15 WordPress ātruma optimizācijas padomi, lai padarītu jūsu vietni ātru (tas pats, ko es mēdzu iegūt, izmantojot GTmetrix 100% lappuses ātruma rezultātus)

WordPress ātruma optimizācijas padomi


Meklējat dažus satriecošus WordPress ātruma padomus?

Šie ir tie paši padomi, kurus izmantoju, lai savā mājaslapā iegūtu 100% GTmetrix punktu skaitu un <2 s ielādes reizes gandrīz katrā manā amatā. Jūs iemācīsities visu, sākot no spraudņu, attēlu, servera reakcijas laiku, CDN un tādu ārējo resursu kā Google Fonts un YouTube videoklipu optimizēšanas..

Izmantojiet GTmetrix kā savu izvēlēto rīku.
Tas sniedz precīzus ielādes laikus, un tajā ir plaši ieteikumi, piemēram, kuri attēli jāoptimizē, kuri spraudņi palēnina jūsu WordPress vietni, laiks līdz pirmajam baitam, CDN utt..

Google PageSpeed ​​Insights ir labs tikai tā servera reakcijas laika noteikšanai, kādam vajadzētu būt <200 ms. Pretējā gadījumā tas ir diezgan bezjēdzīgi, un tur ir daudz rakstu, kas izskaidro kāpēc.

Pingdom ir visprecīzākais slodzes laika mērīšanas rīks, taču viņu ieteikumi nav tik lieliski kā GTmetrix. (piemēram, nav teikts, kuri konkrētie attēli ir jāoptimizē).

Šai lasītajai ziņai ir 1,61 MB lappuses izmērs, 69 pieprasījumi, un tā joprojām tiek ielādēta aptuveni 1 s laikā:

WordPress ātruma optimizācijas padomi

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, nometiet man komentāru vai arī varat nolīgt manu WordPress ātruma optimizētāju, lai palīdzētu uzlabot rādītājus + ielādes laiku pirms + pēc GTmetrix pārskatiem.

1. Izvairieties no zināmiem augsta procesora spraudņiem

“Tas nav spraudņu skaits, bet gan kvalitāte,” teica visi

Ja izmantojat kādu no šiem lēnajiem spraudņiem, apsveriet iespēju tos aizstāt ar ātrāku alternatīvu.

* Lēnākajos WordPress spraudņos ietilpst sociālā koplietošana, statistika (analītika), slīdņi, portfeļi, lapu veidotāji, kalendāri, tērzēšana, kontaktu formas, saistītā ziņa, vietnes karte, Wordfence, WPML, WooCommerce un jebkurš spraudnis, kas palaiž skenēšanu vai procesus. Tos var identificēt, izmantojot Query Monitor vai GTmetrix Waterfall.

 1. AddThis
 2. AdSense klikšķu krāpšanas uzraudzība
 3. Viss-vienā notikumu kalendārs
 4. Rezerves draugs
 5. Bebru būvētājs
 6. Labākas WordPress Google XML vietnes kartes
 7. Broken Link pārbaudītājs (izmantojiet Dr. Link Check)
 8. Pastāvīgs kontakts WordPress
 9. Sazinieties ar 7. veidlapu
 10. Ar kontekstu saistītās ziņas
 11. Digi Auto saites
 12. Disqus komentāru sistēma
 13. Divi celtnieks
 14. Essential Režģis
 15. Facebook tērzēšana
 16. Fancy galerija
 17. Izplūdušais SEO pastiprinātājs
 18. Google Analytics
 19. Google valodas tulks
 20. Skatīt pilnu 65 lēno spraudņu sarakstu

Kā atrast savus lēnākos spraudņus
Varat izmantot Query Monitor vai arī pārskatīt savu GTmetrix pārskatu, lai redzētu, vai viens un tas pats spraudnis tiek parādīts vairākas reizes jūsu cilnēs PageSpeed ​​un YSlow. Pārbaudiet arī ūdenskritumu:

Lēns WordPress spraudnis

2. Neļaujiet spraudņiem darboties katrā lapā

Aktīvu tīrīšana ļauj selektīvi atspējot spraudņu un skriptu ielādi noteiktam saturam. Piemēram, varat atspējot kontakta formu un bagātinātu fragmentu spraudni, lai ielādētu saturu, kurā tie netiek rādīti. Vai arī atspējojiet filiāles mārketinga spraudni ielādēt lapās.

Tas novērš nevajadzīgus pieprasījumus un saīsina ielādes laiku. Aktīvu tīrīšana ir arī vieglāk lietojama nekā spraudņu organizators un citi spraudņi ar līdzīgu funkcionalitāti. Es to ļoti iesaku.

Aktīvu tīrīšana selektīvi atspējot

3. Izmantojiet augstāk novērtētās kešatmiņas spraudni

Kurš kešatmiņas spraudnis ir labākais? Apskatiet šīs Facebook aptaujas:

WP Rocket parasti ir # 1, jo tas nāk ar daudzām funkcijām, kuras lielākajā daļā kešatmiņas spraudņu nav (datu bāzes tīrīšana, slinka attēlu un video ielāde, vietējie fonti + analīze, iepriekšēja ielādēšana, CDN integrācija), tāpēc parasti tas dod labākus rezultātus + ielādes laikus. citi kešatmiņas spraudņi.

Tas nozīmē arī, ja jūs izmantotu lielāko daļu citu kešatmiņas spraudņu, jums būs jāinstalē apmēram 6 papildu spraudņi, kad WP Rocket ir visi šie iebūvētie. Ja jūs esat tāds kā es, jums būtu tikai 1 spraudnis.

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

WP raķešu funkcijas, kas nav iekļautas lielākajā daļā kešatmiņas spraudņu:

 • Datu bāzes tīrīšana: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet WP-Optimize.
 • Slinks iekraušana: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet WP YouTube Lyte.
 • Sirdsdarbības kontrole: iebūvēts WP Rocket, vai izmantojiet sirdsdarbības kontroli.
 • Vietējais Google Analytics: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS Analytics.
 • Vietējie Google fonti: iebūvēts WP Rocket, vai arī izmantojiet OMGF vai SHGF.
 • Iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus: iebūvēts WP Rocket vai izmanto Pre * Party Resursa padomus.
 • Facebook pikseļu pārlūka kešatmiņa: iebūvēts WP Rocket (neviens cits spraudnis to nedara).
 • CDN: iebūvēts WP Rocket (gan Cloudflare, gan vairāki CDN) vai izmantojiet CDN iespējotēju.

Arī Swift Performance Lite ir labs, taču to ir grūtāk iestatīt, un jūs, iespējams, nesaņemsit tādus pašus rezultātus kā WP Rocket. Bet Swift patiešām nāk ar spraudņu organizētāju, kas ir noderīgs.

4. Jaunināšana uz PHP 7.3

Jaunināšana uz augstāku PHP versiju ir vienkāršākais, un tas jūsu vietni var padarīt 2-3x ātrāku.

Viss, kas jums jādara, ir jāpiesakās savā mitināšanas kontā, jāatrod PHP versiju pārvaldnieks un jāpārliecinās, ka izmantojat jaunāko versiju (pēc tam pārbaudiet savu vietni). Daži resursdatori ātrāk izlaiž jaunākas PHP versijas nekā citi. Vēl viens iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no GoDaddy, Bluehost un HostGator (abi kavējās ar PHP 7.2 izlaišanu un, iespējams, kādu laiku būs iestrēguši).

PHP atjauninājums

Jūs varat izmantot Parādīt PHP versijas spraudni lai pārbaudītu, kuru PHP versiju pašlaik izmantojat.

Displejs-PHP

5. Optimizējiet ārējos skriptus

Ārējie skripti var būt jebkas jūsu vietnē, kas rada ārējus pieprasījumus no ārējām vietnēm. Iegulšanas ir ļoti izplatītas (iegultie videoklipi, Github kods, darba sludinājumi, pat GIF).

Dažus skriptus var optimizēt (vietņu fonti + analītikas izsekošanas kods), slinki ielādēt videoklipus vai pat gudrus veidus, piemēram, čivināt ziņojumu ekrānuzņēmumu uzņemšanu, nevis iegulšanu. Jūs pat varat mēģināt saglabāt Gravatars kešatmiņā, izmantojot spraudni vai izmantojot Disqus nosacītā slodze vai Parfimērijas (izveidojusi Kinsta), lai optimizētu WooCommerce skriptus, stilus un groza fragmentus.

Citus ārējos skriptus ir gandrīz neiespējami optimizēt. Es nekad neesmu redzējis, ka vietnei, kurā ir AdSense, būtu pienācīgs GTmetrix pārskats. Augsta CPU sociālā kopīgošana un spraudņu komentēšana vienmēr palēninās jūsu vietnes darbību (tas nozīmē vieglu spraudņu izvēli). Mans ieteikums – optimizējiet tos, kurus varat, mēģiniet izvairīties no pārējiem un visu pārējo, pārliecinieties, ka esat iepriekš ielādējis šo parastie domēni, lai priekšielādētu izmantojot WP raķete. Tomēr, kad vien iespējams, izvairieties no ārējiem skriptiem.

Ārējie skripti GTmetrix

Google fonti
Jūs varat mitināt fontus lokāli, izmantojot WP Rocket, OMGF vai Self-Hosted Google Fonts. Līdzekļu pārvaldītājam un Autoptimizēt ir arī citas iespējas. Bet labākais fontu optimizācijas veids ir fontu mitināšana uz vietas. Dodieties uz vietni Google Fonts un lejupielādējiet visus izmantotos fontus (pēc iespējas mazāk ar fontu un svaru). Pēc tam konvertējiet fontus tīmekļa fontu failos, izmantojot Transfonters. Augšupielādējiet tīmekļa fontu failus mapē wp-uploads un pievienojiet pielāgoto fontu CSS.

Google Analytics
WP Rocket, CAOS Analytics un vietējais Google Analytics WordPress spraudnis novērsīs kļūdu “pārlūka kešatmiņas saglabāšana” GTmetrix, izmantojot Google Analytics. Es izmantoju WP Rocket.

Google AdSense
Google AdSense ielāde asinhroni un Cloudflare Rocket Loader var palīdzēt optimizēt Google AdSense, taču tas ir lielākais GTmetrix slepkava no tiem visiem. Būtībā tā ir peļņas gūšanas iespēja no veiktspējas, un ir maz darāmā, lai padarītu AdSense ātrāku ielādi.

Iegulti YouTube video
Ja jūs izmantojat WP Rocket, viņiem ir iespēja slinki ielādēt videoklipus un aizstāt iframe ar priekšskatījuma attēlu (padarot video tā, lai videoklipi tiktu ielādēti tikai tad, kad cilvēki noklikšķina uz atskaņošanas pogas). Ja jūs neizmantojat WP Rocket, laba alternatīva ir WP YouTube Lyte. Tas var nospiest vairākas sekundes no sākotnējā ielādes laika, un tas ir viegli. Daudzi iegultie video var ilgt vairāk nekā 2 sekundes.

Iegulti Tweets, Facebook un Instagram ziņojumi
Ja iegultat ziņas savā vietnē, apsveriet ekrānuzņēmumu uzņemšanu un aizstāšanu ar attēlu (piemēru skatiet sadaļā Samazināt servera reakcijas laiku). Es izmantoju divu kolonnu izkārtojumu un paņēmu Facebook aptauju ekrānuzņēmumus. Tagad viņiem nav jāvelk pieprasījumi no Facebook.

Gravatars
Ja jūsu emuārā ir daudz komentāru, jūs droši vien zināt, cik daudz Gravatars un pat daži komentēšanas spraudņi var palēnināt jūsu vietnes darbību. Es nolēmu atspējot Gravatars, jo esmu izvēlīgs par savu ielādes laiku, taču varat izmēģināt arī Harrys, FV un Optimum Gravatar kešatmiņu. Neviens no šiem spraudņiem man tomēr nedarbojās. Cita jūsu iespēja ir salauzt vai slēpt komentārus.

Sociālās koplietošanas spraudņi
Sociālās koplietošanas pogas izvelk ārējus pieprasījumus no Facebook, Twitter un citiem sociālajiem tīkliem. Ja jūsu spraudnī ir iespēja atjaunināt “patīk skaits”, varat to pielāgot, lai tie netiktu atjaunināti tik bieži. Pretējā gadījumā es iesaku vienu no šiem vieglajiem sociālās koplietošanas spraudņiem:

6. Apkalpojiet mēroga attēlus

Tiek rādīti samazināti attēli nozīmē, ka jums ir jāmaina lielie attēli, lai tie būtu mazāki.

GTmetrix jums pateiks, kuri attēli ir pārāk lieli, un pareizie izmēri, kādiem tie jāmaina. Jums tikai jāmaina to lielums, pēc tam vecos attēlus nomainiet pret jaunajiem.

Apkalpot mēroga attēlus

Ir laba ideja izveidot attēla izmēru krāpšanās lapu, lai jūs zināt visu savu atšķirīgo attēlu izmērus. Piemēram, slīdņi var būt 1024 x 400 pikseļi, bet logrīku attēli – 300 x 300 pikseļi vai pilna emuāra emuāru attēli var būt 680 pikseļi (piemēram, manējie). Tāpēc pirms jebkura attēla izveides es zinu, ka tas ir jāmaina atbilstoši šīm dimensijām, lai tas varētu ātri ielādēt.

Attēla dimensijas apkrāpšanas lapa:

 • Logotips: 300 x 100 pikseļi
 • Bīdītāji: 1024 x 400 pikseļi
 • Logrīki: 300 x 300 pikseļi
 • Piedāvātie pasta attēli: 350 x 350 pikseļi
 • Pilna platuma emuāru attēli: 680 pikseļi (platums)

Ja ir redzamas mēroga attēlu kļūdas, tās būs jālabo manuāli bez spraudņa. Bet, kad esat iepazinies ar pareizu attēlu izmēru maiņu, jums nekad vairs nevajadzētu to pieļaut.

7. Saspiest attēlus

ShortPixel, Imagify un Smush ir 3 galvenie spraudņi.

Instalējiet vienu no šiem spraudņiem (es izmantoju ShortPixel), reģistrējieties ar API atslēgu un pēc tam masveidā saspiediet visus savas vietnes attēlus. Protams, pirms lielapjoma optimizācijas jums jāpārbauda iestatījumi, jāpārbauda daži attēli un jāveido dublējums. Pat ja spraudņi saka “nezaudēt”, gandrīz vienmēr pazeminās kvalitāte. Šī ir fotogrāfa dilemma – ja ātrums ir svarīgāks, dariet to. Ja nē, nevajag!

ShortPixel iestatījumi

8. Iestatiet Cloudflare CDN

Nav iemesla neizmantot Cloudflare bezmaksas CDN.

Tas mitina jūsu vietni vairāk nekā 200 datu centros, padara to drošāku un informācijas panelī ir ļoti daudz funkciju. Ja neesat iestatījis Cloudflare un mainījis nosaukuma serverus, es to izdarītu.

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

Ja jums jau ir Cloudflare, šeit ir dažas papildu ātruma optimizācijas:

 • Iestatīšanas lappuses noteikumi, lai saglabātu joslas platumu un aizsargātu jūsu wp-admin
 • Konfigurējiet Cloudflare ātruma iestatījumus, lai maksimāli izmantotu viņu pakalpojumus
 • Iespējot Hotlink aizsardzību, lai cilvēki nevarētu izmantot attēla joslas platumu
 • Ļaujiet savam kešatmiņas spraudnim rūpēties par samazināšanu, pēc tam atspējojiet to Cloudflare

9. Apsveriet vairākus CDN

Vairāki CDN = vairāk datu centru = ātrāka jūsu satura piegāde.

Vairāki CDN

Es izmantoju abus Mākoņa uzliesmojums un StackPath. Mazākām vietnēm vajadzētu būt piemērotām tikai ar Cloudflare, taču, ja nopietni domājat par ātrumu, es apsveru papildu CDN. StackPath ir lielisks atbalsts, un tie palīdzēs pēc pieprasījuma konfigurēt optimālos iestatījumus. Arī KeyCDN ir labs.

Ar citiem CDN, izņemot Cloudflare, tie ģenerēs CDN URL, kuru jūs ielīmēsit kešatmiņas spraudnī (lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu ir CDN URL lauks) vai izmantosit spraudni CDN Enabler..

10. Padariet spraudņus ātrāku

Mēs visi zinām, ka spraudņi var iznīcināt GTmetrix rādītājus, tāpēc šeit ir daži padomi to optimizēšanai.

 • Izvairieties no spraudņiem ar augstu CPU: izvairieties no šī lēno spraudņu saraksta. Bieži sastopamie lēnie spraudņi ietver sociālās koplietošanas spraudņus, portfeļus, slīdni, statistiku, dublējumus un citus.
 • Aizstāt augsta procesora spraudņus ar ātrākiem spraudņiem: būs jāveic daži pētījumi, taču aizstājiet jebkuru no jūsu augsto CPU spraudņiem ar ātrākiem, vieglākiem spraudņiem.
 • Dzēsiet spraudņus, kas jums nav nepieciešami: vai jūs varat aizstāt spraudņus ar kodu (piemēram, tieši ievietot GA izsekošanas kodu, spraudņu vietā izmantot Facebook logrīkus vai izveidot satura rādītāju HTML + CSS?) Jebkurus spraudņus, ko varat aizstāt ar kodu, dariet to.
 • Nelietojiet JetPack pāris moduļiem: vispirms atspējojiet visus moduļus, kurus pašlaik neizmantojat atkļūdošanas iestatījumos. Tālāk, vai jums tiešām ir nepieciešama JetPack, ja to izmantojat tikai dažām lietām? Vietām palēnināšanās ir draņķīgi. Jūs meklējat spraudni, kas nav uzpūsts un kurš darbojas tikai ar to pašu funkcionalitāti.
 • Atrodiet lēnākos spraudņus: izmantojiet cilni GTmetrix Waterfall vai Query Monitor (cilne Vaicājumi pēc komponentiem), lai redzētu lēnākos spraudņus. Ja spraudnis jūsu PageSpeed ​​+ YSlow pārskatā tiek parādīts vairākas reizes, tas var būt arī indikators.

11. Ierobežojiet ziņojumu pārskatīšanu + automātiskās saglabāšanas

Pēc noklusējuma WordPress automātiski saglabā katru ziņu versiju, kā arī nepārtraukti saglabā melnrakstus, tos rediģējot. Melnrakstu saglabāšana var būt servera resursu izšķērdēšana, un, saglabājot tūkstošiem ziņu pārskatīšanas, jūsu datu bāze var uzpūsties, tāpēc mēs vismaz pielāgosim šos iestatījumus.

Pievienojiet to savam wp-config.php:

definēt (‘AUTOSAVE_INTERVAL’, 60 * 60 * 60 * 24 * 365); // Iestatiet automātiskās saglabāšanas intervālu uz 1x gadā
definēt (‘WP_POST_REVISIONS’, 3);

Varat arī atspējot automātiskās saglabāšanas funkcijas un ierobežot pēcrevīziju, izmantojot Perfmatters vai Clearfy.

Perfmatteru optimizācijas iestatījumi

12. Bloķējiet surogātpastu robotus, lai viņi netraucētu vietnei

Surogātpasts ir servera resursu izšķērdēšana.

Viņi atkārtoti nonāk jūsu vietnē un patērē servera resursus bez jebkāda labuma. Un, nepārbaudot, vai viņi nedarbojas uz jūsu vietni (izmantojiet Wordfence), jūs nezinātos, ka viņi tur atrodas.

1. solis: Atrodiet surogātpastu, izmantojot Wordfence tiešraides ziņojums. Ja redzat, ka viens un tas pats robotprogrammatūra nemitīgi skar jūsu vietni, Google tas ir resursdatora nosaukums un vai citi cilvēki ir paziņojuši par to kā surogātpastu. Googlebot un citi likumīgie robotprogrammatūras ir acīmredzami labi, taču par problēmām ir ziņots tādiem robotiem kā amazon.aws un linode. Šie 2 robotprogrammatūras gandrīz katru sekundi skāra manu vietni!

Tiešraide-ziņojums-Wordfence

2. solis: Bloķējiet surogātpastu, izmantojot Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikumi, BBQ, Melnais caurums, vai Wordfence. Es personīgi izmantotu Cloudflare ugunsmūra valdītājus, ja bloķēšanai jums ir tikai daži primārie surogātpastu roboti, jo pati Wordfence var izraisīt augstu CPU. Lai pārskatītu, Wordfence atrodiet surogātpastu, bloķējiet surogātpastu, izmantojot Cloudflare, pēc tam izdzēsiet Wordfence, lai tas neizmanto CPU..

Wordfence bloķēšanas noteikums

13. Saīsiniet servera reakcijas laiku līdz <200 ms

Jūsu serveris (mitināšana) ir # 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā.

Lai pārbaudītu savu servera reakcijas laiks, pārvaldiet savu vietni, izmantojot Google PageSpeed ​​Insights:

Samaziniet servera reakcijas laiku

Vietne (dalīta mitināšana) un Mākoņi (mākonis mitināšana) parasti ir 2 galvenie mitinātāji pēc vairākām Facebook aptaujām, no kurām daudzas ir veikusi WordPress mitināšanas Facebook grupa.

Lai ko jūs darītu, izvairieties no GoDaddy un EIG kam pieder vairāk nekā 60 dažādu hostinga uzņēmumu, ieskaitot Bluehost, HostGator, iPage, Site5 un citus. Viņi ir draņķīgi par lēnajiem serveriem.

Daudzi cilvēki, kuri jau ir migrējuši uz vietnēm SiteGround, Cloudways un Kinsta, vietnē Twitter ir ievietojuši ekrānuzņēmumus par saviem jaunajiem ielādes laikiem. Daži cilvēki redzēja uzlabojumu 7s.

Tur ir daudz sliktas informācijas – pat mitināšanas vietnēs YouTube tiek ieteikti tādi uzņēmumi kā Bluehost, HostGator vai pat HostPapa. Tas ir pilnīgi smieklīgi; veiciet savus pētījumus Facebook grupās un apskatiet, ko īsti cilvēki saka vietnē Facebook + Twitter.

Vietnes Ground un Cloudways jūs bez maksas migrēs.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

WordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembris

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

14. Atspējojiet WooCommerce skriptus, stilus, grozu fragmentus

WooCommerce vietnes darbojas draņķīgi lēni.

Daļēji tas notiek tāpēc, ka WooCommerce pievieno skriptus, stilus un groza fragmentus katrai jūsu vietnes lapai (pat tām, kas nav e-komercijas lapas). Tāpat kā jums nevajadzētu ļaut dažiem spraudņiem darboties katrā lapā (2. padoms), arī jums nevajadzētu ļaut WooCommerce opcijām darboties lapās, kas nav e-komercijas. Varat atspējot šos visus ar vienu klikšķi, izmantojot Perfmatters spraudnis, ko izveidojis Kinsta (kas arī ļauj selektīvi atspējot spraudņus / skriptus), pretējā gadījumā varat izmantot šos kodus no Github.

parfimērijas preču tirdzniecības optimizēšana

Atspējot WooCommerce skriptus:

Atspējot WooCommerce stilus: skat Woocommerce dokumentācija.

Atspējot WooCommerce groza fragmentus:

15. Ievietojiet savu GTmetrix pārskatu Facebook grupās

Ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, ir Facebook grupas, kurās cilvēki labprāt sniedz atsauksmes. Jūtieties brīvi arī atstāt man komentāru, iepazīties ar pilnu WordPress ātruma ceļvedi vai nolīgt savu komandu WordPress ātruma optimizēšanai, kas jums nosūtīs informāciju pirms un pēc GTmetrix pārskatiem..

2019. gads - GTmetrix-ziņojums

Ieteicamās Facebook grupas

WordPress Speed ​​Up Facebook grupa

Es ceru, ka tas bija noderīgi.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map