Kuidas parandada serveri reageerimisaega Bluehosti WordPressi hostimises: tavaline element teie Google PageSpeed ​​Insightsi aruandes

Sinine vaim on kurikuulus serveri aeglaste reageerimisaegade korral.


Saate seda mõõta Google PageSpeed ​​Insights või Bitcatcha, ja Google soovitab teie serveri reageerimise aeg ole alla 200ms. Kõik kõrgemad kui 1-2 s ja teil on probleem.

Aeglase serveri reageerimisajad saate fikseerida Bluehostis järgmiselt: vahemälu plugina konfigureerimine, kõrge CPU-pistikprogrammide vältimine, CDN-i kasutamine, andmebaasi puhastamine, piltide optimeerimine, kasutamata pistikprogrammide kustutamine, rämpsbotide peatamiseks pistikprogrammi Blackhole For Bad Bots abil, Heartbeat Control pistikprogrammi ja veenduge, et teie hostimisplaanis oleks piisavalt serveriressursid oma liikluse / pistikprogrammide haldamiseks.

Kas Bluehost on probleem? Ilmselt… nende omanik on EIG kes on tuntud kulude kärpimise eest, pakkides samasse serverisse liiga palju inimesi. Päeva lõpus teatakse, et nad on odavad (mitte kiired). Neid on ka halvasti hinnatud Facebooki küsitlused. Proovige liituda WordPressi majutamise Facebooki grupp ja vaadake, mida tõelised, erapooletud inimesed soovitavad majutamiseks. Seal on palju paremaid võimalusi kui Bluehost. ma kasutan SiteGround ja on 200 ms reageerimisajad, 100% GTmetrix hinded ja .4s Pingdomi laadimisajad. Raportid räägivad enda eest.

1. Kontrollige serveri reageerimise aegu

Kontrollige oma serveri reageerimisaegu kasutades Bitcatcha. See on minu … hehe.

Bitcatcha serveri kiiruse aruanne

Või kasutage Google PageSpeed ​​Insights:

Vähendage serveri reageerimise aega

Nii kaua kui olete Bluehostiga koos, pole te üksi:

Bluehost aeglane serveri reageerimise aeg

Aeglane Bluehost Serveri reageerimise aeg

Bluehost Serveri reageerimise aeg

Bluehost Crap Serveri reageerimise aeg

Bluehost Serveri reageerimise ajad

Bluehost-Haldaja-WordPress-Hosting

2. Minge üle PHP 7-le+

Üleminek kõrgemale PHP versioonile (oma cPanelis) on üks lihtsamaid viise oma veebisaidi kiiremaks muutmiseks, vähendades samal ajal ka serveri reageerimisaegu. Sinine emane nüüd toetab PHP 7.2.

WordPress PHP võrdlusalused

Bluehost-PHP-Config

Bluehost värskenduse PHP versioon

3. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

Liiga palju pistikprogramme (või ainult üks kõrge CPU-pistikprogramm) võib muuta või rikkuda teie serveri reageerimisaja (ja laadimisaja). P3 oli vanasti suurepärane aeglaste pistikprogrammide leidmisel, kuid nüüd Päringu jälgija on parim. Installige pistikprogramm ja minge jaotisse “Queries By Component”, et vaadata aeglasemalt laaditavaid pistikprogramme.

Päringumonitori aeglased pistikprogrammid

Võite kasutada ka vahekaarti GTmetrix Waterfall:

Aeglane WordPressi pistikprogramm

* Tavaliste süüdlaste hulka kuuluvad seotud postitused, statistika, saidiplaan, vestlus, kalender, lehtede koostajad ja pistikprogrammid, mis teostavad käimasolevat skannimist / protsessi või näitavad GTmetrixis kõrget CPU-d.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

4. Vältige väliseid ressursse

Välised ressursid võivad pärineda Google Mapsi, Analyticsi, Gravatarsi, sotsiaalse jagamise pistikprogrammide, kommentaari pluginate ja muudest allikatest. Need välistest ressurssidest pärit päringud ja pikendavad serveri reageerimisaegu ning hävitavad teie GTmetrix + Pingdomi aruanded. Ilmselt on kõige parem vältida väliseid ressursse koos, kuid allpool jätsin mõned ühised lahendused.

Cache-Gravatar-Images

Eeltaotluse DNS-taotlused – kui peate tingimata kasutama väliseid ressursse, aitab nende eeltäitmine brauseril neid ette näha, et nad saaksid kiiremini laadida. Luke lõi hämmastava eelinventeeritavate levinumate domeenide loend. Kopeerige kõik need (või ainult need, mida vajate) ja lisage need oma saidile (enamikul vahemälu pistikprogrammidel on see võimalus). Lisage ka CDN-i URL, kui kasutate StackPathi, KeyCDN-i, BunnyCDN-i või mõnda muud CDN-i (välja arvatud Cloudflare, mis ei kasuta CDN-i URL-e).

Eellaadimine-DNS-taotlused-WP-rakett

Eellaadista DNS-taotlused

5. Seadistage vahemälu pistikprogramm

Kui lähete tasuta marsruudile, soovitan mõlemat Kiire jõudlus või WP kiireim vahemälu, ja mul on õpetused nii Swifti kui ka WPFC jaoks. Aga kui saate 49 dollari maha jätta, WP rakett on palju parem, on see, mida ma kasutan, ja talle anti mitmel Facebooki küsitlusel vahemälu pistikprogramm nr 1. Aga miks?

WP Rocket sisaldab paljusid funktsioone, mida enamikul vahemälu pistikprogrammidel pole. See tähendab, et kui kasutaksite enamikku muid vahemälu pistikprogramme, peaksite installima umbes 6 täiendavat pistikprogrammi. Kui olete nagu mina, soovite kasutada ainult ühte pistikprogrammi. Seetõttu annab WP Rocket GTmetrix / Pingdomis paremad hinded + laadimisajad (sellel on rohkem funktsioone, vähendades samal ajal teie saidil asuvate pistikprogrammide arvu).

 • Andmebaasi puhastamine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP-optimeerimine)
 • Südame löögi juhtimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage Südame löögi kontroll)
 • Laisade piltide / videote laadimine (sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP YouTube’i lüte)
 • Hostige Google Analytics kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS Analyticsi jaoks)
 • Hostige Google Fonts kohapeal (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CAOS fontide jaoks, või SHGF)
 • Integreerimine Cloudflare + teiste CDN-dega (sisseehitatud WP Rocketi jaoks või kasutage CDN-i lubaja)

WP-raketi funktsioonid

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Enamik inimesi ei konfigureeri vahemälu pistikprogrammi õigesti ega kasuta selle kõiki võimalusi ära. Soovitan tungivalt oma õpetused läbi vaadata, et veenduda, kas teie seadistused on ideaalsed.

 • WP raketi õpetus
 • Kiire jõudlusõpetus
 • WP kiireima vahemälu õpetus
 • W3 kogu vahemälu õpetus
 • WP Super Cache õpetus

6. Puhas andmebaas

Teie andmebaas võib koguda rämpsfaile, nagu kustutatud kommentaarid, rämpsposti kommentaarid, paranduste postitused, aegunud möödujad ja muud, mis põhjustab teie andmebaasi puhkemist.

Parim on andmebaasi puhastada umbes kord 1-2 nädala jooksul. Võite kasutada WP-pistikprogrammi optimeerimine selle puhastamiseks ning käimasolevate andmebaaside puhastuste kavandamiseks. Enne selle tegemist veenduge kindlasti oma andmebaasis varukoopia tegemises, eriti kui see on teie esimene kord seda puhastada.

WP-Optimeeri puhas andmebaas

WP Rocketi kasutamisel ei pea te WP-optimeerimist, kuna see on sisseehitatud:

WP-raketi andmebaasi seaded

7. Südame löögi kontroll

WordPressi südamelöögi API näitab pistikprogrammi reaalajas teatisi ja seda, et teised kasutajad redigeerivad postitust. Kuigi see kõlab kenasti, kulutab see ka serveriressursse, luues päringu iga 15–30 sekundi järel. Kasuta Südame löögi kontrolli pistikprogramm seda piirata või täielikult keelata.

Südamelööke-kontroll-pistikprogramm

Südame löögi kontroll

WP Rocketi kasutamisel pole teil seda pistikprogrammi vaja, kuna see on sisseehitatud:

WP-rakett-südamelöögi juhtimine

8. CDN

A CDN (sisu edastamise võrk) laadib ressursse maha mitmesse andmekeskusesse üle maailma. See põhjustab teie serverile vähem stressi, kuid vähendab ka serveri ja külastaja vahelist geograafilist kaugust ning on WordPressi optimeerimise juhendis esitatud soovitus. Soovitan kasutada Pilv mis on tasuta CDN koos 200+ andmekeskust ja pole mingit põhjust, miks te ei peaks seda kasutama. Pilvetuled on saadaval ainult Bluehost’i aktsiaplaanis, samal ajal kui kliendid, kellel on VPS või spetsiaalne server, peavad võtma ühendust Bluehostiga ja seda nõudma.

Minge oma Bluehost cPanelis saidile Domeenid > Pilv > Aktiveeri.

Sinise varju pilv

Bluehost Cloudflare aktiveerimine

Kui soovite minna täiendavat sammu, saate konfigureerida kaustas mõned sätted Cloudflare armatuurlaud.

Pilvvalgust kiirus-vahekaart

Ja kui soovite tõesti veel ühe miili minna, võite kasutada mitut CDN-i. Igal CDN-l on oma andmekeskuste komplekt ja rohkem andmekeskusi = teie sisu kiirem edastamine ja laadib veelgi rohkem ressursse. Mina isiklikult kasutan nii Cloudflare (tasuta) kui ka StackPathi (10 dollarit kuus koos tasuta 30-päevase prooviversiooniga).

StackPath-andmekeskused

Samm 1: Registreeruge StackPathis.

2. samm: Klõpsake juhtpaneelil vahekaarti CDN luua StackPathi CDN-sait. Kõnnite läbi terve rea lehti, kus StackPath taotleb teie domeeni, leiate oma serveri IP-aadressi ja loote CDN-i URL-i, mille kopeerite / kleebite vahemälu pistikprogrammi. Lihtne.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-domeen

StackPath-Server-IP-aadress

CDN-URL-StackPath

3. samm: Kleepige oma StackPath CDN URL vahemälu pistikprogrammi (allpool on WP Rocket). Kui vahemälu pistikprogrammil pole CDN URL-i välja, kasutage selle asemel CDN Enableri pistikprogrammi.

WP-raketi-CDN-seaded

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Puhastage kõik

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

9. Blokeeri halvad robotid

Te ei saa kunagi teada, kas rämpsposti robotid teie saiti löövad ja ressursse tarbivad, kui te seda ei kontrollita. Leidsin, et 2 rämpsposti (compute.amazonaws.com ja linode.com) tabasid mu saiti pidevalt iga 3 sekundi tagant – kulutasin serveriressursse sõna otseses mõttes mitte millelegi. Googlebotiga on ilmselgelt kõik korras, kuid soovite seda takistada rämpsposti robotid ressursside tarbimisest.

Samm 1: Installige Wordfence.

2. samm: Vaadake oma reaalajas liikluse aruanne (jaotises Wordfence’i Tööriistade seaded). Vaadake hoolikalt minut, et näha, millised robotid teie saiti löövad. Kui nad näevad rämpsposti, Google’i nende hostinimi ja vaadake, kas teised inimesed teatavad neist rämpspostina. Koostage nimekiri kõigist rämpsposti robotitest.

Live-Traffic-Report-Wordfence

3. samm: Minge Wordfence’i blokeerimise seadetesse ja lisage siia rämpsposti robotid. Kasutage tärnid et blokeerida kõik selle boti variatsioonid, vastasel juhul ei pruugi see osutuda tõhusaks.

Sõnaraja blokeerimine-reegel

4. samm: Minge oma blokeerimise logi ja vaadake, kuidas need rämpsposti robotid blokeeritakse.

Wordfence-tulemüüri blokeerimine

Kui te ei soovi Wordfence’i kasutada, siis Blackhole halbade robotite pistikprogrammi jaoks teeb seda automaatselt:

Musta augu halvad robotid

10. Optimeerige pilte

GTmetrixis on piltide optimeerimiseks kolm peamist viisi. See näitab ainult testimata ühe lehe optimeerimata pilte, nii et käivitage kindlasti ka kõige olulisemad lehed.

pildi optimeerimine

Esitage skaleeritud pilte – vähendage suurte piltide suurust väiksemaks. GTmetrix näitab teile kõiki liiga suuri pilte ja nende õigete mõõtmete suurust. Leidke oma saidil pilt, muutke selle suurus õigeteks mõõtmeteks, laadige see üles ja asendage vana pilt uuega.

Määrake piltide mõõtmed – tähendab, et peate pildi HTML-i või CSS-i lisama laiuse / kõrguse. Põhiline WordPressi redigeerija teeb seda automaatselt, seega põhjustavad need vead tavaliselt pildid, mis asuvad leheehitajates, vidinates ja muul teie veebisaidi piirkonnas. Lihtsalt leidke pilt, vaadake pildi HTML-i ja lisage seejärel laius / kõrgus, mille GTmetrix teile pakub.

Piltide optimeerimine – tihendage kadudeta pilte plugina abil nagu ShortPixel. Iga kuu saate 100 tasuta krediiti (see on minu lemmik pildi tihendamise plugin ja olen proovinud paljusid, sealhulgas Imagify, Smush, EWW ja teised). Installige see ja haarake oma API-võti lehelt ShortPixeli veebisait, seejärel konfigureerige sätted. Seadke pildi tihendamise tase kadudeta. Minge vahekaardile Meedia ja optimeerige paar pilti, et olla kindel kvaliteediga. Kui olete, tihendage oma saidil kõik pildid hulgi. Soovitan igaks juhuks eelnevalt varukoopia teha.

11. Kasutage kergeid pistikprogramme

Kui teil on kõrge CPU pistikprogrammid, mis põhjustavad serveri aeglast reageerimisaega, peate need kas kustutama või leidma alternatiivsed pistikprogrammid, mis ei kuluta nii palju ressursse. Siin on mõned soovitatud kerged pistikprogrammid, ehkki paljudel juhtudel peate tegema oma uuringud / testimise. Pärast EACH pistikprogrammi installimist vaadake oma päringumonitori aruannet, et näha, kuidas see mõjutab laadimisaegu.

Sotsiaalne jagamine – WP Rocket’s test näitas Sotsiaalmeedia sulgedest, MonarhLihtne jagamisnuppude lisaja, ja MashShare oli kõige vähem taotlusi ja kiireimad laadimisajad.

VarundamineUpdraftPlus.

LiuguridÜksinda, LayerSlider, või Meteoriidiliugurid.

KommentaaridDisquse tingimuslik koormus.

PortfellEnvira galerii, FooGalleri, või Võrk.

Analytics – Google Analyticsit ja otsingukonsooli peaks olema palju. Lihtsalt veenduge, et hostite Google Analyticsi kohapeal (kasutades WP Rocketit, CAOS-i või WP Keela).

LeheehitajadMotoPressi loodud WordPressi lehe ehitaja, kuid ükski lehekoostja ei tööta kiiremini kui emakeelena loodud WordPressi redigeerija. Kombineeri see Paljundusaparaadi pistikprogramm ja te ei peaks lehtede koostajat (sealhulgas WordPressi teemade sisseehitatud leheehitajaid) vajama. Kui teie meeskond absoluutselt ei keeldu õppige natuke HTML-i (lihtsaim kodeerimiskeel), vältige lehtede koostajaid.

StudioPressi pistikprogrammid – Genesise raamistiku kerged pistikprogrammid.

12. Hostige Google Fonte kohapeal

Kui näete oma GTmetrix aruandes Google Font’i vigu, tähendab see, et peate fonte kohapeal hostima.

Google-Fonts-GTmetrix

Kasutage saab kasutada CAOS for Webfonts plugin:

CAOS-fondid

Või Google’i fontide ise hostitud pistikprogramm on hea alternatiiv, mis laadib automaatselt alla kõik teie kasutatavad Google’i fondid ja lisab need teie CSS-i koos kõigi seadete konfigureerimisega.

Ise hostitud-Google-fondid-pistikprogramm

13. Hostige Google Analytics kohapeal

Kui näete oma GTmetrix aruandes Google Analyticsi vigu, tähendab see, et peate oma Google Analyticsi jälgimiskoodi hostima kohalikul tasandil. CAOS Analyticsi pistikprogramm teeb seda automaatselt.

Finantsvõimendus-brauser-vahemälu-Google-Analytics

CAOS-Analytics

Ka WP Rocketil on see funktsioon.

WP raketi kohalik analüüs

14. Uuesti kontrollimise veebisait

Pea tagasi Google PageSpeed ​​Insights või Bitcatcha ja kontrollige uuesti oma veebisaidi serveri reageerimisaega. Need peaksid olema palju kiiremad, arvestades, et lööme peaaegu kõik, mis seda mõjutavad.

Vähendage serveri-reageerimise aega-Facebooki

15. Lülitage kiiremale hostimisele

Kui teie serveri reageerimisaeg on endiselt aeglane, on selle põhjuseks kindlasti Bluehost.

Enne oma VPS-ile või spetsiaalsele plaanile üleviimist uurige läbi ja uurige, mida kogenud inimesed soovitavad WordPressi majutamise Facebooki grupp. Teie töökaaslasel võib olla oma soovitus, kuid need inimesed teavad, mida nad räägivad.

ma kasutan SiteGround ja on 200 ms reageerimisajad 100% GTmetrix skooriga ja .4 s Pingdomi laadimisajad. Tehke hostimiskontroll, viige läbi oma testid või klõpsake minu kiire laadimise lehti. Neid hinnati 26 Facebooki küsitluses # 1 hostiks ja nad on maailmad paremad kui EIG (Sinine vaim, HostGator), GoDaddy, ja muud hostid, kes koondavad samasse serverisse liiga palju inimesi. On olnud palju inimesi WHO rännanud ja postitatud tulemused peal Facebook ja Twitter. Tweet pärast piiksuma, postitada pärast postitada, küsitlus pärast küsitlus pärast küsitlus, kiirem hostimine parandama aeglased reageerimisajad. Nad on soovitab WordPress, teha vaba ränne, ja ma kasutan nende pooleldi pühendatud kava.

OMM-On-SiteGround

Bitcatcha serveri kiiruse aruanne

2019-GTmetrix-aruanne

2019-Pingdom-aruanne

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab parandada serveri reageerimise ajad mitme sekundi jooksul. Siin on mõned inimesed, kes rändasid saidile SiteGround ja postitasid oma tulemused.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimineVaata küsitlust2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElemendi majutamise soovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltJuuli 2019 majutamissoovitusVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-Host-Poll-august-2018Vaata küsitlust või EkraanipiltJagatud-majutamine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-hostimine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltGo-To-Hosting-ettevõteVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-majutamine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWooCommerce-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-Veebimajutus-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParim veebimajutus-2019-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWP sõbraliku veebimajutusküsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElementori lemmikmajutusVaata küsitlust või Ekraanipilt2018. aasta majutamissoovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltVaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-Hosts-Poll-1Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-küsitlus kiiruse jaoksVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1Vaata küsitlust või EkraanipiltSiteGround-soovitusVaata küsitlust või Ekraanipilt2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima veebimajutuse pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltVastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-soovitused-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja üles tuleb a vaba ränne, lavastus, täpsema vahemälu salvestamise võimalus ja võimalus mitmete veebisaitide hostimiseks. GoGeek kaasas prioriteetset tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete lehel funktsioonide leht

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna …

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround, kasutades minu sidusettevõte link Annetan teile hea tüki tasuta. Igal aastal annetan 3000 dollarit GoFundMe kampaaniatesse (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Mõlemal juhul väldin Bluehostit – liituge mõne Facebooki grupiga ja vaadake vestlused, küsitlused, säutsud, ja inimesed WHO rännanud alates Bluehostist kuni SiteGroundini. Keelun EIG / Bluehost’s soovitamast kohutav hostimine. Tee oma uurimistöö, vaata keda Yoast kasutab, ja tulemused inimestest, kes rännanud.

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Kuidas parandada serveri reageerimisaegu??

Ehkki saate CDN-ide abil oma serveri koormust kergendada, PHP-versioonide uuendamist ja aeglaste pistikprogrammide vältimist, kontrollib server teie serverit lõppkokkuvõttes. Kui teie veebisaiti ei ole optimeeritud mingil määral kiiruseks, ei tohiks te tõepoolest serveri reageerimisajaga vigu saada.

&# x2705; Kuidas ma saan oma serveri koormust kergendada??

Hea vahemälu plugina (nt WP Rocket) kasutamine, selle õige konfigureerimine (sealhulgas CDN-i lisamine), PHP-versioonide värskendamine ning ressurssidega näljaste pistikprogrammide ja kolmandate osapoolte skriptide (nt AdSense) vältimine võib aidata teie serveri koormust kergendada.

&# x2705; Kas vahemälu pluginad parandavad serveri kiirust?

Jah, eriti peaksid nad seda tegema siis, kui kasutate neid ka CDN-i seadistamiseks. Vahemälu pistikprogrammid peaksid parandama laadimisaegu, GTmetrixi tulemusi ja serveri reageerimisaegu.

&# x2705; Kas ma pean tõesti hostimist täiendama??

Esiteks optimeerige oma sait. Siis, kui serveri reageerimisajad on endiselt aeglased, uuendage plaane või kaaluge kiiremasse hostisse kolimist, näiteks SiteGround või Cloudways.

&# x2705; Kas see on Bluehost’i süü?

Paljud inimesed on teatanud Bluehosti aeglastest serveritest. Mõni inimene parandab teise masina juurde kolimisel laadimisaegu üle 7 sekundi. SiteGround (jagatud hostimine) ja Cloudways (pilvemajutus) on 2 populaarset valikut ja mõlemad said Facebookis kõrge hinnangu.

Loodetavasti oli sellest abi. Kui teil on küsimusi, lisage mulle kommentaar.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map