Kā uzlabot servera reakcijas laiku vietnē Bluehost WordPress Hostings: kopīgs elements jūsu Google PageSpeed ​​Insights pārskatā

Bluehost ir draņķīgi par lēnu servera reakcijas laiku.


To var izmērīt Ieskats Google PageSpeed vai Bitcatcha, un Google iesaka jūsu servera reakcijas laiks būt līdz 200ms. Jebkurš augstāks par 1–2, un jums ir radusies problēma.

Lēnus servera reakcijas laikus vietnē Bluehost var noteikt: konfigurējot kešatmiņas spraudni, izvairoties no augsta procesora spraudņiem, izmantojot CDN, iztīrot datu bāzi, optimizējot attēlus, izdzēšot neizmantotos spraudņus, izmantojot spraudni Blackhole For Bad Bots, lai apturētu surogātpastu, sirdsdarbības kontrole spraudni un pārliecinieties, vai jūsu mitināšanas plānā ir pietiekami daudz servera resursi rīkoties ar jūsu trafiku / spraudņiem.

Vai problēma ir Bluehost? Droši vien… viņi pieder EIG kurš ir pazīstams ar izmaksu samazināšanu, iesaiņojot pārāk daudz cilvēku vienā serverī. Dienas beigās viņi ir pazīstami kā lēti (ne ātri). Viņiem ir arī slikts vērtējums Facebook aptaujas. Mēģiniet pievienoties WordPress mitināšanas Facebook grupa un redziet, ko īsti, objektīvi cilvēki iesaka mitināt. Ir daudz labākas iespējas nekā Bluehost. ES izmantoju Vietne un ir 200 ms reakcijas laiki, 100% GTmetrix punktu skaits, un .4s Pingdom ielādes laiki. Pārskati runā paši par sevi.

1. Pārbaudiet servera reakcijas laikus

Pārbaudiet sava servera reakcijas laikus, izmantojot Bitcatcha. Tas ir mans … hehe.

Bitcatcha servera ātruma ziņojums

Vai arī izmantot Ieskats Google PageSpeed:

Samaziniet servera reakcijas laiku

Kamēr jūs strādājat ar Bluehost, jūs neesat viens:

Bluehost lēnais servera reakcijas laiks

Lēns Bluehost servera reakcijas laiks

Bluehost servera reakcijas laiks

Bluehost Crap servera reakcijas laiks

Bluehost servera atbildes laiki

Bluehost pārvaldīts-WordPress-Hostings

2. Jaunināt uz PHP 7+

Jaunināšana uz augstāku PHP versiju (savā cPanel) ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt vietni ātrāku, vienlaikus samazinot arī servera reakcijas laiku. Bluehost tagad atbalsta PHP 7.2.

WordPress PHP etaloni

Bluehost-PHP-Config

Bluehost atjaunināšanas PHP versija

3. Izvairieties no spraudņiem ar augstu CPU

Pārāk daudz spraudņu (vai tikai viens atsevišķs augsta procesora spraudnis) var radīt vai sabojāt servera reakcijas laiku (un ielādes laiku). P3 agrāk bija lielisks, lai atrastu lēnus spraudņus, bet tagad Vaicājuma monitors ir labākais. Instalējiet spraudni un dodieties uz “Queries By Component”, lai skatītu vislēnākos spraudņus.

Query Monitor Lēni spraudņi

Varat arī izmantot cilni GTmetrix Waterfall:

Lēns WordPress spraudnis

* Pie izplatītajiem vainīgajiem pieder saistītie pastu, statistikas dati, vietnes karte, tērzēšana, kalendārs, lapu veidotāji un spraudņi, kas veic notiekošu skenēšanu / procesus vai rāda augstu CPU GTmetrix.

 1. AddThis
 2. AdSense klikšķu krāpšanas uzraudzība
 3. Viss-vienā notikumu kalendārs
 4. Rezerves draugs
 5. Bebru būvētājs
 6. Labākas WordPress Google XML vietnes kartes
 7. Broken Link pārbaudītājs (izmantojiet Dr. Link Check)
 8. Pastāvīgs kontakts WordPress
 9. Sazinieties ar 7. veidlapu
 10. Ar kontekstu saistītās ziņas
 11. Digi Auto saites
 12. Disqus komentāru sistēma
 13. Divi celtnieks
 14. Essential Režģis
 15. Skatīt pilnu 65 lēno spraudņu sarakstu

4. Izvairieties no ārējiem resursiem

Ārējie resursi var būt no Google Maps, Analytics, Gravatars, sociālās koplietošanas spraudņiem, komentāru spraudņiem un citiem avotiem. Šie pieprasījumi no ārējiem resursiem palielinās servera reakcijas laiku un iznīcinās jūsu GTmetrix + Pingdom pārskatus. Acīmredzot vislabāk ir izvairīties no ārējiem resursiem kopā, bet es zemāk atstāju dažus kopīgus risinājumus.

Kešatmiņa-Gravatar-Images

Iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus – ja jums absolūti JĀIZMANTO ārējie resursi, to pirmsielāde palīdz pārlūkprogrammai tos paredzēt, lai tos varētu ielādēt ātrāk. Lūka radīja pārsteidzošu biežāko domēnu saraksts, kas jāpielādē iepriekš. Kopējiet visus šos (vai tikai tos, kas jums nepieciešami) un pievienojiet tos savai vietnei (lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu ir šāda iespēja). Iekļaujiet arī savu CDN URL, ja izmantojat StackPath, KeyCDN, BunnyCDN vai citu CDN (izņemot Cloudflare, kas neizmanto CDN URL).

Iepriekšielādēt DNS-pieprasījumi-WP-raķete

Iepriekšielādēt DNS pieprasījumus

5. Konfigurējiet kešatmiņas spraudni

Ja jūs dodaties pa bezmaksas ceļu, iesaku kādu no tiem Ātra veiktspēja vai WP ātrākā kešatmiņa, un man ir pamācības gan Swift, gan WPFC. Bet, ja jūs varat nomest 49 USD, WP raķete ir daudz labāks, to es izmantoju, un vairākās Facebook aptaujās tika atzīts par kešatmiņas spraudni. Bet kāpēc?

WP Rocket nāk ar daudzām funkcijām, kuras vairumam kešatmiņas spraudņu nav. Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantotu lielāko daļu citu kešatmiņas spraudņu, jums būs jāinstalē apmēram 6 papildu spraudņi. Ja jūs esat tāds kā es, vēlaties izmantot tikai 1 spraudni. Tāpēc WP Rocket dod labākus rezultātus + ielādes laiku GTmetrix / Pingdom (tam ir vairāk funkciju, vienlaikus samazinot spraudņu skaitu jūsu vietnē).

 • Datu bāzes tīrīšana (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet WP-Optimizēt)
 • Sirdsdarbības kontrole (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet Sirdsdarbības kontrole)
 • Slinki ielādēt attēlus / video (iebūvēts WP Rocket vai izmantot) WP YouTube Lyte)
 • Mitināt Google Analytics lokāli (iebūvēts WP Rocket vai izmantot CAOS analītikai)
 • Mitiniet Google fontus uz vietas (iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS fontam, vai SHGF)
 • Integrācija ar Cloudflare + citiem CDN (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet CDN iespējotējs)

WP-Rocket-Features

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

Lielākā daļa cilvēku nav pareizi konfigurējuši kešatmiņas spraudni vai pilnībā izmanto tā funkcijas. Es ļoti iesaku izpētīt savas apmācības, lai pārliecinātos, ka iestatīšana ir ideāla.

 • WP Rocket apmācība
 • Pamācība par ātru izpildījumu
 • WP ātrākās kešatmiņas apmācība
 • W3 apmācība par kopējo kešatmiņu
 • WP Super Cache apmācība

6. Notīriet datu bāzi

Jūsu datu bāzē var uzkrāt nevēlamus failus, piemēram, izdzēstos komentārus, surogātpasta komentārus, publicēt labojumus, pārejošus termiņus un citas lietas, kas izraisa jūsu datu bāzes uzpūšanos.

Vislabāk ir iztīrīt datu bāzi apmēram reizi 1-2 nedēļās. Jūs varat izmantot WP-Optimizēt spraudni to notīrīt, kā arī plānot notiekošo datu bāzu tīrīšanu. Pirms to izdarīšanas vienkārši pārliecinieties, ka esat dublējis savu datu bāzi, it īpaši, ja šī ir jūsu pirmā tīrīšanas reize.

WP-Optimizēt tīru datu bāzi

Ja izmantojat WP Rocket, jums nav nepieciešams WP-Optimize, jo tas ir iebūvēts:

WP-Rocket-Database-Settings

7. Sirdsdarbības kontrole

WordPress sirdsdarbības API rāda reāllaika spraudņu paziņojumus un to, ka citi lietotāji rediģē ziņu. Lai arī tas izklausās jauki, tas patērē arī servera resursus, izveidojot pieprasījumu ik pēc 15–30 sekundēm. Izmantojiet Heartbeat Control spraudnis ierobežot vai pilnībā atspējot.

Sirdsdarbības kontrole-spraudnis

Sirdsdarbības kontrole

Ja izmantojat WP Rocket, jums šis spraudnis nav nepieciešams, jo tas ir iebūvēts:

WP-Rocket-Heartbeat-Control

8. CDN

A CDN (satura piegādes tīkls) izkrauj resursus uz vairākiem datu centriem visā pasaulē. Tas rada mazāk stresa jūsu serverim, bet arī samazina ģeogrāfisko attālumu starp serveri un apmeklētāju, un tas ir ieteikums WordPress optimizācijas rokasgrāmatā. Iesaku lietot Mākoņa uzliesmojums kas ir bezmaksas CDN ar Vairāk nekā 200 datu centru un nav iemesla, kāpēc jūs to nedrīkstat izmantot. Mākoņa uzliesmojums ir pieejams tikai Bluehost kopīgošanas plānā, savukārt klientiem ar VPS vai speciālu serveri būs jāsazinās ar Bluehost un jāpieprasa.

Savā Bluehost cPanel dodieties uz domēniem > Mākoņa uzliesmojums > Aktivizēt.

Bluehost mākoņu aizdegšanās

Mākoņa aizdegšanās aktivizēšana

Ja vēlaties veikt papildu darbību, savā konfigurējiet dažus iestatījumus Mākoņa uzliesmošanas paneļa panelis.

Mākoņa aizdegšanās ātrums-cilne

Un, ja jūs patiešām vēlaties sasniegt papildu jūdzi, varat izmantot vairākus CDN. Katram CDN ir savs datu centru komplekts, un vairāk datu centru = ātrāka jūsu satura piegāde un izkraus vēl vairāk resursu. Es personīgi izmantoju gan Cloudflare (bez maksas), gan StackPath (USD 10 mēnesī / mēnesī ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu)..

StackPath-datu centri

1. solis: Reģistrējieties StackPath.

2. solis: Informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN, pēc tam izveidot StackPath CDN vietni. Jūs apmeklēsit lapu sērijas, kurās StackPath pieprasīs jūsu domēnu, atrodiet servera IP adresi un pēc tam izveidosit CDN URL, kuru kopēsit / ielīmēsit kešatmiņas spraudnī. Vieglāk par vieglu.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

CDN-URL-StackPath

3. solis: Ielīmējiet StackPath CDN URL kešatmiņas spraudnī (zemāk ir WP Rocket). Ja kešatmiņas spraudnim nav lauka CDN URL, tā vietā izmantojiet spraudni CDN Enabler.

WP-Rocket-CDN-Settings

4. solis: Programmā StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz Notīriet visu

StackPath-Purge-Cache

5. solis: Palaist savu vietni iekš GTmetrix un “satura piegādes tīklam” YSlow jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

9. Bloķējiet sliktos robotus

Jūs nekad neuzzināsit, vai surogātpastu roboti jūsu vietnei nedarbojas un patērē resursus, ja vien jūs to nepārbaudat. Es atklāju, ka 2 surogātpastu robotprogrammatūras (compute.amazonaws.com un linode.com) manā vietnē nepārtraukti skar aptuveni 3 sekundes – es tērēju servera resursus burtiski neko. Acīmredzot Googlebot nav kārtībā, bet jūs vēlaties to novērst surogātpastu robotprogrammatūras no resursu patērēšanas.

1. solis: Uzstādīt Wordfence.

2. solis: Skatiet savu reāllaika satiksmes ziņojums (sadaļā Wordfence rīku iestatījumi). Rūpīgi meklējiet stabilu minūti, lai redzētu, kuri robotprogrammatūras ietekmē jūsu vietni. Ja viņi izskatās surogātpasts, Google nosauc viņu resursdatora vārdu un noskaidro, vai citi cilvēki ziņo par viņiem par surogātpastu. Izveidojiet visu surogātpastu sarakstu.

Tiešraide-ziņojums-Wordfence

3. solis: Dodieties uz Wordfence bloķēšanas iestatījumiem un šeit pievienojiet surogātpastu. Izmantojiet zvaigznītes lai bloķētu visus šī robotprogrammatūras variantus, pretējā gadījumā tas var nebūt efektīvs.

Wordfence bloķēšanas noteikums

4. solis: Dodieties uz savu bloķēšanas žurnālu un izbaudiet, kā tiek bloķēti tie surogātpasti.

Wordfence-Firewall-Blocking

Ja nevēlaties izmantot Wordfence, Melnais caurums spraudnim Bad Bots vai tas notiek automātiski:

Melnais caurums sliktajiem robotiem

10. Optimizējiet attēlus

GTmetrix ir 3 galvenie attēlu optimizācijas veidi. Tajā tiks rādīti tikai neoptimizēti vienas pārbaudītas lapas attēli, tāpēc noteikti palaidiet cauri savām vissvarīgākajām lapām.

attēla optimizācija

Pasniedziet samazinātu attēlu – mainīt lielu attēlu izmērus, lai tie būtu mazāki. GTmetrix rāda visus attēlus, kas ir pārāk lieli, un pareizos izmērus, pēc kuriem tie būtu jāmaina. Atrodiet savas vietnes attēlu, mainiet tā izmēru līdz pareizajiem izmēriem, augšupielādējiet to un aizstājiet veco attēlu ar jauno.

Norādiet attēlu izmērus – nozīmē, ka attēla HTML vai CSS jāpievieno platums / augstums. Galvenais WordPress redaktors to darīs automātiski, tāpēc šīs kļūdas parasti rada attēli, kas atrodas lapu veidotājos, logrīkos un citos jūsu vietnes apgabalos. Vienkārši atrodiet attēlu, apskatiet attēla HTML, pēc tam pievienojiet platumu / augstumu, ko jums nodrošina GTmetrix.

Optimizējiet attēlus Bezzaudē saspiest attēlus, izmantojot spraudni, piemēram, ShortPixel. Katru mēnesi jūs saņemat 100 bezmaksas kredītus (šis ir mans mīļākais attēlu saspiešanas spraudnis, un es esmu izmēģinājis daudzus, ieskaitot Imagify, Smush, EWW un citus). Instalējiet to, paņemiet savu API atslēgu no Vietne ShortPixel, pēc tam konfigurējiet iestatījumus. Iestatiet attēla saspiešanas līmeni uz bez zudumiem. Dodieties uz cilni Multivide un optimizējiet pāris attēlus, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar kvalitāti. Ja esat, nesaspiežiet visus savas vietnes attēlus. Es iesaku iepriekš paņemt dublējumu, tikai gadījumā.

11. Izmantojiet vieglus spraudņus

Ja jums ir augsts CPU spraudnis, kas izraisa lēnu servera reakcijas laiku, tie ir jādzēš vai jāatrod alternatīvi spraudņi, kas nepatērē tik daudz resursu. Šeit ir daži iesakāmie vieglie spraudņi, lai gan daudzos gadījumos jums jāveic pats pētījums / testēšana. Pēc EACH spraudņa instalēšanas skatiet savu Query Monitor pārskatu, lai redzētu, kā tas ietekmē ielādes laiku.

Sociālā koplietošana – WP Rocket’s pārbaude parādīja Sociālo mediju spalva, MonarhsVienkāršs kopīgošanas pogu papildinātājs, un MashShare bija vismazākais pieprasījumu skaits un ātrākais ielādes laiks.

RezervesUpdraftPlus.

BīdītājiVienošanās, LayerSlider, vai Meteoru slīdņi.

KomentāriDisqus nosacītā slodze.

PortfelisEnvira galerija, FooGallery, vai Režģis.

Analytics – Google Analytics un Search Console vajadzētu būt daudz. Tikai pārliecinieties, vai mitināt Google Analytics lokāli (izmantojot WP Rocket, CAOS vai WP Disable).

Lapu veidotājiWordPress Page Builder izveidojis MotoPress, bet neviens lapu veidotājs nedarbojas ātrāk nekā vietējais WordPress redaktors. Apvienojiet to ar Kopētāja spraudnis un jums nevajadzēs lapu veidotāju (ieskaitot lapu veidotājus, kas iebūvēti WordPress motīvos). Ja vien jūsu komanda absolūti neatsakās iemācies nedaudz HTML (vienkāršākā kodēšanas valoda), izvairieties no lapu veidotājiem.

StudioPress spraudņi – viegli spraudņi Genesis pamatprogrammai.

12. Vietnē mitiniet Google fontus

Ja savā GTmetrix pārskatā redzat Google Font kļūdas, tas nozīmē, ka fonti ir jātur lokāli.

Google-Fonts-GTmetrix

Izmantojiet var izmantot CAOS Webfonts spraudnim:

CAOS fonti

Vai Pašinstalētu Google fontu spraudnis ir laba alternatīva, kas automātiski lejupielādē visus jūsu lietotos Google fontus un pievieno tos CSS, konfigurējot visus iestatījumus.

Pašnodarbināts-Google-fonti-spraudnis

13. Vietnes mitināšana pakalpojumā Google Analytics

Ja savā GTmetrix pārskatā redzat Google Analytics kļūdas, tas nozīmē, ka jums Google Hostinga izsekošanas kods ir jātur lokāli. CAOS Analytics spraudnis to dara automātiski.

Kredītplecs-pārlūks-kešatmiņa-Google-Analytics

CAOS-Analytics

WP Rocket ir arī šī funkcija.

WP Rocket Local Analytics

14. Pārbaudes vietne

Dodieties atpakaļ uz Ieskats Google PageSpeed vai Bitcatcha un atkārtoti pārbaudiet savas vietnes servera reakcijas laiku. Viņiem vajadzētu būt daudz ātrākiem, ņemot vērā, ka mēs trāpījām gandrīz uz visu, kas to ietekmē.

Samaziniet servera-reakcijas laiku-Facebook

15. Pārslēdzieties uz ātrāku mitināšanu

Ja jūsu servera reakcijas laiks joprojām ir lēns, to noteikti izraisa Bluehost.

Pirms jaunināšanas uz savu VPS vai tam paredzēto plānu, izpētiet un izpētiet, ko pieredzējuši cilvēki iesaka WordPress mitināšanas Facebook grupa. Iespējams, ka jūsu līdzstrādniekam ir savs ieteikums, bet šie cilvēki zina, par ko runā.

ES izmantoju Vietne un ir 200 ms reakcijas laiki ar 100% GTmetrix rādītājiem un .4s Pingdom slodzes laiki. Pārbaudiet mitināšanu, izpildiet pats savus testus vai noklikšķiniet uz manām ātri ielādējamām lapām. Viņi tika novērtēti par galveno viesi 26 Facebook aptaujās un ir pasaules labāki nekā EIG (Bluehost, HostGator), Ej tēti, un citi resursdatori, kas vienā serverī iesaiņo pārāk daudz cilvēku. Ir bijuši daudz cilvēku PVO migrēja un ievietojis rezultāti ieslēgts Facebook un Twitter. Čivināt pēc čivināt, pastu pēc pastu, aptauja pēc aptauja pēc aptauja, ātrāka mitināšana noteikt lēni reakcijas laiki. Viņi ir ieteica WordPress, darīt bezmaksas migrācija, un es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns.

OMM-on-SiteGround

Bitcatcha servera ātruma ziņojums

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

2019. gads-Pingdom-ziņojums

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var uzlabot servera reakcijas laiki par vairākām sekundēm. Šeit ir daži cilvēki, kuri migrēja uz vietni SiteGround un ievietoja savus rezultātus.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

2019. gada hostinga aptaujaSkatīt aptauju2017-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gada jūlija mitināšanas ieteikumsSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Host-Poll-Aug-2018Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsKopīgota mitināšana-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsDoties uz hostinga uzņēmumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWooCommerce-Hosting-FB-PollSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsBest-WordPress-Hostings-Provider-PollSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšana-2019-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWP draudzīga hostinga aptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2016-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor iecienītākais hostingsSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2018. gada mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-aptauja par ātrumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsVietnes ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Poll-2019. gada februārisSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Ieteikumi-AptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un uz augšu nāk ar brīva migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņas saglabāšana un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nāk ar prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt vietnē funkcijas lapa

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Es izmantoju vietni SiteGround, jo…

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja reģistrējaties vietnei SiteGround, izmantojot filiāles saite Ziedošu labu gabalu bez maksas jums. Katru gadu es ziedoju 3000 USD GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Katrā ziņā es izvairītos no Bluehost – pievienojieties dažām Facebook grupām un apskatiet sarunas, aptaujas, tvīti, un cilvēki PVO migrēja no Bluehost līdz SiteGround. Es atsakos ieteikt EIG / Bluehost’s šausmīga mitināšana. Dari savu izpēte, redzēt kuru Yoast izmanto, un rezultāti cilvēku, kuri migrēja.

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kā uzlabot servera reakcijas laiku??

Lai gan jūs varat atvieglot servera slodzi, izmantojot CDN, jauninot PHP versijas un izvairoties no lēniem spraudņiem, jūsu serveri galu galā kontrolē jūsu mitināšana. Ja vien jūsu vietne nav optimizēta jebkādam ātrumam, jums patiešām nevajadzētu sagādāt servera reakcijas laika kļūdas.

&# x2705; Kā es varu atvieglot sava servera slodzi?

Laba kešatmiņas spraudņa, piemēram, WP Rocket, pareiza konfigurēšana (ieskaitot CDN pievienošanu), PHP versiju jaunināšana un resursu izsalkušu spraudņu un trešo pušu skriptu (piemēram, AdSense) izvairīšanās var palīdzēt atvieglot jūsu servera slodzi..

&# x2705; Vai kešatmiņas spraudņi uzlabos servera ātrumu?

Jā, viņiem tas jo īpaši jādara, ja jūs tos izmantojat arī CDN iestatīšanai. Kešatmiņas spraudņiem vajadzētu uzlabot ielādes laiku, GTmetrix rādītājus un servera reakcijas laikus.

&# x2705; Vai man tiešām ir jāuzlabo mitināšana??

Vispirms optimizējiet savu vietni. Tad, ja jums joprojām ir lēns servera reakcijas laiks, jauniniet plānus vai apsveriet iespēju pāriet uz ātrāku resursdatoru, piemēram, SiteGround vai Cloudways.

&# x2705; Vai tā ir Bluehost vaina??

Daudzi cilvēki ir ziņojuši par lēniem Bluehost serveriem. Daži cilvēki, pārvietojoties uz citu resursdatoru, uzlabo ielādes laiku par vairāk nekā 7 sekundēm. Vietnes vietne (dalīta mitināšana) un Cloudways (mākoņu mitināšana) ir 2 populāras izvēles, un tās abas tika augstu novērtētas Facebook.

Es ceru, ka tas bija noderīgi. Ja jums ir jautājumi, nometiet man komentāru.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map