Saidi WordPressi hostimise ülevaade: # 1 host vähemalt 34-aastastes Facebooki küsitlustes (väga kiire virtuaalserverite korral), kuid pikendamishinnad on kõrged

Kuna super sidusettevõttena SiteGround, Olen neile tuhandeid inimesi suunanud.


Kuid ka minu vastutus on hoiatada inimesi miinuste eest (pikendamishinnad ja protsessori ülemäärased väärtused) ning proovida hoida oma arvustusi võimalikult erapooletuna. Sellepärast näete selliseid asju Facebooki küsitlused, Tweets, ja Reddit vastab selles SiteGroundi WordPressi hostingu arvustuses.

SiteGround oli ideaalsele hostile võimalikult lähedal – kiirus, uptimes, tugi, funktsioonid ja hinnad olid fenomenaalsed. Tänapäevani on mul <200 ms serveri reageerimisajad ja hämmastav GTmetrix ja Pingdomi raport. Minu WordPress-sait laadib tohutult kiiresti (kui soovite, klõpsake minu lehtedel) ja on kahe aasta jooksul alla käinud vaid umbes 3 minutit.

Kuid siis … nad tõstsid oma pikendamishindu.

Poisid, see oli vältimatu! Hea, kiire ja odav – vali 2. SiteGround ei tahtnud oma serveritest nagu EIG + GoDaddy ülerahvastada ning neil on selles valdkonnas endiselt parim tugi. Nende meeskond tegeleb pidevalt uute funktsioonide vabastamisega, mis muudavad klientide veebisaidid kiiremaks ja turvalisemaks, mida saate nende veebisaidil näha Facebooki leht. Vähesed võõrustajad teevad seda nagu SiteGround.

See tegi alternatiive nagu Cloudways DigitalOcean ahvatlevam – hallatav pilvemajandus (kiirem kui jagatud) ja algab 10 dollarist kuus. Enamik inimesi, kes SiteGroundist lahkuvad, lähevad Cloudways’i. Kas olete nõus maksma tipptasemel võõrustaja eest, kellel on kõrged uuendamishinnad, kuid suur kiirus / tugi / uptimes? Või soovite puhast kiirust (kuid keskpärast tuge) hallatud pilveplatvormil kindla tasu eest Cloudways? Need on selle hinnaklassi parimad 2 varianti.

Ükskõik, mida te teete, vältige EIG-i, GoDaddy-d ja muid odavaid hostreid – isegi A2-hostimine on SiteGroundist madalamal. Nagu WordCampi kõneleja kord ütles, peaksite majutuse eest maksma sama palju kui krevettide õhtusöök. 4-dollarine krevettide õhtusöök teeb haigeks. 20-dollarine õhtusöök tuleb hea.

TLDR; SiteGround sobib promohinna esimeseks 1-3 aastaks suurepäraselt, kuid see läheb kalliks ja mõned inimesed kolivad sinna DigitalOcean pilveteedel mida hallatakse pilvemajutatuna ja veelgi kiiremini kui SiteGround. Kinsta on veel üks suurepärane võimalus. A2-hostimine on odavaim ja korralik hostimisteenuse pakkuja, kuid pole kaugeltki nii hea kui SiteGround, Cloudways või Kinsta, kes on tavaliselt viimase aasta Facebooki küsitluste hulgas hinnatud kolme parimaks hostiks. Tehke oma uuring ja liituge WordPressi majutamise Facebooki grupp sidusettevõtte lõksude vältimiseks ja erapooletute arvamuste saamiseks.

1. Jah, ma kasutan SiteGround

Vaatan ainult seda, mida ma tegelikult kasutan.

OMM-On-SiteGround

2. Hinnatud võõrustaja 34 Facebooki küsitluses

Paljud neist viidi suletud rühmadesse. Kui soovite näha avalikke, siis siin nad on: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14. Privaatsete küsitluste nägemiseks klõpsake igal ekraanipildil ja liituge grupiga. Paljud neist võtsid WordPressi majutamise Facebooki grupp millel on üle 12 000 liikme ja mis keelab sidusettevõtete lingid ja enesereklaamid. Muid hostimisega seotud sotsiaalmeedia vestlusi saate vaadata saidil + Tagasiside jaotis.

Juuli 2019 majutamissoovitus

Elemendi majutamise soovitused

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Majutussoovitused Küsitlus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

SiteGround vs Bluehost Facebooki küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2018. aasta majutamissoovitused

Elementori lemmikmajutus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

WordPressi veebimajutusküsitlus

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

SiteGround vs vs Bluehost-Twitter-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

3. Kinnitanud Yoast, WordPress, Ivica

Yoast kasutab SiteGround:

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Soovitatud WordPress:

siteground-soovitatav-wordpress-host

Ja Ivica poolt, kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 15 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

Paljud inimesed on juba Ivica soovituse täitnud.

Godaddy saidile üleviimine

4. Inimesed, kes oma tulemusi rändasid ja postitasid

Majutust otsides on kiirus minu prioriteet nr 1. Ma tahan teada, et hostide vahetamisel peaks minu laadimisaeg paranema. Ja ausalt öeldes ei taha ma näha tulemusi sidusettevõttelt, kes on ilmselgelt erapoolik, vaid püsiklientidelt, kes postitasid need avalikult. Siin on inimesi, kes rändasid saidile SiteGround ja postitasid tulemusi. Võite klõpsata igal pildil, et näha Tweet otse Twitteris.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

GoGeek saidi maapealne laadimisaeg

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround Genesis

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Saidipõhise ajaveebi ränne

SiteGround Joomlas

SiteGround kiire hostimine

SiteGround lühendatud laadimisajad

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

5. 80 ms serveri reageerimise ajad

Ainuke asi Google PageSpeed ​​Insights sobib mõõtmiseks serveri reageerimise ajad (hostimise kiiruse KPI). Google soovitab reageerimise ajad <200ms, nii et ma võtan 80ms kogu päeva.

Serveri reageerimise aeg

TTFB (aeg esimese baitini) on veel üks veebiserveri reageerimisvõime indikaator. Kontrolli oma sisse bytecheck.com või vahekaarti GTmetrix Timings. See peaks olema <500 ms (<200 ms on parem).

Aeg esimese baitini

GTmetrix aeg esimese baitini

Kõrgetasemelised saidipõhised plaanid hõlmavad enamat serveriressursid (seda näidatakse nende saidil funktsioonide leht) ja mis parandavad reageerimisaegu. Teisisõnu, saate kätte selle, mille eest maksate. Nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava kaasas umbes 4x rohkem serveriressursse kui tavaline jagatud hostimine ja annab teile nende jagatud plaanidest parima reageerimise aja. Saate oma veebisaiti optimeerida kõik, mida soovite, kuid serveri reageerimisaegu kontrollib peamiselt teie hostimine.

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

6. <1 s laadimisaeg + 100% GTmetrix skoorid

GTmetrixi hindeid on rohkem kui 100% kui hostimist, kuid see aitab kindlasti. Minu GTmetrix ja Pingdom aruanded on üsna naeruväärsed. See on elav tõestus sellest, et hästi optimeeritud saidi abil saate saidi SiteGround WordPressi hostimises suurepäraseid laadimisaegu ja GTmetrix / Pingdomi hindeid.

Minu GTmetrix aruanne:

2019-GTmetrix-aruanne

Minu Pingdomi raport:

2019-Pingdom-aruanne

7. PHP 7.3, Cloudflare, SG optimeerija Winile

SiteGround’s kiirustehnoloogia on üks suurimaid põhjuseid, miks inimesed neid valivad. Nad kasutavad NGINXi, HTTP / 2 serverite, SSD-de, PHP 7.3, ühe klõpsuga Cloudflare’i aktiveerimise ja nende SG Optimizer-i pistikprogrammi, mis tegeleb vahemälu, minimeerimise ja muu võimsa kombinatsiooniga.

SiteGround-Speed-tehnoloogia

PHP 7.3 – SiteGround on alati üks neist esimesed võõrustajad uute PHP versioonide vabastamiseks, mis muudavad teie saidi laadimise palju kiiremaks. Paljud võõrustajad ei andnud PHP 7 kasutusele 2018. aastal ja GoDaddy laskis klientidel uuendada. Sa ei pea selle pärast SiteGroundi pärast muretsema.

Pilv – aktiveerige Cloudflare’i tasuta CDN koos Klõpsake saidi SiteGround cPanelis üks klõps, lihtsaim viis nende kasutamiseks 200+ andmekeskust ja vähendada geograafilist kaugust serveri ja külastajate vahel. See muudab otsuse “millist andmekeskust valida” mitte nii oluliseks.

SG optimeerija – nad tegid oma SG Optimizeri pistikprogrammi tohutuid värskendusi, mille kohta on WordPress.org-is suurepäraseid ülevaateid. See mitte ainult ei kasuta serveripoolset vahemällu salvestamist (kiiremini kui enamiku vahemälu pistikprogrammide kasutatav failipõhine vahemälu), vaid pakub nüüd ka minimeerimist, gzip-pakkimist, päringustringide eemaldamist, laiska laadimist, pildi optimeerimist ja palju muud. Nüüd on see võrreldav WP Rocketiga.

8. Tasuta ränne GrowBigiga+

SiteGround tahe saate oma esimese veebisaidi tasuta üle viia nende GrowBigi plaani või uuemaga. Olen seda kasutanud mitmel veebisaidil ja migratsioon sujus alati tõrgeteta ega seisakuid ega vigu, kuna nende tehnikud käitlevad seda veatult. Neil on ka a rändaja tööriist.

SiteGround tasuta veebisaidi ülekandmine

9. Tugi on fenomenaalne

SiteGroundi tugi on alati olnud tipptasemel ning neid kiidetakse selle eest Facebookis ja Twitteris pidevalt. Enamikul võõrustajatest, kes pakuvad odavat hostimist, puudub kiire, isikupärastatud ööpäevaringne tugi, mida saate saidi SiteGround abil. Olen nendega ühendust võtnud telefoni, reaalajas vestluse ja tugipiletite kaudu. Iga kord, kui mu küsimused lahendati üksikasjalike vastustega ja ilma igasuguste müüjateta. Nende GoGeek-kavaga kaasneb prioriteetne tugi (kiirem), kuid te ei vaja seda ausalt. Võite vestelda 30 sekundi jooksul, pilet vastati 10 minutiga ja telefoniga sama kiiresti. SiteGround on alati olnud tuntud suure toetuse eest.

SiteGround soovitus

Saidi maapealse toe tagasiside

SiteGround Twitteri soovitus

10. Pidevad turvavärskendused

SiteGround kasutab Linuxi konteinerid ja konto eraldamine et teie serveri muud veebisaidid ei mõjutaks teie oma, plus käimasolevad plaastrid ja turvalisuse jälgimine. Muidugi peaksite muutma oma administraatori üldist kasutajanime ja installima pistikprogrammi nagu Wordfence, kuid SiteGround teeb oma osa. Nende arendusmeeskond kontrollib pidevalt, et teie saiti ei mõjuta ohud, mis (kui teie saiti on kunagi häkkinud) teate, kui oluline see on.

SiteGroundi turbevärskendused

Siit saate teada, kuidas SiteGround kaitseb teie veebisaiti (loetletud saidil funktsioonide leht):

SiteGround-WordPress-Security

11. Con: CPU ülemmäärad

SiteGround jõustab rangelt Protsessori piirid. See tähendab, et kui teie veebisait / pistikprogrammid ületavad teie kuupõhiseid ressursilimiite, saadab SiteGround teile hoiatused, siis lülitab lõpuks oma veebisaidi kinni. Parim viis selle vältimiseks on optimeerimine enne tähtaega (kasutades allpool toodud näpunäiteid) ja võtke ühendust tugiteenusega, kes aitab teid hea meelega. See on suurim saidiplaani piirang. Mul oli oma saidil CPU ülearused ja suutsin need allpool toodud näpunäidete abil parandada.

saidi maa-CPU-üleküllused

Kuidas vältida SiteGroundi CPU üleküllust:

12. Con: Uuendushinnad on järsud

Saate 1–3-aastase SiteGroundi soodushinna. Kui on aeg uuendada, maksate tavahinna, mis on umbes 3x promo hind. Sellepärast ostaksite ideaalis 3 aastat nende hostimist. Jah, see on kohustus, kuid te ei leia paremat väärtust kui SiteGroundi soodushinnad. Nad on selle hinnaga maailmad paremad kui GoDaddy, EIG ja muud hostid. See on ka 3 täisaastat kindlat hostimist, mis annab teile aega oma võimaluste kaalumiseks.

Saidi maapealse uuendamise hinnakujundus

Üleminek saidilt SiteGround

Saidi maapealse uuendamise hinnad on liiga kõrged? Enamik inimesi kolib Cloudways.
Enamik inimesi, kes lahkuvad SiteGroundist, kolivad siia Cloudways DigitalOcean mis algab 10 dollarist kuus. Nende tugi pole nii hea kui SiteGround, kuid see on nii hallatud pilvemajutus mis on veelgi kiirem kui saidi SiteGround jagatud hostimine. Vaadake nende arvustusi Facebookis, Twitteris, Quora, Redditis ja WordPressi hostimise Facebooki grupi vestlusi – just sinna suundub ribalaev 2019. aastal. Cloudways’i plaani valides on teil 5 serverivalikut: DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS ja Google Cloud. DigitalOcean on üldiselt kõige populaarsem, kiireim ja kulutõhusam valik. Nende kiirustehnoloogia kasutab selleks eraldatud ressursse (erinevalt CPU piirangutest jagatud hostimisel), samuti Memcached, Redis, Varnish, MainDB, PHP 7.3, SSD, NGINX ja PHP-FPM. Pilved ka teevad vaba ränne.

Cloudways DigitalOcean

Paljud sidusettevõtted soovitavad endiselt SiteGroundit (ma olin nende jaoks tegelikult supertehing), kuid pean oma lugejate suhtes aus olema. Cloudways on lihtsalt kiirem ja soodsam. Tehke oma uurimistööd.

13. Funktsioonide ülevaade

Neid kõiki näete saidil SiteGround funktsioonide leht. Ma isiklikult kasutan nende lavastusi (mis on kaasas GrowBig +), Let’s Encrypt SSL-i ja Cloudflare-i. Kuid neid on vajadusel palju rohkem.

 • Igapäevased varukoopiad
 • 4 andmekeskust
 • e-kaubanduse funktsioonid
 • SG-Git (koos GoGeek + -ga)
 • Lavastus (koos GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Tellitavad varukoopiad (koos GrowBig + -ga)
 • Automaatsed WordPressi värskendused (valikuline)

SiteGround-Features-Page

14. StartUp vs GrowBig vs GoGeek

StartUp – sobib ühe vähese liiklusega veebisaidi majutamiseks, mis ei kasuta WooCommerce ega vaja palju serveriressursse ega salvestusruumi. Sellel plaanil on aga kerge välja kasvada ja kui hakkate korralikku liiklust hankima või ressurssidega näljaste pistikprogramme kasutama, võite CPU-de arveldamise lõpetada. Mina isiklikult ei kasutaks seda plaani kunagi, kuna GrowBig maksab ainult 2 dollarit kuus ja sellega kaasnevad rohkem funktsioone ja serveriressursse. StartUp peaks olema mõeldud hobide veebisaitidele, mis alles alustavad.

GrowBig – hostida mitut veebisaiti, kus serveri ressursse on umbes kaks korda rohkem kui käivitamisel (tulemuseks on kiiremad laadimisajad). Sisaldab ka kõiki 3 vahemälutaset (staatiline, dünaamiline, kustutatud), mis tagab ka kiirema laadimisaja. Topelttage salvestusruum, tellitavad varundused ja lavastus. Kindlasti on see lisakulusid väärt ja ma usun, et see on nende kõige populaarsem plaan.

GoGeekpooleldi pühendatud hostimine ja on umbes 4x kiirem kui tavalised jagatud hostimise plaanid. Sobib inimestele, kes soovivad ülikiiret veebisaiti, kuid ei taha maksta pilve majutamise eest 80 dollarit kuus. Esmatähtis tugi annab teie küsimustele kiirema vastuse ja hõlmab ka PCI-ühilduvaid servereid, kui kasutate e-kaubandust ja SG-Git. Hea tasakaal jagatud ja pühendatud hostimise vahel, kuid pikendamise hind on üsna kõrge ja sarnane Kinstaga.

Kõrgemad plaanid = rohkem serveriressursse = kiirem veebisait – SiteGroundi GrowBig ja GoGeek plaan sisaldab enamat serveriressursid mis muudavad teie saidi laadimise kiiremaks (võtmetegur WordPres’i optimeerimise juhendis). GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine ja on umbes 4x kiirem kui StartUp hinnaga 11,95 dollarit kuus, võrreldes a-ga spetsiaalne server mis maksab 229 dollarit kuus või nende pilve hostimine 80 dollarit kuus. Kui kiirus on teie jaoks oluline, minge koos GrowBig või GoGeek.

Võite näha erinevust serveriressursid saidil SiteGround funktsioonide leht:

Saidi maa-ressursside diagramm

15. Pilvemajutus

SiteGround’s pilve hostimine algab 80 dollarist kuus, kuid selle hinnaga on teil parem kasutada Cloudways DigitalOcean. Võrdluseks – saidil SiteGround kulutatud 80 dollari eest kuus saate 2 protsessori + 4 GB muutmälu, kui Cloudways saab sama hinna eest 4 protsessorit + 8 GB muutmälu. Kui maksate 40 dollarit kuus ja uurite pilvemajutamist, on teil parem Cloudways.

SiteGround-Cloud-hostimisplaanid

Cloudways pilvemajutus

16. Pühendatud serverid

Ma pole kunagi SiteGroundi kasutanud spetsiaalsed serverid kuid neil on neid 229 dollarit kuus. See on mõeldud suure liiklusega saitidele, mis vajavad palju ressursse, ja olen kindel, et see muudab teie saidi naeruväärselt kiireks. Mul pole ausalt öeldes sellega kogemusi (seega ma ei anna arvamust), kuid kui see sarnaneb mõne muu SiteGround plaaniga, olen kindel, et see on õigustatud. Võib-olla kui ma jõuan 10 000 külastajani päevas, siis annan sellele pöörise.

saidipõhised serverid

17. cPaneli demo

Kui te pole praegu saidi SiteGround hostimine ja soovite näha a cPaneli demo, see aitab teil pärast SiteGround-plaani ostmist uurida erinevaid võimalusi. Leiate palju funktsioone, mille ma olen üle käinud, sealhulgas Cloudflare CDN, automaatvärskendused, autoinstallerid, lavastus, varundamine, e-post, WordPressi tööriistad, näiteks nende SG Optimizer-plugin, ja palju muid funktsioone.

SiteGround cPanel

18. Uptimes on tegelikult 99,99%

Tegelikult oli minu oma umbes 100%, kuna viimase 2 aasta jooksul langes minu veebisait ainult korra umbes 3 minutiks. SiteGroundil on silmapaistvaid tulemusi uptime tehnoloogia. Kui teie saidi languse ajal olete kunagi kogenud sisemisi serveri vigu, halbu lüüsi, ühenduse tõrkeid ja muid teateid, ei tohiks te neid saidiga SiteGround saada. Nad kasutavad Linuxi konteinereid, serveri jälgimist ja turvalist konto eraldamist, nii et teie veebisait püsib püsti. Paljud WordPressi hostid väidavad, et 99,99%, kuid ei jõua kohale. SiteGround teeb seda ja on üks suurimaid põhjuseid nende kasutamiseks.

SiteGround Uptimes

19. Probleem Bluehostiga, HostGator, EIG ettevõtted

Kas teadsite, et Bluehost, HostGator, iPage, Site5, HostMonster ja paljud teised hostiettevõtted kuuluvad samale kohutavale ettevõttele (EIG)? Siin on täielik nimekiri kuid EIG on kurikuulus ettevõtete omandamisel, töötajate vallandamisel ja ettevõtete täielikul hävitamisel, riistvara alandamise ja sama kliendi pakkimise teel. Suurepärane EIG-i kasumi jaoks, mitte teie jaoks.

EIG-kaubamärkide loend

EIG-i vihkatakse Facebooki gruppides.

EIG-Facebook-Post

20. Kuidas teada saada, kas teie hostimine on aeglane?

Serveri reageerimise aeg – käitage oma saiti läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega näitab teie aruandes. Google soovitab reaktsiooniaeg on <200 ms.

Vähendage serveri reageerimise aega

TTFBaeg esimese baidini mõõdab teie veebiserveri reageerimist (hostimine). Juhtige oma sait läbi bytecheck.com ja ideaalis peaks see olema <500ms aga <200 ms on veelgi parem.

Aeg esimeseks bait

TTFB-d saate vaadata ka jaotises GTmetrix Vahekaart Ajastused …

GTmetrix-TTFB

21. Miks ma kasutan SiteGround?

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

22. + tagasiside Facebookis ja Twitteris

Jätkub käimasolev arutelu SiteGroundi ja Cloudwaysi vahel. Hinnakujunduse kõrval on peamiseks erinevuseks see, et SiteGroundil on parem tugi, seisakuid / juhuslikke vigu praktiliselt pole, ta kasutab cPaneli ja meili on lihtsam integreerida. Pilveteedel on tavaliselt parem jõudlus (kuna seda hallatakse pilvemahutina), kuid tugi pole nii hea kui SiteGround. Soovitan jõuda selleni Hristo Pandjarov (SiteGround kogukonnahaldur) või Mustaasam Saleem Ansari (Cloudwaysi kogukonnahaldur) ja öelge neile, et teie hostinõuded on täidetud (ja et ma saatsin teile selle palun), või uurige arvamusi saidil WordPressi majutamise Facebooki grupp kuna see on tihe kogukond.

SiteGround klientide tagasiside

SiteGround vs Cloudways Cloud Hosting

SiteGround tagasiside

23. Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Mida ütlevad saidi SiteGround kohta Facebooki gruppides?

SiteGround sai paljudes Facebooki küsitlustes reitingu nr 1, kuid kõrgete uuendamishindade, protsessoripiirangute ja toetuse osas, mis mõnede väidete kohaselt on allamäge läinud, on nad langenud. Jagatud hostimise jaoks on need endiselt üks paremaid võimalusi, eriti võrreldes EIG-iga.

&# x2705; Kus asuvad SiteGroundi andmekeskused?

Chicagos, Iowas, Londonis, Amsterdamis, Singapuris ja Austraalias. Cloudflare’i tasuta CDN-i kasutamisel annab see teie võrgule tasuta üle 200 andmekeskuse. Saate selle aktiveerida SiteGroundi juhtpaneelil.

&# x2705; Mis nende uuendamise hindadega kokku puutub?

SiteGround’i jagatud hostimine maksab madalaima käivituskava eest 3,95 dollarit kuus, GrowBigi jaoks 5,95 dollarit kuus ja kõrgema taseme GoGeek-paketi korral 11,95 dollarit kuus. Selle hinna saate 1–3 aastaks, siis pärast soodusperioodi lõppu hinnad tõusevad umbes kolmekordseks.

&# x2705; Kuidas neid võrrelda Cloudwaysiga?

Cloudways on pilvemajutus, samas kui SiteGround on jagatud hostimine. Cloudways on kiirem ja odavam, kui hakkate maksma umbes 35 dollarit kuus. Need on seadistamiseks pisut tehnilisemad, kuid enamik inimesi, kes SiteGroundist lahkuvad, lähevad Cloudwaysi. Mõlemal on TrustPiloti kohta head ülevaated.

&# x2705; Kuidas taotlete veebisaidi tasuta ülekandmist??

Veebisaidi tasuta ülekande taotlemiseks logige sisse oma SiteGroundi kontole ja avage tugipilet. Näete võimalust veebisaidi ülekandmist taotleda.

&# x2705; Kas SiteGround on kiire?

Jagatud hostimise jaoks on SiteGround üks kiiremaid masinaid seal ja kasutab SSD-sid, PHP 7.4, Cloudflare’i CDN-i ja SG Optimizer-i pistikprogrammi. Kui vajate võimsamat serverit, võiksite otsida pilvemajutust mujalt, kuna SiteGroundi hind algab 80 dollarist kuus.

Hankige hostimine saidilt SiteGround

Loodetavasti leidsite minu SiteGround WordPressi hostingu ülevaate kasulikuks! Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaarides rida, kuid proovisin katta nii palju kui võimalik. Ma tõesti armastan SiteGroundi (ostsin just teisel päeval oma SiteGroundi t-särgi), nii et, ma olen selline kinnisidee.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map