4 nekustamā īpašuma motīvi, kas iebūvēti StudioPress Genesis ietvarā (visas šīs tēmas ir reaģējamas uz mobilajām ierīcēm, HTML5, ātra ielāde)

03.06.2020
WordPress motīvi '4 nekustamā īpašuma motīvi, kas iebūvēti StudioPress Genesis ietvarā (visas šīs tēmas ir reaģējamas uz mobilajām ierīcēm, HTML5, ātra ielāde)
0 6 мин.

Genesis nekustamā īpašuma motīvi


Kopš Agent Evolution pārcēla viņu nekustamā īpašuma tēmas no plkst Ģenēzes ietvars uz Pašu kapitāla sistēma, tas izslēdza vismaz 1/2 no visām pieejamajām Genesis nekustamā īpašuma tēmām.

Par laimi, Genesis joprojām ir izveidotas 4 nekustamā īpašuma tēmas. Visas 4 tēmas visas mobilajām ierīcēm reaģējoša + HTML5seo draudzīgi izmantojot Genesis Framework, un daudziem ir iebūvētas funkcijas, piemēram, IDX / MLS. Es noteikti pārbaudītu Uzvarētāja aģenta WordPress risinājumi kur jūs varat iegādāties ātru vietnes iestatīšanu, IDX Broker Platinum, pielāgotu meklēšanas lodziņu un citus pieejamus risinājumus tieši no paša Genesis nekustamā īpašuma tēmu izstrādātāja. Visbeidzot, noteikti apskatiet WPL, IDX spraudnis un StudioPress Genesis spraudņi lai pievienotu vēlamās funkcijas.

Ja iegādājaties motīvu no StudioPress, jums būs iespēja iegādāties Genesis ietvaru norēķinoties, pretējā gadījumā Genesis būs jāiegādājas atsevišķi no jūsu motīva..

ps. Vietne tika novērtēta kā # 1 WordPress saimniece Facebook aptauja paņēmusi amatpersona WordPress mitināšanas Facebook grupa (tie bija # 1 collā) pagājušā gada aptauja arī) un ieguva mani <1s ielādes laiks ar perfektiem 100% rādītājiem GTmetrix un Pindgoms. Ja jums ir nepieciešama WordPress mitināšana, kas ļauj jūsu tēmai / vietnei ielādēt ātri, tās pastāvīgi atrodas 1. vietā pavediens pēc pavediens pēc pavediens kopš viņi to darīs migrēt jūs bez maksas un lielākā daļa cilvēku redz jauku ielādes laika uzlabojumi. Es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns kurai ir 4x vairāk servera resursi (vietnes ātruma koeficients # 1).

1. Agent Focused Pro

aģents fokusēts pro

Piedāvātais vietnē StudioPress, Agent Focused Pro ir lieliska tēma, ko izstrādājis Uzvarētāju aģents. Tas ļauj jums parādīt ierakstus, izmantojot Spraudnis AgentPress saraksti, vai arī varat to integrēt ar savu IDX pakalpojumu. Mājaslapā ir pieejama īpašuma meklēšana, 3 piedāvātie saraksti un galvenie jūsu apkalpotie ģeogrāfiskie apgabali. Lai gan to acīmredzami var mainīt uz jebkuru vēlamo saturu. Un, ja jūs izmantojat Gūtenbergu, esiet droši, ka viena klikšķa iestatīšana ietver skaisti noformētus blokus, lai palīdzētu vietnes izveidē. Noteikti apskatiet dažādas nekustamā īpašuma lapas navigācijas izvēlnes sadaļā “veidnes” – kā arī citas navigācijas izvēlnē parādītās funkcijas..

 • StudioPress
 • Nekustamā īpašuma tēma
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • 119,95 USD (iekļauts Genesis)

SKATĪT AĢENTAM koncentrēto PRO

2. AgentPress Pro

agentpress pro

AgentPress Pro ir parādīts arī StudioPress, un tas izmanto spraudni AgentPress saraksti, kas izmanto pielāgotus pastu veidus, pielāgotas taksonomijas un logrīkus, lai izveidotu ierakstu pārvaldības sistēmu. Es vienmēr dodu priekšroku pirkumiem no StudioPress, jo viņi ir tie, kas izveidoja Genesis ietvaru – lai jūs zināt, ka viņu kodēšanas standarti ir likumīgi. Izmantojot šo motīvu, izbaudiet tādas funkcijas kā 6 vietņu logrīku apgabali, pielāgojama galvene (augšupielādējiet uzņēmuma logotipu) un pat filtrējamu meklēšanas lodziņu, lai palīdzētu klientiem atrast tieši to, ko viņi meklē.

 • StudioPress
 • Nekustamā īpašuma tēma
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • 99,95 USD (iekļauts Genesis)

SKATĪT AĢENTŪRAS PRO

3. Uzvarētāju aģents Pro

uzvarošais aģents pro

Winning Agent Pro ir iebūvēts atbalsts vairākiem IDX pakalpojumu sniedzējiem. Tam ir 4 krāsu opcijas (zaļa / zila, dzeltena / zelta un zila / sarkana), un tā ir pilnībā pielāgojama tēma ar fontu, fonu un piedāvātajām attēlu opcijām. Šī tēma sākotnēji tika demonstrēta vietnē StudioPress, taču to joprojām var iegādāties uzvarētāja aģenta vietnē. Tas ir tulkojums, kas ir gatavs globālas auditorijas sasniegšanai, un virs galvenes sadaļas ir ietverta widgetized “Utility Bar”. Turklāt tas ietver piekļuvi plašām konsultācijām.

 • StudioPress
 • Nekustamā īpašuma tēma
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • USD 79,99 + Genesis pamatprogramma

SKATĪT UZVARĒTĀJA AĢENTA PRO

4. RealArea – WordPress RealEstate tēma

reālā zona

RealArea ir nekustamā īpašuma tēma, kas nemanāmi darbojas ar Genesis ietvaru. Lai arī tā nav StudioPress tēma, RealArea izmanto jaunākās HTML5 augstas kvalitātes Photoshop PSD lapas un nāk ar daudzām biznesam draudzīgām funkcijām. Piemēram, tam ir uzlabota meklēšanas sistēma (filtru atribūti, piemēram, guļamistabas, atrašanās vieta, cena un lielums). Tam ir arī neierobežotas krāsu opcijas, Google kartes atbalsts un vairākas galeriju veidnes, lai visiem ieinteresētajiem klientiem parādītu skaistas fotogrāfijas.

 • DigitalCenturySF
 • Nekustamā īpašuma tēma
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • 55 USD + Genesis pamatprogramma

SKATĪT REALARĀTU

Es ceru, ka mans saraksts bija noderīgs! Ja jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu savas WordPress vietnes Genesis nekustamo īpašumu tēmu, nometiet man zemāk esošo līniju un es priecāšos norādīt jūs pareizajā virzienā.

Un, ja jums patika mans saraksts, lūdzu, dalieties tajā. Es to novērtētu 🙂

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector