Огляд хостингу WordPress SiteGround: № 1 Хостинг на 34+ опитуваннях у Facebook (дуже швидко для спільного хостингу), але ціни на оновлення високі

Як супер філіал SiteGround, Я скерував до них тисячі людей.


Але я також відповідальний за те, щоб попередити людей про мінуси (ціни на поновлення та надмірні витрати процесора) і намагатися тримати мої огляди максимально неупередженими. Ось чому ви побачите подібні речі Опитування у Facebook, Твіти, і Reddit відповідає в огляді хостингу WordPress цього веб-сайту SiteGround.

SiteGround був наближений до ідеального хоста, наскільки ви могли отримати – швидкість, час роботи, підтримка, можливості та ціни – все це було феноменально. На сьогоднішній день у мене є <Час відповіді сервера 200 мс і дивовижний GTmetrix і Звіт Pingdom. Мій сайт WordPress завантажується шалено швидко (натискайте, хоч мої сторінки, якщо хочете) і опускається лише раз на 2 роки – приблизно 3 хвилини.

Але потім… вони підвищили ціни на оновлення.

Хлопці, це було неминуче! Добре, швидко, дешево – виберіть 2. SiteGround не хотів переповнювати свої сервери, як EIG + GoDaddy, і вони все ще мають найкращу підтримку в галузі. Їхня команда постійно працює над випуском нових функцій, які роблять веб-сайти клієнтів швидшими та безпечнішими, що ви можете побачити на їхніх сайтах Сторінка Facebook. Мало хто з хостів робить це, як SiteGround.

Це робило альтернативи на кшталт Cloudways DigitalOcean привабливіше, яким керується хмарний хостинг (швидше, ніж спільний) і починається від 10 доларів на місяць. Більшість людей, які покидають SiteGround, переходять на Cloudways. Тож чи готові ви заплатити за найвищого хоста з високими цінами на оновлення, але великою швидкістю / підтримкою / час роботи? Або ви хочете чистої швидкості (але посередньої підтримки) на керованій хмарній платформі за рівну плату на Cloudways? Це найкращі 2 варіанти в цьому ціновому діапазоні.

Що б ви не робили, уникайте EIG, GoDaddy та інших дешевих хостів – навіть A2 хостинг – це великий крок нижче SiteGround. Як казав спікер WordCamp одного разу, ви повинні заплатити стільки за хостинг, скільки б ви пообідали креветками. Вечеря з креветками в 4 долари змусить вас захворіти. Вечеря 20 доларів буде добре.

TLDR; SiteGround чудово підходить для перших 1-3 років промо-ціни, але він дорого коштує, і деякі люди переїжджають DigitalOcean на Cloudways який керується хмарним хостингом і навіть швидше, ніж SiteGround. Кінста – ще один чудовий варіант. Хостинг A2 – найдешевший, пристойний хостинг-провайдер, але він ніде не настільки хороший, як SiteGround, Cloudways або Kinsta, які зазвичай оцінюють топ-3 хостингу в останніх опитуваннях Facebook у Facebook. Робіть свої дослідження та приєднуйтесь до WordPress хостинг групи Facebook щоб уникнути партнерських пасток і отримати неупереджені думки.

Contents

1. Так, я використовую SiteGround

Я переглядаю лише те, що фактично використовую.

OMM On-SiteGround

2. Оцінений хост на 34 опитуваннях у Facebook

Багато з них були взяті в закритих групах. Якщо ви хочете побачити публіку, ось вони: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14. Щоб побачити приватні опитування, натисніть кожен знімок екрана та приєднайтеся до групи. Багато їх взяли WordPress хостинг групи Facebook який налічує понад 12 000 членів і забороняє партнерські посилання та саморекламу. Ви можете ознайомитись з іншими розмовами, пов’язаними з хостингом, у соціальних мережах у Розділ з відгуками.

Липень 2019 року

Рекомендації щодо хостингу елементів

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Опитування щодо рекомендацій щодо хостингу

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

Опитування Facebook на BlueGost SiteGround та Bluehost

WP Дружній хостинг опитування

2018 Рекомендації щодо хостингу

Улюблений хостинг для елемента

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

WordPress хостинг опитування

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Опитування SiteGround-vs-Bluehost-Twitter

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

3. Підтверджено Yoast, WordPress, Ivica

Yoast використовує SiteGround:

Yoast-on-Twitter - Ми просто перейшли на сайт

Рекомендовано користувачем WordPress:

siteground-рекомендується-wordpress-хост

І Івіцею, який керує WordPress Speed ​​Up Group Facebook з 15 000+ членами.

Рекомендовані засоби WordPress-Speed-Up

Багато людей вже прийняли пропозицію Івіци.

Годді на міграцію на сайт

4. Люди, які мігрували та опублікували свої результати

Шукаючи хостинг, швидкість – це мій пріоритет №1. Хочу знати, що якщо я переключаю хости, час моїх навантажень має покращитися. І, чесно кажучи, я не хочу бачити результати від філії, який, очевидно, упереджений, але постійних клієнтів, які публікували їх публічно. Ось люди, які перейшли на SiteGround та опублікували результати. Ви можете натиснути кожне зображення, щоб побачити щебетання прямо у Twitter.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

SiteGround GoGeek Час завантаження

100 Ідеальний бал на сайті

Швидкість, що надається SiteGround

SiteGround Genesis

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

Міграція блогів на SiteGround

SiteGround On Joomla

Швидкий хостинг SiteGround

Скорочений час завантаження SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

5. 80ms Часи реакції сервера

Єдине Статистика сторінок Google добре для вимірювання часи відповіді сервера (КПІ швидкості хостингу). Google рекомендує часи реакції <200 мс, тож я забираю 80мс весь день.

Час відповіді сервера

TTFB (час до першого байта) – ще один показник «чуйності веб-сервера». Перевірте своє bytecheck.com або вкладку Часові графіки GTmetrix. Вона повинна бути <500 мс (<200 мс краще).

Час до першого байти

Час GTmetrix до першого байту

Більш високі плани SiteGround мають більше серверні ресурси (це показано на їх сторінка функцій) та є те, що покращить час реакції. Іншими словами, ви отримуєте спосіб, за який платите. Їх напівприсвячений план GoGeek постачається приблизно в 4 рази більше серверних ресурсів, ніж звичайний спільний хостинг, і дасть вам найкращі часи відповіді зі своїх спільних планів. Ви можете оптимізувати свій веб-сайт все, що завгодно, але час відповіді сервера в першу чергу контролюється вашим хостингом.

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

6. <Час завантаження 1s + 100% GTmetrix

Є більше 100% балів GTmetrix, ніж хостинг, але це безумовно допомагає. Мої звіти GTmetrix та Pingdom досить смішні. Це живий доказ того, що за допомогою добре оптимізованого сайту ви можете отримувати великі часи завантаження та оцінки GTmetrix / Pingdom на хостингу WordPress SiteGround.

Мій звіт GTmetrix:

2019-GTmetrix-Звіт

Моя Звіт Pingdom:

2019-звіт Pingdom

7. PHP 7.3, Cloudflare, SG Optimizer For The Win

SiteGround технологія швидкості є однією з найбільших причин, коли люди вибирають їх. Вони використовують потужну комбінацію серверів NGINX, HTTP / 2, SSD, PHP 7.3, активацію Cloudflare в один клік та плагін SG Optimizer, який обробляє кешування, мінімізацію тощо.

SiteGround-Speed-Technology

PHP 7.3 – SiteGround завжди є одним із перші господарі випускати нові версії PHP, завдяки яким завантаження вашого сайту значно швидше. Багато господарів не випускали PHP 7 до 2018 року, і GoDaddy фактично вимагав від клієнтів оновлення. Вам не доведеться турбуватися ні про що із SiteGround.

Хмара – активуйте безкоштовний CDN Cloudflare за допомогою 1 клацніть на cPanel SiteGround, найпростіший спосіб використовувати їх 200+ центрів обробки даних і зменшити географічну відстань між вашим сервером та відвідувачами. Це робить рішення «який центр обробки даних вибрати» не настільки важливим.

Оптимізатор SG – вони зробили величезні оновлення свого плагіну SG Optimizer, який має чудові відгуки на WordPress.org. Він не тільки використовує кешування на сервері (швидше, ніж кешування на основі файлів, яке використовується більшістю плагінів кешу), але тепер також пропонує мінімізацію, стиснення gzip, видалення рядків запитів, ледачу завантаження, оптимізацію зображення та інше. Зараз вона порівнянна з WP Rocket.

8. Вільна міграція за допомогою GrowBig+

SiteGround буде безкоштовно перенести ваш перший веб-сайт з їх планом GrowBig або вище. Я скористався цим на кількох веб-сайтах, і міграція завжди проходила плавно, без простоїв і помилок, оскільки їхні фахівці бездоганно обробляють це. Вони також мають мігратор інструмент.

Безкоштовна передача веб-сайту SiteGround

9. Підтримка феноменальна

Підтримка SiteGround завжди була найвищою, і її постійно хвалять за це у Facebook та Twitter. Більшість хостів, які пропонують дешевий хостинг, не мають швидкої, персоналізованої цілодобової підтримки, яку ви отримуєте за допомогою SiteGround. Я зв’язався з ними через телефон, чат наживо та квитки підтримки. Кожен раз, коли мої запитання вирішувались детальними відповідями та без додаткових продажів. Їхній план GoGeek має пріоритетну підтримку (швидше), але вам, чесно кажучи, навіть не потрібна. Ви можете ввійти в чат в реальному часі протягом 30 секунд, на квиток відповісти через 10 хвилин, а по телефону з кимось так само швидко. SiteGround завжди був відомий великою підтримкою.

Рекомендація SiteGround

Відгуки щодо підтримки SiteGround

Рекомендація щодо сайту TwitterGround

10. Поточні оновлення безпеки

Використовує SiteGround Контейнери та ізоляція облікових записів Linux щоб запобігти впливу інших веб-сайтів на вашому сервері плюс постійні виправлення та моніторинг безпеки. Звичайно, ви повинні змінити своє загальне ім’я адміністратора та встановити плагін на зразок Wordfence, але SiteGround зробить свою роль. Їх команда розробників постійно переконує, що на ваш сайт не впливають загрози, які (якщо ваш сайт коли-небудь був взламаний) ви знаєте, наскільки це важливо.

Оновлення безпеки SiteGround

Ось як SiteGround захищає ваш веб-сайт (перелічено в сторінка функцій):

SiteGround-WordPress-безпека

11. Con: Підвищення процесора

SiteGround суворо виконує Обмеження процесора. Це означає, що якщо ваш веб-сайт / плагіни перевищують ваші щомісячні ліміти ресурсів, SiteGround надсилатиме вам попередження, а згодом, закриває ваш веб-сайт. Найкращий спосіб запобігти цьому – зробити оптимізацію достроково (використовуючи поради нижче) та зв’яжіться зі службою підтримки, яка буде рада вам допомогти. Це найбільше обмеження SiteGround. У мене на власному веб-сайті були надлишки процесора, і я міг їх виправити за допомогою наведених нижче порад.

siteground-процесор-оверсайз

Як уникнути перенапруг CPU SiteGround:

 • Використовуйте їх Плагін оптимізатора SG (не загальний кеш W3)
 • Використовувати Контроль серцебиття і WP-оптимізація підключати
 • Блокуйте поганих ботів за допомогою Blackhole для плагіна Bad Bots
 • Тримайте оновлену версію PHP (рекомендую PHP 7.2)
 • Виключіть / замініть високі плагіни процесора легкими плагінами
 • Активуйте CDN Cloudflare у своєму cPanel, щоб вивантажити ресурси
 • Видаліть невикористані плагіни, теми та очистіть панель адміністратора WP
 • Оптимізуйте зображення (зміни розміру великих зображень у GTmetrix) та використовуйте ShortPixel

12. Con: Ціни на поновлення стрімкі

Ви можете отримати 1-3 роки рекламної ціни SiteGround. Як тільки прийде час поновлення, ви будете платити звичайну ціну, яка становить приблизно в 3 рази більше промо-ціни. Ось чому в ідеалі ви купуєте 3 роки їх хостингу заздалегідь. Так, це зобов’язання, але ви не знайдете кращої ціни, ніж рекламні ціни SiteGround. Вони кращі за світові, ніж GoDaddy, EIG та інші господарі. Це також 3 повних роки надійного хостингу, який дасть вам час зважити свої варіанти.

Ціни на оновлення SiteGround

Перехід із сайту SiteGround

Ціни на оновлення SiteGround занадто високі? Більшість людей переїжджає до Cloudways.
Більшість людей, які покидають SiteGround, переїжджають Cloudways DigitalOcean який починається від 10 доларів на місяць. Їх підтримка не настільки хороша, як SiteGround, але це керований хмарний хостинг що навіть швидше, ніж спільний хостинг на SiteGround. Перегляньте їхні огляди у Facebook, Twitter, Quora, Reddit та бесіди з групи WordPress Hosting Facebook – саме тут збирається смуга в 2019 році. Вибираючи план Cloudways, у вас буде 5 варіантів сервера: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS та Google Cloud. DigitalOcean – це, як правило, найпопулярніший, найшвидший та найвигідніший вибір. Їх технологія швидкості використовує виділені ресурси (на відміну від обмежень процесора на спільному хостингу), а також Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSD, NGINX та PHP-FPM. Cloudways також робить вільні міграції.

Cloudways DigitalOcean

Багато партнерів все ще рекомендують SiteGround (я насправді був для них супер філіалом), але я повинен бути чесним зі своїми читачами. Cloudways просто швидший і доступніший. Зробіть свої дослідження.

13. Огляд функцій

Ви можете побачити все це на SiteGround сторінка функцій. Я особисто використовую їх постановку (яка постачається з GrowBig +), шифруємо SSL та Cloudflare. Але їх у разі потреби набагато більше.

 • Щоденне резервне копіювання
 • 4 центри обробки даних
 • Функції електронної комерції
 • SG-Git (з GoGeek +)
 • Постановка (за допомогою GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Резервне копіювання на вимогу (за допомогою GrowBig +)
 • Автоматичні оновлення WordPress (необов’язково)

SiteGround-Особливості-сторінки

14. StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Стартап – добре підходить для розміщення 1 веб-сайту з низьким трафіком, який не використовує WooCommerce або не потребує великої кількості серверних ресурсів або пам’яті. Однак цей план легко перерости, і ви можете закінчитися перенапруженням процесора, як тільки ви почнете отримувати пристойний трафік або запускати плагіни, що відчувають ресурси. Я б особисто ніколи не використовував цей план, оскільки GrowBig коштує лише $ 2 / місяць і має більше функцій та ресурсів сервера. StartUp повинен бути для веб-сайтів хобі, які тільки починаються.

GrowBig – розміщення декількох веб-сайтів з приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp (що призводить до більш швидкого завантаження). Також включає всі 3 рівні кешування (статичний, динамічний, запам’ятований), що також призводить до більш швидкого завантаження. Подвойте простір для зберігання, резервне копіювання на вимогу та інсценування. Однозначно варто додаткової вартості, і я вважаю, що це їх найпопулярніший план.

GoGeekнапівприсвячений хостинг і це приблизно в 4 рази швидше, ніж звичайні спільні плани хостингу. Добре для людей, які хочуть отримати дуже швидкий веб-сайт, але не хочуть платити $ 80 на місяць за хмарний хостинг. Пріоритетна підтримка швидше відповідає на ваші запитання, а також включає сервери, сумісні з PCI, якщо ви використовуєте електронну комерцію, а також SG-Git. Хороший баланс між спільним та відданим хостингом, але ціна оновлення досить висока і схожа на Kinsta.

Вищі плани = Більше ресурсів сервера = Швидший веб-сайт – План GrowBig та GoGeek SiteGround включає більше серверні ресурси що дозволяє швидше завантажувати ваш сайт (ключовий фактор у посібнику з оптимізації WordPres). GoGeek є напівприсвячений хостинг і приблизно в 4 рази швидший, ніж StartUp, за 11,95 дол. США на місяць, порівняно з виділений сервер який працює 229 дол. / місяць або їх хмарний хостинг за $ 80 / місяць. Якщо для вас важлива швидкість, перейдіть за допомогою GrowBig або GoGeek.

Ви можете побачити різницю в серверні ресурси на сайті SiteGround сторінка функцій:

SiteGround-Resources-Chart

15. Хмарний хостинг

SiteGround хмарний хостинг починається від $ 80 / місяць, але за цією ціною вам краще скористатися Cloudways DigitalOcean. Для порівняння, за $ 80 / місяць, які ви витрачаєте на SiteGround, ви отримуєте 2 процесора + 4 Гб оперативної пам’яті, коли в Cloudways ви отримуєте 4 процесора + 8 Гб оперативної пам’яті за ту ж ціну. Якщо ви платите 40 дол. США на місяць і хочете передати хмарний хостинг, вам краще в Cloudways.

SiteGround-Cloud-хостинг-плани

Cloudways Хмарний хостинг

16. Виділені сервери

Я ніколи не використовував SiteGround виділені сервери але вони мають їх за $ 229 / місяць. Це для сайтів з високим трафіком, які потребують великих ресурсів, і я впевнений, що це робить ваш сайт смішно швидким. Я, чесно кажучи, не маю досвіду з цим (тому я не даватиму свою думку), але якщо це як будь-який інший план SiteGround, я впевнений, що це законно. Можливо, коли я досягне 10 000 відвідувачів / день, я дам йому кружляння.

сервери, призначені для веб-майданчиків

17. cPanel Demo

Якщо у вас зараз не розміщено SiteGround і хочете переглянути його демонстрація cPanel, це допоможе вивчити різні варіанти, коли ви придбаєте план SiteGround. Ви знайдете безліч функцій, які я пережив, включаючи Cloudflare CDN, автоматичні оновлення, автоінсталятори, постановку, резервне копіювання, електронну пошту, інструменти WordPress, такі як плагін SG Optimizer, та безліч інших функцій.

SiteGround cPanel

18. Насправді фактично 99,99%

Насправді моє становило близько 100%, оскільки за останні 2 роки мій веб-сайт зайнявся лише один раз протягом приблизно 3 хвилин. SiteGround має видатні безперервна технологія. Якщо ви коли-небудь стикалися з внутрішніми серверними помилками, поганими шлюзами, помилками підключення та іншими повідомленнями, коли ваш веб-сайт падає, ви не повинні отримувати їх із SiteGround. Вони використовують контейнери Linux, моніторинг сервера та безпечну ізоляцію облікових записів, щоб веб-сайт залишався в режимі роботи. Багато господарів WordPress кажуть, що 99,99% не вдається. SiteGround – це і є однією з головних причин їх використання.

СайтGround Uptimes

19. Проблема з компаніями Bluehost, HostGator, EIG

Чи знаєте ви Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster та багато інших компаній, що займаються хостингом, належать тій же жахливій фірмі (EIG)? Ось повний список але EIG відомий як придбання компаній, звільнення працівників та повне руйнування компаній за рахунок зменшення рівня обладнання та набору більшої кількості клієнтів на одному сервері. Чудово підходить для прибутку EIG, а не для вас.

Список-EIG-марок

EIG ненавидять у групах Facebook.

EIG-Facebook-Post

20. Як сказати, чи хостинг у вас повільний?

Час відповіді сервера – запустити ваш сайт через Статистика сторінок Google щоб побачити, чи скоротити час відповіді сервера відображається у вашому звіті. Google рекомендує час реакції <200мс.

Скоротити час реакції сервера

TTFBчас на перший байт вимірює чутливість вашого веб-сервера (хостингу). Запустити веб-сайт до кінця bytecheck.com і в ідеалі воно повинно бути <Однак 500 мс <200мс ще краще.

Час до першого байту

Ви також можете перевірити TTFB в GTmetrix Вкладка “Часи”

GTmetrix-TTFB

21. Чому я використовую SiteGround

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більшою кількістю ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

22. Зворотній зв’язок у Facebook та Twitter

Триває суперечка між SiteGround проти Cloudways. Крім ціноутворення, головна відмінність полягає в тому, що SiteGround має кращу підтримку, практично не має простоїв / випадкових помилок, використовує cPanel і простіше інтегрувати електронну пошту. Cloudways, як правило, має кращу ефективність (оскільки керований хмарний хостинг), але підтримка не настільки хороша, як SiteGround. Я пропоную звернутися до Христо Панджаров (Менеджер спільноти SiteGround) або Мустаасам Салеем Ансарі (Менеджер спільноти Cloudways) та скажіть їм, що ви маєте вимоги щодо розміщення хостингу (і що я вам надіслав), або перегляньте думки в WordPress хостинг групи Facebook оскільки це тісна спільнота.

Відгуки клієнтів SiteGround

Хмарний хостинг SiteGround vs Cloudways

Зворотній зв'язок SiteGround

23. Часті питання

&# x2705; Що кажуть люди про SiteGround у групах Facebook?

На багатьох опитуваннях у Facebook SiteGround оцінили №1, однак вони стали слабкішими за високі ціни на оновлення, ліміти процесора та підтримку, на яку деякі претензії пішли вниз. Для спільного хостингу вони все ще є одним з кращих варіантів, особливо порівняно з EIG.

&# x2705; Де розташовані центри обробки даних SiteGround?

Чикаго, Айова, Лондон, Амстердам, Сінгапур та Австралія. Однак, використовуючи безкоштовний CDN Cloudflare, це передасть у вашу мережу 200+ центрів обробки даних безкоштовно. Ви можете активувати це на інформаційній панелі SiteGround.

&# x2705; Яка угода з цінами на їх поновлення?

Спільний хостинг SiteGround коштує $ 3,95 / місяць за найнижчий план StartUp, $ 5,95 / місяць для GrowBig та $ 11,95 / місяць для плану GoGeek вищого рівня. Ви отримуєте цю ціну протягом 1-3 років, потім ціни приблизно втричі після закінчення акційного періоду.

&# x2705; Як вони порівнюють із Cloudways?

Cloudways – хмарний хостинг, тоді як SiteGround – це спільний хостинг. Cloudways швидше і дешевше, як тільки ви почнете платити близько $ 35 + / місяць. Вони трохи більш технічні для налаштування, але більшість людей, які покидають SiteGround, переходять до Cloudways. Обидва мають хороші відгуки про TrustPilot.

&# x2705; Як подати запит на безкоштовну передачу веб-сайту?

Щоб подати запит на безкоштовну передачу веб-сайту, увійдіть до свого облікового запису SiteGround та відкрийте підтримку. Ви побачите опцію вимагати перенесення веб-сайту.

&# x2705; Швидко працює SiteGround?

Для спільного хостингу SiteGround – один з найшвидших хостів, який використовує SSD, PHP 7.4, CDN Cloudflare та плагін SG Optimizer. Якщо вам потрібен більш потужний сервер, ви можете шукати в іншому місці хмарний хостинг, оскільки SiteGround починається від $ 80 / місяць.

Отримайте хостинг від SiteGround

Я сподіваюся, що Ви знайшли корисний огляд хостингу на WordGress WordPress! Якщо у вас є якісь питання, не соромтесь залишити мені рядок у коментарях, але я намагався висвітлити якнайбільше. Я дуже люблю SiteGround (я нещодавно придбав футболку SiteGround на днях), так що, я одержимий.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map