SiteGround vs. Bluehost WordPress Hosting İnceleme: Kişisel Deneyim (Ve Facebook Gruplarında Çoğu Kişi Ne Diyor?)

SiteGround ve Bluehost karşılaştırması


Bir itirafım var…

Yıllar önce, tavsiye eden blogculardan biriydim Bluehost bir ortaklık olarak. Ancak bu, 30’dan fazla Facebook Grubuna katıldıktan ve insanların “en iyi” barındırma hakkında sorduğu yüzlerce konuşmayı okuduktan sonra değişti. Web sitemi Bluehost’tan SiteGround’a hemen aktardım (spoiler: yük sürelerim artık 1 saniyenin altında). Bu ikisi arasında karşılaştırma olmadığı için Bluehost’u tavsiye etmeyi de bıraktım – lütfen araştırmanızı sosyal medyada yapın!

SiteGround 34 Facebook anketinde 1 numaraya ev sahipliği yaptı ( Bluehost ile karşılaştırıldığında) ve ayrıca Yoast tarafından kullanılan. Bluehost’tan SiteGround’a geçiş yapan kullanıcılar yükleme süresinden 7 sn. Trustpilot, Gelişmiş Twitter Arama ve Facebook Grupları ile ilgili araştırmalarınızı yapın. Mevcut Bluehost müşterilerinin yavaş sunucuları, kesinti süreleri ve süper yavaş desteklerinden şikayetçi olduklarını göreceksiniz. Çoğu SiteGround müşterisi gerçekten mutluyken.

Kiminle bitirdim?

SiteGround ve açıkçası sevindim, çünkü orada yönlendirecek tonlarca Bluehost üyesi var yanlış yön. Ayrıca büyük miktarda sosyal medya kanıtı var. SiteGround daha hızlı. Onların GoGeek planı ve birkaç web sitesi optimizasyonu elde ettim. <1s yükleme süreleri ve% 100 GTmetrix skorları. Bunu Bluehost’a asla alamadım. Peki neden SiteGround daha iyi? Bu incelemede öğreneceğiniz şey bu.

Bluehost-Yönetilen-WordPress-Barındırma

1. 34 Facebook Anketinde SiteGround’a Karşı Bluehost

SiteGround 34 farklı ankette 1. sırada yer alırken, Bluehost haritada hiçbir yerde yoktu. Bunların çoğu özel gruplar halinde alındı, bu yüzden anketleri görmek için onlara katılmanız gerekecek (ayrıca ekran görüntüleri sağladım). WordPress Hosting Facebook Grubu , bağlı kuruluş bağlantılarına ve kendi kendine yararlanıcılara izin vermedikleri için barındırma hakkında tarafsız görüşler almak için harika bir yerdir.

SiteGround ve Bluehost karşılaştırması

SiteGround vs Bluehost Facebook AnketiAnketi Görüntüle2017-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor Hosting ÖnerileriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüTemmuz 2019 Hosting ÖnerisiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Host-Anket-Ağustos-2018Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüPaylaşılan-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Barındırma-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüGo-To-Barındırma-ŞirketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-Barındırma-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWooCommerce-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2016-Web Hosting-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-2019-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWP Dostu Hosting AnketiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüSiteGround vs Bluehost Twitter AnketiAnketi Görüntüle2016-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüElementor İçin Favori HostingAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2018 Hosting ÖnerileriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress Hosting Anket Eylül 2018.pngAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüYönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2019-Sunucular-Anket-1Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-For-HızAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüWordPress-Hosting-Anket-Haziran-1Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüSiteGround-ÖneriAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBest-Web Hosting-Sağlayıcı-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Anket-Şubat-2019Anketi Görüntüle veya Ekran görüntüsüBarındırma-Öneriler-AnketAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar AnketiAnketi Görüntüle veya Ekran görüntüsü

2019 Hosting Anketi

2. Bluehost Ortaklık Tuzaklarından Kaçının

Bluehost üyeleri Google, Quora ve Facebook Gruplarını kötü tavsiyelerle dolduruyor. Bluehost onları yüksek komisyonlarla teşvik ediyor ve gerçekten önem verdikleri şey bu.

Bluehost ile Blog Nasıl Başlanır

Gerçekten tarafsız barındırma fikirleri nereden alınır?

Bluehost EIG TwitterBluehost Satış Ortağı Bağlantıları

Tabii ki, çok sayıda SiteGround üyesi de var (evet, ben dahil). Ancak incelemelerimin çoğunu sosyal medyadan alıyorum ve SiteGround’un 2 ana endişesini ele alacağım – yüksek yenileme fiyatları ve CPU sınırları. Ayrıca size SiteGround’dan göç eden çoğu kişinin Cloudways’de veya A2’de DigitalOcean’a gittiğini söyleyeceğim (bkz. diğer barındırma alternatifleri).

3. Araştırmanızı EIG Üzerinde Yapın

Aynı şirket (Uluslararası Dayanıklılık Grubu) Bluehost, HostGator, HostMonster, Site5, iPage, Unified Layer ve diğer pek çok farklı hosting şirketine sahiptir..

Neden EIG’den kaçınmalısınız?

 • Onlar sahip lütfen hissedarlar (insanlar üzerindeki kârlar)
 • Aynı sunucuda çok fazla kişi paketleyerek maliyetleri düşürme
 • Personeli ateşleyerek ve müşterileri sonsuza dek bekleterek desteği “kolaylaştırırlar”
 • Aktif olarak yeni teknolojiye yatırım yapmıyorlar (yeni PHP sürümlerini piyasaya sürmek yavaş)
 • Onlar iyi hosting şirketleri satın almak için bilinir, ama sonra yokuş aşağı gitmek

Liste-Of-EIG-Markaları

EIG hakkında bunu okuyun…

EIG FacebookEIG Twitter

4. Bluehost Sunucuları Cehennem Yavaş

Hızlı yükleme sürelerini ve iyi GTmetrix / Pingdom raporlarını önemsiyorsanız, Bluehost yardımcı olmaz. Sunucularını aşırı kalabalıklaştırdılar ve tonlarca insan Facebook + Twitter’dan şikayet ediyor.

İşte Bluehost’un söyledikleri Kullanıcı Sözleşmesi:

“Çok sayıda dosyaya sahip hesapların (200.000’den fazla inode sayısı) sunucu performansı üzerinde olumsuz etkisi olabilir.”

Size sadece bir fikir vermek için SiteGround’un StartUp, GrowBig, GoGeek planları için 150.000, 300.000 ve 450.000 inode limiti vardır. Bluehost bu 200.000 inode sınırından bahsettiklerinde hangi barındırma planına atıfta bulunuyor? Sadece tahmin edebiliriz, ancak sunucuları hakkında şikayet eden kişi sayısına bakılırsa, bu sınır muhtemelen Bluehost’taki çoğu plan için geçerlidir.

SiteGround vs Bluehost Destek

Bluehost Yavaş Sunucu Yanıt Süresi

Bluehost Sunucu Yanıt Süresi Adanmış

Bluehost Crap Sunucusu Yanıt Süresi

Bluehost Sunucu Yanıt Süresi

Sunucunuzun Yavaş olup olmadığını Kontrol Etme
Herhangi bir web sitesini Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda, yani sunucunuzun (ana makineniz) yavaş olduğu anlamına gelir. Bu Bluehost ile çok şey oluyor.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

5. Sık Arıza Süreleri

“İçin bir Twitter araması yapın”Bluehost aşağı”Ve kesinti sorunları yaşayan tonlarca insan göreceksiniz. Bazı web siteleri bir haftadan fazla ve Bluehost’un desteği daha az bakım sağlayabilir.

Bluehost’la çalışırken, sitem haftada bir kez, bazen birden fazla saat boyunca aşağı inerdi. Onların barındırma olup olmadığını ya da yaptığım bir şey yanlış olup olmadığını sorgulamak gerçekten acı vericiydi. SiteGround’a taşındıktan sonra, tüm kesinti sorunlarım ortadan kalktı. Yine, bu para kazanmak için güvendiğiniz bir işletme web sitesi ise, Bluehost’u seçmeyin.

Bu çok kötü bir Bluehost var bir özür mektubu yazdı:

Bluehost Özür Mektubu

Bluehost sürekli özür diliyor:

Bluehost-Özür

6. Yavaş + Yararsız Destek

Bluehost’un desteği SiteGround ile kıyaslanamaz. SiteGround ile saniyeler içinde canlı sohbeti ve 10-15 dakika içinde cevaplanan biletleri alabilirsiniz. Bluehost’un yanıtlanması saatler hatta haftalar alabilir. En kötü yanı, “takip edecek” ama asla yapmayacaklarını söyleyen çok sayıda rapor var. Web siteniz sunucularına geçerse, çok sinir bozucu olabilir.

Bluehost Desteği

Bluehost Telefon DesteğiYavaş Bluehost Telefon Desteği

7. Her İki Şirket de Haksız Faturalandırmaya Sahiptir

Bluehost’un ilan edilen fiyatlarını (2.95 $ / ay) elde etmek için 3 yıl peşin ödeme yapmanız gerekir, aksi takdirde 1-2 yıl daha fazla ödeme yaparsınız. Bunu yalnızca ödeme sayfalarına ulaştıktan sonra öğreneceksiniz.

Bluehost Fiyatlandırması

SiteGround’un yenileme fiyatları yüksektir. Promosyon fiyatlarına 3 yıla kadar alabilirsiniz, sonra atlar. Bu nedenle, bu değerde bulacağınız en iyi paylaşılan barındırma olduğu için 3 yıl boyunca ödeyeceğim. Geçen yıl, kız arkadaşımı SiteGround’a kaydettim ve 3 yıl boyunca ödemediğim için pişman oldum. Yenileme zamanı geldiğinde, A2’ye geçtik (bir restoran web sitesi ve sadece mümkün olduğunca ucuza çalışmasını istedi). Onu yenilemeye ya da Cloudways’e gitmeye ikna etmeye çalıştım. O ucuz istedi ve ben kadınlarla tartışmaktan daha iyi biliyorum.

SiteGround Yenileme Fiyatlandırması

8. Bluehost’u Neden Kullanmamalısınız?

 • Tarafından sahip olunan EIG 60’ın üzerinde farklı ana bilgisayara sahip olan ve aynı sunucuya çok fazla insanı ambalajlamakla ün salmış, korkunç destek, sık sık kesintiler yapan ve asıl amacı mevcut programlara bakmak yerine agresif bir şekilde ortaklık programlarını teşvik ederek hissedarları (müşterileri değil) memnun etmek. müşteriler
 • 3 yıl peşin ödeme (SiteGround 1 yıldır)
 • Yeni PHP sürümlerini piyasaya sürmek son derece yavaş
 • Hatalı ağ geçitleri veya dahili sunucu hataları gibi sunucu hataları
 • Destek korkunçtur (örn. 1 saat bekleme süresi)
 • Destek sunucuların sorun olup olmadığını kabul etmeyecektir
 • Sürekli olarak gereksiz yükseltmeleri satmaya çalışıyor
 • Yerleşik SEO hiçbir şey yapmaz (tamamen ayrı bir alan)
 • Ne tür hız / çalışma süresi teknolojisini kullandıklarını listelemezler
 • Evrelemeyi, SSL’yi Şifreleyelim ve diğer temel özellikleri desteklemiyorlar
 • Tam araştırmasını yapmayan yeni başlayan web sitesi kullanıcıları içindir.
 • 30’dan fazla WordPress hız projesini tamamladım ve web siteleri 10’lardan 3’lere çıktığında zor, ancak müşteriler hala mutlu değiller ancak ana bilgisayarları değiştirmeyi reddediyorlar
 • Sizin için ne ödeme olsun ve Bluehost cehennem kadar ucuz (birçok WordCamps, onlar için bir karides yemeği gibi hosting için ödemek söylüyorlar). Aksi takdirde, yavaş web siteniz ve kötü çalışma süreleri / destek hakkında şikayet etmeyin

9. Neden SiteGround Kullanıyorum

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

10. SiteHround Geçişine Bluehost = Yükleme Süresi Kapalı 7s

Bluehost’tan SiteGround’a taşınan ve yeni yükleme sürelerini yayınlayan kişilere bakın. Bağlı kuruluşlar istediklerini söyleyebilirler, ancak bunlar gerçekte deneyimden geçen bağlı olmayan müşterilerdir. SiteGround en hız teknolojisi Bluehost’tan çok daha hızlı.

Bluehost'tan SiteGround'a Geçiş

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

Kendi GTmetrix raporumdan bahsetmiyorum bile:

2019-GTmetrix-Rapor

İşte benim Pingdom raporu:

2019-Pingdom-Rapor

11. SiteGround’un Sunucuları Daha Hızlı

Artık, taşınan kişilerin yükleme süresi iyileştirmelerini gördüğünüze göre, sitenizi daha da hızlı hale getirecek SiteGround panonuzda yapabileceğiniz birkaç şeyi ele almak istiyorum. Onların kontrol edebilirsiniz cPanel demosu her şeyin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız.

SiteGround-Hız-Teknoloji

SG Optimizer
Ben de onların tavsiye SG Optimizer eklentisi veya WP Roketi (sadece birini kullanın, her ikisini de kullanmaya gerek yok). SG Optimizer diğer önbellek eklentilerinden daha hızlıdır, çünkü diğer önbellek eklentileri tarafından kullanılan dosya tabanlı önbellekleme yerine sunucu tarafı önbellek kullanır. Ancak, WP Roketi kadar çok özellik ile gelmiyor. Daha hızlı önbellekleme veya daha “çeşitli” hız optimizasyonları arasında bir değiş tokuş. Hangisinin GTmetrix’te size en iyi sonuçları verdiğini görmek için her ikisini de test ederim.

Cloudflare
SiteGround kontrol panelinizde şunları yapabilirsiniz: tek tıklamayla Cloudflare’ı etkinleştir. 200’den fazla veri merkezi bulunan ücretsiz bir CDN’dir ve bundan faydalanmamanız için hiçbir neden yoktur..

PHP 7+
SiteGround’unuzda PHP Yöneticisi, PHP 7.3 sürümüne yükseltebilirsiniz. Bu tek başına, sayfalarınızı tıklarken bile fark edilir bir hız artışı sağlayabilir. SiteGround, her zaman yeni PHP sürümlerini yayınlayan ilk ana bilgisayarlardan biridir ve Bluehost partiye geç kalmıştır.

Yüksek Planlar = Daha Fazla Sunucu Kaynağı
Daha yüksek planlar daha fazlasıyla gelir sunucu kaynakları (# 1 site hızı faktörü). Onların yanına git özellikler sayfası “İhtiyacınız olan kaynakları ayırıyoruz” seçeneğine gidin ve ardından “sunucu” sekmesinin üzerine gelin. StartUp ile GrowBig ve GoGeek planlarının yan yana karşılaştırmasıyla birlikte her bir planla birlikte kaç sunucu kaynağı geldiğini görebilirsiniz. En azından GrowBig planlarını tavsiye ediyorum çünkü aylık sadece 2 $ daha fazla ve daha fazla sunucu kaynağı, öncelik desteği ve sınırsız barındırılan web sitesi ile geliyor. GoGeek daha da fazla kaynakla geliyor + sahneleme.

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

12. SiteGround Yoast, WordPress ve Ivica Tarafından Onaylanmıştır

SiteGround (şimdiki değeri) Yoast tarafından kullanılan:

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Tarafından öneriliyor WordPress (Bluehost da öyle ama orada olmayı hak etmiyorlar):

SiteGround-recommended-wordpress-konak

Ve Ivica tarafından (Popüler yönetici WordPress Facebook Grubunu Hızlandırıyor):

WordPress-Speed-Up Önerilen Araçlar

13. Çalışma Saatleri Aslında% 99.99

İşte web sitem tarafından izleniyor Pingdom Araçları % 100. Çünkü onların çalışma süresi teknolojisi Linux kapsayıcıları, sunucu izleme, şirket içi yedekleme sistemi ve güvenli hesap yalıtımı (SiteGround’un ilk oluşturduğu şirket) ile son derece güvenilirdir. Birçok barındırma şirketi% 99,99 uptimes için İDDİA ama kötü barındırma ile aldığınız tüm hatalar ile kesinlikle% 99,99 değil. SiteGround ile sunucularınız süper güvenilir olacak, bu nedenle web sitenizin hiçbir sebepten dolayı ineceği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak (güven bana, orada bulundum).

SiteGround-uptimeskorumak

14. Destek Olgundur

Barındırma şirketinizin kaç özelliği olduğunu umursamıyorum, destekleri berbatsa, emerler. Bir dakikadan kısa bir sürede telefonu alıp SiteGround desteğinden yararlanabiliyorum. Bu çok büyük bir fark yaratıyor. Özellikle WordPress söz konusu olduğunda ekipleri çok bilgili.

SiteGround müşterileri desteklerini sever.

Bluehost-vs-SiteGround-Destek-Konu

15. WordPress Özellikleri

SiteGround, üzerinde bulabileceğiniz tonlarca WordPres özelliğine sahiptir. özellikler sayfası:

SiteGround-WordPress-Özellikler

SG Optimizer
Bunu daha önce ele aldım, ancak SG Optimizer sadece önbellekleme değil, diğer birçok hız optimizasyonu da yapıyor: küçültme, görüntü optimizasyonu, tembel yükleme ve PHP sürümlerini yükseltme.

Otomatik güncellemeler
Etkinleştirebilirsiniz AutoUpdates cPanel’lerindeki WordPress çekirdeği / eklentileri için.

SiteGround WordPress Otomatik Güncellemeleri

WordPress Güvenliği
SiteGround, WordPress ve güvenlik söz konusu olduğunda tam anlamıyla oyunlarında. Güvenlik açıklarını sürekli olarak izliyorlar ve sizi en son tehditlere karşı korumak için sunucularını güncelliyorlar; Facebook Sayfası her zaman ve müşteriler harika geribildirim ile övgü. Ayrıca, sitenizin güvenli olduğunu bildiren periyodik e-postalar da alırsınız.

sahneleme
sahneleme GrowBig / GoGeek planıyla birlikte gelir ve sitenizde başlatmadan önce yeni eklentileri, tasarımları ve güncellemeleri test etmek için bir demo web sitesi oluşturmanıza olanak tanır (1 tıklamayla yapılır).

WordPress Desteği
Çoğu SiteGround müşterisinin WordPress kullandığını hissediyorum ve eklentileri sorun gidermede son derece bilgili, kaynakları tüketen ve hataları düzelten istenmeyen tarayıcıları engellemenize yardımcı oluyorlar. Çoğu web sitesi SiteGround’a girmez, ancak varsa web sitenizi yedeklemenize yardımcı olma konusunda süper duyarlıdır. WordPress’e desteği harika.

e-Ticaret Özellikleri
Tüm SiteGround planları birlikte verilir e-Ticaret barındırma ücretsiz SSL gibi özellikler Şifreleyelim. GoGeek ile birlikte gelir PCI uyumluluğu e-Ticaret sitelerinde kredi kartı sahtekarlığını önler. Ayrıca, bir alışveriş sepeti yüklemek konusunda rahat değilseniz, SiteGround’lar bunu ücretsiz olarak yapacak.

SiteGround-e-Ticaret-Özellikler

16. SiteGround’un CPU Sınırları

SiteGround size her bir planın kaç ziyaretçiyi işleyebileceğini söyler, ancak özellikler sayfası size her bir planın CPU sınırları. Eğer sen onları aş, size uyarı gönderecekler ve sonunda sitenizi kapatacaklar. Bu nedenle CPU kullanımınızı önceden azaltmak en iyisidir (bu da yükleme sürelerini iyileştirebilir). Heartbeat Control eklentisini, Blackhole For Bad Bots eklentisini yüklemek ve Cloudflare’nin ücretsiz CDN’sini kullanmak kadar çok şey kolaydır.

SiteGround-Kaynaklar-Grafik

CPU’yu azaltmada önleyici olun ve bunun gerçekleşmesine izin vermeyin:

SiteGround-işlemci-fazla değerlerin

Sonuç olarak: bir WooCommerce sitesi, yüksek CPU eklentileri kullanıyorsanız veya web siteniz çok fazla kaynak tüketiyorsa, sitenizi optimize ettiğinizden ve bu kaynakları destekleyebilecek bir plan seçtiğinizden emin olun. SiteGround’un desteği bir sorun olup olmadığını belirlemenize de yardımcı olabilir. Paylaşımlı hosting sunan her şirket sadece SiteGround’u değil, CPU kullanımınızı daraltacaktır.

17. SiteGround’a Göre Ücretsiz Göçler

SiteGround ücretsiz göçler GrowBig / GoGeek planlarıyla Bir destek bileti açın ve transfer isteyin. 0 kesinti süresi olmalı ve bunu birçok web sitesi için yaptım.

SiteGround Ücretsiz Web Sitesi Transferi

18. StartUp ve GrowBig vs. GoGeek

Burada karşılaştırma Tablosu:

SiteGround-Özellikler-Sayfa

Başlangıç ​​(aylık 3,95 ABD doları) – yüksek CPU eklentileri, WooCommerce gerektirmeyen veya çok fazla trafiğe sahip olmayan tek bir web sitesini barındırmak için iyidir. Bunu sadece yeni başlıyorsanız ve çok fazla trafik beklemiyorsanız kullanmalısınız. Birçok sunucu kaynağı, depolama, hazırlama ve diğer özelliklerle birlikte gelmez. Bu nedenle, genellikle 2 $ / ay olduğu ve daha fazla özellik ve sunucu kaynağı ile birlikte geldiği için GrowBig planını öneriyorum. StartUp çok fazla CPU işleyemiyor.

GrowBig (aylık 5,95 ABD doları) – SG Optimizer eklentilerini kullanırken yaklaşık 1,5 kat daha fazla sunucu kaynağı, daha fazla depolama alanı, hazırlama ve gelişmiş önbellekleme ile sınırsız sitelere ev sahipliği yapın. Ayrıca ücretsiz bir web sitesi transferi ve isteğe bağlı yedeklemeler alırsınız. GrowBig en iyi değere sahiptir ve onların en popüler planıdır. Başka her şeye ihtiyacınız olmasa bile, ekstra sunucu kaynakları buna değer.

GoGeek ($ 11.95 / ay) – GoGeek yarı özel barındırma ki bu normal paylaşılan hosting planlarına göre yaklaşık 4 kat daha hızlı. Bu sunucu kaynakları sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlamalı ve yeni sürüme geçmenin ana nedenidir. GoGeek ayrıca öncelikli destekle birlikte gelir, ancak düzenli destekleri yine de hızlıdır. Şahsen, sadece daha fazla kaynak istiyorsanız yükseltme yapardım.

19. Diğer Alternatifler (Önerdiğim 4 Ev Sahibi)

Bunlar Facebook Grupları + Twitter’da en iyi geribildirimleri alan 4 ev sahibi.

Katılmak WordPress Hosting Facebook Grubu bağlı olmayan gerçek insanların ne dediğini görmek için. 30+ WordPress Facebook grubunun üyesiyim ve işte herkesin “WordPress için en iyi hosting hangisidir?” Bu 35+ Facebook anketine, Twitter kanıtlarına, Trustpilot incelemelerine ve bu konuşmaları okumak için çok fazla zamana dayanıyor. Şunlara da ulaşabilirsiniz: Hristo Pandjarov (SiteGround topluluk yöneticisi) ve Mustaasam Saleem Ansari (Cloudways topluluk yöneticisi) neredeyse her zaman en iyi 2 seçimdir.

SiteGround
Facebook anketlerinde 1. sırada ve Yoast gibi şirketler tarafından kullanılıyor. SiteGround, hız, destek, çalışma süreleri, özellikler ve güvenlik açısından diğer paylaşılan barındırma hizmetlerini sudan atar. Harikalar Trustpilot için değerlendirme ve GoDaddy, EIG ve A2 Hosting’e göre büyük bir yükseltmedir. Araştırmanızı yapın ve göç eden insanlara bakın. yayınlanan sonuçlar. Yenileme fiyatları yüksek, ancak henüz kullanmadıysanız,% 100’den itibaren 1-3 yıl boyunca aldığınız promosyon fiyatlarından yararlanırım 3,95 $ / ay.

SiteGround’dan hosting alın

CloudOne Üzerinde DigitalOcean
SiteGround’dan ayrılan çoğu kişi Cloudways’e gider. Bulut barındırma (paylaşıldığından daha hızlı) ve Mağazasından WP Motoru. İşte, sonuçları taşıyan ve yayınlayan kişilerden gelen tweetler: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.. Destek, SiteGround kadar iyi değildir (biletlerin dakika yerine saatler sürebilir), ancak ödünç alma saf hızdır. Bir plan seçerken 5 seçeneğiniz vardır: Digital Ocean, Linode, Vultr, AWS ve Google Cloud. DigitalOcean en popüler ve 10 $ / ay. Taşıma işleminden sonra MariaDB 10.3, PHP 7.2’ye yükselttiğinizden, bellek sınırını 256MB’a yükselttiğinizden ve Varnish + Redis’i etkinleştirdiğinizden emin olun. Bu tek başına yükleme sürelerini birkaç saniye artırabilir ve CW kontrol panelinizde kolayca yapılabilir. Tekrar araştırmayı Facebook Grupları’nda yap ve kontrol et Trustpilot için değerlendirme – Cloudways harika bir seçim.

Hosting Önerileri Facebook

VPS Bulut Hosting WooCommerce Anket

VPS Bulut Hosting Anketi

WordPress Hosting Önerileri

Cloudways’den yönetilen bulut barındırma hizmeti alın

A2 Hosting
A2’yi kırmızıya koydum çünkü SiteGround’dan eski sürüme geçiyor, ancak karşılaştırılabilir. Onların $ 4.90 / ay Swift planı fiyat için oldukça iyi – EIG’den daha iyi. Ama birçok insan TrustPilot deneyim kesintileri, kötü destek ve çok büyük sunucular değil. SiteGround’un promosyon fiyatlarından yararlanmadıysanız, daha iyi olursunuz. Zaten SiteGround ile birlikte olduysanız, yenileyin (harika ve buna değer oldukları için) veya Cloudways’de Digital Ocean’a bakın. A2’yi sadece hobi siteleri için kullanırım.

A2’den hosting alın

20. Facebook Gruplarında İnsanlar Ne Diyor?

Bu konuşmaları okumak için birkaç dakikanızı ayırın ve karar açık.

Bluehost-vs-SiteGround-Konu

SiteGround-vs-Bluehost-Konu

Bluehost-vs-SiteGround-in-facebook

Looking-a-yeni-host-sağlayıcı-Facebook için

SiteGround-Geribildirim

Başka-Mutsuz-Bluehost-Müşteri-Konu

Best-Sunucu-Konuşma

SiteGround en yarı ayrılmış plan 4 kat daha fazla geldiği için yasal sunucu kaynakları düzenli paylaşılan barındırma (WordPress optimizasyon kılavuzundaki en büyük faktörlerden biri). Pingdom ve GTmetrix puanları iyi ve züppedir, ancak yükleme süresi en önemli faktördür. Kullandığım şey bu ve Pingdom’da 320ms yükleme süresi, .% 100 puanla GTmetrix’te 5s.

OMM-On-SiteGround

SiteGround’un StartUp ve GrowBig vs. GoGeek karşılaştırma tablosunu görüntüleyin

Sıkça Sorulan Sorular

&# x2705; Neden herkes Bluehost’u tanıtıyor?

Blogcuların çoğu Bluehost’u destekliyor çünkü en yüksek üyelik komisyonlarını sunuyorlar. Ayrıca, resmi WordPress barındırma sayfasında tavsiye edilmesi için oldukça kuruş öderler, bu da onları tanıtmayı kolaylaştırır. Ancak araştırmanızı WordPress ile ilgili Facebook Gruplarında yaparsanız, çoğu insan bunları önermez.

&# X2705; İnsanların Bluehost’a karşı neleri var?

Sunucuları yavaş, destek yardımcı olmuyor ve birçok insan duruş süreleri yaşıyor. Bluehost, mevcut müşterilere bakmak yerine kâr elde etmek isteyen hissedarları olan EIG’ye de aittir. İştirak programları ile çok agresifler.

&# X2705; SiteGround veya Bluehost daha hızlı mı?

SiteGround, özellikle SG Optimizer eklentilerini kullanır ve SiteGround panosunda PHP 7.4 + Cloudflare’yi etkinleştirirseniz daha hızlıdır.

&# X2705; SiteGround veya Bluehost daha ucuz mu?

SiteGround, daha ucuzdur ancak yenileme fiyatlarına ulaştığınızda Bluehost’tan daha pahalıdır. Promosyon fiyatları için 3 yıla kadar hosting alabilirsiniz, daha yüksek yenileme fiyatlarını ödemeniz gerekecektir..

&# X2705; Hangisi WooCommerce siteleri için daha iyidir?

SiteGround’un GoGeek planını öneriyorum. WooCommerce siteleri genellikle daha fazla eklenti ve ekstra WooCommerce komut dosyaları, stilleri ve alışveriş sepeti parçalarına sahip oldukları için daha fazla sunucu kaynağı gerektirir. Bunu yapabilmek için daha güçlü bir sunucuya ihtiyacınız olacak. Paylaşılan barındırma hizmetini tamamen atlamak ve Cloudways gibi daha hızlı bir ana bilgisayarla gitmek bile isteyebilirsiniz.

SiteGround vs. Bluehost incelemem hakkında bir sorunuz varsa, bana bir satır bırakın. Sen de benim tamamını okuyabilirsin SiteGround WordPress hosting incelemesi cPanel, SuperCacher eklentisi, daha fazla Cloudflare ipucu, vb. hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, SiteGround ile harika bir deneyim yaşadım ve hızlı, güvenilir WordPress barındırma ihtiyacınız varsa bunları kullanacaksınız. Ve cidden, SiteGround’u seçmeseniz bile kesinlikle Bluehost’tan uzak dururum. Bluehost’tan daha fazla kişi duymasına rağmen, kanıtlar SiteGround’un daha iyi bir seçim olduğunu açıkça gösteriyor.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map