17 viisi aeglase WordPressi administraatori paneeli (armatuurlaua) parandamiseks, vältides 65 aeglast pistikprogrammi, kasutades PHP 7.4, CDN-sid ja blokeerides robotid

Aeglane WordPressi juhtpaneel?


Aeglase WordPressi administraatoripaneeli põhjustab tavaliselt üks neist kõrge CPU pluginad. Võite kasutada ka Query Monitori pistikprogramm ja GTmetrix juga kõige aeglasemalt laaditavate pistikprogrammide nägemiseks.

See võib olla ka teie oma server – käitage oma saiti läbi PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes (Google soovitab alla 200ms). Kui teie server on aeglane, vaadake neid inimesi, kes kolisid SiteGround või Pilves ja kuidas see mõjutas nende laadimisaegu. Need olid 20 populaarseimas Facebooki küsitluses 2 kõige populaarsemat võõrustajat. Kasutasin isiklikult SiteGround pooleldi pühendatud GoGeek-i plaani, kuid lõpuks täiendasin seda versiooniga Cloudways DigitalOcean ja siin on mis juhtus (TLDR; eemaldage oma jagatud hostimine ja minge koos poole pühendatud või pilvemajutusega).

See õpetus näitab teile, kuidas kiirendada nii oma veebisaidi kui ka WordPressi administraatori paneeli. See peaks parandama ka laadimisaegu / klasse GTmetrix / Pingdomis. Minu WordPressi kiirjuhend on täiendavaid näpunäiteid ja 400 kommentaari, näiteks „Minu lehe kiiruse skoor gtmetrixil läks 69-lt 93-le.”

Kokkuvõte
Vältige aeglaseid pistikprogramme, kasutage Päringu jälgija aeglaste pistikprogrammide leidmiseks minge üle PHP 7.4-le, kasutage PageSpeed ​​Insights et näha, kas teil on vaja lühendada serveri reageerimisaega, vältida GoDaddy + EIG kuna nad on kurikuulus aeglaste serverite jaoks, arvestama SiteGround (jagatud hostimine) või Pilves (kiirem pilvemajutus), kasutage WP rakett (Nr 1 vahemälu pistikprogramm 6 küsitluses), keelake „objektide vahemälu“, kui kasutate W3 kogumälu, kasutage Asset CleanUpi või Perfmattersit, et valikuliselt pistikprogrammid keelata, andmebaasi WP Rocketi abil puhastada või WP-optimeerimine, kasutada Pilv + StackPathi CDN (rohkem andmekeskusi = kiirem veebisait), seadistage Cloudflare lehe reeglid, + kiiruse sätted ja kasutage Wordfence teie saiti tabanud rämpsposti robotite leidmiseks.

1. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

Tänan teid Ivica WordPressi kiirendamise Facebooki grupp sellesse panustamise eest nimekiri (ja ps. see on hämmastavalt kasulik grupp, kui vajate näpunäiteid WordPressi kiiruse kohta). Kõige tavalisemad aeglased pistikprogrammid on ühiskondlik jagamine, varundamine, statistika, vestlus, liugurid, lehtede koostajad ja pistikprogrammid, mis teostavad käimasolevat skannimist / protsessi – või kuvatakse mitu korda teie GTmetrixi aruandes.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

Kasutage Päringu jälgija oma aeglaseimate pistikprogrammide leidmiseks:

Päringumonitori aeglased pistikprogrammid

Või kasutage GTmetrix juga:

Aeglane WordPressi pistikprogramm

Alternatiivsed kerged pistikprogrammid

2. Keela „Objekti vahemälu“ W3 kogu vahemälus

Kui kasutate W3 kogu vahemälu minge jaotisse Üldised sätted ja keelake objekti vahemälu. Vaata minu W3 vahemälu sätted et kõik oleks õigesti seadistatud alates Pilv ja StackPath võib olla ka süüdlane – lisaks sellele pole enamikul inimestel toimivusvahekaartide õigesti seadistatud. Seda õpetust on kasutanud üle 150 000 inimese, kelle kommentaariks on… miljon.

Kuid W3 Total Cache’is on vigu ja pistikprogrammi arendajal pole selle värskendamisega eriti palju vaeva näha – tehke endale see teene ja minge WP Rocketi poole, kui teil on 49 dollarit (nad on Facebooki küsitlustes peaaegu alati hinnanud vahemälu pistikprogrammi nr 1). või WP kiireim vahemälu, mis on tasuta ja mille reiting on tavaliselt 2. kohal.

W3 vahemälu objekti vahemälu

3. Täiendage versiooniks PHP 7.4

PHP-versioonide täiendamine võib teie saidi hõlpsalt 2-3x kiiremaks muuta.

WordPress PHP võrdlusalused

Aga enamikul WordPressi kasutajatel on aegunud PHP versioonid:

WordPress-PHP-versioon-statistika

Kuigi enamik võõrustajaid toetab seda:

Toetatud-PHP-versioonid

Teie hostiettevõte ei uuenda teid automaatselt PHP uusimale versioonile, kuna teie teema / pistikprogrammid ei pruugi olla ühilduvad (ja nad ei soovi teie saiti rikkuda). See tähendab, et peate PHP versioonid ise uuendama või paluma abi hostilt. See tähendab ka, et kui olete juba aastaid olnud samal hostil ja pole seda kunagi teinud, olete tõenäoliselt endiselt PHP 5.6.

Samm 1: Installige Kuva PHP versioon pistikprogramm oma praeguse versiooni kontrollimiseks.

Displei-PHP

2. samm: Käivitage PHP ühilduvuse kontrollija et veenduda, kas teie teema / pistikprogrammid on ühilduvad.

PHP-ühilduvuse kontrollija

3. samm: Minge üle PHP 7.4-le, otsides oma hostimiskontolt „PHP versioonijuhi“.

PHP-versioon-haldur

PHP-versiooniuuendus

* Kontrollige oma veebisaidil vigu (kui näete neid, pöörduge tagasi varasema PHP versiooni juurde või analüüsige pistikprogramme, et näha, millised neist ei ühildu ja põhjustavad vigu).

4. Kontrollige serveri reageerimise aegu

Serveri reageerimise aeg – käitage oma veebisaiti läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab reaktsiooniaeg on alla 200ms.

Vähendage serveri reageerimise aega

TTFBaeg esimese baidini mõõdab teie veebiserveri reageerimist (hostimine). Juhtige oma sait läbi bytecheck.com ja ideaalis peaks see olema <500ms aga <200 ms on veelgi parem.

Aeg esimeseks bait

TTFB-d saate vaadata ka jaotises GTmetrix Vahekaart Ajastused …

GTmetrix-TTFB

5. Vältige EIG-i majutamist

Sama ettevõte (EIG) omab ettevõtteid Bluehost, HostGator, iPage, Site5, Unified Layer ja enam 60 erinevat hosting firmat. Nad on tuntud kulude kärpimise eest, kuna nad pakivad samasse serverisse liiga palju inimesi (rõhutades seda) ja teil on selle pärast jube ülevaateid. Paljudel EIG-i hallatavatel veebisaitidel on pikk reageerimise aeg ja ma väldiksin nende ettevõtete kasutamist iga hinna eest.

EIG-kaubamärkide loend

EIG-Facebook-Post

6. Lülitage saidile SiteGround

Hosting on # 1 saidi kiiruse tegur ja mõjutab nii teie veebisaiti kui ka administraatori paneeli.

SiteGround on kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Nad on peaaegu igal kohal nr 1 Facebooki küsitlus ja anda enamikule inimestele märkimisväärne laadimisaja täiustused eriti kui nad kasutasid keskpäraseid hoste: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

DigitalOcean pilveteedel ja Kinsta on ka head ja algavad 10 dollarist kuus ja 30 dollarist kuus. Cloudways on mõeldud rohkem arendajatele, kes ei vaja cPaneli, e-posti hostimist ega saidi SiteGround abil saadavat tuge. Kinsta on põhimõtteliselt see, mis WP mootor oli (kallis, aga vinge). Kogu minu ajaveebi eesmärk on aidata inimestel oma veebisaiti kiiremini laadida. Ma keeldun majutamast 2 dollarit kuus, kuna see on veebisaidi haldamisel kõige suurem kahetsus.

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Õnnelikud kliendid:

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

7. Optimeerige vahemälu pistikprogrammi sätted

WP rakett on 49 dollarit, kuid sai mitmetes Facebooki küsitlustes vahemälu pistikprogrammi nr 1 (kasutades minu aff link on hinnatud). Sellel on palju kiirusfunktsioone, mida enamikul vahemälu pistikprogrammidel pole (vt allpool), mis muudab teie saidi laadimise veelgi kiiremaks. Seda täiendatakse alati uuega Funktsioonid ja see on üks hõlpsamaid vahemälu pistikprogramme, mida konfigureerida (vt juhendaja) ulatusliku dokumentatsioon. Erinevalt enamikust vahemälu pistikprogrammidest on tugi suurepärane ja selles pole vigu, mis on kõige enam kaebused W3TC kohta on umbes. Puhverdamine on võtmetegur WordPressi optimeerimise juhend ja see on väärt kiiret, usaldusväärset ja hõlpsat vahemälu pistikprogrammi, mis kiirendab nii teie veebisaidi kui ka administraatori paneeli.

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Enamiku muude vahemälu pistikprogrammide korral peaksite nende funktsioonide saamiseks installima umbes 6 täiendavat pistikprogrammi WP rakett on need kõik sisseehitatud, mis vähendab teie saidi pistikprogrammide arvu. Kui olete nagu mina, soovite kasutada ainult ühte pistikprogrammi, vastasel juhul peate uurima, milliste funktsioonidega teie vahemälu pistikprogrammid on, ja installima need pistikprogrammid, kui see neid ei toeta.

 • Andmebaasi puhastamine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP-optimeerimine)
 • Südame löögi juhtimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage Südame löögi kontroll)
 • Laisade piltide / videote laadimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP YouTube’i lüte)
 • Hostige Google Analytics kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS Analyticsi jaoks)
 • Hostige Google Fonts kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS fontide jaoks, või SHGF)
 • Integreerimine Cloudflare + teiste CDN-dega (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CDN-i lubaja)

WP-raketi funktsioonid

WP-rakett-südamelöögi juhtimine

WP-raketi-meediumiseaded

Enamikul inimestel on vahemälu pistikprogramm installitud, kuid seaded pole optimaalselt konfigureeritud. Vaadake minu õpetused üle ja veenduge, et saaksite sellest maksimumi.

8. Andmebaasi puhastamise ajakava

See kustutab teie rämpsposti kausta prügikastist, mööduvad, ja potentsiaalselt tuhandeid teie andmebaasis talletatud postitusredaktsioone. Teil pole neid vaja, nii et kustutage need ja kavandage puhastus iga nädal (või vähemalt iga kuu), mida saab planeerida ühe neist pistikprogrammidest kasutades.

WP Rocketi kasutamisel tehke seda andmebaasi sätetes:

WP-raketi andmebaasi seaded

Kui te ei kasuta WP Rocketit, kasutage WP-pistikprogrammi optimeerimine:

WP-optimeerimine-andmebaasi puhastamine

9. Laadige ressursid Cloudflare’i alla

Pilv ja StackPath on CDN-id, mis hostivad teie veebisaidi faile mitmetes andmekeskustes üle maailma (kasutan mõlemat, kuna rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine). See edastab teie külastajale sisu lähimast andmekeskusest ressursside mahalaadimine (ribalaiuse tarbimise vähendamine). See on soovitus WordPressi optimeerimise juhend.

Pilvvalgus aitab ribalaiuse tarbimist maha laadida:

Pilvekiirgus - ribalaius

Lihtsalt registreeruge tasuta konto saamiseks, lisage oma veebisait, ja muuta nimeservereid:

Pilves hävitavad nimiserverid

Mul on täielik õpe Cloudflare’i sätete konfigureerimise kohta, kuid lisan sellesse õppematerjali osad, mis on seotud ribalaiuse vähendamise ja teie WordPressi administraatori laadimise kiirendamisega.

10. Laadige ressursid alla StackPathi

StackPath on veel üks CDN, mis laadib oma 31 andmekeskusesse veelgi suurema ribalaiuse. Need asuvad suuresti Ameerika Ühendriikides, kust on pärit enamik minu külastajaid, seega on minu jaoks mõistlik. Need on 10 dollarit kuus koos tasuta 30-päevase prooviversiooniga, kui soovite neid proovida.

StackPath-CDN-Analytics

StackPathi andmekeskused

StackPath vs Cloudflare – Cloudflare on tasuta ja sellel on 200+ andmekeskust. See aitab nii kiirust kui ka turvalisust, kuid need ei toeta tasuta plaani. StackPathil on 31 andmekeskust ja see on 10 dollarit kuus koos tasuta 30-päevase prooviversiooniga. Üks kõige väärtuslikumaid asju StackPathi juures on nende tugimeeskond, kes aitas selle konfigureerida … nad said mu GTmetrix YSlow skoori 100% -ni.

Samm 1: Registreeruge StackPathi tasuta 30-päevase prooviversiooni jaoks.

2. samm: Klõpsake juhtpaneelil vahekaarti CDN luua StackPathi CDN-sait:

StackPath-CDN-Tab

CDN-URL-StackPath

3. samm: Kopeerige StackPathi CDN URL ja kleepige see vahemälu pistikprogrammi (või kasutage CDN-i lubaja):

WP-raketi-CDN-seaded

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Puhastage kõik

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

11. Lisage Cloudflare lehe reeglid

Pilv ütleb

„Soovitame teil luua lehereegel, et välistada veebisaidi administraatori sektsioon Cloudflare’i toimivusfunktsioonidest. Sellised funktsioonid nagu raketilaadur ja automaatne minimeerimine võivad teie administraatori jaotises tahtmatult rikkuda taustafunktsioone. ”

Mine oma juurde lehereeglite sätted

CloudFlare-Page-Rule-Settings

Lehe reegel 1: WP administraatori optimeerimine ja kaitsmine – tavaliselt ei soovi vahemälu oma administraatori sektsiooni, toimivusfunktsioonid tuleks keelata (nagu soovitab Cloudflare) ja seada turvatase kõrgeks. Tärn muudab reegli kõikidele URL-idele, mis sisaldavad wp-admin.

WP-administraator-leht-reegel

Lehe reegel 2: Takistage pilvandumist aegunud lehtede vahemälu sagedase värskendamise eest – kuna teie WordPressi üleslaadimisfaili üksused ei muutu sageli, ei pea te neid vahemälu vahemällu salvestama, mis säästab ribalaiust, kuna Cloudflare ei pea vahemälu värske koopia tõmbamiseks teie serverisse tagasi minema. Siit saate teada, milliseid teie veebisaidi jaotisi sageli ei värskendata. Seejärel looge lehereeglid, mis suurendavad Brauseri vahemälu TTL ja Serva vahemälu TTL.

Cloudflare-WP-Uploads-Page-Rule

Lehe reegel 3: Puhverdage kõik agressiivselt – puhverdab teie veebisaidi agressiivselt.

Vahemälu-kõik-pilve pimestamine-leht-reegel

12. Seadistage Cloudflare’i kiiruse sätted

Mine oma juurde Pilvpimestamise kiiruse seaded. Failide minimeerimine, piltide optimeerimine, brotli (sarnane gzip-pakkimisega) ja SG Railgun + Raketilaadur peaksid teie veebisaidi ja administraatori paneeli kiiremini laadima, kuna need panevad teie serverile ka vähem stressi. Kui vahemälu pistikprogrammis on lubatud minify + gzip tihendamine, peaksite need Cloudflare’is keelama (vältige funktsioonide dubleerimist).

Pilvvalgust kiirus-vahekaart

Peaksite ka lubama kiirlingi kaitse Cloudflare’s kraapima kilbi sätted mis takistab inimestel oma piltide kleepimist oma veebisaidile, kui pilt ikka veel teie hostiks on, mis tähendab, et isegi kui pilt asub nende saidil, tarbite ribalaiust.

13. Seadistage WP Keela

WP Keela ja Selge saate keelata WordPressis CPU-d tarbivad sätted ja aeglustada teie saiti. Sellel on ka võimalused südametegevuse kontrollimiseks (kui mäletate südametegevuse juhtimise pistikprogramm saate selle nüüd kustutada ja lihtsalt seda kasutada) … ning ka mõned muud võimalused, mis kiirendavad teie administraatori paneeli / veebisaiti. Vaadake läbi seaded ja valige soovitud.

Nõuanded WP keelamiseks

 • Keelake kõik, mida te ei kasuta
 • Rämpsposti kustutamise ajastamine on hea mõte
 • Emotikonid, Google Maps ja Gravataarid laadimine võtab kaua aega
 • Keelake kõik vahekaardil sildid, kuna need pole kõik tarbetud
 • Pingbacks ja trackback pole tavaliselt lisaressursse väärt
 • Pange postituste korrigeerimised väärtusele 3-5, nii et teil oleks varukoopiaid, kuid te ei vaja sadu
 • Hostige oma Google Analyticsi jälgimiskood kohalikul viisil seadete paremas servas

WP-Keela-taotleb

WP-Keela-sildid-sätted

WP-Keela-Administraator

WP-Keela-SEO.

WP-Keela-teised

14. Blokeeri halvad robotid (koos Wordfence’iga)

Mõne minuti jooksul pärast Wordfence’i konfigureerimist blokeerimine ja määra piirav, Ma suutsin selle konfigureerimise esimese 5 minuti jooksul blokeerida üle 1000 rämpsposti pakkumise (ma olen selle üle üliõnnelik). Ma näitan teile, kuidas kontrollida, millised robotid teie saiti löövad ja kuidas neid blokeerida.

Samm 1: Installige Wordfence.

2. samm: Vaadake oma reaalajas liikluse aruanne (jaotises Wordfence’i Tööriistade seaded), mis näitab kõiki robotid, mis teie saiti reaalajas löövad. Googlebot on ilmselgelt OK, kuid seda tehes nägin, et compute.amazonaws.com esitas iga paari sekundi tagant naeruväärset kogust taotlusi. Ma otsisin seda ja ma olin kindel, et see oli bot, mis oli tuntud ribalaiuse imemise eest. Vaadake minut või kaks oma aruannet ja vaadake, kas visandlike nimedega robotid löövad teie saiti pidevalt. Kui teil on kahtlusi, Google’i nende hostinimesid ja uurige, kas teistel inimestel on selle robotiga probleeme.

Live-Traffic-Report-Wordfence

3. samm: Minge Wordfence’i blokeerimisseadetesse ja lisage rämpsposti robotid, mida soovite blokeerida. Tärnid toimivad metamärkidena, nii et kui ma blokeerin * amazonaws.com *, tähendab see, et kõik amazonaws.com-i sisaldavad hostinimed (sõltumata sellest, kas sellel on tähemärki enne või pärast seda) blokeeritakse. Olen salvestanud tuhanded taotlused / ribalaiuse, lihtsalt blokeerides need kaks rämpsposti hostinime:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Sõnaraja blokeerimine-reegel

4. samm: Minge oma blokeerimise logi ja vaadake, kuidas need rämpsposti robotid blokeeritakse.

Wordfence-tulemüüri blokeerimine

5. samm: Wordfence’i konfigureerimine reitingu piiramine. See piirab / blokeerib indeksoijaid (ja inimesi) liigsete taotluste esitamisest, blokeerib võltsitud Google’i indekseerijaid ja parandab 404 lehekülje turvalisust. Allpool olevad seaded on samad, mida Wordfence soovitab nende kiirust piiraval lehel.

Wordfence-Rate-Limiting

Kohandage Wordfence’i sätteid, et piirata selle pistikprogrammi tarbitavat ribalaiust:

 • Ärge lubage automaatset ajastatud skannimist
 • Ärge lubage e-posti kokkuvõtet
 • Luba vähese ressursivarustusega skannimise kasutamine
 • Ärge talletage pikka aega reaalajas liikluse andmeid
 • Vähendage „piirake skannimistulemuste e-posti teel saadetavate väljaannete arvu” 500-ni
 • Ärge lubage „vajalike värskenduste (pistikprogramm, teema või tuum)”
 • Suurendage “värskendamisintervall sekundites (vaikeseade 2)” 10-15 sekundini
 • Vähendage „kui palju mälu peaks Wordfence skaneerimisel küsima” 100 MB-ni
 • Luba „Kustuta Wordfence’i tabelid ja desaktiveerimise andmed“
 • Vaadake Wordfence’i valikute leht rohkem soovitusi

Blokeeri halbade päringute pistikprogramm kaitseb teie saiti ka teadaolevate halbade robotite eest. See on pistikprogramm „üks klõps ja tehtud” koos täiusliku viietärniülevaatega – lihtne viis vähendada rämpsposti eest CPU-d.

Blokeeri-halvad-päringud

15. Keela kasutamata pistikprogrammi sätted

Tutvuge kõigi pistikprogrammidega ja otsustage, millised sätted saate välja lülitada (see vähendab CPU-d). Näiteks jaotises Yoast jaotises Seaded > Üldine > Funktsioonid keelasin järgmised …

Pärmi funktsiooni seaded

Keela pistikprogrammi sätted, mis:

 • Esitage statistikat
 • Käivitage skaneerimine
 • Saatke administraatori või e-posti teel teatisi

Näited:

 • Katkenud lingi kontrollija käimasolevad skannimised
 • Yoasti seaded juhtpaneeli all > Funktsioonid
 • Vestluse ja kalendri pluginad, mis töötavad pidevalt
 • Statistilised pistikprogrammid, mis koguvad pidevalt andmeid
 • Seotud postituse ja populaarsed postituse pluginad, mis salvestavad palju andmeid

16. Kustutage kasutamata pluginad / teemad

Kasutamata teemad salvestavad teie WordPressi andmebaasis eelkonfigureeritud sätted (sarnaselt pistikprogrammidega). Minge esmalt oma pistikprogrammide menüüsse ja desaktiveerige / kustutage kõik pistikprogrammid, mida te praegu ei kasuta …

Kustuta-WordPress-pluginad

Nüüd minge välimuse juurde > Teemad ja kustutage kõik teemad, mida te ei kasuta …

Kustuta-kasutamata-WordPress-kujundused

17. Tuvastage allikas (AWstatide abil)

AWStats on enamikus cPanellides (SiteGround, Bluehost, Godaddy) jaotises „statistika” sisse ehitatud. Võite kasutada ka WP-serveri statistika plugin kuid AWStats on üksikasjalik ja kindlasti eelistatud.

AWStats aitab teil leida:

 • Suure ribalaiusega indekseerijad
 • Suure ribalaiusega IP-aadressid
 • Suure ribalaiusega failide allalaadimine
 • Suure ribalaiusega failid (nt pildid)
 • Ribalaiuse kogukasutus (jälgimiseks)

Kuu ribalaius

Rämpsposti robotid …

Robotid-ämblikud-ribalaius

Pildid tarbivad tavaliselt palju ribalaiust …

Failitüübi ribalaius

Piltide optimeerimiseks on üle 20 viisi (mis lisaks pistikprogrammidele on paljude veebisaitide üks raskemaid elemente). See õpetus näitab teile, kuidas parandada kõiki allpool olevaid GTmetrixi üksusi.

Kujutise optimeerimine - GTmetrix

18. Korduma kippuvad küsimused

&# x1f680; Millised on aeglase WordPressi administraatori levinumad abinõud?

Aeglase WordPressi administraatori levinumad abinõud on parema vahemälu pistikprogrammi kasutamine, optimaalsete sätetega konfigureerimine, kiiremale hostimisele üleminek ja kõrge CPU-pluginate vältimine. Kui kasutate W3 kogu vahemälu, proovige objekti vahemälu valik keelata.

&# x1f680; Kas muutuvad masinad parandavad aeglase administraatori paneeli?

Kui teie serveri reageerimisaeg on Google PageSpeed ​​Insightsis pikk, võib see teie serverile stressi anda ja administraatori paneeli aeglustada. Muutuvad hostid saavad aeglase administraatori parandada, eriti kui kasutate madala kvaliteediga hostit nagu GoDaddy, Bluehost või EIG-i bränd.

&# x1f680; Kas CDN kiirendab administraatori paneeli?

CDN-i kasutamine laadib ressursid maha ja põhjustab teie serverile vähem stressi, kiirendades seega nii teie veebisaidi kui ka administraatori paneeli kasutamist. Cloudflare on suurepärane tasuta CDN ja mitme CDN-i kasutamine võib veelgi aidata, kuna rohkem andmekeskusi tähendab suuremat laadimist.

&# x1f680; Kas rämpsbotid aeglustavad administraatori tööd?

Jah, teie saiti pidevalt tabanud rämpsposti robotid raiskavad serveriressursse. Võite kasutada Wordfence’i abil kõiki saidile reaalajas sattunud robotid, seejärel saate rämpsposti eest blokeerida Wordfence, Blokeerida halvad päringud, Blackhole halbade robotite jaoks või Cloudflare tulemüürireeglid..

&# x1f680; Millised pistikprogrammid aeglustavad administraatori paneeli?

Kõige aeglasemad WordPressi pluginad hõlmavad sotsiaalset jagamist, statistikat (analüütika), liugureid, portfelle, lehtede koostajaid, kalendreid, vestlusi, kontaktvorme, seotud postitusi, saidiplaani, Wordfence, WPML, WooCommerce ja kõiki pistikprogramme, mis käitavad käimasolevat skannimist või protsessi. Veenduge alati, et kasutate kergeid pistikprogramme, mis on hästi hooldatud ja kodeeritud.

&# x1f680; Kas vahemälu pluginad mõjutavad administraatori paneeli kiirust?

Jah. Millist vahemälu pistikprogrammi kasutate ja kas see on optimaalselt konfigureeritud, mõjutab teie veebisaidi üldist toimimist tohutult. Veenduge, et kasutate kõrgeima hinnanguga vahemälu pistikprogrammi ja kasutate kõiki selle funktsioone.

Vaadake Minu videot – see on 42-minutiline video, kuid ma katan peaaegu kõike (video kirjelduses olevad ajatempelid) ja peaksite õppima palju suurepärast teavet WordPressi saidi kiiruse kohta:

Kas see töötas? Andke mulle kommentaarides teada.

Ikka aeglane? Saatke mulle oma GTmetrixi aruanne – heameelne pilk :-)

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map