23 WordPressi kiiruse optimeerimise pistikprogrammi teie veebisaidi kiirendamiseks 2020. aastal (samad, mida ma kasutasin, et saada 100% GTmetrixi punkte)

WordPressi kiiruse optimeerimise pistikprogrammid


Vaja on WordPressi kiiruse optimeerimise pistikprogrammide täielikku loetelu?

Poiss, kas mul on sulle nimekiri olemas. Vahemälu pistikprogrammid, pildi optimeerimine, laisa laadimine, AMP, Granatuuri vahemälu, laadimise aja jälgimine ja pluginad, mis parandavad Google Font + Analyticsi vigu GTmetrixis ja Pingdomis. Ma kasutan paljusid neist kiiruse pluginatest oma saidil ja neil on 100% GTmetrixi hinded. Ma teen ka WordPressi kiiruse optimeerimine elamiseks, nii et olen selle kohta üsna nohik.

Soovitan oma WordPressi saiti käivitada GTmetrix (kontrollige vahekaarte Lehe kiirus ja YSlow) või mõnda muud kiirustesti tööriista, mida kasutada võrdlusalusena. Kui olete iga pistikprogrammi installinud, kontrollige uuesti oma GTmetrixi hindeid, et näha, kuidas see mõjutab teie lehe laadimisaega ja hindeid. Enamikul pistikprogrammidel on vähemalt 4,5 tärni hinnang ja võite olla kindel, et olen oma uurimistööd teinud ja katsetanud.

ps. Kui liitute WordPressi kiirendamise Facebooki grupp neil on nimekiri 60+ soovitatud WordPressi kiirendamise tööriistad ja kasulikud lingid. Kuid proovisin olulised siia lisada :)

lk. Hosting on # 1 tegur WordPressi optimeerimise juhend. Google soovitab a serveri reageerimise aeg of <200 ms mida saate kontrollida PageSpeed ​​Insights. ma kasutan SiteGround kes on ka kasutas Yoast, soovitab WordPress, ja hinne nr 1 in 20+ Facebooki küsitlust.

2019-GTmetrix-aruanne

1. WP rakett

WP Rocket sai mitmetes Facebooki küsitlustes vahemälu pistikprogrammi nr 1 ja see on see, mida ma kasutan. See on 49-dollarine lisatasu plugin, kuid on seda väärt, kuna teie hostimise ja vahemälu pistikprogramm on üldiselt 2 parimat kiirustegurid. See on ka kõige lihtsam vahemälu pistikprogramm konfigureerimiseks ja seda värskendatakse sageli uute funktsioonidega. Peaksite kasutama ainult ühte vahemälu pistikprogrammi, kuid kõige parem on proovida vähemalt 2-3 (need, mille ma loetlesin), et näha, milline neist annab teile Pingdom / GTmetrix’is parimaid tulemusi / hindeid.

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Enamiku muude vahemälu pistikprogrammide korral peaksite nende funktsioonide saamiseks installima umbes 7 täiendavat pistikprogrammi WP rakett on need kõik sisseehitatud, mis vähendab teie saidi pistikprogrammide arvu. Kui olete nagu mina, soovite kasutada ainult ühte pistikprogrammi, vastasel juhul peate uurima, milliste funktsioonidega teie vahemälu pistikprogrammid on, ja installima need pistikprogrammid, kui see neid ei toeta.

WP-raketi funktsioonid

Kui otsustate osta WP Rocketit, oleksin väga tänulik, kui kasutaksite minu sidusettevõte link. Annetan hea tüki raha GoFundeMe kampaaniate jaoks – 2018. aastal läks 3000 dollarit Denveri kodutute toitmiseks. Ja 2017. aastal läks 3000 dollarit Ameerika Punasele Ristile orkaan Harvey juures. Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Aitäh :)

Minu WP raketi õpetus näitab teile, kuidas sätteid Cloudflare + StackPath abil konfigureerida. Uuendan seda uusimate versioonide ja WP Rocketi viidetega dokumentatsioon. See võib määrata GTmetrixis olevate üksuste TON ja see on arvatavasti suuruselt teine ​​kiirustegur väljaspool hostimist.

Sarnased pistikprogrammid

Vaadake Minu WP raketi konfiguratsiooni juhendit

2. WP kiireim vahemälu

See on kõrgeima reitinguga TASUTA vahemälu pistikprogramm ja seda on ülilihtne konfigureerida. Minu WP kiireima vahemälu õpetus näitab teile, kuidas vahekaarte konfigureerida ja neid Cloudflare + StackPathiga integreerida, kuid siin on esimene vahekaart (allpool). Erinevalt WP Rocketist pole sellel pistikprogrammil piltide / videote laiska laadimise, andmebaasi puhastamise ja muude valikute võimalust. Nii et peate kasutama WP-optimeerimine ja Laiskade laadimine videote jaoks pistikprogrammid, kui soovite ka neid funktsioone (soovitatav).

WP-kiireim vahemälu-seaded

Vaadake Minu WP kiireima vahemälu seadistamise juhendit

3. WP-optimeerimine

Eemaldab prügi, rämpsposti ja postitab parandused, mööduvad, ja muud teie andmebaasis salvestatud rämpsfailid, mis pärast kogunemist võivad aeglustada nii teie WordPressi saiti kui ka administraatori paneeli. Ma töötaksin seda iga paari nädala tagant (nii WP-Optimeerimisel kui ka WP Rocketil on võimalus andmebaaside puhastamist ajastada). Kui kasutate WP Rocketit, siis EI OLE seda pistikprogrammi vaja, kuna WP Rocketil on see andmebaasi sätetes võimalus. Kui kasutate mõnda muud vahemälu pistikprogrammi, kasutage WP-Optimize.

WP-Optimeeri puhas andmebaas

Juhised

 • Varundage oma andmebaas!
 • Installige pistikprogramm
 • Minge vahekaardile WP-optimeerimine
 • Käitage pistikprogrammi vaikeseadetena, kuid eemaldage märkeruut „kinnitamata kommentaarid”

WP Rocketi kasutamisel ei pea te WP-optimeerimist (WP Rocketil on see vahekaardil „andmebaas”):

WP-raketi andmebaasi seaded

Sarnased pistikprogrammid:

4. Lühike piksel

Tihendage pilte kaotamata, mis parandab GTmetrixis olevate piltide optimeerimise. Mul on täielik juhend pildi optimeerimiseks (võimalusi on tegelikult 20), kuid peamised neist on kadudeta tihendamine, esitage skaleeritud pilte (nende suuruse muutmine õigete mõõtmeteni) ja määrake pildi mõõtmed (laiuse / kõrguse seadistamine piltide HTML-is või CSS-is). ShortPixel, Kujutage ette, Smush, Kraken, ja EWWW kõik teevad põhimõtteliselt sama asja. Peate kasutama ainult ühte pildi optimeerimise pistikprogrammi.

Funktsioonid

 • Kadudeta pildi tihendamine
 • Suurusega piltide suuruse muutmine
 • Eemaldage EXIF-i andmed

Kadudeta pildi tihendamine

Juhised

 1. Registreeruge Lühike piksel
 2. Installige Lühike plugina plugin
 3. Teilt küsitakse järgmisi juhiseid:
 4. Sisestage oma API-võti oma ShortPixeli kontolt
 5. Seadke oma tihenduse tase
 6. Kõigi oma saidil olevate piltide optimeerimine hulgikaupa (see on freemium-mudel)

ShortPixeli seaded

5. Selge

See on hädavajalik kiirusplugin, mis keelab WordPressi tuumas mittevajalikud funktsioonid, mis võivad tarbida protsessorit. See aitab ka eemaldage päringustringid (kuigi parim lahendus selleks on kergete pistikprogrammide kasutamine), laadib fonte asünkroonselt, võõrustab teie Google Analyticsi jälgimiskoodi kohalikul tasandil, piirab kordusülevaatuste arvu, keelab automaatse salvestamise ja muud kiirusefunktsioonid.

Clearfy jõudlusseaded

Võimaldab teil keelata:

 • Parandused
 • Automaatsed salved
 • Emotikonid
 • Gravataarid
 • Google kaardid
 • RSD (Really Simple Discovery) silt
 • Otsetee silt
 • Päisest WordPress API
 • Windows Live Writeri silt
 • WordPressi generaatori silt
 • Pingbacks + trackback
 • RSS
 • XML-RPC
 • WooCommerce’i skriptid
 • WooCommerce’i arvustused
 • Woocommerce ostukorvi killud

Samuti võib see kommentaare pagineerida pärast 20 kommentaari või keelata need 28 päeva pärast.

6. Vara puhastamine

Valikuliselt keelatakse pistikprogrammide laadimine teatud lehtedele / postitustele. See võib vähendada taotluste arvu ja lühendada laadimisaegu. Kõige tavalisem näide on kontaktivormi pistikprogrammi laadimine ainult lehtedele, millel on tegelikult kontaktvorm. Kuid saate seda teha paljude pistikprogrammidega.

Näited:

 • Liugklapi pistikprogrammi keelamine lehtedel, mis liugureid ei kasuta
 • Rikaste lõikude pistikprogrammi keelamine lehtedel, mis ei kasuta rikkalikke katkendeid
 • Kontaktivormi pistikprogrammi keelamine lehtedel, millel pole kontaktvormi
 • Sidusettevõtte linkide halduse pistikprogrammi keelamine lehtedel, mis ei kasuta afilinke
 • Suhtlusjagamise pistikprogrammi keelamine kõigil lehtedel (kuna see on tavaliselt ajaveebipostituste jaoks)

Sarnased pistikprogrammid

7. WP YouTube’i lüte

Lazy laadib videod, sisestades reageerivad “Lite YouTube Embed”, mis helistab “rasva” YouTube’i mängijale ainult siis, kui klõpsatakse esitusnupul. Videote laadimine võtab FAR järgi kõige kauem aega. Ainult selleks, et teile idee anda, on minu W3 kogu vahemälu õpetuses ainult 2 videot, kuid kui ma neid laiskalt laadin, läks postituse laadimisaeg 5 sekundist 1,5 sekundini. Sellel on sama funktsioon kui kerge video manustamine.

Sarnased pistikprogrammid

Kui kasutate WP Rocketti, on neil see funktsioon meediumiseadetes:

WP-rakett-laiskvool

8. Südame löögi kontroll

WordPressi südamelöögi API tarbib ressursse, saates teile reaalajas pistikprogrammiteatisi, kui teised kasutajad muudavad postitust jne. 99% inimestest peaks selle keelama.

Südamelööke-kontroll-pistikprogramm

9. Pre * Peo ressursi näpunäited

See võimaldab DNS-i eelhankida, eelrenderdada, eelühenduse luua, eelhankida ja eellaadida.Kui kasutate oma veebisaidil väliseid ressursse, aitab see brauseritel neid ette näha ja kiiremini laadida..

WP Rocketil on DNS-i eellaadimise võimalus, kuid eelühenduse jaoks seda pole, samal ajal kui see pistikprogramm seda teeb. Erinevus DNS-i eelinstrumendi ja eelühenduse vahel on eelhange võimaldab ainult DNS-i otsingut, eelühendus aga DNS-i otsingut, TLS-i läbirääkimisi ja TCP-i käepigistust.

10. OMGF | Hostige Google Fonte kohapeal

OMGF saab parandada Google Font’i vigu GTmetrixis, Pingdomis ja PageSpeed ​​Insightsis. See laadib alla kõik teie saidil olevad Google Fonts (kasutades Google Fonts Helper API-d) ja genereerib selle jaoks stiililehe. Pärast seda peate eemaldama kõik väliste fondi allikate taotlused.

Google-Fonts-GTmetrix

Milline see välja näeb:

CAOS-for Webfonts

Näpunäide: kui kasutate väliseid fonte, siis olge valitud fontide arvu (ja fondi massi) minimaalne. Kui see pistikprogramm mingil põhjusel vigu ei paranda, on mul juhend Google Fontsi kohalikuks majutamiseks.

Sarnased pistikprogrammid

11. CAOS | Hostige Google Analytics kohapeal

Võimendav brauser Google Analyticsi vahemälu

CAOS parandab võimendab brauseri vahemällu salvestamist üksuse GTMetrixis, hostides Google Analyticsi kohapeal. Installige lihtsalt pistikprogramm, sisestage oma jälgimise ID ja CAOS lisab jälgimiskoodi päisesse (või jalusesse). CAOS ühildub ka Monster Insightsiga ja sellel on muid võimalusi.

Seda saavad teha ka WP Rocket, Swift Performance ja WP Disable (peate kasutama ainult ühte).

12. CDN-i lubaja

CDN Enabler aitab teil CDN-i seadistada (sisu edastamise võrk). See ei tööta Cloudflare’i puhul (see nõuab nimeserverite muutmist), samas kui CDN-i lubaja on spetsiaalselt StackPathi, KeyCDN-i ja muude CDN-i pakkuvate CDN-ide jaoks. Kõigepealt registreeruge CDN (ma kasutan StackPath), siis sisestage oma CDN URL CDN Enableri pistikprogrammi. Vaadake juhiseid allpool:

Samm 1: Registreeruge CDN-i jaoks (kasutan StackPathi, kellel on 34 andmekeskust) ja luua CDN-sait.

2. samm: Haarake CDN-i URL:

StackPath-CDN-URL

3. samm: Sisestage CDN URL-i CDN Enablerisse ja konfigureerige sätted:

CDN-lubaja-pistikprogrammi seaded

13. Parfüümid

Perfmatterid töötas välja Kinsta ja see sarnaneb Clearfy ja Asset Cleanupiga. See võimaldab teil keelata mittevajalikud funktsioonid, sealhulgas WooCommerce’i ostukorvifragmendid, skriptid ja stiilid. Samuti saate pluginad valikuliselt keelata. Hinnakujundus algab 24,95 dollarist aastas ühe ühe saidi jaoks, kuid ma lõin täppi ja olen rõõmus, et tegin seda, kuna kasutan seda jätkuvalt oma veebisaidil. Siin on kõik Funktsioonid.

perfumeerijate omadused

14. Harry granaadi vahemälu

Kui teil on postituste kohta palju kommentaare, võib Gravatars teie laadimisajad ja GTmetrix-aruanded hävitada. Selle pistikprogrammi abil saate kasutada järgmist vahemälu Gravatar pilte. Teine võimalus on Gravatars täielikult keelata (kuigi see takistab fotode kuvamist) ja muuta kommentaaride jaotis igavaks. Kuid see on Gravatarsi või teie laadimisaegade vahe.

Cache-Gravatar-Images

Sarnased pistikprogrammid

15. Täpsustage pildi mõõtmed

Kujutise mõõtmete määramine

Täpsustage pildi mõõtmed on üksus GTmetrixis ja muud kiirustööriistad, mis tähendab, et peate pildi HTML-i või CSS-i lisama laiuse / kõrguse. See pistikprogramm lisab automaatselt laiuse / kõrguse piltidele, millel seda praegu pole. Minu teada ei täpsusta see piltide mõõtmeid, mis asuvad leheehitajates, vidinates või muudes piirkondades väljaspool visuaalset redaktorit.

16. Automaatne optimeerimine

Automaatne optimeerimine

Optimeerib HTML, CSS, ja JavaScript. Teil pole vaja automaatset optimeerimist, kui teid pole majutatud GoDaddy, WP Engine või mõni muu host, kes musta nimekirja vahemälu pistikprogrammid, kuna WP Rocket ja enamik vahemälu pluginaid optimeerivad koodi teie jaoks. Kuid kuigi GoDaddy ja WP Engine’i sisseehitatud vahemälu võib olla hea, ei optimeeri see HTML / CSS / JS-i. Selles kohas tuleb mängu Autoptimize.

Automaatne optimeerimine - pea-seaded

17. AMP WP jaoks

Kiirendatud mobiililehed on Google’i projekt, mis muudab mobiililehtede laadimise kiiremaks. See lisab teie mobiililõikude kõrvale ka templi „AMP”. See pistikprogramm muudab teie mobiililehtede paigutust / kujundust, nii et kohandage seadeid kindlasti täielikult. Kui teile see mingil põhjusel ei meeldi, kustutage see ja see naaseb teie vana kujunduse juurde. Võite kasutada ka Liim pärmi jaoks & AMP pistikprogramm oma mobiililehtede teksti värvi, lingi värvi, hõljutatava värvi ja muude elementide kohandamiseks.

Hoiatus: AMP võib mõnikord vähendada mobiilikonversioonide arvu. Loe Kinsta uuring kuidas nende konversioonid AMP kasutamisel 59% langesid. Lõpuks otsustasin selle vastu.

AMP-lehed

Sellel pistikprogrammil on palju sätteid teie AMP-lehtede kohandamiseks:

Kiirendatud-mobiil-lehed-pistikprogrammi-seaded

Juhised

 • Installige pistikprogramm
 • Saate kohandada, millist sisu soovite AMP-lehti (lehti, postitusi jne)
 • Installige Liim pärmi SEO AMP pistikprogrammi jaoks kui kasutate Yoast (kohandab kujundust)
 • Lisage / amp / oma veebisaidi mis tahes lehele, et näha, kuidas see välja näeb ja veenduge, et see töötab
 • Kujunduse muutmiseks ja kohandatud postitustüüpide lubamiseks minge Yoasti seadetesse → AMP
 • Oodake, kuni Google teie saidi uuesti indekseerib ja lisab AMP-i sisselogimise mobiiliotsingu tulemustesse
 • Külastage kiirendatud mobiililehtede jaotis Google’i otsingukonsoolis et vigu näha

18. Päringu jälgija

Leidke kõige aeglasemad pistikprogrammid, päringud, skriptid ja muud elemendid, mille laadimine võtab kõige kauem aega.

Päringumonitori aeglased pistikprogrammid

P3-profiil oli aeglaste pistikprogrammide leidmisel suurepärane, kuid seda pole aastaid värskendatud. Alternatiivina on päringumonitor. Teine võimalus on oma saidi käitamine GTmetrix ja kasutage vahekaart Juga. Samuti saate vaadata seda kõrge CPU-pluginate loendit.

Aeglane WordPressi pistikprogramm

19. GTMetrix WordPressi jaoks

GTmetrix WordPressi pistikprogramm jälgib laadimisaegu ja lehe kiirust + YSlow hindeid, saadab teile seejärel aruande otse WordPressi armatuurlaual või ajastatud e-posti aruannete kaudu.

GTmetrix-WordPress-Armatuurlaud-vidin

GTmetrix-ajastatud-WordPress-aruanded

GTmetrix-ajastatud-aruanded

20. Kuva PHP versioon

Kuva PHP versioon näitab teile lihtsalt millist PHP versioon sa jooksed.

Displei-PHP

Kõrgemad versioonid muudavad teie saidi käitamise palju kiiremaks …

WordPress PHP kiirus

Saate uuendada oma hostimise cPaneli uutele versioonidele …

SiteGround PHP 7.3

21. PHP ühilduvuse kontrollija

PHP ühilduvuse kontrollija skannib teie pistikprogramme veendumaks, et need ühilduvad uute PHP versioonidega. Mõnda WordPressi pistikprogrammi ei värskendata sageli või pole need piisavalt kodeeritud – selle eelnev käitamine võib vältida kokkusobimatute pistikprogrammide põhjustatud vigu (näiteks teie veebisaidi purunemist).

PHP ühilduvuse kontrollija

22. WP-hostingu jõudluse kontroll

Näitab hostimise üldist jõudlust ja seda, kas teie tehnoloogia (PHP, MySQL, WordPress versioonid) töötab aeglaselt, sel juhul tuleks seda värskendada. See näitab ka teie aeglaseimaid lehti.

Hostimine-PHP-server-vastus

Brauseri laadimise kiirus

Veebiserveri reageerimise aeg

Tehnoloogia tase

Bytecheck.com ja GTmetrix näitavad ka teie TTFB-d (aeg esimese baidini) vahekaardil Waterfall …

TTFB kontroll

GTmetrix TTFB

Lahe trikk: üks väheseid asju PageSpeed ​​Insights on hea on kontrollimiseks serveri reageerimise ajad. Google ütleb, et see peaks olema alla 200 ms. Kui ei, siis on teie server (hostimine) aeglane.

Vähendage serveri reageerimise aega alla 200ms

23. Parem otsing Asenda

Kui näete minimeerige ümbersuunamised GTmetrixi aruandes võib see tähendada, et muutisite oma saidi www- või https-versiooni, kuid ei muutnud oma linke uuele versioonile vastamiseks …

Minimeeri-ümbersuunamised

Kõigi oma linkide käsitsi parandamise asemel kasutage pistikprogrammi Parem otsing ja asendamine, et neid hulgi värskendada. Sellest võib abi olla ka katkenud linkide parandamiseks või isegi mitmel lehel / postituses kuvatavate linkide / piltide hulgivärskendamiseks. Parema otsingu asendamine võib olla tohutu aja säästja.

Parem otsing asenda - WWW versioonid

Muud märkimisväärsed tööriistad / ressursid

SiteGround on kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Nad on peaaegu igal kohal nr 1 Facebooki küsitlus ja anda enamikule inimestele märkimisväärne laadimisaja täiustused eriti kui nad kasutasid keskpäraseid hoste: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

DigitalOcean pilveteedel ja Kinsta on ka head ja algavad 10 dollarist kuus ja 30 dollarist kuus. Cloudways on mõeldud rohkem arendajatele, kes ei vaja cPaneli, e-posti hostimist ega saidi SiteGround abil saadavat tuge. Kinsta on põhimõtteliselt see, mis WP mootor oli (kallis, aga vinge). Kogu minu ajaveebi eesmärk on aidata inimestel oma veebisaiti kiiremini laadida. Ma keeldun majutamast 2 dollarit kuus, kuna see on veebisaidi haldamisel kõige suurem kahetsus.

Kuidas kontrollida, kas teie hostimine on aeglane
Juhtige oma sait läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab see peaks olema <200 ms. Kõik üle ühe sekundi pole hea. Samuti saate kontrollida oma TTFB-d (aeg esimese baidini) vahekaardil GTmetrix vahekaardil Ajastused või bytecheck.com.

Vähendage serveri reageerimise aega

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

SiteGroundit soovitab WordPress:

SiteGround-soovitatav-WordPress-Host

Ja poolt Ivica kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 16 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

Mõned lõimed:

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

SiteGround-hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetide tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

Hankige hostimine saidilt SiteGround

Pilv – tasuta CDN ja kiir- / turvateenus, mis peegeldab teie saiti (ja laadib ressursse maha) 200+ andmekeskust. Integreerub enamiku vahemälu pluginatega võimalusega kasutada agressiivset minimeerimist, Raudtee, ja kuum linkimine. Kõik minu vahemälu pistikprogrammi õpetused sisaldavad Cloudflare’i seadistamise juhiseid ja ärge unustage seadistamist lehe reeglid oma WordPressi administraatori jaoks.

StackPath – tasuline CDN, mis lisab 30+ täiendavat andmekeskust kogu maailmas (rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine), vähendades teie veebisaidi / külastajate vahelist kaugust – a soovitus WordPressi optimeerimise juhendis. 10 dollarit kuus koos tasuta 30-päevase prooviversiooniga.

Pingdom – kõige täpsem tööriist laadimisaegade mõõtmiseks vastavalt WP Rockettile, kuigi GTmetrixil on minu alandliku arvamuse kohaselt paremad soovitused teie saidi tegelikuks optimeerimiseks.

GTmetrix – sobib optimeeritavate piltide tuvastamiseks, kasutades kolme meetodit: skaleeritud piltide esitamine (nende suuruse muutmine), HTML / CSS-is piltide mõõtmete määramine ja piltide optimeerimine (kadudeta tihendamine). GTmetrix hiljuti lülitatud täielikult laaditud ajamõõdikule mis näitab pikemat laadimisaega kui varem. Nende juga sakk mõõdab üksikuid aeglase laadimise elemente ja kui teie aeg esimese baidini on pikk, mis näitab, et teie hostimine on aeglane.

Google PageSpeed ​​Insights – enamik soovitusi saab eirata kuid see on hea mõõtmiseks serveri reageerimise aeg mis Google soovitab <200 ms või on teie hostimine aeglane.

Halbade robotite .htaccess nimekiri – ulatuslik loetelu rämpsposti robotitest, mis .htaccess-i üleslaadimisega blokeerides võivad oluliselt vähendada protsessori kasutamist. Saate teada, kas rämpsposti robotid indekseerivad teie saiti kasutades AWStats (loetletud Jaotis Analyticsi tööriistad). Seadistamine Wordfence’i roomamise piiravad reeglid aitab ka blokeerida võltsitud Google’i indekseerijaid, rämpspostisaatjaid, liigset indekseerimist jne.

Pronaya (My WordPress Speed ​​Optimizer) – saate palgata minu WordPressi kiiruse optimeerija veebisaidil freelancer.com, kellega olen töötanud 5 aastat ja oleme optimeerinud mitme saidi laadimiseks 500% kiiremini. Tema nimi on Pronaya, ta maksab 40 dollarit tunnis ja tal on täiuslik 5/5 tärni arvustus koos 19 arvustusega (registreeruge lihtsalt vabakutselise konto jaoks ja otsige kasutajat BDKAMOL). Kui arvate, et mul on kiiruse optimeerimine hea, on Pronaya palju parem. Olen töötanud ka Osamaga (tema kasutajanimi on I333), kes on üsna odavam, kuid on ka hämmastav 4,9 / 5 tärni ja 375+ arvustusega.

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f680; Millised on 5 kõige olulisemat kiiruspluginat?

WP Rocket, ShortPixel, OMGF, Perfmatters ja Autoptimize on meie 5 parimat kiiruse optimeerimise pistikprogrammi

&# x1f680; Milline on parim vahemälu plugin?

WP Rocket hinnati arvukates Facebooki küsitlustes populaarseimaks, kuna sellel on rohkem kiirusfunktsioone kui muul vahemälu pistikprogrammil, sealhulgas andmebaasi puhastamine, südamelöögi juhtimine, laisk koormus ja Google Analyticsi optimeerimine.

&# x1f680; Milline on parim pildi optimeerimise pistikprogramm?

Me kasutame ShortPixelit, kuna kvaliteedis praktiliselt ei halvene ja see parandab siiski GTmetrixis optimeeritud pildielemente.

&# x1f680; Milline pistikprogramm on fontide optimeerimiseks kõige parem?

OMGF ja Autoptimize ning mõlemad on suurepärased fontide optimeerimisel. Perfmaatikud võimaldavad teil ka fonte eel tõmmata ja eelühenduse luua.

&# x1f680; Kas peaksin AMP lisama??

Pärast Kinsta artikli lugemist selle kohta, kuidas nende konversioonid vähenesid AMP tõttu umbes 50%, otsustasime kiirendatud mobiililehti mitte lisada.

Minu WordPressi kiiruse optimeerimise õpetus – on rohkem kui 400 kommentaari inimestega öelnud, näiteks „Minu lehe kiiruse skoor gtmetrixil läks 69-lt 93-le” ja „see võib olla üks kõige kasulikumaid postitusi, mida ma kunagi lugenud olen.” Seda on Pingdom / GTmetrix tulemuste parandamiseks kasutanud paljud inimesed.

Loodan, et need WordPressi kiiruse optimeerimise pistikprogrammid on teile kasulikud! Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar. Või kui peate lihtsalt aeglase WordPressi saidi parandama, vaadake minu õpetust ülal. Sellel on üle 400 kommentaari ja see on aidanud paljudel inimestel lühendada laadimisaega <1 s.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map