Як зменшити використання процесора на Bluehost (також відомий як обмеження пропускної здатності / обмеження, що викликає помилки 503 служби недоступними)

Отримання Одяг CPU на Bluehost?


Ось кілька найпоширеніших рішень. Вони ґрунтуються на моєму власному досвіді роботи з надмірними процесорами та рішеннями, які працювали для людей у ​​групах WordPress Facebook, у яких я перебуваю.

Найпоширеніші способи виправити Bluehost CPU: перехід на PHP 7.2 в cPanel, активація Cloudflare, усунення плагінів високого процесора, а також використання Heartbeat Control, WP-Optimize та Blackhole For Bad Bots. Нижче наведено кілька додаткових рішень.

Є 2 варіанти: зменшіть процесор, що споживається вашим веб-сайтом / плагінами (використовуючи моє керівництво), або оновіть свій план, щоб включити більше серверні ресурси. Але це добре відомо в WordPress хостинг групи Facebook що Bluehost – один з найдешевших, найнижчих хостів. Вони належать EIG, пакуйте занадто багато людей на одному сервері, і вони постійно бавляться про повільні сервери, підтримку та простої. Провести якісь дослідження і приєднатися до тієї групи Facebook – є багато кращі варіанти як-от SiteGround, Cloudways та Kinsta. я використовую SiteGround і мати Час відповіді сервера 200 мс, 100% балів GTmetrix та .4-х разів завантажують у Pingdom.

перевищена пропускна здатність

1. Оновлення до PHP 7.2

Вищі версії PHP роблять ваш сайт завантаженням набагато швидшим, а також робить його більш безпечним. На даний момент Bluehost підтримує PHP 7.2 – який ви обов’язково повинні використовувати. Ось як оновити.

Крок 1: Використовувати Показати плагін версії PHP щоб побачити, у якій версії PHP ви зараз перебуваєте.

Дисплей-PHP

Крок 2: Біжи Перевірка сумісності PHP щоб переконатися, що ваші плагіни сумісні.

Програма перевірки сумісності PHP

Крок 3: Перейдіть до розділу “Налаштування PHP” cPanel Bluehost.

Bluehost-PHP-Config

Крок 4: Оновлення до вищої версії PHP (чим вище, тим швидше):

Bluehost Update PHP Версія

Крок 5: Перевірте свій веб-сайт на наявність помилок (ви завжди можете повернутися до попередньої версії).

Тести WordPress PHP

2. Активуйте Cloudflare CDN

Хмара це безкоштовний CDN, на якому розміщені файли вашого веб-сайту 200+ центрів обробки даних, і допомагає розвантажувати ресурси до цих центрів обробки даних (менше навантажуючи власний сервер). Він також має багато інших функцій швидкості та безпеки, але вам слід використовувати CDN, якщо у вас є проблеми з використанням процесора.

У вашому BluePost cPanel, активувати Cloudflare:

Активація Bluehost Cloudflare

Пропускна здатність Cloudflare

3. Знайдіть плагіни, голодні за процесором

Ви, напевно, знаєте, що плагіни відомі тим, що спричиняють повільний час завантаження та споживають ресурси. Якщо ви запускаєте свій сайт через GTmetrix і бачите той самий плагін, який відображається кілька разів у вашому звіті, це, мабуть, знак. Ви також можете використовувати Вкладка водоспад GTmetrix щоб побачити, скільки часу для завантаження кожного окремого елемента / плагіна. У мене є великий список плагінів із високим процесором, яких слід уникати, якщо це можливо (вони відомі тим, що споживають серверні ресурси).

Повільний плагін WordPress

Монітор запитів Ви також можете визначити повільні плагіни (але видаліть їх, коли закінчите):

Запит монітора повільних плагінів

4. Вимкніть додатки для резервного копіювання, статистики та сканування

Це на сьогоднішній день найпоширеніші плагіни, що голодують на процесорі. Будь-який плагін, який працює постійно, буде стрес для вашого сервера. UpraftPlus має деякі рекомендації, але суть полягає в тому, що якщо ви будете використовувати такі типи плагінів, вам потрібно переконатися, що ваш сервер має достатньо ресурсів для їх розміщення. В іншому випадку, ви неминуче закінчитеся надлишком процесора.

Резервне копіювання та відновлення UpdraftPlus

5. Перегляньте свій плагін кеша

Усі три фактори впливають на споживання пропускної здатності:

 • Якщо ви використовуєте плагін кеша
 • Який плагін кеша ви використовуєте
 • Чи правильно ви його налаштували

Ракета WP був оцінений №1 у опитуваннях у Facebook, оскільки він має багато функцій, більшість плагінів кешу не мають. В іншому випадку вам знадобиться встановити близько 6 додаткових плагінів. Ось чому WP Rocket дає кращі показники + час завантаження в GTmetrix / Pingdom (він має більше функцій, і вам потрібен лише один плагін, щоб отримати всі ці функції). Якщо ви не хочете платити за WP Rocket, перегляньте Swift Performance або WP Fastest Cache, які зазвичай є плагінами №1 безкоштовного кешу.

 • Очищення бази даних (вбудована в WP Rocket, або використання WP-оптимізація)
 • Контроль серцебиття (вбудований до WP ракети або використання Контроль серцебиття)
 • Ледачі завантажуйте зображення / відео (вбудовані в WP Rocket або використовуйте WP YouTube Lyte)
 • Розмістіть Google Analytics на локальному рівні (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для Analytics)
 • Розмістіть Google Шрифти локально (вбудований до WP Rocket або використовуйте CAOS для шрифтів, або SHGF)
 • Інтеграція з Cloudflare + іншими CDN (вбудованими в WP Rocket або використовувати) CDN Enabler)

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

У більшості людей встановлений плагін кешу, але налаштування не налаштовано оптимально. Перегляньте мої підручники, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну користь від цього.

6. Вимкнути API серцебиття

The WordPress Heartbeat API дозволяє плагінам надсилати вам сповіщення в режимі реального часу та показує, коли інші користувачі редагують публікацію. Це може здатися приємним, але це також створює додатковий запит кожні 15-30 секунд (витрачає ресурси сервера). Встановіть Плагін Heartbeat Control і повністю відключити його або принаймні обмежити його на 60 секунд. Це заощадить ваші ресурси.

Контроль серцебиття

WP Rocket також має можливість відключити API серцебиття:

WP-ракета-серцебиття

7. Блокувати спам-ботів

Багато веб-сайтів (включаючи мою) заражаються спам-ботами, які не тільки сканують ваш сайт і споживають ресурси. Ви можете бачити, які боти потрапляють на ваш сайт у реальному часі, використовуючи звіт про трафік Wordfence в реальному часі. Найпростіше рішення – встановити Плагін Blackhole For Bad Bots. Плагін створює приховане правило і блокує всі спам-боти, які не дотримуються цього правила. Googlebot та інші хороші боти містяться у списках, а спам-файли заблоковані. Простенька.

Blackhole для поганих ботів

Або встановити Wordfence і переглядати своє звіт про рух трафіку який показує, що всі боти потрапляють на ваш сайт у режимі реального часу. Створіть список усіх ботів, які виглядають спам-файлами, а потім надішліть Google їхні імена хостів (надані Wordfence), щоб побачити, чи інші люди повідомляють про них як про спам. Якщо так, додайте їх до свого списку.

Live-Traffic-Report-Wordfence

Тепер переходимо до Налаштування блокування Wordfence і додайте сюди ботів спаму (ви також можете це зробити, використовуючи Правила брандмауера Cloudflare). Не забудьте скористатися зірочкою для блокування всіх варіацій цього бота (amazonaws.com – найпоширеніший, і він потрапляв на мій веб-сайт приблизно кожні 3 секунди). Я не міг повірити, що витрачаю на це ресурси … для них це має бути незаконним.

Wordfence-Блокування-Правило

8. Очистити базу даних за допомогою оптимізації WP

Чищення вашої бази даних кожні 1-2 тижні за допомогою WP-оптимізація запобігає накопиченню небажаних файлів у вашій базі даних та уповільнення її. Не забудьте взяти резервну копію, перш ніж робити це.

WP-оптимізуйте чисту базу даних

WP Rocket також має можливість очистити вашу базу даних:

WP-Rocket-Database-Settings

9. Налаштування параметрів Cloudflare

На інформаційній панелі Cloudflare поверніться до Вкладка Правила сторінки. Створіть це правило для своєї області завантажень WP, яка економить пропускну здатність, оскільки ця область вашого веб-сайту не оновлюється багато, і не потрібно часто кешувати її. Вам також слід створити правило сторінки, щоб відключити функції продуктивності Cloudflare у вашій області WordPress Адміністратор, як і Cloudflare рекомендує.

WP-Uploads-Page-Правило

WordPress-Admin-Page-Правило

Ось мої налаштування для вкладка швидкості:

Cloudflare-Speed-Tab

І то вкладка кешування:

Cloudflare-Caching-Settings

10. Завантажте більше ресурсів на StackPath CDN

Кілька CDN = більше центрів обробки даних = швидша доставка вашого вмісту, і тим більше ресурсів завантажується. Я використовую Cloudflare та StackPath, хто має 31 центр обробки даних сильно розташований в США, саме там найбільше моїх відвідувачів. StackPath має безкоштовну 30-денну пробну версію, тоді це $ 10 на місяць.

Крок 1: Підпишіться на StackPath.

Крок 2: На інформаційній панелі клацніть на вкладці CDN, а потім створити CDN-сайт StackPath:

StackPath-CDN-Tab

StackPath проведе вас через набір сторінок:

StackPath-CDN-домен

StackPath-сервер-IP-адреса

CDN-URL-StackPath

Крок 3: Скопіюйте URL-адресу StackPath CDN та вставте її в WP Rocket:

WP-Rocket-CDN-Налаштування

Якщо не використовується WP Rocket, ви також можете використовувати CDN Enabler:

CDN-Enabler-Plugin-Settings

Крок 4: У StackPath перейдіть до CDN → Налаштування кешу, а потім натисніть кнопку Чистити все:

StackPath-Purge-Cache

Крок 5: Запустіть свій сайт у GTmetrix а “Мережа доставки вмісту” повинна бути зеленою в YSlow.

CDN GTmetrix YSlow

11. Вимкнення кеш-об’єктів у загальному кеше W3

Якщо ви використовуєте W3 Загальний кеш, опція кеш-об’єктів зазвичай приносить більше шкоди, ніж користі. Ви, мабуть, помітите, якщо ввімкнути це, це сповільнить як ваш веб-сайт, так і панель адміністратора.

W3 Загальний кеш-об'єкт кешу

12. Вимкнути функції ракети WP

Ракета WP каже:

“Іноді деякі параметри на вкладці” Оптимізація файлів “, такі як Видалити рядки запитів або Зменшити / Комбінувати, можуть спричинити високе використання ЦП у випадках, коли на вашому сайті багато файлів CSS або JS. Спробуйте вимкнути ці параметри, а потім стежте за процесором. “

13. Збільшити інтервал передзавантаження в ракеті WP

Попереднє завантаження ракети WP встановлено на 500 мс, але це може спричинити високий процесор, оскільки він сканує URL-адреси дуже часто. Встановіть їх Завантажте плагін сканування інтервалу і збільшити його. Ви можете спробувати 1 або 2 секунди для запуску, і якщо він все ще викликає високий процесор, збільште його ще більше (приблизно до 3 секунд).

14. Визначте джерело в AWStats

AWstats знаходиться в розділі “Статистика” Bluehost в cPanel і може визначити джерело високого процесора. Він показує, яка пропускна здатність споживає кожен бот, зображення та інші елементи. Якщо ви бачите, що невідомі боти споживають пропускну здатність, перегляньте звіт про трафік у прямому ефірі Wordfence або встановіть плагін Blackhole For Bad Bots. Якщо ви бачите, що зображення споживають велику пропускну здатність, оптимізуйте їх для швидшого завантаження (зміни розміру та без втрат стискаючи їх у ShortPixel).

Роботи-павуки-пропускна здатність

Бонус: У мене також є підручник для оптимізації зображень у WordPress, включаючи 3 основні елементи GTmetrix (подавати масштабовані зображення, вказувати розміри зображень та стиснення без втрат).

Тип-пропускна здатність файлу

15. Перевірте час реакції сервера

Повільний час відгуку сервера також не підходить для пропускної здатності. Ви можете це перевірити Bitcatcha або Статистика сторінок Google. Google каже, що час відповіді сервера повинен бути меншим 200мс, але це нереально, якщо ви перебуваєте на Bluehost, особливо спільний план $ 3,95 / місяць. Коли вони кажуть, що ви отримуєте те, за що платите, це безпосередньо відображається у часі відгуку сервера вашого веб-сайту.

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

Скоротити час реакції сервера

На жаль, сервери Bluehost не такі швидкі:

Час відповіді сервера Bluehost повільний

Повільний час реакції сервера Bluehost

Час реакції сервера Bluehost

Час відгуку сервера Bluehost Crap

Часи реакції сервера Bluehost

Bluehost-керований-WordPress-хостинг

16. Переключіться на швидше хостинг

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробити перевірку хостингу, запустити власні тести або натиснути мої сторінки швидкого завантаження. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), GoDaddy, та інших хостів, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Було багато людей ВООЗ мігрували і розміщено результати на Facebook і Twitter. Щебетати після щебетати, пост після пост, опитування після опитування після опитування, швидше хостинг буде виправити повільний час реакції. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

OMM On-SiteGround

Звіт про швидкість сервера Bitcatcha

2019-GTmetrix-Звіт

2019-звіт Pingdom

Люди зазвичай мігрують через своїх технологія швидкості може покращитися часи відповіді сервера за кілька секунд. Ось кілька людей, які перейшли на SiteGround та опублікували свої результати.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитуванняПереглянути опитування2017-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаРекомендації щодо хостингу елементівПереглянути опитування або Знімок екранаЛипень 2019 рокуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хост-опитування-серпень-2018Переглянути опитування або Знімок екранаСпільний хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКомпанія Переглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екранаКерований хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWooCommerce-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-Веб-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаНайкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-2019-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWP Дружній хостинг опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаУлюблений хостинг для елементаПереглянути опитування або Знімок екрана2018 Рекомендації щодо хостингуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress хостинг опитування, вересень 2018.pngПереглянути опитування або Знімок екранаManaged-WordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-господарі-опитування-1Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування для швидкостіПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-червень-1Переглянути опитування або Знімок екранаSiteGround-РекомендаціяПереглянути опитування або Знімок екрана2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування-лютий-2019Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-рекомендації-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPressПереглянути опитування або Знімок екрана

SiteGround має 3 плани:

SiteGround WordPress хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig і вище поставляється з a вільна міграція, налаштування, розширене кешування та можливість розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek поставляється з пріоритетною підтримкою. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це можна побачити на сторінці сторінка функцій

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більше ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround за допомогою мого партнерська посилання Я дарую вам гарний шматок безкоштовно. Щороку я жертвую 3000 доларів на кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, 2017 рік – Червоному Хресту на урагані Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я щиро ціную це. У будь-якому випадку я б уникнув Bluehost – приєднайтеся до деяких груп у Facebook та побачите бесіди, опитування, твіти, і Люди ВООЗ мігрували від Bluehost до SiteGround. Я відмовляюся рекомендувати EIG / Bluehost жахливий хостинг. Зробіть своє дослідження, подивитися хто Йоаст використовує, і результати людей, які мігрували.

Я сподіваюся, що це було корисно. Якщо у вас є питання, киньте мені коментар.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map