StudioPress apskats: WordPress motīvi, kas patiesībā ir SEO draudzīgi, mobili reaģējoši un iebūvēti Genesis ietvarā (Ieteicami Yoast un Matt Mullenweg)

Ja jūs meklējat WordPress motīvu, kas izskatās satriecošs un faktiski ir SEO draudzīgs, jums droši vien vajadzētu to pārbaudīt StudioPress.


Visas StudioPress motīvas reaģē uz mobilajām ierīcēm, un tām ir tīrs, viegls kods, kas jūsu vietni padara ātru, drošu un nevainojamu. Viņiem uzticas vairāk nekā 200 000 WordPress lietotāju, tostarp Yoast, Matt Cutts no Google, kā arī WordPress dibinātājs Matt Mattwenweg. Tikai daži veikalu veikali var iegūt intervija ar Metjū. StudioPress ir tikai tas, kas tiek ievērots.

Es uzrakstīju šo StudioPress pārskatu, jo es izmantoju viņu Outreach Pro tēma katru dienu manai vietnei. Tas izskatās satriecoši, tiek ielādēts mazāk nekā 1 s, un man nekad nav bijis nevienas problēmas, kas saistīta ar tēmu. Es esmu izveidojis vairāk nekā 15 WordPress vietnes, izmantojot StudioPress tēmas, un esmu uzrakstījis 20 emuāru apmācības par to Genesis Framework. Un, lai arī tur ir daudz WordPress un Genesis tēmu veikalu, es vienmēr nonācu StudioPress. Šis StudioPress pārskats ir balstīts uz manu pieredzi, izmantojot viņu motīvus, kā arī praktiskus padomus, kas palīdzēs jums pielāgot jūsu motīvu.

seo draudzīgas-WordPress-tēmas

Šeit ir 15 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties StudioPress, lai izveidotu vai pārveidotu savu WordPress vietni:

 1. SEO draudzīgs
 2. Uzticamība
 3. Viegls
 4. Mobilajai reaģēšanai + HTML5
 5. Drošība
 6. Pieejamība gatava
 7. Pārsteidzošs dizains
 8. Darbina ar Genesis pamatprogrammu
 9. Automātiskā atjaunināšana
 10. Motīva iestatījumi
 11. Genesis spraudņi
 12. Dokumentācija
 13. Youtube konsultācijas
 14. Kopienas atbalsts
 15. Genesis izstrādātāji

1. SEO draudzīgs: tīrs kods = mazāk tehnisku problēmu

Īstais SEO, ko jūs iegūstat ar StudioPress tēmu, ir tīrs kods kas jūsu vietni darbina ātri, atsaucīgi, droši un nevainojami. Nav tā, ka jūsu klasifikācija pieaug, ja jūs izmantojat StudioPress (vai jebkuru citu tēmu). Bet patiesībā lielākajai daļai vietņu ir tehniskas problēmas, kuras varēja novērst, ja motīva kods tika uzrakstīts labāk. Izvairīšanās no tehniskām problēmām līdz ar to DAUDZ SEO, un tas arī uzlabo lietotāju pieredzi, uptimes, drošību un var ietaupīt daudz naudas, noalgojot izstrādātāju, lai labotu kļūdas.

studiopress-seo

Genesis Framework ir pats par sevi SEO iestatījumi bet kā jebkurai tēmai, jums ir labāk Yoast SEO spraudņa konfigurēšana. Genesis ir pieejams arī ar schema.org domēnam bagātīgi fragmenti bet labāk izmantot tādu spraudni kā Viss vienā shēmā (bezmaksas, bet minimāli) vai WP bagātīgie fragmenti (premium un izturīgs). Šie spraudņi nodrošinās labāku darbu neatkarīgi no izvēlētās tēmas. Neļaujiet sevi apmānīt, kad izstrādātājs savā WordPress tēmā iespiež vārdus “SEO draudzīgi”. Labākais veids, kā uzzināt, ir sekot līdzi tam, ko izmanto populārākie WordPress cilvēki, un tieši tāpēc tādi cilvēki kā Yoast un Matt Cutts no Google izmanto StudioPress Genesis Framework..

2. Uzticamība: uzticas 200 000 cilvēku &# x2665; Genesis

Ir daudz ko teikt par tēmas iegādi no cienījama uzņēmuma (atšķirībā no neatkarīga izstrādātāja vietnē ThemeForest). Tagad StudioPress ir vairāk nekā 200 000 lietotāju, kuri uzticas viņiem veikt pastāvīgus viņu tēmu un Genesis Framework atjauninājumus un uzlabojumus. Tikai uzticamības koeficients var ietaupīt neskaitāmas stundas, kad jums jārisina tehniski jautājumi, un iespēja, ka jūsu WordPress tēma tiks pārtraukta vai sliktāk, pamesta.

@jm_cook @Skitzzo Es nopirku Genesis. AM ļaudis pirms daudziem gadiem bija iesūtījuši vairāk tēmu. Es atlīdzināju (dāvanu karti) AM personai, kura man sniedza padomu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 2013. gada 27. jūnijs

@bgardner jo tas liks cilvēkiem domāt, ka es priekšroku dodu Genesis pār citiem tematiem. Pagaidiet, tā patiesībā ir;) – Joost de Valk (@yoast) 2012. gada 31. janvārisfakts

Izmantojot StudioPress, mani atjauninājumi vienmēr ir bijuši nevainojami …

WordPress-spraudnis-atjauninājumi

Es varu paļauties uz to, ka viņi regulāri izlaidīs Genesis pamatprogrammas atjauninājumus …

ģenēzes atjauninājumi

Tā kā ThemeForest motīvus veido neatkarīgi izstrādātāji, kuri, iespējams, nav tik uzticami. Šī ir ThemeForest tēma, kuru izmantoju savā vietnē (tajā, kurā atrodaties). Galu galā tas tika pārtraukts, atjauninājumi netika izlaisti, un es sāku uzsākt tehniskas kļūdas. Man nācās pārveidot savu vietni, izmantojot StudioPress Outreach Pro tēmu, kas man prasīja nedēļas, bet ilgtermiņā tas bija svētīgs noslēpums. Jums tomēr ir iespēja izvairīties no šīs kļūdas.

pārtraukta-themeforest-theme

3. Viegls: ne vairāk uzpūsts kods palēnina tevi

Lielākajā daļā StudioPress motīvu nav iebūvēta portfeļa, īskodus, un dažos pat nav slīdņa. Tā vietā, lai šīs funkcijas tiktu iekļautas tēmā (tas kaitē jūsu ielādes laikam), jūs paļauties uz spraudņiem, lai pievienotu tikai nepieciešamo funkcionalitāti. Tas ir viss vieglā svara jēdziens. StudioPress kodēšana ir arī vismodernākā, lai jūs varētu būt pārliecināts, ka jūsu vietne ar Genesis darbināmajā WordPress vietnē tiks ielādēta uzreiz. Mīnu parasti noslogo .8 s laikā, kad to pārbauda GTmetrix.

GTmetrix WordPress ātruma ziņojums

4. Mobilā atsaucība + HTML5

Visas StudioPress motīvas reaģē uz mobilajām ierīcēm un visas, izņemot 1 (Focus Pro) ir HTML5…

Digital-Pro-Theme-by-StudioPress

5. Drošība: kodu pārskatījis galvenais izstrādātājs Marks Džeits

Atzīšos, ka neko daudz nezinu par drošību kodēšanas jomā (tikai vispārīgas lietas, piemēram, administratora lietotājvārda maiņa, drošības spraudņa, piemēram, Wordfence, instalēšana utt.). Bet es zinu, ka StudioPress pieaicināja drošības ekspertu un galveno WordPress izstrādātāju Marku Jaquithu pārskatīt un pielāgot viņu tēmas. Tas ir labi, jo nesen WordPress vietnes ir bijušas vietnes mērķis.

studiopress-themes-security

6. Pieejamība gatava (invalīdiem)

Tas padara jūsu vietni tādu vieglāk lasāmi cilvēkiem ar redzes traucējumiem, dzirdes traucējumiem vai krāsu akliem. Tās ir mazas lietas, piemēram, teksta kontrastēšana salīdzinājumā ar fona krāsu vai tas, ka navigāciju var izvēlēties ar klaviatūru. Tas nav ranžēšanas faktors Google tīklā (vismaz vismaz), bet tas padara jūsu vietni vieglāku šai cilvēku grupai.

Pieejamība, gatava WordPress tēmām

7. Pārsteidzoši modeļi ar plašu motīvu izvēli

Es jums apliecinu, ka ir labāki WordPress dizaineri nekā es, bet mana vietne ir pielāgota StudioPress versija Outreach Pro tēma. Apskatiet manu mājas lapu vai skatiet vitrīna sadaļā StudioPress, lai redzētu Genesis vietnes, kas izveidotas, izmantojot StudioPress motīvus.

outreach-pro-studiopress-theme-customization

8. Darbina Genesis Framework

Visas StudioPress tēmas ir iebūvētas Genesis ietvarā. Šī ir līdzīga vecāku tēmai un atvieglo jūsu bērna tēmas attīstību (to, kuru izvēlaties vietnē StudioPress). Izmantojot Genesis, jūs atļaujat StudioPress pastāvīgi atjaunināt Genesis pamatprogrammu, kas nodrošina jūsu vietnes nevainojamu darbību. Tas būtībā palīdz visam, kas uzskaitīts šajā StudioPress pārskatā. Jūs varat uzziniet par motīvu ietvariem šajā WP Beginner rakstā. Esiet drošs, ka Genesis ir viens no labākajiem ietvari tiek ievērots WP sabiedrībā.

ģenēzes ietvars

9. Automātiskā atjaunināšana: jāuztraucas vēl par vienu lietu

Kad esat instalējis motīvu, Genesis motīva iestatījumos varat iespējot automātisko atjaunināšanu:

ģenēzes automātiskie atjauninājumi

10. Tēmas iestatījumi: izskats iekšpusē

Visām StudioPress tēmām ir Genesis motīvu iestatījumi, kurus varat eksportēt un importēt, lai izmantotu vairākās Genesis vietnēs. Kā redzat, nav tik daudz iespēju kā robustai tēmai kā Avada vietnē ThemeForest, taču, kā jau teicu, tas ir vieglas tēmas jēdziens.

studiopress-theme-options

11. Genesis spraudņi (arī viegls)

StudioPress ir masīvs Genesis spraudņi Es noteikti izmantotu, lai pielāgotu jūsu StudioPress motīvu. Lielākajai daļai no tām ir augsti vērtējumi, un tās ir vieglas, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka viņi palēninās jūsu vietni. Es vismaz pārbaudītu šos Genesis spraudņus:

studiopress-genesis-plugins

12. Ciela dokumentācija, lai jūs sāktu

dokumentācija StudioPress ir gan Genesis Framework, gan to motīvi ir ļoti noderīgi. Kad esat iegādājies motīvu, jums būs pieeja tam iestatīšanas instrukcijas. Šeit viņi parādīs, kā instalēt jūsu motīvu, importēt demonstrācijas saturu, iestatīt mājas lapu, Genesis SEO iestatījumus, izmantot kolonnas un citas pamācības. Zemāk ir instrukcijas, ko saņēmu par Outreach Pro.

Outreach-pro-setup-instrukcijas

13. Youtube apmācības gandrīz katrai tēmai

Tā kā StudioPress ir tik populāra, daudz cilvēku ir izmantojuši savas tēmas. Parasti jūs varat atrast Youtube pamācības, kurās parādīts, kā iestatīt savu StudioPress motīvu, it īpaši, ja tas jau ir bijis kādu laiku (piemēram, Executive Pro, Eleven40 Pro, Parallax Pro, citi). Šeit ir lieliska Lizas Irbijas Youtube apmācība, kurā parādīts, kā pielāgot jebkuru Genesis WordPress motīvu:

14. Sabiedrības atbalsts: pievienojieties Facebook grupai!

Ja jūs pērkat StudioPress tēmu, jums noteikti jāpievienojas Genesis WordPress Facebook grupa. Viņi ir ļoti izpalīdzīgi, un StudioPress komanda regulāri publicē atjauninājumus par jauniem tēmu izlaidumiem, padomiem un citām ziņām par Genesis ietvaru. Ja jums ir kāds jautājums vai jautājums, kas saistīts ar kaut ko Genesis, šī ir viena no visnoderīgākajām Facebook grupām, kurai esmu pievienojies.

ģenēze-WordPress-facebook-grupa

15. Daudz Genesis izstrādātāju, ja jums nepieciešama palīdzība

StudioPress ir savs saraksts ar Genesis izstrādātāji bet es sadarbojos ar Pronaya, kurš ir daudz lētāks (40 USD / stundā) un ir palīdzējis man izveidot vairāk nekā 15 WordPress vietnes Genesis Framework. Mēs strādājam kopā 5 gadus, un jūs varat viņu nolīgt freelancer.com (vienkārši reģistrējieties un meklējiet lietotāju bdkamols). Viņš dzīvo Bangladešā, bet, ja jums nav prātā laika atšķirība, viņš runā labi angļu valodā un parasti jaunumus pabeidz 1–2 dienu laikā. Viņš var instalēt jūsu motīvu, pielāgot to un dara visu WordPress ātruma optimizācija projekti man.

pronajas brīvmākslinieks

A StudioPress tēmas izvēle

ES būtu balstiet savu lēmumu uz dizainu, kas jums patīk. Lai arī dažas tēmas ir specifiskas nozarei, saturu tomēr paredzēts mainīt. Nebalstiet savu lēmumu tikai uz saturu. Outreach Pro tiek reklamēta kā baznīcas tēma, bet es to izmantoju kā mārketinga vietni, un es to mīlu. Acīmredzot Nekustamais īpašums, WooCommerce, izglītība, un pat paralakses tēmas ir unikālas šāda veida vietnēm, taču daudzfunkcionālās tēmas var pielāgot jebkurai nozarei.

 • Uzņēmējdarbība: Executive Pro, Agency Pro, Digital Pro
 • Nekustamā īpašuma aģents: Aģents, kas koncentrējas, AgentPress
 • Vispārīgais emuārs: Eleven40 Pro, sešpadsmit deviņi
 • Ēdienu emuārs: Foodie Pro, vēlās brokastis Pro, ikdienas ēdiens, Wellness Pro, Cook’d Pro
 • Žurnāls / Ziņas: Metro Pro, News Pro, Magazine Pro
 • Parallax: Parallax Pro, Altitude Pro
 • Restorāns: Cafe Pro
 • Izglītība: Izglītība Pro
 • WooCommerce: Džesika, Dievišķais, Galerija Pro, Glam Pro

Skatiet StudioPress motīvus

Pro Plus visu motīvu pakotne: iegūstiet visas 55+ StudioPress motīvas

StudioPress Pro Plus visu tēmu komplektā ietilpst visas StudioPress tēmas par 499,95 USD + 99,95 USD gadā. Šis tēmu pakotne savā kolekcijā ietver visas trešo pušu un nākotnes tēmas. Es atklāju, ka daudz augstāk apmaksātos koncertos ir iesaistīti uzņēmumi, kuri vēlas izmantot Genesis, tāpēc, būdams WordPress izstrādātājs (un Genesis izstrādātājs), jūs pats par sevi varat iegūt vairāk klientu..

StudioPress Pro spraudņa visu tēmu pakete

Vitrīnas vietnes: skatiet katras tēmas pielāgotās versijas

Izmantojiet vitrīna sadaļā StudioPress vietnē, lai redzētu katras motīva pielāgotās versijas. Lapas labajā pusē ir opcija, kurā varat filtrēt pēc tēmas (un jūs ievērosiet, ka dažas vietnes izskatās pavisam citādas nekā tēma, parādot, cik elastīgas tās ir)..

studiopress-vitrīna-filtrs

studijas vitrīna

Skatiet StudioPress motīvus

Tas ir viss, ko es saņēmu! Ja jums ir kādi jautājumi par manu StudioPress motīvu pārskatu, Genesis ietvaru vai kādu konkrētu tēmu, komentāros ielieciet man rindiņu un es priecāšos jums palīdzēt. Tiklīdz es uzzināju par StudioPress, es iemīlējos (kā saka). Bet nopietni runājot, man ļoti patīk strādāt ar viņu tēmām, un tas noteikti ir atvieglojis manu dzīvi, īpaši dizaina aspekts.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map