SiteGround Cloud Hosting İncelemesi – Mart 2016’dan beri kullanıyorum ve 80 $ / ay olsa da çok mutluyum

Mart 2016’dan beri SiteGround’un bulut barındırma işindeyim.


Ben onların yükseltti yarı özel GoGeek planı Bu, birçok orta-yüksek trafik sitesi için yeterlidir, ancak benimkinin daha hızlı yüklenmesini istedim. Hepsinden sonra, WordPress hızı benim teşekkürüm.

Buluta geçiş yaptığımda birkaç ani fark vardı …

SiteGround’un bulut barındırma (veya herhangi bir planı) hakkında sorularınız varsa, bana bir yorum bırakın. 2 yılı aşkın süredir onlarla birlikteyim ve WordPress hosting hakkında sık sık yazıyorum.

1. Evet, Aslında SiteGround’un Bulut Barındırma Hizmetini Kullanıyorum

Yeni sürüme geçirdiğimde aldığım e-posta …

SiteGround-Bulut-Barındırma-E-posta

2. Bulut Barındırma Nedir?

Tanım:

Sınırsız sayıda makinenin tek bir sistem gibi davranmasını sağlar. Bulut barındırma güvenliği birçok sunucu tarafından garanti edilirken, diğer barındırma çözümleri (paylaşılan veya özel) yalnızca bir makineye bağlıdır. Bulut teknolojisi, alan veya RAM gibi ekstra kaynakların kolay entegrasyonunu sağlar ve böylece web sitesi büyümesini sağlar.

SiteGround Tanımı

Bulut barındırma bazen özel barındırma çözümlerinden daha iyi performans gösterebilir

SiteGround Bulut Eğitimi

Bu, sitenizin kendine ait olacağı anlamına gelir izole kaynaklar ve aksi takdirde sunucu paylaşacağınız sitelerle ilgili sorunlardan etkilenmeyecektir. Bu izole kaynaklar ve daha yüksek CPU + RAM trafik ani hız, güvenlik ve yol tutuşu.

Paylaşılan Evsahipliği
Sunucuları, performansı düşüren yüzlerce başka web sitesiyle paylaşıyorsunuz. Bu, bir web sitesindeki küçük web siteleri için uygundur. 3,95 $ / ay bütçe, ancak daha iyi hız, güvenlik ve güvenilirlik istiyorsanız ideal değildir.

Bulut Barındırma
Web siteniz 1 tek sunucunun aksine bir sunucu ağında barındırılıyor. Biri başarısız olursa, diğerleri telafi edecektir. at 80 $ / ay trafik artışları sırasında daha iyi yükleme süreleri, güvenlik ve çalışma süreleri bekleyebilirsiniz.Yarı Özel Hosting
SiteGround’un GoGeek planı olarak da adlandırılan yarı özel, yalnızca normal paylaşılan barındırma hizmetinden 4 kat daha hızlıdır $ 11.95 / ay. Bu, bulut barındırma için ayda 80 ABD doları ödemek istemeyenler için mükemmel bir plan.

Özel Hosting
Öncelikle güçlü CPU’lar ve RAM gerektiren yüksek trafikli web siteleri için. SiteGround fiyatlandırması 229 $ / ay ve sürekli yazılım güncellemeleri, 7/24 izleme ve hızlı teknik yardım dahil VIP desteği ile birlikte gelir.

Kimin için?
uygulamaları sitenize bağlıdır ancak bulut barındırma genellikle orta yoğunlukta trafik siteleri aynı anda 100 kullanıcısı olabilir. Veya paylaşılan barındırma planlarından daha fazla CPU, RAM ve disk depolama alanı gerektiren karmaşık bir site çalıştırırsınız. Kaynağa aç uygulamalar ve Apache modülü olarak çalışan PHP gibi özel sunucu yapılandırma ayarlarına ihtiyaç duyan web siteleri içindir. Veya benim için, sitenizi bir sonraki hız, çalışma süresi ve güvenlik düzeyine taşımak istiyorsanız.

3. 2 CPU, 4GB RAM, 40GB SSD Alanı

SiteGround’un bulut barındırma, varsayılan olarak 2CPU + 4GB RAM ile birlikte gelir. Bu, çoğu site için bol miktarda olmalıdır, ancak yüksek trafikli bir site işletiyorsanız veya sitenizi daha hızlı hale getirmek ve trafiği telafi etmek için daha fazla kaynağa ihtiyacınız varsa, cPanel’e giriş yapabilir ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz (ör. Yoğun sezonlarda). Ayrıca planınızı Oto-ölçekleme sunucularınız buna ihtiyaç duyuyorsa (ve gerekiyorsa bir bildirim alın).

SiteGround-Bulut-Barındırma-Fiyatlandırma

İşlemci – (merkezi işlem birimleri) programları idare eder ve uygular. Web sitenizde birden fazla istek yapıldığında, bunlar bir sırada sıralanır. Birden fazla CPU bunları daha hızlı işleyerek web sitenizi daha hızlı hale getirir. Bilgisayarınız için yalnızca web siteniz için bir Intel Core i7 gibi düşünün. 2 CPU genellikle çoktur, ancak bulutla her zaman yükseltme seçeneğiniz vardır.

Veri deposu – verileri ve komut talimatlarını geçici olarak saklar, sonra hesaplama için iletir. Tıpkı dizüstü bilgisayarınıza fazladan bir RAM yuvası ekleyeceğiniz gibi, bulut barındırma planınıza RAM eklemek, web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlamak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir.

Depolama – mevcut barındırma planınızda ne kadar depolama alanı kullandığınızı kontrol edin (genellikle cPanel’de bulunur). Ardından bulut barındırma planınıza gerekli miktarı ekleyin.

Her Zaman Yükselt – hafızanızı SiteGround’da izleyebilirsiniz cPanel sunucunuzun stresli olup olmadığını görmek için (her zaman sınırlarınızın sınırındadır). Bu durumda, gerekirse daha fazla RAM veya CPU yapabilirsiniz. Bu onların minimum planı sadece 2GB RAM ve 4GB’a yükselttiğim zamandı:

Barındırma-Bellek-Kullanımı

4. Trafik Çarpmalarını Telafi Eden Otomatik Ölçekli Kaynaklar

Yoğun sezonlarınız varsa veya trafik artışlarını telafi etmek istiyorsanız, bulut barındırma hesabınızı Oto-ölçekleme (CPU + RAM’i artırın) web siteniz çok fazla trafik alırsa. Aksi takdirde siteniz çok yavaş çalışır veya kapanır (paylaşılan barındırma gibi).

Bunu yapmak için SiteGround cPanel hesabınıza giriş yapın ve Otomatik Ölçeklendir… seçeneğini tıklayın.

Bulut autoscale

O zaman ihtiyaçlarınıza göre bir etkinlik oluşturun…

SiteGround-bulut autoscale

5. Hiçbir CPU Overages veya Sunucu Overclock

İle SiteGround’un paylaşılan barındırma nedeniyle web siteniz geçici olarak kapatılabilir mi CPU ortalamaları. Bu, planınızın kaynak sınırını aştığınız ve kötü bir eklenti yükleyerek, W3 Total Cache’de olduğu gibi bir CDN’nin (içerik dağıtım ağı) etkinleştirilmesinden veya yalnızca kötü koddan kaynaklanabileceği anlamına gelir. Paylaşılan barındırmadayken bu aslında başıma geldi.

Bunu bulut barındırmada almanız olası DEĞİLDİR (CPU ortalamaları genellikle paylaşılan barındırma kullanan orta trafik sitelerinde gerçekleşir). Bundan kaçınmanıza rağmen infazları azaltmak, SiteGround’un paylaşılan planlardaki CPU limitleri genellikle bu orta trafik siteleri için yeterli değildir.

bulut barındırma-cpu-kaynaklar

6. Yalıtılmış Kaynaklar Daha İyi Çalışma Süresi ve Güvenlik anlamına gelir

Sunucuları başka web siteleriyle paylaşmadığınız için, web sitelerinde bir sorun olduğunda etkilenmezsiniz. Bulut barındırma ile teknik sorunlara girme riski çok daha azdır.

7. Cloud Hosting ile Gelen Ek Özellikler

SiteGround’un bulut barındırma hizmeti aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

 • Yedekler
 • Öncelikli destek
 • Otomatik güncellemeler
 • Ücretsiz barındırma geçişi
 • Geri & restorasyon hizmeti
 • Sınırsız sayıda barındırılan web sitesi
 • WordPress ile ilgili destek
 • Yüksek miktarda e-posta depolama alanı
 • Güvenlik ve spam önleme
 • 4 veri merkezleri ndan şeçmek
 • SiteGround en hız teknolojisi
 • SiteGround en çalışma süresi teknolojisi
 • Hız için SSD (yarıiletken sürücüler)
 • Hız için CDN (içerik dağıtım ağı)
 • Hız için NGINX sunucuları, HTTP / 2, PHP7 ve HHVM
 • Ücretsiz alan adı, SSL, WordPress otomatik güncellemeleri, e-posta depolama alanı

Ayrıca SiteGround’da listelenen her şey bulut barındırma sayfası:

bulut barındırma-özellikleri

8. Pingdom’da Yükleme Süremi .4 Saniyeye Nasıl Düşürdüm

Oldukça popüler bir WordPresss hız optimizasyonu öğretici yazdım, ancak önbellek eklentiniz ve barındırma 2 ana faktördür. 49 $ ‘a düşebilirsen WP Roketi o Bu Facebook anketinde 1. sırada önbellek eklentisi ve kurulumu kolay WP Roket eğitimi Cloudflare + StackPath’in CDN’sini nasıl ekleyeceğinizi de gösterir. Bunu SiteGround’un bulut barındırma ile birleştirdiğinizde web siteniz hızlı bir şekilde yüklenmelidir. Ücretsiz bir önbellek eklentisi kullanmayı tercih ederseniz, WP En Hızlı Önbellek ve W3 Toplam Önbellek (2 en yüksek puan alan ÜCRETSİZ önbellek eklentisi). SiteGround’un üzerinde bunlardan birini kullanırdım SG CachePress eklentisi bana daha iyi sonuçlar aldıklarından.

İşte web sitem…

OMM-On-SiteGround

Ve bir .Pingdom’da 4s yükleme süresi

Pingdom Yükleme Süreleri

9. SiteGround Bulutu Hakkında Başkaları Ne Diyor?

@SiteGround bulut barındırma kayalar. Gerçekten GoBig üzerinde gözle görülür bir gelişme. Sunucu mükemmelliğini kontrol etmek için herhangi bir iPhone uygulaması var mı?

– Andrew (@andrewmcsweeney) Instagram Profilini Görüntüle 24 Ekim 2015

@SiteGround Site alanında bir ay tamamlandı .. Bulut barındırma paketlerimizi mutlulukla yeniledi .. :) Çok teşekkür ederim..

– StudentProjectGuide (@projects_buzz) 1 Kasım 2016

.@SiteGround bizim #İnternet sitesi #Hosting Tanrı! Sadece iki CPU Çekirdeği ile Business Cloud hizmetine geçtim ve sitem uçuyor! Teşekkürler!

– Reality Crowd TV (@RealityCrowdTV) Instagram Profilini Görüntüle 11 Mart 2015

Teşekkürler @siteground hosting hesabımı yükseltmek için: ciddi performans iyileştirmesi! pic.twitter.com/eke2S80lj5

– Simon Kloostra (@simonkloostra) Instagram Profilini Görüntüle 18 Mart 2014

İçin kaydoldum @SiteGround uzaklaşmak için bulut @hostmonster/@bluehost. Teşekkürler @norcross @syedbalkhi @ corymiller303

– Michael Torbert (@michaeltorbert) Instagram Profilini Görüntüle 26 Şubat 2016

@Siteground Bulut Hosting Planlarında HHVM ile Suyu Uçurmak https://t.co/jgCb3wVTEd #bizitalk #hosting #vps #bulut

– Jonathan Griffin (@thebesthostnews) Instagram Profilini Görüntüle 23 Mayıs 2015

10 yıl sonra Hostgator’dan ayrıldım. Şimdi her şeyi Siteground bulut barındırma hizmetine taşıyoruz.

– Sue Bride (@sueken) Instagram Profilini Görüntüle 15 Eylül 2015

İhtiyaç #yönetilen #WordPress #hosting ? @SiteGround Sca yeni ölçeklenebilir bulutu #vps Harika. Tüm wp sitelerim için kullanıyorum. http://t.co/dcxNBZJxci

– Mark Cyrus (@markcy_) 30 Nisan 2015

Sevdim! @RealityCrowdTV @StephenCaggiano iyi bir şey değiştirdik bizim @SiteGround bulut çözümlerine :). Web sitesi trafiği arttı!

– Manolis Sfinarolakis (@AverageJoeVC) 04 Mart 2015

@EricHamm a geçti @SiteGround bulut vps ve performans ve destek gerçekten harika!

– Hans Swolfs (@Photastic) Instagram fotoğrafları ve videoları 11 Ekim 2014

@gsterling Ben büyük bir savunucusuyum #managedwordpresshosting Volan harika, ama kullanıyorum @SiteGround‘in bulut barındırma ve onu sevme.

– Chris Ratchford (@prodentite) Instagram Profilini Görüntüle 14 Temmuz 2016

10. Sonuç: Ayda 80 $ Ödeyebiliyorsanız Bomba

Unutmayın, SiteGround hostinginizi ücretsiz olarak taşıyacaktır, böylece yapmanız gereken tek şey planınızı seçip giriş bilgilerinizi göndermektir. Bunları doğrudan 1-866-605-2484 numaralı telefondan da arayabilirsiniz..

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

Nispeten daha küçük bir web sitesi işletiyorsanız ve ayda 80 ABD doları ödemeden yükleme sürelerini iyileştirmek istiyorsanız, GoGeek planı daha ucuz ($ 11.95 / ay) ve diğer paylaşılan barındırma planlarından 4 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlayan yarı özel barındırmadır. Dolayısıyla, SiteGround’un bulut barındırma bir bütçe kırıcıysa, GoGeek’i deneyin…!

SiteGround’un Bulut Hosting’ini görüntüleyin

Diğer Sitem’i İnceleyin

BaşlamakGrowBigGoGeekBulut

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map