SiteGround WordPress Hosting İnceleme: 34+ Facebook Ankette # 1 Sunucu (Paylaşımlı Hosting İçin Çok Hızlı) Ancak Yenileme Fiyatları Yüksek

Süper bir üyesi olarak SiteGround, Binlerce kişiyi onlara yönlendirdim.


Ancak, eksilerini (yenileme fiyatları ve CPU ortalamaları) konusunda insanları uyarmak ve incelemelerimi mümkün olduğunca tarafsız tutmaya çalışmak da benim sorumluluğum. Bu yüzden şöyle şeyler göreceksiniz Facebook anketleri, Tweetler, ve Reddit cevapları bu SiteGround’un WordPress barındırma incelemesinde.

SiteGround, alabileceğiniz en mükemmel ana makineye yakındı – hız, uptimes, destek, özellikler ve fiyatlandırma hepsi olağanüstü. Bu güne kadar <200ms sunucu yanıt süreleri ve inanılmaz bir GTmetrix ve Pingdom raporu. WordPress sitem inanılmaz hızlı yükleniyor (isterseniz sayfalarımı tıklayın) ve 2 yılda sadece bir kez düştü – yaklaşık 3 dakika.

Ama sonra… yenileme fiyatlarını artırdılar.

Çocuklar, bu kaçınılmazdı! İyi, hızlı, ucuz – 2. seçim. SiteGround EIG + GoDaddy gibi sunucularını fazla kalabalıklaştırmak istemiyordu ve hala sektördeki en iyi desteğe sahipler. Ekibi, sürekli olarak müşteri web sitelerini daha hızlı ve daha güvenli hale getiren yeni özellikleri yayınlamaya çalışıyor. Facebook Sayfası. SiteGround gibi birkaç ev sahibi bunu yapıyor.

Bu alternatifler yaptı Cloudways DigitalOcean bulut barındırma (paylaşılandan daha hızlı) yönetilir ve ayda 10 $ ‘dan başlar. SiteGround’dan ayrılan çoğu kişi Cloudways’e gider. Öyleyse yüksek yenileme fiyatları ancak yüksek hız / destek / uptimes ile birinci sınıf bir ev sahibi için ödeme yapmak istiyor musunuz? Yoksa yönetilen bir bulut platformunda Cloudways’de sabit bir ücret karşılığında saf hız (ancak vasat destek) ister misiniz? Bunlar bu fiyat aralığındaki en iyi 2 seçenektir.

Ne yaparsanız yapın, EIG, GoDaddy ve diğer ucuz ana bilgisayarlardan kaçının – A2 Hosting bile SiteGround’un altında büyük bir adımdır. Bir WordCamp konuşmacısının söylediği gibi, bir karides yemeği kadar ev sahipliği yapmak için ödemeniz gerekir. 4 $ ‘lık karides yemeği sizi hasta edecek. 20 $ ‘lık bir akşam yemeği iyi olacak.

TLDR; SiteGround, promosyon fiyatının ilk 1-3 yılı için harika, ancak pahalı oluyor ve bazı insanlar Cloudways’de DigitalOcean bulut barındırma ve SiteGround’dan daha hızlı yönetilen. Kinsta başka bir harika seçenektir. A2 Hosting, en ucuz, iyi barındırma sağlayıcısıdır, ancak genellikle geçen yılın Facebook anketlerinde en iyi 3 ana bilgisayar olarak değerlendirilen SiteGround, Cloudways veya Kinsta kadar iyi değildir. Araştırmanızı yapın ve WordPress Hosting Facebook Grubu satış ortağı tuzaklarından kaçınmak ve tarafsız görüşler almak.

1. Evet, SiteGround Kullanıyorum

Sadece gerçekten kullandığımı gözden geçiriyorum.

OMM-On-SiteGround

2. 34 Facebook Anketinde 1. Sıradaki Ev Sahibi

Bunların çoğu kapalı gruplara alındı. Herkese açık olanları görmek istiyorsanız, işte buradalar: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14. Özel anketleri görmek için her bir ekran görüntüsünü tıklayın ve gruba katılın. Birçoğu WordPress Hosting Facebook Grubu 12.000’den fazla üyesi olan ve bağlı kuruluş bağlantılarını ve kendi kendini tanıtmayı yasaklayan Barındırma ile ilgili diğer sosyal medya konuşmalarına şu adresten bakabilirsiniz: A + geri bildirim bölümü.

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

Elementor Hosting Önerileri

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Hosting Öneri Anketi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

SiteGround vs Bluehost Facebook Anketi

WP Dostu Hosting Anketi

2018 Hosting Önerileri

Elementor İçin Favori Hosting

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

WordPress Barındırma Anketi

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

SiteGround-vs-Bluehost-Heyecan-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

3. Yoast, WordPress, Ivica tarafından onaylanmıştır

Yoast SiteGround’u kullanıyor:

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Tarafından önerildi WordPress:

SiteGround-recommended-wordpress-konak

Ve Ivica tarafından WordPress Facebook Grubunu Hızlandırıyor 15.000’den fazla üyesiyle.

WordPress-Speed-Up Önerilen Araçlar

Birçok kişi zaten Ivica’nın önerisini aldı.

Godaddy'den SiteGround'a Geçiş

4. Göç Eden ve Sonuçlarını Gönderen Kişiler

Hosting ararken hız 1 numaralı önceliğimdir. Ana bilgisayarları değiştirirsem yükleme sürelerimin iyileşmesi gerektiğini bilmek istiyorum. Açıkçası, önyargılı bir bağlı kuruluşun sonuçlarını görmek istemiyorum, ancak onları herkese açık olarak yayınlayan normal müşteriler. SiteGround’a taşınan ve sonuçlar yayınlayan kullanıcılar. Tweet’i doğrudan Twitter’da görmek için her bir resme tıklayabilirsiniz.

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround GoGeek Yükleme Süresi

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround Genesis

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Bloglama Geçişi

Joomla'da SiteGround

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

5. 80 ms Sunucu Yanıt Süreleri

Sadece bir şey Google PageSpeed ​​Insights ölçmek için iyidir sunucu yanıt süreleri (barındırma hızının KPI’sı). Google önerir tepki süreleri <200ms, bu yüzden bütün gün 80ms alacağım.

Sunucu Yanıt Süresi

TTFB (ilk bayta kadar geçen süre) “web sunucusunun yanıt verebilirliğinin” başka bir göstergesidir. Kendinizinkini kontrol edin bytecheck.com veya GTmetrix Zamanlamaları sekmesini kullanın. Olmalı <500 ms (<200ms daha iyidir).

İlk Bayt Zamanı

GTmetrix İlk Bayt Zamanı

Daha yüksek SiteGround planları daha fazlasıyla birlikte gelir sunucu kaynakları (bu onların özellikler sayfası) ve yanıt sürelerini iyileştirecek olanlardır. Başka bir deyişle, ödeme şeklinizi alırsınız. Onların yarı özel GoGeek planı normal paylaşılan barındırma daha yaklaşık 4x daha fazla sunucu kaynakları ile birlikte gelir ve onların paylaşılan planları dışında en iyi yanıt sürelerini verecektir. Web sitenizi istediğiniz gibi optimize edebilirsiniz, ancak sunucu yanıt süreleri öncelikle hostinginiz tarafından kontrol edilir.

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

6. <1s Yükleme Süresi +% 100 GTmetrix Skorları

Barındırmaya göre% 100’den fazla GTmetrix puanı var, ancak kesinlikle yardımcı oluyor. GTmetrix ve Pingdom raporlarım çok saçma. Bu, iyi optimize edilmiş bir site ile SiteGround’un WordPress barındırma hizmetinde harika yükleme süreleri ve GTmetrix / Pingdom puanları alabileceğinizin kanıtıdır..

GTmetrix raporum:

2019-GTmetrix-Rapor

Benim Pingdom raporu:

2019-Pingdom-Rapor

7. PHP 7.3, Cloudflare, Kazanmak İçin SG Optimizer

SiteGround en hız teknolojisi insanların onları seçmesinin en büyük nedenlerinden biridir. NGINX, HTTP / 2 sunucuları, SSD’ler, PHP 7.3, tek tıklamayla Cloudflare aktivasyonu ve önbelleğe alma, küçültme ve daha fazlasını işleyen SG Optimizer eklentilerinin güçlü bir kombinasyonunu kullanıyorlar.

SiteGround-Hız-Teknoloji

PHP 7.3 – SiteGround her zaman ilk ev sahipleri sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlayan yeni PHP sürümleri yayınlamak için. Birçok ana bilgisayar 2018’e kadar PHP 7 yayınlamadı ve GoDaddy aslında müşterileri yükseltmek için ücretlendirdi. SiteGround ile bunlardan herhangi biri için endişelenmenize gerek yok.

Cloudflare – Cloudflare’nin ücretsiz CDN’sini SiteGround’un cPanel’ini 1 tıklayın, kaldıraç kullanmanın en kolay yolu 200’den fazla veri merkezi ve coğrafi mesafeyi azaltmak sunucunuz ve ziyaretçiler arasında. Bu, “hangi veri merkezinin seçileceği” kararını önemli değil.

SG Optimizer – WordPress.org’da harika değerlendirmeleri olan SG Optimizer eklentisinde büyük güncellemeler yaptılar. Yalnızca sunucu tarafı önbelleğe alma özelliğini kullanmakla kalmaz (çoğu önbellek eklentisi tarafından kullanılan dosya tabanlı önbelleğe alma işleminden daha hızlı), aynı zamanda küçültme, gzip sıkıştırması, sorgu dizelerinin kaldırılması, tembel yükleme, görüntü optimizasyonu ve daha fazlasını sunar. Artık WP Rocket ile karşılaştırılabilir.

8. GrowBig ile Serbest Göç+

SiteGround ilk web sitenizi ücretsiz olarak taşıyın GrowBig veya üstü planları ile. Birkaç web sitesinde bundan yararlandım ve teknisyenleri sorunsuz bir şekilde ele aldığı için göç her zaman kesinti veya hata olmadan sorunsuz geçti. Ayrıca bir göçmen aracı.

SiteGround Ücretsiz Web Sitesi Transferi

9. Destek Olgundur

SiteGround’un desteği her zaman en üst düzeydedir ve Facebook ve Twitter’da sürekli övgüyle karşılanmaktadır. Ucuz hosting sunan çoğu ev sahibi, SiteGround ile aldığınız hızlı, kişiselleştirilmiş, 7/24 desteğe sahip değildir. Onlarla telefon, canlı sohbet ve destek biletleri aracılığıyla iletişime geçtim. Sorularım her seferinde ayrıntılı cevaplar ve yükselme ile çözüldü. GoGeek planları öncelikli destekle (daha hızlı) gelir, ancak dürüstçe buna bile ihtiyacınız yoktur. 30 saniye içinde canlı sohbete, 10 dakika içinde cevaplanan bir bilete ve birisiyle telefonla en kısa sürede. SiteGround her zaman mükemmel destek için biliniyor.

SiteGround Önerisi

SiteGround Destek Geri Bildirimi

SiteGround Twitter Önerisi

10. Devam Eden Güvenlik Güncelleştirmeleri

SiteGround kullanır Linux kapsayıcıları ve hesap yalıtımı sunucunuzdaki diğer web sitelerinin sizinkini etkilemesini önlemek için artı devam eden yamalar ve güvenlik izleme. Elbette genel Yönetici kullanıcı adınızı değiştirmeli ve aşağıdaki gibi bir eklenti yüklemelisiniz Wordfence, ancak SiteGround kendi üzerlerine düşeni yapacaktır. Geliştirme ekipleri, sitenizin sürekli olarak (siteniz saldırıya uğramışsa) ne kadar önemli olduğunu bildiğiniz tehditlerden etkilenmediğinden emin olur..

SiteGround Güvenlik Güncelleştirmeleri

SiteGround’un web sitenizi nasıl koruduğu aşağıda açıklanmıştır ( özellikler sayfası):

SiteGround-WordPress-Güvenlik

11. Con: CPU Ortalamaları

SiteGround kesinlikle uygular CPU sınırları. Bu, web siteniz / eklentileriniz aylık kaynak sınırlarınızı aşarsa, SiteGround size uyarılar gönderir ve sonunda web sitenizi kapatır. Bunu önlemenin en iyi yolu, optimizasyonları önceden yapmaktır (aşağıdaki ipuçlarını kullanarak) ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak destek ekibiyle iletişim kurun. Bu SiteGround’un en büyük sınırlaması. Kendi sitemde CPU fazlalıkları aldım ve aşağıdaki ipuçlarını kullanarak bunları düzeltebildim.

SiteGround-işlemci-fazla değerlerin

SiteGround’un CPU Ortalamalarını Önleme:

 • Kullanın onların SG Optimizer eklentisi (W3 Toplam Önbellek değil)
 • Kullan Kalp Atışı Kontrolü ve WP-Optimize Eklenti
 • Kullanarak Kötü Botları engelle Bad Bots eklentisi için kara delik
 • PHP sürümünüzü güncel tutun (PHP 7.2’yi öneriyorum)
 • Yüksek CPU eklentilerini hafif eklentilerle ortadan kaldırın / değiştirin
 • Kaynakları boşaltmak için cPanel’lerinde Cloudflare’nın CDN’sini etkinleştirin
 • Kullanılmayan eklentileri, temaları silin ve WP Yönetici panelini temizleyin
 • Görüntüleri optimize edin (GTmetrix’te büyük resimleri yeniden boyutlandırın) ve kullanın ShortPixel

12. Con: Yenileme Fiyatları Dik

1-3 yıllık SiteGround’un promosyon fiyatını alabilirsiniz. Yenileme zamanı geldiğinde, promosyon fiyatının yaklaşık 3 katı olan normal fiyatı ödersiniz. Bu nedenle ideal olarak, hostinglerinin 3 yılını önceden satın alırsınız. Evet, bu bir taahhüttür, ancak SiteGround’un promosyon fiyatlarından daha iyi bir değer bulamazsınız. Bu fiyata GoDaddy, EIG ve diğer ev sahiplerinden daha iyi dünyalar. Ayrıca, seçeneklerinizi tartmanız için size zaman kazandıracak 3 yıl süren sağlam barındırma.

SiteGround Yenileme Fiyatlandırması

SiteGround'dan Geçiş

SiteGround yenileme fiyatları çok mu yüksek? Çoğu insan Cloudways’e taşınıyor.
SiteGround’dan ayrılan çoğu kişi Cloudways DigitalOcean ayda 10 ABD dolarından başlar. Destekleri SiteGround kadar iyi değil, ancak yönetilen bulut barındırma SiteGround’da paylaşılan barındırmadan daha hızlı. Facebook, Twitter, Quora, Reddit ve WordPress Hosting Facebook Grubu’ndaki konuşmaları gözden geçirin – bu, bandwagon’un 2019’da gittiği yerdir. Bir Cloudways planı seçerken, 5 sunucu seçeneği: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS ve Google Cloud. DigitalOcean genellikle en popüler, en hızlı, en uygun maliyetli seçimdir. Onların hız teknolojisi Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSDs, NGINX ve PHP-FPM’nin yanı sıra özel kaynaklar (paylaşılan barındırmadaki CPU sınırlamalarının aksine) kullanır. Cloudways ayrıca ücretsiz göçler.

Cloudways DigitalOcean

Birçok üye hala SiteGround (aslında onlar için süper bir ortaklık oldu) tavsiye ama okurlarımla dürüst olmak zorunda. Cloudways daha hızlı ve daha uygun fiyatlı. Araştırmanı yap.

13. Özelliklere Genel Bakış

Tüm bunları SiteGround’larda görebilirsiniz özellikler sayfası. Ben şahsen kendi aşamalarını kullanıyorum (GrowBig + ile birlikte geliyor), SSL’yi Şifreleyelim ve Cloudflare. Ama gerekirse çok daha fazlası var.

 • Günlük yedeklemeler
 • 4 veri merkezi
 • e-Ticaret özellikleri
 • SG-Git (GoGeek + ile)
 • Evreleme (GrowBig + ile)
 • Cloudflare, SG Doktoru, PHP 7+
 • İsteğe bağlı yedeklemeler (GrowBig + ile)
 • Otomatik WordPress güncellemeleri (isteğe bağlı)

SiteGround-Özellikler-Sayfa

14. StartUp ve GrowBig vs. GoGeek

Başlamak – WooCommerce kullanmayan veya çok sayıda sunucu kaynağı veya depolama alanı gerektirmeyen 1 düşük trafikli web sitesine ev sahipliği yapmak için iyidir. Bununla birlikte, bu planın büyümesi kolaydır ve iyi trafik almaya başladığınızda veya kaynağa aç eklentileri çalıştırdıktan sonra CPU fazlalıklarıyla sonuçlanabilir. Kişisel olarak asla bu planı kullanmam, çünkü GrowBig ayda sadece 2 $ daha fazla ve daha fazla özellik ve sunucu kaynağı ile birlikte geliyor. Başlangıç, yeni başlayan hobi web siteleri için olmalıdır.

GrowBig – StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağına sahip birden fazla web sitesi barındırın (daha hızlı yükleme süreleriyle sonuçlanır). Ayrıca daha hızlı yükleme süreleriyle sonuçlanan 3 önbellekleme düzeyini de (statik, dinamik, memcached) içerir. Depolama alanını, isteğe bağlı yedeklemeleri ve sahneleme. Kesinlikle ekstra maliyet değer ve onların en popüler planı olduğuna inanıyorum.

GoGeekyarı özel barındırma ve normal paylaşılan barındırma planlarından yaklaşık 4 kat daha hızlıdır. Süper hızlı bir web sitesi isteyen ancak bulut hostingleri için ayda 80 $ ödemek istemeyen kullanıcılar için iyi. Öncelikli destek, sorularınızın daha hızlı yanıtlanmasını sağlar ve ayrıca e-ticaret ve SG-Git çalıştırıyorsanız PCI uyumlu sunucular içerir. Paylaşımlı ve özel hosting arasında iyi bir denge, ancak yenileme fiyatı oldukça yüksek ve Kinsta’ya benzer.

Daha Yüksek Planlar = Daha Fazla Sunucu Kaynağı = Daha Hızlı Web Sitesi – SiteGround’un GrowBig ve GoGeek planı daha fazlasını içeriyor sunucu kaynakları sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlar (WordPres optimizasyon kılavuzunda önemli bir faktördür). GoGeek yarı özel barındırma ve 11,95 $ / ay için StartUp’tan yaklaşık 4 kat daha hızlıdır. adanmış sunucu ki bu ayda 229 $ veya bulut barındırma aylık 80 $. Hız sizin için önemliyse, GrowBig veya GoGeek ile devam edin.

Farkı görebilirsiniz sunucu kaynakları SiteGround’da özellikler sayfası:

SiteGround-Kaynaklar-Grafik

15. Bulut Barındırma

SiteGround en bulut barındırma ayda 80 $ ‘dan başlar, ancak bu fiyata kullanmak daha iyidir Cloudways DigitalOcean. Karşılaştırma için, SiteGround’da harcadığınız 80 $ / ay için, 2 CPU + 4GB RAM alırsınız, Cloudways’de aynı fiyata 4 CPU + 8GB RAM alırsınız. Ayda 40 ABD doları ödeme yapıyorsanız ve bulut barındırma hizmeti arıyorsanız, Cloudways’de daha iyi durumdasınız.

SiteGround-Bulut-Barındırma-Planları

Cloudways Bulut Barındırma

16. Dedicated Sunucular

SiteGround’u hiç kullanmadım özel sunucular ama ayda 229 dolar karşılığında var. Bu, çok fazla kaynağa ihtiyaç duyan yüksek trafikli siteler içindir ve sitenizi gülünç hızlı hale getirdiğinden eminim. Dürüst olmak gerekirse, bununla ilgili bir deneyimim yok (bu yüzden bir fikir vermeyeceğim), ancak başka bir SiteGround planı gibi ise, yasal olduğundan eminim. Belki günde 10.000 ziyaretçiye ulaştığımda koşuşturma yaparım.

SiteGround-adanmış-sunucuları

17. cPanel Demosu

Şu anda SiteGround ile barındırılmadıysanız ve bir cPanel demosu, bir SiteGround planı satın aldığınızda farklı seçenekleri keşfetmenize yardımcı olur. Cloudflare CDN, otomatik güncellemeler, otomatik yükleyiciler, sahneleme, yedeklemeler, e-posta, SG Optimizer eklentileri gibi WordPress araçları ve diğer birçok özellik dahil olmak üzere üzerinde gittiğim birçok özellik bulacaksınız..

SiteGround cPanel

18. Çalışma Saatleri Aslında% 99.99

Aslında, benimki% 2 civarındaydı, çünkü son 2 yılda, web sitem yaklaşık 3 dakika boyunca sadece bir kez düştü. SiteGround olağanüstü çalışma süresi teknolojisi. Siteniz çöktüğünde dahili sunucu hataları, kötü ağ geçitleri, bağlantı hataları ve diğer iletilerle karşılaştıysanız, bunları SiteGround ile almamalısınız. Linux kapsayıcıları, sunucu izleme ve güvenli hesap yalıtımı kullanırlar, böylece web siteniz devam eder. Birçok WordPress sunucusu% 99.99 diyor ancak teslim edemiyor. SiteGround bunları kullanır ve bunları kullanmanın en büyük nedenlerinden biridir.

SiteGround Çalışma Saatleri

19. Bluehost, HostGator, EIG Şirketleri ile İlgili Sorun

Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster ve diğer birçok hosting şirketinin aynı korkunç firmaya ait olduğunu biliyor muydunuz (EIG)? Burada tam liste ancak EIG, donanımı düşürerek ve aynı sunucuda daha fazla müşteri paketleyerek şirketleri satın almak, çalışanları kovmak ve şirketleri tamamen mahvetmekle ünlüdür. EIG karları için harika, sizin için değil.

Liste-Of-EIG-Markaları

EIG, Facebook Gruplarında nefret ediyor.

EIG-Facebook-Post

20. Hosting yavaş olup olmadığını nasıl anlarsınız

Sunucu Yanıt Süresi – sitenizi üzerinden geçirin Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda gösterir. Google önerir tepki süresi <200 ms.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

TTFBilk bayt zamanı web sunucunuzun (barındırma) yanıt verebilirliğini ölçer. Sitenizi üzerinden yayınlayın bytecheck.com ve ideal olarak olmalı <500 ms <200ms daha da iyidir.

Time-To-İlk Bayt

TTFB’yi ayrıca GTmetrix Zamanlamalar sekmesi…

GTmetrix-TTFB

21. Neden SiteGround Kullanıyorum

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

22. Facebook ve Twitter’da A + Geri Bildirimi

SiteGround ve Cloudways arasındaki tartışma devam ediyor. Fiyatlandırmanın yanı sıra, temel fark, SiteGround’un daha iyi desteğe sahip olması, neredeyse kesinti / rastgele hata olmaması, cPanel kullanması ve e-postayı entegre etmenin daha kolay olmasıdır. Cloudways daha iyi performansa sahip olma eğilimindedir (bulut barındırma yönetildiği için), ancak destek SiteGround kadar iyi değildir. Uzanmayı öneririm Hristo Pandjarov (SiteGround topluluk yöneticisi) veya Mustaasam Saleem Ansari (Cloudways topluluk yöneticisi) ve gereksinimlerinizi barındırdığınızı (ve size lütfen gönderdiğimi) söyleyin veya WordPress Hosting Facebook Grubu sıkı bir topluluk olduğu için.

SiteGround Müşteri Geri Bildirimi

SiteGround vs Cloudways Bulut Hosting

SiteGround Geri Bildirimi

23. Sık Sorulan Sorular

&# X2705; Facebook Gruplarında insanlar SiteGround hakkında ne diyor?

SiteGround, birçok Facebook anketinde 1. sırada yer aldı, ancak yüksek yenileme fiyatları, CPU limitleri ve bazı iddiaların yokuş aşağı gittiği desteği nedeniyle gevşekleşiyorlar. Paylaşımlı hosting için, hala özellikle EIG ile karşılaştırıldığında daha iyi seçeneklerden biri.

&# X2705; SiteGround’un veri merkezleri nerede bulunur??

Chicago, Iowa, Londra, Amsterdam, Singapur ve Avustralya. Ancak, Cloudflare’ın ücretsiz CDN’sini kullandığınızda, ağınıza 200’den fazla veri merkezi ücretsiz olarak verilecektir. Bunu SiteGround’un kontrol panelinde etkinleştirebilirsiniz.

&# X2705; Yenileme fiyatları ile anlaşma nedir?

SiteGround’un paylaşılan barındırma, en düşük Başlangıç ​​planı için aylık 3,95 ABD doları, GrowBig için aylık 5,95 ABD doları ve üst düzey GoGeek planı için aylık 11,95 ABD dolarıdır. Bu fiyatı 1-3 yıl boyunca alırsınız, ardından promosyon döneminin sona ermesinden sonra üçlü fiyatlar.

&# X2705; Cloudways ile nasıl karşılaştırılır??

Cloudways bulut barındırma, SiteGround ise barındırma paylaşılıyor. Cloudways ayda yaklaşık 35 ABD doları ödemeye başladığınızda daha hızlı ve daha ucuzdur. Kurulumu biraz daha tekniktir, ancak SiteGround’dan ayrılan çoğu kişi Cloudways’e gider. Her ikisi de TrustPilot üzerinde iyi değerlendirmeleri var.

&# X2705; Nasıl ücretsiz web sitesi transferi istersiniz??

Ücretsiz bir web sitesi transferi istemek için SiteGround hesabınıza giriş yapın ve bir destek bileti açın. Bir web sitesi transferi istemek için bir seçenek göreceksiniz.

&# X2705; SiteGround hızlı mı??

Paylaşılan barındırma için, SiteGround en hızlı ana bilgisayarlardan biridir ve SSD’ler, PHP 7.4, Cloudflare CDN ve SG Optimizer eklentisini kullanır. Daha güçlü bir sunucuya ihtiyacınız varsa, SiteGround’un ayda 80 $ ‘dan başladığı için bulut barındırma için başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz.

SiteGround’dan hosting alın

Umarım SiteGround WordPress hosting incelememi yararlı buldunuz! Herhangi bir sorunuz varsa yorumlarda bana bir satır bırakmaktan çekinmeyin, ancak olabildiğince örtmeye çalıştım. SiteGround’u gerçekten seviyorum (Geçen gün SiteGround tişörtümü satın aldım) yani, biraz takıntılıyım.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map