Kā samazināt CPU izmantošanu HostGator (joslas platuma ierobežojumi / droseles samazināšana, kas rada 503 pakalpojuma nepieejamas kļūdas)

Joslas platuma ierobežojumi rodas, ja ar jūsu mitināšanas plānu nepietiek servera resursi lai pielāgotu savus spraudņus, attēlus, motīvu un citas lietas, kas varētu izraisīt augstu CPU. Tu vari izmantot AWstats (iebūvēts HostGator cPanel) un Query Monitor spraudnis lai atrastu avotu, taču šī apmācība ieskicē visizplatītākos risinājumus (man pašam bija CPU pārspīlēti).


HostGator ir šausmīgs tikai ar galvu. Viņi ierobežot procesora izmantošanu un serverim ir lēns reakcijas laiks. Paskatieties uz Facebook aptaujas vai lasīt dažas sarunas WordPress mitināšanas Facebook grupa. Viņi pieder EIG un ir gājuši pilnīgi lejā. Ja vēlaties pārtraukt joslas platuma ierobežojumu pārsniegšanu, šī rokasgrāmata palīdzēs, bet es pārietu uz SiteGround vai Cloudways. ES izmantoju Vietne (varat apskatīt manu GTmetrix /Pingdom ziņot ar <1s ielādes laiki).

1. Jaunināšana uz PHP 7.2

Jaunināšana uz PHP 7.1 vai 7.2 var padarīt jūsu vietni ievērojami ātrāku, vienlaikus samazinot CPU izmantošanu. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad kādu laiku neesat jauninājis PHP versijas (vai arī nekad to neesat izdarījis).

1. solis: Savā HostGator cPanel atlasiet PHP atlasītāju.

HostGator-PHP-atlasītājs

2. solis: Atlasiet jaunāku PHP versiju (jo augstāka, jo ātrāk).

HostGator PHP jaunināšana

3. solis: Pārbaudiet, vai vietnē nav kļūdu. Ja redzat kļūdas, iespējams, izmantojat spraudņus, kas nav saderīgi ar jaunāko PHP versiju. Šajā gadījumā palaidiet PHP saderības pārbaudītāja spraudnis lai redzētu, kuri spraudņi nav saderīgi. Jums vai nu ir jāizdzēš šie spraudņi (un jāaizstāj ar spraudņiem, kuri tiek labāk uzturēti), vai arī jāatgriežas pie vecākas PHP versijas.

PHP saderības pārbaudītājs

5. solis: Izbaudiet savu vietni, kurai vajadzētu būt daudz ātrākai.

WordPress PHP etaloni

2. Izlādējiet resursus Cloudflare CDN

Izkraušana smagos failus Cloudflare’s Vairāk nekā 200 datu centru ievērojami samazina slodzi uz jūsu pašu serveri. Mākoņa uzliesmojuma CDN ir bezmaksas un to ir diezgan vienkārši iestatīt, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

1. solis: Reģistrējieties Cloudflare (bezmaksas plāns).

2. solis: Veiciet skenēšanu, un jūs galu galā nonāksit lapā ar 2 nosaukuma serveriem.

Mākoņu uzliesmošana-nosaukumserveri

3. solis: Piesakieties savā HostGator kontā > Domēni > Pārnesumu opcija > Mainīt vārdu serverus.

4. solis: Nomainiet HostGator vārda serverus ar tiem, kurus jums piegādājāt Cloudflare.

HostGator vārdu serveri

3. Kontrolējiet WordPress Heartbeat API

WordPress Heartbeat API automātiski darbojas jūsu admin paneļa fonā. Tas parāda reāllaika spraudņu paziņojumus, kad citi lietotāji rediģē ziņu, un citus resursus izsalkušus uzdevumus. Tas ģenerē pieprasījumu ik pēc 15–30 sekundēm, tāpēc ieteicams to atspējot, lai ietaupītu joslas platumu. Instalējiet Heartbeat Control spraudnis un iestatiet to uz 60s vai labāku, pilnībā atspējojiet.

Daži kešatmiņas spraudņi patīk WP Rocket ir iespēja sirdsdarbības kontrolei.

WP-Rocket-Heartbeat-Control

4. Notīriet datu bāzi

Uzpūsta datu bāze var palēnināt jūsu vietnes darbību un patērēt joslas platumu. Instalējiet WP-Optimizēt spraudni un ieplānojiet tā darbību ik pēc 1-2 nedēļām, uzturot datu bāzi jauku un tīru.

WP-Optimizēt tīru datu bāzi

5. Izmantojiet lielisku kešatmiņas spraudni

Visi 3 ir ļoti svarīgi:

 • Ja jūs izmantojat kešatmiņas spraudni
 • Kura kešatmiņas spraudnis, kuru izmantojat
 • Vai iestatījumi ir konfigurēti optimāli

Ja jūs varat atļauties USD 49 / gadā, WP raķete tika novērtēts kā spraudņa spraudnis # 1 vairākās Facebook aptaujās. Tas ir tāpēc, ka tam ir daudz funkciju, kas lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu nav (sk. Tālāk). Pretējā gadījumā jums būs jāinstalē apmēram 6 papildu spraudņi, lai iegūtu šīs funkcijas, kad WP Rocket ir visi iebūvēti, tādējādi samazinot spraudņu skaitu jūsu vietnē. Ja izmantojat citu kešatmiņas spraudni, vēlēsities izpētīt, kuras funkcijas nodrošina konkrētais kešatmiņas spraudnis, pēc tam instalējiet šos spraudņus, ja tas tos neatbalsta.

 • Datu bāzes tīrīšana (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet WP-Optimizēt)
 • Sirdsdarbības kontrole (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet Sirdsdarbības kontrole)
 • Slinki ielādēt attēlus / video (iebūvēts WP Rocket vai izmantot) WP YouTube Lyte)
 • Mitināt Google Analytics lokāli (iebūvēts WP Rocket vai izmantot CAOS analītikai)
 • Mitiniet Google fontus uz vietas (iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS fontam, vai SHGF)
 • Integrācija ar Cloudflare + citiem CDN (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet CDN iespējotējs)

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

WP Rocket ir vairāk funkciju nekā citiem kešatmiņas spraudņiem:

WP-Rocket-Features

Ja nevarat atļauties WP Rocket, iesaku kādu no tiem Ātra veiktspēja vai WP ātrākā kešatmiņa.

6. Konfigurējiet optimālos kešatmiņas spraudņa iestatījumus

Es uzrakstīju pamācības par populārākajiem kešatmiņas spraudņiem. Ir ļoti svarīgi tos optimāli konfigurēt … pat 1 vienkāršs iestatījums (piem., Objekta kešatmiņa) var ievērojami ietekmēt ielādes laiku.

 • WP raķešu apmācība (ieteicamā piemaksa)
 • Pamācība par ātru izpildījumu (ieteicams bez maksas)
 • WP ātrākās kešatmiņas apmācība
 • W3 apmācība par kopējo kešatmiņu
 • WP super kešatmiņas apmācība
 • Autoptimizēt apmācību

7. Novērsiet spraudņus ar augstu CPU

Pārāk daudz spraudņu (vai 1 atsevišķs augsta procesora spraudnis) var strauji palielināt joslas platuma lietojumu. Parastie augsta procesora spraudņi ietver sociālo koplietošanu, statistiku, rezerves kopijas, tiešraides tērzēšanu, lapu veidotājus un saistītos pasta spraudņus. Jums tie vai nu jāizdzēš, jāaizstāj ar viegliem spraudņiem (jums, iespējams, būs jāveic izpēte), vai arī jums būs nepieciešams mitināšanas plāns ar pietiekami daudz servera resursiem, lai tos pielāgotu. Paldies Ivica no WordPress Speed ​​Up Facebook grupa lai to sāktu saraksts.

 1. AddThis
 2. AdSense klikšķu krāpšanas uzraudzība
 3. Viss-vienā notikumu kalendārs
 4. Rezerves draugs
 5. Bebru būvētājs
 6. Labākas WordPress Google XML vietnes kartes
 7. Broken Link pārbaudītājs (izmantojiet Dr. Link Check)
 8. Pastāvīgs kontakts WordPress
 9. Sazinieties ar 7. veidlapu
 10. Ar kontekstu saistītās ziņas
 11. Digi Auto saites
 12. Disqus komentāru sistēma
 13. Divi celtnieks
 14. Essential Režģis
 15. Skatīt pilnu 65 lēno spraudņu sarakstu

Varat arī izmantot cilni GTmetrix Waterfall (vai Vaicājuma monitors), lai atrastu lēnākos spraudņus:

Lēns WordPress spraudnis

Ja plānojat izmantot resursus izsalkušos spraudņus, jums neizbēgami būs jājaunina HostGator plāns (viņu biznesa plāns ir labāks, viņu VPS ir vēl labāks, bet, ja jūs tērējat šāda veida naudu, jums labāk palīdzēs vietne SiteGround, Cloudways, Kinsta vai WP Engine).

8. Likvidēt ārējos resursus

Ārējie resursi ir gandrīz neizbēgami. Iekļaujot YouTube videoklipu, tvītu, izmantojot sociālo spraudni, kas savieno ar Facebook, Google Fonts, darbojas AdSense …, tie ģenerēs papildu pieprasījumus un, iespējams, parādīsies jūsu GTmetrix / Pingdom pārskatos. Šeit ir daži ātri padomi:

Iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus
Gadījumos, kad jāizmanto ārējie resursi, varat tos iepriekš ielādēt. Tas palīdz pārlūkprogrammām tos paredzēt un ātrāk ielādēt. Lūks izveidoja jauku sarakstu ar parastie domēni, lai priekšielādētu tostarp Google Maps, Fonti, Analytics, YouTube (kad iegulst videoklipus), Disqus un citas.

Iepriekšielādēt DNS-pieprasījumu saraksts

WP Rocket ir iespēja iepriekš ielādēt:

Iepriekšielādēt DNS pieprasījumus

Pretējā gadījumā jūs varat to pievienot savai galvenei:

9. Apkalpojiet mēroga attēlus

Ja redzat rādīt samazinātas attēla kļūdas GTmetrix, tas nozīmē, ka jums ir jāmaina lieli attēli. GTmetrix jums norāda, kuri attēli ir jāmaina, un to pareizie izmēri, bet tas parāda tikai nepopulizētus attēlus vienai pārbaudītajai lapai. Ja jums ir kopīgas attēlu dimensijas (slīdņi, logrīki, karuselis, pilna platuma emuāru attēli), varat izveidot apkrāptu lapu ar visām to dimensijām. Pēc tam pirms augšupielādēšanas apgrieziet / mainiet izmērus. Tas var ietaupīt laiku un CPU.

Apkalpot mēroga attēlus

10. Zaudējumus bez maksas saspiež

Tas nozīmē, ka jums tie ir bez zudumiem jāsaspiež (ShortPixel ir lieliski). Iestatiet saspiešanas līmeni un pēc tam optimizējiet dažus attēlus savā multivides bibliotēkā, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar kvalitāti. Ja jā, varat veikt lielapjoma optimizāciju un pēc augšupielādes attēlus automātiski saspiest.

optimizēt-images-gtmetrix

11. Bloķēt surogātpastu

Tie ir daudz biežāk, nekā jūs domājat.

compute.amazonaws.com ik pēc 3 sekundēm sita manā vietnē un iztecināja CPU uz burtiski neko. Ja jūs neesat pārbaudījis, lai redzētu, kuri robotprogrammatūras ietekmē jūsu vietni, es to darītu 100%.

Uzstādīt Wordfence un izmantot viņu reāllaika satiksmes ziņojums lai reāllaikā redzētu visus robotus, kas ietekmē jūsu vietni.

Tiešraide-ziņojums-Wordfence

Pierakstiet visus resursdatorus, kas izskatās aizdomīgi, un bieži apmeklējiet jūsu vietni. Paziņojiet viņiem Google un pārbaudiet, vai citi cilvēki ziņo par viņiem kā mēstules. Ja jā, dodieties uz Wordfence bloķēšanas iestatījumiem (varat arī izmantot Mākoņu aizdegšanās ugunsmūra noteikumi) un šeit bloķējiet surogātpastu. Noteikti izmantojiet zvaigznīti, lai bloķētu visas šī robotprogrammatūras variācijas. Pārbaudiet bloķēšanas žurnālu un vērojiet, kā roboti tiek bloķēti. Ja jūsu vietni bieži saskārās ar surogātpastu, tas var ietaupīt daudz joslas platuma.

Wordfence bloķēšanas noteikums

Wordfence arī ir vērtējumu ierobežojošie iestatījumi. Tas ierobežo / bloķē rāpuļprogrammas (un cilvēkus) no lieku pieprasījumu iesniegšanas, bloķē viltus Google rāpuļprogrammas un uzlabo 404 lapu drošību. Tālāk norādītie iestatījumi ir tie paši, kurus Wordfence iesaka to likmi ierobežojošajā lapā.

Wordfence-Rate-Limiting

Vēl viena alternatīva ir vienkārši instalēt Melnais caurums spraudnim Bad Bots.

Melnais caurums sliktajiem robotiem

12. Iespējot Hotlink aizsardzību

Karsto saišu aizsardzība neļauj cilvēkiem kopēt tavs attēlus un ielīmējot tos viņu vietne, kas patērē joslas platumu, jo jūs joprojām mitināt šos attēlus. Parasti tas notiek tikai tad, ja jūsu vietnē ir augstas kvalitātes attēli (piemēram, fotogrāfija). Izpildiet šos instrukcijas:

 1. Piesakieties cPanel un noklikšķiniet uz HotLink aizsardzība.
 2. Pārliecinieties, vai lodziņā “URL, lai atļautu piekļuvi” ir domēna vārds, kuru vēlaties aizsargāt..
 3. Lodziņā ar nosaukumu “Bloķēt tiešo piekļuvi šiem paplašinājumiem” norādiet paplašinājumus, kurus vēlaties bloķēt.
 4. Mēs iesakām atzīmēt izvēles rūtiņu “Atļaut tiešus pieprasījumus”.
 5. Izlaidiet lodziņu “Novirzīt pieprasījumu uz šo URL” un noklikšķiniet uz Iesniegt.

Cloudflare ir arī iespēja karsto saišu aizsardzība iekš nokasīt vairoga iestatījumus:

Mākoņu uzliesmošanas karsto saišu aizsardzība

13. Pārbaudiet AWstats, lai atrastu augsta procesora avotu

AWstats ir iebūvēts jūsu HostGator cPanel statistikas sadaļā un var palīdzēt jums noteikt augsta procesora avotu. Tas precīzi norāda, cik daudz joslas platuma patērē robotprogrammatūras, attēli un citi elementi. Atcerieties, ka mēs varam bloķēt surogātpastu vietas, izmantojot Wordfence vai spraudni Blackhole For Bad Bots, un varat optimizēt savus attēlus, izmantojot tādus rīkus kā GTmetrix un ShortPixel.

Roboti-zirnekļi-joslas platums

14. Pārbaudiet servera reakcijas laikus

Lēns servera reakcijas laiks nekad nav labs CPU, ielādes laikiem vai kādam citam. Palaidiet savu vietni Ieskats Google PageSpeed un pārbaudiet, vai uzlabot servera reakcijas laiku parādās jūsu pārskatā.

CPU un servera reakcijas laiki iet roku rokā. Ja jūs apmeklējāt manu apmācību un HostGator joprojām izmantojat daudz CPU, jūs droši vien zināt, kāda ir problēma – tas ir HostGator.

Samaziniet servera reakcijas laiku

15. Saņemiet labāku mitināšanu

HostGator sūkā.

Facebook aptaujās tie tika novērtēti ļoti slikti, un cilvēki pastāvīgi sūdzas par lēno servera reakcijas laiku, joslas platuma ierobežojumiem un, protams, par slikto atbalstu un uptimes.

ES izmantoju Vietne un ir 200 ms reakcijas laiki ar 100% GTmetrix rādītājiem un .4s Pingdom slodzes laiki. Pārbaudiet mitināšanu, izpildiet pats savus testus vai noklikšķiniet uz manām ātri ielādējamām lapām. Viņi tika novērtēti par galveno viesi 26 Facebook aptaujās un ir pasaules labāki nekā EIG (Bluehost, HostGator), Ej tēti, un citi resursdatori, kas vienā serverī iesaiņo pārāk daudz cilvēku. Ir bijuši daudz cilvēku PVO migrēja un ievietojis rezultāti ieslēgts Facebook un Twitter. Čivināt pēc čivināt, pastu pēc pastu, aptauja pēc aptauja pēc aptauja, ātrāka mitināšana noteikt lēni reakcijas laiki. Viņi ir ieteica WordPress, darīt bezmaksas migrācija, un es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns.

2019. gada hostinga aptaujaSkatīt aptauju2017-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gada jūlija mitināšanas ieteikumsSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Host-Poll-Aug-2018Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsKopīgota mitināšana-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsDoties uz hostinga uzņēmumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWooCommerce-Hosting-FB-PollSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsBest-WordPress-Hostings-Provider-PollSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšana-2019-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWP draudzīga hostinga aptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2016-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor iecienītākais hostingsSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2018. gada mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-aptauja par ātrumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsVietnes ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Poll-2019. gada februārisSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Ieteikumi-AptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var uzlabot servera reakcijas laiki par vairākām sekundēm. Šeit ir daži cilvēki, kuri migrēja uz vietni SiteGround un ievietoja savus rezultātus.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Es esmu viņu vietā daļēji veltīts GoGeek plāns ar .5s ielādes laiku GTmetrix …

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

OMM-on-SiteGround

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt vietnē funkcijas lapa

Vietnes zemes servera resursi-diagramma

Lasiet paši:

HostGator servera reakcijas laiks

HostGator atsauksmes

HostGator-vs-SiteGround

HostGator-to-SiteGround

Iecienītākais Web-Host

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kas izraisa augstu CPU?

Augstu CPU parasti izraisa lēns serveris, resursus izsalkuši spraudņi, vietņu trafika palielināšanās, neizmantojot CDN, un vietnes, kas nav optimizētas ātrumam.

&# x2705; Kā jūs samazināt CPU?

Jauniniet uz augstāko pieejamo PHP versiju savā HostGator cPanel, konfigurējiet kešatmiņas spraudni (iesaku WP Rocket), iestatiet Cloudflare bezmaksas CDN, instalējiet Heartbeat Control spraudni, iztīriet datu bāzi ar WP-Optimize un konsolidējiet spraudņus..

&# x2705; Kādi ir HostGator CPU ierobežojumi??

HostGator CPU resursa lapā viņi ietaupa, ka viņiem ir noteikts CPU izmantošanas ierobežojums 25% apmērā, un jūs varat pārsniegt šo ierobežojumu ne ilgāk kā 90 sekundes.

&# x2705; Vai problēma ir HostGator??

HostGator tika novērtēts slikti Facebook aptaujās un ir zināms, ka serveriem ir lēns, ja jūs veicat pētījumu Facebook grupās. Aplūkojiet cilvēkus, kuri migrēja no HostGator uz citiem saimniekiem, un jūs redzēsit, ka noteikti ir labākas iespējas.

&# x2705; Vai komutācijas saimnieki novērsīs CPU problēmu?

Katrā resursdatorā ir CPU ierobežojumi. Jums jāiemācās, cik daudz komplektācijā ietilpst jūsu potenciāli jaunais mitināšanas plāns un jāsalīdzina ar pašreizējo HostGator plānu. Ja tam ir vairāk, tas jāatrisina.

Ceru, ka tas palīdzēja.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map