Як поліпшити час реакції сервера на хостингу GoDaddy WordPress (рекомендація від Google PageSpeed ​​Insights)

Початок уповільнення часу реакції сервера GoDaddy?


Якщо ви запустили свій сайт, хоча Статистика сторінок Google або Bitcatcha, час відповіді вашого сервера повинен бути меншим 200мс як рекомендує Google. Якщо це не так, я покажу вам, як це вдосконалити.

Ось як виправити повільно часи відповіді сервера на GoDaddy: оновлення до PHP 7.2, активізуйте безкоштовний CDN Cloudflare в cPanel Bluehost та встановіть декілька швидкісних плагінів (Autoptimize, WP-Optimize, Controlbeat Control, Blackhole For Bad Bots, WP Disable, CAOS Analytics, CAOS Fonts та ShortPixel). Не хвилюйтесь, я пройду вас через це. Ви також повинні уникати великих плагінів процесора, які споживають серверні ресурси, та оптимізувати зображення. Вони не тільки зроблять час реакції швидше, але й покращать показники та час завантаження GTmetrix/Пінгдом.

Відмова від відповідальності: GoDaddy відомий тим, що дешевий (не швидкий), що відображається у часі відгуку вашого сервера. WordPress хостинг групи Facebook щоб побачити, що говорять справжні, неупереджені люди. Більшість людей, які мають серйозний веб-сайт (наприклад, бізнес) SiteGround, Хмарні доріжки, Кінста, або WP Engine. Я використовую SiteGround, який був господарем №1 25+ опитувань у Facebook і мати 200 мс відповіді, 100% балів GTmetrix та a .4-х разів завантажують у Pingdom. У міру зростання вам потрібен кращий хостинг, а GoDaddy – це не так. Проведіть своє дослідження і розглядайте когось іншого.

1. Тест часу реакції сервера

Запустити веб-сайт до кінця Bitcatcha і перевірити час відгуку вашого сервера:

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

Ви також можете використовувати Статистика сторінок Google:

Скоротити час реакції сервера

Поки ви приймаєте GoDaddy, ви не самотні. Будь-який 3,95 дол. США на місяць план хостингу не отримає від вас чудового часу відгуку. Дотримуйтесь мого посібника, і якщо вони все ще високі, ви знаєте проблему.

Повільно Годді

Час відповіді сервера Godaddy

Повільний час реакції сервера на Godaddy

Часи відповіді сервера Godaddy

Повільний час реакції сервера Godaddy

Відгуки про хостинг WordPress з керованим Godaddy

Хммм.

2. Оновлення до PHP 7.2

Оновлення до а версії PHP робить ваш сайт значно швидшим (і безпечнішим).

Тести WordPress PHP

Але багато користувачів WordPress все ще працюють застарілі версії PHP.

WordPress-PHP-версія-статистика

GoDaddy каже:

“PHP 7 доступний для клієнтів cPanel як на Спільному, так і на бізнес-хостингу.”

На жаль, якщо у вас немає плану GoDaddy cPanel, вона вам недоступна. Багато клієнтів GoDaddy не раді з цього приводу, і це ще один недолік використання хостингу.

Крок 1: Перевірте свою поточну версію PHP за допомогою Показати плагін версії PHP.

Дисплей-PHP

Крок 2: Виконати Плагін перевірки сумісності PHP щоб переконатися, що ваші плагіни сумісні.

Програма перевірки сумісності PHP

Крок 3: Оновіть до PHP 7+ у вашому GoPaddy cPanel (більш високі версії швидші).

Godaddy PHP 7.2

Крок 4: Перевірте свій веб-сайт на наявність помилок. Ви також можете повернутися до більш ранньої версії, якщо це буде потрібно.

3. Автоптимізувати

GoDaddy має власну вбудовану систему кешування, і вони плагіни кеша чорного списку через це. Проблема полягає в тому, що плагіни кешу також використовуються для оптимізації коду (наприклад,. мінімізація), а також виконувати інші функції, що роблять ваш сайт швидшим, багато з яких знаходяться в GTmetrix. Автоматично оптимізувати принаймні подбає про оптимізацію коду HTML, CSS та JavaScript.

Автоматично налаштувати основні налаштування

Щоб налаштувати CDN (мережу доставки вмісту), див Розділ CDN.

Автоматично налаштувати додаткові налаштування

4. Чиста база даних

У вашій базі даних можуть накопичуватися непотрібні файли, такі як спам-коментарі, видалені коментарі, поправки до публікацій, трекбеки, пінгбеки, минулі терміни та інші речі, які вам не потрібні.

Встановіть WP-Оптимізація плагіна, виберіть все, що вам не потрібно, та видаліть їх (попередньо рекомендується робити резервну копію). Він також має можливість запланувати поточне очищення бази даних (один раз на 1-2 тижні – це добре, і швидко підтримує час реакції вашого сервера).

WP-оптимізуйте чисту базу даних

5. Серцебиття

The WordPress серцебиття API споживає ресурси сервера, показуючи сповіщення плагінів у реальному часі на інформаційній панелі та коли інші користувачі редагують публікацію. Це те, що вам не потрібно, і відключення (або принаймні обмеження серцебиття API) заощадить на ресурсах сервера.

Встановіть Плагін Heartbeat Control, потім обмежтеся на 60 секунд або відключіть його повністю.

Серцебиття-контроль-плагін

Контроль серцебиття

6. Блокувати спам-боти

Коли ви востаннє перевіряли, чи потрапляють спам-боти на ваш сайт?

Якщо ви цього не зробили, швидше за все, вони могли б споживати багато непотрібних серверних ресурсів. Коли я перевіряв на своєму власному сайті, ті самі 2 боти (compute.amazonaws.com та linode.com) постійно нападали на мій сайт – приблизно кожні 3 секунди. Я вибухав свої серверні ресурси практично нічого! Ви ніколи не знаєте, чи відбувається це з вашим сайтом, якщо, звичайно, ви не перевірите.

Крок 1: Встановити Wordfence.

Крок 2: Перейдіть до налаштувань Інструментів Wordfence та перегляньте свої звіт про рух трафіку. Дивіться звіт протягом солідних хвилин-двох, беручи до уваги будь-якого бота, який виглядає підозрілим. Створіть список усіх спам-ботів, а потім надішліть Google їхні імена хостів, щоб побачити, чи повідомляють про них інші люди як спам.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Крок 3: Перейдіть до налаштувань Блокування Wordfence та додайте сюди ботів спаму. Використовуйте зірочки щоб заблокувати всі варіанти цього бота, інакше це може бути неефективним.

Wordfence-Блокування-Правило

Крок 4: Перейдіть до свого журналу блокування Wordfence, і ви побачите, як вони заблокуються.

Wordfence-Брандмауер-блокування

Ви також можете використовувати Плагін Blackhole For Bad Bots який блокує найпоширеніші спам-боти. Він має ідеальний огляд з 5 зірками і працює, створюючи приховане правило на своєму сайті. Якщо боти не дотримуються цього правила, вони будуть негайно заблоковані. Googlebot та “хороші боти” містяться у списку.

Blackhole для поганих ботів

7. WP Вимкнути

Деякі функції WordPress розташовані не на інформаційній панелі, але все ще активні на вашому сайті. Більшість людей їм не потрібні, і вони можуть споживати ресурси сервера. WP Вимкнути дозволяє переглядати ці функції та вимикати ті, які ви не використовуєте. Можливо, більшість із них вам не потрібні.

WP-Disable-Requests

WP-Disable-Tags-Settings

WP-Disable-Admin

WP-інваліди-інші

8. Уникайте зовнішніх ресурсів

Граватари, Карти Google, AdSense, плагіни соціального доступу, коментарі та інші зовнішні ресурси можуть знищити час відгуку сервера. Ваш звіт GTmetrix зазвичай показує це. Хоча найкраще уникати цього разом, іноді не можна. Нижче я залишив загальні рішення:

GTmetrix-Реклама

9. Видаліть невикористані плагіни + теми

 • Видаліть невикористані плагіни
 • Уникайте надійних, роздутих плагінів
 • Вимкнути налаштування плагінів, налаштованих на процесор (наприклад, постійні резервні копії, сповіщення, статистика тощо)

delete-wordpress-плагіни

Видалені невикористані теми (які можуть залишати позаду сміття) в WordPress > Зовнішній вигляд > Теми. Краще використовувати легкі теми (наприклад, від StudioPress) і покладатися на плагіни, щоб лише додати потрібну функціональність. В іншому випадку всі ці функції можуть спричинити здуття та сповільнення часу реагування.

Видалити невикористані теми WordPress

10. Уникайте високих плагінів процесора

* До поширених винуватців належать пов’язані публікації, статистика, карта сайту, чат, календар, розробники сторінок та плагіни, які виконують поточні сканування / процеси або показують високий процесор у GTmetrix.

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо натискань AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

Підказка:
Використовуйте Монітор запитів щоб знайти ваші найповільніші завантажувальні плагіни. Встановіть монітор запитів, а потім перейдіть до вкладки “Запити за складовими”. Ви також можете використовувати його, щоб знайти, які запити, запити, сценарії та стилі найбільше сповільнюють ваш веб-сайт. Маючи трохи технічних знань, ви можете точно визначити конкретні елементи, що сповільнюють ваш веб-сайт.

Запит монітора повільних плагінів

Ви також можете використовувати GTmetrix водоспад щоб знайти ваші найповільніші завантажувальні плагіни:

Повільний плагін WordPress

11. Використовуйте легкі плагіни

Якщо ви виявите, що певні плагіни сповільнюють ваш сайт, потрібно або видалити їх, або замінити їх на більш легкий плагін. Нижче наведено кілька суцільних легких плагінів, однак вам може знадобитися провести деякі дослідження залежно від функціональних можливостей.

Соціальний обмін – Ракета WP тест показали Перо соціальних медіа, МонархПроста кнопка для обміну кнопками, і MashShare мали найменшу кількість запитів і найшвидший час завантаження.

Резервне копіюванняUpdraftPlus.

ПовзункиСолівок, LayerSlider, або Метеорні повзунки.

КоментаріУмовне навантаження Disqus.

ПортфоліоГалерея Енвіра, FooGallery, або Сітка.

Аналітика – Google Analytics і пошукова консоль має бути багато. Просто переконайтесь, що ви розміщуєте Google Analytics на місцях (використовуючи WP Rocket, CAOS або WP Disable).

СторінкиWordPress Page Builder від MotoPress, але жоден конструктор сторінок не працює швидше, ніж рідний редактор WordPress. Поєднайте це з Плагін-копіювач і вам не знадобиться конструктор сторінок (включаючи розробників сторінок, вбудованих у теми WordPress). Якщо тільки ваша команда абсолютно не відмовляється навчись трохи HTML (найпростіша мова кодування), уникайте розробників сторінок.

Плагіни StudioPress – легкі плагіни для Genesis Framework.

12. CDN

А CDN (мережа доставки вмісту) розміщує файли вашого веб-сайту у кількох центрах обробки даних по всьому світу, зменшуючи географічну відстань між вашим сервером та відвідувачами. Це також вивантажує ресурси до цих центрів обробки даних, полегшуючи навантаження на ваш власний сервер (що покращує час відгуку сервера). CDN також рекомендується в посібнику з оптимізації WordPress.

CDN-WordPress-Рекомендація

Хмара є безкоштовним CDN с 200+ центрів обробки даних і на сьогоднішній день є найпопулярнішим CDN.

Центри даних Cloudflare

Крок 1: Підпишіться на Cloudflare (безкоштовний план прекрасний), додайте свій веб-сайт, після чого Cloudflare запустить їх сканування. Ви будете переглядати набір сторінок, поки не побачите свою 2 сервери імен Cloudflare.

Cloudflare-Nameserver-Dashboard.

Крок 2: Змінення серверів імен тим, хто вам призначив Cloudflare.

SiteGround-DNS-записи

Кілька CDN – більше CDN = більше центрів обробки даних і більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту (і більше завантаження ресурсів). Я використовую як Cloudflare, так і CDN StackPath на моєму веб-сайті.

StackPath-Центри даних

Крок 1: Підпишіться на StackPath (30-денний пробний термін, потім 10 доларів США на місяць).

Крок 2: На інформаційній панелі клацніть на вкладці CDN, а потім створити CDN-сайт StackPath.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-домен

StackPath-сервер-IP-адреса

StackPath генерує a CDN URL:

StackPath-CDN-URL-Автоматичне оптимізація

Крок 3: Скопіюйте URL-адресу StackPath CDN та вставте її в автоматичну оптимізацію в налаштуваннях “Основного”.

Крок 4: У StackPath перейдіть до CDN → Налаштування кешу, потім натисніть кнопку Чистити все

StackPath-Purge-Cache

Крок 5: Запустіть свій сайт у GTmetrix а “Мережа доставки вмісту” повинна бути зеленою в YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

Якщо ви розширюєте елементи в GTmetrix і пов’язані з вашим CDN, зверніться до служби підтримки StackPath, яка повинна допомогти вам виправити їх. Вони зробили це для мене і мають неабияку підтримку.

Без доменів cookie MaxCDN

GTmetrix YSlow Без StackPath
GTmetrix YSlow Без MaxCDNGTmetrix YSlow із StackPath
GTmetrix YSlow With MaxCDN

Усунення несправностей StackPath

Крок 6: Білий список IP-адреси StackPath у своєму обліковому записі хостингу (можливо, вам потрібно буде зв’язатися з хостом).

StackPath-IP-адреси

13. Локальні шрифти Google

Якщо ви використовуєте шрифти Google і маєте помилки, пов’язані з шрифтом у GTmetrix, вам потрібно розмістити шрифти локально. Це можна зробити за допомогою Самонаведені шрифти Google плагін, який автоматично завантажує всі використовувані вами шрифти Google і додає їх до CSS. Конфігурація не потрібна.

Google-Fonts-GTmetrix

Вбудований власний хостинг-Google-шрифти

Ви також можете спробувати Шрифти CAOS:

CAOS-шрифти

14. Місцевий Google Analytics

Як і в попередньому кроці, ви також хочете розмістити свій код відстеження Google Analytics локально, використовуючи Плагін CAOS Analytics. Знову ж таки, це автоматично і не потрібно конфігурувати.

Leverage-Brower-Caching-Google-Analytics

CAOS-Analytics

15. Оптимізація зображень

Є три основні способи оптимізації зображень у GTmetrix, проте я рекомендую ознайомитись з повним підручником щодо оптимізації зображень у WordPress – адже існує понад 20 різних способів.

оптимізація зображень

Подавайте масштабовані зображення – означає, що вам потрібно змінити розмір великих зображень, щоб бути меншими. GTmetrix покаже, які зображення занадто великі та правильні розміри, на які слід змінити розмір. Просто знайдіть зображення на своєму веб-сайті, змініть його до правильних розмірів, завантажте його та замініть старе зображення на нове. Я рекомендую створити шпаргалку з найпоширеніших зображень (повзунки, віджети, колонтитул, фотографії блогу з повною шириною), щоб ви могли обрізати / змінити розмір до правильних розмірів перед завантаженням. Почніть із зображень, що з’являються на кількох сторінках.

подавати масштабні зображення

Вкажіть розміри зображень – означає, що вам потрібно додати ширину / висоту в HTML або CSS зображення. Для цього знайдіть зображення, перегляньте його HTML та додайте ширину / висоту (що GTmetrix надасть вам). HTML дуже простий, і вам не потрібно знати код (див. Нижче):

Вказівки-параметри зображення

Оптимізуйте зображення – значить, їх потрібно без втрат стискати (я використовую ShortPixel). Після встановлення налаштуйте параметри плагіна та встановіть рівень стиснення на без втрат. Потім виберіть ключ API з Веб-сайт ShortPixel і введіть його у плагін. Перейдіть до розділу «Медіа» та оптимізуйте кілька зображень. Якщо ви задоволені якістю, ви можете розпочати оптимізацію зображень у вашій медіатеці, або вони мають можливість оптимізувати всі зображення на вашому сайті.

16. Часи відповіді на повторний тест

Ну, ми все висвітлювали, а потім і деякі. Перевірте ті часи відповіді сервера!

Скоротити сервер-відповідь-час-Facebook

17. GoDaddy Sucks: Станьте кращим хостингом

За винятком того, GoDaddy смокче, і у вас все ще можуть бути повільні часи реакції. Зробіть свої дослідження!

Поліпшення в часі SiteGround-vs.-Godaddy-Load-Time

Godaddy To SiteGround

Годді на міграцію на сайт

Godaddy на SiteGround швидше

Godaddy To SiteGround Швидший сайт

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробити перевірку хостингу, запустити власні тести або натиснути мої сторінки швидкого завантаження. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), GoDaddy, та інших хостів, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Було багато людей ВООЗ мігрували і розміщено результати на Facebook і Twitter. Щебетати після щебетати, пост після пост, опитування після опитування після опитування, швидше хостинг буде виправити повільний час реакції. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

OMM On-SiteGround

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

2019-GTmetrix-Звіт

2019-звіт Pingdom

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може покращитися часи відповіді сервера за кілька секунд. Ось кілька людей, які перейшли на SiteGround та опублікували свої результати.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитуванняПереглянути опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаРекомендації щодо хостингу елементівПереглянути опитування або Знімок екранаЛипень 2019 рокуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хост-опитування-серпень-2018Переглянути опитування або Знімок екранаСпільний хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКомпанія Переглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екранаКерований хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWooCommerce-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-Веб-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаНайкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-2019-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWP Дружній хостинг опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаУлюблений хостинг для елементаПереглянути опитування або Знімок екрана2018 Рекомендації щодо хостингуПереглянути опитування або Знімок екранаПереглянути опитування або Знімок екранаManaged-WordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-господарі-опитування-1Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування для швидкостіПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-червень-1Переглянути опитування або Знімок екранаSiteGround-РекомендаціяПереглянути опитування або Знімок екрана2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування-лютий-2019Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-рекомендації-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPressПереглянути опитування або Знімок екрана

SiteGround має 3 плани:

Плани хостингу SiteGround

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig і вище поставляється з a вільна міграція, налаштування, розширене кешування та можливість розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek поставляється з пріоритетною підтримкою. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це можна побачити на сторінці сторінка функцій

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Сервери SiteGround дуже швидкі і ні переповнений як GoDaddy
 6. Чат в прямому ефірі – миттєвий, а відповіді на квитки набагато швидше ніж GoDaddy
 7. Вони захищають ваш веб-сайт від хакерів / зловмисних програм, а GoDaddy не
 8. Мій блог є ніколи не спускався з випадкові помилки люди отримують з GoDaddy
 9. Оновлення до PHP 7.2 безкоштовне (на відміну від GoDaddy), і вони не мають плагінів із чорного списку
 10. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більшою кількістю ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 11. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 12. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 13. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 14. Більше похвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 15. Клієнти GoDaddy, які перейшли на SiteGround: №1, №2№3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround за допомогою мого партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок безкоштовно. Щороку я жертвую 3000 доларів на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. У будь-якому випадку я б уникну GoDaddy – приєднайтеся до деяких груп у Facebook і побачите бесіди, опитування, твіти, і Люди ВООЗ мігрували з Переходьте на SiteGround. Я відмовляюся рекомендувати GoDaddy комусь – їхні сервери є переповнений, зловмисне програмне забезпечення, і вони мають засновника СОПА + засновника полювання на слонів. Зробіть своє дослідження і подивіться, хто такий Йоаст В даний час використовується.

Часті запитання

&# x2705; Чому сервери GoDaddy повільні?

GoDaddy відомий тим, що переповнюють їхні сервери, що добре відомо в групах Facebook. Оптимізація вашого веб-сайту допомагає, але ви можете зробити мало, щоб зробити ваш сервер швидшим, коли він перенаселений.

&# x2705; Як я можу покращити час відгуку сервера на GoDaddy?

Оновлення версій PHP, додавання безкоштовного CDN Cloudflare, уникання плагінів, які відчувають голосні ресурси, та використання плагінів оптимізації швидкості для виправлення елементів у GTmetrix має допомогти.

&# x2705; Чи допоможе оновити мій сервер GoDaddy?

Можливо, але GoDaddy також відомий тим, що користується клієнтами та надає їм плани оновлення, коли проблема полягає в самому GoDaddy. Перш ніж оновити план, вивчіть інші варіанти хостингу.

&# x2705; Чи там швидші господарі?

100% так. SiteGround і Cloudways набагато швидше, ніж GoDaddy, і ваш сайт повинен завантажуватися набагато швидше. Подивіться на людей, які переселилися від GoDaddy та опублікували свої нові часи завантаження у Twitter та Facebook. Докази зрозумілі.

&# x2705; Як я можу наблизитись до 100% балів GTmetrix?

Багато швидкості і швидкість GTmetrix, але ви можете почати зі швидшого хостингу, налаштування плагіну кешу, оптимізації зображень, консолідації плагінів та оптимізації Google Fonts (швидкий хостинг все ще є фактором №1 у посібнику з оптимізації WordPress).

Я сподіваюся, що це було корисно. Якщо у вас є питання, киньте мені коментар.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map