3 labākie Genesis tēmu komplekti (pazīstami arī kā izstrādātāju komplekti), kur jūs varat iegādāties vairākas motīvus ar atlaidi

A WordPress motīvu pakotne ir tēmu kopums par diskontētu cenu, un tikai 4 ir Ģenēzes ietvars. Viņi ir StudioPress, Zigzagpress, Tīmekļa mārketinga mārketings, un Tematika.


Tās visas ir vienreizējas maksas, izņemot StudioPress, kuras nesen mainīja cenu uz USD 499,95, kā arī par atkārtotu maksu USD 99,95 gadā. Tīmekļa savvy mārketings ir visas nozarei raksturīgās tēmas, un Zigzagpress tēmu pakotnei ir mūža atbalsts (kamēr citi to nedara). Šīs ir svarīgas detaļas, ar kurām es jums dalīšos šajā sarakstā. Ceru, ka jums patiks!

Jā, es izmantoju saistītās saites, esmu pārliecināts, ka viņi dodas tieši uz Navient studentu aizdevumu saņemšanai (paldies). Bet, cerams, ka jums šis saraksts noderēs, lai atrastu savu Genesis tēmu komplektu, jo es pavadīju daudz laika, pētot un veidojot šo sarakstu. Šeit tie ir…

1. StudioPress Pro Plus visu tēmu pakete

StudioPress Pro spraudņa visu tēmu pakete

StudioPress izveidoja Genesis ietvaru, lai jūs zināt, kādas ir viņu tēmas uzticama un labi kodēts. Jūs arī saņemat visas StudioPress piedāvātās trešo pušu tēmas, kurām tiek veikta kvalitātes pārbaude. Lielākā daļa StudioPress motīvu ir komplektā iestatīšanas instrukcijas un viņu atbalsts ir stabils (būtisks kritums citiem Genesis tēmu veikaliem). Viņi ir pirmā vieta, kur iegūt Genesis bērnu tēmas, kas pats par sevi ir milzīgs ieguvums (ja jūs veidojat Genesis vietnes klientiem, iespējams, viņi vēlēsies izmantot StudioPress motīvu). Viņu motīvi tiek arī bieži atjaunināti, un StudioPress aktīvi darbojas populārajā vietnē Genesis WP Facebook grupa. Vietne StudioPress ir ielādēta konsultācijas kā arī Genesis spraudņi. Šie ir tikai daži StudioPress izvēles ieguvumi, tāpēc, ja jūs varat saņemt vairāk nekā USD 99,95 regulāro maksu, tiem vajadzētu būt jūsu pirmajam izvēlei.

 • USD 499,95 + USD 99,95 gadā
 • Piekļuve trešo pušu tēmām
 • Piekļuve motīviem, atjauninājumiem, atbalstam
 • Lielākā daļa tēmu ir atsaucīgas + HTML5
 • Tīrs kods, viegls, ātrs ielādes laiks
 • 30 dienu atmaksas politika

SKATĪT STUDIOPRESS PRO PLUS PACK VISĀS TĒMU IEPAKOJUMU

2. Zigzagpress mūžīga dalība

Zigzagpress Theme Pack

Zigzagpress ir kolekcija no 31+ Genesis bērnu tēmām ar mūžīgu dalību, kas ir vienreizēja maksa 349 USD. Zigzagpress motīvi ir super jauki (StudioPress motīvi ir viegli un minimāli, kamēr Zigzagpress motīvi ir veidots, izmantojot īskodus, portfeļus, un citas funkcijas. Lai gan jūs varat paļauties uz spraudņiem, Zigzagpress elementi ir iepriekš veidoti, lai tie atbilstu motīva fontiem, krāsām un stilam (padarot to daudz vieglāk pielāgojamu). Esmu izmantojis Prestige, Mindfulness, Drone, Zen un Showroom. Ar visiem bija ļoti viegli strādāt, tāpēc, ja esat iesācējs Genesis, jūs varētu vēlēties apmeklēt Zigzagpress Genesis tēmu komplektu. Ietver visas nākamās tēmas. TIKAI sūdzība, kas man ir, ir par to, ka dažām tēmām tekstā var būt drukas kļūdas, un daži klienti uzskata, ka atbalsts var būt apšaubāms.

 • 349 USD (vienu reizi)
 • Visas tēmas ir mobilas
 • Piekļuve motīviem, atjauninājumiem, atbalstam
 • Vairāki mājas lapas izkārtojumi
 • 30 dienu atmaksas politika

SKATĪT ZIGZAGPRESS BŪTISKO DALĪBU

3. Tīmekļa savvy mārketinga izstrādātāju pakotne

Tīmekļa mārketinga ģenēzes motīvi

Tīmekļa savvy mārketings rada specifiska nozare Ģenēzes bērnu tēmas bezpeļņas organizācijām, psihologiem, zobārstiem, universitātēm, nekustamo īpašumu pārdevējiem, juristiem, grāmatvežiem, saloniem un citām nozarēm. Viņiem ir arī pāris Genesis WooCommerce tēmas. Saturs vienmēr var tikt apmainīts, taču dažiem cilvēkiem patīk, lai viņu fotoattēli / izkārtojumi būtu pēc iespējas tuvāk pabeigtajai vietnei. Tīmekļa savvy mārketings ir ieteicamais Genesis izstrādātājs vietnē StudioPress, un tai ir laba reputācija Genesis kopienā. Ieteicams.

 • 299,99 USD (vienu reizi)
 • Atmaksas politika: Atmaksas netiek veiktas
 • Piekļuve motīviem, atjauninājumiem, atbalstam
 • Lielākā daļa tēmu ir atsaucīgas + HTML5

SKATĪT WEB SAVVY Mārketinga izstrādātāju paketi

Es zinu, ka tas ir liels ieguldījums, it īpaši, ja jūs neesat bagāts. Es neesmu bagāts, bet es nopirku StudioPress un Zigzagpress tēmu komplektu un esmu tos izmantojis, lai izveidotu vairākas vietnes gan sev, gan klientiem. Ja jums ir kādi jautājumi par kādu no šiem jautājumiem, atstājiet man komentāru un es ar prieku atbildēšu uz visiem jautājumiem, kurus es varētu. Citādi veiksmi jums!

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map