Kuidas kinnitada aeglast WordPressi majutamist saidil Ground & Vältige CPU limiite (kasutage PHP 7.4, Cloudflare, Setup WP Rocket või SG Optimizer)

Teil on aeglane WordPressi sait SiteGround?


Ka minul oli see probleem; minu GTmetriksi hinded olid iga kirjutatud ajaveebi postituse puhul 100% lähedal (kuna olen kiirusest kinnisideeks), kuid minu laadimisajad võivad ulatuda 10+ sekundini. Mul on enamiku postituste kohta palju pilte ja kommentaare, kuid GTmetrixis polnud sõna otseses mõttes muud teha. Lõpuks jõudsin järeldusele, et SiteGroundi poolpühendatud GoGeeki plaan ja isegi nende pilvemajutus polnud piisavalt kiire (spoiler: käisin SiteGroundist Cloudways).

See õpetus hõlmab kõike, mida peate teadma GTmetrixis paremate tulemuste + laadimisaegade saavutamiseks. SiteGround sobib suurepäraselt jagatud hostimiseks, kuid kui teil on WooCommerce, AdSense, kõrge CPU pistikprogrammid või välised skriptid, jätaksin jagatud hostimise kõik koos vahele. Nende jagatud serverid ei saa sageli vajalike ressurssidega hakkama, põhjustades aeglast WordPress-saiti.

Seal on paremaid võimalusi kui SiteGroundi pilvesalvestusele Cloudways TEHA pakub sama 2 protsessori + 4 GB muutmälu hinnaga 42 dollarit kuus (SiteGroundi asemel 80 dollarit kuus). Minu soovitus on optimeerida oma saiti nii hästi kui võimalik, kuid jälgige serveri reageerimisaegu, mida saate Google PageSpeed ​​Insightsis mõõta. Kui need on aeglased, teate probleemi.

1. Minge üle PHP 7.4-le

SiteGround andis välja PHP 7.4, mida saate oma juhtpaneelile täiendada.

See on märkimisväärselt kiirem, eriti kui teil on praegu vanem PHP-versioon ja see on üks lihtsamaid viise oma saidi kiirendamiseks. Tasub võtta varukoopia ning veenduda, et pistikprogrammid ja teema ühilduvad, ehkki PHP ühilduvuse kontroll on omamoodi kasutu.

SiteGround PHP 7.4 teadaanne

Kuidas uuendada PHP 7.4-le saidil SiteGround

 • Logi sisse oma kontole
 • Klõpsake vasakpoolses menüüs nuppu Devs
 • Klõpsake nuppu PHP Manager
 • Klõpsake redigeerimise ikooni
 • Muutke PHP versiooni ja klõpsake kinnita (ekraanipilt allpool)

SiteGround värskenduse PHP versioon

2. Kasutage SG Optimizer asemel WP Rocket

Kas peaksite kasutama SG Optimizerit või WP Rocketti? Lähme selle eest ära.

WP Rocketil on endiselt rohkem kiiruse optimeerimist kui SG optimeerija (isegi SG Optimizeri suure värskenduse korral), mis tähendab, et näete WP Rocketi abil kindlasti kindlasti paremaid tulemusi. See võimaldab teil teha asju, mida SG Optimizer ei tee: hostita kohapeal analüütikat, laiska laadige videoid ja iframe, asendage iframe eelvaatepildiga, puhastage andmebaas, mitme CDN-i integreerimine ja palju muud.

SG Optimizeri peamine eelis on see, et nende vahemällu salvestamine on (arvatavasti kiirem) kui ükski teine ​​vahemälu pistikprogramm, kuna see kasutab serveripõhist vahemälu, mitte failipõhist vahemälu. Olen siiski testinud nii SG Optimizerit kui ka WP Rocketti ja alati leidnud end WP Rockettilt, kui SG Optimizer on desinstalleeritud. Iga sait on erinev, seetõttu soovitan teha oma testid.

Teine võimalus on kasutada WP raketti kõige jaoks, kuid mitte vahemällu salvestamiseks. Selleks peaksite konfigureerima WP Rocketi sätted nii, et nad käsitleksid kõike (välja arvatud vahemälu). Järgmisena keelake WP Rocketi lehe vahemälu, kasutades nende abistaja pistikprogramm. Lõpuks installige SG Optimizer ja kasutage seda ainult vahemällu salvestamiseks (kuid WP Rocketi hallatavate funktsioonide kattumise vältimiseks keelake kõik muu).

On põhjust, miks WP Rocket on tavaliselt Facebooki küsitlustes vahemälu pistikprogramm nr 1:

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Siin on, mida SiteGround ütleb, kuid olen nõus sellega mitte nõustuma. Tehke jällegi oma testid!

SG-optimeerija vs vahemälu pluginad

3. Seadistage vahemälu pistikprogramm õigesti

Ükskõik, millist vahemälu pistikprogrammi kasutate, on 110% oluline, et see oleks optimaalselt konfigureeritud. Kui kasutate ainult SG Optimizerit, võiksite proovida WP Rocketti, WP kiireimat vahemälu või Swifti, et hoolitseda muude optimeerimiste eest. Ärge unustage pluginate vahel funktsioonide dubleerimist.

4. Aktiveerige CloudGlare’i CDN saidil SiteGround

Cloudflare’i CDN oli nüüd üle 200 andmekeskuse (whoa). Ja see on endiselt tasuta!

Miks keegi seda ei kasutaks, on minust väljaspool, aga võite aktiveerige see SiteGroundi juhtpaneelil.

Cloudflare SiteGround cPanel

Peaksite ikkagi oma seadistused konfigureerima Cloudflare armatuurlaud. Siin on mõned näpunäited:

 • Kiirus: Brotli ja raketilaaduri lubamine
 • Kraabikilp: lubage kuumade linkide kaitset
 • Tulemüür: blokeerige Wordfence’i reaalajas liikluse aruandes olevad halvad robotid
 • Lehe reeglid: Cloudflare on palju lehe reeglid kiiruse, turvalisuse, ühilduvuse jaoks

5. Vältige SiteGroundi CPU limiitide löömist

Teie saidiplaani plaanil peab olema piisavalt serveriressursid oma veebisaidi ressursitarbimisega kohanemiseks. Kui seda ei juhtu, saate saidilt SiteGround CPU-teatisi, mis ähvardab teie veebisaidi sulgeda, kuid see on ka hea põhjus, miks teie WordPressi sait töötab SiteGroundis aeglaselt. Selle põhjuseks on asjaolu, et teie server on tõenäoliselt ülekoormatud ja “stressist väljas”.

Suunake SiteGroundi funktsioonide leht ja kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid”. Hõljutage kursorit kohal Server ja vaadake, kui palju ressursse teie plaaniga kaasas on:

SiteGround Serveri ressursside võrdlus

Järgmisena võrrelge seda oma protsessori tarbimisega (see on ekraanipilt nende pilvemajutusest):

Vähendage CPU-kasutust-WordPressi

Kui ületate CPU limiite, saate selle meili:

SiteGround CPU limiidid

Kas olete protsessori limiidi ületanud??

Kui jah, siis vajate hostimiskava, mis sisaldab rohkem serveriressursse (Protsessori piirid on märgitud saidi SiteGround suurimaks languseks). Saate saidi SiteGround abil versiooniuuendusi uuendada, kuid kui olete juba nende GoGeek-plaani või pilvemajutusel, siis kindlasti mitte uuemale versioonile üle minna. Nagu ma juba ütlesin, on SiteGround teatud ajani suurepärane, kuid kui olete GoGeekist välja kasvanud või kulutate pikendamishindade tõttu 35 dollarit kuus, tehke iseennast ja soosige ning kolige Pilves.

6. Keela valikuliselt pistikprogrammid kindlatel lehtedel

Räägime varapuhastusest ja täiustajatest.

Mõlemad lasevad valikuliselt pistikprogrammide keelamine, skriptid ja stiilid teatud lehtedele laadimisel. Selle tulemuseks on vähem HTTP-päringuid ja kiiremaid laadimisaegu, kuna mõned pistikprogrammid on kurikuulusalt aeglased.

Näited:

 • Keela WooCommendi funktsioonid muudel kui e-kaubanduse lehtedel
 • Keela sisu liugklapi pistikprogramm ilma liuguriteta
 • Keelake sisu rikaste lõikude pistikprogramm ilma rikaste lõikudeta
 • Keela sisu kontaktivormi pistikprogramm ilma kontaktivormita
 • Keelake AdSense’i või sidusettevõtete lingid seal, kus neid ei näidata
 • Keela kõigil lehtedel sotsiaalse jagamise pistikprogramm (kuna see on tavaliselt ajaveebipostituste jaoks)
 • Keela WooCommendi skriptid, stiilid ja ostukorvifragmendid mitte-e-kaubanduse lehtedel

Samm 1: Installige pistikprogramm Asset CleanUp või Perfmatters.

Vara puhastamise pistikprogramm

2. samm: Muutke lehte või postitust ja keelake kasutamata elementide valikuline laadimine lehele:

Keela WordPressi välised skriptid

7. Optimeerige pilte

Suured, optimeerimata pildid võivad aeglase veebisaidi põhjustada ka saidil SiteGround.

Kui näete GTmetrixis kuvatavaid skaalatud pildivigu, tähendab see, et laadite üles pilte, mis on liiga suured ja neid tuleb kärpida ja / või muuta suurus vastavalt õigetele mõõtmetele (mida GTmetrix teile pakub). Võite näha ka täpsustatud pildi mõõtmete vigu, mis tähendab, et peate pildi HTML-ile lisama laiuse + kõrguse. Lõpuks, kui näete piltide optimeerimise viga, peate need kadudeta tihendama ja ainus minu leitud plugin, mis saab iga kord 100%, on ShortPixel.

Kujutise optimeerimine GTmetrixis

8. Optimeerige Google Fonts

Kui kasutate Google Fonti, siis kontrollige oma GTmetrixi aruannet optimeerimisprobleemide kohta:

Google Fonts GTmetrix

Fontide optimeerimiseks võib aidata mitmeid pistikprogramme: OMGF, WP Rocket, ise hostitud Google’i fondid, automaatoptimeerimine, isegi varapuhastus. Kuid ideaalne meetod on fontide hostimine kohalikul tasandil.

Selleks laadige oma fondid alla otse Google Fontide veebisaidilt, jättes fontide arvu ja kaalu kaalu minimaalseks (kuna rohkem fonte võib tähendada ka rohkem taotlusi).

Seejärel teisendage failid veebifondifailideks, kasutades sellist tööriista Transfonter. Pärast teisendamist laadige need üles oma kausta wp-content / uploads ja lisage fonte CSS-i. Testige fonti, määrake vaikimisi font tagasilöökidega ja olete kuldne. Lisateavet leiate minu kohalike fontide juhendist (ülal).

9. Optimeerige kolmandate osapoolte taotlusi

Kolmandate osapoolte taotlused on kõik, mis tõmbavad päringuid väljastpoolt veebisaite.

See võib olla Google Fonts, Analytics, AdSense, Tag Manager, Maps, manustatud YouTube’i videod, Gravatars, sotsiaalsete aktsiate loendused, Facebook Pixel või isegi pistikprogrammid, mis loovad väliseid taotlusi.

Mõnda kolmanda osapoole taotlust on lihtne optimeerida:

WP Rocketi lisandmooduli seaded võimaldavad teil seda teha võõrustage Google Analyticsi kohapeal ja lubage Facebook Pixeli brauseri vahemällu salvestamine. Nende meediumiseaded võimaldavad teil YouTube’i videoid laiska laadida ja asendada iframe’i eelvaatepildiga. Disqusel on selle jaoks tingimusliku laadimise pistikprogramm ning Google Maps + manustatud sotsiaalseid postitusi saab võtta ekraanipildina ja kasutada manuse asemel pildina.

Mõne kolmanda osapoole taotlus pole nii lihtne:

Google AdSense’i, Google Tag Manager’i ja Gravatarsi on natuke keerulisem optimeerida. Võite AdSense’i asünklikult laadida ja proovida selle laiska laadimist, kuid see on nii. Google Tag Managerit tuleks kasutada ainult suurte, optimeerimata veebisaitide jaoks. Ja ma ei ole Gravatarsi jaoks head lahendust leidnud (olen proovinud peaaegu kõiki Gravatar’i vahemälu pistikprogramme) ja lubanud need keelata.

Välised skriptid

10. Vältige ressursse vajavaid pistikprogramme

Kui kasutate pahatahtlikult aeglaseid pistikprogramme, ei pruugi SiteGround’i jagatud hostimine olla piisav.

Need pistikprogrammid on tavaliselt portfellid, liugurid, reaalajas vestlus, varundamine, statistika, seotud postitused, sotsiaalne jagamine, kalender või isegi WooCommerce ja WPML. Muidugi sõltub see, milliseid pistikprogramme te kasutate ja kui hästi on neid kiiruse arendamisel välja töötatud. Siin on tavalised süüdlased:

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

11. Lõpetage viimased 10% parfüümidega

Seal on palju “mitmesugused optimeerimised ” mis ei kuulu tegelikult kiiruse optimeerimise peamistesse kategooriatesse. Ma räägin automaatse salvestamise, pikslite ja jäljendite keelamisest, postituse korrigeerimise piiramisest, DNS-i eelhankimisest ja eelühendusest ning sisuliselt paistete eemaldamisest teie saidilt.

Perfmaatikute pistikprogramm (autor Kinsta) hoolitseb selle viimase 10% kiiruse optimeerimise eest:

perfumeerijate omadused

12. Leidke kitsaskohti GTmetrixist

GTmetrixit saab kasutada rohkemate tulemuste ja laadimisaegade mõõtmiseks. Seda saab kasutada ka selleks, et täpsustada, miks teie veebisait on SiteGroundi aeglane, aeglased pistikprogrammid, ttfb, jne. Siin on näited:

Aeg esimese baitini

Aeg esimese baitini

Aeglased pistikprogrammid

Aeglane WordPressi pistikprogramm

13. Mõõda serveri reageerimise ajad

Aeg on lõplikult teada saada, kas SiteGroundi hostimine on teie probleem.

Esitage oma saiti Google PageSpeed ​​Insightsi ja kontrollige oma serveri reageerimisaega mis peaks olema alla 200ms, nagu Google soovitab. Kui seda pole, vajate võimsamat serverit.

Vähendage serveri reageerimise aega

14. Hankige pilvemajutus (mitte saidilt SiteGround)

Nii juhtus, kui kolisin saidilt SiteGround saidile Cloudways DigitalOcean:

SiteGround-vs-Cloudways-Cloud-hostimine

Isegi mitu tonni taotlustega postitusi laaditakse sisse <2 s. Kui soovite, käivitage see leht läbi GTmetrix.

GTmetrix-report-for-long-postitus

Mida ma maksin saidiga SiteGround:

SiteGround-Cloud-hostimine-müük-laekumine

Mida ma nüüd Cloudwaysiga maksan:

Pilveteed-arve

Ma ei usu, et pean palju rohkem ütlema. See, et SiteGround on jagatud hostimise jaoks hea, ei tähenda, et see oleks parem või kiirem kui teised pilvemajutuse pakkujad. Hoidke oma võimalused avatud ja liituge WordPressi majutamise Facebooki grupp et näha, mida tõelised inimesed räägivad.

Pilveteede reageerimise ajad

WP mootor pilveteedele

DigitalOcean Pingdomi aruanne

Cloudways Serveri reageerimise ajad

Pilveteede laadimisaja parandamine

Cloudways vs WP mootor

Pealkirjata

Pilveteede Pingdomi laadimisajad

Pilveteede Pingdomi aruanne

Nimiava pilveteede migratsiooni juurde

Cloudways WooCommerce migratsioon

Pilveteede AWS-i migratsioon

Mida teised inimesed räägivad:

Cloudways Facebooki ülevaade

Cloudways vs SiteGround

Alumine joon: jagatud hostimine on hea, kui te ei kasuta WooCommcerce’i, AdSense’i, kõrge CPU-pistikprogramme ega teil on korralikku liiklust. Kuid kui teil on üks neist, uurige pilvemajutamist. Jah, ma olen sidusettevõte Pilves, kuid on ka palju teisi inimesi, kes oma tulemusi rändasid ja postitasid. Kood OMM25 annab teile kahe esimese pilvekuul Cloudways 25% soodsamalt.

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Kuidas ma saan oma SiteGround veebisaiti kiirendada??

Uuendage uusimale PHP-versioonile, seadistage ja konfigureerige pistikprogramm SG Optimizer ning aktiveerige oma CloudGlare’i tasuta CDN oma saidil SiteGround. Järgmisena vaadake oma GTmetrixi aruannet, et näha, mis seda aeglustab, ja tehke selle õppematerjali põhjal optimeerimisi.

&# x2705; Kas peaksin kasutama SG Optimizerit või WP Rocketti??

Kui teil on eelarvet, testige nii SG Optimizerit kui ka WP Rocketit (eraldi), et näha, milline neist annab GTmetrixis parimad laadimisajad + skoorid. WP Rocketil on rohkem funktsioone kui SG Optimizeril, kuid SG Optimizer kasutab serveripoolset vahemälu, mis on arvatavasti kiirem kui WP Rocketi failipõhine vahemälu. Vältige kahe pistikprogrammi funktsioonide kattumist!

&# x2705; Kuidas saan SiteGroundi CPU limiite fikseerida??

Kui saadate saidilt SiteGround CPU limiidi teateid, peate vähendama oma saidi tarbitavaid ressursse. Kõige tavalisemad viisid on WordPress Heartbeat API keelamine (nt pluginaga HeartBeat Control), teie saidi ressurssidest näljaste pistikprogrammide eemaldamine, CDN-i seadistamine ressursside laadimiseks ja vahemälu pistikprogrammi seadistamine.

&# x2705; Kas täienduskavad parandavad minu aeglase saidi SiteGround?

Teoorias jah. Kõrgemad SiteGround plaanid sisaldavad rohkem serveriressursse, mis muudavad teie saidi kiiremaks. Kuid enne täiendamist on kõige parem veenduda, et teie sait on võimalikult optimeeritud. Võite uurida pilvemajutamist, mis on märkimisväärselt kiirem kui jagatud.

&# x2705; Milliseid muid kiiruse optimeerimisi saan teha väljaspool SiteGroundi?

Puhastage oma andmebaas, kasutades pistikprogrammi nagu WP Rocket või WP-Optimize, esitage skaleeritud pilte (ärge kasutage tohutut pilti), kasutage Asset CleanUp või Perfmatters, et valikuliselt keelata skriptide ja pistikprogrammide laadimine teatud lehtedele ning vältida (või optimeerida) välist skriptid nagu Google Fonts, Analytics, Maps, AdSense, manustatud videod ja sotsiaalse jagamise pistikprogrammid.

Kas teie veebisait on SiteGroundil endiselt aeglane??

Arvestades, et hõlmasin peaaegu kõiki peamisi tegureid WordPressi optimeerimise juhend, teil peaks olema palju kiirem sait. Ja kui te seda ei tee, on tõenäoline, et ületate SiteGroundi StartUpi või GrowBigi plaani või teie vahemälu pistikprogramm pole õigesti konfigureeritud. Kuid kui teil on endiselt küsimusi, jätke mulle kommentaar oma GTmetrixi aruande URL-iga ja mul on hea meel seda vaadata.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map