınan ve gönderildi Sonuçlar üzerinde Facebook ve heyecan. Cıvıldamak sonra cıvıldamak, İleti sonra İleti, anket sonra anket sonra anket, daha hızlı hosting düzeltme yavaş tepki süreleri. Onlar konum WordPress tarafından önerilen, yapmak ücretsiz göçler, ve ben onların yarı ayrılmış plan.

OMM-On-SiteGround

Bitcatcha Sunucu Hız Raporu

2019-GTmetrix-Rapor

2019-Pingdom-Rapor

İnsanlar genellikle göç ederler çünkü hız teknolojisi geliştirebilir sunucu yanıt süreleri birkaç saniye kadar. SiteGround’a taşınan ve sonuçlarını yayınlayan birkaç kişi.

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

2019 Hosting AnketiAnketi Görüntüle2017-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor Hosting ÖnerileriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüTemmuz 2019 Hosting ÖnerisiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Host-Anket-Ağustos-2018Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüPaylaşılan-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Barındırma-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüGo-To-Barındırma-ŞirketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-Barındırma-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWooCommerce-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2016-Web Hosting-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-2019-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWP Dostu Hosting AnketiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2016-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor İçin Favori HostingAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2018 Hosting ÖnerileriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Sunucular-Anket-1Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-For-HızAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-Haziran-1Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüSiteGround-ÖneriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-Sağlayıcı-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-Şubat-2019Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Öneriler-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar AnketiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

SiteGround var 3 plan:

SiteGround WordPress Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü bir serbest göç, hazırlama, gelişmiş önbellekleme ve birden çok web sitesini barındırma yeteneği. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu şurada görebilirsiniz: özellikler sayfası

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround kullanıyorum çünkü…

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Size ücretsiz olarak iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl bağışta bulunuyorum GoFundMe kampanyalarına 3.000 ABD doları (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. Her iki durumda da, Bluehost’tan kaçınırdım – bazı Facebook gruplarına katılın ve konuşmalar, anketler, tweet’ler, ve insanlar DSÖ Taşınan Bluehost’tan SiteGround’a. EIG / Bluehost’ları önermiyorum korkunç barındırma. Yapın Araştırma, görmek Yoast kimi kullanıyor?, ve Sonuçlar insanların Taşınan.

Sıkça Sorulan Sorular

&# X2705; Sunucu yanıt sürelerini nasıl iyileştiririm?

Sunucunuzdaki yükü CDN’lerle hafifletebilir, PHP sürümlerini yükseltebilir ve yavaş eklentileri önleyebilirsiniz, ancak sunucunuz nihayetinde barındırma tarafından kontrol edilir. Web siteniz herhangi bir hız için optimize edilmemişse, gerçekten sunucu yanıt süresi hataları almamanız gerekir.

&# X2705; Sunucumdaki yükü nasıl hafifletirim?

WP Rocket gibi iyi bir önbellek eklentisi kullanmak, doğru bir şekilde yapılandırmak (CDN eklemek dahil), PHP sürümlerini yükseltmek ve kaynak aç eklentilerinden ve üçüncü taraf komut dosyalarından (ör. AdSense) kaçınmak sunucunuzdaki yükü hafifletmeye yardımcı olabilir.

&# X2705; Önbellek eklentileri sunucu hızını artıracak mı??

Evet, özellikle bir CDN kurmak için de kullanırsanız gerekir. Önbellek eklentileri yükleme sürelerini, GTmetrix puanlarını ve sunucu yanıt sürelerini iyileştirmelidir.

&# X2705; Barındırma hizmetini gerçekten yükseltmem gerekiyor mu?

İlk olarak, sitenizi optimize edin. O zaman hala yavaş sunucu yanıt süreleriniz varsa, planları yükseltin veya SiteGround veya Cloudways gibi daha hızlı bir ana bilgisayara geçmeyi düşünün.

&# X2705; Bluehost’un hatası mı?

Birçok kişi Bluehost’ta yavaş sunucular rapor etti, bazı insanlar başka bir ana bilgisayara taşınırken yükleme sürelerini 7 saniyeden fazla artırdı. SiteGround (paylaşılan barındırma) ve Cloudways (bulut barındırma) 2 popüler seçenektir ve her ikisi de Facebook’ta yüksek puan almıştır.

Umarım bu yardımcı olmuştur. Sorularınız varsa, bana bir yorum bırakın.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map