3 parimat Genesise teemapaketti (tuntud ka kui arendajapaketid), kust saate soodushinnaga osta mitu teemat

03.06.2020
WordPressi teemad '3 parimat Genesise teemapaketti (tuntud ka kui arendajapaketid), kust saate soodushinnaga osta mitu teemat
0 4 мин.

A WordPressi teemapakett on teemade kimp soodushinnaga ja ainult 4 on selle jaoks olemas Genesise raamistik. Nad on StudioPress, Zigzagpress, Veebipõhine turundus, ja Teema.


Need on kõik ühekordsed tasud, välja arvatud StudioPressi puhul, kes muutis hiljuti oma hinnakujunduse 499,95 dollarini, millele lisandub korduv tasu 99,95 dollarit aastas. Veebipõhine turundus on kõik valdkonnakohased teemad ja Zigzagpressi teemapakett pakub elukestvat tuge (teised aga mitte). Need on sellised olulised üksikasjad, mida ma selles loendis teiega jagan. Loodetavasti naudite seda!

Jah, ma kasutasin sidusettevõtte linke, võite olla kindel, et nad lähevad otse Navienti õppelaenu saamiseks (tänan). Kuid loodetavasti on sellest loendist abi Genesise teemapaketi leidmisel, kuna veetsin palju aega selle loendi uurimisel ja koostamisel. Siin nad on…

1. StudioPress Pro Plus kõigi teemade pakett

StudioPress Pro plugina kogu teemapakett

StudioPress ehitas Genesise raamistiku, et teate nende teemasid usaldusväärne ja kodeeritud hästi. Samuti saate kõiki StudioPressis tutvustatud kolmanda osapoole teemasid, mis läbivad kvaliteedikontrolli. Enamik StudioPressi teemasid on kaasas häälestusjuhised ja nende toetus on kindel (teiste Genesise teemapoodide oluline langus). Nad on Genesise lapseteemade hankimisel esikohal, mis on iseenesest tohutu eelis (kui loote Genesise saite klientidele, siis on tõenäoline, et nad tahavad kasutada StudioPressi teemat). Nende teemasid uuendatakse ka sageli ning StudioPress on aktiivne populaarsetes reklaamides Genesis WP Facebooki grupp. StudioPressi veebisait on laaditud õpetused sama hästi kui Genesise pistikprogrammid. Need on vaid mõned StudioPressi valimise eelised, nii et kui saate üle 99,95 dollarise korduva tasu, peaksid need olema teie esimene valik.

 • 499,95 dollarit + 99,95 dollarit aastas
 • Juurdepääs 3. osapoole teemadele
 • Juurdepääs teemadele, värskendused, tugi
 • Enamik teemasid on tundlikud + HTML5
 • Puhas kood, kerge ja kiire laadimisaeg
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

VAATA STUDIOPRESS PRO PLUS PAKETT KÕIK-TEEMA PAKETT

2. Zigzagpressi igavesti liikmelisus

Zigzagpressi teemapakett

Zigzagpress on 31+ Genesise lapseteemade kogumik, mille liikmeks on igavesti, mis on ühekordne tasu 349 dollarit. Zigzagpressi teemad on üli toredad (StudioPressi teemad on kerged ja minimaalsed, samas kui Zigzagpressi teemad on kujundatud lühikoodide, portfellide abil, ja muud funktsioonid. Ehkki saate selle jaoks tugineda pistikprogrammidele, on Zigzagpressi elemendid eelnevalt stiilis, nii et need vastavad teema fontitele, värvidele ja stiilile (muutes selle kohandamise palju lihtsamaks). Olen kasutanud Prestige, Mindfulness, Drone, Zen ja Showroom. Kõigiga oli ülilihtne töötada, nii et kui olete Genesisega uus, võiksite proovida minna Zigzagpress Genesise teemapaketi juurde. Sisaldab kõiki tulevasi teemasid. AINULT kaebus, mis mul on, on mõne teema puhul tekstis kirjavigu ja mõne kliendi sõnul võib tugi olla küsitav.

 • 349 dollarit (üks kord)
 • Kõik teemad reageerivad mobiilile
 • Juurdepääs teemadele, värskendused, tugi
 • Mitu kodulehe paigutust
 • 30-päevane tagasimakse poliitika

VAATAKSE SIGZAGPRESSI VARASET LIIKMUST

3. Veebipõhine turunduse arendajapakett

Veebipõhise turunduse geneesi teemad

Veebipõhine turundus loob tööstusharuspetsiifiline Genesise lapseteemad mittetulundusühingutele, psühholoogidele, hambaarstidele, ülikoolidele, maakleritele, juristidele, raamatupidajatele, salongidele ja muule tööstusele. Neil on ka paar Genesis WooCommerce teemad. Sisu saab alati välja vahetada, kuid mõnele inimesele meeldib, kui tema fotod / küljendused on viimistletud veebisaidile võimalikult lähedal. Veebipõhine turundus on soovitatav Genesise arendaja StudioPressi veebisaidil ja omab Genesise kogukonnas kindlat mainet. Soovitatav.

 • 299,99 dollarit (üks kord)
 • Tagasimaksepoliitika: tagasimakseid ei tehta
 • Juurdepääs teemadele, värskendused, tugi
 • Enamik teemasid on tundlikud + HTML5

VAADAKE VEEBISÄÄSTAVA TURUSTUSTEGA ARENGIJAKUT

Ma tean, et see on suur investeering, eriti kui te pole rikas. Ma pole rikas, kuid ostsin siiski teemapaketi StudioPress ja Zigzagpress ning olen neid kasutanud mitme veebisaidi loomiseks nii endale kui ka klientidele. Kui teil on mõne nende kohta küsimusi, jätke mulle kommentaar ja vastan hea meelega kõigile küsimustele. Muidu õnne teile!

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector