WordPress’te Sunucu Yanıt Süresini (İlk Bayta Kadar Süre) 200ms Altına Nasıl Azaltırsınız: Google PageSpeed ​​Insights’ta Öğe

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın


Böylece web sitenizi Google PageSpeed ​​Insights ve gerek sunucu yanıt sürelerini (ttfb) düşük tut WordPress’te.

Hadi bunu yoldan çıkaralım.

Sunucular hostinginiz tarafından kontrol edilir: Bluehost, HostGator, GoDaddy ve EIG markaları rezil derecede yavaş ve derecelendirilmiş kötü içinde 40+ Facebook anketi aşırı kalabalık sunucuları nedeniyle.

SiteGround ve Cloudways neredeyse her zaman en iyi 2’dir (paylaşılan barındırma için SiteGround ve bulut barındırma için Cloudways). Her ikisini de kullandım ve Google PageSpeed ​​Insights’ta% 100’e yakın% 100 GTmetrix raporum var Pingdom. Bu yazı bile yaklaşık 2 saniyede yüklenir ve 5.26MB sayfa boyutu ve 138 istek ile tonlarca görüntüye sahiptir. Şimdi bu iyi bir barındırma!

Bu derste ele alacağım sunucu yanıt sürelerini azaltmanın başka yolları da var: yüksek CPU eklentilerini ortadan kaldırmak, kaynakları CDN’lere boşaltmak, önbellek eklentinizi en uygun ayarlara yapılandırmak (WP Rocket’i öneririm) ve GTmetrix raporunuzdaki belirli öğeleri düzeltmek.

Ancak, yavaş bir ana makine / sunucunun yerini hiçbir optimizasyon almayacaktır. Araştırmanızı Facebook Grupları!

Azaltmak-Sunucu-Tepki-Süresi-Facebook

1. Hendek EIG Ve Düşük Kaliteli Konaklar

Yavaş sunucu yanıt süreleriniz varsa, eminim GoDaddy, HostGator veya Bluehost (EIG markaları), Namecheap, A2 veya başka bir düşük kaliteli barındırıcı ile ev sahipliği yapıyorsunuz. Araştırmanızı yaptınız mı? WordPress Barındırma Facebook Grubu mu? SiteGround (paylaşılan barındırma) ve Cloudways (bulut barındırma) açık arayla en yüksek puan alan 2 ana bilgisayardı 40+ Facebook anketi.

Liste-Of-EIG-Markaları

Şunlara bak Göç eden 41 kişi için SiteGround veya Cloudways ve sonuçlarını yayınladılar.

SiteGround'a Geçme

Cloudways Yanıt Süreleri

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

Hosting Önerileri Facebook

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Başlıksız

VPS Bulut Hosting Anketi

2018 Hosting Önerileri

2. CPU Kullanımınızı Kontrol Edin

Maksimize etmedığınızdan emin olmak için barındırma hesabınızı kontrol edin CPU sınırları. Sunucunuzun rahat etmesi için asla sınırlarınızın% 80’ini aşmaya çalışmayın. Bulut barındırmada daha fazla CPU + RAM ekleyebilirsiniz, bu da paylaşılan barındırmada planınızı yükseltmeniz gerekir. Ancak bunu yapmadan önce, siteniz tarafından tüketilen CPU’yu azaltmanıza yardımcı olması gerektiği için bu kılavuzu izleyin.

Azaltmak-CPU-Kullanımı-WordPress

Bu yüzden yeterince plan içeren bir plan seçmek çok önemlidir sunucu kaynakları. Ev sahibi şirketler size aylık ziyaretçilerinize göre yönergeler verir, ancak kaç eklentiniz olduğunu, çok fazla kaynak tüketip tüketmediklerini ve bir CDN kullanıp kullanmadığınızı dikkate almazlar.

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

3. Yüksek CPU Eklentilerini Bulun ve Ortadan Kaldırın

En Yavaş Eklentilerinizi Bulmak için GTmetrix’i Kullanın
İçinde birden çok kez gösteren bir eklenti görürseniz GTmetrix, veya Şelale sekmesine yüklenmesi uzun sürüyorsa, onu silmeniz veya daha hafif, daha hızlı bir eklenti ile değiştirmeniz gerekir.

Yavaş WordPress Eklentisi

Önerilen Hafif Eklentiler

Diğer Eklenti İpuçları

 • Minimal ol
 • Kullanmadığınız tüm eklentileri devre dışı bırakın + silin
 • Yinelenen işlevselliğe sahip eklentilerden kaçının
 • CPU tüketen belirli eklenti ayarlarının kapatılması (örn. Sorgu Monitörü ve Bozuk Bağlantı Denetleyicisi sitenizi sürekli olarak tarar ve CPU tüketir, işiniz bittiğinde bunları siler)

4. PHP 7.3’e Yükseltme

Birçok WordPress sitesi hala PHP 5 çalıştırıyor PHP 7.3 çok daha hızlı olmasına rağmen. Bunun nedeni, barındırma şirketlerinin, kullanabileceğiniz PHP sürümünüzü (olası uyumluluk sorunları nedeniyle) otomatik olarak yükseltmemesidir. PHP Uyumluluk Denetleyicisi eklentisi kontrol etmek.

WordPress PHP Deneyleri

Hangi PHP Sürümünü Çalıştırdığınız Nasıl Kontrol Edilir
Yükle PHP Sürümü eklentisini görüntüle hangi sürümde olduğunuzu kontrol edin. Eski bir sürüm kullanıyorsanız, barındırma hesabınıza giriş yapın ve mümkün olan en yüksek PHP sürümüne yükseltin, ardından sitenizde hata olup olmadığını kontrol edin. Herhangi birini görürseniz, eklentilerinizden biri uyumlu değildir. Daha önceki bir sürüme dönebilir veya farklı bir eklenti kullanabilirsiniz.

Ekran-PHP-Versiyon

Barındırma hesabınızda PHP 7+ sürümüne geçin, ardından sitenizde hata olup olmadığını kontrol edin:

PHP Güncellemesi

5. En İyi Önbellek Eklentisi Ayarlarını Yapılandırma

Çoğu kişi önbellek eklentisini en uygun ayarlara yapılandırmaz. Konfigürasyon hakkında popüler dersler yazdım WP Roketi, WP En Hızlı Önbellek, W3 Toplam Önbellek, ve WP Süper Önbellek.

Diğer önbellek eklentilerinin çoğunda, bu özellikleri elde etmek için yaklaşık 6 ekstra eklenti yüklemeniz gerekir. WP Roketi sitenizdeki eklenti sayısını azaltarak tüm yerleşik özelliklere sahiptir. Eğer benden hoşlanıyorsanız, sadece 1 eklenti kullanmak istiyorsunuz, aksi takdirde önbellek eklentilerinizin hangi özelliklerle geldiğini araştırmanız ve desteklemiyorsa bu eklentileri yüklemeniz gerekir.

 • Veritabanı temizleme (WP Rocket’te yerleşik veya WP-Optimize)
 • Kalp atışı kontrolü (WP Rocket’te yerleşik veya Kalp Atışı Kontrolü)
 • Tembel görüntüleri / videoları yükleyin (WP Rocket’te yerleşik veya WP YouTube Lyte)
 • Google Analytics’i yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Analytics için CAOS)
 • Google Yazı Tiplerini yerel olarak barındırın (WP Roketinde yerleşik olarak kullanın veya kullanın) Yazı Tipleri için CAOS, veya SHGF)
 • Cloudflare + diğer CDN’lerle entegrasyon (WP Rocket’te yerleşik veya CDN Etkinleştirici)

WP-Roket-Özellikler

2016 En İyi Önbellek Eklentisi Anketi

2019 önbellek eklentisi anketi

Swift ve WP Roketi

2016 önbellek eklentisi anketi

En İyi Önbellek Eklentileri 2018 Anketi

wp roket vs w3 totla önbellek

6. Cloudflare ekleyin

Cloudflare’nin ücretsiz CDN’si bant genişliği tüketimini veri merkezleri (sunucunuza daha az stres uygulayarak) coğrafi mesafeyi azaltmak sunucunuz / ziyaretçiniz arasında.

İşte WordPress diyor:

CDN-WordPress-Öneri

Cloudflare ile kaydedebileceğiniz bant genişliği:

Cloudflare-Bant Genişliği

Çoğu ana bilgisayarda cPanel’lerinde Cloudflare etkinleştirme seçeneği vardır:

SiteGround-Cloudflare-Aktivasyon

Cloudflare’yi çoğu önbellek eklentisini kullanarak da kurabilirsiniz (aşağıda WP Rocket içindir), ancak WP En Hızlı Önbellek ve W3 Toplam Önbellek de Cloudflare + CDN entegrasyonu için seçeneklere sahiptir …

WP-Roket-Cloudflare-Add-On

Daha Fazla CDN = Daha Fazla Veri Merkezi = Daha Az Bant Genişliği Tüketimi
StackPath ayrıca kendi 30’dan fazla veri merkezi bu da daha fazla kaynağı boşaltır. Cloudflare çoğu web sitesi için yeterlidir, ancak StackPath’i orta ve yüksek trafikli siteler için kullanırım ve KeyCDN’nin hız testi sitenizin farklı konumlara ne kadar hızlı yüklendiğini görmek için. Stackpath veya başka bir CDN’yi etkinleştirmek için WP Rocket’in CDN sekmesini veya CDN Etkinleştirici eklentisi.

WP-Roket-CDN-Ayarlar

7. İstenmeyen Botları Engelle

Kontrol ettin mi Wordfence canlı trafik raporu son zamanlarda?

Yaptım ve aynı birkaç botun siteme sürekli vurduğunu ve sunucuma stres getirdiğini gördüm. Açıkçası Googlebot ve diğerleri iyi, sitenize isabet spam botlar da olabilir. Eğer kontrol etmezsen, asla bilemezsin. İşte yaptığım ve sizin de yapmanız gereken:

Aşama 1: Yüklemek Wordfence.

Adım 2: Sitenize gerçek zamanlı olarak kimlerin isabet ettiğini görmek için canlı trafik raporunu birkaç dakika görüntüleyin.

Canlı-Trafik-Rapor-Wordfence

Aşama 3: Yarım yamalak görünümlü botların web sitenize sürekli vurduğunu unutmayın. Diğer kişilerin bunları spam olarak bildirip bildirmediklerini görmek için ana bilgisayar adlarını Google’a gönderin (Googlebot ve Bingbot açıktır).

4. Adım: Tüm spam botlarını engelleyin (burada birkaç seçeneğiniz vardır). Wordfence engelleme ayarları Hem de hız sınırlama kuralları. Ancak, Wordfence çok fazla CPU tüketir. Alternatifler Kötü Botlar İçin Kara Delik, Bozuk Sorguları Engelle, veya Cloudflare Güvenlik Duvarı Kuralları (kullandığım şey bu). En fazla 5 ücretsiz güvenlik duvarı kuralı oluşturabilirsiniz, bu da ilk 5 spam botunuzu engelleyebileceğiniz anlamına gelir. Ana bilgisayar adlarını Wordfence’dan kopyalayıp Cloudflare’de engellemeniz yeterlidir. Yıldız işaretini * kullandığınızdan emin olun, böylece bu botun varyasyonları da engellenir: amazonaws.com linode.com 2 yaygın olanıdır.

Kötü Botları Engellemek için Cloudflare Güvenlik Duvarı Kuralı

8. Veritabanınızı Temizleyin

Bir eklentiyi, temayı sildiyseniz, çok sayıda yayın düzeltmesi, spam yorumu veya süresi dolmuş geçici bir şey varsa, veritabanınızı temizleyin. Sitenizi hızlı tutmak için bunu her hafta yapmanız gerekir.

WP Rocket kullanıyorsanız, bunu veritabanı ayarlarında çalıştırın:

WP-Roket-Veritabanı-Ayarlar

WP Rocket kullanmıyorsanız, ücretsiz WP-Optimize Eklenti:

WP-Optimize Temiz Veritabanı

9. Görüntüleri Optimize Edin

Kullanacağız GTmetrix bunun için. Sitenizi GTmetrix aracılığıyla çalıştırın ve raporunuzda resimlerin 3 şekilde optimize edilebileceğini göreceksiniz. GTmetrix yalnızca tek bir sayfa için optimize edilmemiş resimleri gösterir; birden çok sayfada görünen görüntüleri optimize ederek başlayın (logo, kenar çubuğu ve altbilgi resimleri) seçin, ardından en önemli sayfalarınızı GTmetrix aracılığıyla çalıştırın ve bunlara tek tek resimleri düzeltin.

GTmetrix’te görüntüleri optimize etmenin 3 yolu vardır:

 • Ölçekli görüntüler sunma – büyük resimleri daha küçük olacak şekilde yeniden boyutlandırma
 • Görüntü boyutlarını belirleme – resmin HTML veya CSS’sinde bir genişlik / yükseklik belirtme
 • Görüntüleri Optimize Edin – kullanarak görüntüleri kayıpsız sıkıştırın Imagify

görüntü optimizasyonu

Ölçekli Görüntüler Sunma – GTmetrix size hangi görüntülerin çok büyük olduğunu ve boyutlarının yeniden boyutlandırılması gerektiğini söyler. Görüntüyü bulun, kırpın veya yeniden boyutlandırın, WordPress’e yükleyin, ardından eski görüntüyü yenisiyle değiştirin. “Resim kaplarınızı” takip edin ve bir hile sayfası oluşturun (aşağıda). Bir resmi sağ tıklatarak büyük resimleri manuel olarak kontrol edebilirsiniz → resim adresini kopyala çok büyük olup olmadığını görmeniz gereken URL’ye gidin. Asla yeniden boyutlandırmak için sürükleyin görsel düzenleyicideki özelliği, yalnızca görüntülenen resmi yeniden boyutlandırdığından (gerçek resmi değil).

Örnek hile sayfası:

 • Logo: 150 (g) x 37 (s)
 • Kaydırıcılar: 1950 (g) x 550 (s)
 • Kenar Çubuğu Widget’ları: 319 (w)
 • Blog içerik gövdesi: 600 (w)
 • Öne çıkan resimler: 200 (w) x 200 (h)
 • Atlıkarınca resimleri: 225 (h)

Görüntü Boyutlarını Belirtme – GTmetrix raporunuza bakın ve hangi resimlerin buna ihtiyacı olduğunu görmek için bu öğeleri genişletin. WordPress’te her birini bulun, ardından GTmetrix’in size söyleyeceği boyutları (genişlik / yükseklik) belirtin. görsel düzenleyici bunu otomatik olarak halleder bunu genellikle widget’larda, sayfa oluşturucularda ve diğer yerlerde bulunan resimlerle yapmanız gerekir.

belirtmek-image-boyutlarını

Görüntüleri Optimize Edin – kullanarak görüntüleri kayıpsız sıkıştırın Imagify veya deniz canavarı (aylık sınıra ulaşana kadar her ikisi de ücretsizdir). Sınırsız sıkıştırma sunan tamamen ücretsiz eklentiler olsa da, hataları olduğu, çalışmadığı veya resimlerinizi kıracağı için bunları KULLANMAYIN.

Hayal Etme Talimatları

 1. Yükle Imagify Eklentisi
 2. Sizden talimatlar istenecektir
 3. Imagify için kayıt olun ve API anahtarınızı girin
 4. Sıkıştırma seviyenizi ayarlayın (normal, agresif, ultra)… Agresif kullanıyorum
 5. Imagif’tem (sitenizdeki tüm resimleri toplu olarak sıkıştırır)
 6. Sınırınız dolduğunda bir plan satın alın veya sınırınızı sıfırlamak için gelecek ay bekleyin

imagify

imagify-wordpress-görüntü optimizasyonu

İşiniz bittiğinde sayfalarınızı GTmetrix üzerinden yayınlayın ve 3 öğenin de% 100 olduğundan emin olun.

10. Harici Komut Dosyalarını Optimize Edin

Kullanıyorsanız üçüncü taraf komut dosyaları, bunlar ekstra isteklere neden olur ve GTmetrix raporunuzda görünür. Bazı komut dosyalarını optimize etmek zor hatta imkansızdır (özellikle hep birlikte kaçınmak için en iyisi olan AdSense ve sosyal widget’lar), ancak aşağıda bazı optimizasyonları listeledim.

Harici Komut Dosyalarını Optimize Etme İpuçları

GTmetrix-Reklamlar

11. Kullanılmayan Temaları + Eklentileri Sil

Görünüm → Temalar’a gidin ve kullanmadığınız tüm temaları silin. Etkin temanızla ilgili bir sorun olması durumunda bir sürümü (ör. Yirmi Onyedi tema) tutabilirsiniz..

Kullanılmayan WordPress Temalarını Sil

WordPress Eklentilerini Sil

12. Hotlink Korumasını Etkinleştir

Cloudflare ve bazı barındırma şirketleri, hotlink koruması kullanıcıların görüntülerinizi web sitelerine kopyalamasını / yapıştırmasını (bant genişliğinizi emer) önler.

Cloudflare Hotlink Koruması

13. WordPress Yazılımını Güncelleyin

WordPress çekirdek, temalar ve eklentileri güncel tutun.

WordPress Güncellemeleri

14. “En İyi Hosting” Üzerine 40+ Facebook Anketi

Anketler kendileri için konuşuyor:

Hosting Önerileri Facebook

VPS Bulut Hosting WooCommerce Anket

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

Elementor Hosting Önerileri

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Hosting Öneri Anketi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

SiteGround vs Bluehost Facebook Anketi

WP Dostu Hosting Anketi

VPS Bulut Hosting Anketi

WordPress Hosting Önerileri

2018 Hosting Önerileri

Elementor İçin Favori Hosting

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

WordPress Barındırma Anketi

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

SiteGround-vs-Bluehost-Heyecan-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

15. SiteGround: En Hızlı Paylaşılan Hosting

SiteGround dır-dir Yoast tarafından kullanılan, kendim ve WordPress tarafından önerilen. Neredeyse her Facebook anketinde 1 numara ve çoğu insana önemli yükleme süresi iyileştirmeleri özellikle vasat ana bilgisayarlar kullanıyorlarsa: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Kullanıyorum yarı özel GoGeek planı 4x daha fazlası ile geliyor sunucu kaynakları paylaşılan barındırma daha. Ne kadar hızlı yüklediklerini görmek, GTmetrix raporuma göz atmak veya Taşınan ve gönderildi yeni yükleme süreleri. Onlar da yapar ücretsiz göçler.

SiteGround tarafından önerilenler WordPress:

SiteGround-Tavsiye-WordPress-Sunucu

Ve tarafından İvica kim yönetiyor WordPress Facebook Grubunu Hızlandırıyor 16.000’den fazla üyesiyle.

WordPress-Speed-Up Önerilen Araçlar

Memnun müşteriler:

Godaddy'den SiteGround'a Geçiş

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Göç

SiteGround var 3 plan:

SiteGround WordPress Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü, ücretsiz bir geçiş, aşamalandırma, gelişmiş önbellekleme ve birden fazla web sitesini barındırma yeteneği ile birlikte gelir. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu onların üzerinde görebilirsiniz özellikler sayfası:

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround seviyorum çünkü:

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Sana hiçbir ücret ödemeden iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl ben GoFundMe kampanyalarına 3 bin dolar bağışta bulunun (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki şekilde de gerçekten harika bir WordPress ana bilgisayarı olduğuna ve sitenizin daha hızlı / daha düzgün çalışacağına inanıyorum… Facebook grupları üzerinde araştırma yapın + heyecan ve çoğu insanı bulacaksınız aynısını söyle.

SiteGround’dan hosting alın

16. Cloudways: Bulut Barındırma Daha Hızlı

Cloudways SiteGround’dan bile daha hızlıdır:

SiteGround-vs-Cloudways-Bulut-Barındırma

Destekleri SiteGround kadar iyi değil, e-posta barındırma özelliğini desteklemiyorlar ve aylık 10 ABD dolarından başlayarak daha pahalılar. DigitalOcean veya Vultr plan). Ancak saf performans için, onlarla yanlış gidemezsiniz. Facebook anketlerinde genellikle # 1 veya # 2 vardır ve Cloudways incelemem sitenizi daha da hızlı hale getiren CW kontrol panelinizde ince ayar içerir.

Cloudways-İnceleme

Onlar seçim için 5 bulut barındırma sağlayıcıları var:

Cloudways-Yönetilen-Bulut-Barındırma

Hiç yönetilen bulut barındırma denediniz mi? Bu büyük bir fark yaratıyor.

Yönetilen Hosting Anketi

Onlar da yapar ücretsiz göçler:

Cloudways Serbest Taşıma

Cloudways ile ilgili geri bildirim:

Cloudways-Facebook-Konu

Cloudways’den hosting alın

(promosyon kodu OMM25 ile 2 ay boyunca% 25 tasarruf edin)

17. Göç Sonuçları

SiteGround’a veya Cloudways’e taşınan ve sunucu yanıt süresini, yükleme süresini ve Pingdom / GTmetrix raporlarını geliştiren kullanıcılar. Daha güçlü bir sunucu kullanmak, düşük kaliteli bir ana bilgisayarınız varsa önemli iyileştirmeler yapabilir. Her ikisi de sizi ücretsiz olarak taşıyacak.

SiteGround’a taşınan kişiler:

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GoGeek Yükleme Süresi

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround Bloglama Geçişi

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

Cloudways’e taşınan kişiler:

Cloudways Yanıt Süreleri

WP Motoru - Cloudways

DigitalOcean Pingdom Raporu

Godaddy'den DigitalOcean Göçüne

Cloudways Sunucu Yanıt Süreleri

Cloudways Yükleme Süresi İyileştirmesi

Cloudways ve WP Motor Karşılaştırması

Başlıksız

Cloudways Pingdom Yükleme Zamanları

Cloudways Pingdom Raporu

Vultr Göçü

Namecheap - Cloudways Geçişi

Cloudways WooCommerce Geçişi

Cloudways AWS Geçişi

WPEngine - Cloudways Geçişi

Bütün söylediğim araştırma bu mu?

Bluehost-Yönetilen-WordPress-Barındırma

HostGator Geri Bildirimi

Godaddy Yönetilen WordPress Hosting Geri Bildirimi

18. Sık Sorulan Sorular

&# X2705; Neden yavaş sunucu yanıt süresine neden oluyor??

Sunucular hostinginiz tarafından kontrol edilir. Düşük kaliteli bir ana bilgisayar kullanıyorsanız veya sunucunuza çok fazla stres uyguluyorsanız (örn. Çok fazla eklenti), bu yavaş yanıt sürelerine neden olabilir.

&# X2705; Hangi barındırmada yavaş sunucular var?

GoDaddy, Bluehost, HostGator ve EIG markaları yavaş sunuculara sahip oldukları için ünlüdür. Facebook anketlerinde en çok oy alan 2 ana bilgisayar genellikle SiteGround (paylaşılan barındırma) ve Cloudways’dir (bulut barındırma). Daha hızlı bir ana bilgisayara geçmek, yavaş bir sunucuyu düzeltmenin en kolay yoludur.

&# X2705; İyi bir sunucu yanıt süresi nedir?

Google, şu sunucu yanıt süresini önerir: <200 ms. Ancak, bu genellikle sadece web sitesi optimizasyonu hakkında bilgili ve hızlı barındırma kullanıyorsanız mümkündür.

&# X2705; Sunucu yanıt sürelerini neler etkiler??

Barındırma, önbellek eklentileri, yüksek CPU eklentileri, sitenizi tarayan spam botlar, CDN kullanıp kullanmadığınız ve görüntüleri optimize etmeniz sunucu yanıt sürelerini etkileyebilir.

&# X2705; Sunucu yanıt sürelerini nasıl ölçersiniz??

Google PageSpeed ​​Insights, sunucu yanıt sürelerini ölçmenin en iyi yoludur.

Sonuç: katılmak WordPress Hosting Facebook Grubu gerçek, tarafsız görüşler elde etmek. Alınan Facebook anketlerine ve farklı ev sahiplerine göç eden ve sonuçlarını yayınlayan kişilere bakın. Son olarak, yalnızca komisyon isteyen düşük kaliteli barındırma iştiraklerinden uzak durun.

Barındırma önemli mi?

Evet öyle. Bu sizin hostinginiz sunucu Hakkında konuşuyoruz.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map