Kuidas vähendada protsessori kasutamist WordPressis (ja vältida ribalaiuse limiidi saamist + protsessori vigu, kui teie sait suletakse)

Mul oli oma WordPressi saidil CPU üleküllustega tõsiseid probleeme.


Kõik see tähendab, et peame vähendada ressursse mida tarbivad kõrge CPU-pistikprogrammid, pildid, wp-cron, andmebaasid, välised taotlused (tavaliselt pluginate genereeritud), rämpsposti kommenteerimine ja rämpsposti robotite teie veebisaidil indekseerimise takistamine Blackhole halbade robotite pistikprogrammi jaoks.

Kasutame ka Cloudflare’i CDN-i, eemaldades WordPressi administraatorilt ülespuhumise kasutades Selge ja Peida SEO paistetus, siis testige vahemälu pistikprogrammides tavalisi seadistusi, mis tarbivad sageli suurt CPU-d.

Kui olete lõpetanud, näeb teie protsessori graafik loodetavasti välja selline:

Vähendage CPU-kasutust-WordPressi

Protsessorikasutuse vähendamisega panite oma serverile vähem stressi, muutes saidi kiiremaks. Hostingiettevõtted soovivad, et uuendaksite oma plaani, mis töötab, kuna saate rohkem serveriressursid, kuid enne taskusse jõudmist peaksite neid alternatiive proovima.

Kui kasutate aeglast hostimist nagu EIG või GoDaddy, kaaluksin tõsiselt. ma kasutan SiteGround kes on ka kasutas Yoast, soovitab WordPress, ja oli # 1 vähemalt 20 Facebooki küsitluses. Olen nende peal poolenisti pühendatud GoGeek-kava ja mitte ainult minu serveri reageerimisajad on hästi alla 200ms, kuid minu GTmetriksi raport on üsna ületamatu. Nad saavad ka rändavad teid tasuta.

Contents

1. Kontrollige protsessori kasutamist AWStatsis

AWStats
AWStats on sisseehitatud enamikesse cP-paneelidesse (SiteGround, Bluehost, GoDaddy) nende jaotises „statistika” ja see võib aidata tuvastada kõrge protsessori allikat. See näitab teile, kui palju ribalaiuse spetsiifilisi elemente tarbib, sealhulgas tundmatud robotid, pildid, lehed, failid, allalaaditud failid jne..

AWStats aitab teil leida:

 • Ribalaiuse kogukasutus
 • Suure ribalaiusega indekseerijad
 • Suure ribalaiusega IP-aadressid
 • Suure ribalaiusega failide allalaadimine
 • Suure ribalaiusega failid (nt pildid)

Kuu ribalaius

Kui tundmatud robotid tarbivad protsessorit, proovige rämpsposti robotid blokeerida Musta augu halvad robotid.

Robotid-ämblikud-ribalaius

Kui pildid tarbivad suurt protsessorit, kasutage GTmetrix milliseid pilte tuleb optimeerida. Esitage skaleeritud pilte, suruge need kokku ShortPixel, ja kasutada Cloudflare’i kiirlingi kaitse.

Failitüübi ribalaius

Serveri reageerimise aeg
Kõrge CPU võib põhjustada ka aeglase reageerimisaja, mida saate testida Bitcatcha või PageSpeed ​​Insights. Google ütleb see peaks olema alla 200ms. Muidugi kontrollib seda enamasti majutamine.

Bitcatcha serveri kiiruse aruanne

2. Kõrvaldage kõrge protsessori pluginad

Need ressurssidega näljased pistikprogrammid on protsessori tapjad.

Kõrge CPU-pluginad hõlmavad tavaliselt ühiskondlikku jagamist, statistikat, vestlust, kalendrit, lehtede koostajaid, varukoopiaid ja pistikprogramme, mis käitavad skaneerimisi / protsesse või näitavad mitu korda teie GTmetrixi aruandes.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

Leidke aeglase laadimisega pistikprogrammid
Kui sama pistikprogramm ilmub teie arvutis mitu korda GTmetrix Juga aruanne, võiksite leida alternatiivse pistikprogrammi, mis oleks kergem. Välised taotlused võivad teie aruande ka hävitada (nt Google Fontsi, Gravatarsi, AdSense’i ja minu mainitud kõrge CPU-pistikprogrammide kaudu).

Aeglane WordPressi pistikprogramm

Päringu jälgija
Päringu jälgija näitab teie aeglaseimaid pistikprogramme, skripte, stiile, päringuid, konkse, PHP-vigu ja palju teavet kiiruseprobleemide tuvastamiseks. See võib vajada teatavaid tehnilisi teadmisi, kuid see on seda väärt arendaja palkamine kes saab Query Monitori abil optimeerida.

Päringud komponendi järgi

Ärge unustage minimeerida pistikprogramme, kustutage need, mida te ei kasuta (mitte ainult desaktiveerige neid), ja kasutage kergeid pistikprogramme, mis tarbivad minimaalselt ressursse. Liugklappide jaoks soovitan Meta liugur või Üksinda, galeriide jaoks soovitan Envira galerii või FooGalleri, ja sotsiaalseks kasutamiseks Sassy sotsiaalne jagamine või Sotsiaalne jagamine (autor Danny).

3. Eemaldage paistetus Clearfy abil

“Paistetama” ma pean silmas südametegevuse API, autosaves, postita korrektsioonid, pingbacks ja kõik “mitmesugused” asjad, mis kulutavad ressursse ja peaksid olema enamiku saitide jaoks keelatud. Kolm peamist pistikprogrammi nende keelamiseks on järgmised Selge (soovitatav), perfusteerijad Kinsta ja WP Keela.

Valik 1: Selge

Clearfy jõudlusseaded

Clearfy kaitseseaded

Clearfy täpsemad sätted

2. võimalus: Parfüümid Autor Kinsta (25 dollarit aastas)

perfraatori seadistused

3. võimalus: WP Keela

WP-Keela-taotleb

WP-Keela-sildid-sätted

WP-Keela-Administraator

WP-Keela-teised

4. Keela WP-Cron

wp-cron laaditakse igale lehe laadimisele ja ajastab automatiseeritud toiminguid, nagu plaanitud postituste avaldamine, teema- ja pistikprogrammivärskenduste otsimine ning e-posti teel teavituste saatmine. Selle asemel, et seda igal lehel laadida, saate selle ajastada nii, et see toimiks umbes 90 minutit.

1. samm: keelake WP Croni töökohad

Lisage kood kausta wp-config.php, enne kui öeldakse: „See on kõik, toimige redigeerimisega! Head blogimist. ”

define (‘DISABLE_WP_CRON’, tõsi);

2. samm: asendage tõelise cron-tööga
Teil on vaja ikkagi wp-croni (nt teema / pistikprogrammi värskenduste otsimine), mitte ainult iga lehe laadimisel. Igal hostil on selleks oma juhised, siin on SiteGroundi õpetus. Saate seadistada cron-töö käima iga 90 minuti järel või suurendage seda veelgi, kui teil pole palju ajastatud ülesandeid.

5. Puhastage andmebaas

Kustutab muudatuste postituse, rämpsposti ja prügikasti, mööduvad, Pistikprogrammide desinstallimisel jäävad ületunnitööd kogutavad andmebaasitabelid ja andmebaasitabelid sageli maha, muutes suurema CPU-ga saidi aeglasemaks.

Neid tuleks puhastada vähemalt kord kuus, kasutades selleks WP rakett või WP-optimeerimine. Neil on sarnased seaded automaatse puhastusvalikuga (soovitan tungivalt see lubada), kuid mulle meeldib WP Rocket, kuna see sai selle vahemälu pistikprogrammi nr 1 Facebooki küsitlus ja sellel on võimalused andmebaasi puhastamiseks + laisalt piltide / videote / iframeide laadimine. Enamikul teistest vahemälu pistikprogrammidest pole neid lisavalikuid, mis tähendab, et peate installima ka WP-Optimize ja laisa laadimispistikprogrammi.

WP-raketi andmebaasi seaded

6. Täiendage versioonile PHP 7+

Umbes 50% WordPressi kasutajatest käitab PHP 5.6 või madalam:

WordPress-PHP-versioon-statistika

PHP 7+ versioonile üleviimisel saab taotlusi töödelda peaaegu kolm korda kiiremini:

WordPress PHP võrdlusalused

SiteGroundil (ja enamikul hostidest) on võimalus oma cPaneli versiooniuuendus uuendada:

PHP-versioon-haldur

Soovitan PHP 7.2:

PHP-versiooniuuendus

Viimane samm on kontrollida oma veebisaidil vigu. Kui näete, käivitage PHP ühilduvuse kontrollija pistikprogrammide ühilduvuse tagamiseks. Halvasti hooldatud pistikprogrammid ei pruugi olla.

7. Laadige ressursid CDN-ide alla

CDN-id vähendage serveri koormust ressursside mahalaadimine nende andmekeskustesse. Igal CDN-l on oma andmekeskuste komplekt ja rohkem andmekeskusi = suurem mahalaadimine (ja teie sisu kiirem edastamine). Ma kasutan mõlemat Pilv (tasuta) ja StackPath (10 dollarit kuus koos tasuta 30-päevase prooviversiooniga).

Pilv laadib ressursid oma 200+ andmekeskust:

Pilvanduse andmekeskused

Pilvekiirgus - ribalaius

Registreeruge Cloudflare’is, lisage oma sait ja käivitage skannimine. Te jõuate lehele, kus Cloudflare määrab teile 2 nimeserverit. Siis oma hostikontole, muuta nimeservereid Cloudflare’i juurde.

Pilves hävitavad nimiserverid

StackPath laadib ressursid 31 täiendavasse andmekeskusesse:

StackPath-andmekeskused

Samm 1: Registreeruge StackPath (neil on 30-päevane prooviversioon).

2. samm: Klõpsake juhtpaneelil vahekaarti CDN luua StackPathi CDN-sait:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-domeen

CDN-URL-StackPath

3. samm: Kopeerige CDN-i URL ja kleepige vahemälu pistikprogrammi (saate kasutada ka CDN-i lubaja).

WP-raketi-CDN-seaded

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Puhastage kõik

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

8. Luba Hotlinki kaitse

Kiirlingi kaitse saab lubada Cloudflare’is (või mõnikord ka teie hostimiskontol). See takistab inimestel teie piltide kopeerimist / kleepimist oma veebisaidile, mis imeb ribalaiust. Tavaliselt juhtub see siis, kui teie saidil on kõrge kvaliteediga pilte (nt fotograafia).

Pilvanduse kuumlingi kaitse

9. Blokeeri halvad robotid

AWStatsis võite näha robotid + ämblikud, mis tarbivad palju ribalaiust. Ilmselt ei taha me blokeerida Googlebotit ja teisi õigustatud indekseerijaid, kuid tahame siiski rämpsposti blokeerida.

Robotid-ämblikud-ribalaius

1. samm: installige Wordfence.

2. samm: vaadake oma Reaalajas liikluseade (Wordfence’i tööriistade seadetes), mis näitab teile kõiki robotid, mis teie saiti tabavad reaalajas. Googlebot on ilmselgelt OK, kuid minu vaatlemisel nägin, et compute.amazonaws.com esitas iga paari sekundi tagant naeruväärselt palju taotlusi. Ma otsisin seda ja ma olin kindel, et see oli bot, mis oli tuntud ribalaiuse imemise eest. Vaadake minut või kaks oma aruannet ja vaadake, kas visandlike nimedega robotid löövad teie saiti pidevalt. Kui teil on kahtlusi, Google’i nende hostinimesid ja uurige, kas teistel inimestel on selle robotiga probleeme.

Live-Traffic-Report-Wordfence

3. samm: blokeerige halvad robotid (3 suvandit): Wordfence, Musta augu halvad robotid, või Pilvanduse tulemüüri reeglid. Wordfence ise võib põhjustada kõrge protsessori (soovitan ühte muudest võimalustest).

Wordfence – Minge blokeerimise sätete juurde ja lisage rämpsposti rämpspostid, mida soovite blokeerida. Tärnid toimivad metamärkidena, nii et kui ma blokeerin * amazonaws.com *, tähendab see kõiki hostinimesid, mis sisaldavad amazonaws.com (sõltumata sellest, kas sellel on tähemärki enne või pärast seda), siis see robot blokeeritakse. Olen salvestanud tuhanded taotlused / ribalaiuse, lihtsalt blokeerides need kaks rämpsposti hostinime:

 • * amazonaws.com
 • * linode.com

Sõnaraja blokeerimine-reegel

Musta augu halvad robotid – lisab teie lehtedele peidetud lingi, mis keelab kõigil robotitel linki jälgida. Kui mõni robot ei täida seda, blokeeritakse see. Googlebot ja muud head robotid on lubatud valgesse nimekirja.

Musta augu halvad robotid

Pilvanduse tulemüüri reeglid – Cloudflare võimaldab teil tasuta luua kuni 5 tulemüürireeglit. Kopeerige kõige tavalisemate halbade robotite hostinimed (need on teie reaalajas liikluse aruandes) ja lisage need siia.

Pilvanduse tulemüüri reegel halbade robotite blokeerimiseks

4. samm: Minge oma blokeerimise logi ja vaadake, kuidas need rämpsposti robotid blokeeritakse.

Wordfence-tulemüüri blokeerimine

5. samm: Kui otsustate kasutada Wordfence’i, konfigureerige reitingu piiravad seaded. See piirab / blokeerib indeksoijaid (ja inimesi) liigsete taotluste esitamisest, blokeerib võltsitud Google’i indekseerijaid ja parandab 404 lehekülje turvalisust. Need on samad sätted, mida soovitab Wordfence:

Wordfence-Rate-Limiting

Näpistage kindlasti Wordfence’i vahekaart „Valikud”, et piirata selle pistikprogrammi tarbitavat ribalaiust:

 • Ärge lubage automaatset ajastatud skannimist
 • Ärge lubage e-posti kokkuvõtet
 • Luba vähese ressursivarustusega skannimise kasutamine
 • Vähendage „piirake skannimistulemuste e-posti teel saadetavate väljaannete arvu” 500-ni
 • Ärge lubage „vajalike värskenduste (pistikprogramm, teema või tuum)”
 • Suurendage “värskendamisintervall sekundites (vaikeseade 2)” 10-15 sekundini
 • Vähendage „kui palju mälu peaks Wordfence skaneerimisel küsima” 100 MB-ni
 • Luba „Kustuta Wordfence’i tabelid ja desaktiveerimise andmed“
 • Vaade Wordfence’i valikute leht rohkem soovitusi

10. Optimeerige pilte

Nagu AWStats näitab, võivad pildid tarbida palju ribalaiust:

Failitüübi ribalaius

Kujutise optimeerimiseks on 3 viisi GTmetrix.

Kujutise optimeerimine

 • Esitage skaleeritud pilte – suurendab piltide suurust väiksemaks
 • Täpsustage pildi mõõtmed – määrake laius / kõrgus HTML-is või CSS-is (ekraanipilt)
 • Piltide optimeerimine – tihendage pildid kadudeta (soovitan ShortPixel või Kujutage ette)

Alustuseks optimeerige pilte, mis ilmuvad mitmel lehel (logo, külgriba, jaluse pildid). Seejärel käivitage GTmetrixi kaudu oma kõige olulisemad lehed ja optimeerige nende üksikuid pilte. Esimene asi, millega peaksite töötama, on „mastaabitud piltide esitamine”, kuna selleks peate pildi skaleerima (muutma suurust) paranduse mõõtmeteni, laadima uue versiooni WP-sse ja asendama selle.

11. Üldised parandused WP raketis

WP rakett ütleb:

Mõnikord on mõni vahekaart Faili optimeerimine, näiteks Eemalda päringustringid, või Minimeeri / ühenda võib põhjustada suurt protsessori kasutamist juhtudel, kui teie saidil on palju CSS- või JS-faile. Proovige need valikud keelata ja seejärel jälgige oma protsessori kasutamist.

Selle kohta on ka teateid kriitiline tee CSS ja eellaadimine võib suurendada protsessorit. Sa saad kasutage eellaadimise indekseerimise intervalli suurendamiseks pistikprogrammi alates 500 ms (vaikimisi) kuni 1,5 sekundini.

12. Üldised parandused W3 kogu vahemälus

Levinumad protsessorilahendused W3 kogu vahemälu jaoks:

 • Katsetage objekti vahemälu
 • Kustutage ja installige pistikprogramm uuesti

13. Konfigureerige vahemälu pistikprogrammi optimaalsed sätted

Need 3 on kõik väga olulised:

 • Kui kasutate vahemälu pistikprogrammi
 • Milline vahemälu plugin, mida kasutate (soovitan WP rakett)
 • Kas seaded on optimaalselt konfigureeritud (mõned võivad põhjustada kõrge protsessori)

Miks just WP Rocket?
Sellel on rohkem funktsioone kui enamikul vahemälu pistikprogrammidel, mis tähendab, et te ei pea nende jaoks täiendavaid pistikprogramme installima, pakkudes samal ajal paremaid tulemusi. Muidu peate uurima, millised funktsioonid teie vahemälu pistikprogrammidega kaasnevad, ja installige need pistikprogrammid, kui see neid ei toeta:

 • Andmebaasi puhastamine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP-optimeerimine)
 • Südame löögi juhtimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage Südame löögi kontroll)
 • Laisade piltide / videote laadimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP YouTube’i lüte)
 • Hostige Google Analytics kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS Analyticsi jaoks)
 • Hostige Google Fonts kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS fontide jaoks, või SHGF)
 • Integreerimine Cloudflare + teiste CDN-dega (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CDN-i lubaja)

WP-raketi funktsioonid

Kui saate 49 dollarit kukkuda WP rakett, osta siis vaata minu WP raketi õpetus. Seda on lihtne seadistada, värskendatakse sageli uuega Funktsioonid, sisaldab dokumentatsioon, ja toetus. Kui ei, siis on mul õpetused Swifti, WP kiireima vahemälu, W3 kogu vahemälu, WP super vahemälu ja automaatse optimeerimise jaoks. Tasuta pistikprogrammide jaoks soovitan Swifti või WP-i kiireimat vahemälu (Swifti seadistamine on keeruline, kuid selle kohta on suurepäraseid arvustusi WordPressi kiirendamise Facebooki grupp ja sellel on enamus funktsioone nagu WP Rocket, samas kui WP kiireimat vahemälu on lihtne seadistada, kuid puuduvad WP Rocketiga kaasas olevad funktsioonid).

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Mõnele peremehele meeldib GoDaddy ja WP mootor musta nimekirja vahemälu pluginad, kuna neil on oma sisseehitatud vahemällusüsteem. Sel juhul kasutage Automaatne optimeerimine HTML-i, CSS-i ja JavaScripti optimeerimiseks. Sellel on ka CDN-võimalus. Vaadake minu õpetust Automaatne optimeerimine, vastasel juhul kui teie host ei sisesta vahemälu pistikprogramme musta nimekirja, soovitan kasutada kas WP Rocketti või Swifti.

Võite proovida ka vahemälu pistikprogrammi keelata ja kontrollida protsessori kasutamist. Kui vahemälu pistikprogramm põhjustab tõepoolest probleeme, pöörduge pluginate arendaja poole (või vahetage pistikprogrammid).

14. Kustutage kasutamata pistikprogrammid + teemad

Kasutamata teemad salvestavad teie WordPressi andmebaasis eelkonfigureeritud sätted (sarnaselt pistikprogrammidega). Minge välimuse juurde > Seejärel kustutavad teemad kõik WordPressi teemad, mida te praegu ei kasuta.

Kustuta-kasutamata-WordPress-kujundused

15. Keela pistikprogrammides kasutamata sätted

Nii nagu me kohandasime Wordfence’i seadeid, et vähendada pistikprogrammi loodud protsessori kasutamist, lugege läbi kõik pistikprogrammi sätted ja otsustage, kas vajate individuaalseid funktsioone. Näiteks jaotises Yoast jaotises Seaded > Üldine > Funktsioonid, mille abil keelasin kõik järgmised võimalused …

Pärmi funktsiooni seaded

Keela pistikprogrammi sätted, mis:

 • Esitage statistikat
 • Käivitage skaneerimine
 • Saatke administraatori või e-posti teel teatisi
 • Tõmmake ressursse välistelt veebisaitidelt

Näited:

 • WP Rocketi eellaadimis robot
 • Wordfence’i reaalajas liikluse aruanded
 • Katkenud lingi kontrollija käimasolevad skannimised
 • Yoasti seaded juhtpaneeli all > Funktsioonid
 • Vestluse ja kalendri pluginad, mis töötavad pidevalt
 • Statistilised pistikprogrammid, mis koguvad pidevalt andmeid
 • Seotud postituse ja populaarsed postituse pluginad, mis salvestavad palju andmeid

16. Blokeeri kommentaari rämpspost

Jätkuv rämpspostikommentaaride kuhjumine ei ole teie protsessori kasutamiseks hea. Rämpspostitõrje pistikprogramm on minu jaoks alati hästi töötanud (katsetasin palju teisi) ja see ei kasuta CAPTCHA.

17. Kaitske oma WP-administraatorit

Rünnakud on tavaliselt suunatud WordPressi administraatorile, mis pole mitte ainult turvalisuse oht, vaid tarbib suuri protsesse protsessorit, eriti kuna neid lehti pole tavaliselt vahemällu salvestatud.

WordPress-Administraator-leht-reegel

18. Vähendage välistaotlusi miinimumini

Välised taotlused on serveris rasked.

 • Gravataarid
 • Google’i fondid
 • Google kaardid
 • Google AdSense
 • Mõned sotsiaalse jagamise pistikprogrammid
 • Paljud teised minu kõrge CPU-pistikprogrammide loendist

Sageli on need teie GTmetrixi aruandes väga märgatavad:

GTmetrix-reklaamid

Cache-Gravatar-Images

1. samm: kõrvaldage need võimaluse korral

2. samm: optimeerige neid

3. samm: DNS-päringute eellaadimine
Mõni vahemälu pistikprogramm, näiteks WP Rocket, võimaldab teil DNS-päringuid eelhüüdida (samuti perfumeerijaid ja WP keelata). See aitab brauseritel väliseid ressursse ette näha, et nad saaksid neid kiiremini laadida. Luke koostas toreda nimekirja tavalised domeenid eeltoomiseks mille saate seejärel lisada WP Rocketti:

Eellaadimine-DNS-taotlused-WP-rakett

Eellaadista DNS-taotlused

19. Google + Bingi abil indekseerimise kiiruse piiramine

Google on tavaliselt kõige ressursinõudlikum indekseerimise robot (kaugelt) ja nende indekseerimise kiirust saate piirata saidi jaotises „Saidi seaded”. Google’i otsingukonsool. See alandab Googleboti esitatud taotlusi ja EI mõjuta teie paremusjärjestust ega karista teid mingil viisil. Kui te ei korralda uudiste veebisaiti ega avaldate ajatundlikku sisu (ja teil on piisavalt ressurssidega hostimiskava), ei vaja te Google’i teie saidi kiiret indekseerimist ja paljude ressursside tarbimist. CPU kasutamisega hädas olevad veebisaidid peaksid seda langetama – pidage meeles, et see lähtestatakse iga kuu.

Indekseerimise kiirus - Google'i otsingukonsool

Google ütleb seda nende kohta indekseerimise määra leht

„Kui Google esitab teie saidile liiga palju päringuid sekundis ja aeglustab teie serverit, võite piirata indekseerimise kiirust … soovitame indekseerimise kiirust mitte piirata, kui näete serveri laadimisprobleeme, mis on kindlasti põhjustatud sellest, et Googlebot lööb teie serverisse liiga kõva … sa ei saa muuta nende saitide indekseerimise kiirust, mis pole juurtasemel. ”

Saate sama teha Bingi veebimeistri tööriistad sisse indekseerimise juhtimisseaded

Bing-indekseerimise juhtimine

20. Vältige ressursse vajavaid teemasid

Paisunud, halvasti kodeeritud ja hooldamata teemad on katastroofi retsept.

Selle asemel, et kasutada teemat, millel on palju sisseehitatud funktsioone, kasutage kerget (minimaalset) teemat ja tuginege pistikprogrammidele, et lisada ainult hädavajalikke funktsioone. Ma soovitan alati StudioPressi koos nendega Genesise pistikprogrammid mida ma kasutan oma saidil. Yoast kasutab ka Genesist.

stuudiopress-teemad

21. Keelake ressurssidega näljased WooCommerce funktsioonid

WooCommendi saidid vajavad loomulikult rohkem protsessorit. See on asi, mida peaksite oma hostikava valimisel meeles pidama, ja ideaaljuhul ei peaks te jagatud hostimist kasutama.

Woo-kaubanduse optimeerimine

 • Keela WooCommerce’i ostukorvifragmendid
 • Keela WooCommerce’i skriptid ja stiilid
 • Keela WooCommerce vidinad
 • Keela WooCommendi oleku metaboks
 • Keela automaatsed tootevoo pistikprogrammid

Enamikku neist saab teha perframmide pistikprogrammi abil.

parfüümkaubanduse veebikaubanduse optimeerimine

22. Välisveebisaitidel failide allalaadimine hostina

Mul pole oma veebisaidil vaevalt ühtegi faili allalaadimiseks, nii et ribalaius on piisavalt madal, kui ma selle pärast ei muretse. Kuid kui teil on tonni suuri faile, mis imevad ribalaiust alla, kui inimesed neid alla laadivad, kaaluge nende üleslaadimist Dropbox või mõni muu failijagamise veebisait ja suunates sinna inimesi. Nii hakkab dropbox.com töötlema ribalaiust ja mitte sind.

Allalaadimise ribalaius

23. Keela AWStats + cPaneli statistika

AWStats, Webalizer, ja muud statistikaprogrammid cPanelis on head protsessori kõrge kasutamise allika tuvastamiseks, kuid need suurendavad CPU-d nagu ka iga WordPressi pluginat, mis statistikat kogub. Ütlen ainult seda, et kui olete nende kasutamise lõpetanud, peaksite need kustutama.

24. Lülitage välja SiteGround saidi skanner

Kui saate saidil SiteGround CPU ülemääraseid summasid ja maksite nende eest SG saidi skanner, proovige selle välja lülitamiseks võtta ühendust tugiteenustega. Käimasolevad skannimised võivad põhjustada kõrge protsessori.

SiteGround-SG-Site-skanner

Nii tore, kui need meilid on, peaksite proovima selle välja lülitada …

Saidi maa-SG-saidi skänner-e-kirjad

25. Kasutage piisavate serveriressurssidega hostimiskava

Üldiselt, mida kõrgem on plaan, seda rohkem serveriressursid saate (ja jah, täiendamine peaks parandama protsessori ülemääraseid / ribalaiuse piiranguid). Näiteks edasi SiteGroundi funktsioonide leht näete, kui palju serveriressursse tuleb nende plaaniga StartUp vs GrowBig vs GoGeek. Lihtsalt kerige alla jaotiseni „eraldame vajalikud ressursid“ ja otsige vahekaarti server …

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

26. Täiendage CPU / RAM-i

Veenduge, et teil oleks piisavalt RAM-i, nii et te pole alati oma piiril. Kui see on peaaegu alati välja makstud, paneb see teie protsessorile stressi. Kas soovite omada piisavalt ressursse, et teie server oleks pingevaba. Sel juhul oli 2 GB muutmälu peaaegu alati maksimaalselt ära kasutatud, nii et 4 GB-le täiendamine oli nutikas samm. Enamik jagatud kavasid ei lase teil RAM-i lisada (peate üle minema plaanile, mis sisaldab rohkem ressursse), kuid tavaliselt saate need lisada enamikesse pilve hostimise plaanidesse..

Pilve mälu suurendamine

SiteGround (esimene host Facebook’i küsitlustes)

SiteGround on kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Nad on peaaegu igal kohal nr 1 Facebooki küsitlus ja anda enamikule inimestele märkimisväärne laadimisaja täiustused eriti kui nad kasutasid keskpäraseid hoste: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

DigitalOcean pilveteedel ja Kinsta on ka head ja algavad 10 dollarist kuus ja 30 dollarist kuus. Cloudways on mõeldud rohkem arendajatele, kes ei vaja cPaneli, e-posti hostimist ega saidi SiteGround abil saadavat tuge. Kinsta on põhimõtteliselt see, mis WP mootor oli (kallis, aga vinge). Kogu minu ajaveebi eesmärk on aidata inimestel oma veebisaiti kiiremini laadida. Ma keeldun majutamast 2 dollarit kuus, kuna see on veebisaidi haldamisel kõige suurem kahetsus.

Kuidas kontrollida, kas teie hostimine on aeglane
Juhtige oma sait läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab see peaks olema <200 ms. Kõik üle ühe sekundi pole hea. Samuti saate kontrollida oma TTFB-d (aeg esimese baidini) vahekaardil GTmetrix vahekaardil Ajastused või bytecheck.com.

Vähendage serveri reageerimise aega

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

SiteGroundit soovitab WordPress:

SiteGround-soovitatav-WordPress-Host

Ja poolt Ivica kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 16 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

Mõned lõimed:

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

OMM-On-SiteGround

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

Palkage mu arendaja tööle, et vähendada teie protsessori kasutamist

Olen töötanud sama mehega alates 2011. aastast – ta on hämmastav kiiruse optimeerimisel ja aitas mul oma saiti optimeerida laadimiseks <1 sekund suurepärase GTmetrixiga ja Pingdom aruanded.

Tema nimi on Pronaya ja ta peaks suutma lahendada teie CPU ülearused (kui vajate ikkagi abi) ja aidata teil parandada tulemusi / laadimisaegu GTmetrixis ja Pingdomis. Saate ta palgata, luues profiili saidil freelancer.com ja kasutajanime otsimine bdkamol. Siin on ta täis WordPressi kiirusportfell. Ta on Bangladeshist pärit 40 dollarit tunnis (seega on aeg muutunud) ja saate talle meili saata aadressil [email protected]. Samuti on tal oma profiilis täiuslik 5 tärni ülevaade.

Pronaya-Kumar-S-Arvustused

Samuti võite kaaluda oma probleemi postitamist kausta WordPressi kiirendamise Facebooki grupp kui soovite tagasisidet inimestelt, kes on juba kõrge CPU probleemiga kokku puutunud, kuid olen kogu selle õpetuse alla võtnud levinumad lahendused.

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Milline on WordPressis protsessori vähendamise lihtsaim viis?

Leidke ja kõrvaldage kõrge CPU-pistikprogrammid, värskendage versiooniks PHP 7.4, konfigureerige CDN-i abil hea vahemälu plugin optimaalsete sätetega ja keelake mittevajalikud WordPressi funktsioonid, näiteks Heartbeat API. Kiiremale hostimisele üleminek aitab ilmselgelt.

&# x2705; Millised pistikprogrammid tarbivad kõige rohkem protsessorit?

Ühiskondlik jagamine, statistilised (analüütilised) pistikprogrammid, liugurid, portfellid, lehtede koostajad, kalendrid, vestlused, kontaktvormid, seotud postitus, saidiplaan, Wordfence, WPML ja kõik pistikprogrammid, mis käitavad skaneerimisi või protsesse. Neid saab leida Query Monitori või GTmetrix Waterfall abil.

&# x2705; Kas kõigil jagatud hostingutel on protsessori piirid??

Jah. Isegi kui mõned virtuaalserveriettevõtted väidavad, et neil on piiramatu ribalaius, jõustavad nad siiski protsessori piire. Tavaliselt leitakse, et nende tingimused on tingimused.

&# x2705; Kas WooCommerce põhjustab kõrget protsessorit??

WooCommendi saidid vajavad tavaliselt rohkem pistikprogramme ja sageli ka rohkem protsessorit. Kui neid ei valita hoolikalt, võivad nende pistikprogrammide tarbitavad lisaressursid teie serverile stressi tekitada. WooCommendi saidid laadivad ka täiendavaid skripte, stiile ja ostukorvi fragmente, mis samuti ei aita. WooCommendi saitidel on parem pilvemajutus.

&# x2705; Kuidas saan kontrollida oma veebisaidi protsessori tarbimist??

Teie hostikonto peaks teile ütlema, kui palju protsessorit tarbite. Mõnel hostil on sellised tööriistad nagu AWStats, mis näitavad konkreetseid pilte, robotid ja muud ressursse tarbivad ressursid.

Andke mulle teada, kas see õpetus töötas kommentaarides!

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map