Як виправити повільний хостинг WordPress на SiteGround та уникати лімітів процесора (використовуйте PHP 7.4, Cloudflare, налаштування WP ракети або SG Optimizer)

Увімкніть повільний сайт WordPress SiteGround?


У мене була і ця проблема; мої бали GTmetrix були майже 100% за кожне повідомлення в блозі (оскільки я одержимий швидкістю), але час моїх навантажень може скласти до 10+ секунд. У мене є багато зображень та коментарів до більшості моїх публікацій, але в GTmetrix було практично нічого іншого. Нарешті я прийшов до висновку, що напівприсвячений план SiteGround GoGeek і навіть хмарний хостинг не були досить швидкими (спойлер: я перейшов із SiteGround до Cloudways).

Цей підручник охоплює все, що потрібно знати, щоб досягти кращих показників + час завантаження в GTmetrix. SiteGround чудово підходить для спільного хостингу, але якщо ви користуєтеся WooCommerce, AdSense, високими плагінами CPU або зовнішніми скриптами, я б пропустив спільний хостинг всіх разом. Їхні спільні сервери часто не впораються з необхідними ресурсами, викликаючи повільний сайт WordPress.

Є кращі варіанти, ніж розглядає хмарний хостинг SiteGround Cloudways DO пропонує ті ж 2 процесора + 4 Гб оперативної пам’яті за $ 42 на місяць (замість 80 доларів на місяць із SiteGround). Моя пропозиція – оптимізувати ваш сайт якнайкраще, але слідкуйте за часом відгуку сервера, який ви можете виміряти в Google PageSpeed ​​Insights. Якщо вони повільні, ви знаєте проблему.

Contents

1. Оновлення до PHP 7.4

SiteGround випустив PHP 7.4, до якого ви можете оновити на своїй приладовій панелі.

Це значно швидше, особливо якщо ви зараз використовуєте більш стару версію PHP, і це один з найпростіших способів пришвидшити ваш сайт. Добре взяти резервну копію та переконатися, що ваші плагіни та тема сумісні, хоча перевірка сумісності PHP – це нічим не потрібна..

SiteGround PHP 7.4 Оголошення

Як оновити до PHP 7.4 на SiteGround

 • Увійдіть у свій рахунок
 • Клацніть Devs у лівому меню
 • Клацніть PHP Manager
 • Клацніть піктограму редагування
 • Змініть PHP-версію та натисніть CONFIRM (скріншот нижче)

SiteGround Update PHP Версія

2. Використовуйте ракету WP замість оптимізатора SG

Чи варто використовувати SG Optimizer або WP Rocket? Давайте вийдемо з цього шляху.

WP Rocket все ще має більше оптимізацій швидкості, ніж Оптимізатор SG (навіть з великим оновленням SG Optimizer), що означає, що ви майже напевно побачите кращі результати з WP Rocket. Це дозволяє робити те, що SG Optimizer не робить: локальна аналітика на локальному рівні, ледачі завантаження відео + iframes, заміна iframe на попереднє зображення, очищення бази даних, інтеграція декількох CDN та ін..

Основна перевага SG Optimizer полягає в тому, що їх кешування є (припустимо, швидшим), ніж будь-який інший плагін кешу, оскільки користувач кешує кешування на стороні сервера, а не кешування на основі файлів. Однак я протестував SG Optimizer vs. WP Rocket і завжди опинявся на WP Rocket з видаленим SG Optimizer.. Кожен сайт інший, тому рекомендую робити власні тести.

Інший варіант – використовувати WP Rocket для всього КЕШУ кешування. Для цього слід налаштувати параметри WP Rocket, щоб обробляти все (крім кешування). Потім вимкніть кешування сторінок WP Rocket, використовуючи їх плагін-помічник. Нарешті, встановіть SG Optimizer і використовуйте його лише для кешування (але відключіть все інше, щоб уникнути перекриття функціональних можливостей, якими керує WP Rocket).

Причина WP Rocket зазвичай є плагін №1 кешу на опитуваннях у Facebook:

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

Ось що говорить SiteGround, однак я згоден не погоджуватися. Знову ж таки зробіть власні тести!

Плагіни SG-Optimizer-vs-Cache

3. Правильно налаштуйте плагін кеша

Який би плагін кеша ви не використовували, важливо, щоб він був налаштований оптимально. Якщо ви використовуєте лише SG Optimizer, ви можете спробувати WP Rocket, WP Fastest Cache або Swift, щоб подбати про “інші” оптимізації. Пам’ятайте, щоб уникнути дублювання функцій між плагінами.

4. Активуйте CDN Cloudflare в SiteGround

CDN Cloudflare зараз складав 200+ центрів обробки даних (Whoa). І це все ще безкоштовно!

Чому хтось не хотів би використовувати це, крім мене, але ви можете активуйте його на інформаційній панелі SiteGround.

CPanel Cloudflare SiteGround

Ви все одно повинні налаштувати налаштування у своєму Інформаційна панель Cloudflare. Ось кілька порад:

 • Швидкість: включити Brotli та Rocket Loader
 • Скребковий щит: включити захист гарячої лінії
 • Брандмауер: блокувати поганих ботів із звіту про трафік Wordfence
 • Правила сторінки: Cloudflare має багато правила сторінки для швидкості, безпеки, сумісності

5. Уникайте обмеження CPU SiteGround

Плану вашого веб-сайту має бути достатньо серверні ресурси щоб забезпечити споживання ресурсів вашого веб-сайту. Якщо цього не відбувається, ви отримаєте сповіщення процесора від SiteGround, що погрожує закрити веб-сайт, але це також вагома причина, що ваш сайт WordPress буде повільним на SiteGround. Це тому, що ваш сервер, ймовірно, перевантажений і “напружений”.

Направлятися до Сторінка функцій SiteGround і прокрутіть униз до розділу “ми виділяємо потрібні вам ресурси”. Наведіть курсор на значок Сервер рядок і подивіться, скільки ресурсів йде у вашому плані:

Порівняння ресурсів сервера SiteGround

Далі порівняйте це із споживанням процесора (це скріншот холодового хостингу):

Скорочення CPU-використання-WordPress

Якщо ви перевищите ліміти CPU, ви отримаєте цей електронний лист:

Обмеження процесора SiteGround

Ви близькі до перевищення лімітів процесора?

Якщо це так, вам потрібен план хостингу, який постачається з більшою кількістю ресурсів сервера (Обмеження процесора були позначені як найбільше падіння SiteGround). Ви можете оновити за допомогою SiteGround, але якщо ви вже користуєтеся їх планом GoGeek або хмарним хостингом, я б точно ні оновлення до чогось іншого. Як я вже говорив, SiteGround до певного моменту є чудовим, але коли ви переростете GoGeek або витратите 35 доларів на місяць через ціни на оновлення, зробіть собі користь і перейдіть до Хмарні доріжки.

6. Вибіркове вимкнення плагінів на певних сторінках

Поговоримо про очищення активів та Perfmatters.

Обидва вас дозволяють вибірково відключити плагіни, сценарії та стилі від завантаження на певні сторінки. Це призводить до меншої кількості запитів HTTP та більш швидкого завантаження, оскільки деякі плагіни є ганебно повільними.

Приклади:

 • Вимкнути функції WooCommerce на сторінках, які не є електронною комерцією
 • Вимкнути плагін слайдера на вміст без повзунків
 • Вимкнення плагіну розширених фрагментів для вмісту без розширених фрагментів
 • Вимкнути плагін контактної форми на вміст без контактної форми
 • Вимкніть AdSense або партнерські посилання там, де вони не відображаються
 • Вимкнути плагін соціального доступу на всіх сторінках (оскільки це зазвичай для публікацій у блозі)
 • Вимкніть сценарії, стилі, кошики WooCommerce на сторінках, які не є електронною комерцією

Крок 1: Встановіть плагін Asset CleanUp або Perfmatters.

Плагін Asset CleanUp

Крок 2: Редагуйте сторінку або публікацію та вибірково відключіть невикористані елементи від завантаження на сторінку:

Вимкнути зовнішні сценарії WordPress

7. Оптимізуйте зображення

Великі неоптимізовані зображення також можуть спричинити повільний веб-сайт на SiteGround.

Якщо ви побачите помилки масштабування зображення в GTmetrix, це означає, що ви завантажуєте зображення, які є занадто великими, і їх потрібно обрізати та / або змінити розмір до правильних розмірів (що надає вам GTmetrix). Ви також можете вказати помилки розмірності зображення, що означає, що вам потрібно додати ширину + висоту до HTML зображення. Нарешті, якщо ви бачите оптимізацію помилок зображення, вам потрібно без втрат стиснути їх, і єдиний я знайшов плагін, який отримує 100% кожного разу – ShortPixel.

Оптимізація зображень у GTmetrix

8. Оптимізуйте шрифти Google

Якщо ви використовуєте Google Fonts, перегляньте звіт GTmetrix щодо питань оптимізації:

Google Шрифти GTmetrix

Існує ряд плагінів, які можуть допомогти оптимізувати шрифти: OMGF, WP Rocket, Самонаведені шрифти Google, Автоптимізація, навіть Активність очищення. Але ідеальним методом є розміщення шрифтів локально.

Для цього завантажте свої шрифти безпосередньо з веб-сайту Google Fonts, при цьому мінімально використовуйте кількість шрифтів та вагу шрифту (оскільки більше шрифтів також може означати більше запитів).

Далі конвертуйте файли у файли веб-шрифтів за допомогою такого інструменту Трансфонтер. Після перетворення завантажте їх у папку wp-content / uploads та додайте шрифти до CSS. Перевірте шрифт, встановіть шрифт за замовчуванням із резервними копіями, і ви золоті. Докладнішу інформацію див. У моєму локальному посібнику з шрифтів (вище).

9. Оптимізуйте запити сторонніх осіб

Запити третьої сторони – це все, що тягне запити з веб-сайтів.

Це можуть бути шрифти Google, Analytics, AdSense, Менеджер тегів, Карти, вбудовані відео YouTube, Граватари, підрахунок долі в соціальних мережах, Facebook Pixel або навіть плагіни, які створюють зовнішні запити.

Деякі запити сторонніх сторін легко оптимізувати:

Налаштування додатків WAP Rocket дозволяють вам розмістити Google Analytics локально і включити кешування браузера для Facebook Pixel. Їхні налаштування медіа дозволяють ледаче завантажувати відео YouTube та замінювати кадр iframe на попередній перегляд. У Disqus для цього є плагін з умовним завантаженням, а Google Maps + вбудовані соціальні повідомлення можна приймати як знімок екрана та використовувати як зображення замість вбудовування.

Деякий запит третьої сторони не такий простий:

Google AdSense, Менеджер тегів Google і Gravatars трохи складніше оптимізувати. Ви можете завантажувати AdSense асинхронно і намагаючись ледаче завантажувати його, але це про це. Менеджер тегів Google слід використовувати лише для великих неоптимізованих веб-сайтів. І я не знайшов хорошого рішення для Gravatars (я намагався майже кожен плагін Gravatar cache) і відключив їх.

Зовнішні сценарії

10. Уникайте плагінів, які відчувають власні ресурси

Якщо ви використовуєте ганебно повільні плагіни, спільного хостингу SiteGround може виявитися недостатньо.

Зазвичай ці плагіни – це портфоліо, слайдери, чат, резервне копіювання, статистика, пов’язані публікації, спільний доступ до соціальних мереж, календар або навіть WooCommerce та WPML. Звичайно, це залежить від того, які плагіни ви використовуєте та наскільки добре вони розроблені з урахуванням швидкості. Ось звичайні винуватці:

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо кліків AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

11. Завершіть останні 10% за допомогою Perfmatters

Є багато “різні оптимізації » які насправді не підпадають під основні категорії оптимізації швидкості. Я говорю про відключення автоматичного збереження, pingbacks, трекбеків, обмеження редагування публікацій, попереднього вибору та попереднього підключення DNS та фактичного видалення повідомлення з вашого веб-сайту.

The Плагін Perfmatters (від Kinsta) піклується про останні 10% оптимізації швидкості:

особливості парфметтера

12. Знайдіть вузькі місця в GTmetrix

GTmetrix можна використовувати більше, ніж для вимірювання балів та часу завантаження. Він також може визначати, чому ваш веб-сайт повільний на SiteGround, повільні плагіни, ttfb, Ось приклади:

Час до першого байти

Час до першого байти

Повільні плагіни

Повільний плагін WordPress

13. Виміряйте часи реакції сервера

Настав час дізнатися раз і назавжди, чи хостинг на SiteGround – це ваша проблема.

Запустіть свій сайт за допомогою Google PageSpeed ​​Insights і перевірити час відгуку вашого сервера яка повинна бути менше 200 м, як рекомендує Google. Якщо це не так, вам потрібен більш потужний сервер.

Скоротити час реакції сервера

14. Отримайте хмарний хостинг (не з SiteGround)

Ось що сталося під час переходу з SiteGround на Cloudways DigitalOcean:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-хостинг

Навіть публікації з тоннами запитів завантажуються <2с. Запустіть цю сторінку через GTmetrix, якщо хочете.

GTmetrix-звіт-на довго-пост

Що я платив за SiteGround:

SiteGround-Cloud-хостинг-продаж-отримання

Що я зараз плачу за допомогою Cloudways:

Хмарні шляхи-фактура

Я не думаю, що мені потрібно говорити набагато більше. Оскільки те, що SiteGround хороший для спільного хостингу, не означає їх кращого або швидшого, ніж інші хмарні хостинг-провайдери. Тримайте параметри відкритими та приєднуйтесь до WordPress хостинг групи Facebook щоб побачити, що говорять справжні люди.

Часи реагування на Cloudways

WP двигун до Cloudways

Звіт про DigitalOcean Pingdom

Часи відгуку сервера Cloudways

Поліпшення часу завантаження хмарних шляхів

Cloudways vs WP Engine

Без назви

Часи завантаження Pingdom у хмаринці

Звіт Pingdom про хмарні шляхи

Назвіть назву на міграцію хмарних шляхів

Міграція Cloudways WooCommerce

Міграція AWS Cloudways

Що говорять інші:

Cloudways Facebook Огляд

Cloudways vs SiteGround

Нижня лінія: спільний хостинг – це добре, якщо ви не використовуєте WooCommcerce, AdSense, високі плагіни CPU або не маєте пристойного трафіку. Але як тільки у вас є одна з таких, загляньте у хмарний хостинг. Так, я є партнером Хмарні доріжки, але є багато інших людей, які мігрували та оприлюднювали свої результати. Код OMM25 дасть вам 25% знижки на перші два місяці хостингу на Cloudways.

Часті запитання

&# x2705; Як я можу пришвидшити свій веб-сайт SiteGround?

Оновіть до останньої версії PHP, налаштуйте та налаштуйте плагін SG Optimizer та активуйте безкоштовний CDN Cloudflare у своєму обліковому записі SiteGround. Далі перегляньте звіт GTmetrix, щоб побачити, що його сповільнює, і зробіть оптимізацію з цього підручника.

&# x2705; Чи варто використовувати SG Optimizer або WP Rocket?

Якщо у вас є бюджет, протестуйте SG Optimizer і WP Rocket (окремо), щоб побачити, який з них дає найкращі часи завантаження + бали в GTmetrix. WP Rocket має більше функцій, ніж SG Optimizer, але SG Optimizer використовує кешування на стороні сервера, яке, мабуть, буде швидшим, ніж кешоване файлом на основі файлів WP Rocket. Уникайте функцій перекриття між двома плагінами!

&# x2705; Як виправити обмеження процесора SiteGround?

Якщо ви отримуєте повідомлення з обмеженням CPU від SiteGround, вам потрібно знизити ресурси, які споживає ваш сайт. Найпоширеніші способи – відключити API WordPress Heartbeat API (наприклад, за допомогою плагіна HeartBeat Control), усунути будь-які додатки, що відчувають голос на ресурсі, на своєму веб-сайті, встановити CDN для завантаження ресурсів та правильно налаштувати плагін кешу..

&# x2705; Чи зможуть виправити плани оновлення мого повільного сайту SiteGround?

Теоретично, так. Плани вищих SiteGround включають більше ресурсів сервера, які роблять ваш сайт швидшим. Але найкраще перед оновленням переконатися, що ваш сайт оптимізований якнайкраще. Ви можете вивчити хмарний хостинг, який значно швидше, ніж спільний доступ.

&# x2705; Які інші оптимізації швидкості я можу зробити поза SiteGround?

Очистіть свою базу даних за допомогою плагіна, наприклад WP Rocket або WP-Optimize, подайте масштабовані зображення (не використовуйте величезні зображення), використовуйте програму Asset CleanUp або Perfmatters для вибіркового відключення скриптів і плагінів від завантаження на певних сторінках, а також уникнення (або оптимізації) зовнішніх такі сценарії, як Google Шрифти, Analytics, Карти, AdSense, вбудовані відео та плагіни соціального доступу.

Ваш веб-сайт все ще повільний на SiteGround?

Зважаючи на те, що я висвітлював майже кожен головний фактор з Посібник з оптимізації WordPress, ви повинні мати набагато швидший сайт. І якщо ви цього не зробите, можливо, ви переросли план запуску SiteGround або GrowBig, або ваш плагін кешу неправильно налаштований. Але якщо у вас все ще виникають питання, залиште мені коментар із URL-адресою вашого звіту GTmetrix, і я буду радий поглянути.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map