65 Aeglased WordPressi pistikprogrammid kõrge protsessori tõttu vältimiseks

Vältige neid 65 WordPressi pistikprogrammi ja teie sait laadib kiiremini.


Paljud teist mäletavad kasutamist P3-profiil skaneeringute käivitamiseks, mis tuvastavad aeglased pistikprogrammid. Kuid seda pole mitu aastat uuendatud – nii et lõin selle loendi, mis sisaldab ka kõnesid aeglaste pistikprogrammide leidmise kohta GTmetrix, alternatiivsed kerged pistikprogrammid ja kasutamata pistikprogrammide seadete keelamine.

On teatud pistikprogrammi seaded tuntud kui kõrge protsessori põhjustaja Wordfence’i reaalajas liikluse aruanne, Broken Link Checker’i käimasolevad skannimised ja muud seaded, mis skaneerivad, koguvad statistikat, saadavad e-posti teel teatisi või robustseid pistikprogramme, mis pakuvad palju funktsioone (kuid vajate ainult mõnda funktsiooni … näiteks ainult ühe Jetpacki funktsiooni kasutamist). Paigaldaksin ka WP Keela WordPressi seadete väljalülitamiseks, mida te ei kasuta (emotikonid, Gravatars, südametegevuse API jne).

Tänan teid Ivica WordPressi kiirendamise Facebooki grupp selle vinge nimekirja koostamiseks tema ressursside leht – Lisasin ka päris mitu. Tahaksin kindlasti liituda tema fraktsiooniga, kuhu kuulub üle 10 000 liikme. Võite lugeda ka minu oma WordPressi kiiruse optimeerimise juhend mis sisaldab üle 40 näpunäite saidi kiiremaks laadimiseks (kasutades WP raketti, Cloudflare, AMP lehti, pildi optimeerimist, plugina optimeerimist ja palju muud), millel on üle 350 kommentaari.

Aeglaste pluginate otsimine GTmetrixist

Alates P3-profiil enam ei tööta, on teie saidi käitamiseks alternatiivne lahendus OMA aeglaseima pistikprogrammi laadimise otsimiseks GTmetrix ja vaadake oma aruannet. Kui üksuste laiendamisel ilmub sama pistikprogramm mitu korda teie aruandes (või kulub vahekaardil GTmetrix juga laadimine lihtsalt palju aega), peaksite tõenäoliselt selle plugina kustutama või asendama.

Aeglane WordPressi pistikprogramm

Kerged pistikprogrammid

Sotsiaalne jagamine – WP Rocket’s test näitas Sotsiaalmeedia sulgedest, MonarhLihtne jagatud nuppude lisaja, ja MashShare oli kõige vähem taotlusi ja kiireimad laadimisajad.

VarundamineUpdraftPlus.

LiuguridÜksinda, LayerSlider, või Meteoriidiliugurid.

KommentaaridDisquse tingimuslik koormus.

PortfellEnvira galerii, FooGalleri, või Võrk.

Analytics – Google Analyticsit ja otsingukonsooli peaks olema palju. Lihtsalt veenduge, et hostite Google Analyticsi kohapeal (kasutades WP Rocketit või WP Disable).

LeheehitajadMotoPressi loodud WordPressi lehe ehitaja, kuid ükski lehekoostja ei tööta kiiremini kui emakeelena loodud WordPressi redigeerija. Kombineeri see Paljundusaparaadi pistikprogramm ja te ei peaks lehtede koostajat (sealhulgas WordPressi teemade sisseehitatud leheehitajaid) vajama. Kui teie meeskond absoluutselt ei keeldu õppige natuke HTML-i (lihtsaim kodeerimiskeel), vältige lehtede koostajaid.

StudioPressi pistikprogrammid – Genesise raamistiku kerged pistikprogrammid.

Lülitage kasutamata pistikprogrammi sätted välja

Tutvuge kõigi pistikprogrammidega ja otsustage, millised sätted saate välja lülitada (see vähendab CPU-d). Näiteks jaotises Yoast jaotises Seaded > Üldine > Funktsioonid keelasin järgmised …

Pärmi funktsiooni seaded

Wordfence’i reaalajas liiklusvaade tarbib ka kõrget protsessorit …

Keela-Wordfence-Live-Traffic-View

Vältige kahe pistikprogrammi kasutamist korduvate funktsioonide jaoks

Kuna Yoast loob teile saidikaardi, pole teil seda vaja Google XML-i saidiplaanid sisse panema. Kui teie host võtab teie eest varukoopiaid, ei vaja te selle jaoks pistikprogrammi. Kui teil on Google Analytics, kas olete tõesti statistika plugin, mis aeglustab teie saiti ja teeb umbes 1/1000 sellest, mida Google Analytics saab teha? Mõelge, milliseid pistikprogramme te tegelikult vajate, ja kustutage need, mida te ei vaja. Ja selle asemel, et kasutada Jetpacki, et saaksite kasutada ühte või kahte funktsiooni, installige kerge pistikprogramm, mis teeb sama asja, kuid millel pole miljonit seadet / funktsiooni, mis aeglustaks teie saiti.

Keela WordPressis kasutamata sätted

WP Keela võimaldab keelata WordPressis CPU-d tarbivad sätted ja aeglustada teie saiti. Sellel on ka võimalused südametegevuse kontrollimiseks (kui mäletate tegelikku südametegevuse juhtimise pistikprogramm, saate selle nüüd kustutada ja lihtsalt seda kasutada) kui ka mõnda muud võimalust, mis kiirendavad teie veebisaidi / administraatori paneeli. Vaadake läbi seaded ja keelake kõik, mida te ei kasuta …

Näpunäited WP kasutamise kohta Keela

 • Keelake kõik, mida te ei kasuta
 • Rämpsposti kustutamise ajastamine on hea mõte
 • Emotikonid, Google Maps ja Gravataarid laadimine võtab kaua aega
 • Pingbacks ja trackback pole tavaliselt lisaressursse väärt
 • Pange postituste korrigeerimised väärtusele 3-5, nii et teil oleks varukoopiaid, kuid te ei vaja sadu
 • Laadimisaega saab veelgi paremaks muuta vahekaardi „Taotlus“ mitmesugused valikud

WP-Keela-taotleb

WP-Keela-sildid-sätted

WP-Keela-Administraator

/ WP-Keela-SEO.

WP-Keela-teised

AWStats aitab tuvastada kõrge protsessori / ribalaiuse allikaid

AWStats on enamiku cPanelli majutamiseks sisseehitatud tööriist, mis pakub statistikat protsessori kasutamise kohta. See ütleb teile, kas teatud robotid, pildid, allalaaditud failid ja isegi IP-aadressid tarbivad palju protsessorit. Võite kasutada ka WP-serveri statistika plugin kuid ma arvan, et AWStats teeb fantastiliselt head tööd.

AWStats aitab teil leida:

 • Suure ribalaiusega indekseerijad
 • Suure ribalaiusega IP-aadressid
 • Suure ribalaiusega failide allalaadimine
 • Suure ribalaiusega failid (nt pildid)
 • Ribalaiuse kogukasutus (jälgimiseks)

Kuu ribalaius

Otsimootorite indekseerijad / ämblikud tarbivad tavaliselt kõige rohkem protsessorit (ribalaius) …

Robotid-ämblikud-ribalaius

Minu WordPressi kiirjuhendis on rohkem näpunäiteid roomikprotsessori vähendamiseks ja tonni muid näpunäiteid.

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f50c; Millist tüüpi pistikprogrammid aeglustavad WordPressi kõige rohkem?

Kõige tavalisemad aeglase laadimisega pistikprogrammid on ühiskondlik jagamine, statistika, reaalajas vestlus, lehe koostaja, kommenteerimine, kalender, varundamine, portfell, seotud postitus ja liugpistikprogrammid. Need tuleb hoolikalt valida ja testida GTmetrixis.

&# x1f50c; Millised pistikprogrammid on kõige tavalisemad süüdlased?

Kui plaanite kasutada WPML-i või WooCommerce-i, peaksite parem minema otse pilvemajutusse, kuna jagatud hostimisel pole tõenäoliselt teie saidi haldamiseks piisavalt serveriressursse. Selle põhjuseks on asjaolu, et (eriti WooCommerce’i saidid) vajavad tavaliselt rohkem pistikprogramme ja genereerivad täiendavaid skripte, stiile ja ostukorvi fragmente, mille laadimine võtab ka kauem aega.

&# x1f50c; Kuidas leida oma aeglaseimaid pistikprogramme??

Vaadake vahekaardilt GTmetrix juga, et näha, milliste pistikprogrammide laadimine võtab kõige kauem aega, või kasutage Query Monitori pluginat, et leida kõige aeglasemad pistikprogrammid.

&# x1f50c; Kas kasutamata pistikprogrammi funktsioonide keelamine aitab?

Jah! Kui te ei kasuta funktsiooni, keelake see. Samuti soovitan teatud lehtedele / postitustele pistikprogrammide valikuliseks laadimiseks kasutada tarkvara Asset CleanUp või Perfmatters. Näiteks kui kasutate ainult kontaktivormi lehel Kontaktid, keelake see kõikjal mujal.

&# x1f50c; Kas pistikprogrammide arv on tõesti oluline??

Iga pistikprogramm lisab teie laadimisaja, see sõltub lihtsalt sellest, kui palju. Kergete pistikprogrammide kasutamine on olulisem kui pistikprogrammide arvu vähendamine, kuid neid tuleks arvestada.

Mis siis, kui vajate absoluutselt ressursivajalikke pistikprogramme?

Teie hostimisplaanis on piiratud kogus serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Kui pistikprogramm tarbib liiga palju protsessorit, on teie ainus võimalus (va selle kustutamine või asendamine) oma plaani täiendada, et lisada rohkem serveriressursse. Mõned teist teavad Soovitan SiteGroundit mitmel põhjusel nagu nende kiirustehnoloogia on äärmiselt kiire. Ja kui teid võõrustatakse praegu kellegagi koos nagu Bluehost, Godaddy, InMotion või mõni teine ​​neist jubedatest hostidest, on see teie serveri riistvara jaoks tohutu uuendus, mis peaks parandama nii teie skoori kui ka lehe laadimisaega GTmetrixis, Pingdomis ja Google’is PageSpeed ​​Insights.

Kui leidsite, et see õpetus on kasulik, siis hinnatakse seda alati :)

Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map