Як покращити час відгуку сервера на хостингу WordPress Bluehost: загальний елемент у звіті про статистику Google PageSpeed ​​Inside

Bluehost є сумнозвісним для повільного часу відгуку сервера.


Ви можете виміряти це в Статистика сторінок Google або Bitcatcha, і Google рекомендує ваше час відповіді сервера бути під 200мс. Будь-яка, що перевищує 1-2, і у вас є проблема.

Ви можете виправити повільний час відповіді сервера на Bluehost, налаштувавши плагін кешу, уникаючи високих плагінів CPU, використовуючи CDN, очищаючи базу даних, оптимізуючи зображення, видаляючи невикористані плагіни, використовуючи плагін Blackhole For Bad Bots для зупинки спам-ботів, Heartbeat Control плагін і переконайтеся, що у вашому плані хостингу достатньо серверні ресурси для обробки вашого трафіку / плагінів.

Чи проблема з Bluehost? Напевно… їм належить EIG який відомий тим, що скорочує витрати, упаковуючи занадто багато людей на одному сервері. Зрештою, вони відомі тим, що вони дешеві (не швидкі). Вони також оцінюються погано Опитування у Facebook. Спробуйте приєднатися до WordPress хостинг групи Facebook і подивіться, що справжні, неупереджені люди рекомендують для хостингу. Є набагато кращі варіанти, ніж Bluehost. я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді, 100% балів GTmetrix та .4с навантаження Pingdom. Звіти говорять самі за себе.

1. Перевірте час реакції сервера

Перевірте власні часи відповіді сервера, використовуючи Bitcatcha. Це моє … хе-хе.

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

Або використовувати Статистика сторінок Google:

Скоротити час реакції сервера

Поки ви з Bluehost, ви не самотні:

Час відповіді сервера Bluehost повільний

Повільний час реакції сервера Bluehost

Час реакції сервера Bluehost

Час відгуку сервера Bluehost Crap

Часи реакції сервера Bluehost

Bluehost-керований-WordPress-хостинг

2. Оновлення до PHP 7+

Оновлення до вищої версії PHP (у вашому cPanel) – це один із найпростіших способів зробити ваш веб-сайт швидшим, а також скоротити час відгуку сервера. Блюхост зараз підтримує PHP 7.2.

Тести WordPress PHP

Bluehost-PHP-Config

Bluehost Update PHP Версія

3. Уникайте високих плагінів процесора

Занадто багато плагінів (або лише 1 один високий плагін CPU) можуть змусити або порушити час відгуку вашого сервера (і час завантаження). Р3 був чудовим у пошуку повільних плагінів, але зараз Монітор запитів найкраще. Встановіть плагін і перейдіть до розділу “Запити за компонентами”, щоб переглянути найповільніші завантаження плагінів.

Запит монітора повільних плагінів

Ви також можете скористатися вкладкою водоспад GTmetrix:

Повільний плагін WordPress

* До поширених винуватців належать пов’язані публікації, статистика, карта сайту, чат, календар, розробники сторінок та плагіни, які виконують поточні сканування / процеси або показують високий процесор у GTmetrix.

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо натискань AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

4. Уникайте зовнішніх ресурсів

Зовнішні ресурси можуть надходити з Карт Google, Analytics, Gravatars, плагінів соціального доступу, коментарів та інших джерел. Це тягне запити із зовнішніх ресурсів і збільшить час відгуку сервера та знищить ваші звіти GTmetrix + Pingdom. Очевидно, найкраще уникати зовнішніх ресурсів разом, але я також залишив кілька загальних рішень нижче.

Кеш-Граватар-Образи

Попередній вибір запитів DNS – якщо ви абсолютно ХОЧЕТЕ використовувати зовнішні ресурси, попереднє завантаження допоможе браузеру передбачити їх, щоб вони могли швидше завантажуватися. Лука створив дивовижне список загальних доменів для попереднього вибору. Скопіюйте всі ці (або лише ті, що вам потрібні) та додайте їх на свій сайт (більшість плагінів кешу мають для цього можливість). Також додайте URL-адресу CDN, якщо ви використовуєте StackPath, KeyCDN, BunnyCDN або інший CDN (крім Cloudflare, який не використовує URL-адреси CDN).

Prefetch-DNS-Requests-WP-ракета

Prefetch-DNS-Запити

5. Налаштуйте плагін кеша

Якщо ви їдете по безкоштовному маршруту, рекомендую будь-який Швидке виконання або WP найшвидший кеш, і у мене є підручники як для Swift, так і для WPFC. Але якщо ви можете скинути 49 доларів, Ракета WP Це набагато краще, те, що я використовую, і було оцінено плагін №1 кеш-пам’яті у кількох опитуваннях у Facebook. Але чому?

WP Rocket має багато функцій, більшість плагінів кешу не мають. Це означає, що якщо ви використовували б більшість інших плагінів кешу, вам потрібно було б встановити близько 6 додаткових плагінів. Якщо ви схожі на мене, ви хочете використовувати лише 1 плагін. Ось чому WP Rocket дає кращі показники + час завантаження в GTmetrix / Pingdom (він має більше функцій, зменшуючи при цьому кількість плагінів на вашому сайті).

 • Очищення бази даних (вбудована в WP Rocket, або використання WP-оптимізація)
 • Контроль серцебиття (вбудований до WP ракети або використання Контроль серцебиття)
 • Ледачі завантажуйте зображення / відео (вбудовані в WP Rocket або використовуйте WP YouTube Lyte)
 • Розмістіть Google Analytics на локальному рівні (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для Analytics)
 • Розмістіть Google Шрифти локально (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для шрифтів, або SHGF)
 • Інтеграція з Cloudflare + іншими CDN (вбудованими в WP Rocket або використовувати) CDN Enabler)

WP-Rocket-Особливості

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

Більшість людей неправильно налаштовують свій плагін кеш-пам’яті або повністю користуються його функціями. Я настійно рекомендую переглядати мої підручники, щоб переконатися, що ваша установка ідеальна.

 • Підручник з ракети WP
 • Підручник з швидкої роботи
 • Навчальний посібник із швидкого кешування WP
 • W3 Підручник із загального кешу
 • Підручник WP Super Cache

6. Чиста база даних

У вашій базі даних можуть накопичуватись непотрібні файли, такі як видалені коментарі, спам-коментарі, поправки після публікації, минулі терміни та інші речі, які спричиняють роздуття вашої бази даних..

Найкраще очищати свою базу даних раз на 1-2 тижні. Ви можете використовувати WP-Оптимізація плагіна для його очищення, а також планувати поточне очищення бази даних. Просто переконайтесь, що ви берете резервну копію вашої бази даних, перш ніж робити це, особливо якщо це ви вперше чистите її.

WP-оптимізуйте чисту базу даних

Якщо ви використовуєте WP Rocket, вам не потрібна WP-Optimize, оскільки вона вбудована:

WP-Rocket-Database-Settings

7. Контроль серцебиття

The WordPress серцебиття API показує сповіщення плагінів у реальному часі та інші користувачі редагують публікацію. Хоча це звучить добре, він також споживає серверні ресурси, створюючи запит кожні 15-30 секунд. Використовувати Плагін Heartbeat Control і обмежити його або повністю відключити.

Серцебиття-контроль-плагін

Контроль серцебиття

Якщо ви використовуєте WP Rocket, вам не потрібен цей плагін, оскільки цей вбудований:

WP-ракета-серцебиття

8. CDN

А CDN (мережа доставки вмісту) вивантажує ресурси до декількох центрів обробки даних по всьому світу. Це зменшує навантаження на ваш сервер, але також зменшує географічну відстань між вашим сервером та відвідувачем, і є рекомендацією в посібнику з оптимізації WordPress. Я рекомендую використовувати Хмара що є безкоштовним CDN с 200+ центрів обробки даних і немає причини, щоб ви не використовували його. Cloudflare є доступний лише на плані акцій Bluehost, тоді як клієнтам з VPS або спеціалізованим сервером потрібно буде звернутися до Bluehost і подати запит.

На своєму cPanel Bluehost перейдіть до Доменів > Хмара > Активуйте.

Bluehost Cloudflare

Активація Bluehost Cloudflare

Якщо ви хочете пройти додатковий крок, ви можете налаштувати кілька налаштувань у своєму Інформаційна панель Cloudflare.

Cloudflare-Speed-Tab

І якщо ви дійсно хочете пройти додаткову милю, ви можете використовувати кілька CDN. Кожен CDN має власний набір центрів обробки даних, і більше центрів обробки даних = швидша доставка вашого контенту та вивантажить ще більше ресурсів. Я особисто використовую Cloudflare (безкоштовно) та StackPath ($ 10 на місяць із безкоштовним 30-денним пробним періодом).

StackPath-Центри даних

Крок 1: Підпишіться на StackPath.

Крок 2: На інформаційній панелі клацніть на вкладці CDN, а потім створити CDN-сайт StackPath. Ви пройдете серію сторінок, де StackPath запитає ваш домен, знайдете IP-адресу вашого сервера, а потім створите URL-адресу CDN, яку ви скопіюєте / вставте у свій плагін кеша. Простенька.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-домен

StackPath-сервер-IP-адреса

CDN-URL-StackPath

Крок 3: Вставте свій StackPath CDN URL в плагін кешу (нижче – для WP Rocket). Якщо у вашому плагіні кешу немає поля для URL-адреси CDN, скористайтеся плагіном CDN Enabler.

WP-Rocket-CDN-Налаштування

Крок 4: У StackPath перейдіть до CDN → Налаштування кешу, потім натисніть кнопку Чистити все

StackPath-Purge-Cache

Крок 5: Запустіть свій сайт у GTmetrix а “Мережа доставки вмісту” повинна бути зеленою в YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

9. Блокувати поганих ботів

Ви ніколи не дізнаєтесь, чи потрапляють спам-боти на ваш сайт та споживають ресурси, якщо ви не перевірите. Я виявив, що 2 спам-боти (compute.amazonaws.com і linode.com) постійно потрапляли на мій сайт приблизно кожні 3 секунди – я витрачав ресурси сервера практично на нічого. Очевидно, що Googlebot добре, але ви хочете запобігти спам-ботів від споживання ресурсів.

Крок 1: Встановити Wordfence.

Крок 2: Перегляньте своє звіт про рух трафіку (у налаштуваннях Інструментів Wordfence). Подивіться уважно протягом хвилини, щоб побачити, які боти потрапляють на ваш сайт. Якщо вони виглядають як спам, перейдіть на ім’я свого хоста і перевірте, чи повідомляють про них інші люди як про спам. Складіть список усіх ботів спаму.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Крок 3: Перейдіть до налаштувань Блокування Wordfence та додайте сюди ботів спаму. Використовуйте зірочки щоб заблокувати всі варіанти цього бота, інакше це може бути неефективним.

Wordfence-Блокування-Правило

Крок 4: Перейдіть до свого журналу блокування та насолоджуйтеся переглядом цих спам-ботів.

Wordfence-Брандмауер-блокування

Якщо ви не хочете використовувати Wordfence, Плагін Blackhole For Bad Bots робить це автоматично:

Blackhole для поганих ботів

10. Оптимізуйте зображення

Існує 3 основних способи оптимізації зображень у GTmetrix. Він показуватиме неоптимізовані зображення лише на одній тестовій сторінці, тому не забудьте запустити найважливіші сторінки через неї.

оптимізація зображень

Подавайте масштабовані зображення – зміни розміру великих зображень на менший розмір. GTmetrix показує всі занадто великі зображення та правильні розміри, на які слід змінити розмір. Знайдіть зображення на своєму веб-сайті, змініть його до правильних розмірів, завантажте його та замініть старе зображення на нове.

Вкажіть розміри зображень – означає, що вам потрібно додати ширину / висоту в HTML або CSS зображення. Головний редактор WordPress зробить це автоматично, тому зазвичай ці помилки викликаються зображеннями, розміщеними у розробниках сторінок, віджетах та інших областях вашого веб-сайту. Просто знайдіть зображення, перегляньте HTML-код зображення, а потім додайте ширину / висоту, яку надає GTmetrix.

Оптимізуйте зображення – без втрат стискати зображення за допомогою плагіна ShortPixel. Ви отримуєте 100 безкоштовних кредитів щомісяця (це мій улюблений плагін для стиснення зображень, і я спробував багато, включаючи Imagify, Smush, EWW та інші). Встановіть його, захопіть свій ключ API з Веб-сайт ShortPixel, потім налаштуйте налаштування. Встановіть рівень стиснення зображення без втрат. Перейдіть на вкладку “Медіа” та оптимізуйте кілька зображень, щоб переконатися у задоволенні якості. Якщо ви є, об’ємно стискайте всі зображення на вашому сайті. Рекомендую заздалегідь взяти резервну копію, про всяк випадок.

11. Використовуйте легкі плагіни

Якщо у вас є високі плагіни CPU, які спричиняють повільний час реакції сервера, вам потрібно або видалити їх, або знайти альтернативні плагіни, які не споживають стільки ресурсів. Ось кілька легких плагінів, які я пропоную, хоча у багатьох випадках вам потрібно зробити власне дослідження / тестування. Перегляньте звіт “Монітор запитів” після встановлення плагіна EACH, щоб побачити, як він впливає на час завантаження.

Соціальний обмін – Ракета WP тест показали Перо соціальних медіа, МонархПроста кнопка для обміну кнопками, і MashShare мали найменшу кількість запитів і найшвидший час завантаження.

Резервне копіюванняUpdraftPlus.

ПовзункиСолівок, LayerSlider, або Метеорні повзунки.

КоментаріУмовне навантаження Disqus.

ПортфоліоГалерея Енвіра, FooGallery, або Сітка.

Аналітика – Google Analytics і пошукова консоль має бути багато. Просто переконайтесь, що ви розміщуєте Google Analytics на місцях (використовуючи WP Rocket, CAOS або WP Disable).

СторінкиWordPress Page Builder від MotoPress, але жоден конструктор сторінок не працює швидше, ніж рідний редактор WordPress. Поєднайте це з Плагін-копіювач і вам не знадобиться конструктор сторінок (включаючи розробників сторінок, вбудованих у теми WordPress). Якщо тільки ваша команда абсолютно не відмовляється навчись трохи HTML (найпростіша мова кодування), уникайте розробників сторінок.

Плагіни StudioPress – легкі плагіни для Genesis Framework.

12. Розмістіть Google Шрифти локально

Якщо ви бачите помилки шрифту Google у звіті GTmetrix, це означає, що вам потрібно розмістити шрифти локально.

Google-Fonts-GTmetrix

Використовувати можна використовувати Плагін CAOS для Webfonts:

CAOS-шрифти

Або Самостійний плагін Google Fonts є хорошою альтернативою, яка автоматично завантажує всі використовувані вами шрифти Google і додає їх до вашої CSS з необхідністю налаштування будь-яких параметрів.

Вбудований власний хостинг-Google-шрифти

13. Розмістіть Google Analytics локально

Якщо у звіті GTmetrix ви побачите помилки Google Analytics, це означає, що вам потрібно розмістити код відстеження Google Analytics на локальному рівні. The Плагін CAOS Analytics робить це автоматично.

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

CAOS-Analytics

WP Rocket також має цю особливість.

Локальна аналітика WP Rocket

14. Веб-сайт для повторного тестування

Поверніться до Статистика сторінок Google або Bitcatcha і повторно перевірити час відповіді вашого веб-сайту. Вони повинні бути набагато швидшими, враховуючи, що ми вражаємо майже все, що впливає на це.

Скоротити сервер-відповідь-час-Facebook

15. Перейдіть на швидше хостинг

Якщо час відповіді вашого сервера все ще повільний, це, безумовно, викликано Bluehost.

Перш ніж перейти на свій VPS або спеціальний план, зробіть свої дослідження та вивчіть, що рекомендують досвідчені люди у програмі WordPress хостинг групи Facebook. У вашого колеги може бути своя пропозиція, але ці люди знають, про що говорять.

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробити перевірку хостингу, запустити власні тести або натиснути мої сторінки швидкого завантаження. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), GoDaddy, та інших хостів, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Було багато людей ВООЗ мігрували і розміщено результати на Facebook і Twitter. Щебетати після щебетати, пост після пост, опитування після опитування після опитування, швидше хостинг буде виправити повільний час реакції. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

OMM On-SiteGround

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

2019-GTmetrix-Звіт

2019-звіт Pingdom

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може покращитися часи відповіді сервера за кілька секунд. Ось кілька людей, які перейшли на SiteGround та опублікували свої результати.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитуванняПереглянути опитування2017-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаРекомендації щодо хостингу елементівПереглянути опитування або Знімок екранаЛипень 2019 рокуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хост-опитування-серпень-2018Переглянути опитування або Знімок екранаСпільний хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКомпанія Переглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екранаКерований хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWooCommerce-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-Веб-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаНайкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-2019-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWP Дружній хостинг опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаУлюблений хостинг для елементаПереглянути опитування або Знімок екрана2018 Рекомендації щодо хостингуПереглянути опитування або Знімок екранаПереглянути опитування або Знімок екранаManaged-WordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-господарі-опитування-1Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування для швидкостіПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-червень-1Переглянути опитування або Знімок екранаSiteGround-РекомендаціяПереглянути опитування або Знімок екрана2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування-лютий-2019Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-рекомендації-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPressПереглянути опитування або Знімок екрана

SiteGround має 3 плани:

SiteGround WordPress хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig і вище поставляється з a вільна міграція, налаштування, розширене кешування та можливість розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek поставляється з пріоритетною підтримкою. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це можна побачити на сторінці сторінка функцій

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround, тому що…

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більшою кількістю ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround за допомогою мого партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок безкоштовно. Щороку я жертвую 3000 доларів на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. У будь-якому випадку я б уникнув Bluehost – приєднайтеся до деяких груп у Facebook та побачите бесіди, опитування, твіти, і Люди ВООЗ мігрували від Bluehost до SiteGround. Я відмовляюся рекомендувати EIG / Bluehost жахливий хостинг. Зробіть своє дослідження, подивитися хто Йоаст використовує, і результати людей, які мігрували.

Часті запитання

&# x2705; Як покращити час відгуку сервера?

Хоча ви можете полегшити навантаження на ваш сервер за допомогою CDN, модернізувати версії PHP та уникнути повільних плагінів, ваш сервер в кінцевому підсумку контролюється вашим хостингом. Якщо ваш веб-сайт не оптимізований якнайшвидше, ви дійсно не повинні отримувати помилки часу відповіді сервера.

&# x2705; Як полегшити навантаження на сервер?

Використання хорошого плагіну кешу, як WP Rocket, його правильне налаштування (включаючи додавання CDN), оновлення версій PHP та уникнення плагінів, що голодують за ресурсами, та сторонніх скриптів (наприклад, AdSense) може допомогти полегшити навантаження на ваш сервер.

&# x2705; Будуть кешені плагіни покращувати швидкість сервера?

Так, вони повинні особливо, якщо ви також використовуєте їх для встановлення CDN. Плагіни кешу повинні покращити час завантаження, бали GTmetrix та час відповіді сервера.

&# x2705; Мені справді потрібно оновити хостинг?

Спочатку оптимізуйте свій сайт. Тоді, якщо у вас все ще є повільний час відповіді сервера, оновлення планів або ви можете перейти до більш швидкого хоста, як SiteGround або Cloudways.

&# x2705; Чи винен Блухост?

Багато людей повідомили про повільні сервери на Bluehost, деякі люди покращують час завантаження понад 7 секунд при переході на інший хост. SiteGround (спільний хостинг) та Cloudways (хмарний хостинг) – це 2 популярні варіанти, і обидва оцінювались у Facebook.

Я сподіваюся, що це було корисно. Якщо у вас є питання, киньте мені коментар.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map