SiteGround vs GoDaddy: ärge puudutage GoDaddy 10-jalase vardaga

SiteGround vs GoDaddy


Kas otsustate tõesti SiteGroundi või GoDaddy vahel?

See on ausalt öeldes kõige lihtsam võrdlus, mida ma kunagi kirjutanud olen. GoDaddy on absoluutne prügi ja te peaksite neid iga hinna eest vältima. Kui võrrelda neid saidiga SiteGround, on see nagu öö ja päev.

Selle põhjused:

GoDaddy pakib oma serveritesse liiga palju inimesi (muutes need aeglaseks), mis on veebis hästi teada Quora, Facebook, ja Twitter. Neid hinnati parim pahavara hostimisvõrk ja teha uudiseid kõigil valedel põhjustel, kui teid kutsutakse iThemes, Vikipeedia, Forbes, Mashitav, ja PC Mag. Neid on nimetatud pettuseks, kuna need panevad kliendid maksma uuendage PHP versioone ja pahavaraga seotud probleemid, kui see on nende enda süü. GoDaddy on nagu arst, kes sunnib patsiente vaevama ja ravib sümptomeid, et nende raha teenida, kuid ei täpsusta põhjust. Nemad ka musta nimekirja vahemälu pluginad ja paneksite kasutama nende endi sisseehitatud vahemällusüsteemi, mis ei hoia küünal pistikprogrammide jaoks, nagu WP Rocket, Swift või isegi W3 Total Cache. Need on teadaolevalt üks asi (odav), kuid maksate selle pikaajaliselt. Ma ei soovita neid kellelegi.

SiteGround on kasutas Yoast, soovitab WordPress, ja neid hinnati 30-kohalise Facebooki küsitluse hulgas parimaks hostiks. Suutsin saada 100% GTmetrix hindeid ja <1s laadimisajad nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava. Paljud inimesed, kes rännanud on avalikult oma uued laadimisajad. Nende toetus on viimase peal ja saate live-vestlusest osa saada 30 sekundiga ja piletitele vastatakse tavaliselt 15 minuti jooksul – mis nende klientidel kiitus. Neil on palju rohkem Funktsioonid kui GoDaddy, nagu tasuta Let’s Encrypt SSL, Cloudflare, igapäevased varukoopiad, lavastus, 4 andmekeskust ja uusimad PHP versioonid. Kõige tähtsam on see, et nad hoiavad end uue tehnoloogiaga kursis ja lasevad pidevalt välja uusi värskendusi, et parandada kiirust, tööaega ja turvalisust – mida näete nende Facebooki lehel. Nad pakuvad 3 plaani ja teevad vaba ränne koos GrowBig ja GoGeek.

1. SiteGround vs GoDaddy 30+ Facebooki küsitluses

Ühine WordPressi majutamine ja WordPressi kiirendamine Facebooki grupid, et näha, millised on tõelised, erapooletud inimesed öeldes kuna hostimine on # 1 tegur WordPressi optimeerimise juhend. SiteGround on Facebooki küsitlustes järjekindlalt nr 1, samas kui GoDaddy on harva edetabelis 5. Kui teil on spetsiifilisi hostinõudeid, on WordPressi hostimisrühm suurepärane koht tagasiside saamiseks inimestelt, kes tegelikult teavad, mida nad räägivad – ilma sidusettevõtete linkideta.

2019. aasta küsitluse hostimineVaata küsitlust2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElemendi majutamise soovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltJuuli 2019 majutamissoovitusVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-Host-Poll-august-2018Vaata küsitlust või EkraanipiltJagatud-majutamine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-hostimine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltGo-To-Hosting-ettevõteVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-2017Vaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-majutamine-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWooCommerce-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-Veebimajutus-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParim veebimajutus-2019-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltWP sõbraliku veebimajutusküsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltElementori lemmikmajutusVaata küsitlust või Ekraanipilt2018. aasta majutamissoovitusedVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress Hosting Poll september 2018.pngVaata küsitlust või EkraanipiltHallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017Vaata küsitlust või Ekraanipilt2019-Hosts-Poll-1Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-küsitlus kiiruse jaoksVaata küsitlust või EkraanipiltWordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1Vaata küsitlust või EkraanipiltSiteGround-soovitusVaata küsitlust või Ekraanipilt2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltParima veebimajutuse pakkuja-küsitlusVaata küsitlust või EkraanipiltVastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019Vaata küsitlust või EkraanipiltHostimine-soovitused-küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlusVaata küsitlust või Ekraanipilt

2. GoDaddy serverid on valusalt aeglased

GoDaddy suudab pakkuda odavat hostimist, kuna nad pakuvad serveritele liiga palju inimesi. Te ei saa öelda, mitu veebisaiti te serveriga jagate või kui palju ribalaiust nad tarbivad. Sellepärast on kõige parem vaadata, millised on (erapooletud) inimesed öeldes Quora kohta, Facebooki grupid ja vaadake serveri reageerimisaegu, mida praegused GoDaddy kliendid saavad.

Mis-on-põhjus-see-GoDaddy-laaditakse-väga aeglaselt-Quora

iThemes ütleb:

„GoDaddy [peab] lõpuks oma serverite ja serveri infrastruktuuri parendamisega tõsiselt tegelema hostimisega, pakkudes kasutajatele reaalset juhtpaneeli, lõpetades nende serverite massilise müügi (see on põhjus, miks enamik GoDaddy hostitud saite on nii aeglased) ja pakkudes reaalset tugi, mis ei vasta kõigile probleemidele, mille puhul tuleb öelda, et peate installima spetsiaalsesse serverisse.

Saate hallata mis tahes veebisaiti Google PageSpeed ​​Insights ja kui lühendada serveri reageerimisaega üksus on teie aruandes, see tähendab, et teie server (hostimine) on kindlasti aeglane.

Vähendage serveri reageerimise aega

Aeglane Godaddy

Godaddy serveri reageerimise aeg

Aeglane serveri reageerimise aeg Godaddy-l

Godaddy serveri reageerimise ajad

Aeglane Godaddy serveri reageerimise aeg

3. PHP 7 on saadaval ainult cPaneli plaanides

Kuidas te ei peaks oma kõige lojaalsemaid kliente kohtlema?

Vabastage täiustatud cPaneli plaan ja öelge neile vanadele klientidele uuendamise eest maksma kui nad tahavad kasutada PHP 7. GoDaddy cPanel ja Plesk on ainsad plaanid, mis toetavad PHP 7, muidu pole teil õnne. Nad ei olnud mitte ainult üks viimastest PHP 7 vabastamist võõrustajatest, vaid ka proovides panna kliendid selle eest maksma. Nad on ainus host, keda ma tean seda tehes.

godaddy php versiooniuuenduse maksumus

Godaddy ebaeetiline PHP versiooniuuendus

Godaddy PHP maksumus

GoDaddy oli kasutades PHP 5.6 kuni 2018. aastani ja oli üks viimastest PHP 7 juurutajatest. See mitte ainult ei muutnud klientide veebisaite aeglaseks, vaid ka vähem turvaliseks. GoDaddy sai selle tugiteenuste ja Twitteri kohta lugematuid kaebusi ning oli meetmete võtmisega väga hiljaks jäänud.

PHP kiirus

4. Pahavara probleemid

GoDaddy on üks neist populaarsemad pahavara hostimisvõrgud ja edastage pidevalt uudiseid selle kohta, et olete üks vähem turvalisi võõrustajaid. Kui hoolite oma veebisaidi turvalisusest, ärge kasutage GoDaddy. Kuigi SiteGround loetleb selgelt kuidas nad teie veebisaiti kaitsevad, GoDaddy teeb seda minimaalselt. Isegi tänapäevani on neil a pikk ajalugu häkkinud kontode, pahavara ja viiruste kohta.

“Vastane, keda on nimetatud”Rämpskaru“- saavutas ebatavalise hulga postkasti edastusi, kasutades ära GoDaddy nõrkust, mis võimaldas kõigil lisada oma GoDaddy kontole domeeni kinnitamata, et nad omavad seda domeeni.”

Pahavara hostimisvõrgud

Godaddy häkkiprobleem

Godaddy rämpsposti pakkuja probleem

Godaddy viiruse probleem

Isegi mu enda ajaveeb sai GoDaddy kasutamise ajal häkitud. Keegi suutis sisse logida minu kontole, osta hostimisplaani ja suunata minu veebisaidi Türgi veebisaidile, mis müüs hostimisteenuseid. Ma ei teinud ekraanipilte, kuna mul oli kiire seda parandada, kuid see on minu enda isikliku kogemuse põhjal.

Pahavara kelmuse?
GoDaddy pahavara skanner tuvastab pahavara ka siis, kui seda seal pole sest nad soovivad, et kliendid maksaksid neile selle eemaldamise eest. See on üsna varjuline ja teateid on olnud palju.

Godaddy pahavara pettus

5. Musta nimekirja lisatud pistikprogrammid

GoDaddy’s mustas nimekirjas olevad pistikprogrammid peaksid takistama serveri ressursside ületamist. Nad kasutavad oma sisseehitatud vahemällusüsteemi ega luba teil kasutada vahemälu pistikprogramme. Probleem on selles, et vahemälu pistikprogrammid teevad palju rohkem kui vahemälu. See tähendab, et näete tõenäoliselt vigu GTmetrixis ja Pingdomis (nt minimeerimisvead). GoDaddy abil peate kasutama pistikprogrammi nagu Autoptimize, kuid saidi SiteGround abil saate kasutada paremaid pluginaid nagu WP Rocket, Swift ja WP Fastest Cache.

Godaddy musta nimekirja lisandunud pistikprogrammid

6. Vikipeedia viib domeenid GoDaddyst eemale

Vikipeedia hõlmab kõike sõnavabadust, nii et millal GoDaddy otsustas toetada SOPA-d (mida on võrreldud Hiina Interneti-tsensuuriga), teisaldas Jimmy Wales kõik Wikipedia domeeninimed GoDaddyst eemale. Pärast puhkes tohutu boikott Redditi kasutajad alustasime „lahkuge GoDaddy päevast”, mis on sobiv siis, kui nad otsustasid SOPA-st toetuse tagasi võtta. Küsimus on selles, kas olete nõus toetama ettevõtet, kes soovib teie sõnavabadust piirata?

Vikipeedia eemaldab Godaddy domeenid

7. Tugi on kohutav

See on vaieldamatult suurim erinevus GoDaddy ja SiteGround vahel. GoDaddy on täis vabandusi, uuendusmüüki, vastutuse puudumist ja otsuste puudumist. Neil on naeruväärsed ooteajad ja neile määratud Twitteri konto @GoDaddyHelp kus kliendid löövad neid pettumusega. Saate mõne minuti jooksul otsevestluse või telefoni teel ühenduse luua SiteGroundi tehnikuga, kes uurib probleemi ja aitab seda lahendada. Teil on SiteGroundiga paremad käed.

godaddy 73 minutit oodata

godaddy auhinnatud tugi

8. Bob Parsons jahib elevanti

2011. aastal Bob Parsons (GoDaddy asutaja) säutsus elevandi tapmise kohta Zimbabwes. Ta väitis, et see on probleemne elevandite hävitamine. video näitab kohalikke külaelanikke (kes rokivad GoDaddy mütse), kes ACDC kõlades elevandi liha nikerdavad ja välja annavad. Kas ta tegi seda selleks, et hankida linke saidile godaddy.com või on ta lihtsalt idioot? Me ei saa kunagi teada. Tema astus tagasi aastal 2018.

Bob Parsons Godaddy

bob-parsons-GoDaddy

9. SiteGround Speed ​​(migratsiooni tulemused)

Siin on inimesi, kes rändasid saidile SiteGround ja postitasid oma tulemused. Twitteri kuvamiseks võite klõpsata igal pildil. Äärmuslikel juhtudel vähendavad inimesed laadimisajast 10 sekundit.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

SiteGround vs vs Godaddy-Load-Time-Improvement

Godaddy saidile SiteGround

Godaddy saidile üleviimine

Godaddy to SiteGround kiiremini

Võite vaadata ka minu enda GTmetrix aruannet, Pingdomi raport, ja serveri reageerimise ajad. Ilmselt lähevad selliste õppematerjalide laadimine kauem aega, kuna neil on postituses nii palju pilte.

2019-GTmetrix-aruanne

2019-Pingdom-aruanne

10. SG Optimizer, Cloudflare, PHP 7.3+ Win jaoks

SiteGround loetleb selgelt nende kiirustehnoloogia (NGINX, SSD-d, PHP 7+, HTTP / 2, SG Optimizer jne), samal ajal kui GoDaddy väidab, et “tööstuse juhtivad laadimisajad” ütlevad, millist tehnoloogiat nad kasutavad. Just minu mõte, aga kui hostiettevõtted ei loetle oma virna, pole see tõenäoliselt eriti hea.

SiteGround-Speed-tehnoloogia

SG optimeerija on SiteGroundi vahemälu pistikprogramm, mis pakub vahemällu salvestamise kolme taset (staatiline, dünaamiline, vahemäluga). See kasutab serveripoole vahemälu, mis on kiirem kui teiste vahemälu pistikprogrammide kasutatav failipõhine vahemälu. Samuti on sellel brauseri vahemällu salvestamise, minimeerimise, gzip-pakkimise, pildi optimeerimise, päringustringide eemaldamise ja PHP-versioonide uuendamise võimalused. Sellel on suurepärased arvustused saidil WordPress.org ja SiteGround tegid hiljuti oma pistikprogrammis suuri uuendusi, muutes need võrreldavaks pistikprogrammidega nagu WP Rocket. Kui valite SiteGround, proovige seda.

Pilv on sisseehitatud SiteGroundi cPanelisse ja saab aktiveerida ühe klõpsuga tasuta. See teeb Cloudflare’i tasuta CDN-i, mis sisaldab üle 200 andmekeskuse, ära kasutamise väga lihtsaks.

PHP 7.3 on kõrgeim versioon saidil SiteGround, ja nad on ka üks esimesi masinaid, kes vabastab uued versioonid, kui need kättesaadavaks saavad. Sellised ettevõtted nagu Bluehost avaldavad uue versiooni, kuid ei ole stabiilsed, nii et te ei saa seda kasutada. Selle pärast pole SiteGroundi pärast vaja muretseda.

11. WordPressi funktsioonid

SiteGroundil on rohkem WordPressi funktsioone kui GoDaddy, sealhulgas automaatsed WordPressi värskendused, nende SG Optimizer-i plugin (vahemällu salvestamiseks) ja migrandi plugin. SiteGround värskendab isegi oma servereid, kui uute pistikprogrammide haavatavused tuvastatakse (GoDaddy vajab midagi paremat) ja nende tugi on WordPressi osas palju teadlikum. GoDaddy WordPressi pluginad on kasutud – ainus hea pistikprogramm, mis neil oli, oli P3 Performance Profiler ja nad loobusid sellest aastaid tagasi. Nende saidil näete SiteGroundi WordPressi funktsioone võrdlusleht jaotises „pakume teile rohkem WordPressi funktsioone”.

SiteGround-WordPress-funktsioonid

12. SiteGroundi kinnitavad Yoast, WordPress, Ivica

Ma pole näinud, et üks usaldusväärne inimene soovitaks GoDaddy.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Samuti soovitab SiteGround WordPress.

siteground-soovitatav-wordpress-host

Ja Ivica poolt, kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 15 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

13. Tugi on ületamatu

SiteGroundi tugi on mind mitu korda ära puhunud. Tasuta migratsioon ilma seisakuid ja vigu nõudmata? Jah palun. Kas teil on küsimusi konkreetsete pistikprogrammide kohta, mis võtab kaua aega teie veebisaidi laadimiseks või häirivad teie veebisaiti? Neil on hea meel aidata. SiteGroundi tugi on alati kiire ja aitame hea meelega, isegi kui see pole nende hostimisega seotud. Makstava raha eest ei saa te paremat tuge kui SiteGround. Ja GoGeekiga saate eelisjärjekorras tuge – mulle on piletid vastatud 7 minuti jooksul. Nii ehitasid nad oma maine.

Godaddy saidileGround Faster Site

Saidi maapealne tugi-iseloomustused

14. Tonn hosting funktsioone

Neid näete saidil SiteGround funktsioonide leht kus on kirjas kõik, mis nende plaani StartUp, GrowBig ja GoGeek abil saate. Tavaliselt soovitan GrowBigit, kuna see on rohkem kui 2 dollarit kuus ja saate rohkem serveriressursid (võtmekiiruse tegur, mis on leitud WordPressi optimeerimise juhendist), säilitamine, lavastus, tellitavad varundused, täpsema vahemälu salvestamine ja veebisaidi tasuta ülekandmine.

 • Igapäevased varukoopiad
 • 4 andmekeskust
 • SG-Git (koos GoGeek + -ga)
 • Lavastus (koos GrowBig +)
 • Cloudflare, SG Optimizer, PHP 7+
 • Tellitavad varukoopiad (koos GrowBig + -ga)
 • Automaatsed WordPressi värskendused (valikuline)
 • Ja palju muud

SiteGround-Features-Page

Nende funktsioonide lehel minge jaotisse „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit vahekaardi „server” kohal, et näha, kui palju serveriressursid tule iga kavaga kaasa. Rohkem ressursse = kiirem veebisait.

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

15. Nad kaitsevad klientide veebisaite

SiteGroundi funktsioonide leht näitab, kuidas nad teie veebisaiti kaitsevad. Nad olid esimesed hostid, kes kasutasid eraldatud kontosid, mis tähendab, et kui veebisait, mille serveritega jagasite, häkkiti, ei mõjuta see teie oma. Samuti postitavad nad värskendusi oma Facebooki lehele koos sagedaste turvavärskendustega.

SiteGroundi turbevärskendused

16. Vaba ränne

SiteGround teeb vaba ränne nende GrowBigi kavaga ja üles. Olen seda mitu korda ära kasutanud ega ole kunagi olnud seisakuid ega vigu. Ränded kulgevad alati sujuvalt.

SiteGround tasuta veebisaidi ülekandmine

17. Valige saidiplaan: StartUp vs GrowBig vs GoGeek

StartUp võimaldab teil majutada 1 ühte veebisaiti, kuid puuduvad serveriressursid, salvestusruum, lavastus, täpsema vahemälu salvestamine, veebisaidi tasuta ülekandmine ja muud võimalused. See on mõeldud peamiselt veebisaitidele, kus pole palju liiklust, käitatakse ressursse vajavaid pistikprogramme või veebisaite, mis alles alustavad.

GrowBig on parima väärtusega IMO. Ainult 2 dollari eest kuus (promohind) saate rohkem serveriressursse, salvestusruumi, lavastusi, täpsemat vahemällu salvestamist, tellitavat varundamist ja tasuta veebisaidi ülekandmist. Te ei peaks vajama prioriteetset tuge (SiteGroundi regulaarne tugi on juba suurepärane).

GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine ja seda on umbes 4x rohkem serveriressursid kui tavaline jagatud hostimine (WordPressi optimeerimise juhendi üks suurimaid kiirustegureid). See on versiooniuuenduse peamine põhjus, kuid kui see on e-poe sait, saate ka prioriteetseid tugiteenuseid, GIT-i ja PCI-ga ühilduvaid servereid. Kui teil on WooCommendi sait või kui teil on mitu ressursse vajavat pistikprogrammi, soovitan kas GrowBig või GoGeek, kuna need suudavad paremini majutada WooCommerce, mis tavaliselt nõuab rohkem serveriressursse.

Vaadake SiteGroundi plaane

18. Juhul, kui te pole endiselt kindel (rohkem sotsiaalseid tõendeid)

Tehke oma uurimusi Facebooki gruppide, Quora ja muude erapooletute allikate kohta. Kiiresti näete, et kui rääkida saidist SiteGround vs GoDaddy, on SiteGround selge ja ilmne võitja.

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. SiteGroundi serverid on palju kiiremad ja mitte ülerahvastatud nagu GoDaddy
 6. Live-vestlus on kohene ja piletitele vastatakse nii palju kiiremini kui GoDaddy
 7. Need kaitsevad teie veebisaiti häkkerite / pahavara eest, samal ajal kui GoDaddy ei ole
 8. Minu blogis on pole kunagi alla käinud alates juhuslikud vead inimesed saavad GoDaddyga
 9. Üleminek PHP 7.2-le on tasuta (erinevalt GoDaddyst) ja nad ei lisa pistikprogramme musta nimekirja
 10. Pikendamise hinnad on kõrged, kuid enamik inimesi ei taha lahkuda (ja kui nad seda teevad, lähevad nad tavaliselt sinna DigitalOcean pilveteedel mida hallatakse pilvemajutuseks hinnaga 10 dollarit kuus) ja see on teie parim alternatiiv, nagu enamik inimesi ütleb Facebook + Twitter. Ärge leppige EIGi, GoDaddy või A2-ga, kui võtate oma saiti tõsiselt
 11. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 12. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 13. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 14. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 15. Rohkem kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 16. GoDaddy kliendid, kes kolisid saidile SiteGround: # 1, # 2# 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24

Godaddy hallatav WordPressi hosting tagasiside

Godaddy-vs-SiteGround-vs-InMotion

godaddy saidi migratsioonile

SiteGround vs Godaddy Twitter

Aeglane-Godaddy-sait

SiteGround-vs-Godaddy-vs-TSOhost

Godaddy-vs-SiteGround-arvamus

Godaddy-vs-SiteGround-soovitus

SiteGround-vs-Godaddy-vs-HostGator-vs-Dreamhost

Võitja: SiteGround

Olnud nendega alates 2015. aastast.

Kirjutan WordPressi kiiruse optimeerimise õpetusi elamiseks ja see poleks minu lugejate seas GoDaddy jaoks. SiteGround on olnud suurepärane, nad on põhimõtteliselt vaikiv partner, hoides minu saidi laadimisel kiirelt 100% tööajaga ja ilma juhuslike vigadeta, mida te GoDaddy ja muude odavate hostimiste korral saate.

OMM-On-SiteGround

Vaadake SiteGroundi plaane

Korduma kippuvad küsimused

&# x2705; Miks on inimesed nii GoDaddy vastu??

GoDaddyl on pikk ajalugu varjulike äritavade ning nende serverite, turvalisuse ja tööajaga seotud probleemide kohta. Nad panid kliendid maksma PHP versioonide värskendamiseks täiesti uue hostikonto eest, toetasid SOPA ja neid hinnati 2018. aastal kahes populaarseimas pahavara hostimise võrgus. Neid on Wikipedia, iThemes, Forbes ja Mashable mitmetes küsimustes välja kutsunud. . Nende asutaja jahtis Zimbabwes ka elevanti.

&# x2705; Kes on nende kahe vahel kiirem?

SiteGround on palju kiirem kui GoDaddy ja sellel on oma saidi kiiremaks muutmiseks sellised tööriistad nagu nende SG Optimizeri pistikprogramm, Cloudflare’i tasuta CDN ja PHP 7.4. GoDaddy teeb kasumi teenimiseks väga vähe kiirustehnoloogiaga ajakohastamist ja serverite ülerahvastatust.

&# x2705; Kumb on odavam??

GoDaddy on palju odavam, kuid saate selle, mille eest maksate. Maksate vähem ette, kuid kulutate tõenäoliselt rohkem aega GoDaddy serverite põhjustatud probleemidega tegelemisele.

&# x2705; Keda hinnati Facebooki küsitlustes paremaks?

SiteGround sai WordPressiga seotud Facebooki gruppide tehtud üle 20+ Facebooki küsitluse populaarseimaks hostiks, samas kui GoDaddy pole tavaliselt edetabelis 5. WordPressi majutamise Facebooki grupp on suurepärane koht erapooletute arvamuste saamiseks erinevate hostimisettevõtete kohta..

&# x2705; Miks ei saaks GoDaddy abil kasutada vahemälu pluginaid??

GoDaddyl on oma sisseehitatud vahemällusüsteem ja enamik vahemälu pistikprogramme on musta nimekirja kantud. Probleem on selles, kas vahemälu pistikprogrammid teevad palju enamat kui lihtsalt vahemällu salvestamine. Nii et kui te ei kasuta vahemälu pistikprogrammi, jääb teil puudu paljudest muudest kiiruse optimeerimisest.

Kas teil on küsimusi? Drop Me A Line – Loodan, et saidite minu saidi Ground vs. GoDaddy WordPress hostimise arvustuse kaudu palju ära. Ma tean, et hosti valimine on raske ja seal on palju ülevaateid ja erapoolikaid arvamusi, nii et kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar ja aitan hea meelega.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map