Як зменшити використання CPU на HostGator (Обмеження пропускної здатності / Дротання, що викликає помилки 503 служби недоступними)

Обмеження пропускної здатності трапляється, коли вашого плану хостингу недостатньо серверні ресурси щоб вмістити ваші плагіни, зображення, теми та інші речі, які можуть спричинити високий процесор. Можна використовувати AWstats (вбудований у ваш HostGator cPanel) та Плагін Монітор запитів щоб знайти джерело, але в цьому підручнику викладено найпоширеніші рішення (у мене був надмірний процесор).


Лише голова вгору, HostGator жахливий. Вони обмежити використання процесора і мати повільний час відповіді сервера. Просто подивіться на Опитування у Facebook або прочитати деякі бесіди в WordPress хостинг групи Facebook. Вони належать EIG і пішли повністю під гору. Якщо ви хочете зупинити перевищення меж пропускної здатності, це керівництво допоможе, але я перейшов би на SiteGround або Cloudways. я використовую SiteGround (ви можете переглянути мою GTmetrix /Пінгдом звітувати с <1 завантаження разів).

1. Оновлення до PHP 7.2

Оновлення до PHP 7.1 або 7.2 може зробити ваш сайт значно швидшим, зменшивши при цьому використання CPU. Це особливо справедливо, якщо ви не оновлювали версії PHP протягом певного часу (або ще ніколи цього не робили).

Крок 1: У своєму HoPGator cPanel виберіть PHP Selector.

HostGator-PHP-Selector

Крок 2: Виберіть нову версію PHP (чим вище, тим швидше).

Оновлення PHP HostGator

Крок 3: Перевірте свій веб-сайт на наявність помилок. Якщо ви бачите помилки, швидше за все, у вас запущені плагіни, несумісні з новою версією PHP. У цьому випадку запустіть Плагін перевірки сумісності PHP щоб побачити, які плагіни несумісні. Вам або потрібно видалити ці плагіни (і замінити їх плагінами, які підтримуються краще) або повернутися до більш ранньої версії PHP.

Програма перевірки сумісності PHP

Крок 5: Насолоджуйтесь своїм веб-сайтом, який повинен бути набагато швидшим.

Тести WordPress PHP

2. Вивантажте ресурси на Cloudflare CDN

Розвантаження важкі файли до Cloudflare 200+ центрів обробки даних значно знижує навантаження на власний сервер. CDN Cloudflare налаштування безкоштовна і досить проста, просто дотримуйтесь цих інструкцій нижче.

Крок 1: Підпишіться на Cloudflare (вільний план).

Крок 2: Запустіть сканування, і ви, зрештою, перейдете на сторінку з двома серверами імен.

Cloudflare-сервери імен

Крок 3: Увійдіть до свого облікового запису HostGator > Домени > Варіант передач > Змінити сервери імен.

Крок 4: Замініть сервери імен HostGator на ті, які надали вам Cloudflare.

Сервери імен HostGator

3. Керуйте API WordPress Heartbeat API

API WordPress Heartbeat API працює автоматично на тлі вашої панелі адміністратора. Він показує сповіщення плагінів у режимі реального часу, коли інші користувачі редагують публікацію та інші завдання, які шукають ресурси. Це генерує запит кожні 15-30 секунд, тож найкраще відключити його, щоб зберегти пропускну здатність. Встановіть Плагін Heartbeat Control і встановіть це на 60-і, а ще краще – повністю відключіть.

Деякі додатки кеша, як У WP Rocket є опція для контролю серцебиття.

WP-ракета-серцебиття

4. Очистіть свою базу даних

Роздута база даних може сповільнити ваш веб-сайт, а також споживати пропускну здатність. Встановіть WP-Оптимізація плагіна і плануйте його працювати кожні 1-2 тижні, зберігаючи вашу базу даних красивою та чистою.

WP-оптимізуйте чисту базу даних

5. Використовуйте великий плагін кеша

Усі 3 дуже важливі:

 • Якщо ви використовуєте плагін кеша
 • Котрий кеш-плагін, який ви використовуєте
 • Будь налаштування налаштовані оптимально

Якщо ви можете дозволити собі $ 49 / рік, Ракета WP було оцінено плагін №1 кеша у кількох опитуваннях у Facebook. Це тому, що він оснащений багатьма функціями, які більшість плагінів кешу не мають (див. Нижче). В іншому випадку вам потрібно буде встановити близько 6 додаткових плагінів, щоб отримати ці функції, коли WP Rocket має їх усі вбудовані, зменшуючи кількість плагінів на вашому сайті. Якщо ви використовуєте інший плагін кеша, ви захочете дослідити, з якими функціями додається певний кеш-плагін, а потім встановіть ці плагіни, якщо він не підтримує їх.

 • Очищення бази даних (вбудована в WP Rocket, або використання WP-оптимізація)
 • Контроль серцебиття (вбудований до WP ракети або використання Контроль серцебиття)
 • Ледачі завантажуйте зображення / відео (вбудовані в WP Rocket або використовуйте WP YouTube Lyte)
 • Розмістіть Google Analytics на локальному рівні (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для Analytics)
 • Розмістіть Google Шрифти локально (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для шрифтів, або SHGF)
 • Інтеграція з Cloudflare + іншими CDN (вбудованими в WP Rocket або використовувати) CDN Enabler)

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

WP Rocket має більше можливостей, ніж інші плагіни кешу:

WP-Rocket-Особливості

Якщо ви не можете дозволити собі ракету WP, рекомендую будь-яку Швидке виконання або WP найшвидший кеш.

6. Налаштування параметрів плагіна оптимального кеша

Я написав підручники для найпопулярніших плагінів кешу. Дуже важливо, щоб ви налаштували їх оптимально … навіть 1 проста установка (наприклад, кеш-об’єкт) може сильно вплинути на час завантаження.

 • WP Rocket Tutorial (рекомендована премія)
 • Підручник з швидкої роботи (рекомендується безкоштовно)
 • Підручник з найшвидшого кешу WP
 • W3 Підручник із загального кешу
 • Підручник WP Super Cache
 • Автоптимізувати Підручник

7. Виключіть високі плагіни процесора

Занадто багато плагінів (або 1 одинарний плагін з високим процесором) можуть підвищити використання пропускної здатності. Поширені плагіни високого процесора включають обмін соціальними ресурсами, статистику, резервне копіювання, чат в реальному часі, розробники сторінок та пов’язані з ними додатки. Вам слід або видалити їх, замінити їх легкими плагінами (можливо, вам доведеться провести дослідження), або вам знадобиться план хостингу з достатньою кількістю ресурсів сервера для їх розміщення. Дякую Івіце від WordPress Speed ​​Up Group Facebook для початку цього список.

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо натискань AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

Ви також можете скористатися вкладкою водоспаду GTmetrix (або Монітор запитів), щоб знайти найповільніші плагіни:

Повільний плагін WordPress

Якщо ви плануєте використовувати плагіни, голодні на ресурси, вам неминуче потрібно буде оновити свій план HostGator (їх бізнес-план краще, їх VPS навіть краще, але якщо ви витрачаєте такі гроші, вам буде краще з SiteGround, Cloudways, Kinsta або WP Engine).

8. Усунення зовнішніх ресурсів

Зовнішні ресурси майже неминучі. Вбудовуючи відео YouTube, твіт, використовуючи соціальний плагін, який підключається до Facebook, шрифтів Google, запускає AdSense… вони генерують додаткові запити та, ймовірно, з’являться у ваших звітах GTmetrix / Pingdom. Ось кілька коротких порад:

Попередній вибір запитів DNS
У випадках, коли вам потрібно використовувати зовнішні ресурси, ви можете їх попередньо встановити. Це допомагає браузерам передбачати їх та завантажувати їх швидше. Лука створив хороший список загальні домени для попереднього вибору включаючи Карти Google, Шрифти, Analytics, YouTube (при вставці відео), Disqus тощо.

Prefetch-DNS-список запитів

WP Rocket має можливість попереднього завантаження:

Prefetch-DNS-Запити

Інакше ви можете додати його до свого заголовка:

9. Подайте масштабовані зображення

Якщо бачите подавати масштабовані помилки зображення в GTmetrix це означає, що вам потрібно змінити розмір великих зображень. GTmetrix повідомляє, які зображення потрібно змінити за розміром та їх правильні розміри, але він показує лише неоптимізовані зображення для однієї сторінки, яку ви перевіряєте. Якщо у вас є загальні розміри зображень (повзунки, віджети, каруселі, зображення блогу з повною шириною), ви можете створити шпаргалку з усіма їх розмірами. Потім обріжте / змініть розміри зображень перед завантаженням. Це може заощадити ваш час та процесор.

Подавати масштабовані зображення

10. Без втрат стискати зображення

Це означає, що вам потрібно без втрат стиснути їх (ShortPixel це здорово). Встановіть рівень стиснення, а потім оптимізуйте кілька зображень у вашій медіатеці, щоб ви були задоволені якістю. Якщо так, ви можете об’ємно оптимізувати зображення та автоматично стискати зображення після завантаження.

optimize-images-gtmetrix

11. Блокувати спам-боти

Це способи частіше, ніж ви думаєте.

compute.amazonaws.com козирував мій сайт кожні 3 секунди та зливав процесор практично нічого. Якби ви не перевірили, які боти потрапляють на ваш сайт, я б це зробив на 100%.

Встановити Wordfence і використовувати їх звіт про рух трафіку щоб побачити, як усі боти потрапляють на ваш сайт у режимі реального часу.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Запишіть усі імена хостів, які виглядають підозріло і часто потрапляють на ваш сайт. Google їх і побачити, чи інші люди повідомляють про них як про спам. Якщо так, перейдіть до налаштувань Блокування Wordfence (ви також можете використовувати Правила брандмауера Cloudflare) та заблокуйте тут спам-ботів. Не забудьте скористатися зірочкою, щоб заблокувати всі варіанти цього бота. Перевірте свій журнал блокування та спостерігайте, як боти заблокуються. Якщо ваш сайт часто потрапляв до спам-ботів, це може заощадити багато пропускної здатності.

Wordfence-Блокування-Правило

Wordfence також є налаштування обмеження рейтингу. Це обмежує / блокує сканери (та люди) від надмірних запитів, блокують підроблені сканери Google та покращують безпеку на 404 сторінках. Наведені нижче параметри ті ж, що рекомендовані Wordfence на сторінці обмеження швидкості.

Wordfence-Rate-Limiting

Ще одна альтернатива – це просто встановити Плагін Blackhole For Bad Bots.

Blackhole для поганих ботів

12. Увімкніть захист гарячої лінії

Захист гарячої посилання запобігає копіюванню людей свій зображення та наклеювання їх на їх веб-сайт, який споживає пропускну здатність, оскільки ви все ще розміщуєте ці зображення. Зазвичай це відбувається лише в тому випадку, якщо на вашому веб-сайті є зображення високої якості (наприклад, фотографії). Дотримуйтесь цих інструкції:

 1. Увійдіть в cPanel і натисніть Захист HotLink.
 2. Переконайтесь, що ім’я домену, яке ви хочете захистити, знаходиться у полі під назвою “URL-адреси, щоб дозволити доступ”.
 3. У полі під назвою “Блокувати прямий доступ до цих розширень” введіть розширення, які ви хочете заблокувати.
 4. Радимо встановити прапорець “Дозволити прямі запити”.
 5. Пропустіть поле “Запит на переадресацію до цієї URL-адреси” та натисніть Надіслати.

Cloudflare також має можливість для захист гарячої лінії в налаштування екрана:

Захист від гарячої лінії Cloudflare

13. Перевірте AWstats, щоб знайти джерело високого процесора

AWstats є вбудований до розділу зі статистикою вашого cPanel HostGator і може допомогти вам визначити джерело високого процесора. Він точно говорить вам про те, яка пропускна здатність споживається ботами, зображеннями та іншими елементами. Пам’ятайте, що ви можете блокувати спам-боти за допомогою плагіна Wordfence або Blackhole For Bad Bots, а також можете оптимізувати свої зображення за допомогою інструментів, таких як GTmetrix та ShortPixel.

Роботи-павуки-пропускна здатність

14. Перевірте час реакції сервера

Повільні часи відповіді сервера ніколи не підходять для процесора, часу завантаження чи будь-чого іншого. Запустіть свій сайт Статистика сторінок Google і перевірте, чи немає покращити час відповіді сервера відображається у вашому звіті.

Часи відповіді процесора та сервера йдуть рука об руку. Якщо ви переглянули мій підручник і все ще маєте високе використання процесора на HostGator, ви, мабуть, знаєте, у чому проблема – це HostGator.

Скоротити час реакції сервера

15. Станьте кращим хостингом

HostGator смокче.

Вони опитувались дуже погано на опитуваннях у Facebook, і люди постійно скаржаться на повільний час реакції сервера, обмеження пропускної здатності та, звичайно, погану підтримку та час роботи.

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробити перевірку хостингу, запустити власні тести або натиснути мої сторінки швидкого завантаження. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), GoDaddy, та інших хостів, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Було багато людей ВООЗ мігрували і розміщено результати на Facebook і Twitter. Щебетати після щебетати, пост після пост, опитування після опитування після опитування, швидше хостинг буде виправити повільний час реакції. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

2019 опитуванняПереглянути опитування2017-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаРекомендації щодо хостингу елементівПереглянути опитування або Знімок екранаЛипень 2019 рокуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хост-опитування-серпень-2018Переглянути опитування або Знімок екранаСпільний хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКомпанія Переглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екранаКерований хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWooCommerce-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-Веб-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаНайкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-2019-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWP Дружній хостинг опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаУлюблений хостинг для елементаПереглянути опитування або Знімок екрана2018 Рекомендації щодо хостингуПереглянути опитування або Знімок екранаПереглянути опитування або Знімок екранаManaged-WordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-господарі-опитування-1Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування для швидкостіПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-червень-1Переглянути опитування або Знімок екранаSiteGround-РекомендаціяПереглянути опитування або Знімок екрана2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування-лютий-2019Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-рекомендації-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPressПереглянути опитування або Знімок екрана

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може покращитися часи відповіді сервера за кілька секунд. Ось кілька людей, які перейшли на SiteGround та опублікували свої результати.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

Я на їх напівприсвячений план GoGeek з .5s часом завантаження в GTmetrix…

2019-GTmetrix-Звіт

OMM On-SiteGround

SiteGround має 3 плани:

SiteGround WordPress хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig та новіші версії мають безкоштовну міграцію, налаштування, розширене кешування та можливість розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek має пріоритетну підтримку. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це можна побачити на сторінці сторінка функцій

SiteGround-Server-Resources-Chart

Прочитайте самі:

Час реакції сервера HostGator

Відгуки HostGator

HostGator vs-SiteGround

HostGator - на сайт

Фаворит-Веб-хост

Часті запитання

&# x2705; Що викликає високий процесор?

Високий процесор, як правило, спричинюється повільним сервером, плагінними ресурсами, збільшенням трафіку веб-сайту, не використовуючи CDN, та веб-сайтами, не оптимізованими для швидкості.

&# x2705; Як зменшити процесор?

Оновіть до найвищої доступної версії PHP у вашому HostGator cPanel, налаштуйте плагін кешу (я рекомендую WP Rocket), встановіть безкоштовний CDN Cloudflare, встановіть плагін Heartbeat Control, очистіть базу даних за допомогою WP-Optimize та консолідуйте свої плагіни..

&# x2705; Що таке обмеження процесора HostGator?

На сторінці ресурсів процесора HostGator вони зберігають 25-відсотковий ліміт використання процесора, і ви можете перевищити цей ліміт не довше 90 секунд..

&# x2705; Чи проблема в HostGator?

HostGator оцінювався погано в опитуваннях у Facebook, і він відомий тим, що має повільні сервери, якщо ви робите свої дослідження в групах Facebook. Подивіться на людей, які перейшли з HostGator до інших хостів, і ви побачите, що є безумовно кращі варіанти.

&# x2705; Чи буде комутація хостів виправити проблему з процесором?

У кожного хоста є обмеження на процесор. Вам потрібно дізнатися, з якою сумою процесора постачається ваш потенційно новий хостинг-план і порівняти його з вашим поточним планом HostGator. Якщо у нього більше, це має вирішити проблему.

Сподіваюся, що це допомогло.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map