Zigzagpress Gözden Geçirme: Şık Genesis Temaları İçin Sağlam Bir Yer (Birçok Dahili Portföy ve Kısa Kodlu)

03.06.2020
WordPress Temaları 'Zigzagpress Gözden Geçirme: Şık Genesis Temaları İçin Sağlam Bir Yer (Birçok Dahili Portföy ve Kısa Kodlu)
0 5 мин.

Muhtemelen duymuşsunuzdur Zigzagpress, StudioPress’te WordPress temalarını oluşturmak için nispeten yeni bir yer ” Genesis Çerçeve.


Zigzagpress temalarını kullanarak 10’dan fazla Genesis destekli WordPress sitesi oluşturduktan sonra şunu söylemeliyim ki … ÇOK kolay çalışıyorlar ve çoğu yerleşik bir portföyle geliyor kısa kodlar. Bu, özellikle portföyleri, düğmeleri, sütunları, akordeonları, takım kutularını vb. Eklemek için eklentilere güvenmek istemeyenler için harika olan özelleştirmeyi kolaylaştırabilir..

Güncelleme: Zigzagpress yeniden markalaştığından, müşteri temalarını sildiklerinden ve yavaş destekle birlikte onları yeniden satın aldıklarından birkaç rapor aldım. Temalarının tasarımını ve Genesis Framework’te oluşturulduklarını hala seviyorum, ancak StudioPress’e sadık kalmanızı öneririz. Bir satış ortağı olarak, dönüşümlerim% 0,5’in altına düştü, bu da çok daha az kişinin Zigzagpress’ten tema satın aldığı anlamına geliyor. Görünüşe göre daha iyi desteğe ihtiyaçları var ve müşterilerine ve iştiraklerine daha iyi davranıyorlar.

Okuyucularımdan bir yorum:

“Zigzagpress: güzel demolar, modası geçmiş arka uç ve… iade yok !
Demoda çok çekici görünen “Vanish” temasını kendim satın aldım. Ödeme yapmadan ayrıntılı bir kullanım kılavuzu yoktu (“belgeler” bağlantısı temanın sayfasını geri gönderir), bu yüzden yapılandırılabilirliği hakkında fazla bir şey bilmiyordum. Satın alma hatasını yaptım ve … temayı yüklediğimde ne bir hayal kırıklığı !

Ön sayfa için hiçbir widgetlı alan yok, genel olarak çok az widgetlı alan, birkaç barındırmada ürettiğim hatalar (PHP5.6 ve 7.1)… Genel olarak arka uç birkaç yıl öncesine dayanıyor ve korunmamış gibi görünüyor. kararsızdır ve günümüzün WordPress tasarım konseptlerine uygun değildir.

Bu nedenle, tüm bu argümanları çağırarak geri ödeme almak için müşteri desteğiyle iletişime geçtim. Bil bakalım ne oldu ? Benden bir bilet açmamı istedikten (yeni satın alınan bir üründe çılgınlık) ve geri ödeme konusundan sürekli kaçındıktan sonra, bana cevap vermeyi bıraktılar, iki hafta sonra, deneyimlerimi ifşa etmekle tehdit ettim. Hemen geri ödeme yapılmayacağını, sadece başka bir Zigzagpress temasıyla değişim yapılacağını söyledi. Sonuç: 45 $ kaybettim ve umarım diğer hayal kırıklığına uğramış kullanıcılar kendilerini bu şekilde duyurabilirler, böylece bu şirket müşterilerini bu şekilde yanıltmaya devam etmez. ”

Zigzagpress’in şu anda TÜM mobil duyarlı ve büyük tarayıcılar tarafından desteklenen 25+ Genesis teması var. Çoğu işletmeler / bloglar için tasarlanmıştır, ancak bir çift var dergi, e-Ticaret, ve paralaks temaları. Birkaçı özellikle fotoğrafçılar.

Bu incelemeyi neden yazdım?

Bu Zigzagpress incelemesini, hem kendim hem de müşteriler için web siteleri geliştirmek için temalarını kullanma deneyimlerime dayanarak yazdım. kullandım Prestij, Farkındalık, Sergi salonu ve Zen. İşte bazı önemli özellikler ve neden Zigzagpress’in Genesis temalarının sağlam bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Çoğu Tema İçin Yerleşik Portföy (Birden Fazla Düzen ile)

İşte portföy Farkındalık teması bu benim favorilerimden biri. Sıralama için filtreler ve kategoriler ve çoklu portföy düzenleri (2, 3 ve 4 sütun) ile birlikte gelir …

zigzagpress-portföy-düzenleri

Önceden Biçilmiş Kısa Kodlar = Kod Olmadan Öğe Ekleme

Birçok Zigzagpress teması bir dizi ile birlikte gelir kısa kodlar farklı içerik türlerine sahip sayfaları / yayınları hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Bu temaya yerleşik olmanın avantajı, CSS stili, temanın rengine ve stiline uyacak şekilde önceden tasarlanmıştır. Bir kısa kod eklentisi çalışır, ancak temanızla eşleşmesini istiyorsanız CSS özelleştirmeleri gerekir. Dahili kısa kodlara sahip olmak daha kolaydır.

Aşağıdaki kısa kodlar da Farkındalık temasından geliyor…

zigzagpress-kısa kod

Düğmeler

zigzagpress-düğmeler

Eylem çağrısı

zigzagpress-çağrı harekete

Müşteriler

zigzagpress-istemciler-kısa kod

Sütunlar

zigzagpress sütunluk düzenleri

Listeler

zigzagpress-list-shortcode

Bildirim Kutuları

zigzagpress bildirim kutular

Blog Düzenleri

zigzagpress-blog-düzenleri

Servis Kutuları

zigzagpress hizmet kutuları

kaydırıcı

zigzagpress-kaydırma-shortcode

Akordeonlar, Geçişler, Sekmeler

zigzagpress-akordeon-sekme

Takım Kutuları

zigzagpress-takım kutuları

Görüşler

zigzagpress-referansları

Çoğu Zigzagpress Temasında Birden Çok Ana Sayfa Düzeni Var

Zigzagpress temaları, diğerlerinden daha fazla, birden fazla düzen ile gelir. Prestige 9 ana sayfa düzeni, 3 sayfa düzeni (ör. Kenar çubuğu), 2 blog düzeni ve 3 portföy düzeni ile birlikte gelir. Daha da fazlasını arıyorsanız, ücretsiz Genesis Layout Extras Eklentisi.

Prestij Tema Düzenleri

Tema Özelleştirme (Öncesi ve Sonrası)

Demonun özelleştirilmeden önce ve sonra nasıl göründüğünü görmeye her zaman yardımcı olur. Bu, için geliştirdiğim bir WordPress sitesi Yasal İkincisi A.Ş.. kullanmak Zen teması kimden Zigzagpress.

Tema Özelleştirmeden Önce

Zen - Zigzagpress Teması

Tema Sonrası Özelleştirme

Özelleştirme Sonrası Zen Zigzagpress Teması

Yapabilirsin Web sitesini ziyaret et kullandığım farklı sayfaları ve stilleri görmek için – bir temanın özelleştirildiğinde nasıl göründüğü hakkında bir fikir vermek için. Sitenin sayfa yükleme süresi yaklaşık 2.2 saniyedir, bu da iyidir, ancak eklentiler değiştirilirse daha da azaltılabilir.

Tema Seçenekleri: İç Görünüş

Birçok Zigzagpress teması tema ayarları kod düzenlemeden sitenizin belirli öğelerini özelleştirmenizi sağlar. Bunlar her tema için her zaman aynı değildir, ancak işte Zigzagpress ile gelen tema seçenekleri. Showroom teması:

Ana Sayfa Ayarları

Showroom Zigzagpress Tema Seçenekleri

Görünüm ayarları

Showroom Zigzagpress Görünüm Seçenekleri

Slayt Gösterisi Ayarları

Showroom Zigzagpress Slayt Gösterisi Seçenekleri

Altbilgi Ayarları

Showroom Zigzagpress Altbilgi Seçenekleri

En Popüler 5 Favori Zigzagpress Temaları

Farkındalık – Aynı tema Zigzagpress incelemem boyunca sergilendi. Bu, tonlarca seçenek, kısa kod, ana sayfa düzenleri, alt sayfa düzenleri ve birden çok portföy düzenine sahip çok amaçlı bir temadır. Farkındalığı daha önce kullandım ve bu temayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Farkındalık Teması

Prestij – Farkındalık gibi birçok özelliğe sahip çok amaçlı tema. Gezinme menüsünde, her birinin altında çok az metin parçası vardır, bu da hoş bir dokunuş sağlar.

Prestij SEO Dostu WordPress Teması

galeri – özellikle fotoğrafçılar için fotoğraf tabanlı temalar.

Genesis Fotoğraf Galerisi Tema

Neo – başka bir çok amaçlı tema.

Neo Genesis Çocuk Teması

küçük ve güzel – yine çok amaçlı başka bir tema, ancak birçok fotoğrafçının bunu kullandığını gördüm.

Bijou Genesis Çocuk Teması

Fiyatlandırma

Zigzagpress Tema Fiyatlandırması

49 $ karşılığında tek bir tema satın almanızı veya sonsuza kadar üyelik tüm Zigzagpress temalarını, ömür boyu güncellemeleri + premium desteği ve Zigzagpress’in gelecekteki tüm temalarını içeren 349 $. Bu en iyilerden biri WordPress tema paketleri Özellikle StudioPress’ten beri ücretlerin yinelenen ücret olduğunu gördüm. Satın almanız gerekeceğini unutmayın Genesis Çerçeve temanızın üstünde. Toplam maliyet yaklaşık 110 $ ‘a çıkmalıdır, bu da bir Genesis teması çerçevesiyle satın alınırken ortalamadır..

Sonuç

Zigzagpress temalarıyla çalışmayı seviyorum ve bunları müşterilerime ve blog okuyucularıma tavsiye etmeye devam ediyorum. Kesinlikle genel olarak en iyi 2 tema mağazamdalar. Temaları temiz, kısa kodlar onları bir esinti haline getiriyor ve bu kutu gibi bazı Genesis temalarına sahip değiller. Zigzagpress ve Genesis Framework kazanan bir kombinasyon.

Zigzagpress Temalarını Görüntüle

Peki sen ne düşünüyorsun? Zigzagpress’ten herhangi bir tema kullandınız mı ve bu temalardan ne hoşunuza gidiyor veya hoşlanmıyor musunuz? Zigzagpress incelemem hakkında herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa veya güzel bir Genesis teması bulma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, yorumlarda bana bir satır bırakın.

Şerefe,

Tom İmzası

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector