Vietnes un Bluehost WordPress mitināšanas pārskats: Mana personīgā pieredze (un tas, ko vairums cilvēku saka Facebook grupās)

Vietne un zemesgrāmata


Man ir atzīšanās…

Pirms gadiem es biju viens no tiem blogeriem, kurš to ieteica Bluehost kā filiāle. Bet tas mainījās pēc pievienošanās vairāk nekā 30 Facebook grupām un simtiem sarunu lasīšanas, kurās cilvēki jautāja par “labāko” mitināšanu. Es nekavējoties pārsūtīju savu vietni no Bluehost uz SiteGround (spoileris: mana ielādes laiks tagad ir mazāks par 1 s). Es pārtraucu arī ieteikt Bluehost, jo nebija iespējams salīdzināt šos divus – lūdzu, veiciet pētījumu sociālajos medijos!

Vietne tika atzīts par galveno mitinātāju vairāk nekā 34 Facebook aptaujās (pat ja salīdzinot ar Bluehost) un ir arī izmantojis Raugs. Cilvēki, kuri migrēja no Bluehost uz SiteGround, varēja samazināt 7s no slodzes laika. Izpētiet Trustpilot, Advanced Twitter Search un Facebook grupas. Jūs redzēsit, ka daudzi pašreizējie Bluehost klienti sūdzas par lēnajiem serveriem, dīkstāvēm un īpaši lēno atbalstu. Lai gan vairums SiteGround klientu ir patiesi laimīgi.

Ar ko es tiku galā?

SiteGround, un acīmredzami priecājos, ka to izdarīju, jo tur ir daudz Bluehost filiāļu, kas jūs vadīs nepareizs virziens. Par to liecina arī ļoti daudz sociālo mediju Vietne Ground ir ātrāka. Ar viņu GoGeek plāns un dažas vietnes optimizācijas, es varēju nokļūt <1s ielādes laiks un 100% GTmetrix rādītāji. Es nekad to nespēju iegūt vietnē Bluehost. Tātad, kāpēc SiteGround ir labāks? To jūs uzzināsit šajā pārskatā.

Bluehost pārvaldīts-WordPress-Hostings

1. SiteGround vs Bluehost 34 Facebook aptaujās

Vietnes vietne tika novērtēta kā 1. vieta 34 dažādās aptaujās, kamēr Bluehost gandrīz nekur nebija kartē. Daudzi no tiem tika uzņemti privātās grupās, tāpēc, lai redzētu aptaujas, jums būs jāpievienojas viņiem (es arī nodrošināju ekrānuzņēmumus). WordPress mitināšanas Facebook grupa ir lieliska vieta, kur iegūt objektīvus viedokļus par mitināšanu – jo tie neatļauj filiāļu saites un pašreklāmdevējus.

VietneGround vs Bluehost

Vietnes vietne vs Bluehost Facebook aptaujaSkatīt aptauju2017-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gada jūlija mitināšanas ieteikumsSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Host-Poll-Aug-2018Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsKopīgota mitināšana-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsDoties uz hostinga uzņēmumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-hostings-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWooCommerce-Hosting-FB-PollSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsBest-WordPress-Hostings-Provider-PollSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšana-2019-aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWP draudzīga hostinga aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsVietnes vietne vs Bluehost Twitter aptaujaSkatīt aptauju2016-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsElementor iecienītākais hostingsSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2018. gada mitināšanas ieteikumiSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembrisSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsPārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017Skatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-aptauja par ātrumuSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsWordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1Skatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsVietnes ieteikumiSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-AptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsLabākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptaujaSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Poll-2019. gada februārisSkatīt aptauju vai EkrānuzņēmumsHostings-Ieteikumi-AptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptaujaSkatīt aptauju vai Ekrānuzņēmums

2019. gada hostinga aptauja

2. Izvairieties no Bluehost Affiliate slazdiem

Bluehost filiāles pakļauj Google, Quora un Facebook grupas ar sliktiem padomiem. Bluehost viņus stimulē ar lielām komisijām, un tas ir tiešām viss, kas viņiem rūp.

Kā sākt emuāru ar

Kur iegūt patiesi objektīvus mitināšanas viedokļus

Bluehost EIG TwitterBluehost filiāļu saites

Protams, ir arī daudz SiteGround filiāļu (jā, arī es). Bet lielāko daļu manu pārskatu es iegūstu no sociālajiem medijiem un apskatīšu 2 galvenās vietnesGround problēmas – augstās atjaunošanas cenas un CPU ierobežojumus. Es jums arī teikšu, ka lielākā daļa cilvēku, kuri migrē prom no vietnes SiteGround, vai nu dodas uz DigitalOcean uz Cloudways, vai arī uz A2 (skat. Manu citas mitināšanas alternatīvas).

3. Veiciet pētījumu par EIG

Tas pats uzņēmums (Izturības starptautiskā grupa) pieder 60 un vairāk dažādu hostinga uzņēmumu, tostarp Bluehost, HostGator, HostMonster, Site5, iPage, Unified Layer un daudziem citiem.

Kāpēc jums vajadzētu izvairīties no EIG

 • Viņiem ir akcionāriem, lūdzu (peļņa pār cilvēkiem)
 • Samaziniet izmaksas, iesaiņojot vienā serverī pārāk daudz cilvēku
 • Viņi “pilnveido” atbalstu, atlaižot darbiniekus un liekot klientiem gaidīt mūžīgi
 • Viņi aktīvi neiegulda jaunās tehnoloģijās (lēnām izlaiž jaunas PHP versijas)
 • Viņi ir pazīstami ar to, ka iegādājas pienācīgas hostinga firmas, taču tad viņi dodas lejup

EIG-zīmolu saraksts

Lasiet šo par EIG …

EIG FacebookEIG Twitter

4. Bluehost serveri ir lēni kā ellē

Ja jums rūp ātrs ielādes laiks un labi GTmetrix / Pingdom pārskati, Bluehost nepalīdzēs. Viņi ir pārpildījuši savus serverus, un par to Facebook + Twitter sūdzas daudz cilvēku.

Šis ir tas, ko viņos saka Bluehost lietotāja līgums:

“Konti ar lielu skaitu failu (inode skaits pārsniedz 200 000) var nelabvēlīgi ietekmēt servera darbību.”

Tikai, lai dotu jums priekšstatu, vietnei SiteGround ir attiecīgi 150 000, 300 000 un 450 000 inode ierobežojums viņu StartUp, GrowBig, GoGeek plānam. Uz kuru hostinga plānu attiecas Bluehost, kad tiek pieminēti šie 200 000 collu ierobežojumi? Mēs varam tikai minēt, bet, spriežot pēc to cilvēku skaita, kuri sūdzas par saviem serveriem, šis ierobežojums, iespējams, attiecas uz lielāko daļu Bluehost plānu.

Vietnes un Bluehost atbalsts

Bluehost lēnais servera reakcijas laiks

Veltīts Bluehost servera atbildes laiks

Bluehost Crap servera reakcijas laiks

Bluehost servera reakcijas laiks

Kā pārbaudīt, vai jūsu serveris darbojas lēni
Izmantojot jebkuru vietni, varat palaist Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu pārskatā, kas nozīmē, ka jūsu serveris (resursdators) darbojas lēni. Tas notiek daudz ar Bluehost.

Samaziniet servera reakcijas laiku

5. Biežas dīkstāves

Veiciet meklēšanu Twitter vietnē “Bluehost lejā”Un redzēsit, ka daudziem cilvēkiem ir problēmas ar dīkstāvi. Dažu vietņu darbība nav pārtraukta vairāk nekā nedēļu un Bluehost atbalsts varētu būt mazāk rūpīgs.

Kad es biju kopā ar Bluehost, mana vietne samazināsies apmēram reizi nedēļā, dažreiz pat vairākas stundas. Bija patiešām sāpīgi apšaubīt, vai tā bija viņu mitināšana, vai kaut kas, ko es izdarīju, nav kārtībā. Kad es migrēju uz vietni SiteGround, visas manas dīkstāves problēmas izzuda. Atkal, ja šī ir biznesa vietne, uz kuru varat paļauties, lai nopelnītu naudu, neizvēlieties Bluehost.

Tas ieguva tik sliktu Bluehost uzrakstīja atvainošanās vēstuli:

Bluehost atvainošanās vēstule

Bluehost pastāvīgi atvainojas:

Bluehost-atvainošanās

6. Lēns + nelietderīgs atbalsts

Bluehost atbalsts nav salīdzināms ar vietni SiteGround. Izmantojot vietni SiteGround, dažu sekunžu laikā varat iegūt tiešraidi un uz biļetēm atbildēt 10–15 minūtēs. Bluehost var atbildēt dažu stundu vai pat nedēļu laikā. Sliktākā puse ir tā, ka ir saņemti daudzi ziņojumi, ka viņi “sekos līdzi”, bet nekad to nedarīs. Ja jūsu vietne samazinās uz viņu serveriem, tā var būt ļoti neapmierinoša.

Bluehost atbalsts

Bluehost tālruņa atbalstsLēns Bluehost tālruņa atbalsts

7. Abiem uzņēmumiem ir negodīgi norēķini

Lai iegūtu Bluehost reklamētās cenas (USD 2,95 mēnesī), jums jāmaksā 3 gadi iepriekš, pretējā gadījumā jums būs jāmaksā vairāk par 1-2 gadiem. To uzzināsit tikai tad, kad nonāksit viņu izrakstīšanās lapā.

Bluehost cenu noteikšana

Vietnes Ground atjaunošanas cenas ir augstas. Jūs varat saņemt līdz 3 gadiem no viņu reklāmas cenas, tad tā lec. Tāpēc, ja jūs varat, es maksātu par 3 gadiem, jo, iespējams, tā ir labākā dalītā mitināšana, ko atradīsit. Pagājušajā gadā es parakstīju savu draudzeni vietnē SiteGround un nožēloju, ka neesmu samaksājis 3 gadus. Kad bija laiks atjaunot, mēs beidzām pārcelties uz A2 (tā ir restorāna vietne, un viņa to vienkārši vēlējās, lai tas darbotos pēc iespējas lētāk). Es centos pārliecināt viņu atjaunot vai doties uz Cloudways. Viņa gribēja lētu, un es zinu labāk, nekā strīdēties ar sievietēm.

Vietnes zemes atjaunošanas cenu noteikšana

8. Kāpēc jums nevajadzētu izmantot Bluehost?

 • Pieder EIG kam pieder vairāk nekā 60 dažādu saimnieku un kas ir draņķīgs par pārāk daudz cilvēku iesaiņošanu vienā serverī, briesmīgu atbalstu, biežiem pārtraukumiem un kuru galvenais mērķis ir iepriecināt akcionārus (nevis klientus), agresīvi reklamējot viņu filiāles programmu, nevis rūpējoties par esošajiem klientiem
 • 3 gadu avansa maksājums (SiteGround ir 1 gads)
 • Ļoti lēni izlaiž jaunas PHP versijas
 • Servera kļūdas, piemēram, slikti vārtejas vai iekšējas servera kļūdas
 • Atbalsts ir briesmīgs (piemēram, 1 stundas gaidīšanas laiks)
 • Atbalsts netiks atzīts, ja problēma ir serveros
 • Pastāvīgi cenšamies pārdot nevajadzīgus jauninājumus
 • Iebūvētais SEO neko nedara (pilnīgi atsevišķs lauks)
 • Viņi neuzskaita, kādu ātruma / darbības laika tehnoloģiju viņi izmanto
 • Viņi neatbalsta iestudēšanu, Let’s Encrypt SSL un citas galvenās funkcijas
 • Tie ir domāti iesācēju vietņu lietotājiem, kuri neveic visu pētījumu
 • Es esmu pabeidzis vairāk nekā 30 WordPress ātruma projektus, un ir grūti, ja vietnes ilgst no 10 līdz 3, bet klienti joprojām nav priecīgi, tomēr atsakās mainīt resursdatorus.
 • Jūs saņemat to, ko maksājat, un Bluehost ir lēts kā elle (daudzos WordCamps viņi saka, ka par jūsu mitināšanu maksā tikpat daudz, cik jūs maksātu garneļu vakariņām). Pretējā gadījumā nesūdzieties par lēno vietni un slikto darbības laiku / atbalstu

9. Kāpēc es izmantoju SiteGround?

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

10. Bluehost uz SiteGround migrācija = 7s noslodzes laiks

Apskatiet cilvēkus, kuri migrēja no Bluehost uz SiteGround un ievietoja savus jaunos ielādes laikus. Filiāles var pateikt visu, ko vēlas, taču tie ir nesaistīti klienti, kuri patiesībā ir pieredzējuši. Vietnes vietne ātruma tehnoloģija ir tik daudz ātrāks kā Bluehost.

“Bluehost” vietņu migrācijai

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Nemaz nerunājot par manu GTmetrix ziņojumu:

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

Lūk, mans Pingdom ziņojums:

2019. gads-Pingdom-ziņojums

11. Vietnes Ground serveri ir ātrāki

Tagad, kad esat redzējis migrējošo cilvēku ielādes laika uzlabojumus, es vēlos aplūkot dažas lietas, ko varat darīt vietnē SiteGround, kas padarīs jūsu vietni vēl ātrāku. Jūs varat pārbaudīt viņu cPanel demonstrācija ja vēlaties iepazīties ar to, kur atrodas viss.

Vietnes zemes ātruma tehnoloģija

SG optimizētājs
Es iesaku vai nu izmantot viņu SG optimizētāja spraudnis vai WP Rocket (izmantojiet tikai vienu, nav jāizmanto abi). SG Optimizer ir ātrāks nekā jebkurš cits kešatmiņas spraudnis, jo tas izmanto servera puses kešatmiņu, nevis failu bāzes kešatmiņu, ko izmanto citi kešatmiņas spraudņi. Bet tam nav tik daudz funkciju kā WP Rocket. Tas ir kompromiss starp ātrāku kešatmiņas saglabāšanu vai vairāk “dažādiem” ātruma optimizācijām. Es pārbaudītu abus, lai redzētu, kurš no jums dod vislabākos rezultātus GTmetrix.

Mākoņa uzliesmojums
Vietnes SiteGround informācijas panelī varat aktivizējiet Cloudflare ar vienu klikšķi. Tas ir bezmaksas CDN ar vairāk nekā 200 datu centriem, un nav absolūti nekāda iemesla, kāpēc jums nevajadzētu izmantot šo priekšrocību..

PHP 7+
Savā SiteGround PHP vadītājs, jūs varat visu jaunināt uz PHP 7.3. Tas vien var ievērojami uzlabot ātrumu, pat noklikšķinot uz jūsu lapām. SiteGround vienmēr ir viens no pirmajiem saimniekiem, kas izlaida jaunākas PHP versijas, savukārt Bluehost kavējas ballītē.

Augstāki plāni = vairāk servera resursu
Augstāki plāni nāk ar vairāk servera resursi (Vietnes ātruma koeficients # 1). Dodieties pie viņu funkcijas lapa un ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus”, pēc tam virziet kursoru virs cilnes “serveris”. Jūs varat redzēt, cik servera resursi nāk ar katru plānu, kā arī to StartUp vs GrowBig vs GoGeek plāna salīdzinājumu. Es vismaz iesaku viņu GrowBig plānu, jo tas ir tikai USD 2 mēnesī vairāk, un tam ir vairāk servera resursu, prioritārs atbalsts un neierobežotas mitinātās vietnes. GoGeek piedāvā vēl vairāk resursu + inscenējums.

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

12. Vietni vietnē apstiprina Yoast, WordPress un Ivica

SiteGround ir izmantojis Raugs:

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Viņus iesaka WordPress (tāpat kā Bluehost, bet viņi nav pelnījuši, lai tur atrastos):

siteground-ieteicams-wordpress-host

Un Ivica (populārā administratora administrators) WordPress Speed ​​Up Facebook grupa):

Ieteicamie rīki WordPress-Speed-Up

13. Uptimes faktiski ir 99,99%

Šī ir mana vietne, kuru uzrauga Pingdom rīki kas ir 100%. Tas ir tāpēc, ka viņu uptime tehnoloģija ir ļoti uzticams ar Linux konteineriem, servera uzraudzību, iekšēju dublēšanas sistēmu un drošu konta izolāciju (kuru SiteGround bija pirmais uzņēmums, kas izveidoja). Daudzām hostinga kompānijām ir jāpieprasa 99,99% uptimes, taču ar visām kļūdām, kuras jūs saņemat ar sliktu hostingu, tas noteikti nav 99,99%. Izmantojot SiteGround, jūsu serveri būs īpaši uzticami, tāpēc jums nekad nevajadzēs uztraukties, ka jūsu vietne bez iemesla samazināsies (ticiet man, es esmu tur bijis).

SiteGround-Uptimes

14. Atbalsts ir fenomenāls

Man ir vienalga, cik daudz funkciju ir jūsu mitināšanas uzņēmumam, ja viņu atbalsts ir zīdis. Es varu paņemt tālruni un pēc dažām minūtēm saņemt vietņu vietnes atbalstu. Tas rada tik lielu atšķirību. Viņu komanda ir ļoti zinoša, it īpaši, ja runa ir par WordPress.

Vietnes vietnes klienti mīl viņu atbalstu.

Bluehost-vs-SiteGround-Support-Thread

15. WordPress iespējas

Vietnei vietnē ir daudz WordPres funkciju, kuras varat atrast to vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes vietne-WordPress-līdzekļi

SG optimizētājs
Es to apskatīju iepriekš, bet SG Optimizer ne tikai veic kešatmiņu, bet arī daudz citu ātruma optimizāciju: minifikācija, attēla optimizācija, slinka ielāde un PHP versiju jaunināšana.

Automātiskā atjaunināšana
Jūs varat iespējot autoupdates par WordPress kodolu / spraudņiem to cPanel.

Vietnes WordPress automātiskā atjaunināšana

WordPress drošība
Vietne SiteGround ir burtiski viņu spēlē, kad runa ir par WordPress un drošību. Viņi pastāvīgi uzrauga ievainojamības un atjaunina savus serverus, lai aizsargātu jūs pret jaunākajiem draudiem – viņi izliek atjauninājumus viņu vietnēs Facebook lapa visu laiku un klienti to slavē ar satriecošām atsauksmēm. Jūs arī periodiski saņemat e-pastus, informējot, ka jūsu vietne ir droša.

Iestudējums
Iestudējums nāk ar viņu GrowBig / GoGeek plānu un ļauj jums izveidot demonstrācijas vietni, lai pārbaudītu jaunus spraudņus, dizainus un atjauninājumus pirms to palaišanas savā vietnē (tas tiek veikts ar vienu klikšķi).

WordPress atbalsts
Man šķiet, ka vairums SiteGround klientu izmanto WordPress, un viņi ir ļoti kompetenti spraudņu problēmu novēršanā, palīdzot bloķēt nevēlamus robotus, kas patērē resursus, un labojot kļūdas. Lielākā daļa vietņu neatrodas vietnē SiteGround, taču, ja tas notiek, tās ļoti atsaucīgi palīdz jums to atjaunot. Viņu atbalsts WordPress ir satriecošs.

e-komercijas iespējas
Visi vietnes plāni ir iekļauti e-komercijas mitināšana tādas iespējas kā bezmaksas SSL no Šifrēsim. GoGeek nāk ar PCI atbilstība kas novērš krāpšanos ar kredītkartēm e-komercijas vietnēs. Un, ja jums nav ērti instalēt iepirkumu grozu, vietne SiteGround to darīs bez maksas.

Vietnes zemes e-komercijas iespējas

16. Vietnes zemes CPU ierobežojumi

Vietnes vietne jums norāda, cik daudz apmeklētāju katrs plāns var apieties, taču jums patiešām vajadzētu skatīties uz viņu funkcijas lapa kas stāsta par katra plāna plānu CPU ierobežojumi. Ja jūs pārsniegt tos, viņi jums nosūtīs brīdinājumus un galu galā slēgs jūsu vietni. Tieši tāpēc vislabāk ir samazināt CPU izmantošanu pirms laika (tas var arī uzlabot ielādes laiku). Daudzas lietas ir tikpat vienkāršas kā spraudņa Heartbeat Control, spraudņa Blackhole For Bad Bots instalēšana un Cloudflare bezmaksas CDN izmantošana.

Vietnes zemes resursu diagramma

Esiet preventīvs, samazinot CPU, un neļaujiet tam notikt ar jums:

vietne-cpu-pārsniegumi

Grunts līnija: ja jūs izmantojat vietni WooCommerce, spraudņus ar augstu CPU vai jūsu vietne patērē daudz resursu, pārliecinieties, ka esat optimizējis savu vietni un izvēlējies plānu, kas var atbalstīt šos resursus. Vietnes vietnes atbalsts var arī palīdzēt noteikt, vai ir kāda problēma. Ikviens uzņēmums, kas piedāvā dalītu mitināšanu, kontrolēs jūsu CPU, ne tikai SiteGround.

17. Bezmaksas migrācija vietnē SiteGround

VietneGround darbojas bezmaksas migrācija ar viņu GrowBig / GoGeek plānu. Vienkārši atveriet atbalsta biļeti un pieprasiet pārskaitījumu. Jābūt 0 dīkstāvei, un es to jau izdarīju daudzām vietnēm.

Vietnes bezmaksas vietņu pārsūtīšana

18. StartUp vs GrowBig vs GoGeek

Lūk, salīdzināšanas diagramma:

Vietnes vietne-funkcijas-lapa

StartUp (USD 3,95 mēnesī) – piemērots vienas vietnes mitināšanai, kurai nav nepieciešami lieli CPU spraudņi, WooCommerce vai kurai ir liela trafika intensitāte. Jums to vajadzētu izmantot tikai tad, ja esat tikko sācis un neparedzat lielu datplūsmu. Tam nav daudz servera resursu, krātuves, iestudējumu un citu funkciju. Tāpēc es parasti iesaku GrowBig plānu, jo tas ir USD 2 mēnesī un ietver daudz vairāk iespēju un servera resursus. StartUp nevar apstrādāt daudz CPU.

GrowBig (USD 5,95 mēnesī) – mitināt neierobežotas vietnes ar apmēram 1,5x vairāk servera resursiem, vairāk krātuves, pieturvietu un uzlabotas kešatmiņas, izmantojot SG Optimizer spraudni. Jūs saņemat arī bezmaksas vietņu pārsūtīšanu un rezerves kopijas pēc pieprasījuma. GrowBig ir visizdevīgākā vērtība, un tas ir viņu populārākais plāns. Pat ja jums nav nepieciešams viss pārējais, papildu servera resursi ir tā vērts.

GoGeek (USD 11,95 mēnesī) – GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas ir apmēram 4x ātrāk nekā parastie dalītā mitināšanas plāni. Šiem servera resursiem vajadzētu ievērojami ātrāk veikt vietnes ielādi, un tas ir galvenais jaunināšanas iemesls. GoGeek nodrošina arī prioritāru atbalstu, taču viņu regulārais atbalsts ir ātrs. Personīgi es jauninātu tikai tad, ja vēlaties vairāk resursu.

19. Citas alternatīvas (vienīgie 4 saimnieki, kurus iesaku)

Šie ir 4 saimnieki, kuri ir ieguvuši vislabākās atsauksmes Facebook grupās + Twitter.

Pievienojieties WordPress mitināšanas Facebook grupa lai redzētu, ko saka reāli, nesaistīti cilvēki. Es esmu vairāk nekā 30 WordPress Facebook grupu loceklis, un šeit ir katras personas kopsavilkums, kas jautā “Kāds ir labākais WordPress mitināšanas veids?” Tas ir balstīts uz vairāk nekā 35 Facebook aptaujām, Twitter pierādījumiem, Trustpilot pārskatiem un pārāk daudz laika šo sarunu lasīšanai. Jūs varat arī sazināties ar Hristo Pandjarovs (Vietnes vietnes pārvaldnieks) un Mustaasam Saleem Ansari (Cloudways kopienas pārvaldnieks), kas gandrīz vienmēr ir 2 labākās izvēles.

Vietne
# 1 Facebook aptaujās, un to izmanto tādi uzņēmumi kā Yoast. Vietnes vietne izspiež citus dalītos resursus no ūdens ātruma, atbalsta, uptimes, funkciju un drošības ziņā. Viņiem ir lieliski Trustpilot atsauksmes un tas ir milzīgs jauninājums, salīdzinot ar GoDaddy, EIG un A2 hostingu. Veiciet pētījumu un apskatiet cilvēkus, kuri migrēja un publicētie rezultāti. Atjaunošanas cenas ir augstas, bet, ja jūs vēl neesat tās izmantojis, es 100% izmantotu akcijas cenas, kuras jūs saņemat 1-3 gadus, sākot no plkst. 3,95 USD / mēnesī.

Saņemiet mitināšanu no vietnes SiteGround

DigitalOcean uz Cloudways
Lielākā daļa cilvēku, kuri pamet vietni SiteGround, dodas uz Cloudways. Tā pārvaldītā mākoņa mitināšana (ātrāka nekā kopīgota) un pārspēj WP dzinējs. Šeit ir twīti no cilvēkiem, kuri migrēja un ievietoja rezultātus: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10. Atbalsts nav tik labs kā SiteGround (biļetes var aizņemt stundas, nevis minūtes), taču kompromiss ir tīrs ātrums. Izvēloties plānu, jums ir 5 iespējas: Digital Ocean, Linode, Vultr, AWS un Google Cloud. DigitalOcean ir vispopulārākais un sākas plkst USD 10 mēnesī. Pēc migrēšanas noteikti jauniniet uz MariaDB 10.3, PHP 7.2, palieliniet atmiņas ierobežojumu līdz 256 MB un iespējojiet Laka + Redis. Tas vien var uzlabot ielādes laiku par vairākām sekundēm, un to var viegli izdarīt jūsu CW informācijas panelī. Atkal veiciet pētījumu Facebook grupās un pārbaudiet Trustpilot atsauksmes – Cloudways ir satriecoša izvēle.

Hostinga ieteikumi Facebook

VPS mākonis Hostings WooCommerce Poll

VPS mākonis hostinga aptauja

WordPress mitināšanas ieteikumi

Iegūstiet pārvaldītu mākoņa mitināšanu no Cloudways

A2 mitināšana
Es ievietoju A2 sarkanā krāsā, jo tas ir zemāks par vietni SiteGround, tomēr ir salīdzināms. Viņu USD 4,90 mēnesī Swift plāns ir diezgan pieņemams par cenu – labāks par EIG. Bet daudzi cilvēki uz Trustpilots piedzīvo pārtraukumus, sliktu atbalstu un ne tik lieliskus serverus. Ja neesat izmantojis SiteGround piedāvāto cenu priekšrocības, jums tur labāk palīdzēs. Ja jūs jau esat apmeklējis vietni SiteGround, vai nu atjaunojiet (jo tie ir satriecoši un tā vērts), vai arī izpētiet Digital Ocean on Cloudways. A2 es izmantotu tikai hobiju vietnēm.

Saņemiet mitināšanu no A2

20. Ko cilvēki saka Facebook grupās

Pavadiet dažas minūtes, lasot šīs sarunas, un lēmums ir skaidrs.

Bluehost-vs-SiteGround-Thread

Vietnes zeme salīdzinājumā ar Bluehost pavedienu

bluehost-vs-siteground-in-facebook

Meklējat jaunu-resursdatoru-nodrošinātāju-Facebook

Vietnes atsauksmes

Vēl viens-nelaimīgs-Bluehost-klientu-pavediens

Labākā saimnieka saruna

Vietnes vietne daļēji veltīts plāns ir legit, jo tas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā regulāra dalīta mitināšana (viens no lielākajiem faktoriem WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Pingdom un GTmetrix rādītāji ir lieliski un ikdienišķi, taču slodzes laiks ir vissvarīgākais faktors. To es izmantoju, un man ir 320 ms ielādes laiks Pingdomā, .5 sekundes GTmetrix, ar 100% punktu skaitu.

OMM-on-SiteGround

Skatiet SiteGround StartUp un GrowBig vs GoGeek salīdzināšanas diagrammu

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kāpēc visi reklamē Bluehost?

Lielākā daļa emuāru autoru reklamē Bluehost, jo viņi piedāvā visaugstākās filiāļu komisijas. Viņi arī maksā diezgan santīmu, lai tos ieteiktu oficiālajā WordPress mitināšanas lapā, padarot tos viegli reklamējamus. Bet, ja jūs veicat pētījumu WordPress saistītajās Facebook grupās, vairums cilvēku tos neiesaka.

&# x2705; Kas cilvēkiem ir pret Bluehost?

Viņu serveri darbojas lēni, atbalsts nav noderīgs, un daudziem cilvēkiem rodas dīkstāves. Bluehost pieder arī EIG, kura akcionāri vēlas gūt peļņu, nevis rūpējas par esošajiem klientiem. Viņi ir ļoti agresīvi pret savu saistīto programmu.

&# x2705; Vai SiteGround vai Bluehost ir ātrāks?

Vietne Ground ir ātrāka, it īpaši, ja izmantojat viņu SG Optimizer spraudni un SiteGround informācijas panelī aktivizējat PHP 7.4 + Cloudflare.

&# x2705; Vai SiteGround vai Bluehost ir lētāki?

Vietne Ground ir lētāka sākotnēji, bet ir dārgāka nekā Bluehost, kad sasniedzat viņu atjaunošanas cenu. Par viņu reklāmas cenu jūs varat saņemt hostingu līdz 3 gadiem, tad jums būs jāmaksā augstākas atjaunošanas cenas.

&# x2705; Kurš no tiem ir labāks WooCommerce vietnēm?

Es iesaku SiteGround GoGeek plānu. WooCommerce vietnēm parasti ir nepieciešami vairāk servera resursu, jo tām parasti ir vairāk spraudņu un papildu WooCommerce skripti, stili un groza fragmenti. Lai to apstrādātu, jums būs nepieciešams jaudīgāks serveris. Jūs pat varētu vēlēties pilnībā izlaist dalīto mitināšanu un doties ar ātrāku resursdatoru, piemēram, Cloudways.

Ja jums ir jautājumi par manu SiteGround vs. Bluehost pārskatu, nometiet man līniju. Jūs varat arī izlasīt manu pilnu Vietnes WordPress mitināšanas pārskats ja vēlaties uzzināt vairāk par viņu cPanel, SuperCacher spraudni, vairāk Cloudflare padomiem utt. Man ir bijusi lieliska pieredze ar SiteGround un es tos izmantošu, ja jums nepieciešama ātra, uzticama WordPress mitināšana. Un nopietni, pat ja jūs neizvēlaties SiteGround, es noteikti paliktu AWAY no Bluehost. Lai arī vairāk cilvēku ir dzirdējuši par Bluehost, pierādījumi skaidri liecina, ka labāka izvēle ir SiteGround.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map