2020 yılında Web Sitenizi Hızlandırmak için 23 WordPress Hız Optimizasyonu Eklentisi (Aynı Olanlar% 100 GTmetrix Puanı Alırım)

WordPress Hız Optimizasyonu Eklentileri


WordPress hız optimizasyonu eklentilerinin sağlam bir listesine ihtiyacınız var?

Oğlum senin için listeye sahibim. Önbellek eklentileri, görüntü optimizasyonu, tembel yükleme, AMP, Gravatar önbelleği, yükleme süresi izleme ve GTmetrix ve Pingdom’daki Google Font + Analytics hatalarını düzelten eklentiler. Bu hız eklentilerinin çoğunu kendi sitemde kullanıyorum ve% 100 GTmetrix puanlarım var. Ben de yaparım WordPress Hız Optimizasyonu yaşamak için, bu yüzden neredeyse bir inekim.

WordPress sitenizi üzerinden çalıştırmanızı tavsiye ederim GTmetrix (Sayfa Hızı ve YSlow sekmelerini kontrol edin) veya başka bir hız test aracı olarak karşılaştırma ölçütü olarak kullanın. Her eklentiyi yükledikten sonra, sayfa yükleme sürenizi ve puanlarınızı nasıl etkilediğini görmek için GTmetrix puanlarınızı yeniden test edin. Çoğu eklentinin en az 4.5 yıldız derecelendirmesi vardır ve eminim, araştırmalarımı ve testlerimi yaptım.

ps. Katılırsanız WordPress Facebook Grubunu Hızlandırıyor bir listesi var 60+ önerilen WordPress Hızlandırma Araçları ve faydalı bağlantılar. Ama önemli olanları buraya eklemeye çalıştım :)

pps. Barındırma, WordPress Optimizasyon Kılavuzu. Google, sunucu yanıt süresi nın-nin <200 ms hangisini kontrol edebilirsin PageSpeed ​​Insights. kullanırım SiteGround ayrıca kim Yoast tarafından kullanılan, WordPress tarafından önerilen, ve # 1 olarak derecelendirildi 20+ Facebook anketi.

2019-GTmetrix-Rapor

1. WP Roketi

WP Rocket, birden çok Facebook anketinde 1 numaralı önbellek eklentisi olarak değerlendirildi ve kullandığım şey bu. Barındırma ve önbellek eklentiniz ve genellikle ilk 2’den beri 49 $ premium eklentidir, ancak buna değer. hız faktörleri. Ayrıca yapılandırılması en kolay önbellek eklentisidir ve yeni özelliklerle sık sık güncellenir. Yalnızca 1 önbellek eklentisi kullanmalısınız, ancak hangisinin size Pingdom / GTmetrix’te en iyi sonuçları / puanları verdiğini görmek için en az 2-3 (listelediklerim) denemek en iyisidir..

2016 En İyi Önbellek Eklentisi Anketi

2019 önbellek eklentisi anketi

Swift ve WP Roketi

2016 önbellek eklentisi anketi

En İyi Önbellek Eklentileri 2018 Anketi

wp roket vs w3 totla önbellek

Diğer önbellek eklentilerinin çoğunda, bu özellikleri elde etmek için yaklaşık 7 eklenti yüklemeniz gerekir. WP Roketi sitenizdeki eklenti sayısını azaltarak tüm yerleşik özelliklere sahiptir. Eğer benden hoşlanıyorsanız, sadece 1 eklenti kullanmak istiyorsunuz, aksi takdirde önbellek eklentilerinizin hangi özelliklerle geldiğini araştırmanız, ardından desteklemiyorsa bu eklentileri yüklemeniz gerekir..

WP-Roket-Özellikler

WP Rocket satın almaya karar verirseniz, benim satış ortağı bağlantısı. GoFundeMe kampanyalarına paranın iyi bir kısmını bağışlıyorum – 2018’de 3.000 dolar Denver’daki evsizleri beslemeye gitti. Ve 2017’de 3.000 dolar Harvey Kasırgası’nda Amerikan Kızıl Haçı’na gitti. Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. Teşekkür ederim :)

WP Rocket eğiticim ayarları Cloudflare + StackPath ile nasıl yapılandıracağınızı gösterir. En son sürümlerle güncel tutuyorum ve WP Rocket’lere referans veriyorum belgeleme. Bu, GTmetrix’teki bir TON öğeyi düzeltebilir ve muhtemelen barındırma dışındaki 2. en büyük hız faktörüdür.

Benzer Eklentiler

WP Roket Yapılandırma Kılavuzumu Görüntüle

2. WP En Hızlı Önbellek

En yüksek puan alan ÜCRETSİZ önbellek eklentisidir ve yapılandırılması çok kolaydır. WP En Hızlı Önbellek eğitimim, sekmeleri nasıl yapılandıracağınızı ve Cloudflare + StackPath ile nasıl entegre edeceğinizi gösterir, ancak işte ilk sekme (aşağıda). WP Rocket’in aksine, bu eklenti, görüntüleri / videoları tembel yükleme, veritabanı temizleme ve diğer seçenekler için bir seçeneğe sahip değildir. Yani kullanmanız gerekecek WP-Optimize ve Videolar için tembel yük Bu özellikleri de istiyorsanız eklentiler (önerilir).

WP-En Hızlı-Cache-Ayarlar

WP En Hızlı Önbellek Yapılandırma Kılavuzumu Görüntüle

3. WP-Optimize

Çöp kutusu, spam ve yayın düzeltmelerini kaldırır, geçici, ve veritabanınızda depolanan diğer gereksiz dosyalar biriktikten sonra hem WordPress sitenizi hem de yönetici panelinizi yavaşlatabilir. Bunu her birkaç haftada bir çalıştırırdım (hem WP-Optimize hem de WP Roket veritabanı temizleme zamanlama seçeneği vardır). WP Rocket kullanıyorsanız, WP Rocket’in veritabanı ayarlarında bunun için bir seçeneği olduğu için bu eklentiye ihtiyacınız YOKTUR. Başka bir önbellek eklentisi kullanıyorsanız, WP-Optimize kullanın.

WP-Optimize Temiz Veritabanı

Talimatlar

 • Veritabanınızı yedekleyin!
 • Eklentiyi yükle
 • WP-Optimize sekmesine gidin
 • Eklentiyi varsayılan ayarlar olarak çalıştırın, ancak “onaylanmamış yorumlar” seçeneğinin işaretini kaldırın.

WP Rocket kullanıyorsanız, WP-Optimize’ye ihtiyacınız yoktur (WP Rocket’de “veritabanı” sekmesinde bulunur):

WP-Roket-Veritabanı-Ayarlar

Benzer Eklentiler:

4. Shortpixel

GTmetrix’teki görüntü öğelerini optimize eden düzeltmeleri kayıpsız bir şekilde sıkıştırın. Görüntü optimizasyonu (aslında 20 yolu vardır) için tam bir rehber var ama ana olanlar kayıpsız sıkıştırma, ölçekli görüntüler sunma (bunları doğru boyutlara göre yeniden boyutlandırarak) ve görüntü boyutlarını belirtin (görüntülerin HTML veya CSS’sinde bir genişlik / yükseklik ayarlama). ShortPixel, Hayal Et, Smush, deniz canavarı, ve EWWW hepsi temelde aynı şeyi yapar. Yalnızca bir görüntü optimizasyonu eklentisi kullanmanız gerekir.

Özellikleri

 • Kayıpsız görüntü sıkıştırma
 • Büyük resimleri yeniden boyutlandırma
 • EXIF verilerini kaldırma

Kayıpsız Görüntü Sıkıştırma

Talimatlar

 1. İçin kayıt olun Shortpixel
 2. Yükle ShortPixel Eklentisi
 3. Aşağıdaki talimatlar istenecektir:
 4. ShortPixel hesabınızdan API anahtarınızı girin
 5. Sıkıştırma seviyenizi ayarlayın
 6. Sitenizdeki tüm resimleri toplu olarak optimize edin (bu bir ücretsiz premium modeldir)

Kısa Piksel Ayarları

5. Clearfy

Bu, WordPress çekirdeğinde CPU tüketebilecek gereksiz özellikleri devre dışı bırakan, sahip olunması gereken bir hız eklentisidir. Ayrıca yardımcı olur sorgu dizelerini kaldır (bunun için en iyi çözüm hafif eklentileri kullanmak olsa da), yazı tiplerini eşzamansız olarak yükler, Google Analytics izleme kodunuzu yerel olarak barındırır, yayın revizyonlarının sayısını sınırlar, otomatik kaydetmeyi devre dışı bırakır ve diğer hız özelliklerini.

Performans Ayarlarını Temizle

Devre dışı bırakmanızı sağlar:

 • Düzeltmeler
 • Autosaves
 • emoji’yi
 • Gravatars
 • Google Haritalar
 • RSD (Gerçekten Basit Keşif) etiketi
 • Kısa Bağlantı Etiketi
 • WordPress API’sı başlıktan
 • Windows Live Yazar etiketi
 • WordPress Oluşturucu Etiketi
 • Geri izleme + geri izleme
 • RSS
 • XML-RPC
 • WooCommerce komut dosyaları
 • WooCommerce yorumları
 • Woocommerce Sepeti Parçaları

Ayrıca, yorumları 20 yorumdan sonra sayfalandırabilir veya 28 gün sonra devre dışı bırakabilir.

6. Varlık Temizleme

Eklentilerin belirli sayfalara / yayınlara yüklenmesini seçerek devre dışı bırakın. Bu, istek sayısını azaltabilir ve yükleme sürelerini iyileştirebilir. Bunun en yaygın örneği iletişim formu eklentinizi yalnızca iletişim formu olan sayfalara yüklemektir. Ancak bunu bir dizi eklenti ile yapabilirsiniz.

Örnekler:

 • Kaydırıcı kullanmayan sayfalarda kaydırıcı eklentinizi devre dışı bırakma
 • Zengin snippet kullanmayan sayfalarda zengin snippet eklentinizi devre dışı bırakma
 • İletişim formu olmayan sayfalarda iletişim formu eklentinizi devre dışı bırakma
 • Affliate linkleri kullanmayan sayfalarda affiliate link yönetimi eklentinizi devre dışı bırakma
 • Sosyal paylaşım eklentinizi tüm sayfalarda devre dışı bırakma (genellikle blog yayınları için olduğundan)

Benzer Eklentiler

7. WP YouTube Lyte

Lazy, videoları yalnızca oynat düğmesi tıklandığında “şişman” YouTube oynatıcısını çağıran duyarlı “Lite YouTube Gömme” ekleyerek yükler. Videoların yüklenmesi FAR tarafından en uzun sürüyor. Size bir fikir vermek için, W3 Total Cache öğreticimin sadece 2 videosu var, ancak tembel yüklediğimde bu yazının yükleme süresi 5s’den 1.5s’ye çıktı. İle aynı işlevi vardır işık video gömer.

Benzer Eklentiler

WP Roket kullanıyorsanız, bu özellik “medya” ayarlarında bulunur:

WP-Roket-Tembel-Yük

8. Kalp Atışı Kontrolü

WordPress kalp atışı API’sı, diğer kullanıcılar bir yayını düzenlerken vb. Gerçek zamanlı eklenti bildirimleri göndererek kaynakları tüketir. % 99’u devre dışı bırakmalı.

Kalp atışı-Ctrl-Plugin

9. Parti Öncesi Kaynak İpuçları

Bu, DNS önceden getirme, önceden yayınlama, önceden bağlanma, önceden getirme ve önyüklemeye olanak tanır.Web sitenizde harici kaynaklar kullanıyorsanız, bu, tarayıcıların bunları tahmin etmelerine ve daha hızlı yüklemelerine yardımcı olur.

WP Rocket’in DNS önceden getirme seçeneği vardır, ancak bu eklenti için ön bağlantı için bir seçeneği yoktur. DNS prefetch ve preconnect arasındaki fark sadece prefetch, DNS aramasına izin verirken preconnect DNS araması, TLS anlaşması ve bir TCP el sıkışması yapar.

10. OMGF | Google Yazı Tiplerini Yerel Olarak Barındırın

OMGF, Google Font hatalarını GTmetrix, Pingdom ve PageSpeed ​​Insights’ta düzeltebilir. Sitenizdeki tüm Google Yazı Tiplerini indirir (Google Fonts Yardımcı API’sını kullanarak) ve bunun için bir stil sayfası oluşturur. Daha sonra, harici yazı tipi kaynaklarına yönelik tüm istekleri kaldırmanız gerekir.

Google-Yazı tipleri-GTmetrix

Ne gibi görünüyor:

CAOS-webfonts için

İpucu: harici yazı tipleri kullanıyorsanız, seçtiğiniz yazı tipi sayısı (ve yazı tipi ağırlıkları) ile minimum düzeyde olun. Herhangi bir nedenden dolayı bu eklenti hataları düzeltmezse, Google Fonts’u yerel olarak barındırmak için bir rehberim var.

Benzer Eklentiler

11. CAOS | Google Analytics’i Yerel Olarak Barındırın

Tarayıcının Kaldırarak Google Analytics'i Önbelleğe Alma

CAOS, tarayıcı önbelleğini kaldırma Google Analytics’i yerel olarak barındırarak GTMetrix’deki bir öğe. Eklentiyi yüklemeniz, İzleme Kimliğinizi girmeniz yeterlidir; CAOS, İzleme Kodunu üstbilgiye (veya altbilgiye) ekler. CAOS, Monster Insights ile de uyumludur ve başka seçenekleri de vardır.

WP Rocket, Swift Performance ve WP Disable da bunu yapabilir (yalnızca birini kullanmanız gerekir).

12. CDN Etkinleştirici

CDN Etkinleştirici bir CDN (içerik dağıtım ağı). CDN etkinleştirici özellikle StackPath, KeyCDN ve CDN URL’si sağlayan diğer CDN’ler için kullanılırken Cloudflare (ad sunucularının değiştirilmesini gerektirir) ile çalışmaz. İlk olarak, bir CDN’ye kaydolun ( StackPath) sonra girin CDN URL’si CDN Etkinleştirici eklentisine. Aşağıdaki talimatlara bakın:

Aşama 1: CDN için kaydolun (Ben sahip StackPath olan 34 veri merkezi) ve CDN sitesi oluştur.

Adım 2: CDN URL’nizi alın:

StackPath-CDN-URL

Aşama 3: CDN URL’nizi CDN Etkinleştirici’ye girin, ardından ayarları yapılandırın:

CDN-Etkinleştirici-Plugin-Ayarlar

13. Perfmatters

Perfmatters, Kinsta tarafından geliştirilmiştir ve Clearfy ve Varlık Temizleme’ye benzer. WooCommerce sepeti parçaları, komut dosyaları ve stiller de dahil olmak üzere gereksiz işlevleri devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Eklentileri seçerek devre dışı bırakabilirsiniz. Fiyatlandırma 1 tek site için 24,95 $ / yıl başlar, ancak kendi web sitemde kullanmaya devam ederken mermi bit ve sevindim. Hepsi burada özellikleri.

perfmatters özellikleri

14. Harry’nin Gravatar Önbellek

Gönderiler hakkında çok fazla yorumunuz varsa, Gravatars yükleme sürelerinizi ve GTmetrix raporlarınızı kesinlikle yok edebilir. Bu eklentiyi aşağıdakiler için kullanabilirsiniz: önbellek Gravatar görüntüleri. Başka bir seçenek Gravatars’ı tamamen devre dışı bırakmak (ancak fotoğrafların görünmesini engelleyecektir) ve yorum bölümünüzün sıkıcı görünmesini sağlamaktır. Ancak bu, Gravatars veya yükleme süreleriniz arasında bir takas.

Cache-Gravatar Görüntüler

Benzer Eklentiler

15. Görüntü Boyutlarını Belirtme

-Görüntü-Boyutlar belirtme

Görüntü Boyutlarını Belirtme GTmetrix’teki öğe ve diğer hız araçları, bu da resmin HTML veya CSS’sine bir genişlik / yükseklik eklemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu eklenti, şu anda bir seti olmayan resimlere otomatik olarak bir genişlik / yükseklik ekler. Bildiğim kadarıyla sayfa oluşturucularda, widget’larda veya görsel düzenleyicinin dışındaki herhangi bir alanda bulunan resimler için boyutlar belirtmiyor.

16. Autoptimize

Autoptimize

optimize HTML, CSS, ve JavaScript. GoDaddy, WP Engine veya herhangi bir ana bilgisayarda barındırılmadığınız sürece Otomatik Optimizasyona ihtiyacınız yoktur kara listeler önbellek eklentileri, çünkü WP Rocket ve çoğu önbellek eklentisi kodu sizin için optimize eder. Ancak GoDaddy ve WP Engine’in yerleşik önbelleği iyi olsa da HTML / CSS / JS’yi optimize etmez. Autoptimize devreye giriyor..

Autoptimize-Main-Ayarlar

17. WP için AMP

Hızlandırılmış mobil sayfalar mobil sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlayan bir Google projesidir. Ayrıca mobil snippet’lerinizin yanına bir “AMP” damgası ekler. Bu eklenti mobil sayfalarınızın düzenini / tasarımını değiştirecek, bu nedenle ayarları tamamen özelleştirdiğinizden emin olun. Herhangi bir nedenden hoşlanmıyorsanız, silin ve eski tasarımınıza geri dönecektir. Ayrıca Yoast İçin Tutkal & AMP eklentisi metin rengini, bağlantı rengini, fareyle üzerine gelme rengini ve mobil sayfalarınızın diğer öğelerini özelleştirmek için.

Uyarı: AMP bazen mobil dönüşümleri azaltabilir. Okuma Kinsta’nın çalışması AMP kullanırken dönüşümlerinin nasıl% 59 düştüğüne ilişkin. Sonuçta buna karşı karar verdim.

AMP-Sayfalar

Bu eklenti, AMP Sayfalarınızı özelleştirmek için tonlarca ayar içerir:

Hızlandırılmış-Mobile Sayfalar-Plugin-Ayarlar

Talimatlar

 • Eklentiyi yükle
 • İstediğiniz içeriği istediğiniz AMP Sayfalarını (sayfalar, yayınlar vb.) Özelleştirin
 • Yükle Yoast SEO AMP eklentisi için tutkal Yoast kullanıyorsanız (tasarımı özelleştirir)
 • Nasıl göründüğünü görmek ve çalıştığından emin olmak için web sitenizdeki herhangi bir sayfaya / amp / ekleyin
 • Tasarımınızı değiştirmek ve özel gönderi türlerini etkinleştirmek için Yoast’ın Ayarlar → AMP’ye gidin
 • Google’ın sitenizi tekrar taramasını bekleyin ve mobil arama sonuçlarına AMP işaretini ekleyin
 • Adresini ziyaret edin Google Arama Konsolu’ndaki hızlandırılmış mobil sayfalar bölümü hataları görmek

18. Sorgu Monitörü

Yüklenmesi en uzun süren eklentilerinizi, sorgularınızı, komut dosyalarınızı ve diğer öğelerinizi bulun.

Query Monitor Yavaş Eklentiler

P3 Profiler eskiden yavaş eklentiler bulma konusunda harikaydı, ancak yıllardır güncellenmedi. Sorgu monitörü bir alternatiftir. Başka bir alternatif, sitenizi GTmetrix ve Şelale sekmesini kullanın. Bu yüksek CPU eklentileri listesini de kontrol edebilirsiniz..

Yavaş WordPress Eklentisi

19. WordPress için GTMetrix

GTmetrix WordPress eklentisi, yükleme sürelerini ve Sayfa Hızı + YSlow puanlarını izler, ardından size doğrudan WordPress kontrol panelinizde veya planlanmış e-posta raporları aracılığıyla bir rapor gönderir.

GTmetrix-WordPress-Pano-Widget

GTmetrix-Planlanmış-WordPress-Raporlar

GTmetrix-Planlanmış-Raporlar

20. PHP Sürümü Görüntüle

PHP Sürümü Göster basitçe size PHP sürümü koşuyorsun.

Ekran-PHP

Daha yüksek sürümler sitenizin daha hızlı çalışmasını sağlar…

WordPress PHP Hızı

Hosting cPanel’de yeni sürümlere yükseltebilirsiniz …

SiteGround PHP 7.3

21. PHP Uyumluluk Denetleyicisi

PHP Uyumluluk Denetleyicisi, yeni PHP sürümleriyle uyumlu olduklarından emin olmak için eklentilerinizi tarar. Bazı WordPress eklentileri sık sık güncellenmez veya iyi kodlanmaz – bunu önceden çalıştırmak uyumsuz eklentiler nedeniyle hataları (web sitenizin bozulmasını engelleyebilir) önleyebilir.

PHP Uyumluluk Denetleyicisi

22. WP Hosting Performans Kontrolü

Barındırma işleminin genel performansını ve teknolojinizin (PHP, MySQL, WordPress sürümleri) yavaş çalışıp çalışmadığını gösterir, bu durumda güncellenmelidir. Ayrıca en yavaş sayfalarınızı gösterir.

Barındırma-PHP-Sunucu-Tepki

Tarayıcı Yük Hız

Web Sunucu Tepki-Süresi

Teknoloji Düzeyi

Bytecheck.com GTmetrix ayrıca TTFB’nizi (ilk bayt zamanı) Şelale sekmesinde…

TTFB Kontrolü

GTmetrix TTFB

Serin Hile: tek şeylerden biri PageSpeed ​​Insights için iyidir kontrol etmek sunucu yanıt süreleri. Google, 200 ms’nin altında olması gerektiğini söylüyor. Değilse, sunucunuz (barındırma) yavaş.

Sunucu Yanıt Süresini 200 ms'nin Altında Azaltın

23. Daha İyi Arama Değiştir

Eğer görürsen yönlendirmeleri en aza indir GTmetrix raporunuzda bu, sitenizin www veya https sürümünü değiştirdiğiniz, ancak bağlantılarınızı yeni sürüme uyacak şekilde değiştirmediğiniz anlamına gelebilir …

Minimize-Yönlendirme

Tüm bağlantılarınızı manuel olarak düzeltmek yerine, toplu olarak güncellemek için Daha İyi Arama ve Değiştirme eklentisini kullanın. Ayrıca bozuk bağlantıları düzeltmek, hatta birden fazla sayfada / yayında görünen bağlantıları / resimleri toplu olarak güncellemek için de yararlı olabilir. Daha İyi Arama Değiştirme, muazzam bir zaman tasarrufu olabilir.

Daha İyi Arama Değiştirme - WWW Sürümleri

Diğer Önemli Araçlar / Kaynaklar

SiteGround dır-dir Yoast tarafından kullanılan, kendim ve WordPress tarafından önerilen. Neredeyse her Facebook anketi ve çoğu insana önemli ölçüde yükleme süresi iyileştirmeleri özellikle vasat ana bilgisayarlar kullanıyorlarsa: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Kullanıyorum yarı özel GoGeek planı 4x daha fazlası ile geliyor sunucu kaynakları paylaşılan barındırma daha. Ne kadar hızlı yüklediklerini görmek, GTmetrix raporuma göz atmak veya Taşınan ve gönderildi yeni yükleme süreleri. Onlar da yapar ücretsiz göçler.

Cloudways’de DigitalOcean ve Kinsta Ayrıca iyi ve aylık $ 10 ve aylık $ 30 başlar. Cloudways, cPanel, e-posta barındırma veya SiteGround ile aldığınız desteğe ihtiyaç duymayan geliştiriciler içindir. Kinsta temelde ne WP motoru eskiden (pahalı, ama harika). Tüm blogum temel olarak insanların web sitelerini daha hızlı yüklemelerine yardımcı olmaya adamıştır. Bir web sitesi çalıştırırken çoğu insanın en büyük pişmanlığı olduğu için ayda 2 ABD doları barındırma önermeyi reddediyorum.

Hosting yavaş olup olmadığını kontrol etmek için nasıl
Sitenizi üzerinden yayınlayın Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda. Google önerir olmalı <200 ms. 1 saniyenin üzerinde hiçbir şey iyi değil. TTFB’nizi (ilk bayt zamanı) GTmetrix’in Zamanlamalar sekmesinde veya bytecheck.com.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

2019 Hosting Anketi

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor Hosting Önerileri

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

WP Dostu Hosting Anketi

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor İçin Favori Hosting

2018 Hosting Önerileri

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

SiteGround tarafından önerilenler WordPress:

SiteGround-Tavsiye-WordPress-Sunucu

Ve tarafından İvica kim yönetiyor WordPress Facebook Grubunu Hızlandırıyor 16.000’den fazla üyesiyle.

WordPress-Speed-Up Önerilen Araçlar

Birkaç konu:

Godaddy'den SiteGround'a Geçiş

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Göç

SiteGround var 3 plan:

SiteGround-Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü, ücretsiz bir geçiş, aşamalandırma, gelişmiş önbellekleme ve birden fazla web sitesini barındırma yeteneği ile birlikte gelir. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu onların üzerinde görebilirsiniz özellikler sayfası:

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround kullanıyorum çünkü:

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Sana hiçbir ücret ödemeden iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl ben GoFundMe kampanyalarına 3 bin dolar bağışta bulunun (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki şekilde de gerçekten harika bir WordPress ana bilgisayarı olduğuna ve sitenizin daha hızlı / daha düzgün çalışacağına inanıyorum… Facebook grupları üzerinde araştırma yapın + heyecan ve çoğu insanı bulacaksınız aynısını söyle.

İnsanlar genellikle göç ederler çünkü hız teknolojisi yükleme sürelerini yarıya indirebilir:

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

SiteGround’dan hosting alın

Cloudflare – sitenizi yansıtan (ve kaynakları boşaltan) ücretsiz CDN ve hız / güvenlik hizmeti 200’den fazla veri merkezi. Agresif küçültme kullanma seçeneğiyle çoğu önbellek eklentisiyle bütünleşir, Railgun, ve hotlinking. Tüm önbellek eklentisi eğitimlerim Cloudflare kurulum talimatlarını içerir ve kurulum yapmayı unutmayın sayfa kuralları WordPress yöneticiniz için.

StackPath – ücretli CDN 30’dan fazla ek veri merkezi web siteniz / ziyaretçileriniz arasındaki mesafeyi azaltarak (daha fazla veri merkezi = daha hızlı içerik teslimi) WordPress optimizasyon kılavuzundaki öneri. 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile aylık 10 ABD doları.

Pingdom – yükleme sürelerini ölçmek için en doğru alet WP Rocket’e göre, GTmetrix, sitenizi gerçekten optimize etmek için daha iyi önerilere sahip olsa da, benim düşünceme göre.

GTmetrix – 3 yöntem kullanılarak optimize edilmesi gereken görüntüleri tanımlamak için iyidir: ölçekli görüntüleri sunmak (yeniden boyutlandırmak), HTML / CSS’de görüntü boyutlarını belirtmek ve görüntüleri optimize etmek (kayıpsız sıkıştırma). GTmetrix son zamanlarda tam yüklü bir zaman metriğine geçti bu da öncekinden daha uzun bir yükleme süresi gösterir. Onların şelale sekmesi bireysel yavaş yükleme öğelerini ölçer ve ilk bayt zamanı barındırma işleminizin yavaş olduğunu gösteren uzun.

Google PageSpeed ​​Insights – çoğu öneri yok sayılabilir ama ölçmek için iyi sunucu yanıt süresi hangi Google önerir <200 ms ya da hostinginiz yavaş.

Kötü Botlar .htaccess Listesi – .htaccess’e yüklenerek engellendiğinde CPU kullanımını önemli ölçüde azaltabilecek kapsamlı spam posta botları listesi. Spam içerikli botların sitenizi tararken tarama yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz AWStats ( Analytics araçları bölümü). yapılandırma Wordfence’in tarama sınırlama kuralları ayrıca sahte Google tarayıcılarının, spam botların, aşırı taramaların vb..

Pronaya (WordPress Hız Doktorum) – 5 yıldır birlikte çalıştığım freelancer.com’da WordPress hız optimize edicimi işe alabilirsiniz ve birden fazla siteyi% 500 daha hızlı yüklemek için optimize ettik. Adı Pronaya, $ 40 / saat ve 19 yorum ile mükemmel bir 5/5 yıldız değerlendirmesi var (sadece bir Freelancer hesabı için kaydolun ve kullanıcı arayın BDKAMOL). Hız optimizasyonunda iyi olduğumu düşünüyorsanız, Pronaya çok daha iyi. Ayrıca Usama ile de çalışıyorum (kullanıcı adı I333) kim daha ucuz ama 4.9 / 5 yıldız ve 375+ yorum ile de şaşırtıcı.

Sıkça Sorulan Sorular

&# X1f680; En önemli 5 hız eklentisi nedir?

WP Rocket, ShortPixel, OMGF, Perfmatters ve Autoptimize en iyi 5 hızlı optimizasyon eklentilerimizdir

&# X1f680; En iyi önbellek eklentisi nedir?

WP Rocket, veritabanı temizleme, kalp atışı kontrolü, tembel yük ve Google Analytics’i optimize etme gibi diğer önbellek eklentilerinden daha fazla hız özelliğine sahip olduğu için çok sayıda Facebook anketinde 1. sırada yer aldı.

&# X1f680; En iyi görüntü optimizasyonu eklentisi nedir?

ShortPixel kullanıyoruz, çünkü kalite kaybı neredeyse yok ve hala GTmetrix’teki görüntü öğelerini optimize ediyor.

&# X1f680; Yazı tiplerini optimize etmek için hangi eklenti en iyisidir?

OMGF ve Autoptimize ve her ikisi de yazı tiplerini optimize etmede harika. Perfmatters yazı tiplerini önceden getirmenizi ve önceden bağlamanızı sağlar.

&# X1f680; AMP eklemeli miyim?

Kinsta’nın AMP nedeniyle dönüşümlerinin yaklaşık% 50 oranında düştüğü hakkındaki makalesini okuduktan sonra hızlandırılmış mobil sayfalar (AMP) eklememeyi seçtik.

WordPress Hız Optimizasyon Eğitimi – “gtmetrix’teki sayfa hız puanım 69’dan 93’e çıktı” ve “bu şimdiye kadar okuduğum en yararlı yayınlardan biri olabilir” gibi şeyler söyleyen 400’den fazla yorum içeriyor. Tonlarca insan Pingdom / GTmetrix puanlarını yükseltmek için kullandı.

Umarım bu WordPress hız optimizasyonu eklentilerini faydalı bulursunuz! Sorularınız varsa bana bir yorum bırakın. Veya yavaş WordPress sitenizi düzeltmeniz gerekiyorsa yukarıdaki eğiticime bakın. 400’den fazla yorumu var ve birçok kişinin yükleme süresini azaltmasına yardımcı oldu. <1s.

Şerefe,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map