Kā saīsināt servera reakcijas laiku (laiks līdz pirmajam baitam) WordPress līdz 200 ms: postenis Google PageSpeed ​​Insights

Samaziniet servera reakcijas laiku


Tātad jūs vadījāt savu vietni Ieskats Google PageSpeed un vajag uzturiet mazu servera reakcijas laiku (ttfb) programmā WordPress.

Izņemsim to no ceļa.

Serverus kontrolē jūsu mitināšana: Bluehost, HostGator, GoDaddy un EIG zīmoli ir draņķīgi lēni un novērtēti slikti iekšā Vairāk nekā 40 Facebook aptauju viņu pārpildīto serveru dēļ.

Vietne un Mākoņi gandrīz vienmēr ir top 2 (SiteGround koplietojamai mitināšanai un Cloudways mākoņa mitināšanai). Es esmu izmantojis abus, un man ir arī 100% GTmetrix pārskati ar gandrīz 100% Google PageSpeed ​​Insights Pingdom. Pat šī ziņa tiek ielādēta aptuveni 2 sekundēs, un tajā ir tonnu attēlu ar 5,26 MB lappuses izmēru un 138 pieprasījumiem. Tagad tas ir labs mitināšana!

Ir arī citi veidi, kā samazināt servera reakcijas laikus, kurus es apskatīšu šajā apmācībā: lielu CPU spraudņu novēršana, resursu izkraušana CDN, kešatmiņas spraudņa konfigurēšana optimālajiem iestatījumiem (iesaku WP Rocket) un konkrētu vienumu fiksēšana jūsu GTmetrix pārskatā.

Bet neviena optimizācija neaizstās lēnu resursdatoru / serveri. Veiciet savus pētījumus Facebook grupas!

Samaziniet servera-reakcijas laiku-Facebook

1. Grāvju EIG un zemas kvalitātes saimnieki

Ja jums ir lēns servera reakcijas laiks, es domāju, ka jūs mitina kopā ar GoDaddy, HostGator vai Bluehost (EIG zīmoli), Namecheap, A2 vai citu zemas kvalitātes resursdatoru. Vai esat veicis savus pētījumus WordPress mitināšana Facebook grupa? Vietņu vietne (dalīta mitināšana) un Cloudways (mākoņu mitināšana) līdz šim bija 2 visaugstāk novērtētie saimnieki Vairāk nekā 40 Facebook aptauju.

EIG-zīmolu saraksts

Paskaties uz šiem Migrēja 41 cilvēks uz Vietne vai Mākoņi un ievietoja to rezultātus.

Pārslēgšanās uz vietni

Mākoņu reakcijas laiki

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

Hostinga ieteikumi Facebook

HostGator vietņu migrācijai

Bez nosaukuma

VPS mākonis hostinga aptauja

2018. gada mitināšanas ieteikumi

2. Pārbaudiet procesora izmantošanu

Pārbaudiet savu mitināšanas kontu, lai pārliecinātos, ka jūs neveicat visas iespējas CPU ierobežojumi. Centieties nekad nepārsniegt 80% no jūsu limitiem, lai jūsu serveris paliktu mierīgs. Mākoņu mitināšanā varat pievienot vairāk CPU + RAM, kas palīdzēs, savukārt dalītajā mitināšanā jums būs jājaunina plāns. Pirms jūs to darāt, ievērojiet šo rokasgrāmatu, jo tai vajadzētu arī palīdzēt jums samazināt jūsu vietnes patērēto CPU.

Samaziniet CPU izmantošanu-WordPress

Tieši tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties plānu ar pietiekami lielu daudzumu servera resursi. Uzņēmējsabiedrības sniedz jums vadlīnijas, pamatojoties uz jūsu ikmēneša apmeklētājiem, taču tie neņem vērā, cik daudz spraudņu jums ir, vai tie patērē daudz resursu un vai jūs izmantojat CDN.

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

3. Atrodiet un likvidējiet augsta procesora spraudņus

Izmantojiet GTmetrix, lai atrastu lēnākos spraudņus
Ja redzat spraudni, kas vairākas reizes tiek rādīts GTmetrix, vai cilnes Ūdenskritums ielāde prasa ilgu laiku, jums tas ir jādzēš vai jāaizstāj ar vieglāku un ātrāku spraudni.

Lēns WordPress spraudnis

Ieteicamie vieglie spraudņi

Citi padomi par spraudni

 • Esiet minimāls
 • Deaktivizējiet + izdzēsiet visus spraudņus, kurus nelietojat
 • Izvairieties no spraudņiem, kuriem ir dublēta funkcionalitāte
 • Konkrētu spraudņu iestatījumu pagriešana, kas patērē centrālo procesoru (piemēram, Query Monitor un Broken Link Checker pastāvīgi skenē jūsu vietni un patērē CPU, izdzēsiet tos, kad esat pabeidzis).

4. Jaunināšana uz PHP 7.3

Daudzās WordPress vietnēs joprojām darbojas PHP 5 kaut arī PHP 7.3 ir daudz ātrāks. Tas ir tāpēc, ka mitināšanas uzņēmumi automātiski nejauninās jūsu PHP versiju (iespējamu saderības problēmu dēļ), kuru varat izmantot PHP saderības pārbaudītāja spraudnis lai pārbaudītu.

WordPress PHP etaloni

Kā pārbaudīt, kuru PHP versiju izmantojat
Instalējiet Parādīt PHP versijas spraudni lai pārbaudītu, kuru versiju izmantojat. Ja izmantojat novecojušu versiju, piesakieties savā mitināšanas kontā un jauniniet uz iespējami augstāko pieejamo PHP versiju, pēc tam pārbaudiet, vai vietnē nav kļūdu. Ja redzat, iespējams, kāds no jūsu spraudņiem nav saderīgs. Varat atgriezties pie vecākas versijas vai izmantot citu spraudni.

Displejs-PHP-versija

Savā mitināšanas kontā jauniniet uz PHP 7+ un pēc tam pārbaudiet, vai vietnē nav kļūdu:

PHP atjauninājums

5. Konfigurējiet optimālos kešatmiņas spraudņa iestatījumus

Lielākā daļa cilvēku nekonfigurē kešatmiņas spraudni optimālajiem iestatījumiem. Esmu uzrakstījis populāras apmācības par konfigurēšanu WP raķete, WP ātrākā kešatmiņa, W3 kopējā kešatmiņa, un WP super kešatmiņa.

Lielākajā daļā citu kešatmiņas spraudņu jums būs jāinstalē apmēram 6 papildu spraudņi, lai iegūtu šīs funkcijas WP raķete vai tie visi ir iebūvēti, samazinot spraudņu skaitu jūsu vietnē. Ja jūs esat tāds kā es, vēlaties izmantot tikai vienu spraudni, pretējā gadījumā jums būs jāizpēta, kādas funkcijas ir jūsu kešatmiņas spraudņiem, un pēc tam jāinstalē šie spraudņi, ja tas tos neatbalsta.

 • Datu bāzes tīrīšana (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet WP-Optimizēt)
 • Sirdsdarbības kontrole (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet Sirdsdarbības kontrole)
 • Slinki ielādēt attēlus / video (iebūvēts WP Rocket vai izmantot) WP YouTube Lyte)
 • Mitināt Google Analytics lokāli (iebūvēts WP Rocket vai izmantot CAOS analītikai)
 • Mitiniet Google fontus uz vietas (iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS fontam, vai SHGF)
 • Integrācija ar Cloudflare + citiem CDN (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet CDN iespējotējs)

WP-Rocket-Features

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

6. Pievienojiet Cloudflare

Cloudflare bezmaksas CDN izkrauj joslas platuma patēriņu uz viņu datu centri (radot mazāk stresa serverim), kamēr samazinot ģeogrāfisko attālumu starp jūsu serveri / apmeklētāju.

Lūk, kas ir WordPress saka:

CDN-WordPress-Ieteikums

Šis ir joslas platums, kuru varat ietaupīt, izmantojot Cloudflare:

Mākoņa aizdegšanās - joslas platums

Lielākajai daļai mitinātāju ir iespēja iespējot Cloudflare savā cPanel:

SiteGround-Cloudflare-Activation

Varat arī iestatīt Cloudflare, izmantojot lielāko daļu kešatmiņas spraudņu (zemāk ir paredzēts WP Rocket), taču WP Fastest Cache un W3 Total Cache ir arī Cloudflare + CDN integrācijas iespējas …

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

Vairāk CDN = vairāk datu centru = mazāks joslas platuma patēriņš
Arī StackPath ir savs 30+ datu centri kas izlādē vēl vairāk resursu. Mākoņa uzliesmojums ir pietiekams lielākajai daļai vietņu, taču es varētu izmantot StackPath vidējas vai lielas trafika vietnēm, un jūs varat izmantot KeyCDN ātruma pārbaude lai redzētu, cik ātri jūsu vietne tiek ielādēta dažādās vietās. Lai aktivizētu Stackpath vai citu CDN, izmantojiet WP Rocket cilni CDN vai CDN iespējotēja spraudnis.

WP-Rocket-CDN-Settings

7. Bloķējiet nevēlamos robotprogrammatūras

Vai esat pārbaudījis Wordfence reāllaika satiksmes ziņojums nesen?

Es darīju, un es redzēju, ka vieni un tie paši robotprogrammatūras pastāvīgi sitās uz manu vietni un rada stresu manā serverī. Acīmredzot Googlebot un citi ir labi, iespējams, ka jūsu vietnē darbojas arī surogātpasti. Ja jūs nepārbaudīsit, jūs nekad neuzzināsit. Lūk, ko es izdarīju, un kas jums arī jādara:

1. solis: Uzstādīt Wordfence.

2. solis: Dažas minūtes skatiet tiešraides ziņojumu, lai redzētu, kurš reāllaikā ietekmē jūsu vietni.

Tiešraide-ziņojums-Wordfence

3. solis: Ņemiet vērā skicēti izskatāmos robotprogrammatūras, kas pastāvīgi nonāk jūsu vietnē. Google nosūta viņu saimniekdatorus, lai redzētu, vai citi cilvēki ziņo par tiem kā surogātpastu (Googlebot un Bingbot acīmredzami ir pareizi).

4. solis: Bloķējiet visus surogātpastus (šeit jums ir dažas iespējas). Wordfence ir bloķēt iestatījumus kā arī likmi ierobežojoši noteikumi. Tomēr Wordfence pats patērē daudz CPU. Alternatīvas ir Melnais caurums sliktajiem robotiem, Bloķēt sliktos vaicājumus, vai Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikumi (to es izmantoju). Jūs varat izveidot līdz 5 bezmaksas ugunsmūra noteikumiem, kas nozīmē, ka jūs varat bloķēt savus 5 labākos surogātpasta failus. Vienkārši nokopējiet viņu resursdatora vārdu no Wordfence un pēc tam bloķējiet to Cloudflare. Noteikti izmantojiet zvaigznīti *, lai tiktu bloķētas arī visas šī robotprogrammatūras variācijas: amazonaws.com linode.com ir 2 izplatītas.

Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikums sliktu robotu bloķēšanai

8. Notīriet datu bāzi

Ja esat izdzēsis spraudni, motīvu, ir daudz rediģējumu, komentāru par surogātpastu vai īslaicīgu darbību, iztīriet savu datu bāzi. Tas jādara katru nedēļu vai arī tā, lai jūsu vietne būtu ātra.

Ja izmantojat WP Rocket, palaist to datu bāzes iestatījumos:

WP-Rocket-Database-Settings

Ja neizmantojat WP Rocket, izmantojiet bezmaksas WP-Optimizēt iespraust:

WP-Optimizēt tīru datu bāzi

9. Optimizējiet attēlus

Mēs izmantosim GTmetrix priekš šī. Palaidiet savu vietni, izmantojot GTmetrix, un pārskatā redzamos attēlus var optimizēt 3 veidos. GTmetrix rāda tikai neoptimizētus attēlus vienai lapai Vispirms optimizējiet attēlus, kas parādās vairākās lapās (logotips, sānjoslas un kājenes attēli), pēc tam palaidiet savas vissvarīgākās lapas, izmantojot GTmetrix, un arī tajos fiksējiet atsevišķus attēlus.

GTmetrix attēlos var optimizēt trīs veidus:

 • Pasniedziet samazinātu attēlu – mainīt lielu attēlu izmērus, lai tie būtu mazāki
 • Norādiet attēla izmērus – attēla HTML vai CSS norādiet platumu / augstumu
 • Attēlu optimizēšana – bez zudumiem saspiest attēlus, izmantojot Iedomājies

attēla optimizācija

Apkalpot mēroga attēlus – GTmetrix jums norāda, kuri attēli ir pārāk lieli, un izmērus, pēc kuriem tie jāmaina. Atrodiet attēlu, apgrieziet vai mainiet tā izmēru, augšupielādējiet to WordPress un pēc tam aizstājiet veco attēlu ar jauno. Izpildiet savus “attēlu konteinerus” un izveidojiet apkrāptu lapu (zemāk). Varat manuāli pārbaudīt lielus attēlus, ar peles labo pogu noklikšķinot uz attēla → kopēt attēla adresi pēc tam dodieties uz šo URL, kur jums vajadzētu uzzināt, vai tas ir pārāk liels. Nekad nelietojiet velciet, lai mainītu izmēru funkcija vizuālajā redaktorā, jo tas samazina tikai parādītā attēla (nevis faktiskā attēla).

Krāpšanās lapas paraugs:

 • Logotips: 150 (w) x 37 (h)
 • Bīdītāji: 1950 (w) x 550 (h)
 • Sānjoslas preces: 319 (w)
 • Emuāra satura pamatteksts: 600 (w)
 • Piedāvātie attēli: 200 (w) x 200 (h)
 • Karuseļa attēli: 225 (h)

Norādiet attēla izmērus – atsaucieties uz savu GTmetrix pārskatu un izvērsiet šos vienumus, lai redzētu, kuriem attēliem tas ir nepieciešams. Atrodiet katru WordPress, pēc tam norādiet izmērus (platums / augstums), ko jums pateiks GTmetrix. vizuālais redaktors par to rūpējas automātiski tāpēc parasti tas jādara ar attēliem, kas atrodas logrīkos, lapu veidotājos un citās vietās.

norādīt attēlu-dimensijas

Attēlu optimizēšana Bez zudumiem saspiest attēlus, izmantojot Iedomājies vai Krakens (abi ir bez maksas, līdz esat sasniedzis mēneša limitu). Lai gan ir arī citi pilnīgi bezmaksas spraudņi, kas piedāvā neierobežotu saspiešanu, nelietojiet tos, jo tajos ir kļūdas, tie nedarbosies vai sabojās jūsu attēlus.

Iedomājieties instrukcijas

 1. Instalējiet Iedomājieties spraudni
 2. Jums tiks piedāvāts ar instrukcijām
 3. Reģistrējieties Imagify un ievadiet savu API atslēgu
 4. Iestatiet kompresijas līmeni (parasts, agresīvs, ultra) … Es izmantoju agresīvu
 5. Imagif’em all (masveidā saspiež visus jūsu vietnes attēlus)
 6. Kad jūsu limits ir beidzies, iegādājieties plānu vai gaidiet nākamo mēnesi, lai atiestatītu limitu

iedomājies

iedomājieties, WordPress, attēlu optimizāciju

Kad esat pabeidzis, palaidiet savas lapas caur GTmetrix un pārliecinieties, vai visi 3 vienumi ir 100%.

10. Optimizējiet ārējos skriptus

Ja jūs izmantojat trešo personu skripti, tie rada papildu pieprasījumus un tiks parādīti jūsu GTmetrix pārskatā. Dažus skriptus ir grūti vai pat neiespējami optimizēt (īpaši AdSense un sociālie logrīki, no kuriem vislabāk izvairīties no visiem kopā), taču dažus optimizācijas variantus es uzskaitīju zemāk.

Padomi ārējo skriptu optimizēšanai

GTmetrix-sludinājumi

11. Dzēsiet neizmantotos motīvus + spraudņus

Atveriet Izskats → Motīvi un izdzēsiet visus neizmantotos motīvus. Jūs varat paturēt vienu versiju (piem., Divdesmit septiņpadsmit tēma), ja ar aktīvo motīvu kaut kas noiet greizi.

Dzēsiet neizmantotās WordPress motīvus

Dzēst WordPress spraudņus

12. Iespējot Hotlink aizsardzību

Cloudflare un daži mitināšanas uzņēmumi ļauj jums to iespējot karsto saišu aizsardzība kas neļauj lietotājiem kopēt / ielīmēt jūsu attēlus viņu vietnē (kas izsūc jūsu joslas platumu).

Mākoņu uzliesmošanas karsto saišu aizsardzība

13. Atjauniniet programmatūru WordPress

Atjauniniet WordPress kodolu, motīvus un spraudņus.

WordPress atjauninājumi

14. Vairāk nekā 40 Facebook aptauja par “labāko hostingu”

Aptaujas runā pašas par sevi:

Hostinga ieteikumi Facebook

VPS mākonis Hostings WooCommerce Poll

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

Elementor mitināšanas ieteikumi

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Hostinga ieteikumu aptauja

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

Vietnes vietne vs Bluehost Facebook aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

VPS mākonis hostinga aptauja

WordPress mitināšanas ieteikumi

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Elementor iecienītākais hostings

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

WordPress mitināšanas aptauja

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Vietnes zeme-pret-Bluehost-Twitter-aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

15. SiteGround: ātrākais dalītais hostings

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptaujā un lielākajai daļai cilvēku piešķir ievērojamu nozīmi ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatītu manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

Vietni iesaka zemes vietne WordPress:

SiteGround-ieteicams-WordPress-Host

Un pa Ivica kurš vada WordPress Speed ​​Up Facebook grupa kurā ir vairāk nekā 16 000 dalībnieku.

Ieteicamie rīki WordPress-Speed-Up

Laimīgi klienti:

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Man patīk SiteGround, jo:

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja jūs reģistrējaties vietnei SiteGround ar filiāles saite Ziedošu labu riecienu uz jums bez rēķina. Katru gadu es ziedot USD 3 000 GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es patiesi ticu, ka viņi ir zvaigžņu WordPress resursdators, un jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk … veiciet pētījumu par Facebook grupām + Twitter un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

Saņemiet mitināšanu no vietnes SiteGround

16. Mākoņi: Mākoņu mitināšana ir vēl ātrāka

Mākoņi ir pat ātrāks nekā SiteGround:

Vietnes vietne-vs-mākoņi-mākonis-mitināšana

Viņu atbalsts nav tik labs kā SiteGround, viņi neatbalsta e-pasta mitināšanu, un tie ir dārgāki, sākot no USD 10 mēnesī (iesaku viņu DigitalOcean vai Vultr plāns). Bet, lai nodrošinātu tīru sniegumu, jūs nevarat viņiem noiet greizi. Facebook aptaujās parasti ir # 1 vai Nr. 2, un mans Cloudways pārskats iekļauj jūsu CW informācijas paneļa pielāgošanu, kas jūsu vietni padara vēl ātrāku.

Mākoņu ceļš-pārskats

Viņiem ir 5 mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, no kuriem izvēlēties:

Mākoņu pārvaldīts-mākonis-mitināšana

Vai nekad neesat izmēģinājis pārvaldītu mākoņa mitināšanu? Tas rada milzīgu atšķirību.

Pārvaldītās mitināšanas aptaujas

Viņi arī to dara bezmaksas migrācija:

Mākoņu ceļu bezmaksas migrācija

Atsauksmes par Cloudways:

Mākoņi-Facebook-pavediens

Saņemiet mitināšanas vietu no Cloudways

(ietaupiet 25% 2 mēnešus ar reklāmas kodu OMM25)

17. Migrācijas rezultāti

Šeit ir cilvēki, kuri migrēja uz vietni SiteGround vai Cloudways un uzlaboja savu servera reakcijas laiku, ielādes laiku un Pingdom / GTmetrix pārskatus. Jaudīgāka servera izmantošana var ievērojami uzlabot, ja izmantojat zemas kvalitātes resursdatoru. Abi jūs migrēs bez maksas.

Cilvēki, kuri migrēja uz vietni SiteGround:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

Vietnes zemes GoGeek ielādes laiks

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Vietnes zemes emuāru migrācija

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Cilvēki, kuri migrēja uz Cloudways:

Mākoņu reakcijas laiki

WP dzinējs uz mākoņiem

DigitalOcean Pingdom ziņojums

Godaddy uz DigitalOcean Migration

Cloudways servera atbildes laiki

Mākoņu ceļu ielādes laika uzlabošana

Mākoņi vs WP Engine

Bez nosaukuma

Cloudways Pingdom ielādes laiki

Cloudways Pingdom ziņojums

Vultr migrācija

Namecheap uz Cloudways Migration

Cloudways WooCommerce migrācija

Cloudways AWS migrācija

WPEngine līdz Cloudways migrācijai

Vai jūsu pētījums ir viss, ko es saku:

Bluehost pārvaldīts-WordPress-Hostings

HostGator atsauksmes

Godaddy pārvaldītās atsauksmes par WordPress mitināšanu

18. Bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kāpēc izraisa lēnu servera reakcijas laiku?

Serverus kontrolē jūsu mitināšana. Ja izmantojat zemas kvalitātes resursdatoru vai pārāk daudz stresa uz jūsu servera (piemēram, pārāk daudz spraudņu), tas var izraisīt lēnu reakcijas laiku.

&# x2705; Kurai mitināšanai ir lēni serveri?

GoDaddy, Bluehost, HostGator un EIG zīmoli ir draņķīgi par to, ka tiem ir lēni serveri. Facebook aptauju top 2 visvairāk vērtētie mitinātāji parasti ir SiteGround (dalīta mitināšana) un Cloudways (mākoņa mitināšana). Migrēšana uz ātrāku resursdatoru ir vienkāršākais veids, kā novērst lēnu serveri.

&# x2705; Kāds ir labs servera reakcijas laiks?

Google iesaka servera reakcijas laiku <200 ms. Tomēr tas parasti ir iespējams tikai tad, ja esat informēts par vietņu optimizāciju un izmantojat ātru mitināšanu.

&# x2705; Kas ietekmē servera atbildes laiku?

Hostings, kešatmiņas spraudņi, augsta procesora spraudņi, surogātpastu roboti, kas pārmeklē jūsu vietni, neatkarīgi no tā, vai izmantojat CDN, un attēlu optimizēšana var ietekmēt servera atbildes laiku.

&# x2705; Kā jūs izmērāt servera reakcijas laikus??

Google PageSpeed ​​Insights ir labākais veids, kā izmērīt servera reakcijas laikus.

Secinājums: pievienojieties WordPress mitināšanas Facebook grupa iegūt reālus, objektīvus viedokļus. Aplūkojiet veiktās Facebook aptaujas un cilvēkus, kuri migrēja pie dažādiem saimniekiem, un ievietojiet to rezultātus. Visbeidzot, izvairieties no zemas kvalitātes mitināšanas filiālēm, kuras vēlas tikai komisijas.

Vai mitināšanai ir nozīme?

Jā, tā ir. Tā ir jūsu mitināšana serveris mēs runājam par.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map