Kuidas lahtiselt pilte ja videoid WordPressisse laadida (ja asendada YouTube iFrames eelvaatepildiga), et saada GTmetrixi paremaid tulemusi

Milline on parim viis laiska laadige pilte ja videoid WordPressis?


See sõltub sellest, kas kasutate juba vahemälu pistikprogrammi, mis toetab laiska laadimist (WP rakett, W3 kogu vahemälu, Swift, LiteSpeed ​​vahemälu). Kui teie vahemälu pistikprogramm toetab piltide ja videote laiska laadimist, on kõige parem seda kasutada, et vältida täiendava pistikprogrammi installimist. Kuid kui teie vahemälu pistikprogramm ei toeta laiska laadimist, soovitan kasutada seda, mis seda toetab (eriti WP Rocket), vastasel juhul loetlesin allpool alternatiivsed laiskade laadimise pistikprogrammid, mille saate eraldi installida.

Mis on laisk laadimine?
Laisk laadimine tähendab, et pildid ja videod laaditakse alles siis, kui kasutajad kerivad lehte allapoole ja neid tegelikult näevad. Selle tulemuseks on lehel vähem HTTP-päringuid, kuid kui teil on palju pilte või manustatud videoid, nõuab see nende pidevat laadimist, kerige lehte allapoole.

Mida tähendab YouTube’i iframe’i asendamine eelvaatepildiga?
Kui manustate videoid oma WordPressi saidile, laadib see „rasva YouTube’i mängija” alles siis, kui inimesed klõpsavad nuppu Esita. Teisisõnu, ainus, mis esialgu laaditakse, on eelvaade.

Kas peaksite laiska pilte ja videoid laadima??
Ma ei laiska piltide laadimist, kuna pidev piltide laadimine lehe kerimisel võib kasutajaid häirida. Kuid kõik minu pildid on GTmetrixis optimeeritud 100% -ni. Laen videoid laisalt ja asendan iframe’i eelvaatepildiga. Kuna iga manustatud video laadimine võib võtta 2 sekundit (palju raskem kui pilt), on videote laisa laadimise eelis märkimisväärne.

1. WP rakett

WP Rocket on minu valik laisaks laadimiseks # 1 ja see oli Facebooki küsitlustes vahemälu plugin nr 1.

Kuna sellel on sisseehitatud laiskade laadimisega juba lahe, tähendab see, et te ei pea täiendavat pistikprogrammi installima. See on WP Rocketi kogu eelis; sellel on rohkem funktsioone kui peaaegu kõigil muudel vahemälu pistikprogrammidel (tulemuseks on paremad laadimisajad ja GTmetrixi hinded), kuid teie saidil on siiski vähem pistikprogramme. WP Rocketil on ulatuslik dokumentatsioon laiska laadimise kohta ja WP Rocketi sätete konfigureerimine.

WP rakett

Kuidas lubada laiska koormust WP raketis
WP Rocketis laisa laadimise lubamiseks avage Seaded > WP rakett > Meediumid > LazyLoad. Saate selle lubada piltide, iframe-de ja videote jaoks ning asendada YouTube’i iframe-id eelvaatepildiga.

Lazy Load Images WP rakett

2. SG optimeerija

SiteGround tutvustas oma suures värskenduses laiska laadimist SG optimeerija.

Muidugi, selle pistikprogrammi kasutamiseks peate olema SiteGroundi klient (mida ma teeksin ka jagatud hostimise jaoks, arvestades, et neid hinnati üle 20 Facebooki küsitluses # 1 hostiks). SG Optimizer on võrreldav WP Rocketiga, kuid sellel pole peaaegu nii palju funktsioone. Nii et kui kasutate oma hostina SiteGroundi, eelistaksin ikkagi WP Rocketti nende SG Optimeerija asemel.

SiteGround SG optimeerija

Kuidas laisa laadimist SG optimeerijas lubada
SG Optimizeris laisa laadimise lubamiseks avage Seaded > SG optimeerija > Saidi vaikeväärtused > Kujutise optimeerimine. Laadige pilte, gravataare, pisipilte, tundlikke pilte ja vidinaid. Kui teil on oma blogi kohta kommentaare, võib Gravatarsi laisk laadimine aidata tohutult.

SG optimeerija laisk laadimine

3. W3 kogu vahemälu

Kui kasutate juba W3 summaarset vahemälu, on neil ka a laisk laadimisvõimalus.

W3 kogu vahemälu peeti mõnda aega hüljatuks, kuid sellest ajast alates on arendaja hakanud oma pistikprogrammi hooldama. Mul on ulatuslik juhend W3 kogu vahemälu sätete konfigureerimiseks.

W3 plugina täielik vahemälu

Kuidas võimaldada laiska koormust W3 kogu vahemälus
Laadimise laadimise lubamiseks W3 summaarses vahemälus avage Seaded > üldised seaded > Kasutaja kogemus > Laisk laadimine. Lülitage see sisse ja minge siis kasutajakogemuse juurde > Laisk laadimine. Valige HTML-piltide siltide, taustpiltide töötlemine, sõnade välistamine ja skripti manustamise meetod.

W3 vahemälu laiska laadimine

4. Litespeed Cache

Kiire vahemälu laisk laadimine teeb ka seda tööd (Litespeed on hästi üle vaadatud vahemälu plugin).

LiteSpeed'i vahemälu pistikprogramm

Kuidas lubada LiteSpeed’i vahemälus laiska koormust
Laadimise laadimise lubamiseks LiteSpeed’i vahemällu minge LiteSpeed’i vahemälu > Seadistused > Meediumid > Meediumiseaded. Siin saate lubada laiskade laadimisega piltide, iframe’i, välistada pildid, taotleda automaatselt optimeerimist croni töö kaudu, lisada Javascripti teegi sisseehitatud olekusse ja lülitada muid sätteid.

Lazy Load Images Videos Litespeed Cache

5. Kiire jõudlus

Kiire jõudlus on veel üks vahemälu plugin, mis toetab laiska laadimist. Swift sai WordPress Speed ​​Up Facebooki grupis suurepäraseid arvustusi, kuid WordPressi pistikprogrammi lehel on arvustusi ainult umbes 4 tärni. Ma pole Swift Performance’i proovinud; Olen WP Rocketiga täiesti rahul.

Plugin Swift Performance Lite

Kuidas võimaldada laiska koormust kiire jõudlusega
Laadimise laadimise lubamiseks rakenduses Swift Performance avage Seaded > Meediumid > Laisk koormus. Siin on teil võimalus piltide laiska laadimine, teatud piltide välistamine ja laisklaadimisega piltide lisamine.

Laisklaadimisega piltide kiire jõudlus

6. Automaatne optimeerimine

Autoptimeerimist kasutatakse sageli selliste hostidega nagu GoDaddy ja WP Engine, kus neil on oma sisseehitatud vahemällusüsteem ja musta nimekirja vahemälu pluginad. Sel juhul (kuna soovite hoolitseda muude kiiruse optimeerimise eest) on selle automaatseks lisandmooduliks automaatne optimeerimine. Üks selle paljudest funktsioonidest on laisk laadimine, kuid see võimaldab teil ka HTML-i, CSS-i, JavaScripti ja Google’i fonte optimeerida.

Pistikprogrammi optimeerimine

Kuidas laiska koormust lubada automaatse optimeerimise korral
Laadimise laadimise lubamiseks funktsioonis Autoptimiseerimine minge jaotisse Seaded > Pildid > Laiska laadige pilte. Samuti on teil võimalus kasutada pildi optimeerimiseks ShortPixeli CDN-i (see on plugin, mida ma kasutan).

Laiskade piltide automaatne optimeerimine

7. Smush

Smush on pildi optimeerimise pistikprogramm toetab laiska laadimist. Selle töötas välja WPMU, kuid isiklikult kasutan ma kadudeta tihendamiseks ShortPixeli, kuna see on ainus, mida olen kasutanud ja mis muudab mu pildid GTmetrixis 100% -seks (ja ma olen katsetanud paljusid pildi optimeerimise pistikprogramme).

Smushi pistikprogramm

Kuidas võimaldada laiskkoormus Smushis
Laadimise laadimise lubamiseks Smushis minge Smushisse > Armatuurlaud > Laisk koormus. Saate valida, millist tüüpi failid soovite laisalt laadida (.jpeg, png, .gif, .svg, iframe) ja kas soovite, et see oleks lubatud sisu, vidinate, pisipiltide ja gravataaride jaoks. Sellel on isegi laisa animatsiooni seaded.

Smush laisk koormus

8. Lazy Load by WP Rocket

Laisk koormus WP raketi poolt on hea, kui te ei kasuta WP Rocketit, kuid soovite piltide laiska laadimist.

Lazy Load Plugin

Kuidas laiska koormust lubada WP raketi abil
Minge seadetesse > LazyLoad. Teil on võimalus piltide, iframe-ide laiska laadimine & videod ja asendage YouTube’i videod pisipiltidega. Seadistatavaid seadistusi pole palju; Ma isiklikult soovin, et neid oleks rohkem. Võib-olla sellepärast pole selle laisa koormuse pistikprogrammil parimat arvustust.

Laisk koormus WP raketi poolt

9. A3 laisk koormus

A3 laisk koormus toetab nii piltide kui ka videote laiska laadimist.

a3 Lazy Load Plugin

Kuidas lubada laiska koormust A3 laiska koormusega
Laadimise laadimise lubamiseks A3 Lazy Load-is minge seadete juurde > A3 laisk koormus. Saate konfigureerida piltide, videote, iframe’i, Gravatarsi laiskade laadimise sätteid ja valida, milliseid veebisaidi piirkondi soovite laiskade laadimisega rakendada (sealhulgas mobiiltelefoni jaoks). Samuti on olemas võimalused, mis võimaldavad laiska laadimisefekti, taustavärvi laadimist ning URL-ide ja postitustüüpide välistamise võimaluse.

a3 Lazy Load seaded

10. BJ laisk koormus

BJ Lazy Load ei tundu olevat hästi hooldatud, seega kasutaksin tõenäoliselt mõnda teist pistikprogrammi.

BJ Lazy Load plugin

Kuidas lubada laiska koormust BJ laiska koormusega
Laadimise laadimise lubamiseks BJ Lazy Load’is minge seadetesse > BJ Lazy Load. Seadistused on suhteliselt lihtsad ja annavad teile võimaluse piltide, iframe-ide, Gravataaride laadimiseks laiskvooluga ning välistavad laiskade laadimise sisust, tekstividinatest ja pisipiltide postitamise. Samuti on võimalus hõlmata kohatäite pilti, vaateakna läve ja laisa laadimisega kasutada väikese eraldusvõimega eelvaatepilti.

BJ laiska laadimise seaded

11. Piltide laisklaadimine

Piltide laisklaadimine on hea, kui soovite seda teha ainult piltide jaoks.

Pistikprogrammi piltide laiskus laadimine

Kuidas lubada piltide laiska laadimist
Pistikprogrammis Lazy Load For Images pole konfigureeritavaid sätteid (see on automaatne).

12. Lazy Load videote jaoks

Laiskade laadimine videote jaoks asendab manustatud videod klõpsatavate eelvaate piltidega.

Videote pistikprogrammi laisk koormus

Kuidas videote jaoks laiska koormust lubada
Laadimise laadimise lubamiseks videote laisklaadimisel minge jaotisse Seaded > Laiskade laadimine videote jaoks. Valige laadige CSS / JS ainult vajadusel, kohandage esitusnuppu ja rakendage kohandatud CSS.

Laiskade laadimine videote pistikprogrammi jaoks

13. Kommentaaride laiska laadimine

Võite laisalt kommentaare laadida, kasutades Laisk koormus kommentaaridele sisse panema.

See võib aidata vähem HTTP-päringuid teha, kui teie ajaveebis on palju kommentaare, eriti kuna Gravataritel võib kõigi kolmandate osapoolte taotluste laadimine võtta kaua aega.

Laiska kommentaaride pistikprogrammi laadimine

Kuidas laiskade laadimisel kommentaare lubada
Laadimise laadimise lubamiseks jaotises Kommentaaride laisklaadimine minge jaotisse Seaded > Arutelu > Laiska koormuse kommentaarid. See on selle pistikprogrammi ainus seadekonfiguratsioon, kuid sellel on häid ülevaateid.

Laiska koormuse kommentaarid

14. WP YouTube Lyte

WP YouTube’i lüte on üks minu lemmik (ja kõige paremini üle vaadatud) pistikprogramme videote laisa laadimise jaoks. Selle lõi Autoptimize’i meeskond, kellel on tavaliselt häid pistikprogrammide ülevaateid.

WP YouTube'i Lyte pistikprogramm

Kuidas lubada laiska koormust WP YouTube Lytes
Laadimise laadimise lubamiseks WP YouTube Lyte’is minge seadetesse > WP YouTube’i lüte. Haara oma YouTube’i API-võti ja sisestage see jaotisse Automaatne optimeerimine. Valige oma mängija suurus, kas lisada lingid, mängija positsioon, sundida HD-d, toimida tavalise YouTube’i lingi / iframeena ja lisada mikroandmeid. Pisipiltide vahemällu salvestamine võib YouTube’i videote manustamisel sageli parandada GTmetrix’i vigu.

YouTube'i pisipildid GTmetrix

Wp YouTube Lyte'i seaded

Vaja ikka abi?

Mul on WordPressi kiiruse optimeerimise kohta suurepärane video:

Samuti on mul õpetused piltide optimeerimiseks, WP Rocketi seadistamiseks, serveri reageerimise aja lühendamiseks ja palju muud. Nende näpunäidete abil saan peaaegu iga minu postituse korral saada 100% (või peaaegu) GTmetrixi punktisumma. Kui teil on küsimusi, lisage mulle kommentaar – aidake hea meelega!

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Milline pistikprogramm on piltide laiskade laadimiseks kõige parem?

Kui kasutate juba vahemälu pluginat, mis toetab laiska koormust (nt WP Rocket, SG Optimizer, W3TC, Swift, LiteSpeed), siis on kõige parem proovida seda kõigepealt. Vastasel juhul on Autoptimize või WP Rocketi poolt loodud Lazy Load plugin head laiska laadimise pistikprogrammid.

&# x2705; Mis saab laiskade videote laadimisest?

WP Rocket ja mõned muud vahemälu pistikprogrammid võimaldavad teil videod laiskalt laadida ja YouTube’i iframe’i eelvaatepildiga asendada. Vastasel juhul töötab WP YouTube Lyte.

&# x2705; Laisk laadimine kahjustab kasutajakogemust?

Ma ei laiska sellel veebisaidil pilte laadima, kuid laen videoid laiskalt, kuna nende laadimine võtab palju kauem aega. Piltide laisk laadimine võib kasutajaid häirida ja vähendada sidusettevõtte müüki, nii et ma keelasin selle.

&# x2705; Mida teeb laisk laadimine?

Laisk laadimine kiirendab algseid laadimisaegu, oodates piltide ja videote laadimist, kuni kasutajad kerivad lehte allapoole ja neid tegelikult näevad.

&# x2705; Kuidas deaktiveerida laiskade laadimine kindlatel lehtedel?

Enamik pistikprogramme võimaldab teil seda teha. Näiteks kui kasutate WP Rocketit ja redigeerite lehte või postitust, näete juhtpaneelil võimalust keelata (või lubada) selle konkreetse sisutühja lasu laadimine.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map