SiteGround vs GoDaddy: Не торкайтеся GoDaddy за допомогою 10-футового полюса

SiteGround vs GoDaddy


Ви дійсно вирішуєте між SiteGround проти GoDaddy?

Це, чесно кажучи, найпростіше порівняння, яке я коли-небудь писав. GoDaddy – це абсолютно сміття, і вам слід їх уникати будь-якою ціною. Порівнюючи їх із SiteGround, це схоже на ніч і день.

Ось чому:

GoDaddy пакує занадто багато людей на своїх серверах (робить їх повільними), про що добре відомо Квора, Facebook, і Twitter. Їх оцінювали найкраща мережа хостингу зловмисних програм і повідомляти новини з усіх неправильних причин, на те, щоб їх викликали iThemes, Вікіпедія, Forbes, Mashable, і PC Mag. Їх називали «аферами», оскільки вони змушують клієнтів платити оновити версії PHP і проблеми зі зловмисним програмним забезпеченням, коли це власна вина. GoDaddy – це як лікар, який змушує хворі на пацієнтів і лікує симптоми, щоб заробити свої гроші, але не виправляє причину. Вони також плагіни кеша чорного списку і змусити вас використовувати власну вбудовану систему кешування, яка не містить свічки для плагінів, таких як WP Rocket, Swift або навіть W3 Total Cache. Вони відомі тим, що це 1 річ (дешево), але ви платите ціну довгостроково. Я не рекомендую їх нікому.

SiteGround є використовується Йоастом, рекомендований WordPress, та були оцінені першим господарем у 30+ опитуваннях у Facebook. Мені вдалося отримати 100% балів GTmetrix і <1 разів завантажувати їх напівприсвячений план GoGeek. Багато людей, які мігрували публічно розмістили свої нові часи завантаження. Їх підтримка є першокласний і ви можете отримати чат в прямому ефірі за 30 секунд, а квитки, як правило, відповідають за 15 хвилин – на що їх клієнти похвала. Вони мають більше особливості ніж GoDaddy, наприклад, безкоштовні шифрувальні SSL, Cloudflare, щоденні резервні копії, постановочні роботи, 4 центри обробки даних та найновіші версії PHP. Найголовніше – вони постійно в курсі нових технологій і постійно випускають нові оновлення, щоб покращити швидкість, час роботи та безпеку – що ви можете побачити на їхній сторінці у Facebook. Вони пропонують 3 плани і зробити вільні міграції з GrowBig та GoGeek.

Contents

1. SiteGround vs. GoDaddy У 30+ опитуваннях у Facebook

Приєднуйтесь до WordPress хостинг і WordPress Швидкість Групи Facebook, щоб побачити, що таке справжні, неупереджені люди приказка оскільки хостинг – фактор №1 у Посібник з оптимізації WordPress. SiteGround послідовно №1 на опитуваннях у Facebook, тоді як GoDaddy рідко займає перше місце. Якщо у вас є конкретні вимоги до хостингу, хостинг-група WordPress – це чудове місце для отримання відгуків від людей, які насправді знають, про що вони говорять – без партнерських посилань.

2019 опитуванняПереглянути опитування2017-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаРекомендації щодо хостингу елементівПереглянути опитування або Знімок екранаЛипень 2019 рокуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хост-опитування-серпень-2018Переглянути опитування або Знімок екранаСпільний хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКомпанія Переглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екранаКерований хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWooCommerce-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-Веб-хостинг-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаНайкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-2019-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаWP Дружній хостинг опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана2016-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаУлюблений хостинг для елементаПереглянути опитування або Знімок екрана2018 Рекомендації щодо хостингуПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress хостинг опитування, вересень 2018.pngПереглянути опитування або Знімок екранаManaged-WordPress-хостинг-опитування-2017Переглянути опитування або Знімок екрана2019-господарі-опитування-1Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування для швидкостіПереглянути опитування або Знімок екранаWordPress-хостинг-опитування-червень-1Переглянути опитування або Знімок екранаSiteGround-РекомендаціяПереглянути опитування або Знімок екрана2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаКращий веб-хостинг-провайдер-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екранаХостинг-опитування-лютий-2019Переглянути опитування або Знімок екранаХостинг-рекомендації-опитуванняПереглянути опитування або Знімок екрана

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPressПереглянути опитування або Знімок екрана

2. Сервери GoDaddy болісно повільні

GoDaddy може запропонувати недорогий хостинг, оскільки вони пакують занадто багато людей на своїх серверах. Ви не можете сказати, на скільки веб-сайтів ви обмінюєтесь сервером або скільки пропускної здатності вони споживають. Ось чому найкраще подивитися на те, якими є (неупереджені) люди кажучи про Quora, Групи Facebook, і подивіться час отримання відповіді сервера, який отримують поточні клієнти GoDaddy.

Що-є-причина-що-GoDaddy-завантажується-дуже-повільно-Quora

iThemes каже:

“GoDaddy [повинен] нарешті серйозно поставитись до хостингу, вдосконалюючи їх сервери та серверну інфраструктуру, надаючи користувачам реальну панель управління, перестаючи масово перепродавати свої сервери (саме тому більшість сайтів, розміщених GoDaddy, так повільно), і забезпечуючи реальні підтримка, яка не відповідає кожній проблемі з “вам потрібно оновити на спеціалізований сервер”.

Ви можете запустити будь-який веб-сайт через Статистика сторінок Google і якщо скоротити час відповіді сервера елемент у вашому звіті, це означає, що ваш сервер (хостинг) безумовно повільний.

Скоротити час реакції сервера

Повільно Годді

Час відповіді сервера Godaddy

Повільний час реакції сервера на Godaddy

Часи відповіді сервера Godaddy

Повільний час реакції сервера Godaddy

3. PHP 7 доступний лише у планах cPanel

Як ви не вважаєте, що ставитеся до своїх найвідданіших клієнтів?

Випустіть “покращений” план cPanel і повідомте їм старих клієнтів доведеться заплатити за оновлення якщо вони хочуть використовувати PHP 7. cPanel і Plesk GoDaddy – це єдині плани, що підтримують PHP 7, інакше вам не пощастить. Вони не тільки були одним з останніх хостів, які випустили PHP 7, але коли вони це роблять, вони намагаються змусити клієнтів платити за це. Вони єдиний господар, якого я знаю, що це робить.

Godaddy php оновлення вартості

Годедді неетична оновлення PHP

Godaddy PHP Вартість

GoDaddy був з використанням PHP 5.6 до 2018 року і був одним з останніх хостів, які впровадили PHP 7. Це не тільки зробило веб-сайти клієнтів повільними, але й менш безпечними. GoDaddy отримав незліченну кількість скарг з цього приводу в своїх темах підтримки та Twitter, і вони дуже пізно вживали заходів.

Швидкість PHP

4. Проблеми із шкідливим програмним забезпеченням

GoDaddy – один із основні мережі хостингу зловмисних програм і постійно повідомляти новини про те, що є одним з найменш захищених господарів. Якщо ви дбаєте про безпеку свого веб-сайту, не використовуйте GoDaddy. Хоча SiteGround чітко перераховує як вони захищають ваш веб-сайт, GoDaddy робить мінімальний мінімум. Навіть по сьогоднішній день у них є довга історія зламаних облікових записів, зловмисних програм та вірусів.

“Супротивник, який отримав назву”Спам-ведмідь“- досягли незвичної кількості доставки вхідних повідомлень, використовуючи слабкість у GoDaddy, яка дозволила будь-кому додати домен до свого облікового запису GoDaddy, не підтверджуючи, що він належить домену.”

Хостинг шкідливих програм

Godaddy Hack Problem

Проблема з спамером Godaddy

Проблема з вірусом Godaddy

Навіть мій власний блог зламали, коли я використовував GoDaddy. Хтось зміг увійти до мого рахунку, придбати план хостингу та перенаправити мій веб-сайт на турецький веб-сайт, який продавав послуги хостингу. Я не робив знімки екрана, тому що я поспішав виправити це, але це з мого особистого досвіду.

Афера зловмисних програм?
Сканер шкідливого ПЗ GoDaddy виявляє зловмисне програмне забезпечення, навіть якщо його немає оскільки вони хочуть, щоб клієнти платили їм за їх видалення. Це досить тіньово, і було багато повідомлень.

Голодна афера зловмисних програм

5. Плагіни з чорного списку

Тато GoDaddy плагіни з чорного списку припустимо, щоб не допустити перевищення ресурсів сервера. Вони використовують власну вбудовану систему кешування і не дозволяють використовувати плагіни кешу. Проблема полягає в тому, що плагіни кешу роблять набагато більше, ніж кешування. Це означає, що ви побачите ймовірні помилки в GTmetrix та Pingdom (наприклад, помилки мінімізації). З GoDaddy вам потрібно використовувати плагін типу Autoptimize, але за допомогою SiteGround ви можете використовувати кращі плагіни, такі як WP Rocket, Swift та WP Fastest Cache.

Додатки з чорного списку

6. Вікіпедія відсуває домени від GoDaddy

У Вікіпедії все стосується свободи слова, то коли GoDaddy вирішив підтримати SOPA (що порівнюється з інтернет-цензурою Китаю), Джиммі Уельс перемістив усі доменні імена Вікіпедії від GoDaddy. Після цього спалахнув масовий бойкот Користувачі Reddit розпочали “Залиште День GoDaddy Day”, що зручно, коли вони вирішили зняти підтримку від SOPA. Питання в тому, чи готові ви підтримати компанію, яка хоче обмежити вашу свободу слова?

Вікіпедія видаляє домени Godaddy

7. Підтримка жахлива

Це на сьогодні найбільша різниця між GoDaddy і SiteGround. GoDaddy сповнений виправдань, продажів на оновлення, відсутності відповідальності та жодних рішень. У них смішні часи очікування та визначений акаунт у Twitter @GoDaddyHelp де клієнти роздувають їх від розчарування. Ви можете підключитися до фахівця SiteGround за лічені хвилини в чаті або на телефоні, який зануриться в проблему і допоможе її вирішити. Ви в кращих руках із SiteGround.

godaddy чекайте 73 хвилини

Підтримка нагороди Godaddy

8. Боб Парсонс полює на слона

У 2011 році Боб Парсонс (засновник GoDaddy) твітнув про вбивство слона в Зімбабве. Він заявив, що це слон, який знищує врожаї. The відео показує місцевих жителів села (які гойдають капелюхи GoDaddy), що вирізають та передають м’ясо слона під звук ACDC. Він зробив це, щоб отримати посилання на godaddy.com чи він просто ідіот? Ми ніколи не дізнаємось. Він подав у відставку у 2018 році.

Боб Парсонс Годдіді

bob-parsons-GoDaddy

9. Швидкість заземлення сайту (результати міграції)

Ось люди, які перейшли на SiteGround та опублікували свої результати. Ви можете натиснути кожне зображення, щоб переглянути твіт. В крайньому випадку люди скорочують більше 10 секунд від часу завантаження.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

Поліпшення в часі SiteGround-vs.-Godaddy-Load-Time

Godaddy To SiteGround

Годді на міграцію на сайт

Godaddy на SiteGround швидше

Ви також можете перевірити мій власний звіт GTmetrix, Звіт Pingdom, і часи відповіді сервера. Очевидно, що навчальні посібники, як це, займають більше часу, тому що у них стільки зображень на пошті.

2019-GTmetrix-Звіт

2019-звіт Pingdom

10. SG Optimizer, Cloudflare, PHP 7.3+ для виграшу

SiteGround чітко перераховує їх технологія швидкості (NGINX, SSD, PHP 7+, HTTP / 2, SG Optimizer тощо), в той час як GoDaddy стверджує, що “час навантаження в лідерах”, не кажучи про те, яку технологію вони використовують. Думаю, але якщо хостингові компанії не перелічать їхній стек, це, мабуть, не дуже добре.

SiteGround-Speed-Technology

Оптимізатор SG – це плагін кеша SiteGround, який пропонує 3 рівня кешування (статичний, динамічний, запам’ятовуваний). Він використовує кешування на стороні сервера, яке швидше, ніж кешування на основі файлів, яке використовується іншими плагінами кешу. Він також має варіанти кешування браузера, мінімізації, стиснення gzip, оптимізації зображення, видалення рядків запитів та можливість оновлення версій PHP. Це має чудові відгуки на WordPress.org і SiteGround нещодавно зробили великі оновлення свого плагіна, завдяки чому можна порівняти з плагінами на зразок WP Rocket. Якщо ви вибираєте SiteGround, спробуйте.

Хмара вбудований в cPanel і можна активувати в один клік безкоштовно. Це дозволяє легко скористатися безкоштовним CDN Cloudflare, який має 200+ центрів обробки даних.

PHP 7.3 є найвища версія на SiteGround, і вони також є одним з перших хостів, які випускають нові версії, коли вони стають доступними. Такі компанії, як Bluehost, випустять нову версію, але вона не буде стабільною, тому ви не можете її використовувати. Про це не потрібно турбуватися із SiteGround.

11. Особливості WordPress

SiteGround має більше функцій WordPress, ніж GoDaddy, включаючи автоматичні оновлення WordPress, їх плагін SG Optimizer (для кешування) та плагін мігратора. SiteGround навіть оновлює свої сервери, коли нові вразливості плагінів виявляються (щось GoDaddy потрібно покращити), і їх підтримка набагато більш відома, коли мова йде про WordPress. Плагіни WordPress GoDaddy марні – єдиний хороший плагін у них був P3 Performance Profiler, і вони відмовилися від нього років тому. Ви можете побачити WordPress функції SiteGround на їхніх сторінка порівняння у розділі «ми надаємо вам більше функцій WordPress».

SiteGround-WordPress-Особливості

12. SiteGround схвалюється Yoast, WordPress, Ivica

Я не бачив жодної довіри, яка рекомендує GoDaddy.

Yoast-on-Twitter - Ми просто перейшли на сайт

SiteGround також рекомендує WordPress.

siteground-рекомендується-wordpress-хост

І Івіцею, який керує WordPress Speed ​​Up Group Facebook з 15 000+ членами.

Рекомендовані засоби WordPress-Speed-Up

13. Підтримка неперевершена

Підтримка SiteGround підірвала мене кілька разів. Безкоштовна міграція без простоїв і помилок? Так, будь ласка. У вас виникли запитання щодо певних плагінів, які потребують тривалого завантаження чи перешкоджання вашому веб-сайту? Вони будуть раді допомогти. Підтримка SiteGround є завжди швидкий і раді допомогти, навіть якщо це не пов’язано з їх хостингом. За гроші, які ви платите, ви не збираєтеся отримувати кращу підтримку, ніж SiteGround. І за допомогою GoGeek ви отримуєте пріоритетну підтримку – мені відповіли квитки протягом 7 хвилин. Ось так вони побудували свою репутацію.

Godaddy To SiteGround Швидший сайт

SiteGround-підтримка-відгуки

14. Тонні можливості хостингу

Ви можете побачити їх на SiteGround сторінка функцій в якому перераховано все, що ви отримуєте з їх планом StartUp, GrowBig та GoGeek. Зазвичай я рекомендую GrowBig, оскільки це більше на 2 долари на місяць, а ви отримуєте більше серверні ресурси (ключовий коефіцієнт швидкості, знайдений у посібнику з оптимізації WordPress), зберігання, постановка даних, резервне копіювання на вимогу, розширене кешування та безкоштовна передача веб-сайту.

 • Щоденне резервне копіювання
 • 4 центри обробки даних
 • SG-Git (з GoGeek +)
 • Постановка (за допомогою GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Резервне копіювання на вимогу (за допомогою GrowBig +)
 • Автоматичні оновлення WordPress (необов’язково)
 • І багато іншого

SiteGround-Особливості-сторінки

На сторінці їхніх функцій перейдіть до розділу «ми виділяємо потрібні вам ресурси» та наведіть курсор миші на вкладку «сервер», щоб побачити скільки серверні ресурси прийти з кожним планом. Більше ресурсів = швидший веб-сайт.

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

15. Вони захищають веб-сайти клієнтів

На сторінці функцій SiteGround показано, як вони захищають ваш веб-сайт. Вони були першими хостами, які користувалися ізольованими обліковими записами, тобто якщо веб-сайт, з яким ви ділилися серверами, був зламаний, це не вплине на ваше. Вони також публікують оновлення на своїй сторінці у Facebook із частими оновленнями безпеки.

Оновлення безпеки SiteGround

16. Вільна міграція

SiteGround робить вільні міграції з їх планом GrowBig і вище. Я багато разів користувався цим і ніколи не мав простоїв і помилок. Міграції завжди йдуть плавно.

Безкоштовна передача веб-сайту SiteGround

17. Виберіть План ґрунту сайту: StartUp vs. GrowBig vs. GoGeek

Стартап дозволяє розміщувати один єдиний веб-сайт, але не вистачає ресурсів сервера, зберігання, налаштування, розширеного кешування, безкоштовної передачі веб-сайту та інших функцій. Це в основному для веб-сайтів, які не мають великого трафіку, запущених плагінами ресурсів або веб-сайтів, які тільки починають запускатись.

GrowBig є найкращим значенням ІМО. Лише за 2 долари на місяць (промо-ціна) ви отримуєте більше ресурсів сервера, сховища, налаштування, розширене кешування, резервне копіювання на вимогу та безкоштовну передачу веб-сайту. Вам не потрібна пріоритетна підтримка (регулярна підтримка SiteGround вже чудова).

GoGeek є напівприсвячений хостинг і поставляється з приблизно 4 рази більше серверні ресурси ніж звичайний спільний хостинг (один з найбільших факторів швидкості в посібнику з оптимізації WordPress). Це головна причина оновлення, але ви також отримуєте пріоритетну підтримку, сумісні з GIT та PCI сервери, якщо це веб-сайт електронної комерції. Якщо у вас є веб-сайт WooCommerce або ви використовуєте декілька плагінів, які голодують на ресурси, я рекомендую або GrowBig, або GoGeek, оскільки вони зможуть краще розмістити WooCommerce, для чого зазвичай потрібно більше ресурсів сервера.

Перегляд планів SiteGround

18. У випадку, якщо ви все ще не впевнені (більше соціальних доказів)

Проведіть свої дослідження у групах Facebook, Quora та інших об’єктивних джерелах. Ви швидко побачите, що якщо мова йде про SiteGround проти GoDaddy, SiteGround – явний, очевидний переможець.

Я використовую SiteGround тому, що:

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Сервери SiteGround набагато швидше і ні переповнений як GoDaddy
 6. Чат в прямому ефірі – миттєвий, а відповіді на квитки так швидше ніж GoDaddy
 7. Вони захищають ваш веб-сайт від хакерів / зловмисних програм, а GoDaddy не
 8. Мій блог є ніколи не спускався з випадкові помилки люди отримують з GoDaddy
 9. Оновлення до PHP 7.2 безкоштовне (на відміну від GoDaddy), і вони не мають плагінів із чорного списку
 10. Ціни на оновлення високі, але більшість людей не хочемо залишати (і якщо вони це роблять, вони зазвичай йдуть DigitalOcean на Cloudways який управляється хмарним хостингом за 10 доларів на місяць) і є вашою найкращою альтернативою, як кажуть більшість людей Facebook + Twitter. Не погоджуйтесь на EIG, GoDaddy або A2, якщо ви ставитесь до свого сайту серйозно
 11. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більше ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 12. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 13. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 14. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 15. Більше похвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 16. Клієнти GoDaddy, які перейшли на SiteGround: №1, №2№3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24

Відгуки про хостинг WordPress з керованим Godaddy

Godaddy-vs-SiteGround-vs-InMotion

міграція з городиною на майданчик

SiteGround проти Godaddy Twitter

Повільний-Godaddy-сайт

SiteGround-vs-Godaddy-vs-TSOhost

Годді-проти-SiteGround-думка

Рекомендація Godaddy vs vs SiteGround

SiteGround-vs-Godaddy-vs-HostGator-vs-Dreamhost

Переможець: SiteGround

Був з ними з 2015 року.

Я пишу навчальні посібники з оптимізації швидкості WordPress для життя, і не хотів би жоден з моїх читачів GoDaddy. SiteGround – це чудово, вони в основному є тихим партнером, підтримуючи швидкий завантаження мого сайту зі 100% робочим часом і без випадкових помилок, які ви отримуєте з GoDaddy та іншим дешевим хостингом.

OMM On-SiteGround

Перегляд планів SiteGround

Часті запитання

&# x2705; Чому люди так проти GoDaddy?

GoDaddy має багаторічну історію тінистих ділових звичаїв та проблем зі своїми серверами, безпекою та робочим часом. Вони змусили клієнтів платити за абсолютно новий обліковий запис хостингу для оновлення версій PHP, підтримуваного SOPA, і в 2018 році були оцінені у топ-2 мережах хостингу зловмисних програм у всьому світі. Їх закликали Вікіпедія, iThemes, Forbes та Mashable у кількох питаннях . Їх засновник також полював на Слона в Зімбабве.

&# x2705; Хто швидше між двома?

SiteGround набагато швидше, ніж GoDaddy, і має такі інструменти, як плагін SG Optimizer, безкоштовний CDN Cloudflare та PHP 7.4, щоб зробити ваш сайт швидшим. GoDaddy робить дуже мало, щоб постійно оновлювати швидкісні технології та переповнювати сервери, щоб отримати прибуток.

&# x2705; Який з них дешевший?

GoDaddy набагато дешевше, але ви отримуєте те, за що платите. Ви будете платити менше, але, швидше за все, витратите більше часу на вирішення проблем, викликаних серверами GoDaddy.

&# x2705; Хто був оцінений краще в опитуваннях у Facebook?

SiteGround був оцінений господарем №1 в більш ніж 20+ опитуваннях Facebook, проведених групами Facebook, пов’язаними з WordPress, тоді як GoDaddy зазвичай не в топ-5. 5. Група WordPress хостинг Facebook – це чудове місце для отримання об’єктивних думок про різні хостингові компанії.

&# x2705; Чому ви не можете використовувати плагіни кешу з GoDaddy?

GoDaddy має власну вбудовану систему кешування та містить чорні списки більшості плагінів кешу. Проблема в цьому полягає в тому, що плагіни кешу роблять набагато більше, ніж просто кешування. Отже, якщо ви не використовуєте плагін кеша, ви будете бракувати за багато інших оптимізацій швидкості.

Маєте запитання? Черкніть мені кілька рядків – Я сподіваюся, що ви отримали багато з мого огляду хостингу SiteGround проти GoDaddy WordPress. Я знаю, що вибір господаря важкий, і там є безліч оглядів і необ’єктивних думок, тому якщо у вас є питання, залиште мені коментар, і я буду радий допомогти.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map