Kuidas teha vähem HTTP-taotlusi WordPressis ja GTmetrix YSlow

Peate oma WordPressi saidil tegema vähem HTTP-taotlusi?


See tähendab lihtsalt, et peate vähendama, kui palju elemente (taotlusi) teie saidile laaditakse.

Tehke vähem HTTP-taotlusi

CSS-i ja JavaScripti failide ühendamine võib aidata, kuid on ka teisi optimeerimisi, mis vähendavad HTTP-päringuid, näiteks pistikprogrammide valikuline keelamine, mida ei pea laadima kindlatele lehtedele, WooCommerce-skriptide ja -stiilide keelamine mitte-e-kaubanduse lehtedel või kõrge CPU vältimine pistikprogrammid, mis genereerivad palju taotlusi ja aeglustavad teie saiti.

Vähem HTTP-päringuid on soovitus GTmetrixis, Pingdomis ja muudes kiiruse testimise tööriistades. Allpool toodud soovitused aitavad taotlusi vähendada ja muudavad teie saidi kiiremaks.

1. Kombineerige CSS-i stiililehed + JavaScript

CSS-i stiililehtede ja JavaScripti ühendamine tähendab, et peate kopeerima / kleepima kõik oma CSS-failid ühte faili. See võimaldab brauseritel esitada mitme päringu asemel CSS-faili jaoks üks taotlus. Enamikul vahemälu pistikprogrammidel on võimalus teie CSS + JavaScripti faile ühendada.

Samm 1: Leidke vahemälu pistikprogrammi seadetes CSS + JavaScripti ühendamise ja minimeerimise võimalus.

2. samm: Lubage iga säte korraga ja testi tulemused GTmetrixis.

Minimeeri CSS-failide kombineerimine

Vähendage JavaScripti failide kombineerimist

3. samm: Kontrollige, kas teie veebisaidil pole nähtavaid vigu. Kui näete vigu, vaadake lähtekoodi, leidke probleemsed failid ja välistage need CSS-i või JavaScripti viimistlusseadetest. Näiteks kui teie sätte lubamisel kaob teie liugur, siis kontrollige oma liugurfaile lähtekoodis ja välistage problemaatiline fail. Kui te ei näe vigu, pole seda vaja.

Teise võimalusena saate oma CSS-faile käsitsi kombineerida WordPressis jaotises Välimus > Teematoimetaja. Te lihtsalt kopeerite ja kleepite kõigi failide sisu ühte CSS-faili.

WordPress CSS-failid

2. Keela pistikprogrammid valikuliselt

Paljud pistikprogrammid töötavad kogu teie saidil, isegi nendel lehtedel, kus neid pole vaja.

Kontaktivormid, ühiskondlik jagamine, rikkalik katkend, liugur ja mõned muud pistikprogrammid tuleb laadida ainult teatud sisutüüpide jaoks. Saate need kõikjal mujal keelata, kasutades Vara puhastus.

Kui keelate pistikprogrammid lehtedel, kuhu neid pole vaja laadida, on tulemuseks vähem HTTP-taotlusi. See ei ole piiratud pistikprogrammidega; skripte ja stiile saab keelata ka teatud lehtedel (nt WooCommendi skriptid, stiilid, ostukorvifragmendid saab keelata muudel kui e-kaubanduse lehtedel).

Samm 1: Installige vara puhastus või Parfüümid (mõlemad võimaldavad teil pistikprogrammid valikuliselt keelata).

2. samm: Redigeerige lehte või postitust, kerige alla jaotiseni Asset CleanUp ja vaadake üle, milliseid CSS + JavaScripti faile lehel laaditakse. Need võivad pärineda pistikprogrammidest, teemadest või välistest skriptidest.

Keela WordPressi välised skriptid

3. samm: Keelake kõik pistikprogrammid ja taotlused, mida te sellel lehel ei vaja. Saate need keelata ühel lehel kogu saidil postituse tüübi järgi või kasutada RegExi (tavalised avaldised), et keelata need kindlatel URL-i mustritel. RegEx on kaasas ainult Perfmatters või Asset CleanUp Pro.

3. Keelake WooCommerce’i skriptid, stiilid, ostukorvifragmendid

WooCommendi saidid genereerivad loomulikult rohkem HTTP-päringuid.

Nad ei vaja mitte ainult tavaliselt rohkem pistikprogramme, vaid laadivad ka täiendavaid WooCommerce’i skripte, stiilid, ja käru killud. Nii nagu saate eelmises etapis valikuliselt pistikprogrammid keelata, saate ka WooCommercei taotluste valikuliselt keelata kogu saidil.

Kasutades vara puhastamise või täiustajaid, keelake need lehtedel, kus neid pole vaja laadida:

Vara puhastamine WooCommerce

Teise võimalusena võimaldab Perfmatters need ühe klõpsuga keelata:

parfüümkaubanduse veebikaubanduse optimeerimine

4. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

Kõrge CPU-pluginad võivad tekitada palju HTTP-päringuid.

Need on tavaliselt suhtlusjaotus, statistika (analüüs), liugurid, portfellid, lehtede koostajad, kalendrid, vestlused ja kontaktvormi pistikprogrammid. Põhimõtteliselt vältige pistikprogramme, mis tõmbavad väljastpoolt veebisaite väliseid päringuid, käivitavad käimasolevaid protsesse või kulutavad laadimiseks lihtsalt palju aega.

Samm 1: Kontrollige, kas GTmetrix juga või Päringu jälgija.

Aeglane WordPress-pistikprogramm

2. samm: Vältige teadaolevaid kõrge CPU pistikprogramme.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kuva kõik 65 aeglast pistikprogrammi

3. samm: Asendage aeglased pistikprogrammid kiiremate ja kergete pistikprogrammidega. Vaja on uuringuid ja katsetamist.

5. Asendage pistikprogrammid koodiga

Paljusid pluginaid saate vältida, asendades need koodiga.

Näited:

 • Google Fonts: hostige oma fonte kohapeal
 • Google Analyticsi jälgimiskood: sisestage käsitsi
 • Sisukord: kujundage see käsitsi HTML + CSS-is
 • Manustatud Tweets või Google Maps: tehke selle asemel ekraanipilt
 • Manustatud Facebooki vidin: asendage tegeliku Facebooki vidinaga

Pluginate ühendamine aitab ka. Üks klassikaline näide on WP Rocketi kasutamine, mis hõlmab fontide, analüütika ja Facebook Pixeli kohalikku hostimist, piltide + videote laiska laadimist, andmebaasi puhastamist, eellaadimist, südametegevuse juhtimist ning nii Cloudflare’i kui ka mitme CDN-i integreerimist. Teiste vahemälu pistikprogrammide korral (kuna enamikul neist pole neid funktsioone) peate nende kiiruse optimeerimise saamiseks installima 6-7 lisal pluginat, kui nad on sisseehitatud WP Rocketti.

6. Kõrvaldage välised skriptid

Välised skriptid on kõik, mis tõmbavad päringuid väljastpoolt veebisaite.

Google Fontide saab ühendada ühte faili. Videod võivad olla laetud ja iframe võib eelvaatepildiga asendada. Paljusid skripte saab optimeerida, teisi mitte. Allpool on toodud mõned näited.

 • Google’i fondid: fontide ühendamine ja hostimine kohapeal, kasutades selliseid pistikprogramme nagu WP Rocket, Automaatne optimeerimine, OMGF, ise hostitud Google’i fondid ja Asset CleanUp.
 • Google Analytics: masina jälgimiskood lokaalselt WP Rocket / CAOS Analytics’is.
 • Google AdSense: laadige asünkroonselt ja proovige Cloudflare Rocket Loaderit.
 • Google kaardid: tehke stseenipilt Google Mapist ja lisage link sõidujuhistele, kui inimesed sellel pildil klõpsavad (see näeb sama hea välja kui kaart)!
 • Google Tag Manager: tavaliselt teeb mitme skripti ühendamisel rohkem kahju kui kasu. Seda tuleks kasutada ainult suurte, optimeerimata saitide jaoks.
 • Manustatud videod: kasutage videote laiskimiseks laadimiseks WP Rocketti või WP YouTube Lyte’i ja asendage iframe eelvaatepildiga (videod on väga raske element).
 • Manustatud vidinad + postitused: tehke ekraanipilte nende manustamise asemel.
 • Facebooki piksel: WP Rocket saab lisada brauseri vahemälu Facebook Pixelisse.
 • Gravataarid: peale Gravatarside keelamise ei töötanud minu jaoks mitte ükski asi (WP Rocket ei kasuta neid ka oma ajaveebis). Kuid võite proovida Harrys, FV-d või Optimaalse Gravatariga vahemälu või laiendatavaid kommentaare murda või peita.
 • Sotsiaalsete ühiskasutuse pistikprogrammid: genereerivad kurikuulsalt Facebookist, Twitterist ja sotsiaalvõrgustikest päringuid, et värskendada nagu loendeid. Proovige kiiremat pistikprogrammi nagu Sotsiaalne mops, Mashsharer, Suhtlus SnapAddToAny, WP sotsiaalne jagamine, või Lihtne sotsiaalne jagamine

7. Google’i fondide ühendamine

Google Fonte saab kombineerida, et genereerida mitu taotlust ühe päringu asemel.

Google-Fonts-GTmetrix

Järgmistel pistikprogrammidel on Google’i fontide optimeerimise võimalused:

 • WP rakett
 • Vara puhastus
 • Automaatne optimeerimine
 • OMGF

Parim viis on aga Google Fontide hostimine kohalikul tasandil. See hõlmab teie fontide allalaadimist otse Google Fontide veebisaidilt, kuid fontide arvu ja fondi massi korral on see minimaalne. Järgmisena kasutage sellist tööriista nagu Transfonter või teisendage fondid veebifondifailideks. Seejärel laadite uued veebifondifailid üles oma kausta wp-content / uploads, lisate kohandatud fondi CSS-i ja katsetate fonti veendumaks, et see töötab. Vaadake jälle täielikku õpetust sellel lingil.

Transfonter-Google-font-teisendus

7. Minimeerige HTML, CSS, JavaScript

Failide tihendamine toimub tavaliselt vahemälu pistikprogrammi abil (vt 1. samm).

Kuid mõnikord võib see teie veebisaidi rikkuda. Sel juhul peaksite iga seadistust ükshaaval testima, kontrollima lähtekoodis probleemsete failide olemasolu ja seejärel vahemälu pistikprogrammi abil need failid minimeerimisest välja jätma. Kui te ei näe nähtavaid vigu, ei pea te seda tegema.

8. Optimeerige CSS-edastust

See peaks parandama renderdamist blokeerivad ressursid üksus PageSpeed ​​Insightsis.

WP Rockettil, Autoptimeerimisel ja muudel sarnastel pistikprogrammidel peaks olema CSS-edastuse optimeerimise võimalus. Lihtsalt minge oma seadetesse ja veenduge, et see oleks lubatud, ja see peaks selle parandama.

CSS-edastuse optimeerimine

9. Edasilükkake / laadige ühendatud JavaScripti failid asünkroonselt

Asünkroonne JavaScript tähendab failide laadimist pärast lehe allalaadimine on lõpetatud.

Seda saab teha WP Rocketi või Async JavaScripti ja peaks parandama eemaldage renderdamist blokeeriv Javascripti üksus. Asynci JavaScriptiga saate täielikult kontrollida, millistele skriptidele atribuut ‘async’ või ‘lükata’ lisada, samal ajal kui WP Rocket lükkab JavaScripti automaatselt ühe klõpsuga.

JavaScripti failid

10. Lazy Load Videos

Manustatud videod on välised ressursid, mis genereerivad HTTP-päringuid.

Nende laadimiseks võib kuluda üle 2 sekundi! Kuigi te ei saa neid täielikult kõrvaldada, saate seda teha viivitage videote laadimisega kuni kasutajad kerivad alla (laisk laadimine) ja klõpsake esitusnupul (kerge manustamine).

Siin on paar võimalust: saate WP Rocketi abil laisalt laadimist lubada ja asendada YouTube’i iframe eelvaatepildiga. Kuid kui teil pole WP Rocketit, võite proovida järgmist WP YouTube’i Lyte pistikprogramm või järgige seda õpetus kergetes YouTube’i manustes. Mõlemad töötavad hästi.

Siin on näide (ja suurepärane video WordPressi kiiruse kohta):

11. Lisage CDN

CDN-id võivad aidata vähem HTTP-päringuid teha.

Selle asemel, et panna oma päritolusserver päringule vastama, laadib CDN-i andmekeskused ribalaiust, vähendades samal ajal lähteserveri koormust. Pilvpimestamine on tasuta, seega ei ole see mõistusevastane.

Mitu CDN-i = rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine ja ressursside suurem mahalaadimine. Paljud inimesed alustavad Cloudflare’iga ja uurivad siis mitme CDN-i kasutamisel StackPathi (praegu kasutan mõlemat). KeyCDN on ka hea. Seda nimetatakse CDN-de „ahelaks”.

Mitme CDN-i seadistamine
Cloudflare’i abil määravad nad teile 2 nimekatet, mida muudate oma domeeniregistris. Teiste CDN-dega, nagu StackPath ja KeyCDN, määravad nad teile CDN URL-i, mille kleepite vahemälu pistikprogrammi CDN URL-i väljale (enamikul neist see on) või kasutate CDN Enablerit.

Mitu CDN-i

12. Minimeeri ümbersuunamised

Tarbetud ümbersuunamised võivad põhjustada täiendavaid HTTP-päringuid.

Peate vaatama oma GTmetrixi aruannet, et näha, mis selle vea põhjustas. Kas selle genereerib teie saidi väline skript või pistikprogramm? Kas olete proovinud seda skripti optimeerida või otsinud kergemat pistikprogrammi? Põhjus on see, et muutsite oma domeeni versiooni mitte-WWW- või HTTPS-versiooniks, kuid te pole oma saidil kõiki linke / pilte värskendanud, et kajastada uut versiooni?

Minimeeri ümbersuunamise vead

Üldised põhjused

 • Halvad pistikprogrammid
 • Välised skriptid
 • Muudetud versiooniks WWW vs WWW, kuid linke pole värskendatud
 • Muudetud versiooniks HTTPS vs mitte-HTTPS, kuid linke pole värskendatud

13. Optimeeri pilte

Piltide põhjustatud HTTP-taotluste vähendamiseks on piltide optimeerimiseks kolm peamist viisi:

Esitage skaleeritud pilte: muutke suurte piltide suurust väiksemaks. GTmetrix ütleb teile, millised pildid on liiga suured ja milliste mõõtmete järgi tuleks neid kärpida / muuta. Proovige luua kujutise mõõtmete petmise leht, mõõtes liugurite, täislaiusega ajaveebipiltide, vidinate ja muude veebisaidi mõõtmetega. Seejärel kontrollige enne üleslaadimist piltide suurust vastavalt nende õigetele mõõtmetele. Kui teete seda, poleks tohtinud kunagi kuvada skaleeritud pildivigu.

Piltide optimeerimine (kadudeta tihendamine): kasutage piltide tihendamiseks pistikprogrammi nagu ShortPixel (soovitatav), Smush või Imagify. Kuigi need pistikprogrammid ütlevad kadudeta, võite mõnikord märgata väikest kvaliteedi langust. Sellepärast on kõige parem oma piltidest varukoopia teha ja mõnda neist testida enne kõigi oma veebisaidil olevate piltide hulgimüügi optimeerimist, et olla kindel kvaliteediga.

Täpsustage pildi mõõtmed: lisage pildi HTML-i või CSS-i laius + kõrgus. Seda tehakse Visuaalses redigeerijas automaatselt, kuid mitte kohandatud HTML-i, mõnda lehe ehitajat ja võib-olla ka muid teie WordPressi saidi alasid. GTmetrix näitab teile, millistel piltidel need vead on, ja annab teile nende õiged mõõtmed. Vea parandamiseks peate pildi leidma oma WordPressi juhtpaneelilt, redigeerima HTML-i või CSS-i ja seejärel lisama laiuse + kõrguse.

Ikka tuleb teha vähem HTTP-taotlusi?

Kui vajate endiselt abi, jätke mulle kommentaar. WordPressi kiirendamise Facebooki grupp on abiks ka, või saate meid palgata WordPressi kiirteenuste jaoks enne + pärast GTmetrixi aruandeid.

WordPressi kiirendamise Facebooki grupp

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f680; Mis põhjustab HTTP-päringuid?

HTTP-päringud on kõik, mis loovad serverile päringu (näiteks üks pilt loob 1 päringu). GTmetriksi vahekaart Juga kirjeldab kõiki taotlusi lehele laadimiseks.

&# x1f680; Mis on 5 asja, mida saate HTTP-taotluste vähendamiseks teha?

5 lihtsat asja, mida saate teha, on CSS + JavaScripti failide ühendamine, piltide ja videote laiska laadimine, meie kõrge CPU-pistikprogrammide nimekirja vältimine, teatud lehtede / postituste pistikprogrammide valikuline keelamine Perfmattersi või Asset CleanUpi abil ja fontide optimeerimine.

&# x1f680; Kas vahemälu plugin aitab vähendada HTTP-päringuid?

Jah, hea vahemälu pistikprogramm peaks aitama faile minimeerida ja ühendada ning õigesti konfigureerides vähendada HTTP-taotlusi. Mul on peaaegu iga vahemälu plugina jaoks õpetused.

&# x1f680; Muude GTmetrix-üksuste parandamine vähendab HTTP-taotlusi?

Jah, paljudel juhtudel võib see aidata ka failide minimeerimist ja kombineerimist, ümbersuunamisvigade kõrvaldamist ja CDN-i kasutamist.

&# x1f680; Milline vahemälu plugin vähendab kõige rohkem HTTP-päringuid ja kuidas seda konfigureerida?

Soovitan WP Rocketti, mis sai enamikes Facebooki küsitlustes reitingu nr 1 ja millel on rohkem kiiruse optimeerimise funktsioone kui enamikul vahemälu pistikprogrammidest, mistõttu annab see GTmetrixis tavaliselt paremaid tulemusi ja laadimisaegu. Vaadake minu õpetust WP Rocketi sätete konfigureerimise kohta.

Tänud lugemise eest :)

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map