5 välistingimustes kasutatavat WordPressi teemat (SEO-sõbralik + mobiilile reageeriv)

03.06.2020
WordPressi teemad '5 välistingimustes kasutatavat WordPressi teemat (SEO-sõbralik + mobiilile reageeriv)
0 4 мин.

Välistingimustes olevad WordPressi teemad


Vaja on välistingimustes kasutatavat WordPressi teemat, mis on mobiilile reageeriv ja SEO-sõbralik?

Kõik selles loendis olevad WordPressi teemad on mõlemad. Esimesed 3 teemat juhivad Genesise raamistik mis annab teie WordPressi saidile a tugev SEO alus läbi saidi kiirem kiirus, HTML5 tugi, skeemi märgistus rikkalikud katkendid, ja neil on sisseehitatud turvalisus. Genesist soovitab Yoast, WordPressi asutaja Matt Mullenweg ja Google’i rämpsposti juht Matt Cutts. Kui sellest ei piisa veenmaks teid seda kasutama – ma ei tea, mis see on. Numbrid 4-5 on tundlikud välistingimustes kasutatavad WordPressi teemad ThemeForestil, millel on kõrge reiting.

ps. SiteGround hinnati WordPressi hostiks nr 1 kategoorias Facebooki küsitlus ametniku võetud WordPressi majutamise Facebooki grupp (nad olid nr 1 in eelmise aasta küsitlus ka) ja sain mind kätte <1s laadimisajad täiuslike 100% -liste tulemustega GTmetrixis ja Pindgom. Kui vajate WordPressi hostimist, mis muudab teie teema / veebisaidi kiire laadimise, on nad pidevalt populaarsemad niit pärast niit pärast niit sest nad saavad rändavad teid tasuta ja enamik inimesi näeb kena laadimisaja täiustused. Ma kasutan nende pooleldi pühendatud kava mida on 4x rohkem serveriressursid (saidi kiirustegur nr 1).

@jm_cook @Skitzzo Ma ostsin Genesise. AM-i inimesed olid aastaid tagasi saatnud näiteteemasid. Hüvitasin (kinkekaart) AM-i isiku, kes mulle nõu andis.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. juuni 2013

@bgardner sest see paneb inimesi mõtlema, et soosin Genesist teiste teemaraamide ees. Oodake, see on tegelikult tõsi;) – Joost de Valk (@yoast) 31. jaanuar 2012

Siin nad on…

1. Xtrail

xtrail

Xtrail on üks neist WordPressi välistingimustes pakutavatest teemadest, mis sobib igasuguste väliseiklustega. Ükskõik, kas alustate reisibüroo, reisiblogi või veebipoe loomist, on Xtrail teie õuevajadused kaetud. Lase inimestel broneerida kohtumisi sisseehitatud broneerimispistikprogrammi abil, luua sündmusi, kus inimesed saaksid osaleda, või integreerida teie sait mõne klõpsuga WooCommerce’iga. Ja ärge unustage, et sihiksite liikvel olevaid inimesi ka reageeriva kujundusega.

 • Teemamets
 • Optimeeritud mobiilireaktiivne SEO
 • 75 dollarit

VAATA XTRAIL

2. Kõrgus Pro

kõrgus-esiletõstetud-wordpress-teema

Kõrgus Pro on a Genesis parallaksi teema mis kasutab pilte sügavustunde ja vertikaalse kujunduse loomiseks. Selle teema on välja töötanud StudioPress ja see on üsna ainulaadne, kui otsite midagi muud. Ma tean, et pildid ei ole kõik õues seotud – kuid sisu vahetatakse niikuinii välja, nii et päeva lõpus pole stock-fotodel tähtsust.

 • StudioPress
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 99,95 dollarit (sisaldab Genesist)

VAATA ALTITUDE PRO

3. Jahimees

Hunteri arendas välja Veebipõhine turundus kes loob Genesise raamistikku ehitatud valdkonnapõhiseid WordPressi teemasid. See konkreetne teema on mõeldud jahipidajatele, giididele, taksidermistidele või kõigile, kes otsivad professionaalset välistingimustes veebisaiti. Sellel on 2 navigeerimismenüüd, 3 värvivalikut, vidinaga avaleht, paindlik rotaator, tegevuste kutsed, hinnakirjad ja Youtube + pildigalerii. See on minu lemmik veebiotstarbelise turunduse teema.

 • Veebipõhine turundus
 • Mobiilne reageeriv
 • 79,95 dollarit + Genesise raamistik

VAATA HUNTERI

4. Navigeerimine Pro

navigeerimispro

Populaarsele Genesise raamistikule üles ehitatud ja StudioPressi andeka meeskonna poolt teile esitatud Navigation Pro on mitmekülgne väliteema. See on loodud lõõmava kiire laadimise jaoks, nii et teie sait teenib alati väga kiiresti. Ja see sisaldab suurepäraseid funktsioone, nagu aatomiplokid saidi hõlpsaks ehitamiseks, WooCommendi ühilduvus, sisseehitatud maandumis- ja hinnakujunduslehed ning see on isegi tõlkimiseks valmis, nii et teie reisiga seotud sisu võib jõuda laiema vaatajaskonnani.

 • StudioPress
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 129,95 dollarit (sisaldab geneesi)
 • Teema üksikasjad
 • Seadistamisjuhised: Puudub veel
 • @studiopress

VAATA NAVIGATSIOONIPROGRAMMI

5. Tint

Ink - WordPressi loo teema

Tint on ThemeForesti õues olev teema, mis kasutab teie parimate fotode ja sisu tutvustamiseks täislaiusega paigutust. See rõhutab jutuvestmist ja vastavalt teema üksikasjad, on nii lihtne kohandada, et sellel pole teemavalikuid, vaid see tugineb sisseehitatud teemakohandajale. Vaadake teema üksikasju, kuna see näitab teile palju saadaolevaid valikuid.

 • 44 dollarit
 • TeemaForest
 • Mobiilne reageeriv
 • 4,83 / 5 Tärnireiting

VAATA Tinti

Ei saa õueala üle otsustada?

WordPressi välistingimustes kasutatav teema tähendab ainult seda, et sisu ja stiil on õues, kuid seda saab teha ka mõne tõmblusega mis tahes tüüpi WordPressi teema korral..

Seda silmas pidades, kui te ei leidnud minu loendist endale meelepärast teemat, võiksite vaadata minu täielikku loendit Genesise toega WordPressi teemad mis on kõik mobiilile reageerivad, SEO-sõbralikud, HTML5 ja sisseehitatud Genesise raamistikku. Olen kindel, et leiate toreda teema.

Kui leidsite minu loendist abi, palun jagage seda. Ma hindaksin seda 🙂

Terviseks!

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector