Ideālais automātiskās optimizācijas iestatījums + Cloudflare / StackPath CDN (2020)

Automātiski optimizēt ir lielisks spraudnis, bet kešatmiņas saglabāšanai WP Rocket parasti ir # 1 Facebook aptaujās.


Tad kāpēc jūs to lietotu??

Jo dažiem saimniekiem patīk Ej tēti un WP dzinējs melnajā sarakstā iekļauj lielāko daļu kešatmiņas spraudņu (jo tiem ir sava iebūvēta kešatmiņas saglabāšanas sistēma), taču viņi nedara tādas darbības kā HTML, CSS, JavaScript, Google Fonts vai CDN (satura piegādes tīkls) optimizēšana. Tātad, lai arī jūsu resursdatora kešatmiņas saglabāšanas sistēma varētu labi darboties kešatmiņā, Autoptimizēt palīdz veikt “pārējo” lietu saglabāšanu (priekšmetu fiksēšana GTmetrix + Pingdom). Izvairieties no Google PageSpeed ​​Insights pat neizmēra ielādes laiku.

Pat izstrādātājs Autoptimizēt savā spraudņu lapā saka, ka tas vislabāk darbojas, ja tiek apvienots ar kešatmiņas spraudni. Es iesaku Swift, ja dodaties pa bezmaksas ceļu, un WP raķete ja jūs varat veikt USD 49 gadā, jo to ir vieglāk konfigurēt (tas ir arī tas, ko es izmantoju, un GTmetrix man ir 100% punktu skaits), jo tam ir daudz funkciju, kas lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu nav (datu bāzes tīrīšana, Google Analyitcs koda mitināšana vietējā līmenī, sirdsdarbība) vadība un integrācija gan ar Cloudflare, gan ar citiem CDN). Man ir apmācības WP Rocket, Ātri, WP ātrākā kešatmiņa, W3TC un pat WP super kešatmiņa.

Konfigurēsim automātiskās optimizācijas iestatījumus. Es jums parādīšu arī, kā pievienot CDN (ideālā gadījumā abus Mākoņa uzliesmojums un StackPath), jo katram no tiem ir savs datu centru komplekts un vairāk datu centru = ātrāka satura piegāde. CDN ir ieteicams WordPress optimizācijas rokasgrāmata.

Automātiski optimizēt spraudni

1. JS, CSS, & HTML

Iespējojiet tos visus, lai optimizētu JavaScript, CSS un HTML failus, pēc tam skatiet tālāk sniegtos norādījumus.

Automātiski optimizēt JS CSS HTML iestatījumus

Optimizējiet JavaScript kodu

 • Apkopotie JS faili: iespējot, tas apvieno JavaScript failus, kā ieteikusi GTmetrix. Ja to atspējos, tiks ielādēti atsevišķi faili, un tie netiks apvienoti.
 • Arī kopējais iekšējais JS: iespējot, tas apvieno JavaScript failus, kas atrodas HTML failos. Automātiskā optimizācija dod brīdinājumu, kas būtībā nozīmē, ja tas kaut ko pārkāpj jūsu vietnē, vai nu izslēdziet JavaScript failus, vai arī atspējojiet to.
 • Piespiest JavaScript : atspējot, ja vien jums nav JavaScript kļūdu. Labāk mēģiniet atrast problemātiskos failus un tos izslēgt, nekā atlasīt šo opciju, jo tas JavaScript bloķē (nav optimāls ātrumam)..
 • Izslēgt skriptus no Autoptimize: ja pēc noteiktu JavaScript iestatījumu iespējošanas redzat kļūdas, atrodiet problemātisko JavaScript un izslēdziet failus šeit.
 • Pievienojiet iesaiņošanas mēģinājumu: atspējot, ja vien jums nav JavaScript kļūdu. Tas ir vēl viens veids, kā labot JS kļūdas, neiespējot JavaScript iespiešanu galvā.

Optimizējiet CSS kodu

 • Apkopotie CSS faili: iespējot, tāpat kā apkopot JS failus tikai CSS.
 • Arī apkopo ievietoto CSS: iespējot to pašu, ko apkopot iekļautos JS failus tikai CSS. Iespējojiet abus, lai vēl vairāk uzlabotu ielādes laiku + GTmetrix rādītājus.
 • Ģenerēt datus: attēlu URI: atspējot, ja tiek izmantots CDN. MaxCDN (StackPath) brīdina ka, iespējot to, attēli tiks apkalpoti no jūsu izcelsmes, nevis tiks rādīti CDN. Iespējojot to, sākotnēji var rasties mazāk HTTP pieprasījumu, taču, iespējams, ne pēc CDN iestatīšanas un attēlu rādīšanas tajā.
 • Iekļauta un atlikta CSS: iespējot, jūs varat iespējot tikai šo opciju vai “iekļaut visu CSS”, kuru Autoptimizēt nav ieteikts viņu FAQ. Viņi saka: “lai arī visa CSS iespraušana padarīs CSS neatgriezenisku bloķēšanu, tā rezultātā jūsu HTML HTML lapa kļūs ievērojami lielāka, tāpēc būs nepieciešami vairāk“ turp un atpakaļ ”..
 • Iekļaut visu CSS: atspējot, automātiskā optimizācija neiesaka to iespējot.
 • Izslēdziet CSS no automātiskās optimizācijas: ja pēc noteiktu CSS iestatījumu iespējošanas redzat kļūdas, atrodiet problemātiskos CSS failus un izslēdziet tos šeit. Piezīme: opcija “Samazināt izslēgto CSS un JS” Misc Options opcijā ir jāatspējo.

2. CDN opcijas

Tas ir, ja jūsu CDN URL iet (instrukcijas zemāk). Mākoņa uzliesmojums nenodrošina jūs ar CDN URL (tā vietā mainīsit nosaukuma serverus). CDN bāzes URL ir paredzēts tieši StackPath, KeyCDN un citiem CDN, nevis Cloudflare. Es iesaku izmantot gan StackPath + Cloudflare, jo jūsu CDN būs vairāk datu centru, un vairāk datu centru = ātrāka vietne.

1. solis: Reģistrējieties CDN. Es izmantoju StackPath, kuram ir vairāk nekā 34 datu centri, kas galvenokārt atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un kur visvairāk apmeklē mani. Tas ir USD 10 mēnesī ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu.

StackPath-datu centri

2. solis: StackPath informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN un izveidojiet StackPath CDN vietni.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-adrese

* Kopējiet servera IP adresi, kā tas nepieciešams šīs sadaļas 5. darbībā.

StackPath-CDN-URL-Autoptimizēt

3. solis: Ielīmējiet CDN URL automātiskajā optimizācijā, izmantojot http: // vai https: // (atkarībā no tā, kuru lietojat).

Autoptimizēt CDN URL

4. solis: Vietnē StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz “Notīrīt visu”.

StackPath-Purge-Cache

5. solis: Pievienojiet sava servera IP adresi baltajā sarakstā StackPath (WAF → ugunsmūris).

StackPath-baltais saraksts-IP

6. solis: Palaidiet savu vietni GTmetrix, un YSlow “satura piegādes tīklam” jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

3. Dažādi iestatījumi

Šie ir dažādi iestatījumi:

Automātiski optimizējiet dažādus iestatījumus

Saglabājiet apkopoto skriptu / css kā statiskus failus – ja iespējots, tas nozīmē, ka CSS un JS faili tiek saglabāti kešatmiņā un tiek rādīti caur jūsu serveri, tāpēc, ja jūsu mitināšana ar tiem netiek galā, iespējojiet to.

Samaziniet izslēgtos CSS un JS failus – ja izslēdzat noteiktus CSS un JavaScript failus, tas notiek tāpēc, ka, mēģinot tos optimizēt, rodas problēma, un jūs nevēlaties, lai tie tiktu minēti.

Optimizējiet arī reģistrētiem redaktoriem / administratoriem – atspējot, jūs parasti vēlaties atspējot WordPress administratora veiktspējas funkcijas, ieskaitot Cloudflare veiktspējas funkcijas.

4. Attēlu iestatījumi

Automātiska optimizācija var arī palīdzēt ātrāk ielādēt attēlus.

Automātiski optimizēt attēlu iestatījumus

Attēlu optimizēšana – URL jūsu vietnē tiks mainīti, lai norādītu uz ShortPixel CDN. Tam nevajadzētu ietekmēt to izskatu, kamēr vien tā ir bezzaudēta saspiešana, bet tie tiks ielādēti ātrāk.

Attēla optimizācijas kvalitāte – atrodiet savu unikālo līdzsvaru starp saspiešanu un kvalitāti (es izmantoju Glossy). Šeit ir atšķirības katrā saspiešanas līmenī no ShortPixel:

ShortPixel attēlu saspiešanas līmeņi

 • Zaudēts: visvairāk saspiešanas, visvairāk kvalitātes zudumu.
 • Glancēts: vidēja kompresija, mazs kvalitātes zudums.
 • Zaudējumi: zema saspiešana, zemākais kvalitātes zudums.

Ielādējiet WebP atbalstītajās pārlūkprogrammās – iespējots, ja izmantojat WebP attēlus un slinki ielādējat attēlus.

Slinki ielādēt attēlus – Es personīgi neslinkoju savu attēlu ielādi, jo pastāvīga attēlu ielāde, ritinot lapu uz leju, var būt kaitinoša lietotājiem. Jā, tas rada mazāk pieprasījumu un ir ieteica Google ātrāku ielādes laiku, taču tas mani kaitina. Tas ir pilnībā atkarīgs no jums.

5. Kritiskā CSS

Tas attiecas uz Autoptimizē kritiskocss.com ieslēgšanas spraudni.

Tam nepieciešama piemaksa apmaksāts plāns no kritika.com (USD 7 mēnesī).

Spraudnis izveido kritiskus CSS noteikumus, lai pārliecinātos, ka lapas tiek renderētas pirms pilnīgas CSS ielādēšanas, uzlabojot “sākšanas renderēšanas laiku”. Viss, kas jums jādara, ir instalēt spraudni, reģistrēties plānam, ievadiet savu Kritiskā CSS API atslēgu Autoptimizācijas sadaļā “Kritiskā CSS”, un pārējo veiks spraudnis. Pārbaudiet spraudni FAQ lapa lai iegūtu sīkāku informāciju par pielāgotajām konfigurācijām.

Es personīgi to neizmantoju un labprātāk izmantotu papildu USD 7 mēnesī jaudīgākā serverī.

Automātiski optimizējiet kritiskās meklēšanas procesu

Autoptimizēt kritiskos CSS iestatījumus

6. Papildu iestatījumi

Automātiski optimizēt papildu iestatījumus

Google fonti Iespējot, ja izmantojat Google fonti kas palēnina ielādes laiku, kad tos izmanto no ārējiem resursiem (Google Font bibliotēka). Es dodu priekšroku opcijai “Apvienot un savienot galvā”, jo tas uzlabo ielādes laiku, neredzot fontu ielādi (kas parasti notiek, ielādējot asinhroni. Pārbaudiet arī pēdējo Google fonta opciju “apvienot un ielādēt fontus asinhroni ar webfont.js”Un apskatiet, kurš dod labākus rezultātus GTmetrix.

Noņemiet emocijzīmes – iespējot (emocijzīmes ir sliktas slodzes laikā).

Noņemiet vaicājumu virknes no statiskajiem resursiem – vaicājumu virknes parasti ģenerē spraudņi, un tās nevar noteikt (GTmetrix / Pingdom), vienkārši to iespējot, taču varat mēģināt. Labāks risinājums ir pārbaudīt, vai jūsu vietnē nav spraudņu ar augstu CPU, un aizstāt tos ar viegliem spraudņiem. Lielākajā daļā CPU spraudņu ietilpst sociālās koplietošanas, galeriju, lapu veidotāju, saistīto ziņu, statistikas un tiešsaistes tērzēšanas spraudņi. Jums vajadzētu arī izdzēst visus nevajadzīgos spraudņus un notīrīt datu bāzi (izmantojot spraudni, piemēram, WP-Optimizēt), lai notīrītu atinstalēto spraudņu atstātās tabulas.

Iepriekš pieslēdzieties trešo personu domēniem – palīdz pārlūkprogrammām paredzēt pieprasījumus no ārējiem resursiem (Google Fonts, Analytics, Maps, Tag Manager, Amazon veikals utt.). GTmetrix pārskatā tie parasti parādīsies kā “samazināt DNS meklēšanu”, taču zemāk ir parādīti parastie piemēri.

 • https://fonts.googleapis.com
 • https://fonts.gstatic.com
 • https://www.google-analytics.com
 • https://ajax.googleapis.com
 • https://connect.facebook.net
 • https://www.googletagmanager.com
 • https://maps.google.com

Iepriekšielādēt specifiskus pieprasījumus – jūs varat atrast vairāk par priekšielādi un pārlūka resursu padomi no WP Rocket, taču tas pamatā padara to par tik svarīgu, ka daži faili tiek lejupielādēti.

Async Javascript-Files – tas nozīmē, ka kaut kas neļauj ātri ielādēt saturu virs pirmā ekrāna. Šī apmācība par padarīt bloķējošus JavaScripts to labi izskaidro, bet, ja GTmetrix un Pingdom redzat JavaScript kļūdas, Async JavaScipt spraudnis varētu izdarīt triks.

Optimizējiet YouTube videoklipus – ja jūsu vietnē ir videoklipi, WP YouTube Lyte slinki tos ielādē, tāpēc viņi ielādējas tikai tad, kad lietotāji ritina uz leju un noklikšķina uz atskaņošanas pogas, tādējādi novēršot sākotnējos pieprasījumus YouTube serveriem. Tādējādi videoklipu saturam var būt vairākas reizes nospiesta slodze, jo tie ir viens no smagākajiem lapas elementiem. WP Rocket un Swift Performance ir iebūvēti to iestatījumos, tāpēc jums tas nav vajadzīgs, ja kādu no tiem izmantojat kā kešatmiņas spraudni.

7. Optimizēt vairāk

Ja vēlaties vēl vairāk optimizēt savu vietni, ieteicams izmantot šādus rīkus:

WP raķete – novērtēja kešatmiņas spraudni # 1 vairākās Facebook aptaujās un tai ir daudz iespēju, kas nav iekļautas Autoptimize (datu bāzes tīrīšana, sirdsdarbības kontrole, Google Analytics mitināšana uz vietas, YouTube iframe aizstāšana ar priekšskatījuma attēlu, pārlūka kešatmiņas pievienošana Facebook Pixel utt.). WP Rocket apstrādā arī gandrīz visu, ko veic automātiskā optimizācija, tāpēc visām šīm ātruma optimizācijām jums ir nepieciešams tikai 1 spraudnis. Tāpēc tas ir tik lieliski. Šeit jūs varat arī saņemt 10% atlaidi.

ShortPixel – populārs attēlu optimizācijas spraudnis un viens, kuru izmantoju.

StackPath – CDN ar 30+ datu centriem. Ļoti viegli iestatīt; vienkārši reģistrējieties plānam (USD 10 mēnesī) un pēc tam nokopējiet / ielīmējiet CDN URL opcijā Automātiski optimizēt CDN URL.

Vietne – parasti novērtēja # populārāko vietni Facebook aptaujās un arī izmantojis Raugs.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija ir daudz ātrāks nekā EIG vai GoDaddy:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Vietne arī to dara bezmaksas migrācija ar GrowBig+.

Mākoņi – ātrāk nekā SiteGround (tā ir mākoņa mitināšana, netiek kopīgota), kā arī tika augstu novērtēta Facebook aptaujās. Sākot no USD 10 mēnesī ar viņu DigitalOcean plāns. Viņi piedāvā 1 bezmaksas migrāciju (kuru es viņus izmantoju), un lūk, kas notika ar mana servera reakcijas laiku:

Vietnes vietne-vs-mākoņi-mākonis-mitināšana

Hostinga ieteikumi Facebook

VPS mākonis Hostings WooCommerce Poll

VPS mākonis hostinga aptauja

WordPress mitināšanas ieteikumi

Mākoņu reakcijas laiki

WP dzinējs uz mākoņiem

Bez nosaukuma

Cloudways Pingdom ielādes laiki

Mākoņu ceļi-Facebook-pārskats

Izmantojot promo kodu, varat saņemt 25% atlaidi no saviem diviem Cloudways mēnešiem OMM25.

Kinsta – USD 30 mēnesī piemaksa par hostingu un, kamēr neesmu tos izmēģinājis, es neesmu dzirdējis neko citu kā tikai par Kinsta ātrumu, atbalstu, darbības laiku un gandrīz visu par viņu mitināšanu..

Parfimērijas – Kinsta spraudnis, kas rūpējas par to, ko es vēlētos saukt par “dažādām optimizācijām”, piemēram, spraudņu selektīvu atspējošanu, pēcreviziju ierobežošanu, automātisko saglabāšanu atspējošanu, Google Analytics mitināšanu uz vietas un daudz ko citu. Tas rūpējas par pēdējiem 10% no ātruma.

Daži no tiem ir ieteikti Autoptimize, citi nav:

Automātiski optimizēt pievienošanu

8. Mākoņa aizdegšanās

Automātiskai optimizēšanai nav pievienojamo iestatījumu Mākoņa uzliesmojuma CDN, taču to ir viegli iestatīt. Un jums noteikti vajadzētu, jo tas papildina Vēl 200 centri uz jūsu satura piegādes tīklu (CDN).

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

1. solis. Reģistrējieties Cloudflare, un jums tiks piedāvāts pievienot savu vietni un sākt skenēšanu.

mākonis aizdegšanās-sākt-skenēšana

2. solis. Kad skenēšana ir pabeigta, atlasiet bezmaksas plānu, pēc tam Cloudflare jūs iepazīstinās ar lapu kopu. Galu galā jūs nonāksit lapā, kurā Cloudflare jums piešķirs 2 vārda serveri.

Mākoņa uzliesmošana-Nosaukums-Serveri-Informācijas panelis

3. solis. Piesakieties sava domēna reģistratūrā (piem., Namecheap) un veiciet meklēšanu Google tīklā “kā mainīt nosaukuma serverus Namecheap” (meklējiet tikai sava domēna reģistrā), pēc tam izpildiet viņu norādījumus. Jūs nokopēsit 2 Cloudflare piedāvātos vārda serverus un ielīmēsit tos savā domēna reģistratūrā pielāgoto nosaukuma serveru opcijā. Ļauj pavairot 72 stundas.

Godaddy Cloudflare vārda serveri

Tieši tā!

Ko tālāk?

Noskatieties manu video – tas ir 42 minūšu videoklips, taču es aptveru gandrīz visu (videoklipa aprakstā esošie laika zīmogi), un jums vajadzētu uzzināt daudz lieliskas informācijas par WordPress vietnes ātrumu:

Vēlaties uzzināt, kā es ieguvu 100% rezultātu GTmetrix?
Skatiet manu pilno WordPress ātruma optimizācijas rokasgrāmatu, kurā ir vairāk nekā 38 padomi, kā noteikt GTmetrix / Pingdom vienumus, ieskaitot jaunināšanu uz PHP 7, rādīt mērogotus attēlus, norādot attēlu izmērus, datu bāzes tīrīšanu, Google Analytics mitināšanu uz vietas, WP Disable un citus.

bieži uzdotie jautājumi

&# x1f680; Vai man ir nepieciešami citi ātruma spraudņi, izņemot Autoptimizēt?

Jā, jūs parasti vēlaties izmantot spraudni arī kešatmiņā saglabāšanai, attēla optimizēšanai, datu bāzes tīrīšanai, sirdsdarbības kontrolei un selektīvai spraudņu atspējošanai. Tiem iesaku WP Rocket, ShortPixel un Perfmatters.

&# x1f680; Kā jūs iestatāt CDN ar Autoptimize?

Izvēlieties savu CDN (es izmantoju StackPath), nokopējiet CDN URL un ielīmējiet to Autoptimize’s CDN UR laukā.

&# x1f680; Kā jūs optimizējat Google fontus, izmantojot Autoptimize?

Es iesaku izmantot opciju Apvienot un sasaistīt galvā, kā arī iepriekš savienot fontus, izmantojot funkciju Autoptimize.

&# x1f680; Vai Autoptimize rūpējas par kešatmiņu?

Nē, kešatmiņā būs jāizmanto atsevišķs spraudnis. Es iesaku WP Rocket vai SG Optimizer, ja izmantojat SiteGround.

&# x1f680; Kā jūs konfigurējat automātiskās optimizācijas iestatījumus?

Viss ir norādīts šajā apmācībā – vienkārši sekojiet līdzi savam GTmetrix pārskatam un norādiet, kuri konkrētie vienumi ir jālabo. Ja iestatījumu konfigurēšana sadaļā Autoptimize to neizlabo, apsveriet iespēju citu elementu labot.

Jautājumi? Nometiet man līniju!
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map