SiteGround GrowBig Gözden Geçirme: Başlangıçtan Daha Fazla Sunucu Kaynağı ve Hazırlama, Gelişmiş Önbellekleme, Sınırsız Barındırılan Siteler

SiteGroud StartUp ile GrowBig ve GoGeek arasında seçim yapma?


SiteGround’un GrowBig planı, birden fazla web sitesini barındırmak, tek tıklamayla evreleme ve daha fazla sunucu kaynağı (web barındırmadaki ana hız faktörü) elde etmek için mükemmeldir. Başlamak.

Aslında tüm bu sadece 2 $ daha fazla ayda almak düşünüyor en iyi değeri vardır. Fazladan bir 10GB depolama alanına sahip olduğunuzdan bahsetmiyorum bile, yedekleme ve geri yükleme aracı, ve SiteGround’ları kullanmayı planlıyorsanız gelişmiş önbellekleme (her 3 seviye) SuperCacher WordPress ve Joomla için. Ben SiteGround GrowBig inceleme her planı (artı onlarla hosting kendi deneyim) üzerinden gidecek.

Eğer bir spoiler istiyorsanız …

Evet, kesinlikle SiteGround’un GrowBig planını öneriyorum. Birden fazla web sitem var ve hepsi Pingdom’da 1 saniyenin altında Uptime Robot’ta% 100 çalışma süresiyle yüklendi. Tabii ki, ben de hız optimizasyonu konusunda bir ineklerim. O zamandan beri bulutta GoGeek’e geçtim, ancak yalnızca geçim sağlamak için web siteme güvendiğim ve bu benim için çok önemli. Bunu gör StartUp ve GrowBig vs. GoGeek karşılaştırma tablosu her plana nelerin dahil olduğunu görmek için.

Evet, SiteGround Kullanıyorum

2 yıldan fazla bir süredir SiteGround’dayım ve GrowBig, GoGeek’i kullandım ve şu anda bulut barındırma planındayım. Yükseltme yapmamın tek nedeni GoGeek ve Bulut sitemin daha hızlı yüklenmesini istediğimden (daha yüksek planlarla daha fazla sunucu kaynağı elde edersiniz).

OMM-On-SiteGround

Tabii ki SiteGround (Godaddy ve Bluehost) önce birkaç kötü ana bilgisayar ile oldu ama göç beri oldukça mutlu. Eğer kullanmasaydım GrowBig hakkında bir inceleme yazmazdım – bazı insanlar sadece bir sürü araştırma yapar ama SADECE kullandığım (ve araştırma) barındırma planlarının incelemelerini yazarım. Ben de site hızı hakkında blog, bu yüzden en iyi ev sahibi bilmek benim için, müşteriler ve kılavuzlarımı okuyan insanlar için çok önemlidir. Onları yanlış yöne yönlendirmek istemiyorum.

İşte 1 yaşın altında yüklenen sitem (Pingdom raporumu görüntüle) …

2019-Pingdom-Rapor

StartUp ve GrowBig vs. GoGeek

Bu, SiteGround’larda gösterilenle aynı grafiktir özellikler sayfası

GrowBig incelememin geri kalanı bu özelliklerin üzerinden geçiyor, ancak sitenizin daha hızlı yüklenmesine ilişkin ipuçları (barındırma dışında) da içeriyor. Özellikle WordPress’i çalıştırırsan, senin için ipuçları var.

GrowBig İyi Olursa…

 • Birden fazla web sitesi barındırmak istiyorsunuz
 • Daha fazla sunucu kaynağı istiyorsunuz (daha hızlı web sitesi)
 • StartUp ile aldığınız 1 yerine 30 günlük yedekleme istiyorsunuz
 • StartUp ile birlikte gelen 10GB yerine 20GB depolama istiyorsunuz
 • StartUp ile e-posta depolama alanınızın 1000 MB yerine 2000 MB olmasını istiyorsunuz
 • Bunu kolaylaştırmak için SiteGround’un 1 tıklama yedekleme ve geri yükleme aracını kullanmak istiyorsunuz
 • W3 Total Cache kullanmak daha iyi bir iş olsa da gelişmiş önbellekleme istiyorsunuz
 • 1 yıl boyunca ücretsiz joker karakterli SSL istiyorsunuz (e-Ticaret sitenizin alt alan adlarını korur)
 • Web sitenizin ayda 25.000’den az ziyareti var ve bir ton kaynak gerektirmiyor

GoGeek İsteyebilirsiniz …

 • İstediğiniz yarı özel barındırma daha fazla sunucu kaynağı ile
 • İstediğiniz sahneleme demo (hazırlama) sitesinde tasarımları / kodu test edebilirsiniz
 • 10 dakikadan daha kısa sürede gönderilen biletlerle öncelikli destek istiyorsunuz
 • SiteGround’un gerektiğinde ücretsiz bir yedekleme / geri yükleme hizmeti sağlamasını istiyorsunuz
 • İstediğiniz PCI uyumluluğu e-ticaret siteniz için kredi kartı sahtekarlığını önler

Sınırsız Web Sitesine Ev Sahipliği Yapın

GrowBig hesabınızda sınırsız web sitesi barındırabilirsiniz, sadece aşmadığınızdan emin olun CPU sınırları veya web siteniz geçici olarak kapanabilir (bu herhangi bir ana bilgisayarda olabilir). Bu, çoğu web sitesi için sorun olmamalı, ancak bunu önlemeye yardımcı olacak bazı ipuçlarını listeledim.

SiteGround CPU-Limit

Bu aslında bir noktada başıma geldi, ancak WordGence eklentimi daha iyi yapılandırmama yardımcı olan SiteGround’un harika destek ekibinin yardımıyla hızlı bir şekilde çözebildim.

SiteGround-işlemci-fazla değerlerin

CPU Ortalamalarını Önleme İpuçları

 • Sitenizi işleyebilecek bir barındırma planı kullanın
 • monitor awstats SiteGround cPanel’inizde
 • Kurmak Cloudflare ve MaxCDN CPU kullanımını boşaltmak için
 • Kullanarak görüntüleri kayıpsız sıkıştırın Imagify Eklentisi
 • kullanım Wordfence İstenmeyen botları / IP adreslerini engellemek için
 • W3 Total Cache’in Cloudflare ayarlarında hotlink korumasını etkinleştirin
 • Web sitenizde sürekli olarak çalışan ağır eklentilerden veya uzantılardan kaçının
 • Yükle WordPress Kalp Atışı Kontrol Eklentisi kaynak tüketimini önlemek

Başlangıçtan Daha Fazla Sunucu Kaynağı

Bu, sunucuları LESS web siteleriyle paylaştığınız ve daha fazla kaynak SİZİN barındırmaya adanmıştır. GrowBig ile birlikte gelir StartUp’tan 2 kat daha fazla sunucu kaynağı. Bunu SiteGround’da görebilirsiniz özellikler sayfası “ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” altında, “sunucu” sekmesinin üzerine gelin. Planları yükselttikçe, 2x eşzamanlı sunucu işlemi, 2x CPU kullanımı, 2x inode, vb. Elde edersiniz. barındırma hızı. GoGeek daha da fazla, ancak daha büyük bir fiyat sıçraması, GrowBig ise StartUp’tan sadece 2 $ / ay daha fazla…

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

Her bir planla kaç sunucu kaynağına sahip olduğunuzu görmek için özellikler sayfasına bakın…

SiteGround-Kaynaklar-Grafik

Tek Tıklamayla Hazırlama ile Demo Web Siteleri Oluşturma

GoGeek ile birlikte gelir tek tıklamayla evreleme web sitenizi (Joomla veya WordPress’te) klonlamanıza ve gerçek sitenize başlamadan önce tasarımları, eklentileri veya hazırlama sitesindeki değişiklikleri test etmek için kullanmanıza olanak tanır. Bu özellikle riskli değişiklikleri test etmek için iyidir.

SiteGround-evreleme

SiteGround Desteği ile Yedekleme / Geri Yükleme Hizmeti

SiteGround GoGeek, 30 günlük yedekleme, ücretsiz bir yedekleme ile birlikte gelir & geri yükleme aracı ve SiteGround’un destek ekibinden, gerekirse bir yedeği geri yüklemesini isteme yeteneği. Web sitenizi daha eski bir sürüme geri döndürmekten hoşlanmıyorsanız, ancak bir şey olması durumunda güvenilir bir ekip istiyorsanız, artık GoGeek planıyla bu lükse sahipsiniz..

e-Ticaret Özellikleri: Şifreleyelim ve Joker Karakterli SSL

SiteGround-e-ticaret-özellikler

Ücretsiz Let’s Encrypt SSL – tüm planlar ücretsizdir SSL’yi Şifreleyelim cPanel’de bulabilirsiniz.

Joker karakter SSL – GrowBig ve GoGeek şunları içerir: joker SSL sitenizi ve alt alan adlarını güvence altına alırken, web sitenizde sergilemeniz için bir site mührü verir. 1. yıldan sonra yıllık 89 $ ‘a mal olacak. Yapabilirsin SiteGround’un SSL planlarını görüntüle daha fazla öğrenmek istersen.

Alışveriş kartı – SiteGround ana programları destekler alışveriş kartı. Ayrıca onların hakkında okumak isteyebilirsiniz satıcı hesabı çözümleri için ödemeleri işleme hakkında bilgi edinmek e-Ticaret barındırma.

PCI uyumluluğu – yalnızca GoGeek planına dahildir ve 12 gereksinimi kullanarak ödemeleri birleştirerek kredi sahtekarlığını önlemeye yardımcı olur.

WordPress, Joomla, Drupal Özellikleri

WordPress – WordPress kurulumu, otomatik güncellemeler, ve şaşırtıcı WordPress desteğinin tümü SiteGround StartUp’a dahildir. Destek ekibi WordPress ile geldiğinde son derece bilgili ve Wordfence ve diğer eklentilerle ilgili sorunları düzeltmeme yardımcı oldu. WordPress ile iyi olduğumu düşündüm, ancak SiteGround’un desteği beni etkilemeye devam ediyor. SiteGround’u görüntüleyin cPanel demosu WordPress, Joomla, hız ve posta araçları vb..

SiteGround-wordpress-özellikler

CPanel’deki WordPress araçları…

SiteGround-wordpress-araçları

Joomla – 1 tıklama Joomla kurulumu, Joomla desteği ve diğer özellikleri Joomla Hosting.

SiteGround-joomla-özellikler

CPanel’deki Joomla araçları…

SiteGround-joomla-cpanel-araçları

Drupal – Drush, önceden yüklenmiş Git ve SuperCache Drupal hosting.

SiteGround-drupal-özellikler

Hız İçin Optimizasyon: SiteGround Yükleme Süreleri

Yükleme süremi alabildim 1 saniyenin altında, ancak SiteGround’da hızlı yükleme süreleri olan tek kişi ben değilim. Müşterileri, birçok popüler ana bilgisayardan en hızlı yükleme sürelerine sahiptir. Bunun nedeni, SiteGround’un hız teknolojisi NGINX sunucularını, yarıiletken sürücüleri (SSD), PHP7, HTTP / 2 özellikli sunucuları ve diğer tüm ana bilgisayarlardan daha hızlı bir “yığın” kullanır.

SiteGround-sayfa yükleme-kat

Etkinleştiriliyor Cloudflare SiteGround cPanel’de sitenizi daha hızlı hale getirir…

SiteGround Bulut Parlaması Etkinleştirmesi

Agresif önbellek kullanımı ve Railgun daha da hızlı yapar…

SiteGround Cloudflare Ayarları

WordPress kullanıyorsanız, Bunları yapılandırmanızı öneririm W3 Toplam Önbellek eklentisi ayarları onların yerine yerleşik SuperCacher. Daha yüksek derecelendirmelerle önbelleğe almak için kullanabileceğiniz daha iyi eklentiler ve uzantılar vardır ve muhtemelen daha iyi sonuçlar alırsınız. (WordPress için) bağlandığım bu öğretici 75.000’den fazla kişi tarafından kullanıldı ve GTmetrix’te% 100 sayfa hızı puanları almalarına yardımcı oldu. WordPress kullanıyorsanız kesinlikle kontrol edeceğim.

SiteGround-SG-cachepress

Ya da istersen WP Roketi ve WP En Hızlı Önbellek, Ben de bu eklentiler için öğretici var. WordPress site hızı söz konusu olduğunda önbellek eklentiniz ve barındırma, en büyük 2 faktördür.

SiteGround = Birden Fazla Facebook Anketinde 1 Numaralı Sunucu

Burada Facebook anketleri SiteGround’un # 1 olarak derecelendirildiği en iyi WordPress ana bilgisayarlarından Ayrıca çok sayıda diğer Facebook anketlerinde de 1 numaraydı (ve anketin tamamını görmek için her bir resme tıklayabilirsiniz)…

2019 Hosting Anketi
Anketi Görüntüle2017-WordPress-Hosting-FB-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor Hosting Önerileri
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüTemmuz 2019 Hosting Önerisi
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Host-Anket-Ağustos-2018
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüPaylaşılan-Hosting-Anket-2017
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Barındırma-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüGo-To-Barındırma-Şirket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-2017
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-Barındırma-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWooCommerce-Hosting-FB-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2016-Web Hosting-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-2019-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWP Dostu Hosting Anketi
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2016-WordPress-Hosting-FB-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor İçin Favori Hosting
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2018 Hosting Önerileri
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Sunucular-Anket-1
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-For-Hız
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-Haziran-1
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüSiteGround-Öneri
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-Şubat-2019
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Öneriler-Anket
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi
Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

SiteGround GrowBig’i Görüntüle

Sıkça Sorulan Sorular

&# X2705; SiteGround GrowBig’in maliyeti nedir??

SiteGround GrowBig, promosyon döneminiz için (1-3 yıl) aylık 5,95 ABD doları, ardından 19,95 ABD Doları / ay sonra.

&# X2705; GrowBig ve GoGeek arasındaki fark nedir?

GrowBig daha az depolama alanına, sunucu kaynağına sahiptir ve öncelikli destek veya GIT ile birlikte gelmez. GoGeek.

&# X2705; GrowBig aylık ~ 25.000 ziyaret için uygun mu??

GrowBig genellikle aylık ~ 25.000 ziyaret için uygundur, ancak bu genel bir sayıdır. Web sitenizin eklentilerine, trafiğine ve CPU tüketimine bağlıdır.

&# X2705; GrowBig’de birden fazla web sitesi barındırabilir miyim?

Evet, GrowBig’de birden fazla web sitesi barındırabilirsiniz. CPU kullanımınıza bir göz atın.

&# X2705; SiteGround’dan nasıl ücretsiz taşıma isteğinde bulunabilirim??

SiteGround’dan ücretsiz taşıma istemek için bir destek bileti açın, bir web sitesi aktarma seçeneği göreceksiniz. SiteGround’a eski barındırma bilgilerinizin ayrıntılarını sağlayın, bunlar taşıma işlemiyle ilgilenecek.

Diğer Sitem’i İnceleyin

BaşlamakGrowBigGoGeekBulut

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map