Kuidas parandada GoDaddy aeglase WordPressi hostimist, kasutades selleks hulga tööriistu + pistikprogramme (ja kuidas kontrollida, kas teie GoDaddy server on aeglane)?

WordPressi sait töötab aeglaselt GoDaddy? Sina ja kõik teised.


GoDaddy on tuntud domeenide registreerimise, mitte hostimise poolest. iThemes kutsus nad välja liiga paljude inimeste pakendamise kohta samasse serverisse (see on, kuidas nad kulusid vähendavad). Nad on ka aeglasemalt uuemate PHP versioonide vabastamine, ja muidugi Tegevjuht tapab elevandid ja teda boikoteeriti SOPA toetamine. Isegi Forbes kirjutas artikkel pealkirjaga “5 põhjust, miks peaksite Godaddyst lahkuma”. Nemad ka musta nimekirja kõik vahemälu pistikprogrammid ja sunnib teid kasutama nende endi sisseehitatud vahemällusüsteemi, mis ei hoia küünalt vahemälu pistikprogrammide ülendamiseks nagu WP Rocket, WP Fastest Cache või isegi W3 Total Cache.

Kui soovite GoDaddy kasutamist jätkata, saate seda kiirendada versiooniuuendus PHP 7.2-le nende cPanelis seadistades Cloudflare’i tasuta CDN, ja kasutades pluginaid nagu Automaatne optimeerimine + WP-optimeerimine.

Saate oma saiti hallata Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab serveri reageerimisaeg <200 ms. Kõik, mis ületab 200 ms, loetakse aeglaseks ja saate seda tuvastada GoDaddy aeglased serverid kui peamine probleem.

Alumine rida – julgustan teid otsima uut hostingu pakkujat mujalt. Isegi väljaspool vaidlust on nende majutamine kurikuulus aeglase olemise eest. WordPressi majutamise Facebooki grupp pidevalt basse GoDaddy selle eest ja nende hostimist hinnati paljudes Facebooki küsitlustes halvasti.

ma kasutan SiteGroundi WordPressi hostimine kes on ka kasutas Yoast, soovitab WordPress, ja teda hinnati paljudes hostiks Facebooki küsitlused. Palju inimesed on juba rännanud GoDaddyst saidile SiteGround koos kiiremad laadimisajad. Olen nende peal poolenisti pühendatud GoGeek-kava ja neil on 100% GTmetrix hinded 200 ms serveri reageerimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

Vaatamata sellele aitavad need näpunäited teie WordPressi saiti kiirendada. Kommenteerige kõigi küsimustega!

Kui olete lõpetanud, näeb teie GTmetrixi raport loodetavasti välja selline:

2019-GTmetrix-aruanne

See video peaks aitama (ajatemplid on video kirjelduses):

1. Kontrollige oma serveri reageerimise aega

Juhtige oma sait läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. See tähendab, et teie hostiettevõte kasutab aeglast / vananenud tehnoloogiat või teie plaan ei sisalda piisavalt serveriressursid. Selle parandamiseks peate kas uuendama GoDaddy (hallatud / VPS) plaane või vahetama kellegi sarnase vastu SiteGround kelle kiirustehnoloogia on 10x kiirem. Nagu näete allpool olevatest Tweetsist, on see GoDaddy klientidega tavaline probleem.

Vähendage serveri reageerimise aega

Mis-on-põhjus-see-GoDaddy-laaditakse-väga aeglaselt-Quora

Aeglane Godaddy

Godaddy serveri reageerimise aeg

Aeglane serveri reageerimise aeg Godaddy-l

Godaddy serveri reageerimise ajad

Aeglane Godaddy serveri reageerimise aeg

Godaddy hallatav WordPressi hosting tagasiside

2. Täiendage versiooniks PHP 7.2 GoDaddy cPanelis

Üleminek PHP-le 7.2 saab muuta teie saidi 2-3x kiiremaks. Enamikul WordPressi kasutajatel on aegunud PHP versioonid kuna GoDaddy (ja muud hostid) ei uuenda teid automaatselt, kuna see võib teie saiti rikkuda, kui kasutate ühildamatuid pistikprogramme. Sellepärast peaksite iga kord, kui GoDaddy uue PHP versiooni välja annab (mida nad sageli hiljaks jätavad), värskendama nii kiiresti kui võimalik.

WordPress PHP võrdlusalused

Kuidas minna GoDaddy versioonile PHP 7.2

 1. Logige sisse oma GoDaddy cPanelisse
 2. Klõpsake jaotises Tarkvara nuppu Valige PHP versioon
 3. Üleminek PHP 7.2-le
 4. Kontrollige oma veebisaidil vigu
 5. Kui näete vigu, käivitage PHP ühilduvuse kontrollija pluginate ühilduvuse tagamiseks
 6. Kui näete endiselt vigu, pöörduge tagasi varasema PHP versiooni juurde

Godaddy PHP 7.2

PHP uuem versioon - GoDaddy kogukond

3. Minimeerige faile automaatse optimeerimisega

Kui kasutate oma saiti läbi GTmetrix / Pingdom, näete tavaliselt soovitusi minify, Gzip ja teiste jaoks. Installige Pistikprogrammi optimeerimine ja lubage lihtsalt peamenüü suvandid. Kui plaanite kasutada StackPath (13. samm, mis on 10 dollarit kuus ja millega kaasneb 30-päevane tasuta prooviversioon, kuid on a soovitus WordPressi optimeerimisjuhendis) sisestage CDN-i URL.

Automaatne optimeerimine - pea-seaded

Kui kasutate Google Fonti, võivad need põhjustada ka GTmetrixi vigu:

Google-Fonts-GTmetrix

Kui näete neid, minge automaatse optimeerimise sätetele „Extra” ja valige „ühenda ja ühenda peas”:

Google'i fondide kombineerimise automaatne optimeerimine

4. Puhastage andmebaas WP-Optimize abil

Installige WP-pistikprogrammi optimeerimine seejärel klõpsake nuppu „WP-optimeerimine” (juhtpaneelil vasakul). Selle jooksmine kustutab prügi, rämpsposti, paranduste postitused, tagasitulekud ja prügifailid. Kuna neid koguneb pidevalt, veenduge, et plaanite WP-Optimize’i käivitada umbes kahe nädala tagant.

WP-Optimeeri puhas andmebaas

5. Seadistage Cloudflare’i CDN

Pilv on tasuta teenus, mis parandab teie veebisaidi kiirust ja turvalisust. See parandab kiirust, kui hostite oma WordPressi saiti mitmel andmekeskused kogu maailmas, mis toimib CDN-na (sisu edastamise võrk) ja vähendab teie sisu reisimiseks vajalikku geograafilist kaugust. Peate registreeruma tasuta plaani jaoks, muutma oma nimeserverid Cloudflare’i omadeks ja seejärel kohandama oma Cloudflare armatuurlaual mõnda seadet. Juhised on allpool.

Pilvanduse andmekeskused

1. Liituge Cloudflare’i tasuta kavaga ja lisage oma veebisait ning käivitage skannimine. Cloudflare viib teid läbi lehekülgede komplekti, kuni jõuate lehele, kuhu Cloudflare teile määrab 2 nimeserverit.

Pilves hävitavad nimiserverid

2. Logige sisse oma GoDaddy kontole ja oma toodete loendis minge domeenile → Halda DNS-i → Nimeserverid → Muuda. Klõpsake „kohandatud nimeserveridJa lisage need, mille Cloudflare teile andis:

Godaddy Cloudflare nimeserverid

3.Minge lehele Cloudflare’i kiiruse sätted ja kopeerige need:

Pilvvalgust kiirus-vahekaart

4. Cloudflare’is minge vahemällu salvestamise seaded ja üksikute failide puhastamine → Puhastage kõik.

Pilvede hävitamine

See on kõik, mida peate tegema. Cloudflare’i nimeliste serverite levitamiseks võib kuluda kuni 72 tundi.

6. Optimeerige pilte

Kasutame selleks GTmetrixit. Käitage oma saiti läbi GTmetrix ja saate oma aruandes pilte optimeerida 3 viisil. GTmetrix näitab ainult ühe lehe optimeerimata pilte alustuseks optimeerige pilte, mis ilmuvad mitmel lehel (logo, külgriba ja jaluse pildid), siis käivitage GTmetrixi kaudu oma kõige olulisemad lehed ja fikseerige neile ka üksikud pildid.

GTmetrixis piltide optimeerimiseks on 3 viisi:

 • Esitage skaleeritud pilte – vähendage suurte piltide suurust väiksemaks
 • Täpsustage pildi mõõtmed – määrake pildi HTML-is või CSS-is laius / kõrgus
 • Piltide optimeerimine – tihendage pildid kadudeta, kasutades Kujutage ette

pildi optimeerimine

Esitage skaleeritud pilte – GTmetrix ütleb teile, millised pildid on liiga suured ja milliste mõõtmete järgi tuleb neid muuta. Leidke pilt, kärpige või muutke selle suurust, laadige see WordPressi üles ja asendage vana pilt uuega. Järgige oma “pildimahuteid” ja looge petuleht (allpool). Suurte piltide olemasolu saate käsitsi kontrollida, klõpsates paremal pildil → kopeeri pildi aadress siis minge sellele URL-ile, kus peaksite kontrollima, kas see on liiga suur. Ärge kunagi kasutage lohistage suuruse muutmiseks funktsiooni visuaalses redigeerijas, kuna see muudab ainult kuvatava pildi suurust (mitte tegelikku pilti).

Näidispetileht:

 • Logo: 150 (w) x 37 (h)
 • Liugurid: 1950 (mass) x 550 (h)
 • Külgriba vidinad: 319 (w)
 • Blogi sisu sisu: 600 (w)
 • Esiletõstetud pildid: 200 (w) x 200 (h)
 • Karussellipildid: 225 (h)

Täpsustage pildi mõõtmed – vaadake oma GTmetrix aruannet ja laiendage neid üksusi, et näha, millised pildid seda vajavad. Leidke WordPressis igaüks ja määrake siis mõõtmed (laius / kõrgus), mida GTmetrix teile ütleb. visuaalne toimetaja hoolitseb selle eest automaatselt nii et peate seda tavaliselt tegema vidinates, leheehitajates ja muudes kohtades olevate piltidega.

täpsusta pilt-mõõtmed

Piltide optimeerimine – tihendage kadudeta pilte, kasutades Kujutage ette või Kraken (mõlemad on kuupiirangu saavutamiseni tasuta). Kuigi on ka teisi täiesti tasuta pistikprogramme, mis pakuvad piiramatut tihendamist, ÄRGE kasutage neid, kuna neil on vigu, need ei tööta või rikuvad teie pildid.

Kujutage ette juhiseid

 1. Installige Kujutage ette pistikprogrammi
 2. Teilt küsitakse juhiseid
 3. Liituge Kujutage ette ja sisestage oma API-võti
 4. Seadke oma tiheduse tase (tavaline, agressiivne, ultra) … Ma kasutan agressiivset
 5. Kujutlege kõiki (pakkimine tihendab kõik saidil olevad pildid)
 6. Kui teie limiit on täis, ostke plaan või oodake järgmisel kuul limiidi lähtestamiseks

ette kujutada

Kujutage ette-WordPress-pildi optimeerimine

Kui olete lõpetanud, juhtige oma lehti läbi GTmetrix ja veenduge, et kõik 3 üksust oleksid 100%.

7. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

Järgmiste pistikprogrammide laadimine võttis kaua aega. Paljud neist on GoDaddy nimekirjas mustas nimekirjas olevad pistikprogrammid kuna (eriti stat ja sellega seotud post pluginad) tarbivad palju protsessorit.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

Aeglaste pistikprogrammide nägemiseks võite kasutada ka vahekaarti GTmetrix juga.

Aeglane WordPressi pistikprogramm

Kustutage need või leidke kiirem pistikprogramm, mis teeb sama tööd. Näiteks Revolutsiooni liugur Plugin võib põhjustada kiirusega seotud probleeme Üksildased liugurid lisab vaevalt teie laadimisaega. JetPack ja sotsiaalse jagamise pistikprogrammid võivad tekitada probleeme kiirusega. Kustutage WordPressi importija, Hello Dolly ja muud pistikprogrammid, mida te ei vaja. Kui kasutate pistikprogrammi ainult teatud aegadel (nt Broken Link Checker), parandage oma katkised lingid ja kustutage see. Yoast loob teile saidikaardi, nii et te ei vaja Google XML-i saidiplaane. Sisestage pistikprogrammi asemel oma Google Analyticsi jälgimiskood otse jalusesse. Või kasutage a Facebooki vidin ja Vidina vidin ilma pistikprogrammi kasutamata. Vähem pistikprogramme tähendab kiiremat laadimisaega ja vähem võimalikke vigu teie veebisaidil.

Pistikprogrammi näpunäited

 • Lülitage välja ja kustutage KÕIK pistikprogrammid, mida te ei kasuta
 • Diagnoosige aeglase laadimise pistikprogramme, kasutades sakki GTmetrix
 • Asendage aeglased pistikprogrammid kergete pistikprogrammidega (vt järgmist 3 sammu)
 • Lülitage välja kõik pistikprogrammi sätted, mida te ei kasuta (nii nagu keelasite kasutamata WordPressi seaded WP Keela kaudu, võivad ka üksikud pistikprogrammi sätted teie laadimisaega lisada)

8. Vältige Google Mapsi

Need tapavad teie laadimisajad. Proovige kasutada ainult ühte kontaktide lehel või tehke kaardi ekraanipilt (kuna fotot on kiirem laadida kui manustatud kaarti) ja kasutage linki „Ava kaartides”.

9. Vältige reklaame

Nii nagu Google Maps nõuab teie saidilt ressursside kogumist välistelt veebisaitidelt ja TON taotluste lisamist oma GTmetrix / Pingdom aruandele, on ka reklaam halvim, mida saate oma laadimisaegadega teha. Unustage kasutamine Google AdSense ja hakake kasutama siduslinke (need pole mitte ainult kasumlikumad, vaid aitavad ka teil laadimisaegu lühendada).

GTmetrix-reklaamid

10. Kasutage kiiret liugurit / galeriid / sotsiaalse jagamise pistikprogrammi

Üksinda – 19 dollarine kerge liugkoodiga pistikprogramm, mida on ülilihtne kasutada ja mis on heaks asendajaks Revolutsiooni liugur või Kihi liugur mis on kurikuulsad WordPress-saitide aeglustamise tõttu.

Meta liugur – tasuta minimaalsete liugurite plugin suurepäraste arvustustega.

üksildane-liugur

Envira galerii – 29 dollari suurune galerii plugin, mida saate kasutada asendamiseks NextGEN galerii ja Oluline ruudustik mis on aeglased. Envira on a tasuta versioon kuid see ei kuulu albumite, siltide, sotsiaalse integratsiooni, galeriimallide, sünkomiserimise, lehtede loomise, poodide, pildikindluse jms juurde.

FooGalleri – tasuta populaarne kerge galerii pistikprogramm suurepäraste (5 tärni) arvustustega.

envira-galerii

Sassy sotsiaalne jagamine – kerged suhtlusjaotusnupud, kus on üle 100 suhtlusjaotus- ja järjehoidjateenuse ning kohandatavad ikoonid.

DVK sotsiaalne jagamine – alternatiivne pistikprogramm, mis toetab Facebooki, Twitterit ja Google’i+.

sassy-social-share

11. Keela kasutamata sätted funktsiooniga WP Keela

Installige WP Keela pistikprogramm, mis aitab teil kasutamata sätted WordPressi tuumast (kes kasutab CPU-d) välja lülitada ja millel on muid võimalusi oma WordPressi saidi kiirendamiseks. Näpunäited on allpool.

 • Keelake KÕIK SEADED, mida te ei kasuta
 • Rämpsposti kustutamise ajastamine on hea mõte
 • Emotikonid, Google Maps ja Gravataarid laadimine võtab kaua aega
 • Pingbacks ja trackback pole tavaliselt lisaressursse väärt
 • Pange postituste korrigeerimised väärtusele 3-5, nii et teil oleks varukoopiaid, kuid te ei vaja sadu
 • Muud vahekaardi „Taotlus” valikud võivad teie laadimisaega veelgi parandada

WP-Keela-taotleb

WP-Keela-sildid-sätted

WP-Keela-Administraator

/ WP-Keela-SEO.

WP-Keela-teised

12. Lazy Load Videos

Üks video lisab teie lehe laadimisajale tavaliselt 2–3 sekundit. Lazy Load Videos Plugin muudab selle nii, et videod laaditakse alles siis, kui lugejad kerivad lehte allapoole ja see muutub nähtavaks.

Kerge YouTube’i manustamine – teine ​​võimalus on laadida videoid ainult siis, kui inimesed klõpsavad esitusnupul. Ma ei kavatse ratast leiutada (ja teil on vaja natuke teadmisi kodeerimise kohta), kuid järgisin seda kerge YouTube’i manustamise õpetus. Põhimõtteliselt kleepige mõni kood oma veebimallidesse, kleepige veel mõni kood oma CSS-i ja seejärel manustate iga video, kasutades „div” -koodi. Kui vajate abi, võite lasta minu arendajal seda teie heaks teha, kuid sellel on tohutu erinevus.

13. Seadistage StackPathi CDN

StackPathi CDN majutab teie saiti 31 andmekeskuses üle kogu riigi / maailma, mis vähendab geograafilist kaugust serveri ja külastajate vahel. Nii Cloudflare kui ka StackPath on CDN-id, kuid rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine. 30-päevase prooviversiooniga on see 10 dollarit kuus.

Saate (ja peaksite vähemalt proovile panema) kasutama nii Cloudflare kui ka StackPathi, kuna kuigi Cloudflare on tasuta, kasutab StackPath 10 GB ühendusega SSD-sid (tahkes olekus kõvakettad) ja nende tugimeeskond suutis minu GTmetrix YSlow skoori 8% võrra parandada. Sellegipoolest võtke kindlasti ühendust nende toega ja veenduge, et see on optimaalselt konfigureeritud, ja proovige siis oma saiti uuesti GTmetrixis. Kui näete paranemist, siis hoidke seda. Kui ei, siis tühistage tasuta prooviversioon. Kuid see on kindlasti katsetamist väärt.

StackPath-andmekeskused

Samm 1: Registreeruge StackPathis tasuta 30-päevase prooviversiooniga, et näha, kuidas see teile meeldib.

2. samm: minge StackPathi juhtpaneelile, klõpsake vahekaarti CDN ja looge a StackPathi CDN-sait.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-domeen

StackPath-Server-IP-aadress

CDN-URL-StackPath

3. samm: Kopeerige CDN-i URL ja kleepige seadete automaatse optimeerimise juurde alates 3. sammust.

Automaatne CDN-seadistuse optimeerimine

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Kustuta kõik.

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

Kui laiendate üksusi GTmetrixis ja näete, et see on seotud teie CDN-iga, võtke ühendust StackPathi tugitiimiga, kes peaks aitama teil neid parandada. Neil on silmapaistev tugi.

Präänikutevabad domeenid MaxCDN

GTmetrix YSlow ilma StackPathita
GTmetrix YSlow ilma MaxCDNtaGTmetrix YSlow koos StackPathiga
GTmetrix YSlow koos MaxCDN-iga

14. Hostige Google Analytics kohapeal

CAOS on pistikprogramm, mis fikseerib „brauseri võimendamise vahemälu”, mida näete sageli GTmetrixis ja teistes kiiruse testimise tööriistades. Installige lihtsalt pistikprogramm, sisestage oma jälgimise ID ja ülejäänud teeb plugin.

Finantsvõimendus-brauser-vahemälu-Google-Analytics

15. Leidke oma kõige aeglasemad laadimislehed

Google Analyticsi abil saate leida enim vaadatud ja kõige aeglasemalt laaditavate lehtede laadimisajad (ja soovitused). Logige sisse Google Analyticsi ja vasakul minge aadressile Käitumine → saidi kiirus → kiirussoovitused. Soovituste nägemiseks klõpsake „Lehekiiruse soovitused”, kuigi ma ütleksin, et GTmetrixi soovitused on tavaliselt paremad.

Kiirus-soovitused-Google-Analytics

16. Hoidke tarkvara WordPress värskendatud

Uuendage WordPressi tuuma, teemat, pistikprogramme ja raamistikku, kui kasutate neid (nt Genesis).

WordPressi värskendused

Lülita saidiplatsile (# Host Host Facebooki küsitlustes)

SiteGround hinnatakse järjekindlalt hostiks nr 1 Facebooki küsitlused ja on maailmad paremad kui GoDaddy. Nad on ka kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Teine suurepärane võimalus on Kinsta kes on kiire, aga kallis. Kui teil on aeglane serveri reageerimise ajad vaadake PageSpeed ​​Insightsis migreerunud inimesi GoDaddyst saidile SiteGround ja postitasid oma tulemused. Võite märgata, kuidas keegi ei lähe SiteGroundist GoDaddysse, kuna see on tohutu alandamine.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

Godaddy-to-SiteGround

Siin on Facebooki küsitlused selle kohta, mis on inimeste arvates “parim” hostimine:

2019. aasta küsitluse hostimineVaata küsitlust2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElemendi majutamise soovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltJuuli 2019 majutamissoovitusVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-Host-Poll-august-2018Vaata küsitlust või EkraanipiltJagatud-majutamine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-hostimine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltGo-To-Hosting-ettevõteVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-majutamine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWooCommerce-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-Veebimajutus-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParim veebimajutus-2019-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWP sõbraliku veebimajutusküsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElementori lemmikmajutusVaata küsitlust või Ekraanipilt2018. aasta majutamissoovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress Hosting Poll september 2018.pngVaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-Hosts-Poll-1Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-küsitlus kiiruse jaoksVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1Vaata küsitlust või EkraanipiltSiteGround-soovitusVaata küsitlust või Ekraanipilt2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima veebimajutuse pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltVastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-soovitused-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Neid soovitab WordPress:

SiteGround-soovitatav-WordPress-Host

Ja poolt Ivica kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 16 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

Mõned lõimed:

SiteGround vs Godaddy Twitter

Godaddy saidile SiteGround

Godaddy saidile üleviimine

Godaddy to SiteGround kiiremini

Godaddy saidileGround Faster Site

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. SiteGroundi serverid on väga kiired ja mitte ülerahvastatud nagu GoDaddy
 6. Live-vestlus on kohene ja piletitele vastatakse palju kiiremini kui GoDaddy
 7. Need kaitsevad teie veebisaiti häkkerite / pahavara eest, samal ajal kui GoDaddy ei ole
 8. Minu blogis on pole kunagi alla käinud alates juhuslikud vead inimesed saavad GoDaddyga
 9. Üleminek PHP 7.2-le on tasuta (erinevalt GoDaddyst) ja nad ei lisa pistikprogramme musta nimekirja
 10. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 11. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 12. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 13. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 14. Rohkem kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. GoDaddy kliendid, kes kolisid saidile SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround, kasutades minu sidusettevõte link Annetan teile hea tüki tasuta. Igal aastal annetan 3000 dollarit GoFundMe kampaaniatesse (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Mõlemal juhul väldiksin GoDaddy kasutamist – liituge mõne Facebooki grupiga ja vaadake vestlused, küsitlused, säutsud, ja inimesed WHO rännanud alates GoDaddy saidile SiteGround. Ma keeldun GoDaddy’d kellelegi soovitamast – nende serverid on ülerahvastatud, pahavaraga nakatunud, ja neil on SOPA toetav + elevantide jahi rajaja. Tee oma uurimistöö ja vaata, kes on Yoast praegu kasutavad.

OMM-On-SiteGround

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

Hankige hostimine saidilt SiteGround

SiteGround on suurepärane jagatud hostimisvõimalus. Kui otsite midagi veelgi kiiremat (hallatud pilvemajutus), Pilves on teie parim panus ja algab nende populaarseima hinnaga 10 dollarit kuus DigitalOceani plaan. Tugi pole nii hea kui SiteGround (piletid võivad võtta paar tundi), kuid Cloudwaysi serverid edestama SiteGround, WP Engine ja puhub GoDaddy, EIG ja A2 veest välja. Siin on tweets inimestest, kes rändasid Cloudwaysi ja postitasid oma tulemused: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 8, # 9, # 10.

Majutussoovitused Facebook

VPS Cloud hosting WooCommerce küsitlus

VPS Cloud Hosting küsitlus

WordPressi majutamise soovitused

Vaadake hallatud WordPressi hostimist Cloudways

Lugege minu täielikku WordPressi kiirjuhendit

Kui otsite rohkem näpunäiteid oma WordPressi saidi kiiremaks laadimiseks, vaadake minu WordPressi kiirjuhend millel on rohkem kui 400 kommentaari ja mis on aidanud mitmel inimesel oma saiti optimeerida, et laadida see 400% kiiremini. Olen juba paljudest nõuannetest üle käinud, kuid kui teil on endiselt vaeva GoDaddy aeglase WordPress-saidiga, värskendan seda alati uute maiuspaladega.

WordPressi kiiruse optimeerimise juhend

Hankige abi saidilt My WordPress Speed ​​Optimizer

Pronaya on WordPressi arendaja, mille leidsin freelancer.com kes elab Bangladeshis ja on spetsialiseerunud WordPressi kiiruse optimeerimisele (jah, ta on parem kui mina). Olen temaga koos töötanud üle 5 aasta ja tema on see, kes aitas mul oma saiti optimeerida nii kiirete ja mitme kliendi saitide laadimiseks, et need laadiksid 500% kiiremini. Tal on 40 dollarit tunnis (projektide maksumus on tavaliselt 300–400 dollarit) ja tal on vabakutselise profiilil täiuslik 5-tärniline arvustus. Olen teinud koostööd enam kui 20 välismaise vabakutselisega ja tema on alati see, kelle poole pöördun WordPressi edasijõudnute kiiruse ja arendamise nimel.

Kuidas palgata Pronaya – registreeruge Vabakutselise konto ja otsige kasutajat BDkamol. Veenduge, et valik „veebikasutajad” on välja lülitatud, või saatke talle e-kiri aadressil [email protected] Ainult tõsised päringud ja ärge öelge talle, et loote 100% -list tulemust, kui kasutate aeglast hostimist, ülespuhutud WordPressi teemat ja palju pistikprogramme. Palun vaadake üle minu WordPressi kiirjuhend ja veenduge, et teie hostimine on hea, ja minimeerige vähemalt pluginad (aitäh !!!).

Pronaya-Kumar-S-Arvustused

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Kas GoDaddy on probleem?

Tõenäoliselt on nad ülerahvastatud oma serveritega ja neid hinnati halvasti 40+ Facebooki küsitluses. Kiiruse osas on GoDaddy üks halvimaid hostimisvalikuid, mida saate teha.

&# x2705; Kuidas kontrollida serveri aeglast reageerimisaega??

Oma serveri reageerimisaja kontrollimiseks käitage oma saiti Google PageSpeed ​​Insights kaudu. See peaks olema vähem kui 200 ms.

&# x2705; Milline on GoDaddy laadimisaegade lihtsaim viis?

Minge oma GoDaddy kontole üle PHP 7.2-le, installige pistikprogramm Autoptimize, seadistage Cloudflare’i tasuta CDN, puhastage andmebaas WP-Optimize abil ja kasutage piltide optimeerimise pistikprogrammi nagu ShortPixel. Vältige pluginaid, mis tarbivad suurt protsessorit ja kuvatakse mitu korda teie GTmetrixi aruandes. Koostan vältimiseks ka nimekirja 65+ aeglastest pistikprogrammidest.

&# x2705; Kas saate vahemälu pluginat kasutada GoDaddy abil?

Ei, GoDaddy kasutab oma sisseehitatud vahemällusüsteemi ja mustas nimekirjas vahemälu pistikprogramme. Selle probleemiks on see, et vahemälu pistikprogrammid teevad teie kiiruse jaoks palju rohkem kui lihtsalt vahemälu salvestamine.

&# x2705; Miks GoDaddy nende serverid ülerahvastab?

Kulude kärpimiseks. GoDaddy on teadaolevalt üks asi (odav) ja mõeldud veebisaidi algajatele. Kõige kogenumad kasutajad, kes liituvad WordPressiga seotud Facebooki gruppidega ja teevad rohkem uuringuid, teavad, et seal on paremaid võimalusi.

&# x2705; Mis on parim kiiruse testimise tööriist?

GTmetrix on parim vahend kiiruse parandamiseks konkreetsete soovituste saamiseks ja optimeerimiseks vajalike konkreetsete piltide või pistikprogrammide leidmiseks. Google PageSpeed ​​Insights on eeskätt hea serveri reageerimisaegade mõõtmiseks.

Nii et…. kas see toimis?
Andke kommentaarides teada oma uutest Pingdom / GTmetrix skooridest! Või kui vajate abi GoDaddy aeglase WordPress-hostimise parandamisel, jätke kommentaar ja aitan hea meelega kõik, mis ma saan. Kui see on seotud minu mainitud pistikprogrammi / tööriistaga, pidage meeles, et ka neil on oma tugi :)

Jagage, kui teile see õpetus meeldis – ma oleksin selle eest tänulik!

Ja siin on GoDaddy asutaja, Bob Parsons:

Bob Parsons Godaddy

bob-parsons-GoDaddy

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map