Genesise raamistiku ülevaade – miks on nutikas asi, mida teha Genesise toega WordPressi teema (autor StudioPress)

Ma ei anna palju 5 tärni hinnanguid, kuid Genesise raamistik on erand. Ma kasutan Genesist iga päev, kui töötan oma WordPressi saidil (sellel saidil) ja oma kliendi saidil. Soovitan alati kasutada a Genesise toega WordPressi teema kuna see on sisseehitatud SEO, töökindluse, turvalisuse ja muude funktsioonide tõttu. Kaandan neid kõiki oma Genesise raamistiku ülevaates.


Siin on põhjus, miks Genesis väärib täiuslikku viietärnihinnangut …

Genesist kasutavad profid

Genesist soovitab WordPressi asutaja Matt Mullenweg. Genesist kasutavad veel kaks inimest, keda StudioPressi veebisaidil ei nimetata: Joost De Valk (saidil Yoast SEO plugin) ja Matt Cutts (rämpsposti juht Google’is). Kui seda soovitavad WordPressi, Yoasti ja Google’i parimad koerad, on see seda väärt.

Suur valik Genesise toega WordPressi teemasid

Genesise toega WordPressi teema saate hankida nendest teemapoodidest. Mulle meeldib jääda StudioPressi teemade juurde, sest just nemad ehitasid Genesise raamistiku, kuid seal on mõned toredad kolmandate osapoolte teemad, mille vahel valida.

Tegelik sisseehitatud SEO

 • Kerge kood tähendab kiiremat laadimisaega
 • Genesis toetab schema.org kood (vajalik rikkalikud katkendid)
 • Kõiki StudioPressi teemasid on optimeerinud SEO ekspert Greg Boser
 • Enamik teemasid reageerib mobiilile (sobib SEO jaoks)

Genesise teemadel on sisseehitatud SEO peamine põhjus, kuna nad kasutavad kerget koodi. See muudab teie saidi laadimise kiiremaks (saidi kiirus on Google’is järjestamise tegur). Ka Genesis pole tarbetuid valikuid täis, mis võib sageli põhjustada aeglase laadimisaja.

Seal on sisseehitatud SEO seaded Genesise jaoks soovitan siiski kasutada Pärmi SEO pistikprogramm nende sätete alistamiseks peamiselt seetõttu, et Yoast sisaldab a sisuanalüüsi funktsioon.

Vinge kogukond & Toetus

Kas teate, kuidas veebis on palju tasuta WordPressi õpetusi? Sarnane asi ka Genesisega.

StudioPress pakub iga teema jaoks dokumente, mis aitavad teil alustada, ja nad postitavad värskendusi Genesisega seotud teemade kohta sotsiaalsetesse võrgustikesse. Samuti on olemas kolmanda osapoole sotsiaalmeedia gruppe, kes üksteist abistavad. Ja kui peate oma teema kohandamiseks palkama arendaja, siis siin on nimekiri StudioPress soovitas Genesise arendajaid.

Õige kogus sisseehitatud funktsioone

 • Mitme lehe paigutus
 • Kohandatud vidinad
 • Kohandatud päis
 • Kohandatud taust
 • Täislaius
 • Teemavalikud

Mõnel WordPressi teemal on palju sisseehitatud funktsioone. Ehkki need võivad alguses ahvatlevad olla, on nad tuntud ka veebisaidi aeglustamise poolest.

Genesis sisaldab ainult funktsioone, mis on vajalikud veebisaidi kujundamiseks, mida nad nimetavad oma “kergeks koodiks”. Kena saidi kujundamiseks on vaja vaid mõnda lehtede paigutust, vidinaid ja teemavalikuid. Vajadusel saate (ja peaksite) pluginaid kasutama. Jätkake lugemist …

WordPressi pluginad just Genesise teemade jaoks

Minu Genesis Framework’i ülevaade sisaldab loomulikult spetsiaalselt Genesise toega WordPressi teemade jaoks loodud WordPressi pluginaid. Enamikul neist on väga head hinnangud.

Kasutaksin kindlasti mõnda StudioPressi pistikprogrammi. StudioPress on tuntud tipptasemel toodete, nii teemade kui ka pistikprogrammide arendamise eest, nii et te ei peaks muretsema pistikprogrammi vananemise, teie saidi purunemise või segaduse pärast.

Töökindlus & Usaldage

Genesise automaatvärskendused

Päeva lõpus ei taha ma muretseda selle pärast, kas minu teemal on hea SEO, turvalisus või mõni teema, mis teemal peaks olema.

Ma tean, et Genesis mitte ainult ei sisalda neid, vaid seda värskendatakse ka automaatselt. Ma tean, et see minimeerib minu saidiga kõik võimalikud probleemid. Ja ma tean, et StudioPressi meeskond teab, mida nad teevad. Ma tahan olla heades kätes, et saaksin hakkama sellega, milles mul hea on, ja see on täpselt see, mille saate Genesise raamistiku kasutamisel.

Meelerahu on parim.

Nüüd mine edasi ja sirvige Genesise toega WordPressi teemasid nii et saaksite vähem aega kulutada oma veebisaidi haldamiseks ja rohkem aega selle kasvatamiseks.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map