İndirimle Birden Fazla Tema Satın Alabileceğiniz En İyi 3 Genesis Tema Paketi (Geliştirici Paketleri olarak da bilinir)

bir WordPress tema paketi indirimli bir temanın bir paketidir ve Genesis Çerçeve. Onlar konum StudioPress, Zigzagpress, Web Savvy Pazarlama, ve Themedy.


Son zamanlarda fiyatlarını 499.95 $ ve yinelenen 99.95 $ / yıl olarak değiştiren StudioPress hariç hepsi bir kerelik ücretlerdir. Web Savvy Marketing tüm sektöre özgü temalardır ve Zigzagpress tema paketi ömür boyu destek ile gelir (diğerleri değil). Bunlar, bu listede sizinle paylaşacağım önemli ayrıntılar. Umarım tadını çıkarırsın!

Evet, bağlı kuruluş bağlantıları kullandım, öğrenci kredileri için doğrudan Navient’e gittiklerinden emin olabilirsiniz (teşekkür ederim). Ama umarım bu listeyi Genesis tema paketinizi bulmakta yararlı bulursunuz çünkü bu listeyi araştırmak ve bir araya getirmek için çok zaman harcadım. İşte buradalar…

1. StudioPress Pro Plus Tüm Tema Paketi

StudioPress Pro Eklentisi Tüm Tema Paketi

StudioPress, temalarını bilmeniz için Genesis Framework’ü oluşturdu dürüst ve iyi kodlanmış. StudioPress’te kalite testlerinden geçen tüm üçüncü taraf temalarını da alırsınız. Çoğu StudioPress teması ile birlikte gelir kurulum talimatları ve destekleri sağlam (diğer Genesis tema mağazaları için büyük bir düşüş). Genesis’in çocuk temalarını almak için 1 numaralı yerdir ve bu da kendi başına büyük bir avantajdır (eğer Genesis siteleri istemci şansı için oluşturursanız, StudioPress teması kullanmak isteyeceklerdir). Temaları da sık sık güncellenir ve StudioPress popüler Genesis WP Facebook Grubu. StudioPress web sitesinde aşağıdakiler yüklüdür: öğreticiler Hem de Genesis eklentileri. Bunlar StudioPress’i seçmenin birkaç avantajıdır, bu nedenle 99,95 ABD doları tutarındaki yinelenen ücreti aşabiliyorsanız ilk tercihiniz olmalıdır..

 • 499,95 ABD doları + 99,95 ABD doları / yıl
 • 3. taraf temalarına erişim
 • Temalara, güncellemelere, desteğe erişim
 • Çoğu tema duyarlı + HTML5
 • Temiz kod, hafif, hızlı yükleme süreleri
 • 30 günlük geri ödeme politikası

STUDIOPRESS PRO PLUS PAKETİ TÜM TEMA PAKETİ

2. Zigzagpress Forever Üyeliği

Zigzagpress Tema Paketi

Zigzagpress, 349 $ ‘lık tek seferlik ücret olan Forever Membership ile 31+ Genesis çocuk temasının bir koleksiyonudur. Zigzagpress temaları çok güzel (StudioPress temaları hafif ve minimal, Zigzagpress temaları ise kısa kodlar, portföyler kullanılarak şekillendirilmiş, ve diğer özellikler. Bunu yapmak için eklentilere güvenebilirsiniz, ancak Zigzagpress öğeleri önceden biçimlendirilmiştir, böylece temanın yazı tiplerine, renklerine ve stiline uyarlar (özelleştirmeyi çok daha kolay hale getirir). Prestij, Farkındalık, Drone, Zen ve Showroom kullandım. Hepsiyle çalışmak çok kolaydı, bu nedenle Genesis’te yeniyseniz, Zigzagpress Genesis tema paketi ile gitmek isteyebilirsiniz. Gelecekteki tüm temaları içerir. SADECE şikayet bazı temalar metinde yazım hataları olabilir ve bazı müşterilere göre destek tartışmalı olabilir.

 • 349 $ (bir kez)
 • Tüm temalar mobil uyumludur
 • Temalara, güncellemelere, desteğe erişim
 • Birden fazla ana sayfa düzeni
 • 30 günlük geri ödeme politikası

ZIGZAGPRESS FOREVER ÜYELİĞİNİ GÖRÜNTÜLE

3. Web Savvy Pazarlama Geliştirici Paketi

Web Savvy Marketing Genesis Temaları

Web Savvy Marketing oluşturur sektöre özgü Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, psikologlar, diş hekimleri, üniversiteler, emlakçılar, avukatlar, muhasebeciler, salonlar ve diğer endüstriler için Genesis çocuk temaları. Ayrıca bir çift var Genesis WooCommerce Temaları. İçerik her zaman değiştirilebilir, ancak bazı insanlar fotoğraflarının / mizanpajlarının kesinleşmiş web sitelerine mümkün olduğunca yakın olmasını ister. Web Savvy Pazarlama bir Genesis geliştirici tavsiye StudioPress’in web sitesinde ve Genesis topluluğunda sağlam bir üne sahiptir. Önerilen.

 • 299,99 $ (bir kez)
 • Geri ödeme politikası: Geri ödeme yok
 • Temalara, güncellemelere, desteğe erişim
 • Çoğu tema duyarlı + HTML5

WEB SAVVY PAZARLAMA GELİŞTİRİCİ PAKETİNİ GÖRÜNTÜLE

Özellikle zengin değilseniz, büyük bir yatırım olduğunu biliyorum. Zengin değilim, ancak StudioPress ve Zigzagpress tema paketini satın aldım ve bunları hem kendim hem de müşteriler için birden fazla web sitesi oluşturmak için kullandım. Bunlardan herhangi biri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bana bir yorum bırakın, yapabileceğim soruları cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Aksi takdirde sana iyi şanslar!

Şerefe,

Tom İmzası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map