Kā samazināt CPU izmantošanu WordPress (un izvairīties no joslas platuma ierobežojuma iegūšanas + centrālā procesora kļūdas, ja jūsu vietne tiek izslēgta)

Manā WordPress vietnē bija nopietnas problēmas ar CPU pārsniegšanu.


Tas viss nozīmē, ka mums tas ir jādara samazināt resursiem ko patērē augsti CPU spraudņi, attēli, wp-cron, datu bāzes, ārēji pieprasījumi (parasti tos rada spraudņi), komentē surogātpastu un neļauj surogātpastu robotiem pārmeklēt jūsu vietni, izmantojot Melnais caurums spraudnim Bad Bots.

Mēs izmantosim arī Cloudflare CDN, noņemsim uzpūšanos no WordPress administratora, izmantojot Skaidrs un Slēpt SEO uzpūšanos, pēc tam pārbaudiet kopējos iestatījumus kešatmiņas spraudņos, kas bieži patērē lielu CPU.

Kad esat pabeidzis, jūsu CPU diagramma, cerams, izskatās šādi:

Samaziniet CPU izmantošanu-WordPress

Samazinot CPU izmantošanu, jūs radīsit mazāk stresa serverim, padarot vietni ātrāku. Hostinga kompānijas vēlas, lai jūs uzlabotu savu plānu, kurš darbojas, jo jūs iegūsit vairāk servera resursi, taču jums vajadzētu izmēģināt šīs alternatīvas pirms nonākšanas kabatā.

Ja izmantojat lēnu mitināšanu, piemēram EIG vai GoDaddy, es nopietni pārdomātu. ES izmantoju Vietne kas arī ir izmantojis Raugs, ieteica WordPress, un bija # 1 vairāk nekā 20 Facebook aptaujās. Es esmu viņu vietā daļēji veltīts GoGeek plāns un ne tikai mans servera reakcijas laiks ir labs līdz 200ms, bet mans GTmetrix ziņojums ir diezgan nepārspējams. Viņi arī to darīs migrēt jūs bez maksas.

Contents

1. Pārbaudiet centrālā procesora izmantošanu AWStats

AWStats
AWStats ir iebūvēts lielākajai daļai cPanels (SiteGround, Bluehost, GoDaddy) to “statistikas” sadaļā un var palīdzēt noteikt augsta CPU avotu. Tas norāda, cik daudz joslas platuma elementi patērē, ieskaitot nezināmus robotprogrammatūras, attēlus, lapas, failus, lejupielādētos failus utt..

AWStats palīdz jums atrast:

 • Kopējais joslas platuma lietojums
 • Pārmeklētāji ar lielu joslas platumu
 • Augsta joslas platuma IP adreses
 • Lejupielādēt failus ar lielu joslas platumu
 • Liela joslas platuma faili (piemēram, attēli)

Mēneša joslas platums

Ja nezināmi robotprogrammatūras patērē centrālo procesoru, mēģiniet bloķēt surogātpastu ar Melnais caurums sliktajiem robotiem.

Roboti-zirnekļi-joslas platums

Ja attēli patērē augstu centrālo procesoru, izmantojiet GTmetrix lai atrastu, kuri attēli ir jāoptimizē. Pasniedziet samazinātu attēlu, saspiest tos ar ShortPixel, un izmantot Mākoņa uzliesmojuma karsto saišu aizsardzība.

Faila tipa joslas platums

Servera reakcijas laiks
Augsts CPU var izraisīt arī lēnu reakcijas laiku, ko varat pārbaudīt Bitcatcha vai Ieskats PageSpeed. Google saka tam vajadzētu būt mazākam par 200 ms. Protams, to galvenokārt kontrolē mitināšana.

Bitcatcha servera ātruma ziņojums

2. Novērsiet spraudņus ar augstu CPU

Šie resursus izsalkušie spraudņi ir CPU slepkavas.

Augsts CPU spraudņi parasti ietver sociālo koplietošanu, statistiku, tērzēšanu, kalendāru, lapu veidotājus, rezerves kopijas un spraudņus, kas veic nepārtrauktu skenēšanu / procesus vai vairākas reizes rāda jūsu GTmetrix pārskatā.

 1. AddThis
 2. AdSense klikšķu krāpšanas uzraudzība
 3. Viss-vienā notikumu kalendārs
 4. Rezerves draugs
 5. Bebru būvētājs
 6. Labākas WordPress Google XML vietnes kartes
 7. Broken Link pārbaudītājs (izmantojiet Dr. Link Check)
 8. Pastāvīgs kontakts WordPress
 9. Sazinieties ar 7. veidlapu
 10. Ar kontekstu saistītās ziņas
 11. Digi Auto saites
 12. Disqus komentāru sistēma
 13. Divi celtnieks
 14. Essential Režģis
 15. Skatīt pilnu 65 lēno spraudņu sarakstu

Atrodiet lēnas ielādes spraudņus
Ja tas pats spraudnis jūsu datorā parādās vairākas reizes GTmetrix Ziņojums par ūdenskritumu, iespējams, vēlēsities atrast alternatīvu spraudni, kas ir vieglāks. Ārēji pieprasījumi var arī iznīcināt jūsu ziņojumu (piemēram, no Google Fonts, Gravatars, AdSense un manis pieminētajiem augsta procesora spraudņiem)..

Lēns WordPress spraudnis

Vaicājuma monitors
Vaicājuma monitors tiek parādīti lēnākie spraudņi, skripti, stili, jautājumi, āķi, PHP kļūdas un daudz informācijas, lai precīzi noteiktu ātruma problēmas. Tam var būt vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas, taču tas ir tā vērts algot izstrādātāju kurš var veikt optimizāciju, izmantojot Query Monitor.

Vaicājumi pa komponentiem

Neaizmirstiet līdz minimumam samazināt spraudņus, izdzēsiet tos, kurus nelietojat (ne tikai tos deaktivizējiet), un izmantojiet vieglus spraudņus, kas patērē minimāli resursus. Bīdāmajiem spraudņiem iesaku Meta slīdnis vai Vienošanās, galerijām iesaku Envira galerija vai FooGallery, un izmantošanai sociālajā tīklā Sassy Social Share vai Sociālā kopīgošana (autore Danny).

3. Noņemiet uzpūsties ar Clearfy

Ar “uzpūšanos” es runāju par sirdsdarbības API, autosaves, pēc pārskatīšanas, pingbacks un visas “dažādas” lietas, kas patērē resursus un kuras lielākajā daļā vietņu ir jāatspējo. 3 galvenie spraudņi, lai tos atspējotu, ir šādi Skaidrs (ieteicams), perfuzori, ko izstrādājusi Kinsta, un WP atspējot.

1. risinājums: Skaidrs

Clearfy veiktspējas iestatījumi

Clearfy aizsardzības iestatījumi

Clearfy papildu iestatījumi

2. risinājums: Parfimērijas Autors: Kinsta (USD 25 gadā)

perframeru iestatījumi

3. risinājums: WP atspējot

WP-atspējot-pieprasījumi

WP-Disable-tags-Settings

WP-Atspējot-Administrators

WP-Atspējot-Citi

4. Atspējojiet WP-Cron

wp-cron tiek ielādēts katrā lapas ielādes reizē un ieplānoti automatizēti uzdevumi, piemēram, ieplānoto ziņu publicēšana, motīvu un spraudņu atjauninājumu meklēšana un e-pasta paziņojumu nosūtīšana. Tā vietā, lai palaistu to katrā lappusē, varat ieplānot tā darbību ik pēc 90 minūtēm.

1. solis: atspējojiet WP Cron darbus

Pievienojiet kodu wp-config.php pirms vietas, kur teikts: “Tas ir viss, veiciet rediģēšanu! Priecīgu emuāru veidošanu. ”

definēt (‘DISABLE_WP_CRON’, patiess);

2. solis: aizstājiet ar īstu kronu darbu
Jums joprojām ir nepieciešams wp-cron (piemēram, motīvu / spraudņu atjauninājumu pārbaude), tikai ne katru lapu ielādējot. Katrai saimniecei ir savi norādījumi par to, lūk Vietnes vietnes apmācība. Jūs varat iestatīt, lai cron darbs darbotos ik pēc 90 minūtēm, vai palielināt to vēl vairāk, ja jums nav daudz ieplānoto uzdevumu.

5. Notīriet datu bāzi

Izdzēš labojumus, surogātpastu, miskasti, pārejoši, un datu bāzu tabulas, kurās uzkrājas virsstundas, bieži tiek atstātas aizmugurē, kad atinstalējat spraudņus … padarot jūsu vietni lēnāku ar augstāku CPU.

Tos vajadzētu tīrīt vismaz reizi mēnesī, izmantojot WP raķete vai WP-Optimizēt. Viņiem ir līdzīgi iestatījumi ar automātiskās tīrīšanas opciju (ļoti iesaku to iespējot), bet man patīk WP Rocket, jo tas tika novērtēts kā 1. kešatmiņas spraudnis šajā Facebook aptauja un tajā ir datu bāzes tīrīšanas iespējas + slinks attēlu / video / iframe ielādēšana. Lielākajai daļai citu kešatmiņas spraudņu nav šo papildu iespēju, kas nozīmē, ka jums jāinstalē arī WP-Optimize un slinks ielādes spraudnis..

WP-Rocket-Database-Settings

6. Jaunināt uz PHP 7+

Par 50% WordPress lietotāju palaiž PHP 5.6 vai zemāks:

WordPress-PHP-Versija-statistika

Jauninot uz PHP 7+, pieprasījumus var apstrādāt gandrīz trīs reizes ātrāk:

WordPress PHP etaloni

Vietnes vietnei (un lielākajai daļai mitinātāju) ir iespēja jaunināt savu cPanel:

PHP versiju pārvaldnieks

Es iesaku PHP 7.2:

PHP jaunināšana

Pēdējais solis ir pārbaudīt, vai jūsu vietnē nav kļūdu. Ja redzat, palaidiet PHP saderības pārbaudītājs lai pārliecinātos, vai spraudņi ir saderīgi. Nepietiekami uzturēti spraudņi var nebūt.

7. Resursu izkraušana CDN

CDN samazināt servera slodzi par resursu izkraušana viņu datu centriem. Katram CDN ir savs datu centru komplekts, un vairāk datu centru = vairāk izkraušanas (un ātrāka jūsu satura piegāde). Es izmantoju abus Mākoņa uzliesmojums (bezmaksas) un StackPath (USD 10 mēnesī ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu).

Mākoņa uzliesmojums izkrauj resursus saviem Vairāk nekā 200 datu centru:

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

Mākoņa aizdegšanās - joslas platums

Reģistrējieties Cloudflare, pievienojiet savu vietni un veiciet skenēšanu. Jūs nonāksit lapā, kurā Cloudflare jums piešķir 2 vārda serverus. Pēc tam savā mitināšanas kontā, mainīt vārda serverus uz Cloudflare’s.

Mākoņu aizdegšanās vārdu serveri

StackPath izkrauj resursus 31 papildu datu centram:

StackPath-datu centri

1. solis: Pierakstieties StackPath (viņiem ir 30 dienu izmēģinājums).

2. solis: Informācijas panelī noklikšķiniet uz cilnes CDN, pēc tam izveidojiet StackPath CDN vietni:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

CDN-URL-StackPath

3. solis: Kopējiet CDN URL un ielīmējiet kešatmiņas spraudnī (varat arī izmantot CDN iespējotējs).

WP-Rocket-CDN-Settings

4. solis: Programmā StackPath dodieties uz CDN → Kešatmiņas iestatījumi, pēc tam noklikšķiniet uz Notīriet visu

StackPath-Purge-Cache

5. solis: Palaist savu vietni iekš GTmetrix un “satura piegādes tīklam” YSlow jābūt zaļam.

CDN GTmetrix YSlow

8. Iespējot Hotlink aizsardzību

Karsto saišu aizsardzība var iespējot Cloudflare (vai dažreiz arī jūsu mitināšanas kontā). Tas neļauj cilvēkiem kopēt / ielīmēt jūsu attēlus savā vietnē, kas palielina joslas platumu. Tas parasti notiek, ja jūsu vietnē ir augstas kvalitātes attēli (piemēram, fotogrāfija).

Mākoņu uzliesmošanas karsto saišu aizsardzība

9. Bloķējiet sliktos robotus

AWStats var redzēt robotprogrammatūras + zirnekļus, kas patērē daudz joslas platuma. Acīmredzot mēs nevēlamies bloķēt Googlebot un citus likumīgus rāpuļprogrammas, bet mēs vēlamies bloķēt surogātpastu.

Roboti-zirnekļi-joslas platums

1. darbība: instalējiet Wordfence.

2. solis: skatiet savu Tiešraides ziņojums (Wordfence rīku iestatījumos), kas parāda visus robotus, kas reāllaikā ietekmē jūsu vietni. Googlebot acīmredzami ir kārtībā, bet, novērojot raktuves, es redzēju, ka compute.amazonaws.com ik pēc pāris sekundēm veic smieklīgu pieprasījumu daudzumu. Es pārlūkoju to ar Google un pietiekami pārliecināts, ka tas bija robots, kas pazīstams ar joslas platuma nepieredzēšanu. Skatiet savu ziņojumu minūtes vai divas garumā un pārbaudiet, vai robotprogrammatūras ar skicīgiem nosaukumiem pastāvīgi ienes jūsu vietnē. Ja jums rodas šaubas, meklējiet viņu resursdatorus Google un pārbaudiet, vai citiem cilvēkiem ir problēmas ar šo robotprogrammatūru.

Tiešraide-ziņojums-Wordfence

3. darbība: bloķējiet sliktos robotus (3 opcijas): Wordfence, Melnais caurums sliktajiem robotiem, vai Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikumi. Pati Wordfence var izraisīt augstu CPU (iesaku vienu no citām opcijām).

Wordfence – Atveriet iestatījumus Bloķēšana un pievienojiet surogātpastu, kuru vēlaties bloķēt. Zvaigznītes kalpot kā aizstājējzīmes, tāpēc, ja es bloķēju * amazonaws.com *, tas nozīmē visus resursdatorus, kas satur amazonaws.com (neatkarīgi no tā, vai tam ir rakstzīmes pirms vai pēc tā), tas tiek bloķēts. Es esmu saglabājis tūkstošiem pieprasījumu / joslas platumu, vienkārši bloķējot šos divus surogātpastu resursdatorus:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Wordfence bloķēšanas noteikums

Melnais caurums sliktajiem robotiem – pievieno jūsu lapām slēptu saiti, kas aizliedz visiem robotiem sekot saitei. Ja robots to neievēro, tas tiek bloķēts. Googlebot un citi labie roboti ir iekļauti baltajā sarakstā.

Melnais caurums sliktajiem robotiem

Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikumi – Cloudflare ļauj bez maksas izveidot līdz 5 ugunsmūra noteikumiem. Kopējiet visbiežāk sastopamo slikto robotprogrammatūru nosaukumus (atrodami jūsu tiešās datplūsmas pārskatā) un pievienojiet tos šeit.

Mākoņa uzliesmošanas ugunsmūra noteikums sliktu robotu bloķēšanai

4. solis: Dodieties uz savu bloķēšanas žurnālu un izbaudiet, kā tiek bloķēti tie surogātpasti.

Wordfence-Firewall-Blocking

5. solis: Ja jūs nolemjat izmantot Wordfence, konfigurējiet vērtējumu ierobežojošie iestatījumi. Tas ierobežo / bloķē rāpuļprogrammas (un cilvēkus) no lieku pieprasījumu iesniegšanas, bloķē viltus Google rāpuļprogrammas un uzlabo 404 lapu drošību. Šie ir tie paši Wordfence ieteiktie iestatījumi:

Wordfence-Rate-Limiting

Noteikti nomainiet Wordfence cilni “options”, lai ierobežotu šī spraudņa patērēto joslas platumu:

 • Neiespējojiet automātisko ieplānoto skenēšanu
 • Nelietojiet “iespējot e-pasta kopsavilkumu”
 • Iespējot “izmantot zemu resursu skenēšanu”
 • Samaziniet “ierobežot skenēšanas rezultātu e-pastā nosūtīto problēmu skaitu” līdz 500
 • Neiespējojiet “nepieciešamos atjauninājumus (spraudnis, motīvs vai kodols)”
 • Palieliniet “atjaunināšanas intervālu sekundēs (pēc noklusējuma ir 2)” līdz 10-15 sekundēm
 • Samaziniet “cik daudz atmiņas Wordfence jāpieprasa skenējot” līdz 100 MB
 • Iespējot “dzēst Wordfence tabulas un datus par deaktivizēšanu”
 • Skats Wordfence iespēju lapa lai iegūtu vairāk ieteikumu

10. Optimizējiet attēlus

Attēli var patērēt daudz joslas platuma, kā parādīts AWStats:

Faila tipa joslas platums

Ir 3 veidi, kā optimizēt attēlus GTmetrix.

Attēla optimizācija

 • Pasniedziet samazinātu attēlu – mainīt izmērus lielākiem attēliem, lai tie būtu mazāki
 • Norādiet attēla izmērus – HTML vai CSS norādiet platumu / augstumu (ekrānuzņēmums)
 • Optimizējiet attēlus Bez zudumiem saspiest attēlus (iesaku ShortPixel vai Iedomājies)

Sākumā optimizējiet attēlus, kas parādās vairākās lapās (logotips, sānjosla, kājenes attēli). Pēc tam palaidiet savas vissvarīgākās lapas, izmantojot GTmetrix, un optimizējiet tajās atsevišķus attēlus. Pirmais postenis, pie kura jums vajadzētu strādāt, ir “pasniegt izmērītus attēlus”, jo tas prasa, lai attēls tiktu mainīts (mainīts izmērs) uz korekcijas izmēriem, augšupielādēta jaunā versija WP un aizstāts ar to..

11. Kopējie labojumi WP Rocket

WP raķete saka:

Reizēm dažas no cilnes Failu optimizācija opcijas, piemēram, Noņemt vaicājuma virknes, vai Samazināt / apvienot var izraisīt lielu CPU izmantošanu gadījumos, kad jūsu vietnē ir daudz CSS vai JS failu. Mēģiniet atspējot šīs opcijas un pēc tam kontrolēt procesora izmantošanu.

Par to ir arī ziņojumi kritiskā ceļa CSS un priekšielāde var palielināt CPU. Jūs varat izmantojiet spraudni, lai palielinātu pārmeklēšanas intervālu pirmsielādēšanas laikā no 500 ms (noklusējums) līdz 1,5 s vai vairāk.

12. Kopējie labojumi W3 kopējā kešatmiņā

Parastie centrālā procesora risinājumi W3 kopējai kešatmiņai:

 • Pārbaudiet objekta kešatmiņu
 • Izdzēsiet un atkārtoti instalējiet spraudni

13. Konfigurējiet optimālos kešatmiņas spraudņa iestatījumus

Visi šie trīs ir ļoti svarīgi:

 • Ja jūs izmantojat kešatmiņas spraudni
 • Kura kešatmiņas spraudnis, kuru izmantojat (iesaku WP raķete)
 • Vai iestatījumi ir konfigurēti optimāli (daži var izraisīt augstu CPU)

Kāpēc WP Rocket?
Tam ir vairāk funkciju nekā lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu, kas nozīmē, ka jums nav jāinstalē papildu spraudņi šiem, vienlaikus nodrošinot labākus rezultātus. Pretējā gadījumā jums būs jāizpēta, kuras funkcijas ir pievienotas kešatmiņas spraudņiem, pēc tam jāinstalē šie spraudņi, ja tas tos neatbalsta:

 • Datu bāzes tīrīšana (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet WP-Optimizēt)
 • Sirdsdarbības kontrole (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet Sirdsdarbības kontrole)
 • Slinki ielādēt attēlus / video (iebūvēts WP Rocket vai izmantot) WP YouTube Lyte)
 • Mitināt Google Analytics lokāli (iebūvēts WP Rocket vai izmantot CAOS analītikai)
 • Mitiniet Google fontus uz vietas (iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS fontam, vai SHGF)
 • Integrācija ar Cloudflare + citiem CDN (iebūvēta WP Rocket, vai izmantojiet CDN iespējotējs)

WP-Rocket-Features

Ja jūs varat nomest 49 USD WP raķete, nopērc, tad redzi manu WP Rocket apmācība. To ir viegli iestatīt, tas bieži tiek atjaunināts ar jaunu Iespējas, ietilpst dokumentācija, un atbalstu. Ja nē, man ir apmācības Swift, WP Ātrākā kešatmiņa, W3 kopējā kešatmiņa, WP Super kešatmiņa un Autoptimizēt. Bezmaksas spraudņiem iesaku Swift vai WP Ātrāko kešatmiņu (Swift ir sarežģīti iestatīt, taču tam ir lieliskas atsauksmes WordPress Speed ​​Up Facebook grupa un tam ir lielākā daļa funkciju, piemēram, WP Rocket, savukārt WP ātrāko kešatmiņu ir viegli uzstādīt, taču tai nav funkciju, kas iekļautas WP Rocket).

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

Dažiem saimniekiem patīk Ej tēti un WP dzinējs melnā saraksta kešatmiņas spraudņi, jo viņiem ir sava iebūvēta kešatmiņas sistēma. Šajā gadījumā izmantojiet Automātiski optimizēt lai optimizētu HTML, CSS un JavaScript. Tam ir arī CDN opcija. Skatiet manu apmācību par automātiskās optimizācijas uzlabošanu, pretējā gadījumā, ja jūsu resursdators nesatur kešatmiņas spraudņus melnajā sarakstā, es iesaku vai nu WP Rocket, vai Swift.

Varat arī mēģināt atspējot kešatmiņas spraudni un pārbaudīt CPU izmantošanu. Ja kešatmiņas spraudnis patiešām rada problēmas, sazinieties ar spraudņu izstrādātāju (vai mainiet spraudņus).

14. Dzēsiet neizmantotos spraudņus + motīvus

Neizmantotās tēmas jūsu WordPress datu bāzē saglabā iepriekš konfigurētus iestatījumus (līdzīgi spraudņiem). Dodieties uz Izskats > Pēc tam motīvi izdzēš visas WordPress tēmas, kuras pašlaik neizmantojat.

Dzēst neizmantotās-WordPress-motīvi

15. Atspējojiet neizmantotos iestatījumus spraudņos

Tāpat kā mēs pielāgojām Wordfence iestatījumus, lai samazinātu spraudņa izveidoto CPU izmantošanu, pārbaudiet katru no spraudņa iestatījumiem un izlemiet, vai jums ir vajadzīgas atsevišķas funkcijas. Piemēram, Yoast sadaļā Iestatījumi > Vispārīgi > Funkcijas, kuras es atspējoju visas šīs darbības:

Yoast-Feature-Settings

Atspējot spraudņa iestatījumus, kas:

 • Sniedziet statistiku
 • Veiciet nepārtrauktu skenēšanu
 • Sūtīt admin vai e-pasta paziņojumus
 • Ievelciet resursus no ārējām vietnēm

Piemēri:

 • WP Rocket iepriekšējās ielādes robots
 • Wordfence tiešraides ziņojumi
 • Broken Link Checker notiekošie skenējumi
 • Yoast iestatījumi informācijas panelī > Iespējas
 • Tērzēšanas un kalendāra spraudņi, kas darbojas pastāvīgi
 • Statistikas spraudņi, kas pastāvīgi vāc datus
 • Saistītās ziņas un populārie pasta spraudņi, kas glabā ļoti daudz datu

16. Bloķēt komentāru surogātpastu

Pastāvīgais surogātpasta komentāru uzkrājums nav labs jūsu CPU izmantošanai. Anti-Spam spraudnis man vienmēr ir darbojies labi (esmu pārbaudījis daudz citu), un tajā netiek izmantota CAPTCHA.

17. Aizsargājiet savu WP-Administrator

Uzbrukumi parasti tiek vērsti uz WordPress administratoru, kas ir ne tikai drošības drauds, bet arī patērēs lielu daudzumu CPU, jo īpaši tāpēc, ka šīs lapas parasti netiek saglabātas kešatmiņā..

WordPress-Administrator-Page-Rule

18. Samaziniet ārējos pieprasījumus

Ārējie pieprasījumi serverī ir grūti.

 • Gravatars
 • Google fonti
 • Google kartes
 • Google AdSense
 • Daži sociālās koplietošanas spraudņi
 • Daudzi citi no mana CPU spraudņu saraksta

Bieži vien tas būs ļoti pamanāms jūsu GTmetrix pārskatā:

GTmetrix-sludinājumi

Kešatmiņa-Gravatar-Images

1. solis. Ja iespējams, likvidējiet tos

2. solis: optimizējiet tos

3. darbība: DNS pieprasījumu pirmsielāde
Daži kešatmiņas spraudņi, piemēram, WP Rocket, ļauj iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus (kā arī performatorus un WP Disable). Tas palīdz pārlūkprogrammām paredzēt ārējos resursus, lai viņi tos varētu ielādēt ātrāk. Lūks izveidoja jauku sarakstu ar parastie domēni, lai priekšielādētu kuru pēc tam varat pievienot WP Rocket:

Iepriekšielādēt DNS-pieprasījumi-WP-raķete

Iepriekšielādēt DNS pieprasījumus

19. Ierobežojiet pārmeklēšanas ātrumu, izmantojot Google + Bing

Google parasti ir visresursnīgākais pārmeklēšanas robots (līdz šim), un to pārmeklēšanas ātrumu varat ierobežot vietnes “vietnes iestatījumi” sadaļā. Google meklēšanas konsole. Tas pazemina Googlebot pieprasījumus un neietekmē jūsu klasifikāciju vai jebkādā veidā sodīs jūs. Ja vien jūs nedarbojaties ar ziņu vietni vai nepublicējat laika ziņā sensitīvu saturu (un jums ir mitināšanas plāns ar pietiekamiem resursiem), jums nav nepieciešams, lai Google ātri pārmeklētu jūsu vietni un patērētu daudz resursu. Vietnēm, kas cīnās par centrālā procesora izmantošanu, tas būtu jāsamazina – paturiet prātā, ka tā tiek atiestatīta katru mēnesi.

Pārmeklēšanas ātrums-Google-Search-Console

Google to saka viņu vietnē pārmeklēšanas ātruma lapa

“Ja Google jūsu vietnei iesniedz pārāk daudz pieprasījumu sekundē un palēnina jūsu servera darbību, jūs varat ierobežot pārmeklēšanas ātrumu… mēs iesakām neierobežot pārmeklēšanas ātrumu, ja vien jūs neredzat servera ielādes problēmas, kuras noteikti izraisa Googlebot, sitot arī jūsu serverim. grūti … jūs nevarat mainīt pārmeklēšanas ātrumu vietnēm, kuras neatrodas saknes līmenī. ”

Jūs varat darīt to pašu ar Bing tīmekļa pārziņa rīki iekš pārmeklēšanas vadības iestatījumi

Bing-Crawl-Control

20. Izvairieties no resursiem izsalkušām tēmām

Uzpūstas, slikti kodētas un neuzturētas tēmas ir katastrofas recepte.

Tā vietā, lai izmantotu motīvu ar daudzām iebūvētām funkcijām, izmantojiet vieglu (minimālu) motīvu un paļaujieties uz spraudņiem, lai pievienotu tikai to funkciju, kas jums absolūti nepieciešama. Es vienmēr iesaku StudioPress kopā ar viņu Genesis spraudņi ko es izmantoju savā vietnē. Raugs izmanto arī Genesis.

studiopress-themes

21. Atspējojiet resursus izsalkušās WooCommerce funkcijas

WooCommerce vietnēm, protams, ir nepieciešams lielāks CPU. Tas ir kaut kas, kas jāpatur prātā, izvēloties mitināšanas plānu, un ideālā gadījumā jums nevajadzētu izmantot dalītu mitināšanu.

Woocommerce optimizēšana

 • Atspējot WooCommerce groza fragmentus
 • Atspējojiet WooCommerce skriptus un stilus
 • Atspējojiet WooCommerce logrīkus
 • Atspējot WooCommerce statusa metabox
 • Atspējojiet automātiskās produktu padeves spraudņus

Lielāko daļu no tiem var izdarīt, izmantojot spraudni perfmatters.

parfimērijas preču tirdzniecības optimizēšana

22. Saimnieku lejupielādes faili ārējās vietnēs

Man gandrīz nav failu, ko lejupielādēt savā vietnē, tāpēc joslas platums ir pietiekami zems, ja par to es neuztraucos. Bet, ja jums ir tonnu lielu failu, kas nepieļauj joslas platumu, kad cilvēki tos lejupielādē, apsveriet iespēju tos augšupielādēt Dropbox vai citu failu koplietošanas vietni un norādot cilvēkus uz turieni. Tādā veidā dropbox.com apstrādās joslas platumu, nevis jūs.

Lejupielādes joslas platums

23. Atspējot AWStats + cPanel Statistics

AWStats, Webalizer, un citas statistikas programmas cPanel ir noderīgas, lai identificētu augsta procesora lietojuma avotu, taču tie faktiski palielina CPU tāpat kā jebkurš WordPress spraudnis, kas apkopo statistiku. Viss, ko es saku, ir tas, ka, kad esat pabeidzis lietot šos, tie ir jādzēš.

24. Izslēdziet vietnes vietnes skeneri

Ja vietnē CPG saņemat CPU pārsniegumus un esat samaksājis par tiem SG vietnes skeneris, mēģiniet sazināties ar viņu atbalsta komandu, lai to izslēgtu. Notiekošais skenēšana var izraisīt augstu CPU.

SiteGround-SG-Site-Scanner

Lai cik jauki būtu šie e-pasti, jums vajadzētu mēģināt to izslēgt …

Vietnes vietne-SG-Vietne-skeneris-e-pasti

25. Izmantojiet mitināšanas plānu ar pietiekamiem servera resursiem

Parasti, jo augstāks plāns, jo vairāk servera resursi jūs saņemat (un jā, jaunināšanai vajadzētu novērst CPU pārslodzi / joslas platuma ierobežojumus). Piemēram Vietnes portāla funkciju lapa jūs varat redzēt, cik servera resursi nāk ar viņu Startup un GrowBig vs GoGeek plānu. Vienkārši ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un apskatiet cilni serveris…

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

26. Jauniniet CPU / RAM

Pārliecinieties, vai jums ir pietiekami daudz operatīvās atmiņas, lai jūs ne vienmēr atrastos uz robežas. Ja tas gandrīz vienmēr tiek maksimāli izmantots, tas rada stresu jūsu centrālajam procesoram. Jūs vēlaties, lai būtu pietiekami daudz resursu, lai jūsu serveris būtu atvieglots. Šajā gadījumā 2 GB operatīvās atmiņas gandrīz vienmēr tika palielināts, tāpēc jaunināšana uz 4 GB bija saprātīga rīcība. Lielākā daļa kopīgo plānu neļauj pievienot RAM (jums būs jājaunina uz plānu, kurā ir vairāk resursu), taču parasti tos varat pievienot lielākajā daļā mākoņa mitināšanas plānu..

Mākoņa atmiņas palielināšanās

SiteGround (# apmešanās vieta Facebook aptaujā)

Vietne ir izmantojis Raugs, es un ieteica WordPress. Viņi ir # 1 gandrīz katrā Facebook aptauja un dot lielākajai daļai cilvēku nozīmīgu ielādes laika uzlabojumi it īpaši, ja viņi izmantoja viduvējus saimniekus: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-Siteground

Es izmantoju viņu daļēji veltīts GoGeek plāns kas nāk ar 4x vairāk servera resursi nekā dalīta mitināšana. Noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas, apskatītu manu GTmetrix pārskatu vai redzētu cilvēkus, kuri migrēja un ievietojis jauni ielādes laiki. Viņi arī to dara bezmaksas migrācija.

DigitalOcean uz Cloudways un Kinsta ir arī labi un sākas ar USD 10 mēnesī un USD 30 mēnesī. Cloudways ir vairāk paredzēts izstrādātājiem, kuriem nav nepieciešams cPanel, e-pasta mitināšana vai atbalsts, ko saņemat vietnē SiteGround. Kinsta pamatā ir WP Engine bija (dārgi, bet satriecoši). Viss mans emuārs galvenokārt ir paredzēts tam, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk ielādēt savas vietnes. Es atsakos ieteikt hostingu 2 USD / mēnesī, jo tas visvairāk izsaka nožēlu par vietnes darbību.

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri Ieskats Google PageSpeed lai redzētu samazināt servera reakcijas laiku ir jūsu ziņojumā. Google iesaka tam vajadzētu būt <200 ms. Viss, kas pārsniedz 1 sekundi, nav labs. Varat arī pārbaudīt savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam) GTmetrix cilnē Laiki vai bytecheck.com.

Samaziniet servera reakcijas laiku

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

WordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembris

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Vietni iesaka zemes vietne WordPress:

SiteGround-ieteicams-WordPress-Host

Un pa Ivica kurš vada WordPress Speed ​​Up Facebook grupa kurā ir vairāk nekā 16 000 dalībnieku.

Ieteicamie rīki WordPress-Speed-Up

Daži pavedieni:

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Es izmantoju SiteGround, jo:

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja jūs reģistrējaties vietnei SiteGround ar filiāles saite Ziedošu labu riecienu uz jums bez rēķina. Katru gadu es ziedot USD 3 000 GoFundMe kampaņām (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, 2017. gads bija Sarkanajam Krustam pie viesuļvētras Hārvijas). Jūsu atbalsts palīdz, un es to patiesi novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Katrā ziņā es patiesi ticu, ka viņi ir zvaigžņu WordPress resursdators, un jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk … veiciet pētījumu par Facebook grupām + Twitter un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

OMM-on-SiteGround

Cilvēki parasti migrē tāpēc, ka viņu ātruma tehnoloģija var samazināt slodzes laiku uz pusēm:

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

Nomājiet manu izstrādātāju, lai samazinātu jūsu CPU izmantošanu

Es strādāju ar to pašu puisi kopš 2011. gada – viņš ir pārsteidzošs ar ātruma optimizāciju un palīdzēja man optimizēt savu vietni, lai ielādētu <1 sekunde ar lielisku GTmetrix un Pingdom ziņojumi.

Viņa vārds ir Pronaya, un viņam vajadzētu spēt atrisināt jūsu CPU pārslodzes (ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība) un palīdzēt uzlabot rādītājus / ielādes laiku GTmetrix un Pingdom. Jūs varat viņu nolīgt, izveidojot profilu freelancer.com un meklējot lietotājvārdu bdkamols. Šeit ir viņa pilns WordPress ātruma portfelis. Viņam ir USD 40 stundā no Bangladešas (tāpēc laiks mainās), un jūs varat viņam nosūtīt e-pastu pa e-pastu [email protected]. Viņam ir arī ideāls 5 zvaigžņu pārskats savā profilā.

Pronaya-Kumar-S-atsauksmes

Varat arī apsvērt savas problēmas ievietošanu WordPress Speed ​​Up Facebook grupa ja vēlaties saņemt atsauksmes no cilvēkiem, kuri jau ir saskārušies ar augsta procesora problēmu, bet šajā apmācībā esmu aprakstījis visbiežāk sastopamos risinājumus.

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kāds ir vienkāršākais veids, kā samazināt CPU WordPress?

Atrodiet un atdaliet CPU spraudņus, atjauniniet uz PHP 7.4, konfigurējiet labu kešatmiņas spraudni ar optimāliem iestatījumiem, izmantojot CDN, un atspējojiet nevajadzīgas WordPress funkcijas, piemēram, Heartbeat API. Acīmredzami palīdzēs jaunināšana uz ātrāku mitināšanu.

&# x2705; Kurie spraudņi patērē visvairāk CPU?

Sociālā koplietošana, statistikas (analītiski) spraudņi, slīdņi, portfeļi, lapu veidotāji, kalendāri, tērzēšana, kontaktformas, saistītā ziņa, vietnes karte, Wordfence, WPML un jebkurš spraudnis, kas vada notiekošu skenēšanu vai procesus. Tos var atrast, izmantojot Query Monitor vai GTmetrix Waterfall.

&# x2705; Vai visiem dalītajiem hostinga veidiem ir CPU ierobežojumi??

Jā. Kaut arī daži hostinga uzņēmumi apgalvo, ka tiem ir neierobežots joslas platums, tie joprojām ievēro CPU ierobežojumus. Parasti tas tiek uzskatīts par nosacījumu.

&# x2705; Vai WooCommerce rada augstu CPU??

WooCommerce vietnēm parasti ir nepieciešams vairāk spraudņu un bieži arī vairāk CPU. Ja tie netiek atlasīti uzmanīgi, šo spraudņu patērētie papildu resursi var radīt stresu jūsu serverī. Vietnes WooCommerce ielādē arī papildu skriptus, stilus un groza fragmentus, kas arī nepalīdz. WooCommerce vietnēm labāk patīk mākoņu mitināšana.

&# x2705; Kā es varu pārbaudīt savas vietnes CPU patēriņu?

Jūsu mitināšanas kontā jums vajadzētu pateikt, cik daudz CPU jūs patērējat. Dažiem resursdatoriem ir tādi rīki kā AWStats, kas parāda īpašus attēlus, robotprogrammatūras un citus resursus, kas patērē daudz resursu.

Paziņojiet man, vai šī apmācība darbojās komentāros!

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map