Mobiili kiiruse optimeerimine WordPressis (juhend 2020): kuidas parandada oma veebisaidi mobiili laadimisaega ja lehekiiruse astmeid

Vaadates oma WordPressi saidi kiirendamist?


See õpetus hõlmab mobiiltelefonide vahemällu salvestamist, mobiiliga kohandatavaid pilte ja kiirendatud mobiililehti AMP. Enamik teie töölauale tehtud optimeerimisi kantakse üle teie mobiilisaidile. Seetõttu aitab ka PHP-versioonide uuendamine ja serveri reageerimise aja lühendamine.

Mobiilse WordPressi kiiruse optimeerimine

Kuidas testida oma WordPressi saidi mobiili kiirust
Ma soovitan GTmetrixi mobiilne test kuna see annab teile täiesti uusi soovitusi PageSpeedi kohta spetsiaalselt mobiilisaidi kiiruse jaoks, mõõdab see laadimisaegu ja saate iga üksuse laiendada, et näha täpselt, milliseid elemente tuleb oma mobiilisaidil optimeerida.

1. GTmetrix mobiilne test
Koos tasuta GTmetrix konto, saate oma saiti Android-is testida. Vahekaart PageSpeed ​​on mobiili jaoks ainulaadne, samal ajal kui YSlow on sama kui töölaual. Vahekaardil PageSpeed ​​kuvatakse kuvatud skaalavead, kui te ei kasuta adaptiivseid pilte, samuti ümbersuunamisvead ja mobiilseadme laadimisaeg.

2. Google PageSpeed ​​Insights
Google PageSpeed ​​Insightsil on vahekaart „mobiil”, mis ütleb teile mobiilipõhiseid optimeerimisi. Kuid, te ei tohiks PageSpeed ​​Insightsit kasutada kuna rõhuasetus on hinnetel (ja mitte laadimisaegadel), mida see isegi ei mõõda, siis kasutage selle asemel GTmetrixit või mõnda muud tööriista.

3. Mõelge Google’ile
Mõelge Google’ile pole ka suurepärane. Nii nagu PageSpeed ​​Insights, on soovitused mõnevõrra laiad (GTmetrixiga saate soovitusi tegelikult laiendada, et näha, millised pistikprogrammid, skriptid ja pildid teie saiti aeglustavad). Mõelge: Google ei tee seda.

Mõelge Google Mobile Speediga

4. Google Analytics
Iga lehe mobiili laadimisaegu saate vaadata jaotises Käitumine > Saidi kiirus seejärel lisage segment mobiili- ja tahvelarvutite liikluse jaoks. kiirussoovitused võib olla abiks ka vahekaart, kuid see viitab jällegi Google PageSpeed ​​Insightsi soovitustele, mis pole üldse eriti kasulikud.

1. Luba mobiilne vahemälu

Enamik vahemälu pluginaid, näiteks WP Rocket ja WP kiireim vahemälu on võimalus mobiilne vahemälu.

Mobiilne vahemälu

Kui teie vahemälu pistikprogramm ei sisalda mobiiltelefoni vahemällu salvestamist, uurige, kas see vähemalt toetab seda. Kui ei, kaaluge vahemälu plugina kasutamist. Mõnel on ka võimalus luua eraldi vahemälifailid mobiilseadmetele mis tagab, et mobiilipõhised elemendid on vahemällu salvestatud (abiks peamiselt siis, kui kasutate mobiilset pistikprogrammi, näiteks WP Touch, WP Mobile Detect või JetPacki mobiilteema).

Mobiili vahemälu eellaadimine töölaua asemel
Vahemälu pistikprogrammidel on võimalus eellaadida töölaua või mobiilse vahemälu, kuid mitte mõlemat. Kui enamik külastajaid vaatab teie saiti mobiililt ja teil on palju mobiilipõhiseid kujunduselemente, mida soovite kiiremini laadida, saate töölaua asemel eelis laadida mobiilside vahemälu. Saate lubada mobiili eellaadimise rakendusega WP Rocketi abistaja plugin. Muude vahemälu pistikprogrammide puhul peab Google kontrollima, kas neil on võimalus lubada tavalise eellaadimise asemel mobiilne eellaadimine.

WP Rocket ütleb:

2. Kasutage kohandatavaid pilte

Kui kuvatava skaalaga piltide arv ei ole 100%, kui katsetate oma saiti GTmetrixi mobiilsidetestil, peaks need vead parandama kohanemispiltide abil.

Kohanduvad pildid tuvastab teie külastaja ekraani suuruse ja loob, salvestab vahemällu ja edastab seadmele teie veebisaidi manustatud HTML-piltide asjakohased ümberskaalatud versioonid. ”

Samm 1: Testige oma saiti GTmetrixis (Android), et näha mobiilis kuvatavaid skaleeritud pildivigu.

GTmetrix mobiilne test

Esitage skaleeritud pilte mobiiltelefonil

2. samm: Otsige GTmetrixist üles soovitatud pildi laius.

Maksimaalne taustalaius

3. samm: Installige adaptiivne piltide pistikprogramm saidilt ShortPixel või Kohanduvad pildid.

ShortPixeli kohanduvad pildid

3. samm: Pistikprogrammi seadetes määrake tausta maksimaalne laius GTmetrixi pakutavate mõõtmete juurde (jaotise mastaabis piltide osas). Salvesta muudatused. WebP toe jaoks on veel mõned seaded, piltide laisk laadimine, nutikas kärpimine ja EXIF-andmete eemaldamine.

Tausta maksimaalne laius

4. samm: Kontrollige oma saiti uuesti GTmetrixis (Android) ja kuvage skaalatud pilte peaks olema 100%.

GTmetrix mobiilne test

3. Luba Cloudflare Mirage

Pilv ütleb:

“Mirage loodi selleks, et muuta piltide laadimine kiiremaks kahel peamisel viisil: 1) väiksemate piltide edastamiseks väiksemate ekraanidega seadmetele; ja 2) “laiska laadimisega” pildid ainult siis, kui need kuvati vaateaknas. Mõlemad optimeerimised olid mõeldud peamiselt mobiilseadmete veebi jõudluse kiirendamiseks. ”

See on Cloudflare’i funktsioon, kuid te ei peaks seda vajama, kuna seal on tasuta laisa laadimise ja adaptiivsed pildipistikprogrammid, mis teevad sama asja. Mirage on siiski alternatiiv.

Pilvetulede miraaž

4. Kasutage tundlikke teemasid ja pistikprogramme

Vastuvõtlikud teemad ja pistikprogrammid kohanduvad loomulikult mobiilseadmetega.

Miks see on oluline? Kuna sarnaselt kohandatavate piltidega muudetakse ka teie veebisaidi muude elementide suurust automaatselt, et need sobiksid mobiiliekraanidega, muutes need laadimiseks kiiremaks kui lauaarvuti versioon.

Ma isiklikult kasutan StudioPressi ja nende Genesis Frameworkit, mida kasutab ka Yoast.

Vastuvõtlik disain

Seadmepõhine vahemälu on mõne CDN-iga funktsioon. See võimaldab vahemällu salvestada konkreetseid elemente, mis põhinevad kasutaja seadmel, kuid seda tuleks kasutada ainult siis, kui teie WordPressi sait ei reageeri mobiilile.

5. Parandage mobiili ümbersuunamised

Kui näete GTmetrixis vigu “minimeeri ümbersuunamine”, siis on see tõenäoliselt üks järgmistest:

 • Olete muutnud HTTPS-i või WWW-d ega linke värskendanud
 • Lehereeglid seadistate Cloudflare’is koos edastavate URL-idega
 • Valesti kodeeritud või valesti konfigureeritud pistikprogrammid suunavad veebisaidi liiklust
 • Cloudflare SSL-i valikud ei ühildu teie serveri konfiguratsiooniga (vt juhendaja)

Kui kasutate Cloudflare, saate kasutada ka neid mobiili ümbersuunamise võimalus mis nende sõnul „suunab mobiilseadmete külastajad automaatselt mobiilile optimeeritud alamdomeeni. Ümbersuunamine toimub Cloudflare’i võrgu servas, parandades laadimisaega, vältides lähteserverisse ümbersuunamist – see on eriti väärtuslik mobiilsidevõrkudes, mis pakuvad sisu aeglasemalt kui wifi. ”

Minimeeri ümbersuunamise vead

Häälestamise ümbersuunamised serveri tasemel
Kui teil on mobiilne alamdomeen (või mis tahes ümbersuunamine selles küsimuses), on kõige parem seadistada see serveri tasemel, nii et see ei puuduta kunagi WordPressi. Serveritaseme ümbersuunamised on kiiremad kui pistikprogrammid.

6. Vähendage serveri reageerimise aega

Teie server (hostimine) on # 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis.

Oma saidi kontrollimiseks käivitage oma sait Google PageSpeed ​​Insights kaudu serveri reageerimise aeg mis peaks olema <200 ms nagu Google soovitab. GoDaddy ja EIG (Bluehost, HostGator, iPage, Site5) on aeglaste serverite jaoks kurikuulus. See on tuntud Twitteris ja Facebooki gruppides. Ühine WordPressi majutamise Facebooki grupp ja vaadake küsitlusi, mis võõrustamisel tehti.

Vähendage serveri reageerimise aega

SiteGround ja Pilves on tavaliselt nr 1 ja 2. Paljud inimesed juba rändasid ja postitasid oma uued laadimisajad Twitterisse – erinevus võib vahel olla kuni 8 sekundit. Nii SiteGround (jagatud) kui ka Cloudways (pilv) on head võimalused sõltuvalt teie eelarvest ja vajadustest, kuid mõlemad on maailmad paremad kui GoDaddy ja EIG. Mõlemad rändavad teid ka tasuta.

Nii SiteGround kui ka Cloudways rändavad teid tasuta.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

7. Ärge kasutage AMP-d

AMP (kiirendatud mobiililehed) on Google’i projekt, mis muudab mobiililehtede laadimise kiiremaks, andes teile mobiiliotsingutulemustes AMP-templi.

Kuid AMP muudab täielikult ka teie mobiili kujundust.

Kinsta’s konversioonide arv langes 58% AMP lisamisel ja pärast seda on nad tagasi oma tavapärastele mobiililehtedele. Olen otsustanud ka AMP vastu, kuna disain ei tundu kuigi hea. Kujunduses on abiks AMP-pistikprogrammid, kuid see on endiselt üsna piiratud ja võite tulemuses pettuda. Ja kui otsustasite lisada AMP ja seejärel selle eemaldada, on see lisatöö, kuna peate seadistama ümbersuunamised ja võtma muid meetmeid, et naasta tavalistele mobiililehtedele.

Ohverdate disaini ja konversioonid kiiruse nimel. Kas AMP on seda väärt? Ma ei kasuta seda.

AMP Google'is

Kunagi kasutasin AMP-d, kuid olen selle vahepeal eemaldanud:

amp-lehed

Kui otsustate kasutada AMP-d, kasutage AMP WP-pistikprogrammi
Kui soovite lisada AMP, peaksite tõenäoliselt kasutama seda AMP WP-pistikprogrammi jaoks. Sellel on kõigist minu nähtud AMP-pistikprogrammidest kõige rohkem kohandamisvõimalusi (isegi AMP pistikprogramm toetavad Google ja Automattic). Seal on ka Liim pärmi jaoks & AMP millel on ka minimaalsed võimalused.

AMP WP jaoks

Cloudflare AMP päris URL

Cloudflare ütleb AMP päris URL-id “Tähendab seda, et lehte saab salvestada AMP vahemällu ja kiiresti teenindada, kuvades brauseri navigeerimisribal algset saidi URL-i.”

Selle leiate Cloudflare’i kiiruse seadetest:

Cloudflare AMP Real

8. Töölaua optimeerimine viiakse üle mobiili

Enamik töölauakiiruse optimeerimisi kantakse üle teie veebisaidile.

Ma räägin:

 • CDN-i lisamine
 • Piltide optimeerimine
 • Pistikprogrammide optimeerimine
 • Andmebaasi puhastamine
 • PHP versioonide uuendamine
 • Serveri / hostingu täiendamine
 • Hea vahemälu pistikprogrammi seadistamine
 • Väliste skriptide (nt Google Fonts) optimeerimine

Kui teie mobiil- ja lauaarvuti vajavad tööd GTmetrixis, ei muretseks ma alguses nii palju teie mobiilisaitide pärast. Luba mobiilne vahemällu salvestamine (vahemälu pistikprogrammis), seejärel keskenduge rangelt oma GTmetrixi soovitustele, samuti WordPressi kiiruse optimeerimise peamistele teguritele.

Kui otsite WordPressi pistikprogrammide teegist otsingut „mobiili kiirus”, ei tule WordPressi saitide spetsiaalselt mobiilseadmete jaoks optimeerimiseks vaevalt midagi. Alustage töölaua optimeerimisega!

9. Käivitage PHP 7.3+

See on ülilihtne ja võib teie saidi muuta 2-3x kiiremini.

WordPress PHP võrdlusalused

Esiteks logige sisse oma hostikontole ja minge PHP versioonihaldurisse, seejärel veenduge, et kasutate uusimat PHP versiooni, mida teie host toetab. Mõni hostiettevõtja laseb kiiremini välja uuema PHP versiooni kui teised, kuid ideaaljuhul peaksite käitama PHP 7.3 või uuemat. Võite kasutada ka Kuva PHP-versiooni pistikprogramm vaadake, millist versiooni praegu kasutate.

PHP värskendus

Mõnikord võivad ühildumatud pistikprogrammid PHP-versioonide uuendamisel vigu põhjustada. See tähendab, et neid ei hooldata hästi ja peaksite kaaluma nende pistikprogrammide kustutamist või asendamist. Nagu alati, tehke enne täiendamist varukoopia, kuid saate alati naasta varasemale PHP versioonile.

10. Seadistage CDN

Pole mingit põhjust mitte kasutada Cloudflare’i tasuta CDN.

Neil on üle 200 andmekeskuse kogu maailmas. Kasutades neid andmekeskusi oma veebisaidil raskete failide majutamiseks, vähendate seda geograafiline kaugus serveri ja külastajate vahel (soovitus WordPressi optimeerimise juhendis). Laadite ribalaiuse tarbimise ka Cloudflare’i, mis aitab säästa protsessori tarbimist ja raha teie hostiarvel.

Cloudflare’i seadistamiseks registreeruge tasuta konto saamiseks, haarake Cloudflare’ist 2 nimeserverit ja muutke siis oma domeeni registripidajas nimeservereid. Selle levitamiseks kulub umbes 24 tundi.

Mitme CDN-i seadistamine
Mitu CDN-i = rohkem andmekeskusi = teie sisu kiirem edastamine. Väikestel veebisaitidel peaks Cloudflare’iga kõik korras olema, kuid kui olete kiiruse suhtes tõsiseltvõetav või teil on suur veebisait, võite kaaluda täiendavat CDN-i mõnelt inimeselt, näiteks StackPath või KeyCDN (ma kasutan Cloudflare + StackPath). Ehkki Cloudflare nõuab nimeserverite muutmist, on teised CDN-id palju lihtsamad. Nad määravad teile CDN-URL-i, mille jaoks enamikul vahemälu pistikprogrammidel on väli või mida nad kasutavad CDN Lubar.

Mitu CDN-i

11. Optimeeri pilte

Pilte saab vastavalt GTmetrixile optimeerida kolmel viisil:

 • Esitage skaleeritud pilte: suurte piltide suuruse muutmine väiksemaks
 • Piltide optimeerimine (kadudeta tihendamine): proovige rakendust ShortPixel, Imagify või Smush
 • Täpsustage pildi mõõtmed: laiuse + kõrguse lisamine pildi HTML-i või CSS-i

GTmetrix näitab ainult ühe lehe vigu. Sellepärast on kõige parem optimeerida pilte, mis ilmuvad kõigepealt mitmele lehele (logo, külgriba ja jaluse pildid), ja seejärel töötada läbi oma kõige olulisemad lehed. Samuti on kõige parem alustada piltide skaleerimine kuna see nõuab piltide kärpimist / suuruse muutmist ja nende uuesti üleslaadimist. GTmetrix ütleb teile mõõtmeteta piltide ja nende, millel on, õiged mõõtmed pole täpsustatud laiust + kõrgust HTML-is või CSS-is.

Kujutise mõõtmete petmise lehe loomine
Soovitan luua liuguste mõõtmete, täislaiusega ajaveebipiltide, esiletõstetud piltide jms jaoks “pildi mõõtmete petmise leht”. Nii saate enne üleslaadimist neid kärpida + nende suurust suuruseks muuta ja te ei peaks seda tegema kuva uuesti skaleeritud pildivigu.

12. Optimeerige pistikprogramme

Liiga palju pistikprogramme või kõrge CPU-pluginaid (eriti neid, mis kasutavad väliseid skripte) võib teie saiti aeglustada, isegi mobiilis. Olen väga valiv, milliseid pistikprogramme ma kasutan, ja testin pärast uue pistikprogrammi installimist oma GTmetrix-i aruannet. Kasutage alati kiireimaid, kergeid ja usaldusväärseid pistikprogramme.

Vara puhastus on suurepärane pluginate kiirendamiseks. See võimaldab teil näha, milliseid pistikprogramme, skripte ja stiile teatud lehtedele laaditakse, seejärel keelata need valikuliselt sisul, kus neid pole vaja laadida. Kui te seda juba ei tee, soovitaksin 100% kasutada Asset CleanUpi.

 • Vältige kõrge CPU pistikprogramme: vältige seda aeglaste pluginate loendit. Tavalised aeglased pistikprogrammid hõlmavad sotsiaalse jagamise pistikprogramme, portfelle, liugurit, statistikat, varukoopiaid ja muud.
 • Asendage kõrge CPU-pistikprogrammid kiiremate pistikprogrammidega: nõutakse mõningaid uuringuid, kuid asendage kõik kõrge CPU-ga pistikprogrammid kiiremate ja kergemate pluginatega.
 • Kustutage pistikprogrammid, mida te ei vaja: kas saate pluginaid koodiga asendada (nt sisestada GA jälgimiskoodi otse, kasutada pistikprogrammide asemel Facebooki vidinaid või luua HTML + CSS-is sisukorra? Kas pluginaid saate koodiga asendada, tehke seda.
 • Ärge kasutage JetPacki paari mooduli jaoks: esiteks keelake kõik moodulid, mida te silumisseadetes praegu ei kasuta. Järgmisena on teil tõesti JetPacki vaja, kui kasutate seda ainult paariks asjaks? Saitide aeglustamine on kurikuulus. Olete kihla, et leiate mitte ülespuhutud pistikprogrammi, millel oleks ainult sama funktsionaalsus.
 • Leidke oma aeglasemad pistikprogrammid: kasutage aeglaseimate pistikprogrammide nägemiseks vahekaarti GTmetrix Waterfall või Query Monitor (päringud komponentide kaupa). Kui pistikprogramm kuvatakse teie lehel PageSpeed ​​+ YSlow mitu korda, võib see olla ka indikaator.

13. Optimeerige väliseid skripte

Välised skriptid on kõik, mis tõmbab väljastpoolt veebisaite päringuid.

Kõige tavalisemad välised skriptid on Google Fonts, Google Analytics, Google Tag Manager, AdSense, Maps, sotsiaalse jagamise pistikprogrammid, manustatud videod, Gravatars ja isegi Facebook Pixel.

Välised skriptid GTmetrixis

Mõnda kolmanda osapoole skripti on lihtne optimeerida:

 • Google’i fondid saab kohapeal kombineerida ja hostida, kasutades WP Rocket, Autoptimize või isegi Asset CleanUp. Olge fontide ja raskustega minimaalne!
 • Google Analytics saab optimeerida WP Rocketi või CAOS Analyticsi abil.
 • Manustatud videod saab laisalt laadida ja iframe’i eelvaatepildiga asendada, kasutades WP Rocketti, WP YouTube Lyte’i või kerged YouTube’i manused.
 • Lisage brauseri vahemälu teenusesse Facebook Pixel saab teha WP Rocketi lisandmooduli abil.
 • Sotsiaalse jagamise pistikprogrammid tuleb värskendada „sarnaste arvudena” (vähemalt paljud neist teevad seda). See nõuab lihtsalt kergete ühiskondlike jagamisprogrammide pluginate leidmist ja testimist.
 • Kasutamata JetPacki moodulid tuleks keelata (leidke need silumisseadetes).

Teiste kolmandate osapoolte skriptid pole nii lihtsad:

 • Google AdSense saab laadida asünkroonselt, laisk laaditud, või võite proovida Cloudflare’i SG Railgun mis aitab dünaamilist sisu kiirendada. Kuid neid võib olla keeruline rakendada ja AdSense võib GTmetrixi hindeid ja laadimisaegu absoluutselt tappa. Seetõttu soovitan selle asemel sidusettevõtte turundust.
 • Google Tag Manager tuleks kasutada ainult suurte, optimeerimata saitide jaoks. Muidu teeb see laadimisaegadele tavaliselt rohkem kahju kui kasu.

14. Eelühendus ja eelhäälestamine

Eelühenduse loomine ja eelloendus on brauseritel hõlpsam ennetada kolmandate osapoolte taotlusi (Google Fonts, Analytics, AdSense, manustatud videod ja muud välised veebisaidid).

Mozilla ütleb:

„DNS-i taotlused on ribalaiuse osas väga väikesed, kuid latentsus võib olla üsna kõrge, eriti mobiilsidevõrkudes. DNS-tulemuste spekulatiivse eelinformatsiooni abil saab latentsusaega teatud kellaaegadel vähendada, näiteks kui kasutaja klõpsab lingil. Mõnel juhul saab latentsusaega vähendada ühe sekundi võrra. ”

Kuidas DNS-päringuid eelhankida
Pre * Peo ressursi näpunäited omab järgmisi funktsioone: DNS eeltoomine, eelrenderdamine, eelühendus, eelloendus ja eellaadimine (siin on nende määratlused). Need on abiks, kui teie saidil on kolmanda osapoole skripte (Google Fonts, Analytics, YouTube’i videod, Gravatars jne). Kopeeri see nimekiri tavalised välisdomeenid (või lisage oma) ja lisage need kas Pre * Party või WP Rocket.

Eellaadista DNS-taotlused

15. Kasutage parema vahemälu pistikprogrammi

Kõik vahemälu pistikprogrammid pole võrdsed.

WP Rocketi hinnang on Facebooki küsitlustes tavaliselt # 1 ja see annab parimad töölaua ja mobiili laadimisajad (ja GTmetrixi hinded). Põhjus on see, et WP Rocket sisaldab rohkem funktsioone kui muud vahemälu pistikprogrammid. Kui kasutaksite mõnda muud vahemälu pistikprogrammi, millel pole neid funktsioone, peaksite installima umbes 6-7 lisamoodulit, samas kui WP Rocketil on kõik need funktsioonid sisseehitatud.

Tulemus?

Vähem saidil pistikprogramme, veelgi rohkem kiiruse optimeerimise funktsioone ja paremaid tulemusi.

WP raketi funktsioonid, mis ei kuulu enamiku vahemälu pluginate juurde:

 • Andmebaasi puhastamine: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP-Optimize.
 • Laisk laadimine: sisseehitatud WP Rocketti või kasutage WP YouTube Lyte’i.
 • Südame löögi kontroll: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage pulsijuhtimist.
 • Kohalik Google Analytics: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage CAOS Analyticsit.
 • Kohalikud Google’i fondid: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage OMGF-i või SHGF-i.
 • Eeltaotluse DNS-taotlused: sisseehitatud WP raketi või kasutage Pre * Party Resource Hints.
 • Facebooki pikslibrauseri vahemälu: sisseehitatud WP raketi (ükski teine ​​pistikprogramm seda ei tee).
 • CDN-id: sisseehitatud WP Rocketti (mõlemad Cloudflare + mitu CDN-d) või kasutage CDN-i lubajat.

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

16. Puhastage oma andmebaas

Andmebaasi sagedane puhastamine hoiab ära selle ülespuhumise.

Sa võid kasutada WP-optimeerimine või WP Rocket iganädalase või kahe nädala tagant andmebaasi puhastamise kavandamiseks (kuid soovitatav on teha varukoopia). Tavaliselt tuleks kõik seadetest kustutada, välja arvatud kinnitamata kommentaarid. Andmebaasitabeleid jätavad sageli kustutatud pistikprogrammid, iga kord, kui redigeerite postitust, luuakse postituse revideerimine, peaksite prügikastikausta tühjendama jne..

WP-Optimeeri puhas andmebaas

Samuti soovitan Perfmattersil või Clearfy’l piirata postituse korrigeerimisi 2-3-ni, keelata automaatsed mustandid ja keelata pingbacks + trackbacks. Kutsun neid “mitmesuguseid optimeerimisi” ja kasutan Parfüümide autor Kinsta millel on järgmised funktsioonid (see võimaldab ka pistikprogrammid + skriptid valikuliselt keelata):

perfumeerijate omadused

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f680; Kas töölaua optimeerimine parandab ka mobiilide laadimisaega?

Jah, peaaegu kõik töölaual tehtud optimeerimised parandavad ka mobiilide laadimisaegu. Sellepärast on kõige parem need kõigepealt parandada.

&# x1f680; Milline on WordPressis mobiili kiiruse parandamise lihtsaim viis?

Kasutage adaptiivset piltide pistikprogrammi (nt ShortPixelist), et veenduda, et teie piltide suurus mobiiltelefonide jaoks on korrektne. Kui kasutate oma mobiilisaidi jaoks eraldi alamdomeeni, veenduge, et ümbersuunamised on õigesti seadistatud ja et te ei saaks GTmetrixis ümbersuunamisvigu.

&# x1f680; milliseid töölaua optimeerimisi üle kantakse mobiilile?

Hostimine, PHP versioonide uuendamine ja piltide, fontide ja pistikprogrammide optimeerimine viivad kõik üle mobiiltelefoni ning mõjutavad oluliselt nii teie mobiili kui ka töölaua kiirust. Väga tähtis!

&# x1f680; Mis saab Google PageSpeed ​​Insightsi mobiilisoovitustest?

Teil on palju parem pöörata tähelepanu GTmetriksi vahekaardile Juga kui Google PageSpeed ​​Insights, kuna see ütleb teile täpselt, millised elemendid laadivad kõige kauem ja soovitused on täpsemad. Enamik WordPressi kogukonnast soovitab teil mitte pöörata tähelepanu isegi Google PageSpeed ​​Insightsile ja keskenduda selle asemel GTmetrixile.

&# x1f680; Milline on kõige täpsem viis mobiilsete laadimisaegade testimiseks?

Ma eelistan GTmetrixi mobiilset testimisriista, mida saate kasutada tasuta GTmetriksi konto registreerumisel ja seejärel oma saidi Android-is testida.

Vajad abi oma WordPressi mobiilsidekiiruse osas?

Saatke mulle oma kommentaarides oma GTmetrixi aruanne ja annan hea meelega mõned näpunäited. Või kui soovite palgata minu meeskonna ja mina, et muuta teie WordPressi sait kiiremaks (nii mobiilseks kui ka lauaarvutiks), pakume ka WordPressi kiiruse optimeerimise teenust koos enne ja pärast GTmetrixi aruandeid.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map