StudioPressi ülevaade: WordPressi teemad, mis on tegelikult SEO-sõbralikud, mobiilile reageerivad ja Genesise raamistikku sisseehitatud (soovitatud Yoast ja Matt Mullenweg)

03.06.2020
WordPressi teemad 'StudioPressi ülevaade: WordPressi teemad, mis on tegelikult SEO-sõbralikud, mobiilile reageerivad ja Genesise raamistikku sisseehitatud (soovitatud Yoast ja Matt Mullenweg)
0 9 мин.

Kui otsite WordPressi teemat, mis näeb välja kihvt ja on tegelikult SEO-sõbralik, peaksite seda kindlasti proovima StudioPress.


Kõik StudioPressi teemad reageerivad mobiilile ja neil on puhas, kerge kood, mis muudab teie veebisaidi kiireks, turvaliseks ja sujuvaks. Neid usaldab üle 200 000 WordPressi kasutaja, sealhulgas Yoast, Matt Cutts Google’ist ja WordPressi asutaja Matt Mullwenweg. Ainult vähestes teemapoodides saab seda intervjuu Matiga. StudioPress on just see, mida austatakse.

Kirjutasin selle StudioPressi ülevaate, kuna ma kasutan neid Outreach Pro teema iga päev minu veebisaidi jaoks. See näeb välja fantastiliselt, laadib alla ühe sekundi ja mul pole kunagi olnud ühtegi teemaga seotud teemat. Olen ehitanud üle 15 WordPressi saidi, kasutades StudioPressi teemasid ja kirjutanud nende ajakirja Genesis Framework kohta 20 ajaveebiõpetust. Ja kuigi WordPressi ja Genesise teemakauplusi on seal palju, satun alati StudioPressi juurde. See StudioPressi ülevaade põhineb minu kogemusel nende teemade kasutamisel koos praktiliste näpunäidetega, mis aitavad teil oma teemat kohandada.

seosõbralikud-WordPress-teemad

Siin on 15 põhjust, miks peaksite oma WordPressi saidi ehitamiseks või ümberkujundamiseks valima StudioPress:

 1. SEO-sõbralik
 2. Töökindlus
 3. Kerge
 4. Mobiilne reageeriv + HTML5
 5. Turvalisus
 6. Ligipääsetavus on valmis
 7. Hämmastav disain
 8. Powered by Genesise raamistik
 9. Automaatsed värskendused
 10. Teema seaded
 11. Genesise pistikprogrammid
 12. Dokumentatsioon
 13. Youtube’i õpetused
 14. Kogukonna tugi
 15. Genesise arendajad

1. SEO-sõbralik: puhas kood = vähem tehnilisi probleeme

Tegelik SEO, mille saate StudioPressi teemaga, on puhas kood mis paneb teie veebisaidi töötama kiiresti, reageerivalt, turvaliselt ja sujuvalt. See ei ole nii, et teie edetabel tõuseb kiiresti, kui kasutate StudioPressi (või mõnda selle teema teemat). Kuid tegelikult on enamikul veebisaitidel tehnilisi probleeme, mida oleks võinud ära hoida, kui teemakood oleks paremini kirjutatud. Tehniliste probleemide vältimine järelikult KASUAB SEO-st kasu ja see parandab ka kasutajakogemust, uptimes-e, turvalisust ning võib säästa PALJU raha arendaja palkamisel vigade parandamiseks.

stuudiopress-seo

Genesise raamistik tuleb sellega kaasa SEO seaded aga nagu iga teema puhul, on teil parem Yoast SEO pistikprogrammi konfigureerimine. Genesisega on kaasas ka skeem.org rikkalikud katkendid aga teil on parem kasutada pistikprogrammi nagu Kõik ühes skeem (tasuta, kuid minimaalne) või WP rikkalikud katkendid (esmaklassiline ja vastupidav). Need pistikprogrammid teevad parema töö, olenemata sellest, millise teema valite. Ärge laske end petta, kui arendaja lükkab WordPressi teemal sõnad “SEO-sõbralik”. Parim viis teada saada on jälgida, mida WordPressi parimad inimesed kasutavad, ja seetõttu kasutavad sellised inimesed nagu Yoast ja Matt Cutts Google’ist StudioPressi Genesise raamistikku.

2. Usaldusväärsus: usaldab 200 000 inimest, kes &# x2665; Genesis

Teema ostmisel hea mainega ettevõttelt on palju öelda (erinevalt ThemeForesti sõltumatust arendajast). StudioPressil on nüüd üle 200 000 kasutaja, kes usaldavad neid oma teemade ja Genesis Framework pidevate värskenduste ja täienduste tegemisse. Ainuüksi usaldusväärsuse tegur võib säästa lugematuid tunde, kui peate tegelema tehniliste probleemidega, ja võimalus, et teie WordPressi teema katkestatakse või mis veelgi hullem, loobutakse.

@jm_cook @Skitzzo Ma ostsin Genesise. AM-i inimesed olid aastaid tagasi saatnud näiteteemasid. Hüvitasin (kinkekaart) AM-i isiku, kes mulle nõu andis.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. juuni 2013

@bgardner sest see paneb inimesi mõtlema, et soosin Genesist teiste teemaraamide ees. Oodake, see on tegelikult tõsi;) – Joost de Valk (@yoast) 31. jaanuar 2012fak

StudioPressi abil on minu värskendused alati veatult läinud …

WordPress-plugin-uuendused

Ma võin neile loota, et nad lasevad Genesise raamistikku sageli värskendada …

geneesi värskendused

Arvestades, et TeemaForesti teemad on üles ehitanud sõltumatud arendajad, kes ei pruugi olla nii usaldusväärsed. See on ThemeForesti teema, mida kasutasin oma veebisaidil (sellel, mida kasutate). Lõpuks see katkestati, värskendusi ei lastud välja ja mul hakkasid ilmnema tehnilised vead. Pidin oma saidi ümber kujundama, kasutades StudioPressi Outreach Pro teemat, mis võttis mul nädalaid, kuid pikaajaliselt oli see varjatud õnnistus. Teil on siiski võimalus seda viga vältida.

lõpetatud-teemametsade-teema

3. Kerge: mitte enam ülespuhutud kood ei aeglusta teid

Enamik StudioPressi teemasid ei sisalda sisseehitatud portfooliot, lühikoode ja mõned ei sisalda isegi liugurit. Selle asemel, et need funktsioonid teema sisse lülitada (mis kahjustab teie laadimisaega), siis loodate pistikprogrammidele ainult vajalike funktsioonide lisamiseks. See on kogu kergekaalu kontseptsioon. StudioPressi kodeerimine on ka tipptasemel, nii et võite olla kindel, et teie Genesise toega WordPressi sait laaditakse kohe. Kaevanduse laadimine toimub tavaliselt 8 sekundi pärast GTmetrix.

GTmetrix WordPressi kiirusaruanne

4. Mobiilne reageeriv + HTML5

Kõik StudioPressi teemad reageerivad mobiilile ja kõik peale ühe (Focus Pro) on HTML5 …

Digital-Pro-Theme-by-StudioPress

5. Turvalisus: koodi on üle vaadanud põhiarendaja Mark Jaquith

Tunnistan, et ma ei tea kodeerimisega seotud turvalisusest eriti palju (ainult üldised asjad, näiteks teie administraatori kasutajanime muutmine, turbeprogrammi nagu Wordfence installimine jne). Kuid ma tean, et StudioPress kutsus turbeeksperdi ja WordPressi põhiarendaja Mark Jaquithi nende teemasid üle vaatama ja näpistama. See on hea, kuna hiljuti on WordPressi saidid olnud.

studiopress-themes-security

6. Juurdepääsetavus on valmis (puuetega inimestele)

See muudab teie veebisaidi omaks kergemini loetavad nägemis-, kuulmis- või värvipimedate inimeste jaoks. Need on väikesed asjad, näiteks teksti muutmine taustvärviga võrreldes suureks kontrastsuseks või navigeerimise klaviatuuri abil valitavaks. See ei ole Google’is järjekorranumber (veel vähemalt), kuid teeb teie saidi selle inimrühma jaoks lihtsamaks.

hõlbustusvalmidus - WordPress-teemad

7. Hämmastavad kujundused, millel on lai valik teemasid

Ma kinnitan teile, et WordPressi disainerid on paremad kui mina, kuid minu veebisait on StudioPressi kohandatud versioon Outreach Pro teema. Vaadake minu kodulehte või vitriin jaotises StudioPress, et näha Genesise saite, mis on loodud StudioPressi teemade abil.

outreach-pro-studiopress-teema-kohandamine

8. Powered by Genesise raamistik

Kõik StudioPressi teemad on sisseehitatud Genesise raamistikku. See sarnaneb vanemateemaga ja hõlbustab teie lapseteema (selle, mille valite StudioPressil) arendamist. Genesise kasutamisega lubate StudioPressil teha pidevalt Genesise raamistiku värskendusi, mis hoiab teie veebisaiti sujuvana. Põhimõtteliselt aitab see kõike, mis on selles StudioPressi ülevaates loetletud. Sa saad Siit saate teada selle WP algaja postituse teemaraamistike kohta. Võite olla kindel, et Genesis on üks populaarsemaid raamid on WP kogukonnas lugupeetud.

genees-raamistik

9. Automaatvärskendused: üks vähem muretseda

Kui olete teema installinud, saate oma Genesise teema seadetes lubada automaatse värskendamise:

genees-automaatne-värskendused

10. Teema seaded: sisevaade

Kõigil StudioPressi teemadel on Genesise teema sätted, mida saate eksportida ja importida kasutamiseks mitmetes Genesise saitides. Nagu näete, pole teemaForestil nii palju tugevaid teemasid nagu Avada, kuid nagu ma ütlesin, on see kerge teema kontseptsioon..

stuudiopress-teema-valikud

11. Genesise pistikprogrammid (ka kerged)

StudioPressil on hulgaliselt Genesise pistikprogrammid Kasutaksin TÄIELIKULT teie StudioPressi teema kohandamist. Enamikul neist on kõrged hinnangud, kuna need on kerged, nii et te ei pea muretsema, et nad aeglustavad teie saiti. Vaataksin vähemalt neid Genesise pluginaid:

stuudiopress-genees-pluginad

12. Kindel dokumentatsioon, mis aitab teil alustada

dokumentatsioon StudioPressil on nii Genesis Framework kui ka nende teemad. Kui olete teema ostnud, on teil juurdepääs sellele häälestusjuhised. Siin näidatakse, kuidas teie teemat installida, demosisu importida, avalehte seadistada, Genesise SEO sätteid, veerge kasutada ja muid õpetusi. Allpool on juhised, mille ma Outreach Pro jaoks sain.

outreach-pro-setup-juhised

13. Youtube’i juhendid peaaegu iga teema jaoks

Kuna StudioPress on nii populaarne, on PALJU inimesi kasutanud oma teemasid. Tavaliselt leiate Youtube’i õpetusi, mis näitavad teile, kuidas oma StudioPressi teemat seadistada, eriti kui see on juba mõnda aega kestnud (nt Executive Pro, Eleven40 Pro, Parallax Pro, teised). Lisa Irby juhendab suurepärast Youtube’i õpetust, mis näitab teile, kuidas Genesise WordPressi teemat kohandada:

14. Kogukonna tugi: Liituge Facebooki grupiga!

Kui ostate teema StudioPress, peaksite kindlasti liituma Genesise WordPressi Facebooki grupp. Need on ülitäpsed ja StudioPressi meeskond postitab regulaarselt värskendusi uute teemaväljaannete, näpunäidete ja muude Genesise raamistiku uudiste kohta. Kui teil on mõne Genesisega seotud küsimus või küsimus, on see üks kõige kasulikumaid Facebooki gruppe, kellega olen liitunud.

genees-wordpress-facebook-rühm

15. Palju Genesise arendajaid, kui vajate abi

StudioPressil on oma nimekiri Genesise arendajad kuid ma teen koostööd Pronayaga, kes on palju odavam (40 dollarit tunnis) ja on aidanud mul luua Genesise raamistikus üle 15 WordPressi saidi. Oleme töötanud koos viis aastat ja saate ta tööle võtta freelancer.com (lihtsalt registreeruge ja otsige kasutajat bdkamol). Ta elab Bangladeshis, kuid kui te ajaliselt vahet ei arvesta, räägib ta head inglise keelt ja viib tavaliselt värskendused lõpule 1-2 päeva jooksul. Ta saab teie teema installida, seda kohandada ja teeb kõik WordPressi kiiruse optimeerimine projektid minu jaoks.

pronaya-vabakutseline

StudioPressi teema valimine

ma võiksin põhinege oma otsusel kujundus, mis teile meeldib. Ehkki mõned teemad on valdkondlikud, on sisu mõeldud niikuinii välja vahetama. Nii et ärge rajage oma otsust ainult sisule. Outreach Pro reklaamitakse kui kirikuteema, kuid ma kasutasin seda turundusveebisaidina ja mulle meeldib see. Ilmselt Kinnisvara, WooCommerce, haridus, ja isegi parallaksi teemad on ainulaadsed seda tüüpi veebisaidil, kuid mitmeotstarbelisi teemasid saab kohandada mis tahes tööstusele.

 • Äri: Executive Pro, Agency Pro, Digital Pro
 • Kinnisvaramaakler: Agent keskendunud, AgentPress
 • Üldine blogija: Eleven40 Pro, kuusteist üheksa
 • Toidublogija: Foodie Pro, Brunch Pro, Daily Dish, Wellness Pro, Cook’d Pro
 • Ajakiri / uudised: Metro Pro, News Pro, Magazine Pro
 • Parallax: Parallax Pro, Altitude Pro
 • Restoran: kohvik Pro
 • Haridus: Education Pro
 • WooCommerce: Jessica, Divine, Gallery Pro, Glam Pro

Vaadake StudioPressi teemasid

Pro Plus kogu teemapakett: hankige kõik 55+ StudioPressi teemad

StudioPress Pro Plus kõigi teemade pakett sisaldab kõiki StudioPressi teemasid hinnaga 499,95 dollarit + 99,95 dollarit aastas. See teemapakk hõlmab oma kollektsioonis kõiki kolmandate osapoolte ja tulevasi teemasid. Ma leidsin, et palju kõrgema tasuga kontserte kaasavad ettevõtted, kes soovivad Genesist kasutada, nii et kui olete WordPressi arendaja (ja Genesise arendaja), saate te iseenesest rohkem kliente.

StudioPress Pro plugina kogu teemapakett

Showcase-veebisaidid: vaadake iga teema kohandatud versioone

Kasuta vitriin jaotises StudioPressi veebisaidil, et näha iga teema kohandatud versioone. Lehe paremas servas on valik, kus saate filtreerida teema järgi (ja võite märgata, et mõned veebisaidid näevad teemaga võrreldes täiesti erinevad, näidates teile, kui paindlikud nad on).

stuudiopress-vitriin-filter

stuudiopress-vitriin

Vaadake StudioPressi teemasid

See on kõik, mis ma sain! Kui teil on küsimusi minu StudioPressi teemade ülevaate, Genesise raamistiku või konkreetse teema kohta, siis jätke mulle kommentaaridesse rida ja aitan teid hea meelega. Niipea kui sain teada StudioPressi kohta, armusin ma (nagu öeldakse). Kuid tõsiselt meeldib mulle nende teemadega töötamine ja see on kindlasti mu elu lihtsamaks muutnud, eriti disaini aspekt.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector