Kuidas parandada serveri reageerimisaega GoDaddy WordPress Hosting’is (Google PageSpeed ​​Insightsi soovitus)

Serveri aeglaste reageerimisaegade sisselülitamine GoDaddy?


Kui sa saidil käiksid Google PageSpeed ​​Insights või Bitcatcha, teie serveri reageerimise aeg peaks olema alla 200 ms nagu Google soovitab. Kui seda pole, näitan teile, kuidas seda parandada.

Siit saate teada, kuidas aeglaselt lahendada serveri reageerimise ajad GoDaddy-l: uuendage PHP 7.2-ni, aktiveerige Bluefaili cPanelis Cloudflare’i tasuta CDN ja installige mõned kiiruspluginad (automaatne optimeerimine, WP-optimeerimine, südametegevuse juhtimine, musta augu auk halbade robotite jaoks, WP keelamine, CAOS Analytics, CAOS-fondid ja ShortPixel). Ärge muretsege, ma juhendan teid neist läbi. Samuti peaksite vältima kõrgeid protsessori pluginaid, mis tarbivad serveriressursid, ja piltide optimeerimine. Need mitte ainult ei kiirenda reageerimisaegu, vaid parandavad ka tulemuste ja laadimisaega GTmetrix/Pingdom.

Kohustustest loobumine: GoDaddy on teadaolevalt odav (mitte kiire), mis kajastub teie serveri reageerimisaegades. WordPressi majutamise Facebooki grupp et näha, mida ütlevad tõelised, erapooletud inimesed. Enamik inimesi, kellel on tõsine (nt ettevõtte) veebisait, kasutavad SiteGround, Pilves, Kinsta, või WP mootor. Kasutan saidit SiteGround, kes oli hostis nr 1 25+ Facebooki küsitlus ja on 200 ms reageerimisajad, 100% GTmetrix hinded ja a .4s laadimisajad Pingdomis. Kasvades on vaja paremat hostimist ja GoDaddy pole see. Tehke oma uurimistöö ja kaaluge kedagi teist.

1. Testige serveri reageerimise aegu

Juhtige oma sait läbi Bitcatcha ja kontrollige oma serveri reageerimisaegu:

Bitcatcha serveri kiiruse aruanne

Võite ka kasutada Google PageSpeed ​​Insights:

Vähendage serveri reageerimise aega

Kuni olete GoDaddyga võõrustatud, pole te üksi. Mis tahes 3,95 dollari suurune hostimiskava ei anna teile suuri reageerimisaegu. Järgige minu juhendit ja kui need on endiselt kõrgel, siis teate seda probleemi.

Aeglane Godaddy

Godaddy serveri reageerimise aeg

Aeglane serveri reageerimise aeg Godaddy-l

Godaddy serveri reageerimise ajad

Aeglane Godaddy serveri reageerimise aeg

Godaddy hallatav WordPressi hosting tagasiside

Hmmm.

2. Täiendage versiooniks PHP 7.2

Üleminek a-le kõrgemad PHP versioonid muudab teie saidi oluliselt kiiremaks (ja turvalisemaks).

WordPress PHP võrdlusalused

Kuid paljud WordPressi kasutajad jooksevad endiselt vananenud PHP versioonid.

WordPress-PHP-versioon-statistika

GoDaddy ütleb:

“PHP 7 on cPaneli klientidele saadaval nii jagatud kui ka ärimajutuse kaudu.”

Kahjuks, kui teil pole GoDaddy-kava cPanel, see pole teile kättesaadav. Paljud GoDaddy kliendid pole selle üle õnnelik, ja nende hostimise kasutamisel on veel üks puudus.

Samm 1: Kontrollige oma praegust PHP versiooni, kasutades nuppu Kuva PHP-versiooni pistikprogramm.

Displei-PHP

2. samm: Käivitage PHP ühilduvuse kontrollija pistikprogramm pistikprogrammide ühilduvuse tagamiseks.

PHP-ühilduvuse kontrollija

3. samm: Täiendage oma PHP 7+ versiooniga GoDaddy cPanel (kõrgemad versioonid on kiiremad).

Godaddy PHP 7.2

4. samm: Testige oma veebisaiti vigade osas. Vajaduse korral saate ka varasema versiooni juurde naasta.

3. Automaatne optimeerimine

GoDaddyl on oma sisseehitatud vahemällusüsteem ja nemadki musta nimekirja vahemälu pluginad selle pärast. Probleem on selles, et vahemälu pistikprogramme kasutatakse ka koodi (nt. minimeerimine) ja täidab muid funktsioone, mis muudavad teie saidi kiiremaks, millest paljud asuvad GTmetrixis. Automaatne optimeerimine vähemalt hoolitseb HTML, CSS ja JavaScripti koodi optimeerimise eest.

Automaatne optimeerimine - pea-seaded

CDN (sisu edastamise võrk) seadistamiseks vaadake CDN-i sektsioon.

Automaatselt optimeerige - lisa-sätted

4. Puhastage andmebaas

Teie andmebaas võib koguda rämpsfaile nagu rämpsposti kommentaarid, kustutatud kommentaarid, postituste parandused, tagasitulekud, tagasipöördumised, aegunud siirded ja muud, mida te ei vaja.

Installige WP-pistikprogrammi optimeerimine, valige kõik, mida te ei vaja, ja kustutage need (alati on soovitatav eelnevalt varundada). Samuti on võimalus kavandada käimasolevate andmebaaside puhastamist (hea on teha üks kord iga 1-2 nädala tagant ja see hoiab serveri reageerimisaega kiirel).

WP-Optimeeri puhas andmebaas

5. Südamelöök

WordPressi südamelöögi API tarbib serveriressursse, kuvades armatuurlaual reaalajas pistikprogrammide teatisi ja teiste kasutajate postitusi redigeerides. See on asi, mida te ei vaja ja keelamine (või vähemalt südamelöögi API piiramine) säästab serveriressursse.

Installige Südame löögi kontrolli pistikprogramm, siis piirake 60 sekundiga või keelake see täielikult.

Südamelööke-kontroll-pistikprogramm

Südame löögi kontroll

6. Blokeeri rämpsposti robotid

Millal viimati kontrollisite, kas rämpsposti robotid teie saiti löövad?

Kui te seda ei tee, võivad nad tarbida PALJU ebavajalikke serveriressursse. Kui ma oma saidil kontrollisin, tabasid minu saiti pidevalt – umbes iga 3 sekundi järel – samad 2 robotit (compute.amazonaws.com ja linode.com). Puhusin oma serveriressursse sõna otseses mõttes mitte millelegi! Kunagi ei või teada, kas see teie saidiga juhtub, kui te muidugi ei kontrolli.

Samm 1: Installige Wordfence.

2. samm: Minge Wordfence’i tööriistade seadetesse ja vaadake oma reaalajas liikluse aruanne. Vaadake oma aruannet kindla minuti või kaks jooksul, võttes teadmiseks kõik robotid, mis tunduvad kahtlased. Looge kõigi rämpsposti robotite loend ja seejärel Google nende hostinimed, et näha, kas teised inimesed teatavad neist rämpspostina.

Live-Traffic-Report-Wordfence

3. samm: Minge Wordfence’i blokeerimise seadetesse ja lisage siia rämpsposti robotid. Kasutage tärnid et blokeerida kõik selle boti variatsioonid, vastasel juhul ei pruugi see osutuda tõhusaks.

Sõnaraja blokeerimine-reegel

4. samm: Minge oma Wordfence’i blokeerimise logi ja näete, et need robotid blokeeritakse.

Wordfence-tulemüüri blokeerimine

Võite kasutada ka Blackhole halbade robotite pistikprogrammi jaoks mis blokeerib kõige tavalisemad rämpsposti robotid. Sellel on täiuslik viietärniline ülevaade ja see toimib teie saidil peidetud reegli loomisel. Kui robotid ei järgi seda reeglit, blokeeritakse see kohe. Googlebot ja “head robotid” on lubatud valgesse nimekirja.

Musta augu halvad robotid

7. WP Keela

Mõned WordPressi funktsioonid ei asu armatuurlaual, kuid on teie saidil endiselt aktiivsed. Enamik inimesi ei vaja neid ja nad saavad kasutada serveriressursse. WP Keela võimaldab teil need funktsioonid läbi vaadata ja keelata need, mida te ei kasuta. Tõenäoliselt pole teil enamikku neist vaja.

WP-Keela-taotleb

WP-Keela-sildid-sätted

WP-Keela-Administraator

WP-Keela-teised

8. Vältige väliseid ressursse

Gravatars, Google Maps, AdSense, sotsiaalse jagamise pistikprogrammid, kommentaari pistikprogrammid ja muud välised ressursid võivad hävitada serveri reageerimise aja. Teie GTmetrixi aruanne näitab neid tavaliselt. Kõige parem on neid kõiki koos vältida, mõnikord aga mitte. Jätsin allpool ühised lahendused:

GTmetrix-reklaamid

9. Kustutage kasutamata pistikprogrammid + teemad

 • Kustutage kasutamata pistikprogrammid
 • Vältige tugevaid, ülespuhutud pistikprogramme
 • Keela CPU-näljaste pistikprogrammide seaded (nt käimasolevad varundused, teatised, statistika jne)

kustuta-WordPress-pluginad

WordPressist on kustutatud kasutamata teemad (mis võivad rämpsu maha jätta) > Välimus > Teemad. Parim on kasutada kergeid teemasid (nt StudioPressist) ja tuginege pistikprogrammidele ainult vajalike funktsioonide lisamiseks. Vastasel juhul võivad kõik need funktsioonid põhjustada paisumist ja aeglast reageerimisaega.

Kustutage kasutamata WordPressi teemad

10. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

* Tavaliste süüdlaste hulka kuuluvad seotud postitused, statistika, saidiplaan, vestlus, kalender, lehtede koostajad ja pistikprogrammid, mis teostavad käimasolevat skannimist / protsessi või näitavad GTmetrixis kõrget CPU-d.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

Pro näpunäide:
Kasutage Päringu jälgija kõige aeglasemalt laaditavate pistikprogrammide leidmiseks. Installige Query Monitor ja minge siis vahekaardile “Queries By Component”. Selle abil saate leida ka seda, millised päringud, taotlused, skriptid ja stiilid aeglustavad teie veebisaiti kõige enam. Väheste tehniliste teadmistega saate täpsustada konkreetseid elemente, mis aeglustavad teie veebisaidi toimimist.

Päringumonitori aeglased pistikprogrammid

Võite ka kasutada GTmetrix juga kõige aeglasemalt laaditavate pistikprogrammide leidmiseks:

Aeglane WordPressi pistikprogramm

11. Kasutage kergeid pistikprogramme

Kui leiate, et teatud pistikprogrammid aeglustavad teie saiti, peate need kustutama või asendama kergema pistikprogrammiga. Allpool on mõned kindlad kerged pistikprogrammid, sõltuvalt sellest, millist funktsionaalsust vajate, peate võib-olla tegema mõned uuringud.

Sotsiaalne jagamine – WP Rocket’s test näitas Sotsiaalmeedia sulgedest, MonarhLihtne jagamisnuppude lisaja, ja MashShare oli kõige vähem taotlusi ja kiireimad laadimisajad.

VarundamineUpdraftPlus.

LiuguridÜksinda, LayerSlider, või Meteoriidiliugurid.

KommentaaridDisquse tingimuslik koormus.

PortfellEnvira galerii, FooGalleri, või Võrk.

Analytics – Google Analyticsit ja otsingukonsooli peaks olema palju. Lihtsalt veenduge, et hostite Google Analyticsi kohapeal (kasutades WP Rocketit, CAOS-i või WP Keela).

LeheehitajadMotoPressi loodud WordPressi lehe ehitaja, kuid ükski lehekoostja ei tööta kiiremini kui emakeelena loodud WordPressi redigeerija. Kombineeri see Paljundusaparaadi pistikprogramm ja te ei peaks lehtede koostajat (sealhulgas WordPressi teemade sisseehitatud leheehitajaid) vajama. Kui teie meeskond absoluutselt ei keeldu õppige natuke HTML-i (lihtsaim kodeerimiskeel), vältige lehtede koostajaid.

StudioPressi pistikprogrammid – Genesise raamistiku kerged pistikprogrammid.

12. CDN

A CDN (sisuedastusvõrk) majutab teie veebisaidi faile mitmetes andmekeskustes üle maailma, vähendades serveri ja külastajate vahelist geograafilist kaugust. See samuti laadib ressursse maha nendesse andmekeskustesse, kergendades teie enda serveri koormust (mis parandab serveri reageerimisaegu). CDN on soovitatav ka WordPressi optimeerimise juhendis.

CDN-WordPress-soovitus

Pilv on tasuta CDN koos 200+ andmekeskust ja on vaieldamatult populaarseim CDN.

Pilvanduse andmekeskused

Samm 1: Registreeruge Cloudflare’i jaoks (tasuta plaan on hea), lisage oma veebisait ja seejärel käivitab Cloudflare nende skannimise. Te läbite lehtede komplekti, kuni näete oma 2 Cloudflare nimeserverit.

Pilvvalgustuse-nime-serveri armatuurlaud.

2. samm: Muutke oma nimeservereid neile, mille Cloudflare teile määras.

SiteGround-DNS-Records

Mitu CDN-i – rohkem CDN-sid = rohkem andmekeskusi ja rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine (ja ressursside suurem mahalaadimine). Ma kasutan nii Cloudflare kui ka StackPathi CDN minu veebisaidil.

StackPath-andmekeskused

Samm 1: Registreeruge StackPathis (30-päevane prooviversioon, siis 10 dollarit kuus).

2. samm: Klõpsake juhtpaneelil vahekaarti CDN luua StackPathi CDN-sait.

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-domeen

StackPath-Server-IP-aadress

StackPath loob a CDN URL:

StackPath-CDN-URL-automaatne optimeerimine

3. samm: Kopeerige oma StackPathi CDN-i URL ja kleepige see sätete „Main” jaotisse Autoptimeerimine.

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Puhastage kõik

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

Kui laiendate üksusi GTmetrixis ja olete seotud teie CDN-iga, võtke ühendust StackPathi toega, kes peaks aitama teil neid parandada. Nad tegid seda minu eest ja neil on silmapaistev tugi.

Präänikutevabad domeenid MaxCDN

GTmetrix YSlow ilma StackPathita
GTmetrix YSlow ilma MaxCDNtaGTmetrix YSlow koos StackPathiga
GTmetrix YSlow koos MaxCDN-iga

StackPathi tõrkeotsing

6. samm: Valge nimekiri StackPathi IP-d oma hostikontole (peate võib-olla võtma ühendust oma hostiga).

StackPath-IP-aadressid

13. Kohalikud Google’i fondid

Kui kasutate Google Fonti ja teil on GTmetrixis fontitega seotud vigu, peate fonte hostima kohapeal. Seda saab teha kasutades nuppu Ise hostitud Google’i fondid pistikprogramm, mis laadib automaatselt alla kõik teie kasutatavad Google’i fondid ja lisab need CSS-i. Konfiguratsioon pole vajalik.

Google-Fonts-GTmetrix

Ise hostitud-Google-fondid-pistikprogramm

Võite ka proovida CAOS-i fondid:

CAOS-fondid

14. Kohalik Google Analytics

Nii nagu eelmine samm, soovite ka oma Google Analyticsi jälgimiskoodi hostida kohalikul teel, kasutades CAOS Analyticsi pistikprogramm. See on jällegi automaatne ja konfiguratsiooni pole vaja.

Finantsvõimendus-brauser-vahemälu-Google-Analytics

CAOS-Analytics

15. Kujutise optimeerimine

GTmetrixis on piltide optimeerimiseks kolm peamist viisi, kuid soovitan tutvuda WordPressi piltide optimeerimise täieliku õpetusega – kuna neid on üle 20 erineva viisi.

pildi optimeerimine

Esitage skaleeritud pilte – tähendab, et peate suurte piltide suurust väiksemaks muutma. GTmetrix näitab teile, millised pildid on liiga suured, ja nende õiged mõõtmed tuleks muuta. Lihtsalt otsige oma veebisaidil olev pilt üles, muutke selle suurus õigeteks mõõtmeteks, laadige see üles ja asendage vana pilt uuega. Soovitan luua oma levinumate piltide (slaidide, vidinate, jaluse, täise laiusega ajaveebipiltide) peitlehe, et saaksite enne selle üleslaadimist neid õigetesse mõõtmetesse kärpida / muuta. Alustage piltidelt, mis ilmuvad mitmel lehel.

teeninda-mõõtkavas pildid

Määrake piltide mõõtmed – tähendab, et peate pildi HTML-i või CSS-i lisama laiuse / kõrguse. Selleks leidke pilt üles, vaadake selle HTML-i ja lisage laius / kõrgus (mille GTmetrix teile pakub). HTML on väga lihtne ja te ei pea koodi tundma (vt allpool):

Kujutise mõõtmete määramine

Piltide optimeerimine – tähendab, et peate neid kadudeta tihendama (ma kasutan ShortPixel). Pärast installimist konfigureerige pistikprogrammi sätted ja seadke pakkimistasemeks väärtus kadudeta. Järgmisena haarake oma API-võti saidilt ShortPixeli veebisait ja sisestage see pistikprogrammi. Minge jaotisse Meedia ja optimeerige mõni pilt. Kui olete kvaliteediga rahul, võite hakata oma meediumikogu teemat optimeerima või on neil võimalus kõigi oma saidi piltide hulgi optimeerida.

16. Uuesti vastamise ajad

Noh, me kattisime kõik ja siis mõned. Kontrollige uuesti serveri reageerimisaegu!

Vähendage serveri-reageerimise aega-Facebooki

17. GoDaddy Sucks: saate parema majutuse

Välja arvatud see, et GoDaddy imeb ja teil võib ikkagi olla aeglane reageerimise aeg. Tehke oma uurimistööd!

SiteGround vs vs Godaddy-Load-Time-Improvement

Godaddy saidile SiteGround

Godaddy saidile üleviimine

Godaddy to SiteGround kiiremini

Godaddy saidileGround Faster Site

ma kasutan SiteGround ja on 200 ms reageerimisajad 100% GTmetrix skooriga ja .4 s Pingdomi laadimisajad. Tehke hostimiskontroll, viige läbi oma testid või klõpsake minu kiire laadimise lehti. Neid hinnati 26 Facebooki küsitluses # 1 hostiks ja nad on maailmad paremad kui EIG (Sinine vaim, HostGator), GoDaddy, ja muud hostid, kes koondavad samasse serverisse liiga palju inimesi. On olnud palju inimesi WHO rännanud ja postitatud tulemused peal Facebook ja Twitter. Tweet pärast piiksuma, postitada pärast postitada, küsitlus pärast küsitlus pärast küsitlus, kiirem hostimine parandama aeglased reageerimisajad. Nad on soovitab WordPress, teha vaba ränne, ja ma kasutan nende pooleldi pühendatud kava.

OMM-On-SiteGround

Bitcatcha serveri kiiruse aruanne

2019-GTmetrix-aruanne

2019-Pingdom-aruanne

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab parandada serveri reageerimise ajad mitme sekundi jooksul. Siin on mõned inimesed, kes rändasid saidile SiteGround ja postitasid oma tulemused.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimineVaata küsitlust

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElemendi majutamise soovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltJuuli 2019 majutamissoovitusVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-Host-Poll-august-2018Vaata küsitlust või EkraanipiltJagatud-majutamine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-hostimine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltGo-To-Hosting-ettevõteVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-majutamine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWooCommerce-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-Veebimajutus-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParim veebimajutus-2019-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWP sõbraliku veebimajutusküsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElementori lemmikmajutusVaata küsitlust või Ekraanipilt2018. aasta majutamissoovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltVaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-Hosts-Poll-1Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-küsitlus kiiruse jaoksVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1Vaata küsitlust või EkraanipiltSiteGround-soovitusVaata küsitlust või Ekraanipilt2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima veebimajutuse pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltVastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-soovitused-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Saidil SiteGround on 3 kava:

SiteGround'i hostimiskavad

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja üles tuleb a vaba ränne, lavastus, täpsema vahemälu salvestamise võimalus ja võimalus mitmete veebisaitide hostimiseks. GoGeek kaasas prioriteetset tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete lehel funktsioonide leht

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. SiteGroundi serverid on väga kiired ja mitte ülerahvastatud nagu GoDaddy
 6. Live-vestlus on kohene ja piletitele vastatakse palju kiiremini kui GoDaddy
 7. Need kaitsevad teie veebisaiti häkkerite / pahavara eest, samal ajal kui GoDaddy ei ole
 8. Minu blogis on pole kunagi alla käinud alates juhuslikud vead inimesed saavad GoDaddyga
 9. Üleminek PHP 7.2-le on tasuta (erinevalt GoDaddyst) ja nad ei lisa pistikprogramme musta nimekirja
 10. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 11. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 12. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 13. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 14. Rohkem kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 15. GoDaddy kliendid, kes kolisid saidile SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround, kasutades minu sidusettevõte link Annetan teile hea tüki tasuta. Igal aastal annetan 3000 dollarit GoFundMe kampaaniatesse (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Mõlemal juhul väldiksin GoDaddy kasutamist – liituge mõne Facebooki grupiga ja vaadake vestlused, küsitlused, säutsud, ja inimesed WHO rännanud alates GoDaddy saidile SiteGround. Ma keeldun GoDaddy’d kellelegi soovitamast – nende serverid on ülerahvastatud, pahavaraga nakatunud, ja neil on SOPA toetav + elevantide jahi rajaja. Tee oma uurimistöö ja vaata, kes on Yoast praegu kasutavad.

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Miks on GoDaddy serverid aeglased??

GoDaddy on kurikuulus oma serverite ülerahvastatuse eest, mis on Facebooki gruppides hästi tuntud. Saidi optimeerimine aitab, kuid serveri kiiremaks muutmiseks, kui see on ülerahvastatud, on palju ära teha.

&# x2705; Kuidas saaksin GoDaddy serveri reageerimisaega parandada?

PHP versioonide värskendamine, Cloudflare’i tasuta CDN-i lisamine, ressurssidega näljaste pistikprogrammide vältimine ja kiiruse optimeerimise pluginate kasutamine GTmetrixis üksuste parandamiseks peaksid aitama.

&# x2705; Kas uuendan minu GoDaddy serveri abi?

Võib-olla, kuid GoDaddy on tuntud ka klientide eeliste ärakasutamise ja uute versiooniplaanide uuendamise eest, kui probleem on GoDaddy enda sees. Enne oma plaani täiendamist uurige muid hostimisvõimalusi.

&# x2705; Kas seal on kiiremad võõrustajad??

100% jah. SiteGround ja Cloudways on palju kiiremad kui GoDaddy ja teie sait peaks laadima palju kiiremini. Vaadake inimesi, kes rändasid GoDaddyst minema ja postitasid oma uued laadimisajad Twitterisse ja Facebooki. Tõendid on selged.

&# x2705; Kuidas ma saan ligi 100% GTmetrixi hindeid?

Kiiruse ja GTmetrixiga on seotud paljud tegurid, kuid võite alustada kiirema majutamisega, vahemälu pistikprogrammi konfigureerimise, piltide optimeerimise, pistikprogrammide konsolideerimise ja Google Fontide optimeerimisega (kiire hostimine on endiselt WordPressi optimeerimise juhendis tegur nr 1).

Loodetavasti oli sellest abi. Kui teil on küsimusi, lisage mulle kommentaar.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map