5 Genesis izglītības motīvi skolām + universitātēm (visas ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm un iebūvētas StudioPress Genesis ietvarā)

03.06.2020
WordPress motīvi '5 Genesis izglītības motīvi skolām + universitātēm (visas ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm un iebūvētas StudioPress Genesis ietvarā)
0 5 мин.

Ģenēzes izglītības tēmas


Visas šīs WordPress izglītības tēmas ir iebūvētas Ģenēzes ietvars.

Visas tēmas ir mobilajām ierīcēm reaģējoša + HTML5 un katrā tēmas aprakstā atradīsit iestatīšanas instrukcijas, cenu noteikšanu un citus noderīgus resursus. Iesaku izmantot StudioPress ” konsultācijas un Genesis spraudņi, tā kā lielākajā daļā demonstrāciju tiek parādīti daudzi spraudņi, kurus varat atrast vietnē StudioPress.

Genesis izglītības tēmas tur ir tikai dažas – taču jūs vienmēr varat apmainīties ar citu tēmu un aizstāt to ar savu – tas ir viss veidnes punkts. Ja jūs pērkat Education Pro no StudioPress, tad Genesis Framework ir iekļauts pirkumā (USD 99,95). Attiecībā uz visām citām izglītības tēmām jums tas būs nepieciešams iegādājieties Genesis atsevišķi par 59,95 USD. Šeit ir motīvu instalēšanas instrukcijas kad esat izvēlējies motīvu.

ps. Vietne tika novērtēta kā # 1 WordPress saimniece Facebook aptauja paņēmusi amatpersona WordPress mitināšanas Facebook grupa (tie bija # 1 collā) pagājušā gada aptauja arī) un ieguva mani <1s ielādes laiks ar perfektiem 100% rādītājiem GTmetrix un Pindgoms. Ja jums ir nepieciešama WordPress mitināšana, kas ļauj jūsu tēmai / vietnei ielādēt ātri, tās pastāvīgi atrodas 1. vietā pavediens pēc pavediens pēc pavediens kopš viņi to darīs migrēt jūs bez maksas un lielākā daļa cilvēku redz jauku ielādes laika uzlabojumi. Es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns kurai ir 4x vairāk servera resursi (vietnes ātruma koeficients # 1).

1. Izglītība Pro

Education Pro StudioPress tēma

Izglītība Pro ir Genesis galvenā tēma izglītības vietnēs. To ir veidojusi StudioPress (Genesis izstrādātāji), tāpēc jūs zināt, ka tas ir likumīgi, ja runājam par koda kvalitāti, motīvu atjauninājumiem, dokumentāciju, atbalstu un uzticamību. To var izmantot iestādēm, skolām vai jebkurai izglītības vietnei. Papildus tam ir 6 krāsu stili, 6 izkārtojuma opcijas un pielāgota izvēlne + fons. Tā ir ļoti pielāgojama tēma – vienkārši apskatiet tālāk sniegtos vietņu piemērus.

 • StudioPress
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • USD 99,95 (ietver Genesis)

SKATĪT IZGLĪTĪBAS PRO

2. Karolīna

Karolīnas universitātes tēma

Caroline ir paredzēta izglītības un tiešsaistes apmācības programmu vietnēm. Tas integrējas ar LearnDash apmācības sistēma, bbPress forumos un BuddyPress sociālajiem tīkliem. Izmantojot šo motīvu, jūs varat sagaidīt labu atbalstu un ātru ielādes laiku. Visas 9 sēklu tēmas ir iekļautas PSD, kā arī iespējas izveidot notikumu kalendārus, pārdot tiešsaistes kursus un pat izveidot tiešsaistes forumu. Kopumā tā ir jauka izvēle PTA vai izglītības Genesis tēmai.

 • 9sēklas
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • USD 79,95 gadā + Genesis ietvars

SKATĪT KAROLĪNU

3. Debora

Deborah Genesis PTA tēma

Debora ir Genesis tēma PTA vai skolu rajona vietnēm. Tas atbilst nacionālajām PTA vadlīnijām par logotipu, krāsām un fontiem. Tas arī ir paredzēts iepriekš, lai parādītu pasākumu kalendārus, programmas, biļetenus, līdzekļu vākšanas rīkus, sponsorus, un tam pat ir izvēles e-komercijas funkcionalitāte..

 • 9sēklas
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • $ 69,95 gadā + Genesis ietvars

SKATĪT DEBORU

4. Derriks

Derrika Genesis LMS tēma

Derrick ir paredzēts LMS (mācību vadības sistēmas) vietnēm un atbalsta tiešsaistes apmācības programmas, dalību un digitālās lejupielādes pārdošanas iespējas. Tas nāk arī ar e-pasta sarakstu veidotāju un vairākiem aicinājumu uz darbību lodziņiem, lai gan vienmēr varat izmantot spraudņus.

 • 9sēklas
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • USD 79,95 gadā + Genesis ietvars

SKATĪT DERRIKU

5. Acedemija Pro

akadēmijas pro

Academy Pro ir vēl viena StudioPress tēma, kas veidota uz Genesis Framework. Tas ir piemērots tiešsaistes kursu veidotājiem, izglītības satura tirgotājiem un pat dalības vietnēm. Mājas lapā tiek atbalstīts gan audio, gan video saturs, tas ir saderīgs ar WooCommerce, kā arī ir iebūvētas galvenās lapas veidnes, kas jūs iedvesmo. Tas arī ir gatavs tulkošanai, lai jūs varētu rūpēties par starptautiskajiem studentiem un pedagogiem.

 • StudioPress
 • Reaģējama mobilajām ierīcēm + HTML5
 • 129,95 ASV dolāri (ietver Genesis)

SKATĪT AKADĒMIJAS PRO

Pārlūkot vairāk Genesis motīvu + resursus

Atstājiet man komentāru, ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, kā labāk uzlabot šo sarakstu, un, ja jums tas šķita noderīgi, lūdzu, dalieties tajā. Es to tiešām novērtētu.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector