Okullar ve Üniversiteler İçin 5 Genesis Eğitim Teması (Hepsi Mobil Duyarlı ve StudioPress’in Genesis Çerçevesinde Oluşturulmuştur)

Genesis Eğitim Temaları


Bu WordPress eğitim teması, Genesis Çerçeve.

Tüm temalar mobil duyarlı + HTML5 her tema açıklamasında kurulum talimatlarını, fiyatlandırmayı ve diğer yararlı kaynakları bulabilirsiniz. StudioPress’i kullanmanızı öneririm ’ öğreticiler ve Genesis Eklentileri, çoğu demo StudioPress’de bulabileceğiniz birçok eklenti sergilediğinden.

Orada sadece birkaç Genesis eğitim teması var – ancak içeriği her zaman başka bir temayla değiştirebilir ve kendinizinkilerle değiştirebilirsiniz – bir şablonun tüm noktası budur. Studio Pro’dan Education Pro satın alırsanız, satın alma işleminize Genesis Framework dahildir (99,95 $). Diğer tüm eğitim temaları için şunları yapmanız gerekir: satın Genesis ayrı ayrı $ 59.95. Burada tema kurulum talimatları bir tema seçtikten sonra.

ps. SiteGround bir # 1 WordPress ana bilgisayarına Facebook anketi görevli tarafından alındı WordPress Hosting Facebook Grubu (onlar # 1 geçen yılki anket bende) ve beni yakaladı <1 saniyelik yükleme süreleri, GTmetrix ve Pindgom. Temanızı / web sitenizi hızlı yükleyen WordPress barındırma ihtiyacınız varsa, bunlar sürekli olarak # 1 Konu sonra Konu sonra Konu yapacaklarından beri seni ücretsiz taşı ve çoğu insan iyi görür yükleme süresi iyileştirmeleri. Kullanıyorum yarı ayrılmış plan 4 kat daha fazla sunucu kaynakları (1 numaralı site hız faktörü).

1. Education Pro

Education Pro StudioPress Teması

Eğitim Pro eğitim web siteleri için # 1 Genesis teması. StudioPress (Genesis geliştiricileri) tarafından üretilmiştir, böylece kod kalitesi, tema güncellemeleri, belgeler, destek ve güvenilirlik söz konusu olduğunda yasal olduğunu bilirsiniz. Kurumlar, okullar veya herhangi bir eğitim sitesi için kullanılabilir. Buna ek olarak, 6 renk stili, 6 düzen seçeneği ve özel bir menü + arka plan ile birlikte gelir. Oldukça özelleştirilebilir bir tema – aşağıdaki örnek web sitelerine bakın.

 • StudioPress
 • Mobil Duyarlı + HTML5
 • 99,95 $ (Genesis dahil)

EĞİTİM PRO’YU GÖRÜNTÜLE

2. Caroline

Caroline Üniversitesi Teması

Caroline, eğitim ve çevrimiçi eğitim programı web siteleri için tasarlanmıştır. İle entegre LearnDash eğitim sistemi, bbPress forumlar ve BuddyPress sosyal ağ için. Bu tema ile iyi destek ve hızlı yükleme süreleri bekleyebilirsiniz. Tüm 9 tohum temaları PSD’lerin yanı sıra etkinlik takvimleri oluşturma, çevrimiçi kurslar satma ve hatta çevrimiçi bir forum oluşturma seçenekleri ile birlikte gelir. Genel olarak, bir PTA veya eğitim Genesis teması için iyi bir seçim.

 • 9seeds
 • Mobil Duyarlı + HTML5
 • 79.95 $ Yıllık + Genesis Çerçevesi

CAROLINE GÖRÜNÜMÜ

3. Deborah

Deborah Genesis PTA Teması

Deborah, PTA veya okul bölgesi web siteleri için bir Genesis temasıdır. Logo, renkler ve yazı tipleri için ulusal PTA yönergelerine uyar. Ayrıca etkinlik takvimlerini, programları, bültenleri, bağış toplama şirketlerini, sponsorları göstermek için önceden tasarlanmış olarak gelir ve hatta isteğe bağlı e-Ticaret işlevine sahiptir.

 • 9seeds
 • Mobil Duyarlı + HTML5
 • 69.95 $ Yıllık + Genesis Çerçevesi

DEBORAH İNCELE

4. Derrick

Derrick Genesis LMS Teması

Derrick, LMS (öğrenme yönetim sistemi) web siteleri için tasarlanmıştır ve çevrimiçi eğitim programlarını, üyeliği ve dijital indirme satış seçeneklerini destekler. Ayrıca bir e-posta listesi oluşturucu ve birden çok harekete geçirici mesaj kutusu ile birlikte gelir, ancak bunun için her zaman eklentileri kullanabilirsiniz.

 • 9seeds
 • Mobil Duyarlı + HTML5
 • 79.95 $ Yıllık + Genesis Çerçevesi

DERRICK’İ GÖRÜNTÜLE

5. Acedemy Pro

akademi yanlısı

Academy Pro, Genesis Framework üzerine kurulmuş bir başka StudioPress temasıdır. Çevrimiçi kurs oluşturucular, eğitim içeriği pazarlamacıları ve hatta üyelik siteleri için uygundur. Hem ses hem de video içeriği ana sayfada desteklenir, WooCommerce uyumludur ve size ilham vermek için yerleşik açılış sayfası şablonları vardır. Ayrıca çeviriye hazır olarak gelir, böylece uluslararası öğrencilere ve eğitimcilere hitap edebilirsiniz.

 • StudioPress
 • Mobil Duyarlı + HTML5
 • 129,95 $ (Genesis dahil)

AKADEMİ PRO’YU GÖRÜNTÜLE

Genesis Temaları + Kaynaklarına Gözat

Bu listeyi nasıl daha iyi hale getirebileceğinizle ilgili sorularınız veya önerileriniz varsa bana bir yorum bırakın ve yararlı bulduysanız, lütfen paylaşın. Bunu gerçekten takdir ediyorum.

Şerefe,

Tom İmzası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map