7 Genesise lapseteemat koos paralleelselt kerimisega (mis kõik on mobiilile reageerivad, HTML5 ja kerged)

Genesise Parallaxi teemad


Kui otsite muud Genesise parallaksi teemat kui Parallax Pro, Ma sain sind kaetud.

Need parallaksi teemad on kõik sisse ehitatud Genesise raamistik. Kogusin neid StudioPressist, Hello You Designsist, Creative Marketist ja teistest Genesise teemapoodidest. Kõik 7 Genesise teemat on mobiilne reageeriv + HTML5 mille olen ka iga teema üksikasjades täpsustanud.

Parallaks annab teie saidile põhjalikkuse, kasutades vertikaalset kujundust koos taustapiltide (või videote) abil. Kuigi mõned inimesed kritiseerivad parallaksiga veebisaite SEO puudumise pärast, kuna tegemist on ainult üheleheliste veebisaitidega, võib teil tegelikult olla piiramatu arv lehti ja postitusi ning need võivad sisaldada disaini ja funktsioone, mis muudel Genesise teemadel on. Järgige lihtsalt oma teema seadistamise juhiseid ja kasutage StudioPressi Genesise paigaldusjuhised, pistikprogrammid, ja õpetused.

1. Kõrgus Pro

kõrgus-esiletõstetud-wordpress-teema

Altitude Pro sarnaneb ainult Parallax Pro-ga, vaid sellel on üks leht (koduleht), kus üksikud jaotised on suuremad kui Parallax Pro-l. Navigeerimise üksustel ei pea olema kerimismõju – iga üksus võib viia uuele lehele (vt linke jaluses). Altitude Pro on puhas ja lihtne teema, mida saab kiiresti kohandada vinge Genesise veebisaidiks.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 99,95 dollarit (sisaldab Genesist)

VAATA ALTITUDE PRO

2. Kohvik Pro

Kohviku Pro Parallax teema

Café Pro on paralleelikujundusega restoraniteema. StudioPress ütleb, et see ühendab teema Parallax Pro ja Foodie, et luua lahendus restoranidele ja teistele telliskivide ja mördi ettevõtetele. Sisaldab sisseehitatud menüüd ja muid restorani veebisaidi funktsioone.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 99,95 $ (Genesis sisaldub)

VAATA CAFÉ PRO

3. Parallax Pro

Parallax Pro StudioPress teema

Parallax Pro töötati välja StudioPressi poolt ja see on tõenäoliselt kõige populaarsem Genesise parallaksi teema turul. Siin on Youtube’i juhised seadistamiseks, kuid see sisaldab 5 värvivalikut (sinine, roheline, oranž, roosa, punane), 3 paigutusvalikut (ehkki lisandmooduli abil saate lisada rohkem, nt Genesise disainipalett) ja teema on üldiselt väga kohandatav. Vaadake minu loetletud veebisaite, et näha, kuidas erinevad paigutused, värvid ja kujundused välja näevad.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 99,95 dollarit (sisaldab Genesist)

VAATA PARALLAX PRO

4. Tere! & Meeskond

tere ja meeskond

Kui te pole veel Hello Gensi disainilahenduse 21 Genesise teemat näinud, peaksite seda tegema. Kõik nad reageerivad mobiilile + HTML5 ja neil on (valikuline) WooCommendi funktsionaalsus. Mis veelgi olulisem – need on tõeliselt disainerkvaliteediga – näevad välja täiesti ainulaadsed ja sümmeetrilised. Kaasas 20+ WordPressi videoõpetust, elukestva teema toe ja häälestusjuhiseid.

 • 65 dollarit + Genesise raamistik
 • Teema üksikasjad
 • Seadistamisjuhised (pärast ostmist)
 • Proovid: reclaimedbyyou.com, rohkem

VAATA HELLO & TEAM

5. Tere, trendikad

Tere teekonna geneesise teema

Veel üks Genesise parallaksi teema teemal Hello You Designs. Hello Trending pakub karussellliugurit, parallaksi pildialasid, mida saate kohandajas muuta, ja võimalust hõlpsalt ajaveebi kohandajasse lisada või selle kodulehelt eemaldada. Muutke värve, fonte, paigutusi ja muid funktsioone vastavalt oma kaubamärgile. Valikuline WooCommerce ja sisseehitatud portfell.

 • 59 dollarit + Genesise raamistik
 • Teema üksikasjad
 • Seadistamisjuhised (pärast ostmist)
 • Proovid: mainstreetwebstudio.com

VAATA HELLO TENDUST

6. Lihtsalt võluv

Lihtsalt võluv Genesise teema

Lihtsalt võluv on naiselik Genesise parallaksi teema, mille on välja töötanud Restored 316 Designs, kes on soovitatav Genesise arendaja StudioPressi veebisaidil. Lihtsalt võluval on 7 erinevat värvistiili, 3 paigutusvalikut ja palju kodulehe vormindamise võimalusi.

 • Restaureeritud 316 kujundust
 • @ taastatud316
 • Mobiilne reageeriv + HTML5
 • 75 dollarit + Genesise raamistik

VAADAKE LIHTSALT VARASTAMIST

7. Tere, Boho

tere boho

Veel üks Genesise parallaksi teema teemal Hello You Designs. Tere, Boho pakub filtreeritavat portfooliot, parallaksi pildialasid, mida saate kohandajas muuta, ja võimalust hõlpsalt ajaveebi kohandajas avalehelt lisada või eemaldada. Muutke värve, fonte, paigutusi ja muid funktsioone vastavalt oma kaubamärgile. WooCommendi valikuline funktsioon veebipoe alustamiseks.

 • 65 dollarit + Genesise raamistik
 • Teema üksikasjad
 • Seadistamisjuhised (pärast ostmist)
 • Proovid: mainstreetwebstudio.com

VAATA HELLO BOHO

Hostige oma veebisaiti saidil SiteGround

SiteGround hinnati WordPressi hostiks nr 1 kategoorias Facebooki küsitlus ametniku võetud WordPressi majutamise Facebooki grupp (nad olid nr 1 in eelmise aasta küsitlus ka) ja sain mind kätte <1s laadimisajad täiuslike 100% -liste tulemustega GTmetrixis ja Pindgom. Kui vajate WordPressi hostimist, mis muudab teie teema / veebisaidi kiire laadimise, on nad pidevalt populaarsemad niit pärast niit pärast niit sest nad saavad rändavad teid tasuta ja enamik inimesi näeb kena laadimisaja täiustused. Ma kasutan nende GoGeek mida on 4x rohkem serveriressursid (saidi kiirustegur nr 1).

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Genesise teema üle ei saa otsustada?

Kuigi need on ainsad Genesise parallaksi teemad, on neid palju muud Genesise teemad mille hulgast valida. See lingib minu kirjutatud postitusele, mis jagab palju Genesise teemasid majandusharude ja teematüüpide kaupa. Tasub vaadata, et saaksite teada oma võimalusi.

Kui leidsite minu loendist abi, palun jagage seda. Ma hindaksin seda. Ja kui teate mõnda muud Genesise teemat, millel on parallaksi kerimise võimalus, siis jätke mulle joon!

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map