Zigzagpressi ülevaade: kindel koht stiilsetele Genesise teemadele (paljudel sisseehitatud portfoolio ja lühikoodidega)

Nii et olete ilmselt kuulnud Zigzagpress, suhteliselt uus koht WordPressi teemade loomiseks StudioPressis ” Genesise raamistik.


Pärast üle 10 Genesise toega WordPress-saidi ehitamist, kasutades Zigzagpressi teemasid, pean ütlema, et … need on KÕIGE hõlpsasti töötavad ja enamikul neist on sisseehitatud portfell koos lühikoodid. See võib hõlbustada nende kohandamist, mis on eriti tore neile, kes ei soovi portfooliode, nuppude, veergude, akordionide, meeskonnaruutude ja muude lisamiseks pistikprogrammidele tugineda.

Uuenda: Pärast Zigzagpressi kaubamärgi ümberkujundamist olen saanud nende kohta mitmeid teateid, kustutades kliendi teemad ja pannes neid aeglase toe abil tagasi ostma. Ma armastan endiselt nende teemade kujundust ja asjaolu, et nad on Genesise raamistikku üles ehitatud, kuid soovitan jääda StudioPressi juurde. Sidusettevõttena langesid mu konversioonid alla 0,5%, mis tähendab, et palju vähem inimesi ostab Zigzagpressist teemasid. Näib, et nad vajavad paremat tuge ning oma klientide ja sidusettevõtete paremat kohtlemist.

Minu ühe lugeja kommentaar:

“Zigzagpress: ilusad demosid, aegunud taust ja… tagasimakset ei tehta !
Olen ise ostnud teema “Vanish”, mis tundus demos väga ahvatlev. Ilma maksmata polnud üksikasjalikku kasutusjuhendit (link “dokumentatsioon” saadab teema lehe tagasi), nii et ma ei teadnud selle konfigureeritavusest kuigi palju. Tegin selle ostmisel vea ja … milline pettumus teema installimisel !

Puudub avalehe vidinaid alasid, üldiselt on väga vähe vidinaid, vigu, mida taasesitasin mitmel hostil (PHP5.6 ja 7.1) … Üldiselt pärineb taust taust mitu aastat tagasi ja tundub, et seda pole hooldatud, nii et see on ebastabiilne ega vasta tänapäevastele WordPressi kujunduskontseptsioonidele.

Seetõttu võtsin tagasimakse saamiseks ühendust klienditoega, tuginedes kõigile neile argumentidele. Arva ära ? Pärast seda, kui nad olid palunud mul pilet avada (äsja ostetud toote kohta hull) ja vältinud pidevalt tagasimaksete teemat, lõpetasid nad lihtsalt mulle vastamise, kuni kaks nädalat pärast seda ähvardasin neid avaldama oma kogemusi. Nad vastasid kohe, et mingit tagasimakset ei tehta, tuleb vaid vahetus mõne teise Zigzagpressi teemaga. Järeldus: olen kaotanud 45 dollarit ja loodan, et ka teised pettunud kasutajad saavad end kuuldavaks, nii et see ettevõte ei jätka oma klientide eksitamist sel viisil. ”

Zigzagpressil on praegu 25+ Genesise teemat, mis reageerivad KÕIKILT mobiilile ja mida toetavad suuremad brauserid. Enamik neist on mõeldud ettevõtetele / ajaveebidele, kuid neil on paar ajakiri, e-kaubandus, ja parallaksi teemad. Mõned neist on spetsiaalselt loodud fotograafid.

Miks ma selle arvustuse kirjutasin?

Kirjutasin selle Zigzagpressi ülevaate, tuginedes nende kogemustele, kasutades nende teemasid, et arendada veebisaite nii endale kui ka klientidele. ma kasutasin Prestiž, Teadlikkus, Näitusesaal ja Zen. Siin on mõned peamised punktid ja miks on minu arvates Zigzagpressi Genesise teemad kindel valik.

Sisseehitatud portfell enamiku teemade jaoks (mitme paigutusega)

Siin on portfell Mindfulness teema mis on üks minu lemmikuid. Kaasas filtrid ja kategooriad sortimiseks ning mitu portfelli paigutust (2, 3 ja 4 veergu) …

zigzagpress-portfolio-paigutused

Eelstiilis lühikoodid = lisage elemente ilma koodita

Paljud Zigzagpressi teemad on varustatud hulgaliselt lühikoodid mis võimaldavad teil kiiresti ja hõlpsalt kohandada erinevat tüüpi sisuga lehti / postitusi.

Nende teema sisseehitatud eeliseks on see, et nende CSS-i stiil on ette nähtud teema värvi ja stiili sobitamiseks. Lühikoodi plugin töötab, kuid see nõuab CSS-i kohandamist, kui soovite, et see vastaks teie teemale. Sisseehitatud lühikoodide omamine on lihtsalt lihtsam.

Allpool olevad lühikesed koodid on samuti Mindfulness teema …

zigzagpress-shortcodes

Nupud

siksak-nupud

Üleskutse tegevusele

zigzagpress-üleskutse tegevusele

Kliendid

zigzagpress-kliendid-lühikoodid

Veerud

zigzagpress-column-layout

Nimekirjad

zigzagpress-list-shortcode

Teavituskastid

zigzagpress-teatise-lahtrid

Blogipaigutused

zigzagpress-blog-layouts

Teeninduskarbid

zigzagpress-service-boxid

Liug

siksakiline-liug-lühikood

Akordionid, lülitab sisse, vahekaardid

zigzagpress-akordionid-sakid

Võistkondlikud karbid

zigzagpress-team-boxid

Iseloomustused

zigzagpress-iseloomustused

Enamikul Zigzagpressi teemadel on mitu kodulehe paigutust

Zigzagpressi teemadel on mitu paigutust, mõned rohkem kui teised. Prestige sisaldab 9 kodulehe paigutust, 3 lehekülje paigutust (nt külgriba paremal), 2 ajaveebi paigutust ja 3 portfelli paigutust. Kui otsite veelgi enamat, siis vaadake tasuta Genesise küljenduse lisad plugin.

Prestige'i teema kujundus

Teema kohandamine (enne ja pärast)

See aitab alati näha, kuidas demo enne ja pärast kohandamist välja näeb. See on WordPressi sait, mille jaoks ma välja töötasin Legal Jooksjad Inc. kasutades Zeni teema Zigzagpressist.

Enne teema kohandamist

Zen - Zigzagpressi teema

Pärast teema kohandamist

Zen Zigzagpressi teema pärast kohandamist

Sa saad külastage veebisaiti erinevate lehtede ja stiilide vaatamiseks, mida ma kasutasin – lihtsalt selleks, et anda teile idee, kuidas teema välja näeb, kui see on kohandatud. Saidi lehe laadimisaeg on umbes 2,2 sekundit, mis on hea, kuid pluginate parandamisel võiks seda veelgi vähendada..

Teemavalikud: sisevaade

Paljud Zigzagpressi teemad on kaasas teemavalikud mis võimaldavad teil kohandada oma saidi konkreetseid elemente ilma koodi redigeerimata. Need ei ole alati iga teema puhul samad, kuid siin on Zigzagpressiga kaasnevad teemavalikud ” Showroomi teema:

Koduseaded

Saali Zigzagpressi teemavalikud

Välimuse seaded

Showroomi Zigzagpressi välimuse valikud

Slaidiseansi seaded

Showroomi Zigzagpressi slaidiseansi valikud

Jaluse sätted

Salongis Zigzagpress jaluse valikud

Minu 5 populaarsemat Zigzagpressi teemat

Teadlikkus – sama teema, mida tutvustati kogu minu Zigzagpressi ülevaate ajal. See on mitmeotstarbeline teema, kus on palju võimalusi, lühikoode, kodulehe paigutusi, alamlehe paigutusi ja mitut portfelli paigutust. Olen Mindfulnessit varem kasutanud ja soovitan seda teemat väga soovitada.

Mindfulness teema

Prestiž – mitmeotstarbeline teema, millel on täpselt nii palju funktsioone kui Mindfulnessil. Navigeerimismenüüs on iga teksti all vähe bitti teksti, mis annab sellele mõnusa puudutuse.

Prestige'i SEO sõbralik WordPressi teema

Galerii – fotopõhised teemad peamiselt fotograafidele.

Galerii Genesis fotograafia teema

Neo – veel üks mitmeotstarbeline teema.

Neo Genesise lapseteema

Bijou – veel üks mitmeotstarbeline teema, kuid olen näinud, et palju fotograafe seda kasutab.

Bijou Genesise lapse teema

Hinnakujundus

Zigzagpressi teema hinnakujundus

Soovitan osta üks teema 49 euro eest või hankida see teema igavesti liikmeks 349 dollari eest, mis sisaldab kõiki Zigzagpressi teemasid, elukestvaid värskendusi + esmaklassilist tuge ja kõiki Zigzagpressi tulevasi teemasid. See on üks tipptasemel WordPressi teemapaketid Olen eriti avastanud, et nüüd on StudioPressi tasud korduvad tasud. Pidage meeles, et peate selle ostma Genesise raamistik oma teema peal. Kogukulu peaks välja tulema umbes 110 dollarini, mis on umbes keskmine, kui ostate Genesise teema koos raamistikuga.

Järeldus

Armastan töötada Zigzagpressi teemadega ja soovitan neid jätkuvalt oma klientidele ja blogi lugejatele. Nad on kindlasti minu kahes top teemapoodis. Nende teemad on puhtad, lühikesed koodid muudavad nende kujundamise imelihtsaks ja neil ei ole nii kena välja nagu mõned Genesise teemad. Zigzagpress ja Genesis Framework on võidukombinatsioon.

Vaadake Zigzagpressi teemasid

No mis sa arvad? Kas olete kasutanud mõnda Zigzagpressi teemat ja mis teile nende juures meeldib või mis ei meeldi? Kui teil on minu Zigzagpressi arvustuse kohta küsimusi või tagasisidet või vajate abi kena Genesise teema leidmiseks, tilgutage mulle kommentaarides rida.

Terviseks,

Tomi allkiri

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map