Genesis ietvarstruktūras apskats – kāpēc gudra lieta ir izmantot programmu WordPress (izmantojot StudioPress), izmantojot Genesis balstītu tēmu

03.06.2020
WordPress motīvi 'Genesis ietvarstruktūras apskats – kāpēc gudra lieta ir izmantot programmu WordPress (izmantojot StudioPress), izmantojot Genesis balstītu tēmu
0 5 мин.

Es nesniedzu daudzus 5 zvaigžņu novērtējumus, bet Genesis ietvars ir izņēmums. Es katru dienu izmantoju Genesis, strādājot savā WordPress vietnē (šajā) un klientam. Es vienmēr iesaku izmantot Ar Genesis darbināma WordPress tēma iebūvētā SEO, uzticamības, drošības un citu funkciju dēļ. Es tos visus aplūkoju savā Genesis Framework pārskatā.


Lūk, kāpēc Genesis ir pelnījis nevainojamu 5 zvaigžņu novērtējumu …

Genesis tiek izmantots profesionāļiem

Genesis iesaka WordPress dibinātājs Metjū Mullenvegs. Genesis lieto vēl divi cilvēki, kuri nav minēti StudioPress vietnē: Džooss De Valks (no Yoast SEO spraudņa) un Metjū Cutts (surogātpasta vietne Google). Ja to iesaka WordPress, Yoast un Google labākie suņi, tas būs tā vērts.

Liela izvēle ar WordPress Genesis darbināmām tēmām

Ar Genesis darbināmu WordPress motīvu var iegūt no jebkura šo tēmu veikalu. Man patīk pieturēties pie StudioPress tēmām, jo ​​viņi ir tie, kas izveidoja Genesis ietvaru, taču ir arī daži ļoti jauki trešo pušu motīvi, no kuriem izvēlēties.

Faktiskais iebūvētais SEO

 • Viegls kods nozīmē ātrāku ielādes laiku
 • Genesis atbalsta schema.org kods (nepieciešams bagātīgi fragmenti)
 • Visas StudioPress tēmas ir optimizējis SEO eksperts Gregs Bosers
 • Lielākā daļa tēmu ir reaģējošas uz mobilajām ierīcēm (noderīgas SEO)

Galvenais iemesls, kāpēc Genesis tēmās ir iebūvēts SEO, ir tas, ka tajās tiek izmantots viegls kods. Tas jūsu vietni ielādē ātrāk (vietnes ātrums ir ranžēšanas faktors Google tīklā). Arī Genesis nav pārblīvēts ar nevajadzīgām opcijām, kas bieži var izraisīt lēnu ielādes laiku.

Tur ir iebūvēti SEO iestatījumi Genesis, tomēr es iesaku izmantot Yoast SEO spraudnis ignorēt šos iestatījumus galvenokārt tāpēc, ka Yoast ietver a satura analīzes funkcija.

Satriecoša kopiena & Atbalsts

Vai zināt, cik daudz ir tiešsaistes WordPress apmācību? Līdzīgi ir ar Genesis.

StudioPress nodrošina katras tēmas dokumentāciju, lai palīdzētu jums sākt darbu, un viņi sociālajos tīklos ievieto jaunumus par tēmām, kas saistītas ar Genesis. Ir arī trešo pušu sociālo mediju grupas, kas palīdz viena otrai. Un, ja jums ir jāalgo izstrādātājs, kurš palīdzēs jums pielāgot savu motīvu, šeit ir saraksts ar StudioPress ieteica Genesis izstrādātājus.

Pareizais iebūvēto funkciju daudzums

 • Vairāku lapu izkārtojumi
 • Pielāgoti logrīki
 • Pielāgota galvene
 • Pielāgots fons
 • Pilna platuma veidne
 • Tēmas iespējas

Dažām WordPress tēmām ir daudz iebūvētu funkciju. Lai arī sākotnēji tie var būt pievilcīgi, tie ir arī bēdīgi slaveni par vietnes palēnināšanu.

Genesis ietver tikai tādas funkcijas, kas ir nepieciešamas vietnes izveidošanai, kuru tās dēvē par “vieglo kodu”. Viss, kas jums nepieciešams, ir daži lapu izkārtojumi, logrīki un motīvu iespējas, lai izveidotu jauku vietni. Ja nepieciešams, varat (un vajadzētu) izmantot spraudņus. Turpiniet lasīt …

WordPress spraudņi tikai ģenēzes tēmām

Mana Genesis Framework pārskatā, protams, ir iekļauti WordPress spraudņi, kas īpaši izstrādāti Genesis darbināmām WordPress tēmām. Lielākajai daļai no tām ir ļoti labi vērtējumi.

Es noteikti izmantotu dažus no StudioPress spraudņiem. StudioPress ir pazīstams ar vismodernāko produktu, gan motīvu, gan spraudņu izstrādi, tāpēc jums nav jāuztraucas par spraudņa novecošanos, pārtraukumu vai sajukumu ar jūsu vietni.

Uzticamība & Uzticieties

Genesis automātiskie atjauninājumi

Dienas beigās es nevēlos uztraukties par to, vai manai tēmai ir labs SEO, drošība vai kādas citas lietas, kas tēmai vajadzētu būt.

Es zinu, ka Genesis ne tikai tos iekļauj, bet arī tiek automātiski atjaunināts. Es zinu, ka tas samazina visas iespējamās problēmas ar manu vietni. Un es zinu, ka StudioPress komanda zina, ko viņi dara. Es tikai gribu būt labās rokās, lai es varētu rīkoties ar to, kas man ir labs, un tas ir tieši tas, ko jūs saņemat, kad izmantojat Genesis ietvaru.

Prāta miers ir vislabākais.

Tagad dodieties uz priekšu un pārlūkojiet Genesis darbinātās WordPress tēmas lai jūs varētu pavadīt mazāk laika savas vietnes darbināšanai un vairāk laika tās audzēšanai.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector