Zigzagpress apskats: stabila Genesis motīvu stabila vieta (daudziem ar iebūvētu portfeli un īskodiem)

03.06.2020
WordPress motīvi 'Zigzagpress apskats: stabila Genesis motīvu stabila vieta (daudziem ar iebūvētu portfeli un īskodiem)
0 5 мин.

Tātad jūs, iespējams, esat dzirdējuši par Zigzagpress, salīdzinoši jauna vieta, kur iegūt WordPress motīvus, kas iebūvēti StudioPress ” Ģenēzes ietvars.


Pēc tam, kad esmu izveidojis vairāk nekā 10 ar Genesis darbināmas WordPress vietnes, izmantojot Zigzagpress motīvus, jāsaka, ka… tās ir DAUDZ viegli strādājamas, un lielākajai daļai no tām ir iebūvēts portfelis ar īskodus. Tas var padarīt tos vieglāk pielāgojamus, kas ir satriecoši, jo īpaši tiem, kas nevēlas paļauties uz spraudņiem, lai pievienotu portfeļus, pogas, kolonnas, akordeonus, komandu kastes un tā tālāk.

Atjaunināt: Kopš Zigzagpress mainīja preču zīmi, es esmu saņēmis vairākus ziņojumus par tiem, izdzēšot klienta motīvus un liekot viņiem tos atpirkt, kā arī ar lēnu atbalstu. Es joprojām mīlu viņu motīvu dizainu un to, ka viņi tiek veidoti Genesis ietvarā, bet es iesaku pieturēties pie StudioPress. Kā filiāle mani reklāmguvumi samazinājās līdz mazāk nekā .5%, kas nozīmē, ka daudz mazāk cilvēku iegādājas tēmas no Zigzagpress. Liekas, ka viņiem ir vajadzīgs labāks atbalsts un lai viņi labāk izturētos pret klientiem un filiālēm.

Viena mana lasītāja komentārs:

“Zigzagpress: skaistas demonstrācijas, novecojis aizmugures kods un… bez naudas atmaksas !
Es pats esmu iegādājies tēmu “Vanish”, kas demonstrācijā izskatījās ļoti pievilcīgi. Nebija pieejama detalizēta lietotāja rokasgrāmata, par to nemaksājot (saite “dokumentācija” nosūta tēmas lapu atpakaļ), tāpēc es neko daudz nezināju par tās konfigurējamību. Es pieļāvu kļūdu, lai to iegādātos, un… kāda vilšanās, instalējot motīvu !

Sākumlapai nav pievienoti apgabalu laukumi, kopumā ir ļoti maz logrīku, kļūdas, kuras es atkārtoju vairākos resursos (PHP5.6 un 7.1) … Kopumā aizmugures pamats ir izveidots pirms vairākiem gadiem un, šķiet, nav uzturēts tāds, ka tas ir nestabils un neatbilst mūsdienu WordPress dizaina koncepcijām.

Tāpēc es sazinājos ar klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu kompensāciju, atsaucoties uz visiem šiem argumentiem. Uzmini kas ? Pēc manis lūguma atvērt biļeti (traks uz tikko nopirkta produkta) un pastāvīgi izvairoties no tēmas par atmaksu, viņi vienkārši pārstāja man atbildēt, līdz divas nedēļas pēc tam es viņiem draudēju atklāt savu pieredzi. Viņi uzreiz atbildēja, ka nekāda atmaksa netiks piešķirta, tikai apmaiņa ar citu Zigzagpress tēmu. Secinājums: esmu pazaudējis 45 dolārus un ceru, ka citi sarūgtinātie lietotāji sevi uzklausīs, piemēram, ka šī firma neturpina šādi maldināt klientus. ”

Pašlaik uzņēmumam Zigzagpress ir 25+ Genesis motīvi, uz kuriem VISAS reaģē mobili un kurus atbalsta lielākās pārlūkprogrammas. Lielākā daļa ir paredzēta uzņēmumiem / emuāriem, bet viņiem ir pāris žurnāls, e-komercija, un paralakses tēmas. Daži no tiem ir veidoti speciāli fotogrāfi.

Kāpēc es uzrakstīju šo pārskatu?

Es uzrakstīju šo Zigzagpress pārskatu, balstoties uz manu pieredzi, izmantojot viņu tēmas, lai izveidotu vietnes gan sev, gan klientiem. ES izmantoju Prestižs, Uzmanība, Izstāžu zāle un Zen. Šeit ir daži galvenie punkti un kāpēc, manuprāt, Zigzagpress Genesis tēmas ir pamatota izvēle.

Iebūvēts portfelis lielākajai daļai motīvu (ar vairākiem izkārtojumiem)

Šeit ir portfelis Uzmanības tēma kas ir viens no maniem favorītiem. Tam ir filtri un kategorijas šķirošanai, kā arī vairāki portfeļa izkārtojumi (2, 3 un 4 kolonnas)…

zigzagpress-portfolio-layouts

Iepriekš veidoti īskodi = Pievienojiet elementus bez koda

Daudzas Zigzagpress tēmas nāk ar masīvu īskodus kas ļauj ātri un ērti pielāgot lapas / ziņas ar dažāda veida saturu.

Šīs iebūvētās tēmas priekšrocība ir tā CSS stils ir iepriekš izstrādāts, lai tas atbilstu motīva krāsai un stilam. Īskoda spraudnis darbosies, taču tam būs nepieciešami CSS pielāgojumi, ja vēlaties, lai tas atbilstu jūsu motīvam. Izmantojot iebūvētos īskodus, ir vienkārši vieglāk.

Zemāk esošie īskodi ir arī no Mindfulness tēmas …

zigzagpress-shortcodes

Pogas

zigzagpress-pogas

Aicinājums uz darbību

zigzagpress-aicinājums uz darbību

Klienti

zigzagpress-klienti-shortcodes

Kolonnas

zigzagpress-kolonnu izkārtojumi

Saraksti

zigzagpress-list-shortcode

Paziņojumu kastes

zigzagpress-paziņojumu lodziņi

Emuāru izkārtojumi

zigzagpress-blog-layouts

Servisa kastes

zigzagpress-service-boxes

Slīdnis

zigzagpress-slīdnis-shortcode

Akordeoni, ieslēdzas, tabi

zigzagpress-akordeoni-cilnes

Komandu kastes

zigzagpress-team-box

Atsauksmes

zigzagpress-atsauksmes

Lielākajai daļai Zigzagpress motīvu ir vairāki mājas lapas izkārtojumi

Zigzagpress tēmām ir vairāki izkārtojumi, daži vairāk nekā citi. Prestige komplektā ir 9 mājas lapu izkārtojumi, 3 lapu izkārtojumi (piemēram, sānu josla pa labi), 2 emuāru izkārtojumi un 3 portfeļa izkārtojumi. Ja jūs meklējat vēl vairāk, apskatiet bezmaksas Genesis Layout Extras spraudnis.

Prestige tēmas izkārtojumi

Tēmas pielāgošana (pirms un pēc)

Tas vienmēr palīdz redzēt, kā demonstrācija izskatās pirms un pēc pielāgošanas. Šī ir WordPress vietne, kurai es izstrādāju Legālie skrējēji Inc. izmantojot Zen tēma no Zigzagpress.

Pirms tēmas pielāgošanas

Zen - Zigzagpress tēma

Pēc tēmas pielāgošanas

Zen Zigzagpress tēma pēc pielāgošanas

Jūs varat apmeklējiet vietni lai redzētu dažādas lapas un stilu, ko izmantoju, – tikai lai sniegtu jums priekšstatu par to, kā motīvs izskatās, kad tas tiek pielāgots. Vietnes lappuses ielādes laiks ir aptuveni 2,2 sekundes, kas ir labs, taču to varētu vēl vairāk samazināt, ja spraudņi tiks pagriezti.

Tēmas iespējas: izskats iekšpusē

Daudzas Zigzagpress tēmas nāk ar tēmas iespējas kas ļauj pielāgot noteiktus vietnes elementus, nerediģējot kodu. Tās ne vienmēr ir vienādas katrai tēmai, taču šeit ir tēmas opcijas, kas nāk ar Zigzagpress Izstāžu zāles tēma:

Mājas iestatījumi

Izstāžu zāles Zigzagpress tēmas iespējas

Izskata iestatījumi

Izstāžu zāles Zigzagpress izskata iespējas

Slaidrādes iestatījumi

Showroom Zigzagpress slaidrādes opcijas

Kājenes iestatījumi

Izstāžu zāles Zigzagpress kājenes opcijas

Manas top 5 iecienītākās Zigzagpress motīvas

Uzmanība – tā pati tēma tika parādīta visā manā Zigzagpress pārskatā. Šī ir daudzfunkcionāla tēma ar daudzām iespējām, īskodiem, mājas lapas izkārtojumiem, apakšlapu izkārtojumiem un vairākiem portfeļa izkārtojumiem. Es jau iepriekš esmu izmantojis Mindfulness un ļoti iesaku šo tēmu.

Uzmanības tēma

Prestižs – daudzfunkcionāla tēma ar tikpat daudz funkcijām kā Mindfulness. Navigācijas izvēlnē ir maz teksta bitu zem katra, kas tai piešķir jauku pieskārienu.

Prestige SEO draudzīga WordPress tēma

Galerija – fotogrāfijas, kuru pamatā ir fotoattēli, galvenokārt fotogrāfiem.

Galerijas Genesis fotografēšanas tēma

Neo – vēl viena daudzfunkcionāla tēma.

Neo Genesis bērna tēma

Bijou – vēl viena daudzfunkcionāla tēma, taču esmu redzējis, ka daudz fotogrāfu to izmanto.

Bijou Genesis bērna tēma

Cenu noteikšana

Zigzagpress tēmas cenu noteikšana

Es iesaku vai nu iegādāties vienu tēmu par 49 USD, vai arī iegūt mūžīgi dalība par 349 ASV dolāriem, kas ietver visas Zigzagpress tēmas, mūža atjauninājumus + piemaksu atbalstu un visas nākamās Zigzagpress tēmas. Šis ir viens no labākajiem WordPress motīvu pakotnes Es to atklāju jo īpaši tāpēc, ka tagad StudioPress maksa ir atkārtota. Paturiet prātā, ka jums būs jāiegādājas Ģenēzes ietvars papildus savai tēmai. Kopējām izmaksām vajadzētu būt apmēram 110 USD, kas ir apmēram vidēji, pērkot Genesis tēmu ar ietvaru.

Secinājums

Man ļoti patīk strādāt ar Zigzagpress tēmām un turpinu tās ieteikt saviem klientiem un emuāru lasītājiem. Viņi noteikti ir manos top 2 tēmu veikalos. Viņu motīvi ir tīri, saīsinātie kodi padara tos brīnišķīgus, un viņiem nav tik gaumīgi, kā dažās Genesis tēmās. Zigzagpress un Genesis Framework ir uzvaroša kombinācija.

Skatiet Zigzagpress motīvus

Nu ko jūs domājat? Vai esat izmantojis kādas Zigzagpress tēmas, un kas jums tajās patīk vai nepatīk? Ja jums ir kādi jautājumi vai atsauksmes par manu Zigzagpress pārskatu vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai atrastu jauku Genesis tēmu, komentāros ielieciet man rindiņu.

Priekā,

Toma paraksts

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector